B f Voetbal Mager beestje KL Laar Vrasene Valentino's in uitstekende dag de kernspelers naar hek- Georgie Van den Hauwe de te kloppen man Driemaal Van Bogaert op... strafschop Meerdonk In uitstekende dag SSïïSht Onder impuls van Jan Beckers Hofstade Stefan De Wolf wijst de weg Stse Stopgezet in 70ste minuut SK Overmere 5 Moeizame zege Atletiek I) Hamme stuurt atleten het veld in Beirnaert derde te Opwijk Van Damme te Meisem op het podium ke 8ste plaats zorgde. De Voorpost - 23.1.1981 - 23 Sterk ontgoocheld als hij met name Franky De Prijc- jaar), was in de jongste vijf ont- ker- Karei Van Bossche, Enkel rechterback Dirk moetingen met een onder- Harry Benoey en natuur- De Bruyne kon doordat hij maatse puntenbuit van vier lijk scholierenmentor Dré als 16-jarige scholier moest op tien. wou Gerdatrainer De Waele) in de rangen optornen tegen de steeds Bauwens de zogenaamde hield. En warempel, Dirk gevaarlijke Bertoncelli zijn fanionspelers wel eens voor De Wilde met zijn 19 lentes draai niet vinden in een ge- een wedstrijd aan de kant was een betrouwbare laat- heel dat door zijn stevige laten met het voornemen al- ste man voor de even oude homogeniteit een puntje dus te bewijzen dat ze niet of liever jonge reserve- verdiende. Gelukkig voor onmisbaar zijn. Zodoende keeper Jean-Paul De Ruys- de Klokkedreefelf was pakte hij vorige zondag ter scher. Verder had de spit- Jochmans niet bij schot gelegenheid van het treffen standem van de beide Yvans niettegenstaande Wilfried met klein Laar uit met een (D'Hanis-17 en Barthier-20) twee wenkende kansen drastisch verjongde ploeg, minder sukses met achter voor de studs kreeg, die slechts vier routiniers zich Van Cleemput (20 jaar) Volgende week trekt (lees meer dan 25-jarigen en Mare Blommaert (19 Bauwens wellicht met een drietal van zijn jonge belof- ten, aangevuld met de ho- Val. Overmen 2 'ensie gooide enorm veel JffïïLifdtoS£to met' Laame 0 strijd om een hand en tand verdedi de grotere achterstand te ver- Zonder Vogels die ge- hinderen. Maar de bezoe- MANIL weerd werd en de gekwet- kers moesten zich dan ook ste De Meyer hebben de Va- doorlopend beperken tot lentino's een bijzonder ster- moedig verweer want de ke partij gespeeld tegen gastheren bleven doorlo- Eendracht Laarne. De gast- <pend de toon aangeven, heren hielden doorlopend Ook na de rust bleven de Appels 2 Doggen 0 Sparta Appels heeft het nieuwe jaar goed ingezet. Het won nu zijn tweede opeenvolgende wedstrijd. Deze keer moest Doggen Erembodegem er aan gelo ven, Alhoewel Appels in de eerste helft meester was over de situatie was er van enig doelgevaar nauwelijks sprake Alleen Jan Van Cauwenberghe bedreigde heel even de bezoekende doelman. Aan de rust was de stand trouwens nog al tijd 0-0. In de tweede helft bleef Sparta de domineren de partij. Na een kwartier kwam het uiteindelijk op voorsprong via Jan Van Cauwenberghe Nadien poogden de bezoekers het tij te keren. Het offensief duurde slechts korte tijd. Toen Jan Van Cauwenber ghe uit een voorzet van Ro- Een weinig voorkomende Chris onderuit te halen. De denvelders Praet en Moer- thuisploeg) was nog niet verdi^bteMe^was spelontwikkeling op het rechtmatige sanktie werd loos tegelijkertijd door Pan- geleden. Even voor inruk- de wedstrijd in handen en Valentino's de betere ploeg Puitvoetterrein konden naast de twee tref- en dat werd op de 60ste fers nog meerdere reële minuut beloond toen De doelkansen in elkaar bok- Saedeleer weer Mariman sen. De afwerking stond kon vrijmaken die de bal