I T.V. PROGRAMMA 'S
.vV-#5
C
c
PUZZEL I
JE MEE
ncoi
RE02
PTL
RTB
FRI
DT/LI
flEOI
BED2
RTL
RTB
FRI
FR2
OT/LI
flEOI
RTL
RTB 2
FRI
OT/LI
BRT I
BRT 2
RED I
AED2
RTL
RTBI
RTB2
FRI
FR2
DT/L2
DE OPLOSSING
VAN VORIGE WEEK
«ÉSKETfe ££W Heeu I
MÊfi
"'.V/WAP
ZATERDAG
Zijn beroep was een
WIJNPROEVER
Welk beroep heeft deze vrouw?
DR. GR. VREES NIET
KORZ
'!io
0.°0
•fc *5",
j.
5f 'i? S|
.KWlNU'lW JuUAMAv
14.00 Dag aan dag -14.30 ten zo eenvoudige familie
vrolijke komedie van Charles Lamont (VS-1949). Ma
Kettle (Marjorie Main), Pa Kettle (Percy Kibride), Tom
Kettle (Richard Long), Kim Parker (Meg Randall), sekre-
taresse (Patricia Alphin) - 16 30 Biljarten -17.30 Open
school -18.00 De Bereboot-18.05 Disneyland: tv-reeks
voor de jeugd -18.50 Vrijetijdstema's -19.30 Trekking
van de Lotto-getallen -19.45 Nieuws - 20.10 De bruiloft
op het kasteel: Hongaarse tv-film van Karly Makk - 20 35
Terloops - 21.30 Eurovisie-songfestival - 23.30 Nieuws
10.00 Teleac -11.00 Teleac oepn school -15.30 Nieuws
15.32 Japan door Ierse ogen -16.20 Mumbly - 16.30
Het huis van niemand - 16.55 Bollie Blauw -17.05 De
film van Ome Willem -18.20 Teleac - 18 50 De fabelt
jeskrant - 18.55 Nieuws - 18.59 Wonderlijke wereld -
19.25 De Lucy show -19.50 Tweekamp - 20.35 Charlie
Cobb in het nauw: Amerikaanse tv-western met o a. Clu
Brown, Ralph Bellamy, Pernell Roberts, Trica O'Neil en
Christopher Connelly - 21.37 Nieuws - 21.55 Charlie
Cobb in het nauw - 22.30 U zij de Glorie -23.15 Nieuws
18.45 Paspoort - - 18.55 Nieuws - 19.00 Bereboot -
19.05 Avro's toppop prezenteert de Nationale hitparade
20.00 Nieuws - 20 27 De man aan de top: Amerikaans
feuilleton - 21.20 Wat een gedoe - 21.30 Songfestival -
23.50 Nieuws.
12.15 La bonne franquette: gevarieerd programma -
16.45 Overzicht avondprogramma's -16.47 Super Ju
kebox -17.45 Daktari -18.50 Système D -19.10 Passé
et gagne -19.30 Nieuws - 20.00 Mademoiselle et son
Bébe: Amerikaanse komedie van Gurson Kunde (1939)
met Ginger Rogers, David Niven, Charles Coburn -
21.30 Eurovisiesongfestival - 23 45 Les potins de la
comète
15.15 Jardmage - 15.45 A coeur tout nu - 17.25 Le
ballon jaune: spelprogramma -18.35 Barbapapa -18.40
Spectacle -19.10 Antenne-soir -19.25 Trekking van de
Lotto-getallen - 19 29 Weerbericht - 19.30 Nieuws -
19 55 Duel dans la poussière - Amerikaanse western
van George Seaton (1973): Chuck (Rock Hudson), Billy
(Dean Martin), Kate (Suzan Clerk), Art Williams (Donald
Moffat) - 21.30 Eurovisie-songfestival 1978 - 23.30
Nieuws -
1115 Initation au Russe -12.00 Philatelie Club -12.27
Les tifins - 12.30 Cuisine legére - 12.47 Jeunes prati
ques - 13.00 Nieuws - 13.35 Les musiciens du soir -
14.08 Restez done avec nous... le samedi -15.20 24
uren van Le Mans-18.05 Trente millions d'amis -18.35
Les tifins - 18.40 Magazine auto moto - 19.13 Six
minutes pour vous défendre -19.20 Gewestelijke aktua-
liteiten - 19.45 Eh bien raconte: ontspanningspro
gramma - 20.00 Nieuws - 20.30 Serpico: Amerikaans
politiefeuilleton - 21 30 Eurovisie-Songfestival - 00 00
Nieuws.
