gpooMede r «SPORTJAAR VOOR HAAR» TE OORDEGEM Imps dorpsplein wordt geherwaardeerd NIEUW BOEK OVER MARIC0LEN TE LEDE JUBILEUM MUZIEK-, ZANG- EN SHOWAVOND KON. HARMONIE ST-MARTINUS OORDEGEM ETEN MET DE HOVAARDIGE BOER last met belastingsaangifte? LEDE KORT De Voorpost - 4.4.1980 - 13 Het Bloso-riikssportcentrum te Oordegem - Lede, geleerd worden. De lessen voor, kunnen ook lessen ne- en een didaktisch onderricht nrnaniseert dit iaar een reeks permanente sportvor- tennis gaan door op zater- men op de dinsdagen van 19 voorzien. Alle sportmate- organiseert dit jaar een reeKS permanenxe sporxvor dagv00»mjddag van 9 uur uur tot 20 uur 30. Aanvang rieel is ter plaatse ter be- mingen. (Verder P.S.V. genaamd) Het gaat hier over een aantal sportinitiatie lessen in diverse sportdisci- tot 10 uur 30. Zij zijn bedoeld op 29 april. schikking. Prijs en data van plines. Telkens wordt een lessenreeks van tien les sen voorzien. Voor alle P.S.V.'s is er een gratis verzekering voorzien, waarin ook de reisweg van en terug naar de woonplaats begrepen is. voor beginnelingen, gebo- Volleybal voor scholieren deze reeks van tien lessen >- _rAn» all,o ivnancHan vynnr- Hionon nnn hpn»»IH tp wnr- 1968 of ervoor. Aan vang van de serie op 19 april, einde op 21 juni 1980. wordt elke woensdag voor zien van 14 tot 15 uur 30. Deze beginnelingen moeten geboren zijn tussen dienen nog bepaald te wor den, naargelang de belang stelling. Tenslotte zijn er nog lessen Deelnemingsprijs 1.500 frank. De gevorderden wor- Tijdens het «sportjaar voor 17 uur. Deze lessenreeks van den 's zaterdags verwacht vang op 16 april en einde op tot 21 uur wordt er een initia- haar» organiseert het rijks- tien lessen is speciaal aan- van 10 uur 30 tot 12 uur. -jg junj q6 beginnelingen, tie gegeven voor spelers sportcentrum Oordegem gepast voor de zestig-plus- Aanvang der lessen 19 april, geboren in 1968 en ervoor, sers en kan gevolgd worden einde van de reeks op 21 - zowel door dames als door juni. Ook deze spelers moe- Engelse peloeze voor dames» en «bewe- heren. De deelnemingsprijs ten geboren zijn in 1968 of tQt 20 uur 30. Prijs voor de frank. Aanvang der lessen p.... __f WJ1Z 11itIpo omtrent deze tweede vraaa tot met Japanse planten voor- gingsrekreatie voor 60-plus- bedraagt slechts 250 frank, ervoor. Deelnameprijs even- tien |essen 750 frank. Aan- op 21 april en einde op 23 paepe gat wat umeg omtrent aeze tweeae vrddg zjen Hjj drong agn Qm ej_ sers>l. Beide sportinitiatie- Verder zijn er nog zes sport- eens 1500 frank. Beginnelin- vang 10 april en einde op 26 juni 1980. Hoe kan men in- twee specifieke sportinitia- De gemeenteraad stemde unaniem «ja» voor de van een Vlaams Dorpsplein tieven: «onderhoudsgym herwaardering van het Impse Dorp. Schepen De wordt r c 1964. Deelnameprijs voor tafeltennis voor beginnelin- tien lessen 750 frank. Aan- gen. Iedere maandag van 20 boren in 1968 of ervoor, kunnen volleylessen volgen Deelnemingsprijs voor de op elke donderdag van 19 tien lessen bedraagt 500 goedkeuring. Vroeger was er een plan voorzien en genstreekse 'pfan"tën aan "te ven kunnen herhaald wor- disciplines, die kunnen aan goedgekeurd, dat handelde over de Essenstraat en brengen... Raadslid Galle den ingeval er veel belang- het Dorp. De rijkstoelagen voor de Essenstraat wer- vie| jn. «waarom geen linde- stelling voor bestaat, den ondertussen reeds toegekend. bomen of kastanjelaars? Lin- De onderhoudsgym voor da den kun je in elkaar laten mes (10 lessen) wordt beoe- groeien, wat een magnifiek fend op elke woensdag van Maar het Dorp moest afzon- 1.941.921 frank. beeld geeft...» 