ét burgerlijk stand groot Ml TRICOT PRIOR f DIEPVRIEiSSHOP^ 13 Toon Toelen, Aalst-Moorsel; Culsen Koken, Aalst; Vincent De Waegeneer, Aalst-Moorsel; Peggy Smets, Aalst; Tom Van Steenkiste, Le de; Wendy Van Audenhove, Dendermonde- Schoonaarde; Marijke De Gendt, Aalst; Elien Cardon, Denderleeuw-Welle; Patrick Van Holsbeeck, Aalst; Stefaan De Leeuw, Dender- leeus; Redwan Makar, Liedekerke; Steven Brantegem, Lede-Oordegem; Inez De Boom, Erpe-Mere-Erondegem; Wim Vein Haudt, Aalst; Kristol Alloo, Aalst; Franky Roelant, Erpe-Mere-Erpe; Waldy Roelandt. Aalst; Jessy Wauters, Aalst; Stijn Dierickx, Haaltert-Dendertioutem; Jessy Heyvaert, Aalst-Meldert; Annehes Goeman, Wetteren; Vanessa Vanoverbeke, Aalst; Vanessa De Vadder, Haaltert; Ronny Van den Eede, Aalst-Moorsel; Els Vlieghe. Aalst; Sandra De Docker, Haaltert; Dieter Deldef, Erpe-Mere- Erondegem; Cindy De Rauw, Opwijk; Pieter De Leeuw, Denderleeuw; Gerd Goamen, Aalst-Hofstade; Kristol Van der Eist, Erpe- Mere - Burst; Wendy De Wit, Lebbeke, Steven Timmermans, Roosdaal, Ronald Carle, Aalst-Meldert; Vicky Heyvaert, Lede; Veroni- que Van der Hoeven, Haaltert; Danny De Sut ter, Aalst; Saskia Provost, Haaltert; Katrien De Brauwer, Aalst; Karei De Coensel, Aalst; Floris Trogh, Temat - Sint - Kath Lombeek; Karolien Dullaerts, Aalst; Steve Velleman, Lebbeke- Denderbelle; Leen Vanden Nest, Liedekerke; Koen Baeyens, Aalst; Veronique Peirlinck, Aalst-Nieuwkerken; Tom Bogman, Aalst- Gijzegem; Nick Vercammen. Denderleeuw; Ilse Becqué, Aalst; Inge Van Damme, Temat; Stelan Nys, Aalst; Priscilla Van Damme, Lede; Karen Keppens, Merchtem; Karolien Van Mossevelde, Lede; Karei De Bolster, Aalst; Liesbeth Peynsaert, Lede; An Tavernier, Aalst; Björn D'haeseleer. Aalst; Chris La Fon taine, Wetteren-Westrem; Dimitri Vandenbo- Aalst. HUWELIJKSAFKONDIGINGEN OP ZONDAG 22 JANUAR11978 Gustaaf Bogaert en Louisa Van Dooren. Paul Meert en Hilde Buys Frans Lanckmans en Jacqueline Cardon Francois De Gusseme en Monique De Meersman Norbert De Smet en Brigitte Verhaege Omer Mertens en Linda Temmerman Tony Van den Driessche en Brigitte De Haeck. Michel Clesse en Geneviève Fransen. Johnny Reulens en Ingrid De Beul. Patrick Mollaert en Lutgart Van Driessche Michel De Gols en Hilde D'Hondt. Franqois Mertens en Ingrid Van Rossen Patrick Vergauwen en Betty Rousseau Peter Mischin en Crista Rombaut Erich De Waegeneer en Martine Arijs Omer Fleurinck en Viviane Van den Broeck Mare Demunter en Magda De Landsheer Antoine Lambrechte en Marine Aelbrecht. Benny Cobbaert en Linda Van de Meerssche Patrick Lambrechts en Viviane De Wit Ludovicus Berger en Lucrèce Aelbrecht Romain Daeleman en Marleen Vereecken Jean-Pierre Wauters en Marcella Ruyssunckx Eric Nauwelaerts en Godelieve Clinckaert Joseph De Cock en Betty D'Hndt Freddy Julien Heek en Marie-Paule De Wuffel Jean Pierre Vermeiren en Gisela De Braban- ter Luc Ghysens en Marie Vandecquter Erwin Van de Maele en Martine Horlez Wim Bosten en Marie-Rose Vonck Dirk Bauters en Rita Huvet Frans De Sadeleer en