_T.V. PROGRAMMA'S
Van zaterdag 1 maart tot en met vrijdag 7 maart 1980
ZATERDAG
ZONDAG
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
BRT
Pat Open school - 15.00 Wiel-
V n: Gent - Gent - 16.45 Dag
ïg - 17.15 Wie is de sterkste
J 6 Gedeon - 18 10 Europese
I ioenschappen zaalatletiek
Lip idelfingen - 18.55 Dit leuke
- 19.30 Trekking van de
getallen - 19.35 Morgen -
Nieuws - 20.10 De dokter
het druk - 20.35 Zo maar
er Aeertje een andere show -
De cowboy van de weg -
Nieuws.
NED. I
Teleac -12 .00 Open school -
Nieuws - 13.25 W.K.
- 15 30 Nieuws - 15 32
en de mens - 16 25 Ren
- 17.10 Erik, of het kleine
inboek - 17 .30 Tros penal-
taal tot 17.40 - 18 OO
'8 - 18.30 Sesamstraat -
Paspoort - 18.55 Nieuws -
Alleen op de wereld - 19 25
sport panorama - 20 00
t -kwis - 21.05
21.35 Nieuws -
That old feeling. - 22 25
sportpanoprama - 22 45
NED. II
Nieuws - 16.30 Studio
extra - 18.25 Teleac - 18.55
^wj^s 18.59 Pipo in West Best
!ܮ5 Leven en overleven - 20.00
- 20.27 Lieve Jane - 20.52
goed nieuws show - 2155
het meuws - 22.25 De
lijn - 23.15 Voetbal '80 -
Nieuws - 23.55 Studio
tot 0.20.
RTB
Wielrennen Gent - Gent tot
- 17 00 Interwallonie -
Generation 80 - 18.30
- 19.10 Antenne-soir -
Lotto-uitslagen - 19 29
iricht - 19.30 Nieuws -
Je lardin extraordinaire -
Je sais rien, mais je dirai
Franse komische speelfilm -
Risquons tout - 22.45
FR. I
r Fhilatclic club - 12.30 La
i vert - 12.47 Jeuine prati-
13 OO Nieuws - 13.30 Le
e de l'acoordeon - 13.48 Au
r du samedi - 18.09 Trente
ins d'amis - 18.40 Magazine
moto I - 19.10 Six minutes
vous défendre - 19.20 Gewe-
aktuaüteiten - 19.44 Les
ius de 19.45 u. - 20.00
s - 20.30 Numéro un -
D Anna Karenine - 22.30 Té-
jrt I - 23.30 Nieuws.
FR. II
p Nieuws - 12.00 La vérité est
bnd de la marmite - 12.30
pdi et demi 13.35 Monsieur
pa - 14.25 Rugby: Frankrijk
Wand - Wales - Schotland -
p Les moins d'20 et les autres
.55 La course autour du mon-
18.50 Dos chiffres et des
w - 19.20 Gewestelijke ak-
eiten - 19 45 Top club -
jL Nieuws - 20.35 Petit dejeu-
L" ompri8 - 21 35 Inteneiges -
njjB Les frontières de l'inconnu
h 30 Nieuws.
Programma-overzicht
Nieuws - 14.15 Sesam-
e - 14.55 Der Millionar -
ARD-ratgeber - 17.00 Wo-
- Bchlussendacht - 17.30
und heute unterwegs - 17.55
mezzo informationen - 18.00
Cl ws - 18.05 Die sportschau -
t Blickpoint, Dusseldorf -
Sonne, we in und harte c
00 Nieuws - 20 15 Auf los
.45 Nieuws -
madchen und der Kommis-
23.55 Nieuws.
DTSL. I
DTSL. II
Programma-overzicht -
Nachbarn in Europa -
Nieuws - 14.47 Merlin -
Welcome back. Kotter -
SSchau zu - mach mit - 16 10
n< 'ene Maja - 16.35 Die Mup-
«how - 17.05 Nieuws - 17.10
Brspiegel - 18.00 Das haus
'aton Place - 19.00 Nieuws -
ill) Rock-pop - 20.15 Mona und
0| yn - 21.50 Nieuws - 21.55
Lktuelle sport-studio - 23 10
D' tommissar - 0.10 Nieuws
[R
RTL
F D Leo oontre tous -12.10 L'ile
k, Ue - 12.40 Nieuws - 12.45
eontre tous - 16.30 Program
's ivorzicht - 16.32 Super juke-
18.00 La légende de James
s et do Tours Benjamin -
Nieuws - 19 30 A ventures
jmmes - 19.55 Aujourd'hui
'ef - 20.00 Le mort qui tue -
selection - 22 10
icht on horoskoop - 22.12
1 Htruota: Thriller tot 23.45.
I!