evenwel niet altijd in ver- j' Erembodegem-Wichelen was een moddermatch, nipt door de bezoekers gewon nen met 2-3. (nic) White Boys 3 zondag door Van Bogaert tegen- nier en Verlackt. En dade- ken leverde Eendrachtspe- SswaaiSiïïswel dewet waar de lokalen met een 4- voets omgezet (1-1). Ljk moest groenwit over- Ier Rumbeeck een uitge- p tatie van doelman Georgie Van den Hauwe, Als gele- 4-2-opstelling uitpakten. De thuisploeg raakte nu schakelen naar een gedurf- kiende trap af, die voorbij De groenwitten leverden duidelijk van de kook, zo- de 3-3-4 opstelling bij Piessens ging maar in laat- o.pnhPiHsWppnpr hipin hii ai in deze wedstrijd van de danig zelfs dat Van Damme ons weten redelijk uniek ste instantie door Verschaf- f** - kalm onder de bezoekende heropstanding een door de zich wederom aan Thoen voorzeker, en attraktief. feit werd weggebokst. Dus. HrJiviat houding tot het geleverde doelman schoof. Mariman band genomen goede pres- vergreep maar de mee- Het bracht ook doelpunten jawel... penalty en weerom v H f -t' spel ver toon. bleef overigens ongrijpbaar tatie, maar konden het pak sten beweren buiten de fata- op en wel twee keer langs kon Van Bogaert zegevie- «1 ff1 ia- 18 m.leite Bogaert en Mariman had- voor de bezoekende defen- kansen van het eerste half- le zone en Van Bogaert de slagvaardige Erik Ver- rend afdrukken, zodat er )fn veiaspeier me nooit eer den reeeds dicht bij de ope- sie maar niettegenstaande uurtje nauwelijks benut- vanop de stip nummer twee lackt, die kort na mekaar op de valreep een gelijkspel 6I"' enziJ lJ e e en mngstreffer gelopen toen hij herhaaldelijk in uitste- ten, uitzondering gemaakt naar binnen kanjerde. twee goedopgezette Van op de borden kwam. Dit tot op de 25ste minuut dan kende schietpositie kwam voor Raemdonck die een Nadat Burm keeper Pies- Lierop-bewegingen verzil- grote ontgoocheling en toch de score geopend kon hij zijn hattrick niet vlot samenspel Verschaf- sens tot een magistrale save verde (2-2 en 3-2 in 77ste en zelfs woede van de White werd. Bogaert en Botte rond maken. Wel kwamen felt-Luc Van Lierop tot in verplichtte zag oefenmees- 80ste minuut). Bovs-familig trokken een knappe aktie de lokalen nog dicht bij een de netten omboog. Kort na ter Van Aerde rond het vijf- Met deze stand kon ieder- op gang waarna Mariman derde doelpunt toen op de deze openingsgoal kwam de kwartier maar één oplos- een zich verzoenen, doch werd afgezonderd voor het 75ste minuut Onselaere ge- een ver uitgetrapte bal bij sing meer: hij verving mid- Let laatste leed (voor de bezoekende doel en dit keer pakt werd in de fatale zone de attente Meerdonkstur- de doelwachterstrui heeft aangetrokken. Maar Sparta moest van de nood een deugd maken. Doelman Rudy Vinck kreeg van de bond een schorsing opgelegd die nog lopende is tot in de maand maart. Op mvallersdoelman Theo Meskens kon men geen be roep doen. Die sukkelt aan de dijen moet wellicht een heelkundige bewerking on dergaan. Bij dit alles zat men in Appels zonder keeper. Dat probleem heeft de klublei- ding enkele slapeloze na chten gekost. Tot uiteinde lijk Van den Hauwe de ver antwoordelijkheid op zich nam. Dat is tot op heden best meegevallen. Eigenlijk een beetje buiten éénieders verwachting. Hoopgevend is dat nu wel temeer daar ook de ploeg in haar geheel beter begint te draaien. In Appels hoopt men in ieder geval een betere twee de ronde te realiseren en metéén een ereplaats te be reiken in de algemene rangschikking. Zondag kan Sparta in ie der geval zijn