Nicole Van Droogen- broeck Eddy Matthijs en Elfrieda De Smet Jozef De Vidts en Maria Moereels Dirk De Craecker en Marie De Saedeleer Clemens Weymeis en Ghislaine De Schrijver Dirk Van Acoleyen en Gerda Moens Cyrille Van Landuyt en Alma De Vulder Luc Permentier en Anne Thomas VOLTROKKEN HUWELIJKEN BINNEN DE STAD VAN 16.1 TOT EN MET 21.1 Louis Mergan en Anne-Marie Callebaut Patrick De Clerck en Marie-Paul Talloen Hugo Philips en Rosiane Sacré Emiliaan Thienpont en Godelieve Van Nuffel Luc De Wit en Marie-Rose Wageman Pierre De Ridder en Annie Moens Marc Devolder en Marie De Cocker Jean-Paul Van Damme en Sybille Redant Jozef Baret en Maria De Smedt. Gerard Beulens en Marie-Christien De Ridder Gustaaf Dewulf en Maria Roelandt Alfons Temmerman en Martine Ottoy OVERLIJDENS BINNEN DE STAD VAN 16.1 TOT EN MET 28 178 Arthur Willems. Ter Lindenstraat 11, 69 jaar Irma De Preter. Kluyskenssstraat 34, 82 jaar Adolf Heymans. Liedekerke, Opperstraat 271 53 jaar Juliana Luypaeort, Opwijk, Heirbaan 111, 78 jaar Achille De Backer, Lede, Stationsstraat 20,80 jaar Germaine De Coninck, Aalst-Erembodegem, Sint-Amandstraat 1167 jaaar. Maria Philips, Aalst-Hofstade, Bergweg 11,51 jaar. Maria Van Eeckhout, Aalst-Hofstade, Steen weg op Aalst, 51 70 jaar. Franciscus Van Essche, Aalst, Driesstraat 9, 75 jaar. Amile Deconinck, Aalst, Molenstraat 50, 72 jaar. Maria Van Cauter, Aalst, Botermelkstraat 81 76 jaar. Maria De Witte, Osbroekstraat 34, 76 jaar. Joseph Singelijn, Boudewijnlaan 199,61 jaar. Francisca Roseleth. Aalst-Meldert, Nieveld- riesweg 24. 86 jaar Petrus De Ryck, Aalst-Nieuwkerken, Molen straat 4, 84 jaar Josephine Ruyssinck, Aalst-Meldert, Klein- dries, 28, 92 jaar. Prosper De Meersman, Aalst-Herdersem. Disgenaatdreef 10, 53 jaar. Joanna De Vos, Hekelgem-Teralfene, Portu geesstraat 23, 81 jaar Maria Meuleman, Aalst, Geraardsbergse- straat 73, 63 jaar. Gaston Dahlin, Aalst-Erembodegem. Auto stradelaan 15, 58 jaar Julius De Brucker, Aalst-Nieuwerrkerken, Strekstraat 10, 72 jaar Alphonse De Cock, Denderleeuw, Landuit- straat 132, 83 jaar Petrus Van der Seype, Denderleeuw, Theo de Cleynlaan, 21-62 jaar. Margaretha Sonck, Aalst-Erembodegem, Ni- novesteenweg 121, 80 jaar. Lucia Van Cauter, Dendermonde-Oudegem, Bredestraat 6-52 jaar. Petrus De Ridder, Aalst-Erembodegem, Brusselbaan 128, 87 jaar Joris Bracke. Aalst-Erembodegem, Brussel- baan 50, 3 jaar Gerardine Van Impe, Aalst. Boudewijnlaan 146, 70 jaar. Maria De Pauw, Haaltert-Heldergem, Dries straat 69, 76 jaar. Josephina Baetens, Erpe-Mere-Mere, Pro- vinciebaan 4, 62 jaar. Alwina Van der Poorten, Ninove-Meerbeke, Steenstraat 32, 77 jaar. Rosalia Arijs, Aalst, Diepestraat 83, 78 jaar. Joseph Van Herreweghe, Aalst-Gijzegem, Fa- timawijk, 28 - 72 jaar. Joannes D'Hondt, Lede, Kerkevijverweg 20, 74 jaar Bertha Impens, Lede-Oordegem, Varkens- markt, 4 - 66 jaar Clementia Brys. Aalst. Affligemdreef, 131, 76 jaar. Barbara Boogmans, Londerzeel-Steenhjuffel, Smisstraat 88, 74 jaar Maria Matthys. Dendermonde-Schoonaarde. Schoonaardestraat 