11.45 La télévision des teiespeciateurs en super 8 -
12.15 Nieuws voor gehoorgestoorden -12.30 Samedi
et demi -13.35 Loto chansons -14.35 Les jeux du stade
17.00 Loto chansons -17.10 Des animaux et des hom
mes - 18.00 Chronoques du temps de l'ombre 1940-
1944- 18.55 Des chiffres et des lettres-19.20 Geweste
lijk nieuws - 19.45 Les 6 jours d'A2 - 20.00 Nieuws -
20.35 Les enquetes du commissaire Maigret - 22.00
Questions sans visage - 23.00 Nieuws.
14.55 Programma-overzicht - 15.25 Nieuws - 15.30
Sesamstrasse -16.00 Hit-kwiss -16.45 Mancini's Mu
sic-17.30 ARD-Ratgeber-18.15 Der verlohrene sohn-
18.45 Nieuws -18.48 Die sportschau: voetbal -19.30
Intermezzo-mformationen - 20.15 Hier und heute -
20 45 Der 7 Sinn - 20.50 K urz vor 8 - 21 00 Nieuws -
21.1510 minuten warten - 21.30 Eurovisie songfestival
1978 - 23 .30 Trekkmn van de Lottogetallen - 23.50 Der
tag, an dem die erde stillstand: Amerikaanse science
fictionfilm van Robert Wise (1951) - 1.20 Nieuws
14 .00 Programma-uverzicht - 14 30 Voor Joegoslavi
sche gastarbeiders -15.15 Voor Spaanse gastarbeiders
16 00 Das alte Damfross - 16.30 Ortsgespraeche -
17.30 Die Muppets-show - 18.00 Nieuws - 18.05 Der
Laenderspiegel - 19.00 Paul Temple: detectiveserie -
20 00 Nieuws - 20.30 Die Strasse: TV-serie over be
dreigde jeugd - 21.15 Musik ist Trumpf: TV-
wenskoncert - 22 55 Nieuws - 23.00 Das aktuelle
sport-studio - 00.15 Der kommissar: misdaadserie -
1.10 Nieuws.
9.00 Voor boer en tuinder - 9.30 Doe mee - 10.00
Eucharistieviering -11.00 Konfrontatie -12.00 Nieuwo-
verzicht voor gehoorgestoorden - 14.45 Sesamstraat
edukatieve reeks voor de kleuters - 15.10 De wilde
Opera: Franse dok. reeks - 16.00 Wielrennen Luik-
Bastenaken - Luik -17.10 Sportuitslagen -17.15 Biljar
ten - 18.30 De Bereboot - 18.35 Korte film - 18.40
Retroskoop: kwisprogramma rond de westernfilm -
19 40 Mededelingen -19.45 Nieuws - 20.00 Sportwee
kend I - 20.30 Het was de Leeuwerik: komedie van
Ephraïm Kishon - 22.15 Nieuws
11.00 Viering van de Eucharistie -15.30 Teleac -17.00
't Is maar een vraag -17.30 Bericht van de wilde ganzen
18.15 Teleac -18.50 Paspoort -19.00 Nieuws -19.05
Jonge mensen op het koncertpodium -19.55 Hier Parijs
20.05 Betrayed: Amerikaanse oorlogsfilm van Gottfried
Reinhardt uit 1954: Kolonel Pieter Deventer (Clark Ga
ble), Carla van Oven (Lana Turner), Generaal Ten Eyck
(Louis Calhern), Kolonel Helmut Dietrich (O.E. Hasse),
The Scarl (Victor Mature) - 21 55 Zwart op wit, een
boekenprogramma - 22 25 Uitzending van het Humanis
tisch verbond - 22.40 Nieuws
16.00 Nieuws - 16 02 Paradijs der dieren -16.30 Waar
hoor ik thuis?: televisieserie over kinderen uit ontwikke
lingslanden-16 55 Sprekershoek -17.10 Studio sport I
17.55 Van gewest tot gewest -18.10 Kijken naar kinde
ren -18.28 Sesamstraat -18.50 Cinevisie -19.20 Stu
dio Sport II - 20.30 Nieuws - 20.35 Het is weer zo laat:
Nederlandse satirische serie - 21.10 Hollands spoor -
21.40 Mary Hartman, Mary Hartman - 22.10 Herenleed
22.40 Nieuws.
13.15 Heielei, kuck elei - 15.30 Father, dear father -
16.30 Tekenfilms -16.45 Une familie comme les autres:
TV-film van Jerry Thorpe, met Joanne Pettet, Kim Hun
ter, Anne Archer - 18.30 Le francophonissime - 19 00
Les sentiers de l'aventure - Reis- en exploratiepro
gramma -19.30 Nieuws -19.33 Cine-selection -19.55
Weerbericht - 20.00 Jennie Jerome: Britse tv-reeks -
21 00 Dupont Lajoei. maatschappijkritische film van
Yves Boisset (Fr - 1975) met Jean Carmet (Georges
Lajoie), Pierre Tomade (Collin) Léon Tartaffione (J.P
Marielle) - 22.40 Les potins de la comète.
8.45 Schooltelevisie - 9.15 La ferme a I'oiseau -10.00
Ulysse -10.30 Jardinage -12.00 Faire le point -13.00
Nieuws -13.05 Concertissimo -14.30 L'age de Cristal:
Amerikaans science-fiction feuilleton -15.30 Oe Gulden
Zeezwaluw van Knokke 1977 -15.50 Tekenfilms -16.00
Wielrennen -17.35 Sportuitslagen - 17.40 Het kinder
circus Billy Smart-18 40 Histoire de lire -19.10 Barba
papa -19.15 Antenne-soir -19.29 Weerbericht -19.30
Nieuws -19.50 Nieuws - 19.50 Sportweekend - 20.20
Suggestions - 20.25 Clafoutis: showprogramma - 21.00
Sport et vie - 22.00 Nieuws - 22.15 Ce diable d'homme.
9 15 24 uren van Le Mans - 9.30 Godsdienstige uitzen
dingen -12.02 La sequence du spectateur -12.20 Les
tifins -12.30 Bon appetit -13.00 Nieuws -13.20 C'est
pas serieux - 14.12 Les rendez-vous du dimanche:
variété - 15.30 24 uren van Le Mans voor motoren -
16.00 Paardenrennen -16 05 L'ile perdue -16.35 Sport
première - 18.25 Le jeune homme et le Lion: Franse
TV-film -19.25 Les animaux du monde -19.55 Les tifins
20.00 Nieuws - 20.30 L'Aigle Solitaire: Amerikaanse
western van Delmer Daves (1954) met Alan Ladd
(Johnny), Audrey Dalton (Nancy), Marisa Pavan (Toby),
Robert Keith (Bill Satterwhite) - 22.15 Les grandes
mystères de la musique - 23.10 Nieuws.