zegereeks po gen verder te zetten tegen de buren uit Schoonaarde. E.D.M. MANIL was het raak. Dit doelpunt maar Rogiers knalde de stimuleerde de Valentino's strafschop tegen de paal. duidelijk maar de jonge de- W V L mer Thoen terecht, waarop WB-kapitein Van Damme zich genoodzaakt voelde om Eksaarde heeft een bij- raak toen Chris De Cock zonder sterke prestatie ge- gepast in de diepte ging en leverd tegen Kieldrecht. De de openingstreffer lukte, gastheren waren niet alleen Een hardwerkende De Cock goed geïnspireerd maar zou ook in de tweede helft gooiden zoveel inzet in de de bezoekende defensie strijd dat zij doorlopend het voor zware problemen blij- initiatief in handen konden ven plaatsen. Op de 70ste hij ook een vuist. Was hij ;houcien. Kieldrecht pro- minuut zag een verdediger 3 Het is een aantrekkelijke jammerd zijn. w oo__ 5 wedstrijd geworden tussen Na de hervatting liepen v9°r negentig procent in beerde wel terug te vechten van Kieldrecht trouwens Lutterzele en Hofstade. de lokalen nog offensiever dit eerste doelpunt betrok- maar tevergeefs. Die re- geen andere mogelijkheid Laat het er ons maar on- van stapel. Maar de zenu- ken, waarbij Marc Burs- pliek werd overigens met meer dan De Cock te pak- middellijk aan toevoegen wen werden op de proef ge- sens trouwens alleen maar altijd g.eboden met Verant- ken in de fatale zone en Op een zeer moeilijk te die het zegepad voor Her- tussen Jan De Wolf. Stefan dat het een verdiende lokale steld. Het zag er enige tijd voor de afwerking diende te woorde middelen met het Vervaet zette kalm de straf- bespelen veld, heeft SK Her- dersem effende. Steeds op De Wolf en Patrick Mat- zege is geworden. Lutterze- naar uit dat de bezoekers er zorgen, dan nam hij num- geVolg dat de bezoekers schop om. Kieldrecht gooi- dersem met zeer veel glans vinkenslag ontweek hij thijs. door deze laatste je was doorlopend in het zouden in slagen de voor- mer drie volledig voor zijn reeds na half-uur een de nu wel alles in de aanval zijn leiderspositie gehand- kundig de buitenspel val. naast de Lebbeekse doel- offensief, daar waar de be- sprong te beveiligen door rekening. Het tweede doel- speier verloren ingevolge maar dat kon de lokalen haafd. Hoofdverantwoorde- Omspeelde keurig de doel- man in doel gekopt werd. zoekers slechts poogden hun doelgebied haast on- Punt was ook van degelijke rode kaart die resul. aiieen ideale countermoge- lijke voor deze knalpartij man, en uit een haast on- Jan De Wolf, die kon bogen een vuist te maken via de doordringbaar af te scher- makelij. Een kombinatie was ontegensprekelijk Ste- mogelijke hoek, prikte hij op een goede wedstrijd, - - - m fan De Wolf, die na een eer- de bal in de Lebbeekse net- werd vervangen door der kalme seizocnaanhcf ten. Meteen was ook de be- Frank Haeselaer, en deze opnieuw in de grote vorm zoekende veer definitief ge- kende al onmiddellijk suk- toen Stefan De Wolf andermaal voorbij zijn teerde uit twee gele lijkheden bieden. In de slot- counter. Maar dat de tegen- men. Omdat ook de verdedi- tussen Dre Temmerman en kaarten. minuten gleed De Cock dan aanval verraderlijk kan gers kwamen oprukken en Moerenhout gaf Norbert Qp dat ogenblik was de ook gevat door de bezoeken- zijn hoeft men in dc eerste er zodoende nog weinig -loos de gelegenheid om de stand nog dubbel blank de defensie en omspeelde helft ervaren. Met nog vijf aandacht aan het defensie- winstcijfers op het bord te maar wel hadden de gast- kalm de doelman om dan de minuten speeltijd voor de ve