43, 73 jaar Leopold De Man, Denderieeuw-lddergem, Hoekstraat 1162 jaar Frederik Rottiers, Aalst. Erpestraat 54,73 jaar Victoria Hellings, Aalst, Regelbruggestraat 63, 83 jaar Clementina Dooms, Aalst-Meldert, Achter straat 28, 76 jaar Maria De Backer, Alast-Erembodegem, Kromme Elleboogstraat 5-65 jaar. Louiza Asselman, Liedekerken Pamelstraat 174, 85 jaar. Margarethe Delcouffe, Kloosterstraat 43, 78 jaar. Louis Roelandt. Aalst, Van Langenhovestraat 4, 73 jaar Petrus Beeckman, Aalst, Dire Sleutelstraat 34, 80 jaar. Ariette Spillebaut. Aalst. Spoelstraat 13, 40 jaar Frederic Hoffman, Sint-Lievens-Houtem - Vlierzele, Dorp 5, 59 jaar. Willy Van de Velde, Beriare-Overmrere, Baron Tibbautstraat 45, Handelaar 56 jaar. Maria Gordijn, Aalst-Gijzegem, Pontstraat 35, 54 jaar. Seraphinus De Gols, Aalst, Beukendreef 33, 86 jaar. Alphonse Van de Velde. Aalst-Erembodegem, Brusselbaan 296, zb, 70 jaar Johan Wauters, Hekelgem, Nievelstraat 1. student 8 jaar. Helena Van Mulders, Ternat-Sint - Katharina - Lombeek, Nieuwbaan 30. 80 jaar. Petrus Francois, Roosdaal-Borhtlombeek. Stampmolenstraat 16. 51 jaar. Maria Elpers, Ninove-Meerbeke. Stenebrug 72. 68 jaar Adolf Troch, Aalst. Kattestraat 57, 88 jaar. Leonie Courteaux, Aalst. Lange Zoutstraat 19. 85 jaar. Albertus Van de Keere, Herzele-PBorsbeke, Provinciebaan 92. Nicolas Topaloglou, Mons-Jemappes, Avenue Roi Albert 701, 27 jaar. Serie Semay, Aalst, Grote Markt 22, 75 jaar Maria Keppens, Lede, Kasteeldreef, 46, 83 jaar Frans Monsieur.Aalst - Herdersem, Kouter- baan 11, 50 jaar. Philomene Corthals, Aalst, Gentse Steenweg 240, 83 jaar. Verginia Venneman, Aalst Marktweg 20. 85 jaar. Petrus Hoffman. Aalst, Dendermondsesteen- weg 240. 82 jaar. Cammillus Jacobs, Dendermonde- Schoonaarde, Molenkouterstraat 20, 99 jaar Alfons De Neef. Aalst. Dokter De Moorstraat, 72 jaar Mathildis Lambrechts, Aalst. Moorselbaan 70, 83 jaar. Gilberts Van der Vecken, Aalst- Erembodegem, Brusselbaan 1143 jaar. Adofl Coen, Aalst Doolhofstraat 42, 79 jaar. Lucas Bicqué, Aalst, Bolleweg 28, 76 jaar Zepherinus Peynsaert, Aalst-Gijzegem, Wa terstraat 5, 47 jaar. Benedikt Cooreman, Aalst-Moorsel, Sprui- thoekstraat 29. 71 jaar. Ivelina Schollaert. Aalst, Lindenstraat 2, 85 jaar. Rosa Vereecken, Aalst, Popperodendries 50, 68 jaar BURGERLIJKE STAND. Geboorten binnen de stad van 30 januari tot en met 4 februari 1978. David Van Steendam, Wichelen; Christophe Ruyssinck, Aalst; Els Van der Meeren, Haal- tert-Denderhoutem; Sandra De Vuyst, Her- zele-Borsbeke; Oona Van Ransbeeck, He kelgem; Evi Beckers, Leuven-Kessel-Lo Erik De Troyer, Aalst; Mark Valckenborgh, Aalst; Mariska De Maeseneire, Aalst; Stijn Ervynck, Aalst; Bart Heiremans, Aalst; Yves D'Haese, Aalst-Erembodegem, Jo Cherretté, Aalst; Mario Van Damme, Opwijk; Christoph Van Eeckhout, Aalst; David Van Schelver- gem, Haaltert-Kerksken; Wesley Wellekens, Denderleeuw; Tommy Van Cauter, Aalst- Moorsel; Kris Baetens, Denderleeuw; Frede rik Michiels, Erpe-Mere-Mere, Maureen Vanhuylenbroeck, Ternat; Philip