1
r.V. PROGRAMMA'S
van zaterdag 4 april tot vrijdag 10 april
ZATERDAG
y
ZONDAG
MAANDAG
DINSDAG
WOENSDAG
DONDERDAG
VRIJDAG
De Voorpost - 3.4.1981 - 31
BRT
Segt -
:k
n D
Open school - 15.30 Dag
- 16 00 Allen op het
musical) - 17.55 Doctor
'es - 18.00 Dierenolympia-
Vrijetijdsteina'8 - 19.30
Bg van de Lotto-getallen -
Uorgen - 19.45 Nieuws -
ferloops - 21.00 Eurovisie-
aval in Dublin - 22.30
NED. I
)pen school -10.45 Teleac -
E 15 30 Nieuws - 15.32 Stu-
-16.15 Maja de bij - 16.40
- 18.25 Nieuws -
Sesamstraat - 18.50 Pas-
19.00 Dubbelspel - 20.27
0 al geholpen? - 21.00
pesongfestival - 23.35 -
Nieuws
NED. II
Nieuws - 18.27 Teleac
1 nofNieuws - 18.59 Hier is
19.25 De Muppetshow
(iddejNieuws - 20.27 De Rebellen
Brandpunt - 22.40 Sport
[W tdag - 23.10 De tafels van
'Ï5 Algemene Loterij Ne-
23.25 - 23.40 Nieuws -
tudio sport extra tot 00
est 6
in vi
Moe
n in
/en mm
3-11
RTB
Wallon k l'école - 16.10
me - 16.40 Un peu de ter-
peu de peine, beaucoup de
mtje [7.10 L'illusion soènique
Docteur Snuggles - 17.45
- 18.25 Génération '80
Lotto-uitslagen - 19.30
19.55 Le j ar din extraor-
21.00 Eurovisiesongfes-
881 - 23.30 Nieuws
Iers
nell
rhai
e 1
e F
FR. I
vedi
traque aux gaspis
Regionaal programma
Cuisine Légère - 12.45
13.00 Nieuws - 13.30 Le
- 13.50
1 erre Foucault - 14.09 Plu-
PU m - 14.14 Mon fils - 15.05
azine de l'aventure - 15.45
2 lid le magicien - 15.50
tichl Mlonne - 16.03 Maya l'A-
16.25 Temps X - 17.00 De
»p «Empi et Riaume»
ipeau Melon et bottes de
18.15 Trente millions d'a-
.45 Magazine auto moto 1
8ix minutes pour vous
19.20 Gewestelijke ak-
- 19.45 Les Paris de
0.00 Nieuws - 20.30 Les
du monde - 21.00 Euro-
es fagfestival - 0.00 Nieuws
id -
d -
FR. II
P0 Dagprogramma's - 18.05
Wi
Ml B
SylT
18 50 Des chiffre8 et des
19.10 D'accord pas d'ac-
9 20 Gewestelijke aktuali-
45 Top club Disney -
Jieuws - 20.35 Carte Ver-
22.05 Variété: Bravo -
carnets de l'aventure -
lieuws - 23.40 Rock palace
DTSL. I
Voormiddagprogramma's -
Programma-overzicht -
NieuwB - 14 15 Sesam-
i - 14.45 ARD-ratgeber
8preepartie (2) (ontspan-
regramma) - 16.15 Musik
17 00 Brüderlich teilen -
17 30 Hier
- 17.55
.00 Nieuws - 18.05 Die
hau - 19.00 Blickpunkt
torf - 19.22 Die unterbli-
l^ethoden des'F.JH. Wan-
0H -20.00 Nieuws - 20.15 So
- 21.00 Eurovisie song-
23.30 Nieuws - 23.50 lm
des Gesetze8 - 1.10
het
3ch«
iaai
DTSL. II
Programma-overzicht -
Nachbaro in Europa -
Nieuws - 14 47 Heidi -
- 15.55 Schau zu
mit - 16.10 lm reich der
tiere (flamingo's) - 16.35
en sind los - 17.05 Nieuws
L&nderapiegel - 18.00 Er-
melodie? - 19.00
- 19.30 Ringstrassen pa-
15 Wetten, das...? - 21.55
22.00 Das aktuelle
ludio - 23.15 11 uhr 20
idfilm) - 0.20 Nieuws
tgji
FTL
eda
Chewing rock - 12.40
12.50 Mary Tyler Moo-
- 13.10 Ram-dames -
Weerbericht - 15.00 Aven-
mmes - 16.30 Super
- J.00 Leo oontre to us -
3reoi|Nieuwa - 19.30 Garou-Ga-
passe-Muraille (gangster-
,21.00 Eurovisiesongfesti-
B '45 Weerberioht en horos-
BRT