werd besteed, werd het prikken. Na afloop was er heren reeds herhaaldelijk eindstand vast te leggen, boeg inkasseerden de loka- op een bepaald moment de algehele tevredenheid in dicht bij het openingsdoel- Een dertiende zege voor een len een opstopper van for- zelfs een warm voor het Let lokale kamp. - v,. maat. Een plots uitgebro- plaatselijke doel. Op de Lutterzele krijgt ken Van Den Broeck en tot 78ste minuut kwam de be- Baardegem als tegenstan- eenieders verrassing stond vrijding. Een soloren van der. Ln principe zou dat de 0-1 op het bord. Een re- Jan Berckers die niet min- geen problemen mogen - scheppen. E.D.M. A.V.H. sultaat tegen iedere logica der dan vier man in de wind in, want dat ene doelpunt plaatste leverde de gelijk- konden we als enig vermei- maker op. Die Berckers was denswaardig bezoekend ontegensprekelijk de beste wapenfeit in die eerste helft speler in het lokale team. optekenen. Maar voetbal is Hij liet zich niet alleen op-, aardig zal er tijdens de rust merken door een voorbeel- in de lokale rangen wel ge- dige inzet. Geregeld toonde punt gestaan langs Ver- FC Eksaarde dat zondag schueren die tweemaal net bijzonder sterk voor de dag naast kopte, terwijl Dirk kwam. Meteen een sportie- Creve alleen voor de bezoe- ve revanche voor de zwakke kende doelman verscheen prestatie van de week voor maar niet kon afronden. Op dien tegen leider Sombeke. de 35' was het dan toch W.V.L. komt, en zulks belooft voor broken Herdersem tracht- de komende wedstrijden te de voorsprong te verrui- van Herdersem Nochtans men, doch schoten van Jan tegenstrever geflitst werd, was Lebbeke geen gewillig De Wolf, André Hendrickx op doel schoot en de af ge- slachtoffer. Zulks bleek en Patrick Matthijs bleven weerde bal voor Frank Han- reeds in de aanvangsfazen, in het modderveld van de selaer kwam, die keihard toen Herdersem wel veldo- Lange Haag steken. Aan de inschoot. Vijf minuten voor verwicht had, doch dat Leb- 42ste minuut viel dan toch tijd zou Stefan De Wolf dan beke via puik counterwerk dat verdiende doelpunt, voor het orgelpunt op zijn ook Dolf Cooreman regel- Een hard schot van Jan De prachtpartij zorgen door matig op de korrel kon ne- Wolf strandde op de doel- opnieuw iedereen, de doel- men Na 9 minuten scheen man. Deze loste de bal, en man incluis, te omspelen en Jan De Wolf goed op weg André Hendrickx kon met kalm de eindscore op het naar het openingsdoelpunt, een verre loeier de bezoe- bord te zetten, doch hij werd letterlijk ge- kende doelman op het ver veld juist voor het straf- keerde been zetten. Ook na schopgebied. De verwachte de kampwisseling zat Her- gele kaart bleef echter in de dersem steeds voor het Leb- r.n -i[ n Opdorp zak zitten, wat bij de prik- beekse doel Alhoewel deze iWG6 g6HllSt6 StrdlSCllOPPGn Moorsel kelige Jan De Wolf toch terreinhelft in heel wat be- protest uitlokte, en de gele tere staat verkeerde, bleven Aan de rust van de wed- lijke rangen. Opdorp kreeg minuten nu ook niet zo bijs- kaart verscheen voor zijn de lokale doelpunten verder strijd tussen Opdorp en op dat moment wel een ter moeilijk hadden om de ogen Aan de 13de minuut uit. Tot op de 70ste minuut Moorsel was de hoop in de unieke kans om nog gelijk verworven voorsprong te was het dan broer Stefan, toen een prachtkombinatie lokale middens levendig te stellen. Maar Stanny Van verdedigen. Bij de lokalen seerde op de 70ste minuut ten 0-3van maakte. De zeuren dat de bal buiten _i iy rt .,1 yJ «rt— rtrtrt «14 lr u/aa Ho fill or nil Pon tnw\+" Deze