19 tot 20 uur voor dames die derlijk bewerkt worden. Er Raadslid Ruyssinck wees er De CVP-oppositie twijfelde geboren zijn in 1958 en er- moest dus een herwerkt terloops op dat men begon- er sterk aan, door de voor- voor. De deelnemingsprijs is plan opgesteld worden, dat nen was in 1973 en dat men ziening van vreemde plan- 500 frank. De lessen worden op de zitting van 17 maart nu probeert de werken af te ten, dat het gehele plan zou op ontspannende, speelse moest worden goedge- werken. Het raadslid betwij- goedgekeurd worden door wijze opgevat. De aanvang keurd. Het vernieuwde plan felde sterk dat de hogere de hogere overheid. is voorzien op 7 mei 1980. werd uitgewerkt door de overheid het met deze plan- Toch werd er te Lede, na De bewegingsrekreatie voor technische dienst van de nen zou eens zijn. Immers, in enige diskussie, eenparig ja 60-plussers vangt eveneens provincie. De eerste raming het kader van de kuituur - gestemd, der kosten bedraagt historische herwaardering RDV. gen geboren in 1968 of er- juni. schrijven? juni. Beginnelingen paardrijden (geboren in 1968 of ervoor) betalen 1800 frank voor tien - lessen, die op zaterdag door- aan op 7 mei en dit telkens Naar aanleiding van de viering «150 jaar psychiatri- gaan van 10 tot 12 uur. De op de woensdag van 16 tot sche zorgen te Lede» werden vorig jaar heel wat gevorderden worden ver feestelijkheden ingericht in het psychiatrisch zieken- wacht elke zaterdag van 14 i.a *r\t ie uur nee neminriRnriiK De beginnelingen die bad- Men kan in het rijkssportcen- minton wensen aan te leren trum. Grote Steenweg 2G te 9260 Oordegem een gele in- schrijvingskaart bekomen. Na ingevuld te zijn, moet men deze kaart uiterlijk zes weken voor de aanvang aan het Hoofdbestuur bezorgen: Koloniënstraat 31 te 1000 Brussel (tel. 02-513.98.30) Dienst inschrijvingen. In ge val er nog plaats vrij is, kan u ook ter plaatse inschrijven (minstens veertien dagen voor de aanvang. Alle verdere inlichtingen kunnen in het Rijkssportcen- kunnen dit iedere maandag van 19 tot 20 uur. Voorwaar den: geboren zijn in 1968 of ervoor en 600 frank betalen voor de tien lessen. Aan vang voorzien op 21 april en einde van de reeks op 23 huis te Lede Het gebeuren mocht niet onopgemerkt tot 16 uur. Deelnemingsprijs ,rum Grote Steenweg 1800 frank. Enige voorwaar- Oordegem verkregen voorpij gaan. montaai de: geboren zijn in 1968 of den. (053-77.46.94) Honderdvijftig jaar zorgen vpor fysisch en mentaal ervo«r Dezep s V startver. Leden van de Grote Gezin nen (met minstens drie kin- 1 - O - BIVUUI. uwe r.J.ir. muil gehandikapten is inderdaad een zware taak die moede|jjk jn september. 11D11 4111CI reeds anderhalve eeuw met sukses vervuld wordt yyje Wenst te leren boog- deren ten laste) genieten door de zusters Maricolen. schieten kan elke zaterdag- een korting van 50%. Zij die- voormiddag terecht voor nen echter een attest bij de Door deze prestatie dacht de teur onder meer Mn mo- o| isch doelschieten. gele kaart te voeger,. Aan de heer Vinck eraan de kongre- mentopname in het zieken- zij[) sct,utterS va„ 10 gatie eens in vedette te stel- huis: 31 december 1978. Er m nm(m wordt De Koninklijke harmonie Sint-Martinus uit Oorde- Een flinke ploeg wijkmees- bestond reeds een werd een lijst gemaakt van boek over de zustergenoot- alle zusters die bij de kon schap, geschreven door Pa- gregatie horen of hoorden, meteen drie titels. In 1977 ter Demeulemeester, een tot 15 jaar en groep II wordt houders van een Bloso-kaart samengesteld uit schutters wordt 20% korting toege- van 16 jaar en ouder. Er staan. De mindervaliden ten- wordt een volledige initiatie slotte genieten 75% korting. aem werd gesticht in 1921. Het was