9.15 Ken uw recht - 9.45 Telegym
10.00 Eucharistieviering -
11.00 Konfrontatie - 12.00
Nieuwsoverzicht - 14.30 Voor
boer en tuinder - 15.00 Wielren
nen: Ronde van Vlaanderen -
16.15 Sesamstraat - 16.45 Het
gevleugelde veulen (jeugdfilm) -
17.45 Sportuitslagen - 18.30 Doc
tor Snuggles - 18.35 Leven... en
laten leven - 19.40 Mededelingen
- 19.45 Nieuws - 20.00 Sport
weekend - 20.30 Paradijsvogels -
21.10 Him stad - 22.00 Lied van
mijn land - 22.30 Nieuws
NED. I
13.00 Nieuws - 15.435 Teleac -
17.00 Martin Luther King - Van
Montgomery tot Memphis - 17.40
Een bericht van de wilde ganzen -
18.25 - 19.00 Nieuws - 19 05 De
natuur en de mens - 20.00 Kijk
haar - 20.40 De achterkant van
het gelijk - 21.40 Avondrood (to
neel) - 23.00 - 23.05 Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 14.35 Open
school tijd - 15.30 Nieuws - 15.35
Bolke de beer - 15.45 De kleine
zwerver - 16.10 De verliezers -
16.35 Wildernis - 17.05 Studio
sport I - 17.35 Spitsbergen 79°
NB - 18.30 Sesamstraat - 18.45
Sprekershoek - 19.00 Studio
Sport II - 20.00 Nieuws - 20.10
Horizon - 20.40 Humanistisch
Verbond - 20.45 Vooruitzichten -
21.40 Extra - 21.55 Lotgevallen -
22.40 Vals plat - 23.25 -23.30
Nieuws - 23.35 WK Hockey da
mes tot 00.05
RTB
9.30 Interwallonie - 10.00 Land-
bouwinformatie - 10.30 Ulysse -
12.00 Faire le point - 13.00
Nieuws - 13 05 Conoertissimo -
14.00 Arts-magazine - 14.30 No
tre terre - 15.00 Wielrennen -
16.15 That's Hollywood - 16.40
Laurel en Hardy - 17 00 Portraits
de revolutiohnaire8 - 17.30 Dr.
Snuggles - 18 40 Sportweekend -
19.24 Toto - 19.30 Nieuws - 19.55
Tic Tac Show - 21.30 Les
Marchands de rève - 23.00
Nieuws
FR. I
9.15 Religieuze programma's -
12.00 La séquence du spectateur -
12.30 TF 1 - TF 1 - 13.00 Nieuws -
13.20 C'est pas sérieux - 14.15
Les nouveaux rendez-vous -
15 30 Tiéroé 15 40 Sloane,
agent secret -16.35 Sport premiè
re - 17.50 La oonquète de l'Ouest -
19.25 Les animaux du monde -
20.00 Nieuws - 20.30 Un moment
d'égarement (komedie) - 21.50
Konoert - 22.40 Dokumentaire
FR. II
10.55 Dagprogramma's - 13.15
Ongelooflijke stunts - 18.OO La
chasse au tréeor - 19 00 Stade 2 -
20.OO Nieuws - 20.35 Nana -
22.15 Inuit - 23.05 Le petit théa-
tre d'a 2 - 23.35 Nieuws
DTSL. I
9 15 Voormiddagprogramma's -
13.15 Zwischenspiel - 13.45 Ma-
gazin der woche - 14 45 Ein platz
an der Sonne - 14.50 Matt und
Jenny - 15.15 Zwischenmahlzeit
(show) - 16.00 Baierischee bilder
und notenbüchl (folklore) - 16.45
Ms Franziska - 17.45 Schaufen-
ster der Welt - 18.30 Nieuws -
18.33 Die Sportschau - 19.15 Wir
über uns - 19.20 Weltspiegel -
20.00 Nieuws - 20 15 König der
Könige (bijbelse film) - 22.50 Die
krunin&lpolizei rat - 22.55
Nieuws - 23.00 Bilder von Mor
gen und botschaften für die zu-
kunft tot 23.30
DTSL. II
10.00 Programma-overzicht -
10.30 ZDF-matinee - 12.00 Das
sonntagskonzert - 12.45 Freizeit
-13 .15 Chronik der woohe fragen
zur zeit - 13.40 Paolo Friere - das
ABC und die Politik - 14.10 Rap-