BRT
9.00 Open school - 9.30 Doe mee -
10.00 Protestantse eredienst -
1100 Konfrontatie - 12.00
Nieuwsoverzicht voor gehoorge
stoorden - 14.30 Voor boer en
tuinder - 15.00 Sesamstraat -
15.25 Europese kampioenschap
pen zaalatletiek in Sindelfingen -
17.10 Sportuitslagen - 17.15
Sammy's supertrui tot 18.10 -
18.30 Gedeon - 18 35 Van Pool tot
Evenaar - 19.40 Mededelingen -
19.45 Nieuws - 20.00 Sportwee
kend - 20.30 Paradijsvogels -
21.15 De geschiedenis van de sol
daat - 22.25 Nieuws.
NED. I
11.00 Omroepparochie - 13.00
Nieuws 15.00 Studio sport extra
- 16.00 Teleac - 17.00 Vesper -
18 00 Nieuws - 18.30 Teleac -
19.00 Nieuws - 19.05 Bassie en
Adriaan - 19.30 De bedreigde die
renwereld - 19.55 Peter
Alexanders Wiener Geschichten -
20.35 Simonskoop - 21.00 Onze
ouwe - 22.00 Aktua plus - 22.30
Kunstig - 23.20 Nieuws
NED. II
13 00 Nieuws - 13.30 W.K.
Schaatsen -14.35 Open schooltijd
- 15.30 Nieuws - 15.35 Lassie -
16.00 Eskimo's, mensen van het
Hoge Noorden - 16.25 Cantate
Domino p 17.05 Studio Sport I -
17 40 Klem - 17.50 Alfred Bren-
del speelt - 17.55 Alarm in de
Karpaten - 18.40 Sesamstraat -
18 55 Oogst in beeld - 19.20 Stu
dio sport U - 20 15 Sprekershoek
- 20.30 Humanistisch Verbond -
20.35 Nieuws - 20.40 Op hun pik
getrapt - 21.50 Een plaag voor
onze kinderen - 23.15 Nieuws.
RTB
9.40 Schooltelevisie - 10.15 Land-
bouwinformatie - 10 30 Indépen-
danta a votre service - 11.00 Eu
charistieviering - 12.00 Faire le
point - 13.00 Nieuws - 13.05 Con-
certis8imo - 13 50 Tekenfilm -
14.00 Arts-hebdo - 14.30 Le mon
de du cinema - 15 00 Visa pour le
monde - 16.55 Les jeux Olympi-
que8, reflet de 1 "his to ire - 18.05
Sportuitslagen - 18.10 Volleyball
- 18.55 Les a ventures de Tintin -
19 00 Sportweekeinde - 19 29
Weerbericht - 19.30 Nieuws -
19.55 Zygmaticorama - 21.10
Louis en Rejane - 22.40 Nieuws
FR. I
9.15 Godsdienstige uitzendingen
- 12 .02 La sequence du spectateur
- 12.30 TF 1 - 13.00 Nieuws -
13 20 Qautre Roses pour Claude
Franpois - 14.15 Les rendez vous
du dimanche - 15.30 Tiercé -
15.40 Le signe de justice - 16.33
Sports première - 17 50 Commis-
saire Moulin - 19.25 Les animaux
du monde - 20.00 Nieuws - 20.30
Troi8 milliards sans Ascenseur -
22.00 Pierrot - 22.50 Nieuws.
FR. II
9.30 Vormingsprogramma
11.00 On we go - 11.15 Chorus -
12.00 Koncert - 12.45 Nieuws -
13.20 Jacques et le Haricot Magi-
que - 14.10 Des chiffres et des
lettres pour les jeunes - 15.00 Des
animaux et des hommes - 15.50
Passe-passe - 16 15 Dames de la
oote - 17,45 Les Muppets - 18 15
Dessine-moi un mouton - 18 55
Stade 2 - 2O.0O Nieuws - 20.35
Pearl Harbour - 22.05 Par elles-
mémes: monsieur et madame Sa-
dat - 23.00 Nieuws.
DTSL. I
9.30 Programma-overzicht
10.00 Rajputana, land der Koni-
ge - 10.45 Die sendung mit der
ma us - 11.15 Magical echoes -
12.00 Der internationale früh-
schoppen - 12 45 Nieuws - 13.15
Die bohne, die a us der wuste kam
- 13.45 Magzin der woche - 14.40
Eln platz an der Sonne - 14.45 Die
rote Zora und ihre Bande - 15.15
Der wahre Jakob - 16.55 Black
Beauty - 17.45 Die schlacht um
England - 18.30 Nieuws - 18.33
Die sportschau - 19.15 Wir uber
una - 19.20 Weltspiegel - 20 00.