gedurende vele ters zorgt voor de nodige deden ze het nog beter: zes Carmeliet. De eerste bedoe- Om te komen tot het werk, - medewerking voor het in- titels werden veroverd. Een ling was dit boek geschre- dat zowat een vierhonderd jaren een tipische, zeer verdienstelijke dorpsharmo nie, die tot in 1972 vooral afgestemd was op het opluisteren van allerlei feestelijkheden in eigen ge meente of in de omgeving ervan. Zoals bij de meeste landelij- heden, als dirigent verdien- ke muziekverenigingen was stelijk maakte, opgevolgd de periode na de tweede we- door Staf Hoebeeck. Er werd reldoorlog een eerder stille meteen ook een jeugdafde- periode. De herleving die in ling van de harmonie opge- de schoot van de maat- richt onder de bezielende lei schappij ontstond, werd in ding van Paul Moens. Deze 1971 konkreet uitgedrukt jeugdafdeling ligt aan de ba- met de inrichting van de eer- sis van de huidige bloei van ste muziekavond. In 1972 de harmonie. Ook de be kwam een belangrijke ver- stuursploeg werd ver nieuwing tot stand, die de nieuwd. Onder het door ie- definitieve inpuls zou geven dereen gewaardeerd voor tot een geweldige bloei: de zitterschap van Gilbert De de steile opgang tot stichting van het nu in gans Moor, werken nog mee aan huidg peil mogelijk. Natuur- België beroemde en ge- het bestuur: ondervoorzit- lijk vergde dat enorme in- vreesde majorettenkorps ters Roger De Paepe. Achiel spanningen van alle aktieve' «De Klaproosjes», onder de Roelandt, Albert Bockstaele leden. Zo volgden de Klap- j leiding van Monique De en Albert De Pauw. De schat- roosjes tientalle stcgeperio- Vuyst en Roger De Rouck. In bewaarder Jozef Huyle- den in binnen- en buiten- 1973 werd de drumband «De broeck, sekretaris Roger De land: onder-meer te Saint- Tamboerkes» gesticht, Rouck en de leden: Paul Dié (Frankrijk), onder de leiding van Robert Moens, Gustaaf De Dijcker, me (Italië) De Rouck, Maurits De Moor Henri Bockstaele, Benoni ka) om richten van allerlei feestelijk- geweldig suksesjaar werd ven in 1914 te laten herdruk- bladzijden zal tellen, heeft de heden. August Van der Ee- 1978. De Klaproosjes sleep- ken in het nu gangbaar Nj- heer Vinck heel wat gelezen, ken en Mieken Van Gent zijn ten elf titels in de wacht met derlands. Maar bij het nale- opgezocht en verzameld. Hij reeds jarenlang getrouwe lo- als voornaamste de Bene- zen viel het direkteur Vinck had één grote handikap: in kaalhouders, terwijl me- lux-beker te Lier. Het super- op dat er maar een zeer klein 1914 werd het moederkloos- vrouw Arthur Moens en Lin- jaar werd echter 1979 met deel over de stichting der ter te Dendermonde door de da Moens tot ieders voldoe- liefst veertien titels. De volle- Maricolen in Dendermonde Duitsers uitgebrand. Hier- ning hun beste zorgen be- dige formatie werd voor de instond. Het overgrote deel door gingen heel wat doku- steden aan de repetitieloka- derde opeenvolgende maal van het werk ging over an- menten en een hoop bruik- len. Mevrouw De Moor, me- Belgisch kampioen te Knok- dere stichtingen, voorname- baar materiaal verloren, vrouw Huyllebroeck en me- ke-Heist. Wegens deze pres- lijk over deze in het Gentse. Het boek tenslotte, werd aan vrouw Roelandt zorgen er- tatie zonder voorgaande, rie- Het boek herdrukken, gaf ae hand van verschillende voor dat de majoretten pen de inrichters hen uit tot dus geen nieuw inzicht in dokumenten en teksten sa- steeds in een pikfijn ver- Keizers van Knokke-Heist. wat er op dit ogenblik leeft... mengesteld. Heel nederig zorgd uniform optreden. Voor de federatie Fedekam, Dus werd het besluit geno- zegt de heer Vinck «naast Werd de groep provinciaal men: er moet