pZ? Albert Schelfaut £a£l (St Niklase) naar Maccabi fscheidswedstrijd IHert Schelfaut 4 Luc Van Bogaert liet favorieten geen kans te Melsele iany Vermeulen, im\ Mestdagh en Iruno Matthijs lerste laureaten Eindronden te Gent -+- Christiaan Kinck en Annemie De Paepe Aalsterse tafeltenniskampioenen u egelmatigheidskriterium £pe Voorpost» 4.0 22.2 erenft. tere Damt 3.2 rt Schelfaut, de Oost- 2.8 mse nummer I en kop- van St. Niklaas zal !nil aid seizoen uitkomen eerste nationaler Mac- Antwerpen. Reeds ge- e tijd werd het vertrek Sen! Albert Schelfaut in het uitzicht gesteld. Albert 39.6 g namelijk aanbiedin- 35.5 van verschillende eer- 33.5 lasse klubs. Ook natio- kampioen Naussux en klub betoonden trou- hun belangstelling, feit dat Albert Schei- wekelijks traint met 6.0 )ert Van de Walle is er 5.6 r niet vreemd aan dat 4 uiteindelijk Maccabi is jrden. Bij Maccabi lere t er immers een plaats in de fanionploeg nu Heremans besloten te kappen met de top- Deze Antwerpse ve- 7.7jan heeft het heel wat er dan voorzien vol ge len bij de elite en zijn wilskracht kan best tot voorbeeld worden gesteld voor de jeugd. De ernst en toewijding voor de tafel- tennissport van de thans 52 jarige Louis Heremans be zorgden hem meer dan ver diend de titel van «Super- veteraan». Nu Louis beslist heeft de baan te ruimen voor jong talent omdat het meedraaien aan de top te veel is komen te vergen, ook voor iemand die zich altijd 100% op zijn op dracht heeft voorbereid, betekent zulks een unieke kans voor Albert Schelfaut. Donderdag kwam het be stuur van St. Niklaas in vergadering bijeen en be sloot zich zeker niet te zul len verzetten tegen de overgang. Wel werd een bespreking gewijd aan de vervanging van Albert Schelfaut. Zulks is noodza kelijk om volgend seizoen reele kansen op behoud in tweede nationale te heb ben. Zulks waren trouwens ook de voorwaarden waar onder Carl Van Camp en Alex De Wart zich akkoord verklaarden te blijven. Wordt het nogwel even wachten om de vervanger van Albert Schelfaut te kennen, dan is het zo dat Frans Messagie volgend seizoen zijn kans krijgt in tweede nationale. Walter De Cock welke zich dit jaar niet wist waar te maken geeft er blijkbaar de voor keur aan met de St. Niklase B ploeg van derde Nationa le naar eerste provinciale terug te zakken. Albert Schelfaut over zijn overgang naar Maccabi «Sinds enkele tijd was ge weten dat Louise Here mans zou stoppen en dat er bijgevolg een plaats vrij kwam in de eerste ploeg. Ik werd hierover gepolst door Norbert Van De Walle, en gezien men niet alle dagen een dergelijke kans aange boden krijgt heb ik niet geaarzeld. Wie droomt er trouwens niet van met Maccabi naar de titel in eerste nationale te mogen dingen. Zoiets is uiteraard niet voor iedereen wegge legd. Ik weet best dat het aanpassen wordt, maar ik hoop me naast Norbert Van de Walle, Walter Du- gardin en Driessens te kun nen waarmaken». Op onze vraag of het nu een vaarwel werd aan St. Niklaas wilde Albert Schel faut nog kwijt «Zeker niet- buiten de verplichte trai ningen en wedstrijden met Maccabi zal ik regelmatig te vinden zijn