ai I L llf *- De dag voor de gemeenteverkiezingen poogden alle partijen op zaterdagmarkt wat stemmen te winnen 8 - 31.12.76 - De Voorpost Valery Afanassiev tijdens zijn optreden in het stadhuis, een fel opgemerkte Russische muziekvirtuoos In de Begijnhofkerk trad de Amerikaanse, in Engeland wonende zangeres Julie Felix op. Deze grote dame uit de Engelse chansonw e reld zorgde voor een mooie bladzijde in ons muzikaal gebeuren. Binnenkort is de ring af. Er is een aanvang gemaakt met het wegdek op de nieuwe brug over de In volle eer en glorie of een Dender geslaagde 1 april mop Op 12 oktober, 2 dagen na de verkiezingen konden alle verkozenen van de nieuwe bestuurskoalitie van Groot Aalst PVV - BSP - VU op de foto Een hevige brand w as fataal voor het hospitaalklooster. In w einige tijd stonden zolder en bovenver dieping in volle vlammengloed. Waar de slopershamer toeslaat. Met geweld werd de ingang Borreman met de grond gelijk gemaakt Ze komen niet buiten, de zusters Clarissen van het slotklooster aan de Sint-Annalaan. Uitzondering vormde natuurlijk de dag van de verkiezingen Ondanks het protest van vier verenigingen, tegen het onwettit uitbaten van een stort in het natuurgebied Osbroeck, wer eind november nog steeds gestort. Een vuilniswagen raakte klem in de modder. Vooraanstaande persoon in de BSP Jules Van Droogenbroeck werd onder groot medeleven ten grave gedragen Pater Kamiel Heireman, een der grote initiatiefnemers en bezielers in het Dirk Martenskomitee, is niet meer. De Jordaanse kroonprinses Saravath bracht met haar gevolg een Op een jaar tijd schoot het kultureel centrum aardig de hoogte in. Op enkele dagen tijd werd van 20 bezoek aan Levensvreugde naar 35 meter, het hoogste punt, bereikt.

De Voorpost | 1976 | | pagina 8