pelkiste - 14.40 Nieuws - 14.45
Danke schön - 14 55 Singen füér
den frieden (Fischer-chor) - 15.25
Der falsche Prinz - 15.55 Der
autonarr -16.30 Die 36 ansichten
des berges Fuji - 17.00 Nieuws -
17 02 Die sport-reportage - 18.00
Tagebuch - 18.15 Die Waltons -
19.00 Nieuws -19.10 Bonner per-
spektiven - 19.30 Ringstrassen-
palais - 20 15 Pymalion - 22.00
Nieuws - 22.15 Unsere zeit ist
RTL
12.00 Buano domenica - 13.15
Hei elei, kuck elei - 16.00 RTL
théatro - 16.30 La petite maison
dans la prairie - 17 30 La chasse
au trésor - 18.30 Flash-back -
19.00 Télé-Lux hebdo - 19.30 Ci-
né-remo - 20.00 Kojak - 21.00 Le
fauve est déchaine (komedie) -
22.30 Les sentiers de l'aventure -
23.00 Weerberioht en horoskoop
BRT
15.30 De helikopterkinderen -
16.25 Sint-Luciameer. Zoeloeland
tot 16.55 - 18.00 Doctor Snuggles
- 18.05 Maja de bij - 18.30 Bon
jour la France - 19.00 Lachertjes -
19.07 Uitzending door derden -
19.37 Morgen - 19.45 Nieuws -
20.10 De weerma* - 20.15 Het
geslacht Rius - 21.05 Sportshow -
21.50 Ommekaar - 22.30 Nieuws
NED. I
11.00 Schooltelevisie - 13.00 -
18.25 Nieuws - 18.30 Jeugdjour
naal - 18.36 Sesamstraat - 18.50
Klem - 19.00 Heidi - 19.25 Hier
Parijs, hier Jan Brusse - 19.40
Het Ijs-circus van Moskou -
21 00 Wie van de drie - 21.37
Nieuws - 21.55 Intro Music Gal
lery - 22.02 Music Gallery - 23.00
Socutera - 23.15 - 23.20 Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 18.27 Teleac -
18.57 Nieuws - 18.59 De Vijf -
19.25 Banana Split - 20.00
Nieuws - 20.27 De Fabriek - 21.20
Er kan gelachen worden - 21.50
Aktua TV - 22.25 Soap - 22.50
Tros sport extra - 23.45 - 23.50
Nieuws
RTB. I
15.55 Mathias Sandorf - 16.40
Les sécrets de la mer - 17.30
Onem - 17.40 La boite aux images
- 18.15 Zigzag - 18.30 Seniorama
- 19.00 Lundi-8ports - 19.24 Toto
- 19.30 Nieuws - 19.55 Le sucre
(komedie) - 23.00 Nieuws
RTB. II
18.30 The Muppet show - 19.55
Mirabelle - 21.50 Informations
tot 22.20
FR. I
12.05 Réponse k tout - 12.25 Une
minute pour les femmes - 12.30
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.50 Ces chers disparus - 14 05
Le loup solitaire - 15.25 Variété:
Claude Nougaro - 15.50 Au gre-
nier du présent - 16.50 Rendez-
vous au club -17.15 A votre servi
ce - 17.20 Croque-vacances -
18.00 C'est a vous - 18.20 Llle
aux enfants - 18.50 Avis de ré
cherche - 19120 Gewestelijke ak-
tualiteiten - 19.45 Les Paris de TF
1 - 20.00 Nieuws - 20.30 Picpus
(politiefilm) - 22 00 Portret van
Jules Maigret - 23.00 Nieuws
FR. II
12.05 Dagprogramma'8 - 18.30
C'est la vie - 18.50 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19 45 Top club -
20.00 Nieuws - 20.35 Question de
temps - 21.55 Les enthousiastes -
22.25 Introduction k la musique
contemporaine - 23.25 Nieuws
DTSL. I
9.25 Voormiddagprogramma's -
16.10 Nieuws - 16.15 Der Seel! -
17.00 Spass am Montag - 17.50
Nieuws - 18.00 Oh dieser Vater -
18.30 Halb 7 - 18.40 Achtung zoll
- 19.15 Hier und heute - 19.45 4-