Nieuws - 20.15 Menschen und
Strassen - 21.00 Der 7. sinn -
21.05 Fluch des Sudens - 22.55
Nieuws - 23.OO Schaukasten: -
23 45 Nieuws.
DTSL. II
10.00 Programma-overzicht -
10.30 Sie mannten ihn Amigo -
12.00 Das sonntagskonzert -
12.45 Freizeit 13.15 Chronik
der Woche fragen zur zeit - 13.40
Sieben Kunstier 14.10
Rappelkiste - 14.40 Nieuws -
14 50 Urlaub nach mass - 15.30
Ab mit dir ins Vaterland - 17.00
Nieuws - 17.02 Die sport-reporta-
ge - 18.OO Tagebuch - 18.15 Die
Waltons - 19.00 Nieuws - 19.10
Bonner perspektiven - 19 30 Die
Welt, in der wir wohnen - 20 OO
Wochenend- geschichten - 21 00
Nieuws - 21.15 Molière - 22.10
Li te ra-tour XVI - 23.10 Nieuws
RTL
12.00 Buona Domenica - 13.15
Hei elei, kuck elei - 16 30 Scooby-
doo - 17.00 Paris si tu veux -
17 30 Le secret du Chevalier
D'eon - avonturenfilm - 19.00
Nieuws - 19.02 Télé-Lux-Hebdo -
19.30 RTL-theatre - 20 00 Bien-
venue a bord - 21 00 Juliette des
esprits: psychologisch drama -
tot 22.55.
BRT
14.00 Schooltelevisie - 18.00 Ge
deon - 18.05 Heidi - 18.30 Open
school - 19.00 Doe mee - 19.30
Kijk uit! - 19.35 Morgen - 19.45
Nieuws - 20.10 De weerman -
20.15 M.icro-Macro - 20.50
Ontsnappingsroute - 21.40 De
niemand - minder - dan - jezelf
show - 22.20 Nieuws - 22.35
Open school tot 23.05.
NED. I
10.00 Schooltelevisie - 13.00 -
18.00 Nieuws - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Kortweg - 18.55
Nieuws - 181.59 Barbapapa -
19 05 Nieuwtjes uit Uhlenbusch -
19.35 De witte zeehond - 20.00
Koning Klant - 20.40 De natuur
en de mens - 21.37 Nieuws -
21.55 Achter het nieuws - 22.25
De onvoorstelbare wereld van
Roald Dahl - 22.55 Nieuws.
NED. II
13.00 - 18.00 Nieuws - 18.25
Teleac - 18.55 Nieuws - 18 59
Doctor Snuggles - 19.05 Avro's
Toppop - 20.20 Nieuws - 20.27
Waaghalzen: dok. over stunt
mannen - 21.20 Télévizier maga
zine - 22.00 Een ruiter rijdt voor
bij - 23.00 Nieuws.
RTB. I
14.OO Schooltelevisie - 17.50 Les
Mohicains de Paris - 18.15 Zigzag
- 18.30 Le temps d'un livre - 18 45
Lundi-sports - 19.15 Antenne-
soir - 19.29 Weerbericht - 19.30
Nieuws - 19.55 Vos droits - 20.00
La maison de campagne: Franse
komedie - 21.20 Debat - 23.00
Nieuws.
RTB. II
18 30 Mededelingen - 18 45 TVF-
alimentation - 19.55 W magazine
- 20.50 Folklore - 21 59 Weerbe
richt - 22.00 Nieuws - 22 20 Lun
di-sports tot 22.50.
FR. I
12 15 Réponse a tout - 12.33 Midi
première - 13.OO Nieuws - 13.35
Regionaal programma - 13.50
Ces cjhers disparus - 14.05 CNDP
- 14.25 Les aventures de Marco
Polo - 16.10 Variété. Jacques
Qouai - 16 .20 Cet héritage qui est
le notre - 17 25 Variété: Michel
Jonasz - 17.30 Regards sur les
musées de France - 17.40 A votre
service - 18.00 TF quatre - 18.29
1. rue Sesame - 18.57 C'est arnve
un jour - 19.12 Une minute pour
les femmes - 19.20 Gewestelijke
aktuaüteiten - 19 44 Les incon-
nus de 19.45 u. - 20.OO Nieuws -
20.30 Divorce a l'Italienne - 22.00
Spécial Cinema Italien - 23.00
Nieuws
FR. II
12.05 Passez-donc me voir -12.29
Les amours de la belle époque -
12.45 Nieuws - 13.35 Regionaal
magazine - 13,50 Face a vous -
14.00 Aujourd'hui madame -
15.00 Enquêtes a lltaüenne -
16.05 Medisch magazine - 16.50
Libres parcours - 17.20 Fenêtre
sur - 17 52 Jongerenprogram
ma - 18.30 C'est la vie - 18 50 Des
chiffres et des lettres - 19 20 Ge
westelijke aktuaüteiten - 19 45
Top club - 20.OO Nieuws - 20.35
Question de temps - 21.40 Le
temps des Cathedrales - 22.40
Salie des fêtes - 23.30 Nieuws.