10.00 CNDP -11.20 Koncert - 12 00 Bon dimanche -
19.00 Stade 2 - 20.00 Nieuws - 20.32 Musique and
music: variétéprogramma - 21.40 Chili-impressions:
dok. seire over Chili - 22.47 Nieuws
10.30 Programma-overzicht - 1100 Laender-
menschen-abentuer -11.45 Die sendung mit der maus -
12.15 Privadetektiv Agation Sax: Zweedse politie-
tekenfilm - 13.00 Der Internationale fruehschoppen -
13.45 Nieuws -14.15 Zwischenspiel -14.50 Weekover
zicht -15.35 Der Rostrote ritter -16.05 Sonntagssegler
l6.35Talentschuppen- 17 40Dag-fernsehpreis-17.50
Hannover-messe 1978 - 18.35 All you need is love:
Britse dok. serie over pop-muziek - 19.30 Nieuws en
sport - 20I20 Weltspiegel - 21.00 Nieuws - 21.15 Tatort
Duitse politieserie - 22.45 Nieuws - 22.50 Dichter und
richter - 23.35 Kritik am sonntagabend - 00.20 Nieuws
11 00 Programma-overzicht - 11.30 ZDF-matinee -
13.00 Das sonntagskonzert - 13.50 Fragen zur zeit -
14.00 Nieuws -14.02 Die drehscheibe-14.25 Chronik
der woche -14.45 Neues aus uhjenbusch -15 .15 Heidi -
15 40 Mit xylophon und phantasie - 16.10 Nieuws -
16.15 Danke schoen - 16.30 Karl May: Winnetou (3):
Western van Harald Reml - 18.00 Nieuws 18.02 Die
sport-reportage - 19.00 Tagebuch - 19,15 Mondbasis
Alpha - 20 00 Nieuws - 20.10 Bonner perspektiven -
20.30 Von der natur des menschen - 21 00 Em mann
will nach oben: TV-serie naar Hans Fallada - 22.00
Nieuws - 22.15 Faustrecht der praene. avonturenfilm
van John Ford (VS-1946) met Henry Fonda. Victor Ma
ture. Linda Darnell, Cathy Downs - 23 45 Agon: ballet -
00.10 Nieuws.
14 00 Schooltelevisie -18 .00 Peppi en Kokki -18.15 De
kinderen van appartement 47 A - 18 40 De mens en zijn
omgeving - 19.05 Doe mee - 19 35 Morgen - 19.45
Nieuws - 20.15 De weerman - 20 20 Rad der fortuin -
21.05 Grote lui, kleine lieden - 21.55 Stromingen -
22.45 Nieuws.
10.00 Schooltelevisie -18.20 Teleac -18.50 Fabeltjes
krant -18.55 Nieuws -18.59 Popparade -19.55 NCRV
Lustrum Springtrofee 1978 - 21.05 De Lucy Show:
Amerikaanse komische TV-reeks - 21.35 Nieuws -
21.55 De tijd stond even stil - 23.05 Nieuws.
18.55 Nieuws - 18.59 Tom en Jerry - 19.09 Peppi en
Kokki -19.24 De Muppetshow - 20.00 Nieuws - 20 37
De Magiër - 21.40 Rondje teater - 22.30 Brandpunt -
23.10 Geloven op maandag - 23.45 Nieuws.
12.15 La bonne franquette -17.15 Tekenfilms -17.35
Le coffre-fort - 17.45 Service des affaires classees -
18.15 Le coffre-fort - 18.20 Ram-dames info - 18.30
Système D - 18.45 Ram-dames magazine - 18 55 Le
coffre-fort - 19.00 De nos clochers - 19.15 Passé et
gagne -19.30 Nieuws - 20.00 Chapeau melon et bottes
de cuir - 21.00 Trinita voit rouge Western van Marco
Camus (l-Sp. 1972). met Terence Hill, Fernando Rey.
Maria Grazia Bucella - 22.30 Les potins de la comète -
14.00 Schooltelevisie -17.35 Barbapapa -17.40 1, 2.
3 magazine -18.05 Seniorama -18.45 Les Chretiens
dans la vie sociale -19.15 Lundi-sports -19.29 Weerbe
richt- 19 30 Nieuws -19.55 Une petite femme auxyeux
bleus - 21.25 Ce que parler veut dire - 23.00 Nieuws
18.05 Seniorama - 18 45 Yoga -19.15 Lundi-sports -
19.29 Weerbericht - 19.30 Nieuws - 19.55 Pleum!
Pleum! Tralal Waalstoneelstuk.