wedstrijd werd na der kop in het offensief zo- nenknalde. En op de 65ste 70 minuten in de grootste dat Overmere met snelle minuut werden zelfs for- verwarring afgefloten. Niet counters zonder moeite kon faitcijfers op het bord ge- de staat van het veld maar scoren. Buyse trof reeds na prikt toen Buyse een center een onbuigzame verdediger 3 minuten raak terwijl Van van Van der Stricht kon De Ridder van Destelbergen der Stricht op de 12de mi- benutten om te scoren, was er de oorzaak van dat nuut de bezoekende voor- Maar de gastheren konden deze partij niet werd uitge- sprong verdubbelde en zich met deze 5de treffer speeld. De Ridder inkas- weer Buyse er na 20 minu- niet verzoenen. Zij bleven Boon wijk Baardegem dat het Uiteindelijk op nieuw eens een overwin- rt. 1-0 op voorsprong na een FC Boon wijk hoeft legen een doelpunt van Andre De doelpunl van stannv Van strafschop het nochtans niet hoog aan- Boeck. Maar voor de bezoe- Mol Maar hoop'werd --•- geslagen Baardegem kers was dat ene doelpunt spoedlg de g^nd m- slechts moeizaam de twee achterstand blijkbaar nog geboord toen kort na de punten^aan huis gehouden, onvoldoende om zich reeds hervatting de bezoekers uprlnron to mavon Roirri ir\o_ Bij de Boonwijk draaide het verloren te geven. Begrijpe- niet zoals gewoonlijk. Bo- lijk dan ook dat men tot het Mol, die een penalty taak was de fut er uit. Een groot immerts een tweede gele gastheren konden deze was geweest. En toen De kreeg toegewezen, liet deze verschil alvast de stem- kaart voor een tweede bru- gang van zaken blijkbaar Ridder zich dan een tweede ning zou worden. Opdorp kans onbenut. Toen het ming aan de rust, tegen- tale fout op de snelle Buyse. moeilijk verteren en Buyse keer vergreep aan Buyse stond op dat ogenbhk met kort daarop 1-3 werd kre- over na de wedstrijd. Dat Rood dus, maar De Ridder werd brutaal aangepakt in volgde een rode kaart. De gen ook de bezoekers een het huidige seizoen voor de weigerde het veld te veria- de strafschopzone. Geel Ridder weigerde het veld té strafschop toegemeten, lokalen opnieuw een maat ten. Uiteindelijk kon de voor De Ridder maar Van verlaten. Een geweldig tu- Maar ook dit werd geen voor niks is geworden heb- scheidsrechter niet anders der Strickt knalde de straf- muit met nog twee rode doelpunt. Deze keer wist Len we in het verleden al dan de wedstrijd affluiten, schop naast. Op de 57ste kaarten voor spelers van doelman Eddy De Cuyper gesteld. De hoop die telkens jn feite had het allemaal minuut, deed Van der Destelbergen en het afflui- oordeel- voor het begin van de kom- niet veel zin meer. Na 20 Stricht evenwel beter toen ten van de wedstrijd als vrijwel slag op slinger twee doelpunten konden scoren. vendien was het opvallend laatste fluitsignaal jacht Metéén was de ontgooche- ook geen ramp voor de be- ingedrukt, hoe zenuwachtig sommige maakte op de gelijkmaker. Ung voeibaar in de plaatse- zoekers die het in de laatste elfmetertrap kundig te pareren. Deze petitie levendig is, wordt al minuten was de wedstrijd hij een vrijschop bin- eindresultaat, misser werd uiteindelijk na enkele zondagen de kop reeds in een beslissende W.V.L spelers wel waren. Bij de meesten Dit wil nu niet zeggen dat er het lokale doel om de ha- plooi getrokken. Destelber gen stapte als een kip zon- blijkbaar de schrik in te verklap werd bestormd, verliezen en meteen de titel- Toch moesten de plaatselij- kansen zien teloorgaan, ken bijwijlen enig bibber- Boonwijk was nochtans al geld betalen loop de mening toegedaan