Gaston Baert, Ghislain Van Dorpe, Henri Poppe, Etienne De Backer, Jeroom Kerre, Jean Stalpaert, Jean Stevens: de halve fond vedetten! Louis Verschueren, Cesar Peelman, Guido Dierickx, Jules De Beule, Alberic Pieters, Adolf Heirweg: knappe uitslagen op Quievrain Frans Van Cauteren, Gustaaf Vlaeminck Daman-Dierickx: eerste uitblinkers met de piepers! Marcel Waegeman, Van Hauwe en zn, Julien Roelandt, Benoit Maes, Theo Van Hauwermeiren, Alfons De Plecker: op het voorplan uit Noyon! De halve fondspelers dienden opnieuw een dag langer geduld Ie oefenen. De duiven werden 's zondags niet gelost en de inaan- daglossingen vanaf 10 uur waren geen succes. De aankomsten waren traag, maar toch werd het uiteindelijk nog geen te grote ramp al werden er sommige plaatsen toch verliezen gemeld. Op Dourdan al meer dan op Etampes. In het NIEUW VERBOND DER DENDERSTREEK kwam er een hok speciaal in de schijnwerpers te staan. Dit van Gaston Baert uit Zele. Het mag aangestipt worden als de kolonie zonder missers. Gaston Baert korfde zes dui ven in op de ETAMPESvlucht en hij zette ze allen vroeg op de uitslag. Zijn vier jaardui ven werden le, 3e, 7e en 67e op 340 duiven. Naast de 1ste bonserie op de Corbeil-bons- vlurht is zijn overwinning en de reeks vroege een bewijs van de waarde van zijn hok. Zijn tweede duiven werden 33e en 43e op meer dan 460 in- korvingen. Bij de jaarduiven waren het de Zeelse melkers die verder de grote trom roerden niet een vijf op vijf voor Georges met de 3e, 15e, 28e, 41e en 52e. Het grootste gewin was voor Henri Poppe. Hij korfde twee jaarduiven in en zette ze op de uitslag als 17e en 20e en won de poules tot 1000 en 500 en de series tot 100. Alfons Van Driessche stond met 7 prijzen op de uitslag en dit Paul Sichlen (Berlare) Noyon- en halve fondspecialist was uit 14 getekende duiven ze ker niet slecht met 8e, 18e, 38e, 43e, 72e, 86e en 100e. Alfons Ediers won nog tot 1000 met de 44e prijs. Vroege prijzen waren er nog voor Roger Thierens (2e), Edw. Matthieu (5e), Dom. Roe- landt (56e en 15e), Maurice Uytendaele (9e), Jean De Corte, Roger Impens en Alois Geldof met de 26e en 46e. Bij de oude duiven won Urbain Vermeiren de vlucht voor Ho- noré Props, Georges Roels, Ro bert Van Bockstael (4e en 17e), Cyriel Lemmens, Richard Van den Bossche, Remi Volckaert, Amede Suenaerten, dan volgen de winnaars van de grote poules met Roger Van der Putten op de 9e plaats en Paul Poppe als 10e. Francois De Meersman als 11c klokte ook vroeg. Florent Wal- graeve deed het hijzonder goed met de 26e en 81e en het wa ren twee volgduiven. Liefheb bers die zich lieten opmerken waren R. Van Holewinckel met de 28e, 32e, 35e, 71e, Kamiel De Bruyne met de 18e, 45e, 55e en 67e. De tandem Ronsmans- Van den Bossch stond met 5 prijzen van zes duiven op de uitslag, verre van kwaad. In"*t SCHELDE EN DURMEVER- BOND ging de ETAMPESzege bij de oude duiven naar Ver sporten en zn voor De Kegel- Wieme, René Blancquaert, Fer dinand Roels, Cyriel Piens, M. Arbijn, Cyriel Van Hecke, A. De Vrieze met de 8e en 10e en Achiel De Vos. Bij de jaar lingen won Ferdinand Roels 't pleit voor Bcnoit Van Hespen, Van