in het klublo- kaal van St. Niklaas. Papa Schelfaut blijft immers se- kretaris en ik heb de op dracht aanvaard samen met Carl Van Camp de jeugd van St. Niklaas te bege leiden». Konkreet gezien, krijgt Al bert Schelfaut hier een unieke kans om zich waar te maken. Een kans die men mogelijks geen twee maal in het leven krijgt. We zijn er van overtuigd dat de St. Niklazenaar de geboden kans met beide handen zal grijpen. In een ploeg als Maccabi moet het hem mogelijk zijn zich ver der op te werken, om uit eindelijk een plaats te kun nen opeisen tussen de top tien, zowat de absolute top in onze Belgische tafelten niswereld. In Oost-Vlaan- deren kan men zich reeds gaan afvragen wie de nieu we nummer één wordt. Uiteindelijk is het toch be- treurendswaardig dat onze beste spelers naar andere provincies dienen uit te wij ken om op het hoogste lan delijk niveau te kunnen spelen. We vragen ons af wie een ploeg rond bvb Van de Walle, Schalley, Schelfaut uit de top zou houden. De kaarten liggen nu een maal anders, en hierin zal zeker in de eerste jaren geen wijziging komen. De tijd van Oost-Vlaamse top clubs als Small Street, eer ste klasse zowel bij de he ren als de dames en Reflex bij de dames ligt ver achter de rug. Reflex verdween en Small Street Gent. waar Walter Dugardin 20 jaar geleden naar de hoogste trap klom, is nog slechts een schaduw van de vroe gere grootheid. St. Niklaas leek een paar jaar geleden geroepen de fakkel over te nemen, maar het ziet er niet naar uit dat men in het Waasland derwijze zal ge wapend zijn om in de ko mende kompetities deze verwachtingen in te lossen. De provinciale eindron den hebben plaats op zondag 20 april 1980 in het lokaal van Small Street Gent. Verscheide ne streekploegen zijn hierbij betrokken. Kiel- drecht B vertrekt als kan didaat op de titel in derde provinciale, terwijl Bruno Matthijs Beveren C zeker naar de titel in vierde af deling moet kunnen voe ren. Wat de eindronden voor eventuele bijkomen de stijgers betreft, moet Kemzeke A het best ge wapend zijn, al kan een ploeg als Herleving C ook aardig van achter de hoek komen. Voor even tuele promotie naar der de tippen we op ploegen als Kieldrecht C en Herle ving D, die tijdens het verlopen seizoen een sterke indruk hebben na gelaten. Ook Elckerlyc Aalst hield tijdens het voorbije wee kend zijn jaarlijkse kam pioenschappen. Bij de he ren werkten Mare De Bock, Gilbert Tas, Mare Fleurinck en Christiaan Kinck, of de volledige fa nionploeg, zich in de halve finales. Hierin verloor Mare De Bock eerder nipt van Kinck, terwijl Mare Fleurinck eveneens een be slissende set nodig had om Gilbert Tas van de finale te houden. In de finale toonde Chris tiaan Kinck zich zoals ver wacht de sterkste. Na Mare Fleurinck werd Mare De Bock derde, terwijl Gilbert Tas op de vierde plaats be slag legde. Bij de dames ging de eind strijd tussen Annemie De Paepe en Bea De Naeyer. De meer kompetitioneel ingestelde Annemie De Paepe haalde het na een sportieve strijd. Ie nationale tafelten- strijd wordt van Albert plaatsing naar Bouffe- De tweede dag in de Mei- nummer zou weten