Verspecht, Aalst; Tom De Vriendt, Denderleeuw, Natha lie Sterké, Haaltert-Heldergem; An Rimbaut, Aalst; Donny De Coster, Aalst-Gijzegem; Jo De Smet, Aalst; Lieven Wouters, Opwijk; Steven Servaes, Liedekerke; David D'Haese! Lede: Flke Hanwnne Aaiet' ROOMIJS en DIEPVRIESPRODUKTEN AAN GROOTHANDELSPRIJZEN Nestor de Tièrestraut 42 AALST Uitsluitend open op zaterdag van 9 tot 12 u. en van 14 tot 17 u. Block, Denderleeuw-Welle. Huwelijksafkondigingen op zondag 5 februari 1978. Guido Verleysen, Aalst-Erembodegem, en Katelijne De Leeuw, Aalst; Lucien Roelands, Asse, en Magda Uyttersprot, Aalst-Meldert; Eddy Baeyens. Liedekerke, en Sonja Triest, Aalst; Erwin De Wannemaeker, Erpe-Mere- Erpe, en Ria Steenhout, Aalst-Nieuwerker- ken; Denis Meert, Aalst, en Marina Cooman, Aalst-Erembodegem; Rudy Verdoodt, Aalst- Erembodegem, en Martine Mattens, Aalst- Erembodegem; Eddy Bellon, Aalst, en Gaby Heyvaert, Aalst; Raphael De Moor, Herzele, en Linda De Brucker, Aalst-Nieuwerkerken; Freddy De Block, Aalst-Moorsel, en Linda Verhoeven, Aalst; Jozef Lambrecht, Lede, en Mireille Van Keer. Aalst; Mare Moerenhout, Aalst, en Martine Colman, Aalst; Patrick Cor nells, Koekelberg, en Martine Van der Biest. Aalst-Erembodegem; Patrick De Neve, Aalst en Rita Verlé, Aalst; Mare Veillefon. Aalst, en Myriam De Waegeneer, Aalst-Nieuwer kerken; Jean-Paul Moens. Aalst, en Dina Baeyens, Aalst; Henri De Meyer, Aalst-Erem bodegem, en Denis Claes, Aalst-Erembode gem; Theo Cooreman, Dendermonde-Oude gem, en Olga Verberckmoes, Aalst-Moorsel; Mare Cassiman, Aalst, en Rita Colman, Aalst; Dirk De Cooman, Aalst-Nieuwerkerken, en Carine Segers, Aalst; Louis De Saedeleer, Aalst-Baardegem, en Viviane Cassaer, Aalst- Baardegem; Patrick De Brucker, Haaltert, en Rita Huylebroeck, Aalst; Luc Vanderhas- selt, Meise, en Myriam Van der Spiegel, Aalst-Erembodegem; Eddy Van den Berghe, Aalst-Erembodegem, en Rita Wauters, Aalst; Johny Baeyens, Aalst, en Imelda Linthout, Aalst; Eddy Merckx, Aalst-Baardegem, en Ingrid Van de Meerssche, Aalst; Roland Auman, Laarne. en Danielle Hendrickx, Aalst-Hofstade; Patrick Demaret, Aalst-Hof stade, en Hilda Cornells, Aalst-Erembode gem; Guido Ottoy, Aalst-Erembodegem, en Karin Bruwiere, Aalst-Erembodegem; Luc De Roeck, Lede, en Patricia Soil, Aalst- Erembodegem; William Redant, Aalst-Nieu werkerken, en Marleen Ghijsels, Aalst- Nieuwerkerken; Mare Foncke, Aaljst en Marleen Baten, Aalst-Moorsel; André Bruy- landt, Aalst-Hofstade, en Marleen Van Mede- gael, Aalst-Hofstade; Julien Cannoot, Aalst- Gijzegem, en Simonne Adam, Aalst-Hof stade; Franco Fiorotto, La Louvière-Strépy- Bracquegnies, en Rita D'Haese, Aalst; André Van Sande, Erpe-Mere-Erpe, en Carine Den Herder, Aalst; Ronny Verlé, Aalst, en Patricia Van der Perre, Aalst. Voltrokken huwelijken binnen de stad van 30 januari tot en met 4 februari 1978. Herman Limpens, Aalst-Erembodegem, en Diane Eemans, Aalst-Erembodegem; Jan Vinck, Aalst, en Daniella Van Geert, Aalst- Hofstade; Gerard Van den Branden, Hamme Vri|heidftstraat 