een nieuw het bijeenzoeken van gege- en Belgisch kampioen, boek komen. vens, heb ik slechts de bind- Hoofdmajorette Karine De heer Emiel Vinck, direk- teksten geschreven..» Bockstaele beleefde triom- teur van de administratie en Het wordt dus een soort her- fen als provinciale kampioe- personeel van het zieken- uitgave, aangevuld met heel ne bij de tamboer-majoors huis, begon er vorig jaar in wat interessante «nieuwe en Anja De Moor verwierf de alle stilte aan. Er werd een gegevens. Het geheel zal in titel van provinciale kam- inleiding geschreven en een de komende maanden in de pioene bij de miniemen. De herdruk van het werk van eigen drukkerij gedrukt wor- tien kampioenschappen pater Demeulemeester voor- den. Wij zagen reeds ver maakten het sukses volledig zien. De verdere uitbreiding schillende gefilmde bladzij- met liefst zes Belgische ti- van deze tak van ziekenver- den, klaar voor de offset- tels. Deze geweldige presta- zorging door de Maricolen, druk. Wanneer het werk in ties van de majoretten, had- werd in een volgend hoofd- de winkels zal te koop ge- den een stimulerende in- stuk uitgebreid behandeld, steld worden is echter nog Door dd onbaatzuchtige in zet van zoveel mensen was Abano-Ter- i Florida (Ameri- r de voornaam- en Etienne De Winne. Bij de Van de Steen, Maurits De ste te noemen. In 1976 werd _..o harmonie werd Silvain De Moor, Jozef Braquené, Paul door de majoretten voor het vloed op de drumband en op Tegelijkertijd stelde de heer niet duidelijk. Waarschijnlijk Rouck, die zich jarenlang de Middeleir, Edgard Steen- vaak in moeilijke omstandig- hout en Louis Stalpaert. eerst aan wedstrijden deel genomen. Ze behaalden de harmonie. Ook bij hen werd wekelijks urenlang geoefend, zodat de drie korpsen samen uitein delijk uitgroeiden tot een prachtig geheel van ruim Vinck een overzicht op, inza- in de loop van de maand ke de geschiedenis en de juni... evolutie van de psychiatrie. Een feit is het, het wordt Als startdatum wordt 1848 beslist een interessant boek. genomen, omdat toen de Vooreerst omdat er heel wat zusters naar Lede gekomen wetten en gebeurtenissen in honderd aktieve leden. Daar- zijn. Hun ziekenhuis «De vermeld zijn. En zeker omdat bij komt nog een nieuwe Zoete Nood Gods» groeide de samensteller, de heer realisatie: een twaalfkoppi- inderdaad uit tot een enorm Vinck, gekend persoon is ge vlaggenformatie. In mei kampleks met niet minder kwa opzoekingen en histori- gaat de premiere door van dan zeshonderd bedden. In sche achtergronden, de nieuwe totaalshow, die een bijlage voorzag de au- RDV met deze kleurrijke vlaggen- groep ongetwijfeld nog in drukwekkender wordt. De jaarlijkse muziekavond is één der hoogtepunten van het jaarprogramma. Deze avond heeft door zijn kwali teit en door zijn variëteit zo een geweldige reputatie ver worven dat de zaal telkenja- re bomvolzit, meer dan een uur voor de aanvang van de show. Zaterdag 12 april wordt het dan de tiende mu ziek-, zang- en showavond. Deze jubileumavond kreeg als tema: «De tijd van toen...» mee. In de loop van het programma wordt daar om af en toe teruggeblikt naar de hoogtepunten uit vorige edities. Nooit voorheen werden zo veel inspanningen geleverd om terug een topspektakel te brengen. De drumband opent de show met pittige marchen. De majoretten brengen een massa show nummers, variërend met so lo's door de Belgische en Personen die last hebben met het invullen van hun belastingsaangifte, kunnen rekenen op de hulp door verschillende personen. Deze mensen zijn het werk gewoon en zullen de aangifte dan ook deskundig invullen. Indien u een beroep wil doen op een helper dient u samen met uw