AALïJ BURGERLIJKE STAND 16 beiden van Aalst. Jan Buyl van Aalst - Meldert en Marie- Jeanne Arys van Hekelgem. Luc Van den Abbeele van Lebbeke en Maria De Troch van Aalst - Meldert. VOLTROKKEN HUWELIJKEN Herman Pardon van Etterbeek en Martine Rombaut van Aalst. Paul Van den Steen van Aalst - Moorsel en Marianne Stadtfeld van Aalst. Jean-Paul De Backer van Denderleeuw en Danielle Van Den Bergh van Aalst - Erem- bodegem. Guy Noliet van Knokke-Heist en Simonne De Rauw van Aalst. Albert De Ceuninck van Aalst - Meldert en Marina Peerlinck van Aalst - Nieuwerkerken Eddy Merckx van Aalst - Baardegem en In- grid Van de Meerssche van Aalst Lucien Roelands van Asse en Magda Uyt- tersprot van Aalst - Meldert Eric Montsaert en Anne-Marie Polet beiden van Aalst. Willem Van Droogenbroeck en Marina Neefs beiden van Aalst Freddy De Saedeleer en Anne-Marie Schelck beiden van Aalst Luc De Smedt en Andrea De Saedeleer be iden van Aalst Marc Hoet van Waregem en Marleen Her zeel van Aalst - Erembodegem Guy Cobbaert van Aalst - Erembodegem en Helga Beeckman van Aalst Daniel Van Heghe en Marie-Thérèse Stam- meleer beiden van Aalst Antoine Scheiriinck van Aalst - Moorsel en Eliane Troch van Aalst - Meldert. OVERLkJDENS Charles De Wint, Sint-Leivens-Houtem- Vlierzele, Strijmeers, 17, brouwersgast, 56 j., echt. Van Maria Ronsse. Petrus De Vulder, Lede. Keiberg, 50, 70 j.. echt. v Sidonia Van den Bremt. Frans De Rieck, Lede-lmpe, Essestraat 49, 68 j., wedr v. Catharina Van Houdenhove. Felix De Vuyst, Aalst, Kerrebroekstraat 15, 83 j., wedr v. Joanna Rimbaut. Triphonia Van Acker, Aalst, Kareelstraat 26, 54 j., echte v. Franciscus Van Hecke. Franciscus De Coninck, Aalst - Erembode gem, Ressebeke, 36, 66 j., wedr. v. Florine Van der Meuten. Robert Leyman, Aalst - Erembodegem. Brusselbaan 15,73 j., wedr v Adela Corne lls. Jozef Janssens, Aalst - Erembodegem, Gaston De Schepperstraat 46.44 j., echt v. Clementina De Man Theodorius De Maesschalck, Wichelen, Bo- gaert 190, 71 j., echt. v. Elvire Trog Leopoldina De Somer. Aalst, Lede baan 198, ,72 j., echte. v. Frans De MAN. Maira Pyck, Aalst, Pontstraat 56,81 j., wede. v. Camiel Callebaut Emma Mannaert. Buggenhout, Molenstraat 51, 69 jechte. v. Charles Vermeiren Maurits Van Steenberghe, Aalst, Ledebaan 63, 68 j., wedr. v. Carolina De Veylder. Maria Uyttendaele, Sint-Lievens- HJoutem-Zonnegem, Kerkweg 1, 79 j., we de. v. Victor Van Steertegem. Jozef Van Impe, Haaltert, Edestraat 58,64 j., echt. v. Julia Ghysels. Joanna Linthaut, Hekelgem, Buycauterbaan 7, 64 echte. v. Hendrik Delcord. Maria Cooman, Sint-Lievens-Houtem- Letterhoutem. Groenestraat 6,44 j., echte, v Alfons Gossens Georgette Bovijn, Liedekerke, Poortweg 58, 54 j„ echte. v. Andreas De Groote. Jacobus Eeckhoudt, Hekelgem-Teralfene, Daalstraat 68, 55 j., ongeh. Maria Cooman, Aalst - Nieuwerkerken. Schoolstraat 27, 79 jr. wede. v. Oscar De Pauw e. v. Petrus Wijnant Bertha De Smet, Haaltert, Statiestraat 21B, 72 j„ ongeh. Georges De Schryver, Aalst, Pontstraat 50, 69 j., echtg. v. Maria Scholliers. Bernardus Dellaert. Lede, Wichelse