tel vor 8 - 20.00 Nieuws - 20.15
Manchmal bin ich ein Adler -
21.15 Kontraste - 22.00 Ich Küs-
se ihre hand. Madam - 22 30 Ta-
gesthemen - 23.00 Elegie (liefdes-
romance) - 00.55 Nieuws
DTSL. II
10.00 Gezamenlijke program
ma's - 16.30 Leben mit chemie -
17.00 Nieuws - 17.10 Kompass -
17.40 Die drehscheibe .- 18.20
I O B-spezialauftrag - 19.00
Nieuws - 19.30 Hitparade im ZDF
20.15 Gesundheitsmagazin
Praxis - 21.00 Heute-journal -
21 20 Auch dieser strasse geh'
ich nicht raus - 23.05 Nieuws
RTL
11.45 La bonne franquette -
17.00 RTL-flash - 17.05 Défense
d'interdire - 17.20 Sa tan as et dia
bolo - 17.45 Je te prends, tu me
prends... en photo - 17.55 Le coff-
re-fort - 17.57 RTL-flash - 18.00
Patchwork - 18.15 Ram-dames -
18.35 Le coffre-fort - 18.40 Le
parti d'en rire - 19.00 Nieuws -
19.28 Le coffre-fort - 19.30 Le
parti d'en rire - 19.45 Entro
chiens et ohats - 19.55 RTL-flash
- 19.57 L'argent pratique - 20.00
Family Hours - 21.00 A coeur
Joie (zedenstudie) - 22.30 Weerbe
richt en horoskoop
BRT. I
15.30 Helden uit de Bijbel - 16.15
Diereneldorado in het nauw -
18.00 Doctor Snuggles - 18.05
Sesamstraat -18.35 Het avontuur
van de Griekse teksten - 19 05
Toets - 19.35 Morgen - 19.45
Nieuws - 20.05 Kijk uit - 20 10
Magic Illusion 1980 a l'Olympia -
21.00 Kijk mensen brokken ma
ken - 21.50 I.Q. kwis - 22.20
Koncert - 22.35 Nieuws
BRT. II
20 10 Allemaal beestjes - 20.40
:oningen van het spel (kome
die) - 22.25 Bonjour la France tot
NED. I
10.OO Schooltelevisie - 13.00 -
18.25 Nieuws - 18.30 Jeugdjour
naal - 18.36 Sesamstraat - 18 50
Paspoort - 19.00 EO-kinderkrant
- 19.30 Koorzang Israël - 20.20
Ronduit - 21.00 God wil wonen
bij de mensen - 21.25 EO-aktief -
21.37 Nieuws - 21.55 Den Haag
laag - 22.10 Qp zicht - 22.45 -
22.50 Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 18.27 Teleac -
18.57 Nieuws - 18.59 De kleine
zwerver - 19.25 De Glanerbrug-
ger muzikanten (blaaskapel) -
.00 Nieuws - 20.27 Ik verzin
wel iets - 21.55 Zaalvoetbal: Ne
derland - België - 22.55 Hier en
- 23.35 Leven en sterven -
23.50 - 23.55 Nieuws
RTB. I
15.50 Mathias Sandorf - 16.40
Les sécrets de la mer - 17.30
Onem -17.45 La boite aux images
18.15 Zigzag - 18.30 Tribunes
économiques et sociales - 19.00
Antenne-soir - 19.30 Nieuws -
19.55 Toto-berichten - 19.56 Sa-
lut Champion! - 20.50 Au nom de
la loi - 21.50 Grands orchestras,
grands chefs - 22.40 Nieuws
RTB. II
18.30 The Muppet show - 19.55
Chansons souvenirs - 21.00 Un
joh petit coin - 22.00 Clap, la fête
aux images tot 22.50
FR. I
12.05 Réponse tout - 12.25 Une
minute pour les femmes - 12.30
Midi première - 13.OO Nieuws -
13.50 Elles en question - 14.05
Tout feu, tout femmes - 14.10 Les
yeux bleus - 15.10 Les recettes de
mon village - 15.30 Mé moire en
fête - 15.55 Le jardin d'Anita -
16.05 Doesier - 16 30 Le pour et
le contre - 16 40 Coup de coeur -
17.15 Mini show - 17.25 Croque-
vacances - 18.00 C'est a vous -
18.20 Llle aux enfants - 18.45