aangifteformulier de volgen de dokumenten mee te brengen: bewijzen van de inkomsten, pensioenen, werkloosheid, verlofgeld, invaliditeitsvergoeding, kadastrale belastingsbewij- zen, boekje van de mutualiteit, bewijs van afkorting van een lening en de betaalde interesten in 1979 en het bewijs van betaalde levensverzekeringspremie. Met al deze dokumenten kan men terecht bij: Denis De Pauw, gemeente- Woensdag 9 april om 14 uur raadslid. Dorp 13 te 9311 in het gemeentehuis te Lede Impe-Lede, na een afspraak en om 19 uur in het Hof ten IV a uuui uc uciyi3i,i.c en die telefonisch kan gemaakt Dale te Mere, provinciale kampioenen tot worden op het nummer 063' Donderdag 10 april vanaf 19 meeslepende groeps- 21-81.28. uur bij Van de Velde, Dorp te shows. Dit alles In kleurrijke De p vv Groot-Lede voor- Oordegem. uniformen uitgevoerd, koals Banlal f'dagen: Vrijdag 11 apn in Onder de nooit tevoren voor Lede 10 de zaal Lelie, Toren te Smetlede vanaf 19 De harmonie en haar jeugd- el^® dt!^ afdeling brengen sfeer met "ar"' ""r mooie koncertsteukken en daverende marchen. En... «De tijd van toen» wordt be sloten met een hartverster kende samenzang van Bob Scholtes grootste suk- sessen. Ongetwijfeld zal de feestzaal Sint-Martinus op 12 april weer te klein zijn Wie een maal deze muziekavond meemaakte, wil hem voor geen geld ter wereld nog missen! II De Orde von de Leedse Hovaardige Boer, overkoepelend orgaan van het Leedse Karnavalgebeuren, sloot vorige vrijdag karnaval 1980 af en dit met een gezellig etentje onder alle leden van de orde. Voorzitter Mare Corthals werd er door de andere leden nu eens niet in de bloemetjes maar in het fruit gezet. Jawel, fruit, want hij mocht er een prachtige mand ontvangen. Het fruit stond hier symbolisch voor de vele vruchten die zijn noeste inzet voor karnaval heeft afgeworpen, (rik) derdag vanaf 18 uur. Te Zaterdag 12 april vanaf 17 Smetlede bij Jan Bach, uur in Den Bonten Os, Mo- Schildekensstraat 46 op lenstraat te Lede. donderdag 3 en 10 april, tel- Maandag 14 april vanaf 19 kens van 18 tot 20 uur. Te uur in de Lantaarn, Oorde- Wanzele bij Willy Pollet, Mo- gemstraat te Vlierzele. lenstraat 27, eveneens op Maandag 21 april te 19 uur donderdag 3 en 10 april van in café Zanzibar Dorp te Erpe 18 tot 20 uur. Te Impe kan en in café bij Lammens te men terecht in café Edel- Oud-Smetlede. weiss. Dorp 2b op vrijdag 4 Woensdag 23 april vanaf 19 en 11 april, van 18 tot 20 uur uur in 't Sparrenhof te Eron- en te Oordegem bij Richard degem. Fonck, Dorp 82, eveneens op Vrijdag 25 april om 19 uur in vrijdag 4 en 11 april van 18 café Ronkenburg te Lede en tot 20 uur. in Bremenhulweg 20 te VU-provincieraadslid en Lede. schepen Jules Hendrickx Buiten de vakantieperiode stelt zich eveneens ter be- kan men ook elke maandag schikking op volgende terecht van 11 tot 12 uur in plaatsen: Het Gulden Vlies, Espiana- maandag 7 april om 19 uur deplein te Aalst en elke in De Oude Mol, Dorp Impe. woensdag van 14 tot 15 uur Dinsdag 8 april om 19 uur in in het Gemeentehuis te 't Roosje, Wichelsesteenweg Lede. Lede en in de Welcome Inn R.D.V. op het Dorn te W«n?plp Het bestuur van de Bond voor Grote en Jonge gezinnen Lede, wenst het bestuur te hersamenstellen. Elk lid kan zich kandidaat stellen als sekretaris (esse) of als voorzitter(ster) door een schriftelijke kennisgeving, uiterlijk voor 15 april, toe te sturen aan het plaatselijk sekretariaat: B.G.J.G. Broeder de Saedeleerstraat 75 te Lede. Vorige zaterdag presenteerde de Koninklijke Harmonie Sinte-Cecilia haar muziek-, dans- en zangavond voor de tweede maal. Dit keer ging de animatie door in de turnzaal van het terapeu- tisch