HET JAAR IN BEELD De Voorpost-31.12.76-9 De grote Tour van de kleine man. Gans Mere stond in rep en roer. De groep van Mere, werd op de gevoelige plaat gezet na de aankomst van de -Ronde- even buiten Parijs. De vlegeldans, écn der hoogtepunten van elk Pikfeest. De verschillende dorpspoloegen konden zich uitleven a vele onderhandelingen voorde vorming van een bestuursmeer- rheid te Lede. kon toch eindelijk een definitief besluit genomen orden. De heer Grepdon, Gravez, De Paepe en Rasschaert stellen voor. 1 wordt tot Prins gekroond door keizer Padova Pee Klak herleeft in Meldert. In een originele versie in Falluintjes dialekt, bracht «De Claerhaegse Te Herdersem werd de klok «Abt Antoon» met meter Louise De Comedie» het volkse toneelstuk. Ridder-Vinck en peter burgemeester Antoon Muylaert met speciale ceremonie gewyd Burgemeester Muylaert en direkteur-generaal Hemeleers onthullen de gedenksteen bij de opening van de nieuwe wijk Harding. Het afdak boven de Krisuts aan de buitenkant van de kerk te Nieuwerkerken kan elk ogenblik instorten, een diskussiepunt voor restauratie n honderd jarige te Erpe. Na de stoet werd hij door de rsonaliteiten gefeliciteerd. Patrick een zelfgemaakte zeilboot werd te Hofstade op 16 april te water gelaten. Hiervoor diende n deel van de loods uitgebroken. De familie Keppens heeft problemen met het putwater. De rode wormpjes in het water, weliswaar niet schadelijk voor het menselijk organisme, stelden het gezin zonder drinkwater. Vossen gevangen in het Kravaalbos te Meldert

De Voorpost | 1976 | | pagina 9