73 9300 AALST Vertrouwen Kwaliteit Gezinszeeels Valoiszegels en Greta Brunclair, Aalst-Baardegem; Luc D'Herde, Aalst, en Ingrid Meuleman, Aalst- Erembodegem; Michel Clesse, Aalst-Erem bodegem, en Geneviève Franssen, Aalst- Erembodegem. Overlijdens binnen de stad van 30 januari tot en met 4 februari 1978. Maria Kerré, Kruibeke-Bazel, Parklaan 17, zb, 73 jaar, echtgesch. van Alphonse Spietaels, wede. van Petrus Van Pottelberge, 29.1 78; Marie Vleurinck, Aalst, Geraardsbergsestr. 177, zb, 65 jaar, wede. van Robert Barrez, 29.1.78; Frans Evenepoel. Liedekerke, Opper- str. 232, zb, 67 jaar, echtg. van Euphrasie Heymans, 27.1.78; Josephina Van Nieuwen- borgh, Asse, Heuvel 7, zb, 74 jaar, wede. van Lodewijk De Smedt. 27.1.78; Paula Watté, Ninove. Stw. op Geraardsbergen 120, zb, 56 jaar, echtg. van Petrus Wynant, 27.1. 78; Petrus Philips, Lebbeke, Stw op Aalst 24, zb, 71 jaar. echtg. van Maria Van den Wijngaerde, 28.1.78; Alfons Hendrickx, Leb- beke-Wieze, Groenewegel 25, zb, 75 jaar, ongeh., 28.1.78; Maria Van Leuven, Lede, Wichelsestw. 91, zb, 77 jaar, echtg. van Charles Roelandt, 29.1.78; Maria D'Haese, Aalst-Nieuwerkerken, Restert 97, zb, 78 jaar, wede. van Benedikt Bosman, wede. van Petrus Van Den Abeele, echtg. van Fran ciscus D'haeseleer, 28.1.78; Martha Van- mareke, Aalst-Erembodegem, Hof ter Lo- kerenstraat 36. zb, 79 jaar, echtg. van Frangois Sonck, 29 1.78; Philemon Schoon- jans, Aalst-Erembodegem. Brusselbaan 229, zb, 73 jaar, ongeh 29.1.78; Alexis Vinck. Aalst-Hofstade, Molenkouterstr. 47. zb, 82 jaar. echtg. van Maria Lemmens. 28.1.78; Clement Cami, Aalst-Moorsel. Kruisabeelstr. 69, zb, 74 jaar, wedr. van Maria Van Cauter. 28.1.78; Agnes Limpens, Aalst, Vrijheidstr. 49 zb, 87 jaar, ongeh 29.1.78; Ludwina Moens, Opwijk, Stw. op Aalst 74, zb, 72 jaar, echtg. van Adolf Van Nuffel, 30.1.78; Frans Van den Bossche, Aalst, Dompelstr. 22, zb, 80 jaar, echtg. van Clementina Pêche, 28.1.78; Theo- door Meert, Aalst, Nieuwbeekstr. 117, zb, 63 jaar, echtg. van Josephina De Ridder, 29.1.78, Maria Trif, Aalst, Dr. De Moorstr., zb. 82 jaar, wede. van Constant De Smedt, 31.1.78; Arthur De Wachter, Liedekerke, Sta- tiestr 211, zb, 79 jaar, echtg. van Maria Schelfhout, 30.1.78; Maria Van Eygem, Aalst, Slotstr. 69, zb, 73 jaar, wede. van Alfons De Smet, 31.1.78; Josephina De Neef, Aalst, Dendermondsestw. 80, zb, 72 jaar, wede. van Petrus De Sadeleer. 30 1 78; Franciscus Cal- laert. Lebbeke-Wieze, Rooienstr. 81, zb, 67 jaar, echtg. van Remldis Jansegers. 31.1.78; Marie De Vos, Aalst-Nieuwerkerken. Bremt- str. 120, zb, 78 jaar, wede. van CamiTie Ottoy, 30.1 78; William Van der Straeten. Haaltert-Heldergem, Leistr. 78, stukadoor, 78 De optocht van de prinsencaemere naar de Keizershallen. (JM) De zaal van het rustoord St-Lievens leek net een halzaal. (JM) Nieuwe start van de Aalsterse motorkluh Cobra. (EL) 11e Prinsencuemcre en hop... met de beentjes.(JM) In jcugdklub Tanu ging omtrent. (JM) i kursusuvond door V i diamontage daar-

De Voorpost | 1978 | | pagina 13