"f nu nou hHHHHBmI Herman Vrijders kapte met de wielrennerij. (A) lean Reyniers verliet Eendracht Aalst en is nu speler-trainer tilj Etienne Van der Helstmeer pech dan hem lief was In 1978. (A) K. Aalst. (EL) Jenny De Smet (links) en Ma- Dirk Heirweg, maakte, na pech, zijn eerste profseizoen goed met enkele ophefmakende pres taties. (C) ''Frans Caethoven begin van een profcarrière, (A) Wilfried Wesemael etappeze ge In de Tour 1978 en eerste luitenant van Jan Raas. (C) ria Van de Veldetwee van onze stevigste beloften bl] de vrouwen ,(A) Sinds het begin van het seizoen voetbalt Eendracht Nieuwerkerken (witte trui) in Eerste Provin ciale. Hier een aktiefoto uit de derby tegen FC Denderleeuw, met 02 door de bezoekers ge wonnen. (EL) Lutgarde Coppens (Eendracht Aalst) een belofte op de 800 meter. (AN) Nog een jongere die het als prof wil waarmaken: Patrick LemörfA) Het jaar 1978 in beeld Inderdaad. En toch is dit geen encyclopedie van wat allemaal in de afgelopen maanden, weken en dagen is gebeurd, doch veel eer een kaleidoskoop, een kriskras doorheen alles wat zich in ons gewest heeft afgespeeld. We konden kiekjes hebben gepubliceerd van boksers Carmeliet en Van Torre, van Henk Houwaert, de nieuwe tech nische direkteur van Eendracht Aalst, van verschei dene renners, voetballers, basketters of handbal spelers, van gebeurtenissen. Maar dat was onmoge lijk. Precies daèrom beperkten we ons tot enkele flash-backs. Volgend jaar komen wellicht anderen aan de beurt. Niet omdat ze wat wereldschokkends presteerden, doch gewoon omdat ze sport bedreven en een stukje streekgeschiedenis hielpen schrijven. Luc en Danièl Lammens uit Buggenhout, de koersende tweeling broers. (A) Pechseizoen voor prof Etienne De Beule die met een blinde darmontsteking in de kliniek belandde. (C) getroffen hebben: de Schoon- aardenaar moest in ondank bare omstandigheden zijn eer ste jaar als beroepsrenner rondfietsen doch kijkt hoopvol uit naar 1979. (C) Rik Caethoven was DE revelatie bij de amateurs en legde de basis van een aanloop bij de beroepsrenners. (A) ucazcKclfqa GOCHt-OUOINCI i :r'NOEN Vigor Wuitens Hamme ontpopte zich dit seizoen tot een van de beste Eerste Provlncialers dit is een faze uit de door de Wuitens tegen topploeg FC Brakel met 32 gewonnen wedstrijd. (Karei) Een „burenstrijd" tussen Baasrode en Buggenhout verloopt steeds erg fair, toch zetten beide teams zich steeds tot het uiterste In om te winnen. (Karei). Oranja Erpe huldigde voor de eerste thuismatch de trouwe klubspeler De Pauw. (EL) De jeugd is de toekomst van een voetbalklub de kna|Jen van Eendracht Meldert dromen van een roemrijke carrière. Doch de weg is lang. (EL) KAV Dendermonde maakt een overgangsseizoen door en sproKKeit puntjes aie net Denoua moe ten verzekeren. Hier Norbert Van den Dungen, een van de „routiniers" van paarsblauw in een dribbelnummertje. (Karei)

De Voorpost | 1978 | | pagina 27