Doorslaer-Christiaens, Rob Van Damme, Arthur Van Dries sche, Dhaene-Segers, Verspor ten en zn, Bern. Van Migerode, Mauri ts De Wispelaere en Remy De Vos. In het VERBOND BERLARE- WANZELE werd de honsvlucht uit DOURDAN bij de oude dui ven gewonnen door Jerome Kerre en de super poule tot 2000 ging naar Henri Poppe, met de 16e prijs. De ereplaat sen en dus zeker een goed re sultaat waren voor Honoré Props, Rudolf Goossens, hok Brondeel, Dom. Roelandt, Gus- taaf Van Herreweghe, Roels- Baeyens, Cesar Dauwe, De Vuyst Rasschaert, Alfons Dierickx. Bij de jaarlingen was Dom. Roe- landt de triomfator voor het hok Brondeel, Roels-Baeyens, twee hokken die sterk presteer den. Roger Van der Putten was er ook weer bij en won de 4e en 7e prijs. Gilbert Galle, Gus- taaf Van Herreweghe, Cyriel Lemmens, Eeckhoudt en Achiel Troch vormden mee de eerste In 'het VERBOND ST GILLIS DEND.-AALST-ST. AMANDS won Jean Stalpaert de vlucht hij de oude en als toemaatje klokte hij ook nog de 3e prijs. Maar het hok in de kijker was dit van Etienne De Backer met de 2e en 6e bij de oude en de 5e en 6e bij de jaarlingen. In de eerste tien bij de oude dui ven troffen we nog de hokken aan van Petrus Volckaert, Ge rard Bracke, Prosper Meskens, Frans Schelfaut, Ernest Van Neck, Albert Daelemans. Bij de jaarlingen een knap resultaat voor Jean Stevens met de le en 3e prijs. De zilveren medaille ging naar Raoul De Jonckheere en ook in die reeks klokte P. Volckaert zich de vierde duif. Oscar Van den Bossche, Frans Schelfaut, Gerard Bracke en Ze- telfahriek De Man werden bij de besten geciteerd. In het LAND VAN AALST 'n dubbelslag uit DOURDAN voor Ghislain Van Dorpe die met zijn jaarduif alle konkurrenten overtroefde in de twee reeksen. Bij de oude vroege duiven voor Paul De Graeve, Octaaf De Bruyn, Walter Van Durtne, Ely Lammens, Cesar Van de Voorde Julien Cool, Em. en klz. Bosse- man, Marc Beirens, Paul De Meerleer. En hij de jaarlingen waren de ereplaatsen voor Oc taaf De Bruyn, Maurice Verhae- vert, Rafaël De Meerleer, Slots en zn.. Mare Beirens, Roger Schollaert, Willy Smetrijns, J. Schouppe en F. Van Dorpe. In het BLMO verbond kwamen er verschillende hokken sterk op de voorgrond. Daaronder was zeker de winnaar Alfons De Plecker met de le, 3e, 9e, 30e, 40e, 43e, 47e en 104e. Wie de klasse van zijn hok ook in de kijker plaatste was J. Saerens, die met zijn gedubbelde jaarduiven in de twee kategories de eerste bonserie won. Bij de oude niet de 6e en 37e en bij de jaarlingen met de 4e en 14e. De tweede bonserie was voor Henri Van den Broeck, die daarnaast nog 8 prijzen op de uitslag had staan met de 11e, 15e, 32e, 38e, 45e, 66e, 70e, 99e. De derde bonserie ging naar Joz. Van Hecke. Vroege duiven kregen we ook doorgeseind voor Marievoet-Van Weyenberg, Jan De Nul, Omer Quisquater, G. Van Biesen, A. Saerens en Omer De Maeseneer. Bij de jaarlingen ging de zege naar J. Van Ransbeeck voor Etienne De Rauwe, L. Van Hoorebeeck, Jan Saerens, Pieter Verleysen, A. Buslot, die de tweede bonserie toeeigende, en L. Joos. In het SAMENSPEL ZELE - KALKEN LOKEREN werd de vlucht bij de oude gewonnen door Arthur De Clercq voor Benoit Van