stwg. 151, schoenmaker, 72 j., echtg v Maria Van Leuven. Maurits Steppe. Liedekerke, Statiestraat 141, 70 j.. echtg. v. Germaine Pitteurs. Irma Eckeman, Hekelgem-Teralfene, J.B. Callebautstraat 4, 86 j., wede. v. Henricus De Baerdemaeker Léopold Braem, Haaltert-Denderhoutem, Stwg. op Ninove 85. zb.. 78 j., echtg. v Marie Ko- synsky. Albertus Verbeken, Haaltert - Heldergem, Kerkstraat 18, 75 j.. echtg. v. Mathildis Be- erens. Marika Schockaert. Aalst - Hofstade, Babbe laarstraat 26. Emelie Meuleman. Erpe-Mere-Erpe, Statie straat 50, 87 j. ongeh. Edgard Casier. Aalst. Marktweg 20, 79 j.. wedr v. Maria Van Droogenbroeck e.v Joanna Van de Winkel, echtg. v. Maria Cal lebaut. Victor Van den Houwe, Aalst - Erembode gem, Leuvestraat 74, 87 j. wedr. v. Justina De Backer. Charles Jacobs, Aalst, Marktweg 20, 75 j., wedr. v. Anna Droesbeke e.v. Maria De Troch. echt. v. Julia De Nil. Erondegem Als De Brabanter, Aalst Sandy Osselaer, Sint-Lievens-Houtem- Vlierzele Isabelle Derder, Lede Katoentje Meerman, Erpe-Mere-Aaigem Sofie Vereecken, Lede Sophie De Boom, Denderleeuw. Sandrijn Vanvaerenbergh, Liedekerke Kristof Jacob, Erpe-Mere-Erpe Amout Verbeken, Hekelgem Kim Van Styvendael, Haaltert Johan Van Wezemael. Erpe-Mere-Mere. HUWELIJKSAFKONDIGINGEN Erwin Vanoverbeke en Lily Vermeiren be iden van Aalst. Paul Van Vaerenbergh van Aalst - Erembo degem en Marleentje Van Haudenhove, Aalst - Hofstade. Willy De Neve van Haaltert - Erembodegem en Marie-Christine Cousserier. v. Aalst Jacques Croes van Knokke-Heist en Hilde Danckaert van Aalst. Marc T.as van Aalst en Marie-Paule Derde van Aalst-Meldert Luc Aelbrecht en Alice Mertens beiden van Aalst - Meldert Ludwig Ghysels van Aalst en Erica De Neef van Aalst - Nieuwerkerken Roger Decourt van Machelen en Vera Van Malderen van Aalst. Patrick De Cleene van Wetteren en Murielle De Craecker van Aalst. André Van Herrewegen van Lebbeke en Vi- viane Philips van Aalst - Moorsel Hugo Smekens en Martine Baeyens beiden van Aalst Gustaaf Podevijn en Maria De Kegel beiden van Aalst. Herman Daeleman en Marleen Claessens GEBOORTEN Klaas Van den Berghe, Haaltert- Denderhoutem. Jimmy Stuyck, Denderleeuw. Vicky Geeraerts, Denderleeuw. Elke De Cock, Aalst-Erembodegem Xenia Goessens, Ninove-Voorde Eljen Van de Putte, Buggenhout Tineke Van der Haegen. Erpe-Mere-Mere Jan Impens, Denderleeuw. Thierry Goeman, Aalst-Moorsel. Tina De Man, Aalst-Baardegem Sofie Gabriëls, Aalst-Hofstade Karolien Rottiers, Aalst Anneke Vanfletteren, Haaltert- Denderhoutem Andy Michiels, Erpe-Mere-Mere Willem Monsieur, Aalst- Erembodegem Vanja Triest, Aalst Steven Schockaert, Hekelgem - Teralfene Nathalie Meert, Aalst Jessie Beurms, Erpe-Mere-Burst Kelly Van Snick, Aalst - Erembodegem Jürgen Claes, Liedekerke Annick De Winne, Erpe-Mere-Mere David De Boom. Lede Petra De Braekeleer, Erpe-Mere- De Bruecker wdnt voor eigen publiek zijn voorlaatste wedstrijd der juniores. (EL)| Burgemeester D'haeseleer overhandigt de trofee aan De Bruecker De Pikante Kastaars hun 3* grote badminton tor nooi in in de Majoor