LENTEFESTIVAL DOET GREEP IN PLAATSELIJK TALENT TREIN FIETS NU OOK IN AALST Bomen in pastorijtuin geklasseerd als landschap Aardappelbedrijf krijgt vergunning AUTOZOEKTOCHTEN IN HET AALSTERSE! PVV-jongeren verzetten zich tegen tweerichtingsverkeer SCHOLIEREN SCHRIJVEN NAAR MINISTER Geen vis dit jaar - mmrt? C.M.B.V.- AKTIVITEITEN 4 - 10.4 1981 - De Voorpost In de loop van de jaren bestaan heeft de zaal van het Patronaat in Hofstade al van alles tussen haar vier muren gezien en gehoord: poëzie van Guido Gezelle, toneel- en kooravonden enz. Op zondag 5 april 1981 zal het voor het Christus aan het kruisbeeld voor de gelegenheid was er hem zelfs een hippe zonnebril opgezet wel de eerste maal geweest zijn dat hij daar getuige was van een lentefestival. Enkele mensen uit de animatieraad van Pallie ter dachten er over om nog eens iets te doen op muziekge bied. Zo rijpte het plan om de Aalsterse popgroepen de kans te geven om hun muzi kale talenten ten toon te spreiden. Het idee van een vrij podium, d.w.z. de groe pen laten spelen en daarmee gedaan, werd na overleg af gekeurd. Men was van oor deel dat de muzikanten niet met lege handen konden naar huis gezonden worden. Daarom kreeg de groep die de meeste supporters mee bracht een verrassing en de twee groepen die volgens de jury het beste klonken wer den uitgenodigd om op Pal- lieterpop drie te komen spelen. Power rock. «Cumber» opende de lange rij. Het is een groep die afkomstig is uit Groot-Bijgaarden en die zich in hoofdzaak toelegt op power-rock. In hun rangen bevond zich de jongste bas- gitarist van het festival. Dat hij van wanten of van snaren wist, bewees hij meer dan afdoende. Power-rock is ge luid zoals dat ook werd voortgebracht door de Rol ling Stones in hun eerste jaren. Rock op zichzelf is al degelijk, maar als die daar enboven nog powerful is dan kan men zich een goed idee geven. Cumber bestaat uit drie leden, maar samen waren ze goed om al van van bij het begin een echte festivalsfeer in de frisse lucht van het patronaat te brengen. Twee groepen lieten het af weten. Redenen werden niet opgegeven, maar het zal wel niets te maken hebben ge had met een agenda die reeds volgeboekt stond met andere wereldoptredens. Al dus bleef het publiek versto ken van wat The Jam Gang en Eli Cazark en de Kleurpot loden gingen vertonen. Als hun optreden even origineel was als hun namen dan heb ben we inderdaad iets gemist. Daarom echter niet ge treurd. De Vadsige Koningen namen bezit van het po dium. De spichtige gitarist deed, evenmin als zijn colle ga's ten andere zijn arties tennaam eer aan, maar het is de muziek waar het om gaat. Hun «stichtende» voor beelden zijn de beruchte Sex Pistols. Zij deden weliswaar hun best om hun idolen op alle gebied te benaderen, maar het bleef nog binnen de perken van hetgeen beta melijk is. Afgezien van het volume van de klank hebben De Vadsige Koningen weinig gebracht. Meer dan enkele bijzonder korte nummers waarin hoofdzakelijk I want you werd geschreeuwd moest het publiek niet on dergaan. Rock en Blues. Sunny Explo uit Alken (Limburg) bracht rock en blues te horen. Op hun muziek was er te dan sen, hetgeen voor het pu bliek, een kleine vierhonderd man, in het geheel niet een voudig was. Met het voort schrijden van de namiddag werd de kwaliteit van de groepen beter. Deno's Gang introduceerde voor het eerst een nieuw instrument, een electronisch orgel. Zodoen de verkregen ze voor hun new-wave een ietwat andere klankleur. De organist van de vroegere groep Hustler stichtte deze Gang en met zijn toetseriwerk werd be gonnen met een ritmisch ge stamp met eenvoudige me lodie. Met het nummer I know you, you know me, liet deze groep zich van zijn bes te kant zien. De muzikale in termezzo's die de gitarist ge concentreerd uit zijn electri- sche gitaar haalde mochten er best zijn. Het was wel opvallend dat hoe beter een groep klinkt, hoe minder de