Hespen, Gustaaf De Clercq, Achiel Smet. Remi Clerick kreeg zijn duiven vlot naar huis met de 5e, 6e, 15e en 25e van 7 duiven. Vroege prijzen ook nog voor Jaak De Beule, Remi De Brouwer, Pol Van Limbergen en René Maes. De eerste serie voor Ivo Louis met de 18e en 22e prijs. Ook series voor Benoit Van Hes pen, Remi De Brouwer en Leon Roels won de eerste van drie aangeduid. Bij de jaarduiven stond Gerard De Wandel op de le plaats voor René Dumon, Alfons Verlee, Benoit Van Cleemput, Leon Roels, René Van den Hof, William, Me- dard Blancke, Walter Van Mie- groet en Pol Van Lembergen. liet seriegewin ging naar Be noit Van Hespen met de 12e en 20e prijs en ook Gerard De Wandel en René Dumon kre gen ruim hun deel. In het VERBOND ST-GILLIS- GREMBERGEN werd de ve- detterol gespeeld door Marcel Waegeman met de le en 4e prijs bij de oude en de le bij de jaarduiven. Hokken die vroeg werden geciteerd bij de oude Pierre Colliqr, André Van Acker, André Van Uytfan- ghe, Omer Van Hautte, Ed- mond Leybaert, Marcel Van Haesendonck, Van Riet-De Rid der, Roger Peelers en bij de jaarduiven waren dit André Van Acker, Camiel Crick, Hen ri Van der Ileyden, Edmond Leybaert, R. Meskens met de 6e en 9e, Achiel Rooman, K. Ost en E. Roggeman. Te OVERMERE een knappe uitslag hij de oude duiven voor Julien Roelandt met de le en 2e en Oscar Stevens, Arsène Dauwe en Leo De Schrijder legden beslag op de andere ereplaatsen. Bij de jaarlingen noemde de winnaar Karei De Gelder voor Albert De Mes- maecker en Van den Eeckhoudt- De Bruycker met Rogiers en zoon als 4e en 5e. Te BERLARE kwamen er ook verschillende hokken op het voorplan. Theo Van Hauwer meiren won de vlucht bij de oude en was vierde bij de jaarlingen. Petrus Seymortier zegevierde bij de jaarduiven en begon bij de oude aan de 5e prijs en won de eerste serie, die bij de jaarlingen naar Mau- rits Vna Acker ging. Vroege duiven bij de oude voor Frans Sigin, E. De Brandt, Emiel Ple- tinck en bij de jaarduiven voor Gustaaf Schockaert, Frans Sigin en Alois Dhollander. In het samenspel BUGGEN- HOUT-OPWIJIC een goede beurt voor lokaalhouder Petrus Buys die de eerste prijs won bij de oude voor Maurits Van ingelghem, Paul Verheyden, Philcmond Groessens. Bij de jaarlingen noemden de eerste vijf Maurits Van Weyenbergh, Maurits Van Ingelghem, Cy- priaan Jacobs, Frans Verdonck en Albert Bosman. Te ZF.LE-HEIKANT was het Benoit Maes die zich in een goede positie speelde met de le en 5e bij de oude en de le, 2e en 6e bij de jaarlingen. Bij de oude klokte Gustaaf De Wilde er twee in de eerste tien en stonden Pierre Vergevlen, Van Driessche-Van de Wiele, Gustaaf Anthcunis, en G. A. De Maesschalck goed geklas seerd maar ook twee vroege duiven voor Willy Christiaens inct de 8e en 9e prijs. Bij de jaarlingen de 7e en 8e voor Pierre Vergeylen en vroeg op de uitslag G. en A. De Maes- re, Leonard Marintan, Dierickx- Vissers en Tony Poppe. Bij de duivinnen gingen de beste plaatsen naar Emiel Christiaens, Clement Philips, Vanderstrae- ten en zoon en Leopold De De cker. In het samenspel UITBERGEN- SCHELLEBELLE ging de r» ge naar Frans Van Lunter maar goede uitslagen voor