DTSL. I
8.05 Schooltelevisie 16.10
Nieuws - 16.15 Gegen den Strom
- 17.OO Walt Disneys groeste
hunde-stars - 17.50 Nieuws -
18.00 Das intermezzo bietet an -
18 30 Spiel am lialb 7 -18.40 Welt
der tiere - 19.15 Hier und heute -
19.45 4 tel vor 8 - 20 00 Nieuws -
20.15 Rot und schwarz - 21 10
Der weisse elefant - 21.45 Spass
beiseite Herbert Jommt - 22.30
Tagesthemen - 23.00 Lastentra-
gor - 00.35 Nieuws
DTSL. II
16.30 Studieprogramma chemie -
17 00 Nieuws - 17.10 FUpper -
17 40 Die drehscheibe - 18.25 Po-
Uzeiarzt Simon Lark - 19 00
Nieuws - 19.30 Die Pyramide -
20.15 Irgendwo mochte ich zu-
hause sein - 21.00 Heute-joumal -
21.20 Der Boxer - 23.40 Nieuws
RTL
12 00 La bonne franquette -
17 00 Tekenfilms - 17 25 Cinq a
sept agenda - 17 30 Le francopho-
nis8ime - 17.55 Le coffre-fort -
18.00 Cinq a sept service - 18.05
De nos clochers - 18.20 Ram-
dames - 18.35 Le ooffre-fort -
18.40 Système D - 19.00 Nieuws -
19.28 Le coffre-fort - 19.30 Les
incollables - 19 45 Entre chiens et
chats - 19 55 Aujourd'hui en bref
- 20.00 La malle de Hambourg -
21.00 Pain. amour et Fantaisie -
zedenkomedic - 22.35 Weerbe
richt en horoskoop - 22.37 Pro
gramma-overzicht - 22.40 Entre
BRT. I
14 00 Schooltelevisie - 18.OO Ge
deon - 18.05 Sesamstraat - 18.30
Open school - 19.OO Lachertjes -
19.05 Gastprogramma - 19.35
Morgen - 19 45 Nieuws - 20.10
Hitring - 21.05 Verover de aarde -
21.55 Jij of wij - 22.20 Nieuws.
BRT. II
20 10 Allemaal beestjes - 20.40
Paradijsvogels - 21.25 The king
of Marvin Gardens: Amerikaans
psychologisch drama tot 23.05.
NED. I
10.00 Schooltelevisie - 13.00
Nieuws - 14.00 Schooltelevisie -
18.00 Nieuws - 18 30 Sesam
straat - 18 45 Paspoort - 18.55
Nieuws - 18.59 Ronduit TV -
19.30 Het ontstaan van de wereld
- 20.09 Groot koorkoncert - 20.57
EO-aktief - 21.00 Tijdsein - 21.24
Ten slotte - 21 24 Ten slotte -
21.35 Nieuws - 21.55 Den Haag
vandaag - 22.10 De schone schijn
- 22.50 Willink tachtig - 23.10
Nieuws.
NED. II
13.00 - 18.00 Nieuws - 18 05
Teleac - 18.55 Nieuws - 18.59
Sinbad de Zeeman - 19.25 De
Muppetshow - 20.00 Nieuws -
20.27 Buddenbrooks - 21.30
Brandpunt - 22 15 Drie hoog ach
ter - 22.40 Geen blanke priesters
meer - 23.10 Vaatenoverweging -
23.20 Nieuws.
RTB. I
14.15 Schooltelevisie - 17.50 Les
Mohicains de Paris - 18 15 Zigzag
- 18.30 Emission de Doctrine Is-
raeüte - 19 00 Point de mire -
19 15 Antenne-soir - 19.29 Weer
bericht - 19.30 Nieuws - 19.55
Charter 2020 - 21.30 Parole
d'homme - 22 30 Nieuws.