te zet- wipte Mare Van Raem- baar goed liggen want naast ses geworden inzake deel roux zal maken. In deze seelse tafeltenniskam- ten. Ook Bob Peelman vo- donck de nochtans sterk een flinke sportman in spé name en inzake resultaten ploeg krijgt Gunter Cor- pioenschappen was voorbe- rig jaar reeds kampioen bij spelende Chris Cools. Op wordt Luc ook als een pri- De jeugd had niet alleer ryn voor het eerst zijn houden aan de niet geklas- de niet-geklasseerden over- de andere tafel had Mare ma student geciteerd door zijn belangstelling en an kans. Hoe ook zaterdaga- seerden, uiteraard meestal leefde de kwart-finales Engels een ontketende Luc sekretaris Rosiers, die ook toesiasme betoond. Hij wa vond te 19 uur wordt het jongeren waaronder dan niet. Hij werd netjes terug Van Bogaert tot tegenstan- dit netjes bijhoudt. Naast sterk op het voorplan geko niet allen spannend in 00k heel wat toekomstige gewezen door de verras- der. Mare poogde het wel tafeltennis heeft Luc Van men, en dit zegt Paul Ro het lokaal van St. Nikla- tafeltennis beloften. Zoals send sterk uitpakkende te redden maar Luc Van Bogaert ook nog een ruime siers «Houdt ons jong ei thuiswedstrijd Frans Messagie ook zijn se; het wordt tevens het bij de geklasseerden het ge- nieuwkomer Marc Van Bogaert bleek onhoudbaar, belangstelling voor atletiek biedt tevens een waarbor het seizoen tegen kans zich in een gunstig afscheid van Albert Val was geweest, diende se- Raemdonck. Men had Zo was hij trouwens ook in en is verwoed postzegel voor de toekomst». Een sti lompetitie blijven net Schelfaut. Verwacht bij de dames nog wordt dat Schelfaut van ie kompetitiedagen af St. Niklaas zal willen af perken. scheid nemen met een i komend weekend spetterende verrichting, lelt St. Niklaas A in In het vooruitzicht van »ede nationale zijn volgend seizoen krijgt 'eniipioen Salamander daglicht te stellen. Dit ;nsfchelen A. Het wordt houdt in dat Walter De 6(J|ter meer dan een Cock uit de ploeg ver- Jesistigetreffen gezien het dwijnt en de B-ploeg uit- t de afscheidswed- eraard verzwakt de ver- Schelfaut en dit zullen kretaris Rosiers slechts evenwel nog niet alles mee- de finale wedstrijd tegen verzamelaar. In de aangang mulans ook voor onbaat de vele fans zeker niet twee forfaits op te tekenen, gemaakt gezien in de vol- Marc Van Raemdonck, die zijnde jeugdkompetitie zuchtigen als de Melseelst willen missen. twee forfaits op te tekenen, gemaakt gezien in de vol- Marc Van Raemdonck, die zijnde wat terecht als een sukses gende wedstrijd van de blijkbaar wel zijn beste pij- won hij 18 van de 24 reeds onderwijzer om er verdei mag worden beschouwd. kwart-finales Chris Cools len verschoten had in de betwiste wedstrijden, ter- mee door te gaan. Ze wor- En dat de favorieten het de toch ondervindingrijke- ren naar de finale. Deze wijl hij in de F-ploeg zowat den immers van jaar tot niet gemakkelijk zouden re Jean Pierre De Rouck jonge tafeltennisspeler wel- aan een 50% komt. Reke- jaar zeldzamer de personen krijgen kwam reeds tot uit- terug wees. Om de zaak ke eerst halfweg het sei- ning houdend dat hij