Avis de récherche - 19.20 Gewes
telijke aktualiteiten - 19.40 Les
Paris de TF 1 - 20.00 Nieuws -
20.30 Dans quelques instants -
21.35 Monte-Carlo show - 22.30
Questionnaire - 23.30 Nieuws
FR. II
10.30 Dagprogramma's - 18.30
Cest la vie en nieuws - 18 50 Des
chiffres et des lettres - 19.20 Ge
westelijke aktualiteiten - 19.45
Top club - 20.00 Nieuws - 20.30
D'accord pas d'acoord - 20.40 Au
topsie d'un sacrifice - 23.30
Nieuws
DTSL. I
9.25 Voormiddagprogramma's -
16.10 Nieuws - 16.15 Gustav und
sein ensemble - 17.00 Patzer par-
tie - 17.50 Nieuws - 18.00 Welt
der Tiere - 18.30 Tip um halb 7 -
18.40 Café Wernicke - 19 15 Hier
und heute - 19.45 4-tel vor 8 -
20.00 Nieuws - 20.15 Was bin ich
- 21.00 Report - 21.45 Quincy -
22.30 Tage8themen - 23.00 Das
frettchen - OO.OO Nieuws
DTSL. II
10 00 Gezamenlijke program
ma's - 16.30 Mosaik - 17.00
Nieuws - 17.10 Muggsy - 17.40
Die drehscheibe - 18.20 Tarzan,
herr des Dschungels - 18.40 Os
kar, die supermaus - 19.00
Nieuws -19.30 Ehen vor gericht-
21.00 Heute-joumal - 21.20 Die
verlorene kmdheit des Alexander
H. - 22.05 Zandy's Braut - 23.40
Nieuws
RTL
11.45 La bonne franquette
17.00 Bonsoir - RTL-flash - 17.05
Défense d'interdire - 17.20 Les
cadets de l'espace - 17.45 RTL
c'est vous - 17.55 Le coffre-fort -
17.57 RTL-flash - 18.00 Patch
work - 18.15 Ram-dames - 18.35
Le coffre-fort -18.40 Le parti d'en
rire - 19.00 Nieuws - 19.26 Le
coffre-fort - 19.30 Le parti d'en
rire -19.45 Entre chiens et ohats -
19.55 RTL-flash - 20.00 Dallas -
21.00 Honoré de Marseille
(kluchtfilm) - 22.20 Weerbericht
en horoskoop - 22.25 Impact du
plein evangelie tot 22.40
BRT. I
15.30 Wielrennen: Gent - Wevel-
gem - 17.30 Op het Schildpad-
plein - 18.30 Doctor Snuggles -
18.36 Battlestar Galactica - 19.22
Uitzending door derden - 19.37
Morgen - 19.45 Nieuws -' 20 10
De weerman - 20.15 Arnold -
20 40 Er is geen terugkeer moge
lijk- 22.15 Nieuws
VOETBAL (onder voorbehoud)
BRT. II
20.15 Cathy's Child (dramatische
film) - 21 45 Debat tot 22.45
NED. I
10.00 Schooltelevisie - 13.00
Nieuws - 14.35 Open school -
15.30 De Botenbouwers - 15 40
De bedreigde dierenwereld
16 05 Simonskoop - 16.30 Ren je
rot - 17.30 Surfen - een kwestie
van durven! - 18.25 Nieuws -
18.30 Jeugdjournaal - 18.36 Se
samstraat - 18.50 Toeristische
tips - 19.00 Van gewest tot ge
west - 19.50 Politieke partijen -
00 De lange weg naar huis - -
21.37 Nieuws - 21.55 Den Haag
daag - 22.10 Panoramiek -
22 40 Studio sport - 23.30 - 23.35
Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 18.27 Teleac -
18.57 Nieuws - 18.59 Ik ga m'n
eigen baan - 19.25 Kenmerk -
20.00 Nieuws - 20.17 Socutera -
20.32 Countdown - 21.15 Ten-
speed and Brownshoe (detective
serie) - 22.00 Info TV - 22.35 De
advokaten - 23.02 Teleac - 23.37 -
23.42 Nieuws
RTB. I
15.30 Lollipop - 17.00 Carrefour
J - 18.30 Un autre régard - 19.00
Antenne-soir - 19.30 Nieuws -
19.55 Contacts - 20.00 No man's
land - 21.10 Trekking van de