12.15 Réponse a tout: spelprogramma -12.29 Le tifins -
12.33 Midi première - 13 00 Nieuws -13.35 Regionaal
magazine - 13.50 Restez done avec nous... le lundi -
18 00 A la bonne heure - 18.27 Pour chaque enfant -
18.32 L'ile aux enfants -18.55 Le village englouti: Frans
feuilleton -19.15 Une minute pour les femmes -19.20
Gewestelijke aktualiteiten -19.43 Eh bien raconte. ont
spanningsprogramma -19.57 Nieuws - 20.30 La chose
d'un autre monde: in de reeks «Au-delè du futur» een
science-fictionfilm van Christian Nyby (1951) met Mar
garet Sheridan (Nikki) Kenneth Tobey (kapitein Pat
Hendy) Robert Cornthwaite (Dr. Carrington) - 22.55
Nieuws.
13.35 Regionaal magazine - 13.50 L'eloignement -
14.03 AuijourdHUI MADAME - 15.05 Le magicien -
15.55 AujourdHUI MAGAZINE - 17.55 Fenêtre sur -
18.25 Tekenfilms - 18.40 C'est la vie - 18.55 Des
chiffres et des lettres -19.20 Gewestelijke aktualiteiten -
19.45 Les six jours d'A2 - 20.00 Nieuws - 20.32 La tête
et les jambes(spelprogramma - 21 35 Les inforames -
22.30 Chefs d'oeuvre en peril - 23.00 Nieuws
9.05 Schooltelevisie - 17.10 Nieuws - 17.15 Koncert
met Sylvia Geszty - 18.00 Plumpaquatsch: kinderpro
gramma - 18.50 Nieuws - 19 00 Das intermezzo bietet
an -19.40 Ein neuer start - 20.15 Hier und heute - 20.45
Trick urn 4tel vor 8 - 21.00 Nieuws - 21.15 Roots:
Amerikaanse tv-reeks - 22.15 Die revolution land nicht
statt - 23.00 Nonsens in musik - 23.30 Tagesthemen -
00.00 Die barfuessige graefm Psychologisch drama
van Joseph L. Mankiewicz (VS-1954) met Humphrey
Bogart. Edmond O'Brien en Ava Gardner - 2.05 Nieuws.
17.15 Steckbrief - 17.30 Studieprogramma physica -
18 00 Nieuws - 18.10 Heiter bis Wolkig - 18.40 Die
drehscheibe - 19.20 Soko 5113: Duitse politieserie -
20.00 Nieuws - 20.30 Spass mit musik: muzikaal raad-
selspel - 21.15 Reklamationen - 22.00 Heute-journal -
22 20 Wie man sein leben lebt - 23.35 Steckbrief - 23.50
Nieuws.
14.00 Schooltelevisie -18.00 De Bereboot - 18j
samstraat -18.30 T oestand '78 -19.10 Gastprogi
19.40 Morgen -19.45 Nieuws - 20.10 Slisse en
negende afl. van een feuilleton naar de toneels
van Jeroom Verten en Jos Gevers - 20.55 Kijk me
21.45 Concertissimo: muziek en ballet - 22.20 Ni
20.10 Onder een dak: komische reeks van de A
kaanse televisie - 20.35 Panorama - 21.00 Kes:
>1 for a Knave» van Barry Hines
10.00 Schooltelevisie - 18.20 Open school-te
18.50 Fabeltjeskrant -18.55 Kommer met je bron
19.05 EO-Kinderkrant - 19 30 Het kleine huis -
Yoga - 21.00 De drinkwatervoorziening - 21.2
slotte - 21.35 Nieuws - 21 55 Den Haag vandaag -
Thomas en Sally - 23.05 Nieuws
16.3C
Beret
Danië
De \A
Parac
22.3J
Hede
de fi
Eindt
vang
drai
len:
Ullr
18.50 Paspoort - 18.55 Nieuws - 18.59 Dudh li
meedogenloze rivier van de Everest - 20.00 Niej
20.27 Hitboulevard Willeke Alberti prezneteert -j
De verpleegsters. Britse tv-sene - 22.20 Akti4
23.15 Socutera - 23.30 Nieuws.
12.15 La bonne franquette -1715 Tekenfilms -17.1
coffre-fort -17.45 Brigade Criminelle. Amerikaanss
tiereeks -18.15 Le coffre-fort -18.20 Ram-damej
gazine -18.30 Systeme D -18.45 Ram-dames -18l
coffre-fort - 19 00 De nos clochers - 19.15 Pasf
gagne - 19.30 Nieuws - 20.00 Les Bannis - 2
Carambolages: Satirische komedie van Marcel B
(F-1963) met J.C. Brialy, Louis De Funès. Alfred Ad
22.30 Les potins de la comète
14.00 Schooltelevisie -18.00 Barbapapa -18.051
cinema - 18.30 Zigzag - 18.45 TVF-reportage -
mesmagazine -19.15 Antenne-soir -19.28 Weerv
spelling - 19.30 Nieuws - 19.55 Itineraires - 2(
Musique mosaique: muzikale uitzending - 21.45 Nie
22.00 Videographie - 22.45 Nieuws
19.55 Savoir-vivre - 20.25 La corde au cou: zesd
feuilleton - 21.20 Frangoise, Martine, Claire et les
12.15 Reéponse a tout: spelprogramma - 12.29
Tilms - 12 33 Midi première - 13.00 Nieuws - 13
Restez done avec nous., le mardi-17.00 CNDP -18
A la bonne heure -18.27 Pour chaque enfant - 18
L'ile aux enfants -18.55 Le village englouti Frans fi
leton -19.15 Une minute pour les femmes -19.18
tifins -19.20 Gewestelijk nieuws -19 57 Nieuws - 20
Désiré Lafarge: TV-reeks - 22 00 Contes a vivre debo
23.00 Nieuws.
13.35 Regionaal magazine -13.50 Malaventure -14
Aujourd'hui madame 15.00 Les inforames: Jacqui
16.00 Aujourd'hui magazine-17.55 Fenêtre surG
bodja -18 .25 Tekenfilms -18.40 C'est la vie -18 .551
chiffres et des lettres -19.20 Gewestelijk nieuws -19
Les six jours d'A2 - 20.00 Nieuws - 20.35 R A S.
van Yves Boisset en Claude Veillot (Fr. - It. 1973)
Jacques Spiesser, Jacques Wéber, Jean-Frangois
mer - 23.00 Nieuws
9.05"Schooltelevisie - 17.10 Nieuws - 17.15 Auf d
hochseil - 18 00 Die grashüpper-insel -18.15 Papo
en co - 18.40 Peter beim fischfang - 18.50 Nieuw
19.00 Intermezzo-informationen -19.40 Oh, dieseri
ter - 20 15 Hier und heute - 20.45 Tip urn 4tel vori
21.00 Nieuws - 21.15 Die montagsmaler: spelpf
gramma - 22.00 Monitor 22.45 Superstar: Ame
kaanse politireeks - 23.30 Tagesthemen - 00.00 Da ca
Ivan - 00 45 Nieuws.
17.30 Mosaik - 18.00 Nieuws - 18.10 Berulsrepd
serie voor jongeren - 18 40 Die drehscheibe - 19
Marchen der Vólker - 19.40 Der rosarote panther
20.00 Nieuws - 20.30 Charleys Tante: komedie v
Brandon Thomas - 22 .00 Heute-jkournal - 22.20 Em Dl
für nen zwickel - 23.00 Der reigen: Fantastische film
Max Ophuls (Fr. 1950). Conférencier (Adolf Wrt
bruck), prosituëe (Simone Signoret) de soldaat (ben
Reggiam) - 00.55 Nieuws.