zon- die zich belangloos van een ing bij de schiftingen, waar- dan rond te maken versloeg zoen de Melseelse tafelten- der veel voorbereiding in vaak zeer ondankbare op- in vooral de jongsten zich Mare Engels dan nog Peter nisrangen kwam vervoegen de interclubkompetitie ter- dracht blijven kwijten, heftig roerden. Marc Bos- Van Overlveld. Uileinde- kan best als de revalatie echt kwam zeker een goed Vooral daarom zijn we ge- man was uiteindelijk de lijk betekende zulks dat er van het kampioenschap be- eerste die de rol moest los- van de Melseelse E ploeg schouwd worden terwijl sen. In de kwart finales niemand meer in wedstrijd van Luc Van Bogaert kan werden evenwel meerdere bleef. Anderzijds was de gezegd worden dat hij elke pronostiek heeft omver ge- resultaat waarvan we trou- lukkig dat de Melseelse ta- wens in de Melseelse kam- feltennisjeugd geen kans favorieten uitgeschakeld, ganse F-ploeg overeind ge- Zo diende Peter Weekers bleven, van een verrassing kegeld. Luc Van Bogaert is de duimen te leggen voor gesproken. De jongens van precies 12 jaar geworden Luc Van Bogaert, de eerste de F-ploeg moesten het nu en loopt te Antwerpen jaars die achteraf ook de onderling gaan uitmaken school. W J pioenschappen de bevesti ging hebben gekregen. laat voorbij gaan om zijn dank uit te drukken aan het Na afloop van de Melseelse adres van een man als hun tafeltenniskampioenschap- sekretaris, waarover we het pen was sekretaris Paul Ro siers een gelukkig man. Moderne weten- Zijn kampioenschappen hebben, andere favorieten op hun en in de eerste halve finale schappen welke hem blijk- waren andermaal een suk- kortelings in een nog uitge breider artikel zullen :ne EINDSTANDEN Heren niet-geklasseerden 1. Matthijs Bruno, Beveren, 50 p., 2. Michem Jo, Herleving, Niklaas, 11 p., 9. De Wilde Hubert, Kieldrecht, 9 p. Voorlopige standen 45 p., 3. De Groeve Stefan, Kieldrecht, 37 p., 4. Heyrman Dames reeks C Wilfried, Beveren, 33 p., 5. Peeters Lieven, St. Niklaas, 28 p., 1. Van Langenhove Gerda, Herleving, 21 p., 2. Van Langen- 6. Hoffelinck Paul, Elckerlyc, 27 p., 7. Weekers Peter, hove Linda, Herleving, 20 p., Macharis Myriam, Herlevinq, N/I„l..„l„ OC O I,kinLJn.nlIC fin. n - Melsele, 26 p., 8. Vandermeiren Mare, Herleving, 25 p.. De Maeyer Dany, Kieldrecht, 25 p., 10. Speeck Johan, Beveren, 24 p., De Rouck Jean P., Melsele, 24 p.. De Schoesitter P. Patro Tivoli, 24 p., 13. De Gendt Hubert, St. Niklaas, 22 p.. 20 p., 4. Cordemans Linda, St. Niklaas, 17 p., 5. Struylaert Marina, Kieldrecht, 12 p. Dames niet-geklasseerden 14. Cleys Pierre, Beveren, 21 p 15. Engels Marc. Melsele, 20 Monique 0eqges„e, Herleving, 8 p., Colman Sabine, St. Ch:- Pa,ro.Tlvoh; 17 Cr*ns Niklaas, 8 p., 3. De Pauw A.M. St Niklaas, 7 p.. 4. Van am Wortaron 1 (5 rt \/art rkorrsmo Mprra UV Uomma 1 (J t-4 arv normale kompetitie zit daar waar Jo Michem zijn niets van die kant te vre- de vierde plaats in de K) i op in de provinciale draai niet vond. Hierdoor zen. Vic Eylenbosch (Her- persoon van Frans Mes- [X)(ksen, zodat na het in- kwam Matthijs van Beve- leving) en Erik Verstrae- sagie (St. Niklaas) duide- tOO.rationaal tornooi van ren dan voor het eerst ten (Melsele) pakten af en lijk sterker dan zijn ploeg- i>cijldrecht kon worden aan de leiding in de alge- toe met een sterke pres- maats dit seizoen. niiiioaa u n ÏDliergegaan tot het op- mene rangschikking om tatie uit, maar konden uit- Wat de jeugd, veteranen Alain, Wetteren, 18 p.. Van Damme Marcel, HK Hamme, 18 Hauwerrneiren^Anniè "Herleving ^4 p"""^ Saedeleer Iken van de eindrang- meteen ook eindwinnaar eraard de leiderspositie en reeks heren B betreft n p««—i« vi/wi-i-n ip n» wiw„ Mar,0i - - (tejiikking bij de spelers te worden vóór Jo Mi- van eerstgenoemden niet is de eindrangschikking anjt de klasseringen C, D chem van Herleving en in gevaar brengen. Het nog niet bekend. Wel kan jq! niet-geklasseerden. Stefan De Groeve uit werd ook duidelijk dat de gezegd dat bij de vetera- oojsteld kan dat de mees- Kieldrecht die op de der- eventuele beslissing kon nen Hubert Van Langen- 0Jspelers een bijzondere de plaats beslag legt. vallen tijdens het tornooi hove en Marcel De Bruy- ^,T8rde hechten aan het Bij de heren D is er hard te Kieldrecht. Gunter Van ne, beiden van Herleving, taium. Dit is niet al- geknokt geworden. Een Puymbroek, voor eigen voorop liggen en de eind- een verheugend feit klepper als Gunter Cor- publiek, kwam niet los, overwinnaar tussen ook een beves- ryn bleek geroepen om daar waar Dany Vermeu- voornoemden dient ge- jnd antwoord op de een greep naar de titel te len werkelijk knap akteer- zocht. Dat Bruno Matthijs tag of een dergelijk re- doen maar viel verras- de, wat van hem aan het van Beveren, reeds lau- matigheidskriterium send terug. Luc Struy- einde van een zo zware reaat bij de niet-geklas- heeft en de deelne- laert van Kieldrecht leek kompetitie niet verwacht seerden de beste kansen '-^rs stimuleert. Een be- toen op een vlotte eind- werd. Zulks had voor ge- maakt bij de jeugd en de cnfle tevens voor de toe- zege af te stevenen, maar volg dat de Herlevinger van St. Niklaas afscheid- )mst. Karei Mestdagh van Her- zijn voorsprong gevoelig nemende Albert Schel- laureaten? Misschien leving bleef in het spoor opdreef. Gunter Van faut in de reeks heren B Ml verwachte namen om in de eindfaze bijzon- Puymbroek wist de nodi- niet meer kan verontrust aP|ar dan toch als resul- der hard toe te slaan. De ge punten te verzamelen worden. It van een doorgedre- Dendermondenaar nam om nog tweede te blijven Wat de dames betreft, inspanning. Een be- op drie weken van het voor het duo Vic Eylen- deze hebben nog een liging ook van geken- einde van de kompetitie bosch, Erik Verstraeten tweetal wedstrijden voor waarden in onze tafel- de leiding over en bouw- dat de derde plaats komt de boeg en ook hier kan iswereld, en gelijktij- de zijn voorsprong uit om te delen. De eerste natio- het nog spannend Pauwels Renaat, Wichelen, 18 p., 20. De Wilde Marcel, Haasdonk, 16 p., 21. Van der Eysen Eric, Haasdonk, 15 p., Stoop Gerrit, Beveren, 15 p. Heren Reeks D 1 Mestdagh Karei, Herleving, 58 p., 2. Struylaert Luc, Kieldrecht 48 p., 3. De Neve Regie, St. Niklaas, 38 