dat er wel een punt had ingezeten. Bij de lokalen van oordeel dat de zege ver- Doggen Erembodegem al dermonde. Voor Baarde- diend was. evenmin van een leien dak- gem dat zich halfweg de In de Boonwijk is men je zal lopen. De Doggen pik- rangschikking ophoudt na twintig minuten op In de bezoekende rangen gaf men de mindere ver- zich bovendien bewust dat ten trouwens in de heen- zijn de nog resterende wed- voorsprong geklommen na was men trouwens na af- richting toe. Wel was men het volgende zondag bij -•-»-» ronde een punt mee in Den- strijden teiten. formali- E.D.M. Minivoetbal lste Afdeling FalkZottegem 7 Uitgeteld O. en N. Zele 6 Van bij de aanvang was zat er opnieuw spanning in er verschil tussen beide de match. Op dat ogenblik, ploegen. De thuisploeg ver- voor de bezoekers een trok geestdriftig, terwijl slecht moment, dwong Zot- Oud en Nieuw paniekerig tegem een 4de corner af en akteerde en de inspiratie to- kon 7-5 maken. In de slot- taal zoek was. Na 8 minu- minuut milderde Roger ten had de landskampioen Christiaens tot 7-6, maar dan ook reeds een 2-0 voor- een gelijkspel zat er niet verloop kreeg in 1968 en Waasmunster. Op zondag 25 sprong verworven. Op pe- meer in. De Zeienaars wa- Up zondag 25 januari om sebetten. Samen met Apote- de kategorie over de 10.000 kwam ook een halve-mara- 1971. De eerste damesveld- januari krijgen de talrijk ver- nalty kon Freddy Van de ren ten onder gegaan aan 14.30 u. heeft op de omloop ker De Backer bespraken zij meter te organiseren. Naast thon op het programma, op loop van A.C. Hamme had wachte sportliefhebbers een Velde dan milderen tot 2-1 het entoesiasme van de van het Meulenbroek te hun inzichten met Paul Ver- de traditioneel geworden 18 september 1967. Een or- plaats te Moerzeke in no- urenlange sportieve mani- In de tweede periode maak- thuisploeg, dat m het klei- Hamme vlakbij de markt meir, toen schepen van grote prijs van Hamme gamsatie die opnieuw zijn vember 1972 en sindsdien te festatie qewaarborgd. te Roelandt er vlug 3-1 van ne zaaltje een tvoische de veertiende grote prijs sport, die zijn steun toezeg- - plaats. de. Na de eerste kontaktver- Dankzij de steun van talrijke gadering werd Paul Vermeir neringdoenden staan gende ereprijzen op het pro gramma: pupillen A en sche school beter gekend ganiseerd: een veldloop xf— als het BVDI ingang Meu- voor heren, die zich traditie- waar hij als derde over Juniors Kwani ee" anae- getrouw elk jaar zou her- de lijn liep, gevolgd door re Leubekenaar op het nieuwen. Een interscholen- Van De Voorde van AC P°dium> was De Fey- veldloop, oefencrossen Boeykens counterde tot 3- thuissfeer kan scheppen, lijk een podiumplaats de juniors moest de 2' Maar voor de ru8t zette 06 nederlaag is in ieder aan overhield. De mili- kampioene van vorig ?oger Jans^"s de bezcf- *rn domper op de Ko„„ikers op een definitieve ach- Zeelse ïlluzies, temeer daar jaar, Berghmans van AC terstand 5-2. de kloof met de eersten gro- Het zag er niet naar uit ter wordt. Oud en Nieuw is de plaats vrede nemen dat Oud en Nieuw nog zou teruggezakt naar de 4de op dit nogal zware par- kunnen terugslaan, want plaats en staat op vier pun- Van Marcke van AC cours. Permentier (Zele) Roelandt zorgde zelfs voor ten van leider Westende. In Aalst weer voor een pui- werd 6de en Bauwens 6-2 A°htte de thuisploeg de komende weken staan er (Vlierzele) 8ste Bij de nu aPes 'n kannen en krui- belangrijke ontmoetingen Glorieux Vlierze- BOhoharen gmg de Zege Sstït "Önt^overTe neen te Meisem voor een