leden de «podiumbeest» kunnen uithangen. Degelijk werk op gitaar en woest heen en weer gespring gaat nu eenmaal moeilijk samen. Van diegenen die in de late namiddag zijn opgetreden droeg Dino's Gang onze per- Vanaf zaterdag 11 april richt de N.M.B.S. ook in Aalst een verhuurstation van fietsen in. Een deel van de bagageruim te aan de Nijverheidstraat zal hiertoe ingericht worden. Toeristen, die in het Aalsterse een uitstapje gepland heb ben, krijgen het nu een stuk gemakkelijker. Met het nu al enige jaren bestaande initiatief «trein fiets» wil de N.M.B.S. de ekologische toer op. Wie in de Ardennen, de Kempen of waar ook, wil genieten van lucht en omgeving, vindt in de fiets een ideaal middel, zegt men. Toch ligt zo'n streek niet altijd binnen on middellijk fietsbereik. Daar om... «trein plus fiets»: «de lange minder prettige af stand voor de trein, de leuke ontspannende voor de fiets». Konkreet zijn er over gans België 36 verhuurstations (waarvan er 4 morgen bijko men), en 114 inleveringssta tions. Op vertoon van het reis- kaartje kost een dagje fiet sen 95 F (verzekering inbe grepen). Niet-treinreizigers betalen 125 F per dag. Bij een huur van minstens 3 da gen wordt een vermindering toegekend van 15 F Ook groepen, die met een kollek- tief biljet reizen, genieten van deze reduktie, zelfs voor één dag. Er is een ruime keuze aan dames-, heren- en kinderfiet sen. Ze zijn grondig onder houden, en uitgerust met lichtreflekterende banden. In niet-heuvelachtige streken zijn de rijwielen evenwel niet van versnellingen voorzien. Ook in Dendermonde, St.- Niklaas, Puurs, Brussel en Oudenaarde zijn er verhuur stations (waar de fietsen uit eraard ook kunnen ingele verd worden). Inleverings- stations dichtbij huis: Den derleeuw, Zottegem, Gent, De Pinte, Lokeren, Beveren, Temse, Willebroek, Londer- zeel... In elk verhuurstation ont vangt men een gratis bro- chuurtje waarin enkele fiets tochtsuggesties zijn opge nomen. (P.D.) Vervolg van pag. 1 Het is in dit park dat de bovenvermelde bomen zich bevinden. Het geheel heeft een oppervlakte van onge veer 1 ha. Naar men zegt zouden de merkwaardigste bomen ge plant geweest zijn rond 1830. Na meer dan honderd jaar bloei werden zij voor het eerst met de menselijke vooruitgang gekonfronteerd bij een bombardement van de Denderbrug en de kerk van Erembodegem, dat plaats had op 19 mei 1940. Door een bom werden niet alleen de oude bomen be schadigd, maar werd ook een vissersbootje op de Dender geraakt. De heer Pijck was op slag dood ter wijl bakker Maurits De Vos met zware verwondingen in een ziekenhuis opgenomen werd. Eén van de beuken liep bij deze explosie een flinke scheur op, welke gedurende 25 jaar een kankerplek bleef. Begin 1977 werd hij door specialisten onder handen genomen. Deze schraapten de kankerplek weg en brach ten stevige bouten aan die de beuk voor verder open scheuren dienden te be hoeden. Ook een oude treurwilg werd voor aftakeling be hoed. Klassering De administratieve molen maalt langzaam, maar soms Vervolg van pag. 1 voor twee jaar waarbij vast gesteld werd dat men niet mocht werken tussen 10 uur 's avonds en 7 uur 's' mor gens noch op zondag, terwijl men er ook moest voor zor gen dat de poort steeds ge sloten bleef. Niet akkoord met deze ver gunning gingen enkele bu ren in beroep tegen deze tijdelijke vergunning. Onder tussen bleef de geluidshin der, volgens deze buren be weren, verder aanslepen Het gevolg was dat de stad op 6 november 1980, zijnde amper één week voor de be ruchte gemeenteraad beslis te de vergunning voor de uitbating van 70.000 kg aard appelen met sorteermachine in te trekken. Wel kreeg de familie die het bedrijf exploi teerde een toelating voor het uitbaten van 5.000 kg plan taardige produkten, zoals aardappelen, groenten en fruit. Gezien de opgelopen weige ring was de uitbater dan zelf niet meer akkoord met het stadsbestuur zodat hij op zijn beurt