de hok- ken van Jozef Bosschaert met j de 2e, 14e en 15e en Van Hau we en zoon met 3e en 6e Theo Van Elsuweghe met de 5e en 7e. R. Van «le Velde, J. De Winter, L. Van der Haeghen en A. Van Hecke klokten vroeg. Bij de jaarlingen e overdonderend meesterschap v het hok Van Hauwe en zoon met de le, 6e, 14e, 16e en 1 prijs. Goede resultaten ook nog voor R. Van de Velde, Arthur Van der Poorten, A. Vernim- men, E. De Pauw, Bontinck en Raf Van der Sypt. Zondag, in het Verbond Uitber- gen-Schellebelle grote Potjes- marktvlucht met de eerste bon 3.000 F, vervolgens 2.000 F 10 x 1.000 F. In het samenspel Dendermonde- Oudegem-AppeL won David Arbijn de vlucht bij de oude voor Baziel Poppe, Richard Ydens, Jozef De Donder, Ju lien Cool, Constant Van Lim bergen, Benoit Willems, Theo De Brandt en Sylvain Verstrae- ten. Charel Geerinck won de eerste serie met de 11e en 23e en Alfons Cool met de 10e 17e, Romain De Grauwe met de 14e en 18e kregen hun dui ven goed naar huis. Bij de jaarduiven won Rochus Duvi de prijskamp voor Baziel ook in die reeks op de tweede plaats. De eerste serie voor Jo zef Van den Branden met de 3e" en 44e en vroege prijzen voor Albert Cool, Charel Gee rinck, Van Extergem en zoon, Roger Philips en Noël Dhoo- ghe, maar een opgemerkte pres tatie van het hok Georges Roels met de 6e, 7e, 41e, 47e en 55e prijs. Bij «Ie Truyensvrienden te GREMBERGEN werd bij de oude dui ven de vlucht gewonnen door Antoon Van den Nest voor Jozef Inzé, Cesar Boon, Andre Claessens, Raymond Van Boven, Gustaaf Verhrrckmoes, Berthier Bra, Cesar Boon, Theo Segers en Henri Van der Heyden en het serie gewin ging naar Florent Mouton en Guido Dierickx. Bij de jaarduiven werden de beste brokken ver deeld tussen Leo Ravyts met de le en 3e prijs en Guido Dierickx met de 2e en 4e. Vroege prijzen waren er nog voor Pierre Pauwels, Julien De Saedeleer, Karei De Backer, André Van Uytfanghe, Cesar Boon en Adolf Louis. Bij de jonge duiven lieten lokaal- houder en lokaalhoudster Amcdé Rooman de kwaliteit van hun hok aan bod konten met de le en 2e prijs. Florent Dierickx klokte de 3e en 10e prijs, Rudi Doorns de 4e en 8e en Pierre Pauwels de 7e en 9e en daartussen zaten Edward Van Mecrvenne en An toon Van den Nest. Te HAMME HOOIRT was het Jef Van den Branden die bij de oude duiven de scepter zwaaide voor Martin Huylebroerk, Ka miel De I'rekcl, Pierre Mocseke, Gilbert Colman en de eerste serie was voor Pierre Dhollan- der. Bij de jaarlingen klokte Martin Huylebroeck een plaats vroeger en dit was dan «le beste plaats op de uitslag. De 'Icrcq en zn waren tweede en «lan volgden Albert Verschelden, Adolf Van Doorslaer en Alois Vereauteren en de eerste twee volgduiven waren voor Georges De Wolf. Bij «le jonge duiven «Ie le en 3e prijs voor Theo Van den Vondel en eveneens vroege prijzen voor Pierre Pauwel, A. Van Heester en de serie voor R. Peelers Te OVERMERE waren het Ka miel Rogiers, Albert De Messe- maerker. Ivo Louis, Van de Wielle en zn en Frans Pieters die zich op de beste plaatsen zetten. Bij de jaarlingen gingen de meest begeerde prijzen naar Frans Vcrhofstutlt, Sehictteratte- Van Laere, Van I.unter-De Mees