Claserstraat. Om 14 uur be gint de wedstrijd. Om 20 uur is er dan de tweede Pikante Vlaaienavond in het hotel Des Arcades SINT MAARTENKOMITEE Op voorstel van minister Luc Dhoore heeft het Zijne Majesteit de Koning behaagd volgende on derscheidingen te verlenen aan drie verdientelijke leden van het Sint Maartenskomitee: Alfosn De Coster kreeg de gouden medaille der Kroonorde. Raf Sterk en Frans Van Audenhove de gouden medaille van de orde van Leopold II. AANBESTEDINGEN Donderdag 15 juni 1978 om 15 uurin de vergader zaal 02 van de dienst Openbare Werken. Kapelle- straat 8 Aalst. Plaatsen van een nieuwe openbare verlichting in de Hertshage (gedeelte vanaf nNieuwburgstraat tot aan Gasthuisstraat). Liefdadigheidsstraat, Tramstraat, Schuttersstraat. Zegepraalstraat, Gasthuisstraat, Borluutstraat, Houtkaai, Korte Moutstraat. Moutstraat, Varkrensmarkt. Raming 1.334 696 F inklusief B T W. Donderdag 29 juni 1978 om 15 uur. 1Plaatsen van een nieuwe openbare verlichtinj in de Binnenstraat (deel tussen ring en Moors» baan) Slotstraat. Groenstraat, Rapenstraa Sint-Vincentiusstraat. Ingang Backaert Raming 1.171.252 F inklusief B T W. 2. Plaatsen van nieuwe openbare verlichting in dj Bredestraat, Drie Sleutelstraat, Verbrandhofsttraf Weverijstraat. Brouwerijestraat, Ververijstraaj Herthage, Nieuwbrugstraat, Jasmijnstraat ei Tulpwtraat. Ramijg 1.465.034 F inklusief B.T.W. 3. Leveren en plaatsen van veiligheidsstootbari den angsheen de oevers van de Dender. Raming 1.563.000 F inklusief B.T.W Inlichtingen dienst openbare werken, Kapellej straat 8, Aalst, kantoor 16. K.W.B. AALST MIJLBEEK Op zondag 25 juni 1978 vertrekt de T wandel- er zoektocht van KWB Mijlbeek De reserveploeg van Wals kracht Hofstade werd ontvangen op het stadhuis. Ontvangst op het stadhuis van de mimemen van Wilskracht Hofstade. De damesvoetbalklub «De Kamillekens» op het stadhuis aan de eer. GENEESKUNDIGE WAARNEMINGSBEURTEN VOOR HUISARTSEN Zal de wacht waarnemen vanaf zaterdagnamid dag 17 juni, zondag 18 juni, woensdagnamiddag 21 juni en na 20 uur tot en met zaterdag 24 juni om 8 uur 's morgens: Dr. A. Du Four, Koolstraat 10 Aalst. Tel. 053-21.47.84 WACHTBEURT DER APOTHEKERS Vanaf zaterdagnamiddag 17 juni om 13 uur is apotheker Muylaert van dienst, Geraardsbergse- straat 70 te Aalst. Tel. 053-21.32.34 BEGRAFENISONDERNEMERS MET WACHT DIENST Op zaterdag 17 en zondag 18-juni is begrafeni sondernemer Galle van dienst. Koolstraat 108, te Aalst. Tel. 053-21.81.26 P.C. ALOSTA Zaterdag 17 juni om 14 uur tornooi Heirnis en om 20 uur is er ledentornooi. Zondag 18 juni om 14 uur is er het tornooi in Apollo Dinsdag 20 juni om 19.30 uur zijn er de oefeningen in het laokaal. DE WIELEWAAL Zondag 28 juni komt men om 8 15 uur aan het Aalsters station samen om onder leidng van André Kampen, Paul Vanden Brempt en J Lebacq plan ten te gaan bestuderen. A DE PIKANTE KASTAARS FC Nieuwerkerken ook aan de eer op het Aalsterse stadhuis. (EL) Op zaterdag 24 juni 1978 richt de karnavalgroep Voetbalklub FEB ontvangen op het stadhuis en gelauwerd.

De Voorpost | 1978 | | pagina 16