centrum, Reymeersstraat 34 te Lede. Deze muziekavond was kwa uitvoering nog beter dan de vorige. Dit is ondermeer te wijten aan de betere zaal en de afwezigheid van storende geluiden die onvermijdelijk voortvloeien uit het «bierbestelien». Ook de majoretten presteerden beter: men had de verlichting handig aange past, zodat de meisjes niet meer rechtstreeks in de lampen hoefden te kijken. Het muziek pro gramma werd rechtstreeks gewaardeerd door de psychiatrische patiënten, waarvoor de inte grale opbrengst bestemd werd. In het jongste nummer van «Den Boer» bekijkt de Orde van de Leedse Hovaardige Boer de voorbije karnaval- stoet even met een kritisch oog. De Orde wil alle groepen danken en feliciteren. Er zit vaart in Leê karnaval. Maar, zegt de Orde: het kan inderdaad nog beter. Van elke Leedse groep werd daarna een korte beoordeling gepubliceerd. Enkele negatieve, maar zeer opbouwende opmerkingen: «Waarom steeds te ruggrijpen naar sprookjes, stripverhalen of reeds veel geziene onderwerpen? Niet zo origineel onderwerp...» verhoudingen beter in het oog houden... «De Slinger- talluerenkregen een dikke pluim: «Hoe de kleintjes een voorbeeld kunnen stellen aan de «groten» wat betreft de humor en de inspiratie... Ook de Sleuren mochten zich verheugen in een goedkeuring: de groep stond weer in funktie van het amusement van het publiek. Over de Omeugvallers niets dan goed: «een verrassend originele prinsenwagen» die de goedkeuring van ieder een wegdroeg... Kan leê nog beter? Op het antwoord zullen we moeten wachten tot volgend jaar. De Natuurgroep «De Gemzen» Lede laat weer van zich horen. De bedoeling van de groep natuurliefhebbers is de terugkeer naar de na tuur, op waarderende genietende wijze, die tegelijk leerrijk is. Rond begin maart werd het eerste nummer van «Voetspoor» verdeeld. Voetspoor is een uiterst verzorgd boekje met allerlei goed leesbare artikels betreffende de klub en de natuur. Wie wil toetreden tot de vereniging kan steeds terecht op onderstaand adres. Wie de natuurliefhebbers wil steunen, kan (zonder toe te treden) een abonnement op Voetspoor nemen en dit voor 100 frank per jaargang. Dit kan gebeuren door storting op rekening nr 435-5126971-10 ten name van Natuurgroep De Gemzen Lede. Vermelden Voetspoor 1980. In lichtingen kunnen steeds bekomen worden in het sekretariaat: Poortendries 8A te Lede. Als 22ste punt stond op de agenda van de vorige raadszitting te lezen: «Reiskosten kollege, toekenning vergoeding». Het punt werd in geheime zitting behan deld. Het is inderdaad zo dat de burgemeester en de schepenen heel wat verplaatsingen maken: naar jubi lea, tentoonstellingen, festiviteiten allerhande. Tot in 1978 was hiervoor een speciale vergoeding voorzien. Die bedroeg dat jaar 5.000 frank. Maar vorig jaar en dit jaar werd er geen bedrag voorzien in de gemeentebe groting. Daar de schepenen deze vergoeding wensen te ontvangen, zal er een wijziging in de begroting moeten plaatsvinden. Niet alle raadsleden waren hiermee akkoord, maar de meerderheid stemdetoch «ja», wat er op neer komt dat de schepenen een vergoeding zullen ontvangen en dit met terugwerkende kracht van 1 januari 1979. Vernomen werd dat enkele leden van de Oorde- gemse Klaproosjes zullen afreizen naar Seatle In de Verenigde Staten om er aan de wereld kampioenschappen Twearl, die daar voor het eerst plaatsgrijpen, deel te nemen. Verder nieuws hierover volgt. Waarschijnlijk zullen er zich twee Klaproosjes bevinden in de Belgische delegatie, die uit maksimaal negen personen zal bestaan. We duimen mee... de meervoudige kampioenen verdienen deze eer zeker.

De Voorpost | 1980 | | pagina 13