ter, Jozef Vernimmen en Marcel Simmons. Te BERLARE klokte Leon Stee man zich bij de ou«lc «le eerste prijs voor Albert en zn Van Extergem, Marcel Clement, G. De Vijlder en Prosper Goos sens. Bij «Ie jaarlingen kopprij- zen voor Maurits Van Aeker, Alfons Goossens. Petrus Arbijn en Spaerkeer-De Rop en Marcel Clement met de 4e en 6e mag zirli bij «le uitblinkers laten In BUGGF.NHOUT DEN BELG wer«l «le honsvlucht gewonnen door Alfred De Ridder voor Cesar Peelman. Frans Hame- rijek, Camiel Stallacrt, G. Van Runsheeck en «le eerste bon ging naar Jozef Vcrhasselt. Voor seizoen uitblinker Cesar Peel man, zette een nieuwe eerste prijs op zijn palmares. Ilij won «Ie jaarlingenvlurht voor Frans Hameryckx, Jan Vun den Broeck Gustaaf Van Ransbeeck, die «le eerste bon won en Frans Pee- Te DENDERBELLE winst voor Paul Albrecht bij de oude maar een goed resultaat voor Louis Van «len Abbeclc met de 2e cn 3e prijs. Eddy Veldeman en Albert Van de Meersch ronden de topvijf af. Bij de jaarlingen kwamen de vroege duiven naar August Uyttersprot, Karei Van den Abbeele, Frans Van Gcet, Philips-De Sutter en Edward Boon. In pieperrceks won Frun- Cois Veldeman de le en 4e prijs Serafien Buys was 2e en Odilon Caudron 3e en 5e. Te APPELS gingen de beste prijzen n«»g maar eens naar de St. Onolfs- dijk bij A. Pulteman met de le en 3e. Paul Van Ilauwe klokte de 2e en 5e prijs en vroeg op de uitslag stonden nog Patrick Ilillaert, Frans Willems, Alois Brrquc, Van Extergem en zn, Albert Cool en Frans Duyin. Bij de jaarlingen triom feerde Jean Verhacgen voor Jul. Steeman en Paul Van Hauwe maar in de uitblinkersrol klom Alberic Pieters met de 4e, 6c en 8e en in de eerste tien ston den nog de namen van Romain De Grauwe, Jozef De Grauwe en Alois Bec«|ué. In VERBROEDERING te LEB- BEKE speelde Frans Verspecht zich de eerste prijs voor Marcel Broothacrts, Roger Meskens, M. Van Heyghem, Jozef Uytt.-r- sprot (5e en 6e), Jozef De Rud der, Alfons Cullaert. Frans Her- remans. Bij «Ie juarlingyn wa ren het volgende liefhebbers «lie zich het vroegst klasseerden. Naust winnaar Roger Meskens, ook al een knap seizoen achter «Ie rug. Marcel Van Heyghem, Rudolf Cool, Alfons Callaert, Alfons Van Nieuwenhove, Leon Tonnelicr, Jean Van Nieuwen- huyze (7e en 8e), Paul Siccaril. Bij de jonge de le en 8e voor Jean Tilburgh. De 2e en 3é voor Desiré Eeckhoudt en de nrs. 4, 5, 6^ en 7 voor M. Mac. kei- In «Ie Dendermondse W EER- STANDSDUIF stond Julien Roo man op kop voor Johannes De- cock, Emiel Verhclst, Petrus Laureys en Adolf Ost. Bij de jaarlingen ging de hoofilprijs naar het hok van Edmond Pee lers, met Johannes Decock als 2e en 5e en ook nog vroege prijzen voor Frans Macharis en Emiel Verhelst. Te ZELE HEIKANT was het Willy Christiaens die het haal de bij de oude voor Christiaens- De Koning, Michel Blancquaert, Pierre Schiettecatte en Maurits De Maesschalck. Bij de jaar- duiven stond Leonard Mariman bovenaan geklasseerd met ook nog ereplaatsen voor G. en A. De Maesschalck, Paul De Ko ning 3e en 6e, Christiaens-Dc Koning, Jules Christiaens. Bij de duivinnen won Achiel Heir- wegh de le en 3e prijs met Petrus Roels als 2e en