LIEFHEBBERSSPORT AALST M.T.S.A. voetbal Kickerverbond A.T.LB. A.T.L.B. VERBOND MUSTANGS HOUDEN BREUGEL IN BEDWANG Korporatief voetbal KORPORATIEF VERBOND GEWEST AALST «OUVERTURE» GUNSTIG VOOR V.V.T.T. De Voorpost - 20-1-1978 - 23 pi meer invallen iNGSCHIKKING rSA VERBOND FC OUDE MOLEN OVERSCHRIJDT DE AP HONDERD de zaterdagreeks II heeft leider FC Ooude Molen voor een frap- iie uitslag gezorgd. Het won bij hekkensluiter FC Joker Boys met opvallende 0-29 score. Wat om de drie minuten een doelpunt tekende. doelman van Joker Boys kreeg dus werk bij de vleet om nege- ntwintigmaal de bal uit zijn net te rapen. de klassering werd dus opnieuw :ze monsterscore wijst er op dat Joker Boys van meet af aan >en zijn doel werd gespijkerd, i met alle gevolgen vandien. De ïdstrijd St.-Gudula - FC Jaca 11 1erd een spel van kat en muis dat „por de bezoekers afgetekend n.lcrd gewonnen. Die 2-7 cijfers >P< :erspiegelen het overwicht dat de gasten werd opgebracht, op dit overwicht dus insge- een weinig aantrekkelijke haalde een half do- uit de wedstrijd Precam. De bezoekers moes- verdedigen dan aan denken en werden dan vrij zwaar gecounterd. In de moet sedert vorige FC Nieuwe Wijk St.-Job naast zich aan leiding dulden. FC Nieuwe liet in het spannende top- mel FC Jaca een punt in brand terwijl St.-Job «zonder VK Molenstraat een hak De spanning in de piek van toegespitst en we zijn benieuwd te zien hoe de kompetitie zich verder zal ontwikkelen. Van de klubs met veldvoordeel kon alleen Real Fa milial de volle inzet thuishouden. Real klopte Timarcha met veel zeggende cijfers. De oogst was dps eerder aan de magere kant voor de thuisploegen die slechts drie van de veertien te winnen pun ten konden binnenhalen. In het duel onderaan de ranglijst liet SV Pelikaan. DV Stampia nooit goed aan bod komen. FC Morta won bij OC Aalst en VK Adelaars zette SK Kruis, op eigen bodem dan nog. voor een voldongen feit. Voor nu zondag zijn er in de zondagreeks wat de top van de klassering be treft geen wijzigingen in uitzicht gesteld. De kopplocgen genieten niet alleen het veldvoordeel doch krijgen een tegenstander te be kampen die niet al te best geklas seerd is, en nog geen stukken maakte. St.-Gudula - FC Jaca II Jong-Timarcha - FC Zonne Boys Joker Boys - FC Oude Molen Excelsior - FC Precam FC Oude Molen FC Jaca II FC Zonncboys Val FC Jong Timarcha n j FC Excelsior vo4 FC St.-Gudula FC Precam FC Joker Boys '^Vedstrijden zondag 15.1.1978 - 10 uur yC Aalst - FC Morta IV Stampia - SV Pelikaan K Kruis M. - VK Adelaars RJC Jaca I - FC Nieuwe wijk ^K Molenstr - SK Sint-Job IC Real Familial - FC Timarcha fC Amapola A. - VK Star Boys 7K 1NNO ais i Rangschikking ijl FC Nieuwe wijk H. 2 SK Sint-Job 3. FC Real Familial 4 FC Jaca 1 5. VK Molenstraat 6. FC Morta 7. VK Inno 8 VK Star Boys FC Timarcha VK Adelaars 11SV Pelikaan OC Aalst 13. DV Stampia SK Kruis |5. FC Amapola Katerdag 21.1.1978 - 14.30 u. 1EEKS I fC Melckenbeck - VK Dhondt (M Dhauwer) £C Feb Europe - FC Leeuwerik (R. Van Belle) 1 Heipias - UD Rayo Espagnol (U. Eeckhout) fC DDT H - FC Ca'mu H. (A. Garcia) FC De Keizer - FC Sporting Prcflcx (W. De Wolf) IVK Royal Sportief - FC Strooiers (J. Florcs) REEKS II FC Oude Molen - FC St.-Gudula (R Boterberg) IFC Excelsior - FC Zonncboys (F. De Sutter) FC Precam - FC Jong-Timarcha (A. Coorcmans) FC Joker Boys - FC Jaca II (F. Roels) Wedstrijden zondag 22.1.1978 - 10 uur iSV Pelikaan - SK Kruis (G. De Leeuw) VK Adelaars - FC Jaca I (F. De Sutter) FC Nieuwe Wijk H. - OC Aalst (F. Cannoot) FC Morta - DV Stampia (R. Van Belle) VK Star Boys - VK Molenstraat (A.V.d. Velde) SK Sint-Job - FC Timarcha (W. De Wolf) VK Inno - FC Real Familial (J. Borms) FC Amapola; vrij. F C Arendzonen die het onderspit moest delven tegen St.-Anna (EL) Halve-finalist FC St. Anna uit de bekr -R. Van Goethem- (EL) Kickerploeg Jordaches verliest de glimlach niet na onttroond geweest te zijn door de Queenkickers (EL) In de ereklasse bestonden er, zoals logisch kan worden verwacht, geen of toch weinig problemen voor de klubs die in de piek van de klassering vertoeven. Zo ondervond Tinneboys haast geen tegenstand van Los Nidos, dat op de koop toe dan nog met een fel verzwakte ploeg de ongelijke strijd moest aangaan. Tinneboys geraakte uiter aard aan hoge cijfers. Lions Pub speelde eerder gemak kelijk Eendracht weg. Een dracht geraakte slechts aan een paar puntjes en dit on derstreept voldoende het overwicht van een in alle lijnen beter Lions Pub. Ge meentevrienden zetten