le en Pollet AC Aalst wa- 'fgg! 2'P^w vS hT" kende een daVe~ de TVYlinmniflpte ren nog 7e en 9e. Bij de ues>iag op ae ïoae vnerzeie, ue Rauw van rend kwartiertje 5JeZ°rgd juniors kwam een ande- Plaats en Bauwens (AC Opwijk was vierde. manc voorzitter, Jan Van Lijsebet- - ten sekretaris en De Backer taire kampioene Berna- penningmeester. De wagen De Hamse atlete Marleen prestatie gezorgd in een dette Buysse van AC Zele Opwijk, nu met een der- miniemen A en B, kadetten, van A.C. Hamme was aan Beirnaert heeft ook te wedstrijd die zij hielp was in deze wedstrijd ze- scholieren, juniors, seniores het bollen. Op 15 december Opwijk voor een mooie maken waar zij uiteinde- vende, terwijl Ingrid en tenslotte de veteranen. 1965 sloot A.C. Hamme aan Inschrijven kan op voorhand bij de K.B.A.B. In de zomer op het secretariaat van A.C. van 1966 werd café Tivoli Hamme Sint-Anna 23, 9160 het vergaderlokaal van be te Hamme bij de heer A. Pieters. Kleedkamers in de nabije gemeentelijke techni- Kerstprijs van Hamme geor- «rïh.rntc,sfidln„?d.2„lrt,8; Van Damme AC Lebbeke Plaatsr cember 1966 werd de eerste ig gn t Baasrode) was 18e. Bij lenbroekstraat. Kleine geschiedenis veldloop, oefencrossen te Baasrode on de vierde ^er die voor de derde In 1964 werd Ward Tielrode, Elversele, Sint-An- plaats sprintte. Vrouwen rennen door veld en beemd Goossens ter gelegenheid na, Zogge, Moerzeke en van zijn overwinning in een Waasmunster zorgden voor Damian vierde te Wingene en Ar- meespelen, mand Christiaens forceerde een zuivere hattrick en 6-5 Belgisch atletiekkampioen- de nodige propaganda en Op zondag 1 februari heeft meter, seniores 4500 meter Inschrijven kan ter plaats of mans en hun medewerkers, te Hofstade-Aalst de eerste en veteranen 3250 meter. vooraf bij Erik Coppens, Al- Eerste start om 14.30 u. schap op het gemeentehuis het aanwerven van nieuwe j-je Baasroodse atleet Ian noteren die als 13e werd inationale vrouwenveldloop Kleedkamers in de gemeen- bert Lienaertstraat 18 te ontvangen Goossens, aangesloten bij doen van atletiekclub Lebbeke onder Rosschaert atleten en leden. Door toe- t-,„ burgemeester Danuan Leeft te Wmge- bekwam A.C nuJ*® Pb»™ 7"L,"" gramma: pupillen (2 reek- berg. Wedstrijdsekretariaat: se en Brabantse klubs hun leiding van voorzitter De Hamme een looppiste. In behaald achter De Beek - ta"e oteren van senj 1000 meter mjnjemen in het cafetaria van voet- deelnemening toe aan voor- Schrijver werd aan enkele mei 1970 was er een eerste Willems en Geirnaert. scnoner De Keyzer van reeksen) 1000 meter, ka- balklub Wilskracht Hofstade; zitter Jozef De Cuyper, se- vooraanstaande sportlui van pistemeeting en in juni- Van onze streekatleten Hamme die nipt werd detten (2 reeksen) 1500 me- en van 15.15 u. af prijsuitrei- kretaris Hedwig De Bruyn, kreeg Hamme de eer het Bel- mochten wij ook Lau- geklopt voor de zege en ter, scholieren (2 reeksen) king in de kantien van penningmeester Van Steen! opgetekend. Verder viel P|aats die de «Atletiekvrien- teschool op 200 meter van 9300 Aalst. Momenteel zeg- er nog een knauoe ores- den» er organiseren. Pro- de omloop op de wijk Steen- den reeds negen Oostvlaam- tatie te noteren van 9ramma: Pupillen (2 reek- berg. Wedstrijdsekretariaat: sen) 1000 meter, miniemen in het cafetaria van voet- de gemeente voorgesteld, ondermeer aan Jan Van Lij- gisch kampioenschap twee- reys van AC Waasland 3-ls tweede hier eindigde. 2000 meter, juniores 3250 Wilskracht. public-relations Dirk Daele-

De Voorpost | 1981 | | pagina 23