RTB. II
18 30 Mededeüngen - 18.45 Jar-
dinage - 19.55 Formule 2 - 21.15
Le monde du cinema - 21.47
That's Hollywood - 21.59 Weerbe
richt - 22.OO Nieuws - 22 20 Vi-
deographie
FR. I
12.15 Réponse a tout - 12.33 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13 45
Le regard des femmes - 18 02 TF
quatre - 18 34 1. rue Sesame -
18.57 C'est arrive un jour - 19.12
Une minute pour les femlmes -
19.20 Gewestelijke aktuaüteiten -
19.44 Les inconnus de 19.45 u. -
20.00 Nieuws - 20.30 Des Magi-
ciens - 21.45 Cles pour demain -
22.50 Les musiciens du soir -
23.00 Nieuws
FR. II
12 05 QPassez-donc me voir -
12.29 Les amours de la bolle épo
que - 12.45 Nieuws - 13.35 Regio
naal magazine - 13.50 Face a
vous - 14.00 Aujourd'hui mada
me - 15 00 CNDP - 17.00 Libre
parcours - 17.20 Fenêtre sur -
17.52 Jeugdprogramma - 18.30
C'est la vie - 18.50 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktuaüteiten - 19.45 Top club -
20.00 Nieuws - 20 40 LTSurope
du XXe siècle - 23.30 Nieuws
DTSL. I
8.05 Schooltelevisie - 16.10
Nieuws - 16.15 Phantasie - 17,00
Bei Papotin - 17.20 Die leute vom
Domplatz - 17.50 Nieuws - 18.00
Kriminalerzazhlung - 18 30 Halb
7 - 18.40 Holmes und Yoyo -
19.15 Hier und heute - 19.45 4 tel
vor 8 - 20.00 Nieuws - 20.15
Plattenküohe - 21.00 Report -
21.45 Die speziaüsten - 22 30 Ta
gesthemen - 23 00 Dick Cavett
und Werner Höfe - 23 45 Nieuws
DTSL. II
15 15 Die grossen und die klei
nen - 16.00 Anderland - 16.45
Nieuws - 16.55 Das sind wir -
18.00 Kinder machen nachrich-
ten - 18.20 Das sind wir - 19 00
Nieuws - 19.30 Ich will nicht
mehr - 21.00 Heute-journal -
21.20 Pioniere, seid bereit - 22 05
Unordnung und frühes leid -
23,25 Nieuws.
RTL
12 OO La bonne franquette -
17.00 Tekenfilms - 17 25 Cinq a
sept agenda - 17.30 L'homme
araignée - 17 55 Le coffre-fort -
18.00 Cinq a sept service - 18.05
Aktuaüteiten - 18 20 Ram-dames
- 18 35 Le coffre-fort - 18.40 Sys
tème D - 19 00 Nieuws - 19.29 Le
ooffre-fort - 19.30 Le menteur -
19 45 Entre chiens et chats -
19 55 Aujourd'hui en bref - 20.00
L'homme qui valait trois mil-
üards - 21.00 Voulez-vous danser
avee moi? - Franse poütiefilm -
22.30 Weerbericht en horoskoop -
22.32 Programma-overzicht.
BRT. I
BRT. I
BRT. I
15.30 Open school - 16.30 Tip-
Top -18.15 Gedeon - 18.20 Oscar,
het konijn - 18.30 Robin Hood -
19.17 Standpunten - 19.37 Mor
gen - 19.45 Nieuws - 20.10 De
weerman - 20 15 Stap voor stap -
20.25 Voetbal: Celtic Glasgow -
Real Madrid - 22.10 Persona -
22.55 Nieuws.
14.00 Schooltelevisie - 18 00 Ge
deon - 18.05 Agenda - 18.35 Dick
Turpin - 19.00 Lachertjes - 19.05
Sporttribune - 19.35 Morgen -
19.45 Nieuws - 20.10 Ike - 20.55
Panorama - 21.45 Edelman, be
delman, schutters, spion - 22.25
Nieuws.
14.00 Schooltelevisie - 18.OO De
Kwieken - 18.20 Klein, klem
kleutertje - 18 35 Open school -
19.05 Openbaar kunstbezit -
19.35 Morgen - 19.45 Nieuws -
20.10 De weerman - 20.15 Car
Wash: Amerikaanse anekdoti
sche film - 21.50 Close up - 22.40
Nieuws.
BRT. II
BRT. II
BRT. II
20.15 That Hamilton woman:
Brits historisch üefdesdrama
20.10 Première - 21.00 De ijzeren
Gustav - 22.00 Het lot van Jean
Noel? tot 22.25.
