Hijheid, droefheid, nieuws het jaar in reeld De Voorpost - 31.12.76 - 7 Op dinsdag 27 april werd de eerste balk over de Dender gelegd. De overbrugging was spektakulair, en w as de laatste faze in ver band met de aansluiting van de H. Hartlaan tot de ring. Met twee enorme hyskranen en een aantal mensen slaagde men er in in drie dagen tijd het betonnen en ijzeren gebinte aan te brengen. Parkeermeters zowat over in de stad. Een verrijking van de stadskas, een gemak voor de automobilist arnenstelling: Roel Van De Plas Foto's: Jan Muylaert, Eddy Lamin, John Raepsaet, Jan Strickx, Rudy Versmessen, Luk Buermanen Willy Marckx Begeleid door talrijke vrienden werd voorzitter van het Stedelijk Feestkomitee Fons Singelijn ten grave gedragen Gilly draagt het feeënkroontje. Niet zonder heimwee kroont Annkk de nieuwe bloemenfee Gilly Restauratie aan de Sint Martinuskerk. De brandglasramen i worden hersteld. lp de handen van duizenden toeschouwers werd Aalst in een karnavalroes gedragen dag van de Prinsencaemere, met veel volk op de been, een voortzetten van karnaval STRUKTUURf'LAN AALST - CENTRUM De sleutel van het kabinet van de burgemeester krijgt Prins Johny drie dagen in bruikleen. Op hun schouders rustte de presentatie van karnaval, bloemen fee Annick en Prins karnaval Johny et de medewerking van de .ASLK organiseerde BRT 2 een programma Dolle Dinsdag. Louis Paul Boon kw am op het podium litleggen welke variaties er met humor mogelijk zijn Fen tentoonstelling van het struktuurplan en kontaktdagen met de bevolking brengt in de toekomst wellicht een aangenamer stadsbeeld. Het eens zo charmante melkhuisje in het stadspark werd door een felle brand totaal verwoest. Meteen het voorlopig einde van een welkome rustplaats voor de wandelaars.

De Voorpost | 1976 | | pagina 7