p., Corryn Gunter, St. Niklaas, 37 p., 5. Bleyenbergh Stefan, f Kieldrecht, 35 p. 6. De Maeyer Jozef, Herleving, 33 p.. De LindV CordêmanV St.'Wiklaa's7 Bosschere Luc, St. Niklaas, 33 p., 8. De Coene Armand, Kemzeke, 32 p., 10. Dillis Franky, Kieldrecht, 30 p., 11. De Witte Eric, Kieldrecht, 29 p.. De Keyzer Mare, Patro Tivoli, 29 p., 13. V. Doorselaer Herwig, Wetteren, 28 p., V. Langenho ve Hubert, Herleving, 28 p., De Witte Patrick, Kieldrecht, 28 p„ 16. Van Damme Dirk, Herleving. 27 p., Heyrman Walter. NiWaüs, ^p.XvanWaltAtex.'ib Niklaas. Bp.'" Beveren, 27 p., Schuddinck Johan, Wichelen, 27 p., 19. De Bruyne Marcel, Herleving, 26 p., 20. Smet Roland, Kemzeke, 25 p.. De Wolf Roger, Elckerlyc, 25 p., Kinck Christiaan, Elckerlyc, 25 p., 23. V. Cauwenberghe Jozef, Patro Tivoli, 24 p., Yvens Dirk, Beveren, 24 p., Van Rossem Mare, Wetteren, 24 p., 26. Geussens Bart, St. Niklaas, 23 p.. Steiger Detlef, Herleving, 23 p., Wuytack Pierre, St. Niklaas, 23 p., Boudou Jean Herleving. 23 p., Braem Ronny, Melsele, 23 p.. Braem De Bruyne Marcel, Herleving. 15 p.. Van Langenhove DnnA K4nlsn A Tï n rinnmr DC. hi LI... 61 m 3 Marijke, Herleving, 2 p., Vermeulen Ann, Herleving, 2 p., 7. Veyt Carla, Herleving, 1 p. Dames in de herenkompetitie Gerda Van Langenhove, Herleving, 16 p., 2. Marina Struylaert, Kieldrecht, 15 p., 3. Linda Van Langenhove, Herleving, 10 p., 4. Myriam Muylaert, Patro Tivoli, 9p., 5. 6. Krista De Boes, St. Niklaas, 7p., 7. Annemie De Paepe, Elckerlyc, 6p. Heren reeks B 1. Schelfaut Albert, St. Niklaas, 40 p., 2. Van Camp Carl, St. Niklaas, 29 p., 3. V Dames reeks B 1. Krista De Boes, St. Niklaas, 10 p. Heren Veteranen René, Melsele, 23 p., Daems Peter, St. Niklaas, 23 p., Verstraeten Raf, Melsele, 22 p., De Ruysscher Wim, Lebbe- Hubert, Herleving, 15 p., 3. Tecqmenne Roger, Herleving, 10 Geyselinck Paul, Elckerlyc, 7 p., 5. De Bock Rik, ke, 22 p De Smedt Gilbert, Lebbeke. 22 p., Leclercq Jean Elckerlyc, 5p., 6. Pauwels Paul, Elckerlyc,'4 p.", 7. Troch Theo! Pierre, Melsele, 22 p., 37. De Bosschere Dirk, St. Niklaas, 21 Herleving, 1 p. een aanmelding van dan in Struylaerts eigen namen die tij- Kieldrecht de kroon op ,is de voorbije kompe- het werk te stellen. ta'" dan toch flink van Bij de heren C kunnen we hebben doen twee kategoriën onder- 'ken. scheiden: de C-spelers de reeks niet-geklas- die in eerste provinciale irden hebben Jo Mi- uitkomen en degene die tem (Herleving) en Bru- zich in nationale moesten I Matthijs (Beveren) het waarmaken. Op uitzon- lelnemersveld be- dering van Frans Messa- Jerst. De Herlevinger gie zijn de St. Niklase tot vóór een paar we- spelers behoorlijk bene- V de indruk het pleit te den verwachtingen ge- llen winnen. Met het 9e bleven. Ze lukten weinig '""ternationaal Poldertor- of geen performaties en >oi van Kieldrecht in het ook doorgaans in eigen Joruitzicht lag Michem klassement dienden ze W één puntje voor. het af te leggen. ^fctthijs schitterend op Gunter Van Puymbroek (yv»ef won er de reeks (Kieldrecht) en Dany Ver- (;M geklasseerden en meulen (Herleving) die ,/(,Jiarrelde in de D-reeks doorlopend