20.15 The Muppets - 20.40 Voor
god en vaderland - 22.15 Dag aan
dag tot 22 .45
NED. I
NED. I
NED. I
10.00 Schooltelevisie - 13.00
Nieuws - 15.30 Kijken met een
camera - 16.00 Captain Caveman
- 16.10 Chifiy Kids - 16.30 Barba
papa -16.35 Emily en de tweeling
- 16.50 Boude wijn en Pieternel in
de winter - 16.58 In de dierentuin
- 17.03 De film van Ome Willem -
18.00 Nieuws - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Toeristische tips -
18.55 Nieuws - 18 59 Van gewest
tot gewest - 19.50 Poütieke par
tijen - 20.00 Kleur bekennen -
21.10 Alfred Brendel speelt -
21.37 Nieuws - 21.55 Den Haag
vandaag - 22 10 Panoramiek -
22.40 Studio sport - 23.25
Nieuws
NED. II
13 00 - 18 00 Nieuws - 18.10
Teleac - 18.55 Nieuws - 18 59
Kon Hesi Baka - 19 25 Kenmerk -
20.OO Nieuws - 20.27 Socutera -
20.32 Veronica totaal - 22.11 A
man called Sloane - 22.55 Veroni
ca's agenda - 23.02 Teleac - 23.37
Nieuws
RTB. I
14.15 Schooltelevisie - 15.30
Electronix - 17.00 Feu vert -
18.30 La pensée et les hommes -
19 00 Point de mire - 19.15 An
tenne-soir - 19.29 Weerbericht -
19.30 Nieuws - 19 55 Contacts -
20.00 Les visiteurs - 20.55 TVF
magazine - 21.50 L'homme de la
musique - 22.40 Nieuws
RTB. II
18.30 Mededeüngen - 18.45 La
ferme a l'oiseau - 20.25 Voetbal -
22.10 Weerbericht - 22.15
Nieuws - 22.30 Artsphebdo - tot
23.OO
NED. I
12.15 Réponse a tout - 12.33 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13.40
Les visiteurs du mercredi - 17.55
Sur deux roues - 18 00 TV quatre
- 18.29 1, rue Sesame - 18 57 C'est
arrive un jour - 19.12 Une minute
pour les femmes - 19.20 Geweste
lijk nieuws - 19.44 Les inconnus
de 19,45 u - 19.53 Trekking Lot
to - 20.00 Nieuws - 20.30 La
plume TV-spel - 22.08 La rage de
Ure - 23.03 Nieuws
FR. II
12 05 Passez-donc mie voir -
12.29 Les amours de la belle épo
que - 12.45 Nieuws - 13.35 Regio
naal magazine - 13.50 Face a
vous - 14.00 Aujourd'hui mada
me - 15.00 Les sentmelles de l'air
- 16.10 Jongerenprogramma -
18 05 Wielrennen: Parijs - Nice -
18.30 C'est la vie en nieuws -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.20 Gewestelijke aktuaüteiten -
19.45 Top club - 20.OO Nieuws -
20.35 Mi-fugue, mi-raison
22.20 Magazine médical - 23.05
Voetbal - 23.35 Nieuws.
DTSL. I
8.05 Schooltelevisie 16.10
Nieuws - 16.15 Expéditionen ins
Tierreich - 17.OO Bei papotin -
17 20 Die leute vom Domplatz -
17.50 Nieuws - 17.50 Nieuws -
18.00 Die magermilchbande -
18.30 Hit um 4tel vor 8 - 18.40
Die magermilchbande - 19 15
Hier und heute - 19.45 4 tel vor 8
- 20.00 Nieuws - 20.15 Jugend-
weihe - 21 25 Titel, thesen, tem
peraments - 22.10 Tagesthemen -
22 30 ARD-8port extra - 0.30
Nieuws
DTSL. II
16.15 Trickbonbons - 16.30
TRAppelkiste - 17.00 Nieuws -
17.10 Diamantensucher - 17.40
Die drehscheibe - 18 20 Bilder.
die die welt bewegten - 19.00
Nieuws - 19 30 Der Sport-spiegel
-20.15 Bilanz - 21 00 Heute-jour-
nal - 21.20 Drei Engel für Charlie
- 22.05 Das geht sie an - 22.10
Pfarrer Johannes kuhn antwor-
tet - 22.40 Die beiden freundin-
nen - 0.30 Nieuws.