Leonard Mariman en G. en A. De Maes schalck op de volgende plaat sen en drie prijzen in de eerste tien voor Michel Blancquaert met «le 6e, 9e en 10e. Bij de jonge won Petrus Van den Bossche en constateerde ook nog «le 7e prijs. Tony Poppe was 2e en Adolf Baetens 3e en 9c. Petrus Van Kerckhove met de 4, 5, <i en 8 toonde reeds aan «lat hij weer te (luchten zal zijn met de jonge duiven. Te BUGGENHOUT OPDORP bestatigde Van Borm-Moyson de le en 10e prijs en daartussen zaten Alfons Van den Bergh, illem Van den Bergh, Frans Acrts, Jean Van Hamme, Jozef Nan Achter, Louis Moens, Karei Bicseman. Bij de jaarse won Jozef Peeters voor Alfons Van den Bergh, Frans Aerts, Petrus Ilulshroeck, Alfons Van Doorn, Louis Van Akoleyen (6e en 7e), Jos. Vermeiren, Jozef De Smet en Frans Meert. In het verbond LEBBEKE-BUC- CENHOUT was de naam op ieders lippen die van Louis Verschueren die zowel bij de oude als «le jaarlingen de le prijs op nuam schreef. Ereplaat sen bij de oude waren er nog voor Pi-trus Van de Velde, Paul De I'roft, Charly De Vos, M. De Saert, Maurice Albrecht, J. Philips, Maurice Van Malderen, Jan Roelandt cn Jan Ringoot. Bij de jaarduiven zalen volgen de liefhebbers in het 6poor van de winnaar: Henri Quisquater, Maurice Albrecht, Jozef Joos, Luc Leroy, Paul De Wit (6e cn 8e), gebr. Ayels, Jos Calu- waerts en Henri Quisquater. De start hij de jonge was gunstig voor Eric Heyvaert met de le en 2e prijs. In het SAMENSPEL ST GILLIS was het hel hok van De Backer cn zn dat het sein gaf voor het vullen van de duiven. Ze klok ten de eerste prijs en Jozef Coppens, Vital De Vilder (3e en 6e), Jozef Coppens, Marcel Van Keer, Desiré Boon, Fran cois Marien, Dehbaut en zn., Öscar Van den Bossche hadden ook vroege duiven thuis. Bij de jaarduiven wonnen Huau en zn de le en 6c en waren er vroege prijzen weggelegd voor Desiré Boon, Pierre Peelman, Eric Uyttersprot, Albert Pauwels, Francois Marien, Zetelfabriek De Man en Leopold De Ridder. In het verbond te LEBBEKE DORP wras het Frans Verheyen die d«- vlucht hij de oude won voor Gilbert Meert, Petrus Van Biesen, Frans Luypaert (4e en 10e), Puul Van Nieuwenhove (6e en 9e) en in de eerste tien werden ook de namen opge merkt van Prosper Van Nieu- wenhuyzen, Goedgezelschap-Man- nuert en Eric Heyvaert. Bij de jaarse was het Georges Col- paert die zich de beste toonde voor Louis Van Rossem, Frans (De Wit, Anthoons-De W«»lf, Jozef De Man, Frans Legroux, Frans Van den Abbeele, Louis De Ridder, Oscar Van Biesen en Paul Vun Nieuwenhove. Bij de jonge deed Jozef De Decker een goede zaak met de eerste twee prijzen. Ook Jozef Triem- pont klokte er twee in de eerste tien met de 4e en 6e prijs. Vroege duiven voor J.M. Vun Peteghem, Jozef Teek, Frans Vun Stichel, Petrus Joos, Alfred Kips, Jan Van Stochel. Te UITBERGEN klopte Gus- tuaf Baert bij de oude zijn vriend Jules Christiaens, die ook nog de 11e prijs won. Theo Van Elsuweghe met de 3e en 12e en R. De Donder met de 4e en 8e en Richard Dooms met de 6e en 7e en Sainson-Raem- donck met de 13e en 14e waren wel de uitblinker.