een niet verwachte uitslag op de tabel door bij Colibri te gaan winnen. Rikky's legde Zonnboys het vuur aan de schenen. En zo leefde men vrij lang in de onzekerheid nopens een voor het beter geklasseerde Zonneboys positief resultaat. Deze zet te in extremis dan toch de situatie recht. In de promo tie A kon Queenkickers het slippertje van de week tevo ren toch doen vergeten door een attekende over winning op zijn rivaal Jor daches. De bezoekers ble ven alleszins onder hun mo gelijkheden. Ze werden dan ook afgetekend geklopt. De spanning in de promotie reeks A werd op de recente kompetitiedag nog toege spitst want Derby komt mee aan de leiding. Met Derby dat Schuurken de kous over de kop trok zal dus nog rekening moeten gehouden worden. Bij Schuurken zorgden Everaert en Luk Clopterop voor een stevige oppositie doch dit bleek echter geen garantie voor de zege. Mascotten won omzeggens met de vingers in de neusgaten van een vrij zwak Platform dat niet eens een schamel puntje kon in schrijven. Vicky's boog de thuiswedstrijd met Kantien tje tot ee(i fraaie en afgete kende zege om dank zij vooral het brio van de lo kaalhouder. Voor een span nende vertoning zorgden Breughel en Mustangs in de promotiereeks B. Geduren de de ganse wedstrijd werd met wisselende kansen ge streden. Men kan dan ook de spanning snijden. De ploeg van René Wille gaf aanvankelijk de toon aan, doch de gasten zorgden voor «suspence» door al even krachtig terug te slaan. Uiteindelijk werd het een gelijkspel en niemand kon daar gaten in vinden. J.V.H. Uitslagen Ereklasse; Tinneboys - Los Nidos: 15-1 Zonneboys-RiKky's: 10-6 Tonneken-Strooikickers 16-0 Colibri-Gemeentevr.6-10 Lions Pub-Eendracht14-2 Promotiereeks A; Derby - Schuurken10-6' Vicky's - Kantientje: 10-6 Queenk. - Jordaches: 11-5 Mascotten - Platform 16-0 Promotiereeks B Wittekens - Sparta: uitgesteld Breughel - Mustangs8-8 Brilvrienden - Sidesboys: uitgesteld. Klassering: Ereklasse: 1Tinneboys 10 18 2. Lions Pub 10 17 3.Tonneken 10 15 4.Zonneboys 10 13 5. Los Ridos 10 11 6. Gemeentevr. 10 9 7. Rikky's 10 9 8. Colibri 10 6 9. Eendracht 10 4 10. Strooikickers 10 0, Promotie A 1Queenkickers 5 8 2. Jordaches 5 8 3. Derby 5 8 4. Vicky's 5 6 5. Mascotten 5 6 6. Platform 5 2 7. Kantientje 5 2 8. Schuurkens 5 0 Kalender voor vrijdag 20 januari te 20 uur: Ereklasse: Los Nidos - Rik ky's Tinneboys -Zonneboys Strooikickers - Colibri - Ge meentevrienden - Lions Pub Eendracht - Tonneken Promotie A: Jordaches - Derby Platform - Vicky's Kantientje - Mascotten. Schuurken-Queenkickers. Promotie B: Sparta- Mustangs Breughel-Nidosboys Wittekaas-Brilvrienden Eigenlijk begint het bekertornooi waaraan de schaal «M. Haeck verbonden is nu zaterdag. De ouverture werd echter reeds tijdens het jongste weekeinde gespeeld, namelijk V.V.T.T. A. - Somati. En de thuisploeg kende een overrompelende start. Somati kreeg geen schijn van kans en moest zelfs een zwaar passief toestaan, «de figuur van de wedstrijd was Jan De Greve die liefst vier van de zeven doelpunten voor zijn rekening nam. lastige klant. En dit is ook het ge- al voor Bouw dat Honda moet Vrolijke Queenkickers (EL) Rombout en De Rop deden de rest. Uit die 7-0 eindcijfers kan vol doende worden afgeleid dat V.V.T.T.A. meest in de aanval liep en in een produktieve bui ver keerde. In ieder geval een uitste kende start voorde «telefonisten Nu zaterdag loopt deze mini kom petitie voor goed van de helling. Er wordt in vier reeksen gespeeld en gedurende zes speeldagen Op 4maart komen de laureaten van rcspcktievelijk reeks III en I en van II en IV in de halve finale tegenover mekaar. De beslissende partij wordt op 11 maart gespeeld. Op het eerste programma staan reeds een paar niet onbelangrijke konfrontaties Franke, dat een dubbelslag viseert (titel en beker) moet op eigen terrein optornen tegen Intercom. Op zichzelf een gemakkelijke opdracht voor de kampioen. S A.F. dat dolgraag eens de schaal Haeck zou w innen kriiet aan Post Erembodegcm een bekampen. Callebaut (a) staat voor een gemakkelijke opdracht, bij Resocub. Benieuwd wordt uit eraard uitgekeken naar de verrich ting van de nieuweling Tupper- ware. Deze wordt reeds aan een stevige test onderworpen in de konfrontatie met Gilbos. J.V.H. SCHAAL HAECK PROGRAMMA VOOR 21.2 Pool I V.V.T.T.A. - Somati Tupperware - Gilbos Pool II Franke - Intercom Dessoden - Coplac Pool III Post Ercmb. - S.A.F. Bouw - Honda Pool IV Callebaut (b) - Bank B.L. Resocub - Callebaut (a)

De Voorpost | 1978 | | pagina 23