RTL
12 00 La bonne franquette -
15 00 Citron-grenadine - 17.10
La course autour du monde -
18.12 Le coffre-fort - 18.15 De
nos clochers - 18.20 Ram-dam
es - 18.35 Le coffre-fort - 18.40
Système D - 19.00 Nieuws - 19 29
Le ooffre-fort -19.30 Le menteur -
19 45 Entre chiens et chats -
19.55 Aujourd'hui en bref - 20.00
Hit-parade - 21.00 La justice de
Simon 1 Indien - 22.30 Weerbe
richt en Horoskoop - 22.32 Pro
gramma-overzicht - 22.35 Qua
10.30 Open school tijd - 13.00
Nieuws - 14.00 Schooltelevisie -
18.00 Nieuws - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Paspoort - 18.55
Nieuws - 18.59 Alleen op de we
reld - 19.25 Doe-de-dance - 19.50
Ik slikslikt U ook? - 20.30
Jonge mensen op het koncert po
dium - 21.37 Nieuws - 21.55 Den
Haag - 22.10 Jean-Paul Sartre
over zichzelf - 00.05 Nieuws.
NED. II
13.00 - 18.00 - 18.55 Nieuws -
18.59 De Hulk - 20.00 Nieuws -
20.27 Een gelukkige hand -
22 10 Aktua TV - 23.00 Soap -
23.30 Nieuws
RTB. I
14.00 Schooltelevisie - 17.50 Les
Mohicains de Paris -18 15 Zigzag
- 18.30 La pensée Sociahste -
19.00 Point de mire - 19.15 An
tenne-soir - 19.27 Weerbericht -
19.30 Nieuws - 19.55 Autant-aa-
voir - 20.15 La femme a sa fenêtre
- 22.00 Le carrousel
22.45 Nieuws.
RTB. II
18.30 Mededeüngen - 19,55 Kon
cert - 20.30 La Bayardere - 21.57
Weerbericht - 22.00 Nieuws -
22.20 Follow-me - tot 22.50.
FR. I
12.15 Réponse a tout - 12.33 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13.30
Regionaal programma - 13.50
Objectif santé - 14.00 Les vingt
quatre jeudis - 18.02 TF quatre -
18.30 I, rue Sesame - 18 57 C'est
arrive un jour -19.12 Une minute
pour les femmes - 19.20 Geweste
lijke aktuaüteiten - 19.44 Les in
connus de 19.45 u - 20 00
Nieuws - 20.30 La fortune des
Rougon - 21.28 L'evenement -
22.40 Le Soütaire poütiefilm tot
00.15.
FR. II
12.05 Passez-donc me voir - 12.29
Les amours de la belle époque -
12.45 Nieuws - 13.35 Regionaal
magazine - 13.50 Face a vous -
14.00 Aujourd'hui rhadame -
15.00 Mission impossible - 16.00
L'invité du jeudi - 17.20 Wielren
nen - Parij8-Nice - 17.52 Jeugd
programma - 18 30 C'est la vie en
meuws - 18.50 Des chiffres et des
lettres - 19.20 Gewestelijke ak
tuaüteiten - 19 45 Poütieke par
tijen - 20 00 Nieuws - 20 35 Le
jardinier d'Argenteuil - Franse
komedie - 22.00 Courte écheüe
pour grand écran - 22 .50 Nieuws
DTSL. I
8 05 Schooltelevisie 16.10
Nieuws - 16.15 Ventiel - 17 00
Die tage der eule - 17.20 Musik
ist. wenn man's trotzdem macht -
17.50 Nieuws - 18.00 Ansichtssa-
chen - 18.15 Eine Amerikanische
famüie - 19 15 Hier und heute -
19.45 4 tel vor 8 - 20.00 Nieuws -
20.15 lm Brennpunkt - 21 00 Al
les oder nichts - 21.45 Life: In-
grid Ca ven - 22 30 Tagesthemen -
23.OO Die Wildente - 00.45
Nieuws.
DTSL. II
16 00 Un-Ruhestand - 16.30 Stu
dieprogramma chemie - 17.00
Nieuws - 17 10 Wickie - 17 40 Die
drehscheibe - 18.20 Der Bürge-
meister - 19.OO Nieuws - 19.30
Schwabinger Bazar - 20 30 Tegt-
meiers reisen - 21.00 Heute-jour
nal - 21.20 Kennzeichen D - 22.05
Molière - 23.00 Eine frau mit
vielen gesichten - 23.35 Nieuws.