Nationale Loterij - 21 15 Pointe
de mire - 22.25 Pierre Paulus -
22.40 Nieuws
RTB. II
13.30 tot 15.00 (onder voorbe
houd) Spéciale Espace - 15.30
Wielrennen - 17.45 The Muppet
show - 19.55 Sports 2
FR. I
12.05 Réponse k tout - 12.25 Une
minute pour les femmes - 12.30
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.35 Porte8 ouvertes - 13.55 Les
visiteurs du mercredi - 18.10 Au-
tomag - 18.25 Llle aux enfants -
18.45 Avis de récherche - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten - 19.40
Les Paris de TF 1 - 19.50 Trek
king Lotto - 20 00 Nieuws - 20 30
Douchka - (TV-film) - 22.QO La
rage de lire - 23.00 Nieuws
FR. II
10.30 Dagprogramma's - 18.10
English spoken - 18 30 C'est la
vie - 18.50 Des chiffres et des
lettres - 19.20 Gewestelijke ak
tualiteiten - 19.45 Top club -
20.00 Nieuws - 20.35 Palmares
81 - 21.50 Spécial grand stade -
22 50 Histoire courte - 23.20
Nieuws
DTSL. I
9.25 Voormiddagprogramma's -
18.10 Nieuws - 16.15 Schaufen-
8ter der Welt - 17.00 Alpha 5 -
17.25 Da schau her - 17.50
Nieuws - 18.00 Die eingeweihten
von Eleusis - 18.30 Hit um halb 7
- 18.40 Die eingeweihten von
Eleusis - 19.15 Hier und heute -
19.45 4-tel vor 8 - 20.00 Nieuws -
20.15 Voetbal: Europabeker -
22.30 Tagesthemen tot 23.00
DTSL. II
10.00 Gezamenlijke program
ma's - tot 13.15 - 16 15 Trickbon-
bons - 16.30 Rappelkiste - 17.00
Nieuws - 17.10 Kompass - 17.40
Die drehscheibe - 18 20 Früh übt
sich (Maria Hellwig) - 19.00
Nieuws - 19.30 Der sport-spiegel
- 20.15 ZDF magazin - 21.00 Heu
te-journal - 21.20 Die füchse -
22.05 Das geht sie an - 22 10 Die
erben des Hasses - 22 55 Der
Menschenfeind (toneelstuk)
1.15 Nieuws
RTL
11.45 La bonne franquette -
15 00 Citron-grenadine - 17.00
RTL-flash - 17.05 L'homme de
l'Atlantide - 17.55 RTL-flash et le
coffre-fort - 18.00 Patchwork -
18.15 Ram-dames - 18.35 Le coff
re-fort - 18.40 Le parti d'en rire -
19.00 Nieuws - 19.26 Le coffre-
fort - 19.30 Le parti d'en rire -
19.45 Entre chiens et chats -
19.55 RTL-flash - 19.57 L'argent
pratique - 20.00 Hit-parade -
21.00 Les Vainqueurs (oorlogs
film) - 22.50 L'Europe en vue -
23.20 Weerbericht en horoskoop
BRT. I
15.30 Helden uit de Bijbel - 16.20
Krügers wildtuin uit de brand -
16 50 Klein, klein kleutertje -
18.00 Doctor Snuggles - 18.05
Huckleberry Finn - 18 30 Een
vinger in de pap - 19.00 Leren
kijken - 19.22 Uitzending door
derden - 19.37 Morgen - 19 45
Nieuws - 20 10 Dubbel Dobbel -
20.55 Panorama - 21 45 Dallas -
22 30 Sporttribune - 23.00
Nieuws
BRT. II
20.10 Loon naar werken - 20.40
De schilderachtige weg - 21.50
Première tot 22.40
NED. I
10.30 Open school/NOS - 11.00
Schooltelevisie - 13.00 Nieuws -
14.00 Schooltelevisie - 18.25
Nieuws - 18.30 Jeugdjournaal -
18.36 Sesamstraat - 18.50 Pas
poort - 19.00 Speedy Gonzales -
19.20 Ivanhoe - 19.45 De BB-
show - 20.50 Katoliek opgevoed -
21.37 Nieuws - 21.55 Den Haag
vandaag - 22.10 Denkbeeld -
23.00 Gelet op Europa - 23.20 -