-hokken. Bij de jaarlingen gingen het beste van de vlucht naar Petrus Cle ment (le en 4e), De Schoen- maecker en zn (3e en 5e), Jozef Vereauteren (6e en 7e), Jean Nelis (9e en 10e). In de eerste tien stonden ook nog Willy Van de Vijver en Leo Christiaens. Bij de jonge duiven was Ijet Frans Van Cauteren die de beste uitslag kon voorleggen met de le, 3e, 4e, 6e en 7e en R. Van de Velde met de 2e, 5e en 8e deden het verre van slecht. .Te MOERZEKE waren het L. Wouters, Jozef De Clerck, Paul Van Haver, Albert Van Hoev en Karei Coppens die de vroegste oude duiven thuiskre gen. Bij de jaarlingen was dit het geval voor Henri Van len Broeck, Jozef Van Hoeyc, M. Bracin, Benoit Vereauteren en Achiel Van Geyt. Te WICHELEN won Patrick Hillaert hij de oude voor Louis Vinck, Werner Meert, August Marissen en Frans Van Caute ren. Bij de jaurlingen werd het beste deel van de uitslag gc- sieni door de namen van Ger main Braerkman, Frans Van de Wielle, Albert Van Ilauwe, Al- bert De Vos en Frans Geeraert. De vroege prijzen bij de jonge gingen naar Benoit Lauwaert, Frans Van Cauteren, Leo Melc- kebeke, Theo Van de Wielle en Albert De Vos. Te SCHOONAARDE bij de oude duiven zorgde Albert Cool voor zijn wekelijkse eerste prijs. Hij ging er Omer Van «Ie Meersch, Ivo Verhulst, Jozef Van Hauwermeiren en de gebr. Govaert vooraf. Bij de jaarse won Kamiel Ringoot voor Frans Roef, Francois Schelfaut en L. Van de Wiele. Bij de oude klokte Gustaaf Vlaeminck de le, 3e en 5e prijs. Oiner Luyckx was er 2e en 4e. Te ZELE-DURMEN twee eerste prijzen voor Hubert Vereaute ren. Bij de oude volgden Frans Raemdonck en Jos Vereauteren. Van Driessche en zn met de 4c, 6e, 14e en 19e kwamen er goed uit en dit deed ook Gerard Fa- may met de 8e, 10e, 24e en 26e. Bij de jaarlingen begon André Van Laere met de 2e prijs en won ook nog de 6e, 9e, 13e en 17e prijs. Willy Geltmeyer, Em. Van Driessche en Felix De Maesschalck met de 7e en 8e prijs. In het DENDERMONDS SA MENSPEL speelden ze Idegem met de jonge duiven en de Dendermondse tandem Daman- Dierickx werden er de echte triomfaters van de 14 prijzen van 19 duiven of de le, 2e, 5e, 6e, 7e, 8e, 9e, 11e, 12e, 13e, 15e, 16e, 17e, 18e. De andere lief hebbers die er «tentje konden tussen pakken waren Karei Christiaens met de 3e, Pctcu* De Man met de 4e en Henry Van Keer met de 10e. Te ZELE-IIUIVELDE kreeg A. Heirweg zijn oude duiven goed naar huis met de le, 4e, 12e en ook nog de serie van vier aan geduid. Gregoire Bocklandt was er wel de uitblinker met zijn duivinnen die met de 2e en 7e prijs de eerste serie wonnen en hij de duivinnen met de 3e en 6e dit ook nog eens deden. De tweede serie was voor M. De Maesschalck en Eugeen Baert en Gilbert Dheer stonden als 3e en 5e op de uitslag. Bij de jaarlingen kwam het beste resultaat van Everaert-Lauwaert met de le en 4e en met twee volgduiven betekende dit uiter aard «Ie le serie. De tweede aangeduide serie wits voor Spaer keer-De Rop met «le 6e en 8e prijs. Paul Mirhiels stond als tweede geklasseerd en zijn jaar ling won de vlucht bij de dui vinnen. Vroege prijzen ook nog voor Cyriel Verstuyft en Gilbert D'IIeer. Bij de duivinnen klok ten Ivens-Smet en Gilberg Dheer vroege prijzen.

De Voorpost | 1978 | | pagina 25