de reeks heb- >k nog wat puntjes mee ben aangevoerd, dienden naler eindigt bijgevolg op worden. Van Dender Frans, Patro Tivoli, 21 p., Van der Kelen Mario, Kieldrecht, 21 p., 40. Van de Velde Jozef, Vlierkouter, 20 p., Pauwels Paul. Elckerlyc, 20 p., Eemans Pierre, Herle ving, 20 p., Verstraeten Guido, Melsele, 20 p.. Van Landeg- hem Tony, Temse, 20 p.. De Scheemaeker Frans, Beveren, 20 p.. De Schoesitter Paul, Patro Tivoli, 20 p., 47. Van den Hende Benny, Kieldrecht, 19 p., Geyselinck Paul, Elckerlyc, 19 p., Fleurinck Mare, Elckerlyc, 19 p., Tecqmenne Roger, Herleving, 19 p.. Van der Plas Jozef, Wichelen, 19 p.. Van der Schueren Dirk, Elckerlyc, 19 p.. De Bock Rik, Elckerlyc, 19 p.. Van Osselaer Jo, Beveren, 19 p., 55. Staes Romain, Heren Jeugd 1. Matthijs Bruno, Beveren, 12 p., 2. Stoop Gerrit, Beveren, 10 p., 3. Van Overtveld Peter, Melsele, 6 p.. Van Bogaert Luc, Melsele, 6 p. De klubsekretarissen van Elckerlyc, St. Niklaas, Mel sele, Beveren en Temse worden dringend verzocht de scheidsrechtersbladen inzake de kompetitie - da mes, veteranen en jeugd van de terugronde dringend Haasdonk, 18 p., Felix Rudy, Beveren, 18 p., Vereist Paul, over te maken, opdat ook voornoemde klasseringen Melsele, 18 p.. Vennens Paul, Beveren, 18 p., Van Remoorte- definitief zouden kunnen afgesloten worden. re Franky, St. Niklaas, 18 p., 60. Van Eeckhoudt Mare, Melsele, 17 p.. Ring Guido, Herleving, 17 p.. Cant Freddy, Melsele, 17 p., Maerevoet Marcel, Temse, 17 p., 64. Boel Johnny, Temse, 16 p.. Van Vaerenbergh Peter, Haasdonk, 16 p., 66. Fonteyne Staf, Wichelen, 15 p.. De Bock Renaat, Wetteren, 15 p., Maerevoet Werner, Temse, 15 p., Bettens Frans, Beveren, 15 p.. Van Doorselaer Paul, Wetteren, 15 p., Boeyckens Jaak, Elckerlyc, 15 p.. Van Belleghem Hendnk, St. Niklaas, 15 p.. Van Cauteren Peter. Patro Tivoli, 15 p.. Pauwels Eric, Elckerlyc, 15 p.. Vereist Eric, Melsele, 15 d. Heren Reeks C Etienne Heirwegh, dolgelukkig met zijn titel in de Nieu we Wandeling(dm) In verband met de rangschikking bij de dames C en niet-geklasseerden kan gesteld dat de wedstrijd St. Niklaas - Sleidinge niet werd opgenomen gezien het resultaat niet is gekend. VJ p., uw. I umcyiic Jioi, iv,i icici i, ia jj., UB dul.il neilddl, n Wetteren, 15 p„ Maerevoet Werner, Temse, 15 p.. Bettens Met krlter|um 'S in zijn geheel een sukses geworden - - en er ging ruime belangstelling naar uit. De apotheo se aan dit regelmatigheidskriterium komt nog met de uitreiking van de trofeëen welke door «De Voorpost» ter beschikking zullen worden gesteld. Dit zal gebeu- 1. Vermeulen Dany. Herleving. 46 p., 2. Van Puymbroek ,™V°P h' Gunter, Kieldrecht, 33 p.. 3. Eylenbosch Vic. Herleving, 26 )U"' 1989 m sP°l1hal te St. Gillis Dendermonde p., Verstraeten Eric, Melsele, 26 p., 5. Messagie Frans, St. georganiseerd door TTC Herleving in opdracht van Niklaas, 20 p., 6. Amelinckx Hedwig, St. Niklaas, 14 p., 7. De het weekblad «De Voorpost». Meer hierover in een Cock Walter, St. Niklaas, 12 p., 8. Snellings Herman, St. van onze volgende bijdragen. Constant Vermeulen.

De Voorpost | 1980 | | pagina 37