23.25 Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 18.27 Teleac -
18.57 Nieuws - 18.59 Scooby Doo
19.25 Jan J. De bom v/h de
kindervriend - 20.00 Nieuws -
20.27 De Lemmings - 21.20 De
ombudsman - 21.50 Edelvrouw -
Bedelvrouw - 22.25 Achter het
nieuws - 23.20 - 23.25 Nieuws
RTB. I
15.55 Mathias Sandorff - 16.40
séorets de la mer - 17.30
Onem - 17 40 La boite aux images
18.15 Zigzag - 18.30 La pensée
Socialiste - 19.00 Antenne-soir -
19.30 Nieuws - 19.55 Autant sa-
- 20.20 Le Cavaleur (kome
die) - 22.05 Le carrousel aux ima
ges - 23.05 Nieuws
RTB. II
18.30 The Muppet show - 19.55
Contacts - 20.00 Concert en con-
traste - 21.00 Civilisation
FR. I
12.05 Réponse a tout - 12.25 Une
minute pour les femmes - 12.30
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.35 Regionaal programma -
13.50 Objectif Santé - 16.30 Les
quatre fantastiques - 16 50 Cro
que-vacances - 18.00 C'est a vous
- 18.25 Llle aux enfants - 18.50
Avis de récherche - 18.50 Avis de
récherche - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 20.00 Nieuws -
30 Salut Champion - 21.30
L'évenement - 22.30 Les grandes
expositions - 23.00 Nieuws
FR. II
10.30 Dagprogramma's - 18.30
C'est la vie - 18.50 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.45 Top club -
20.00 Nieuws - 20.35 La retraite
de Jean - 21.35 Coups de théatre -
22.35 Figaro-ci. figaro-la - 23.35
Nieuws
DTSL. I
9.25 Voormiddagprogramma's -
16.10 Nieuws - 16.15 Das podium
- 17 00 Opa, wie geht das? - 17.50
Nieuws - 18.00 Erlesene verbre-
chen und makellose morde -
18.15 Eine Amerikanische fami
lie - 19.15 Hier und heute - 19.45
4-tel vor 8 - 20.00 Nieuws - 20.15
Pro und contra - 21 00 Verstehen
sie spass? - 21.30 Alles oder
nicht8 - 22.30 Tagesthemen -
23.00 Herzog blaubarts burg
(opera) - 0.00 Nieuws
DTSL. II
10.00 Gezamenlijke program
ma's - 16.30 Leben mit chemie -
17 00 Nieuws - 17.10 Don Qui-
chote - 17.40 Die drehscheibe -
18 40 Frau über vierzig - 19 00
Nieuws - 19.30 Costa Cordalis -
20 30 Erben will gelernt sein -
21.00 Heute-journal - 21.20 Die
bonner runde - 22.20 Kindheit in
Amacueca (reportagefilm) - 23.15
Nieuws
RTL
11.45 La bonne franquette -
17.00 RTL-flash - 17.05 Défense
d'interdire - 17.20 Candy-candy -'
17.45 RTL c'est vous - 17.55 Le
coffre-fort - 18.00 Patchwork -
18.15 Ram-dames - 18.35 Le coff
re-fort - 18.40 Le parti d'en rire -
19.00 Nieuws - 19.26 Le coffre-
fort - 19.30 Le parti d'en rire -
19.45 Entre chiens et chats -
19.55 RTL-flash - 20.00 Super
jaimie - 21 00 Popsy pop (avontu
renfilm) - 22.40 RTL-theatre -
23.10 Weerberioht en horoskoop
BRT. I
15.30 Helden uit de Bijbel - 16 20
Het hart van de Kalahari - 16.50
Biljarten - 18.00 Oum, de witte
dolfijn - 18.15 Klein, klein kleu
tertje - 18.30 Op zoek naar werk -
19.00 Lachertjes - 19 07 Uitzen
ding door derden - 19.37 Morgen
19 45 Nieuws - 20 10 De weer-
ïan - 20.15 Movie Movie (nostal-
_ische prent) - 21 55 Curriculum:
Robert Houben - 22.45 Nieuws
BRT. II
20.15 De zes vrouwen van Hen