RTL
12 00 La bonne franquette -
17.00 Tekenfilms - 17 25 Cinq a
sept agenda - 17.30 Heidi - 17 55
Le coffre-fort - 18.00 Cinq a sept
service - 18.05 Cinq a sept actua-
htes - 18.20 Ram-dames - 18.35
Le coffre-fort - 18.40 Système D -
19 00 Nieuws - 19.29 Le coffre-
fort - 19 30 Le menteur - 19 45
Entre chiens et chats - 19 55 Au
jourd'hui en bref - 20.00 Starsky
et Hutch - 21 00 Rocco et ses
Frères: sociale studie - 23.40
Weerbericht en horoskoop - 23.42
Programma-overzicht
10.20 Open school - 10.45 School
televisie - 13.00 - 18.00 Nieuws -
18.30 Sesamstraat - 18.45 Pas
poort - 18 55 Nieuws - 18.59 Bar
bapapa - 19.05 Popeye - 191.10
Laurel en Hardy - 19.30 De Om
budsman - 20.OO Twee voor
twaalf - 20.40 Nieuwe gezichten
in Vara's voorstelling - 21.37
Nieuws - 21.55 Een ander uur U -
23.00 Een jaar na Harrisburg -
23.45 Nieuws
NED. II
13.OO - 18.00 Nieuws - 18.2f
Teleac - 18.55 Nieuws - 18.5!
Matt en Jenny - 19.25 Kies
20.00 Nieuws - 20.27 Geheir
Kommando - - 21 20 Minivoetbal
show - 22.10 Hier en nu - 22.5'
Vandaag de dag. - 23.05 Parate,
met de Mini ster-president - 23.1'
Nieuws
RTB. I
14.15 Schooltelevisie - 17.45 Sa
vator et les Mohicains de Paris
18.15 Zigzag - 18.30 Seniorami
19 00 Point de mire - 19.15 A
tenne-soir - 19.29 Weerbericht
19.30 Nieuws - 19.55 A suivre
21.25 Northern Lights - Ame:
kaan se kroniekfilm - 23.
Nieuws - 23.15 Einde.
RTB. II
18 .30 FoUow me - 19.55 La legei
de Irlandaise - 20.45 Vendred
sports - 2159 Weerbericht
22.00 Nieuws - 22.20 Autant-sa
FR. I
12.15 Réponse a tout - 12.33 Midi
première - 13.00 Nieuws - 13.35
Regionaal programma - 18.57
C'est arrive un jour - 19 12 Une
minute pour les femmes - 19.20
Gewestelijke aktuaüteiten - 19 44
Les inconnus de 19 45 u. - 20,00
Nieuws - 20.30 Miss Mabel -
22.30 Festival International de
musiques Miütaires - 23.30
Nieuws
FR. II
12.05 Passez-donc me voir - 12.29
Les amours de la belle époque -
12.45 Nieuws - 13.35 Regionaal
magazine - 13.50 Face a vous -
14.00 Aujourd'hui madame -
15.00 Mission impossible - 16 00
Quatre saisons - 17 OO La télévi-
sion des téléspectateurs - 17.20
Wielrennen: Parijs - Nice - 17.52
Jongerenprogramma - 18.30
C'est la vie - 18.50 Des chiffres et
des lettres - 19 20 Gewestelijke
aktuaüteiten - 19.45 Top club -
20,00 Nieuws - 20.35 Petit dejeu
ner compris - 21.35 Apostrophes
- 22.55 Nieuws - 23 02 Le roi:
Franse komedie
DTSL. I
8 05 Schooltelevisie 16.15
Nieuws - 16.20 Der Volkseigene'
Harz - 17 05 AUes klar?! - 17.50
Nieuws - 18.00 Wie man das le-
ben so spielt - 18.30 Trick um
halb 7 - 18 40 Fay - 19.15 Hier
und heute - 20 00 Nieuws - 20 15
Fütterwochen - 21.55 Plusminus
- 22.30 Tagesthemen - 23 00 Die
Sportschau - 23.25 Sonderdezer-
nat K I - 0.30 Nieuws
DTSL. II
10 30 Rappelkiste 16.00
Querschnitt - 16.45 Nieuws -
16.55 Pfiff - 17.40 Die drehschei
be - 18.20 Maénner ohne nerven -
18 35 Meisterszenen - 19.00
Nieuws - 19.30 Auslandsjournai -
20.15 Derrick - 21.15 Télé-Zoo -'
22.00 Heute-jopurnal - 22.20 As-
pekte - 23.05 Abrechnung in San
Francisco - 0.40 Nieuws
R.T.L.
12.00 La bonne franquette -
17.00 Tekenfilms - 17.25 Cinq a
sept week-end - 17.50 Le coffre
fort - 18.10 Les sentiers de l'aven-
ture - 18.35 Le coffre fort - 18.40
Système D - 19.OO Nieuws - 19.29
Le ooffre-fort - 19.30 Le menteur -
19 45 Entre chiens et chats -
19 55 Aujourd'hui en Bref - 20 00
Sauve qui peut - 21 00 le visiteur
de la nuit - 22.30 Martini World -
22.50 Horoskoop - 22.52 Pro
gramma-overzicht