drik Vm - 21 45 Dag a
22.15 De zev«
22.45
NED. I
10.45 Schooltelevisie - 13.00 -
18.25 Nieuws - 18.30 Jeugdjour
naal - 18.36 Sesamsatraat - 18.50
Paspoort - 19.00 NCRV-Steden-
spel: Heerde en 's Gravezande -
20.30 «U zij de glorie» in Passie-
tijd - 21.10 Herinneringen aan
Amsterdam - 21.37 Nieuws -
21.55 Ander nieuws - 22.35 In
esnaam - 23.20 - 23.25
Nieuws
NED. II
13.00 Nieuws - 18.27 Teleac -
18.57 Nieuws - 18.59 Doctor
Snuggles - 19.05 Avro's top'pop -
20.00 Nieuws - 20.27 Herinnerin
gen aan Willy Walden en Piet
Muyselaar - 21.50 Aktueel en in
formatief - 22.40 Dallas - 23-30 -
23.35 Nieuws
RTB. I
15.55 Mathias Sandorf - 16.40
Les sécrets de la mer - 17.45 La
boite aux images - 18.15 Zigzag -
18.30 Le temps d'un livrc 19.00
Antenne-soir - 19.30 Nieuws -
19.55 A suivre -21.15 Maudits, je
vous aimerai (dramatische kome
die) - 22.45 Nieuws
RTB. II
18.30 The Muppet show - om
streeks 19.45 u. Spécial Espace -
19.55 Maitres et valets - 20.45
Vendredi-sports - 21 55 Interwal-
lonie - 22.25 Arts-m
FR. I
12.05 Réponse k tout - 12.25 Une
minute pour les femmes - 12.30
Midi première - 13.00 Nieuws -
13.35 Regionaal programma -
16.30 Waldo Kitty - 16.50 Cro
que-vacances - 18.00 C'est a vous
- 18.25 Llle aux enfants - 18.50
Avis de récherche - 19.20 Gewes
telijke aktualiteiten - 19.40 Les
Paris de TF 1 - 20.00 Nieuws -
20.30 Silence... on aime (toneel
stuk) - 22.40 Dokumentaire
FR. II
10.30 Dagprogramma's - 18.30
C'est la vie - 18.50 Des chiffres et
des lettres - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19 45 Top club -
20.00 Nieuws - 20.35 Médecins
de nuit - 21.35 Apostrophes -
22.55 Nieuws - 23.05 La tortue
sur le dos tot 0 .55
DTSL. I
10.00 Voormiddagprogramma's -
16.15 Nieuws - 16.20 Kulissen-
kampfe - 17.05 Alles klar?! -
17.50 Nieuws - 18.OO WWF-club
(1) - 18.30 Trick um halb 7 - 18.40
Hier und heute - 20.00 Nieuws -
20.15 Lebensgier (drama) - 21.45
Der 8 Marz - 22.30 Tagesthemen
- 23.00 Die damonen - 0 30
Nieuws
DTSL. II
9.15 Rappelkiste - 10.00 Geza
menlijke programma's - 16.15
Leben mit chemie - 16.45 Nieuws
- 16.55 Schuier-express - 17.40
Die drehscheibe - 18.20 Manner
ohne nerven - 18.40 Meisterzenen
der Klamotte - 19.00 Nieuws -
19.30 Auslandajouraal - 20.15
Der alte - 21.15 Locker vom ho
eker oder es bleibt schwierig -
22.00 Heute-journal - 22.20 As-
pekte - 22 50 Sport am freitag -
23.30 Die jungen wilden (sociale
filjn) - 1.00 Nieuws
RTL
11 45 La bonne franquette -
17.00 Bonsoir - RTL-flash - 17.05
Tekenfilms - 17 15 Les sécrets du
chef - 17.30 Télé-Lux-weekend -
17.40 De clocher en clocher -
17.55 Le coffre-fort - 17.57 RTL-
flash - 18.00 Einstein et cie - i
18.35 Le coffre-fort - 18.40 Le
parti d'en rire - 19.00 Nieuws -
19.26 Le coffre-fort - 19.30 Le
parti d'en rire - 19.45 Entre
chiens et chats - 19.55 RTL-flash
- 19.57 L'argent pratique - 20.00
Hunter - 21 00 Les Affameurs I
(western) - 22.30 Essais - 22.45
Chrono - 23.00 Weerbericht en
horoskoop