beroep aanteken de bij de Bestendige Deputa tie tegen de beslissing van begin november van het stadsbestuur. Nu blijkt plotseling dat dit zelfde stadsbestuur op 5 maart 1981 een nieuwe ver gunning afleverde waarbij toelating verleend wordt om in de Priester Daensstraat nr. 8 een opslagplaats van 70.000 kg aardappelen en het gebruik van machines met een gezamenlijke kracht van 8 PK in te richten. Begrij- pe wie kanl VEHE moet men als buitenstaan der toch de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde dos siers. Zo werd meer dan vier jaar geleden reeds een aan vraag ingediend tot klasse ring van het park achter de Erembodegemse pastorij. Tengevolge van deze aan vraag, kwam eind april 1977 een afvaardiging van de kommissie van monumen ten en landschappen ter plaatse om zich van de toe stand te vergewissen. Bij dit alles dient vermeld dat de pastorij zelf reeds vroeger geklasseerd en gerestau reerd werd. Tijdens hun inspektietocht zagen de afgevaardigden van de bovenvermelde kom missie dat de dijk tussen het park en de Dender in erbar melijke toestand was. De oe ver werd steeds verder afge- wreten door de schroever van de boten, die voor de Erembodegemse Dender brug afremden. Maar niet al leen de oever ook de bomen zelf hadden onder deze toe stand te lijden. Na de opmerking van de kommissie van monumen ten en landschappen deed de toenmalige pastoor van de parochie E.H. De Pelecijn beroep op de plaatselijke burgerbescherming om aan het heuvel te verhelpen. De ze aarzelde niet en de dijk werd met man en macht her steld in het kader van de maandelijkse oefeningen. Dank zij deze werken is men er alleszins in geslaagd de historisch waardevolle bo men te beschermen voor het nageslacht. Het zijn deze bo men die weldra tot ons na tionaal vlaams kuituurpatri monium zullen behoren. Het is nu enkel te hopen dat de bevoegde ministriële diensten niet zo lang meer zullen dralen om andere waardevolle groot-Aalsterse landschappen en parken te klasseren. VEHE soonlijke voorkeur weg om wille van hun rock die de meest muzikale was, in roek- termen gesproken wel te verstaan. Wie Paradox uit Hekelgem heeft gekend kent wellicht ook Tube Scream want het zijn dezelfde men sen. Hun repertorium be staat volledig uit eigen num mers die allemaal even hard de zaal worden ingslingerd. Weliswaar onverstaanbaar wat betreft de tekst, maar daarvan moet rock het niet in de eerste plaats hebben. De eerste vereiste is dat de muziek «er staat» en bij Tu be Scream leed dat geen twijfel. Van hen was er mu ziek met af en toe symfoni sche invloeden op het pro gramma vermeld, maar die invloeden zijn niet helemaal tot hun recht gekomen. Met de bezetting was dat ook geen eenvoudige opgave. Toch kon dit optreden tot een van de betere worden gerekend als de geestdrifti ge reakties van de massa mede in aanmerking worden genomen. Tijdverlies. Een steeds te rugkerend euvel waarmee regelmatige festivalgangers wel vertrouwd zijn wordt ge vormd door het tijdverlies tussen de verschillende groepen. Men moet het er echter willens nillens bijne men en als de groep die volgt het kan waarmaken is dat dan ook graag gedaan. Flow maakte het waar. Reeds na hun eerste num mer werden ze zelf op een fluitconcert onthaald maar dat moest als een blijk van waardering worden uitge legd. Op zijn Amerikaans dus. Flow is nog gekend van het eerste popfestival van Pallieter. Nog slechts drie oorspronkelijke muzikanten zijn overgebleven, die ge woon verder hebben gemu- ciceerd. Zij vormden dan wel het kruim want met hun swingende rock hebben ze hun groep nog meer dan vroeger een eigen gelaat weten mee te geven. Dat eigen profiel werd gesneden door de twee gitaristen die, gesteund door een stevige maar niet te sterk uitgespro ken drum, mooie muzikale volzinnen van de snaren wisten te plukken. Daarom kon het publiek zich met ge sloten ogen naar hogere rockregioenen laten drijven. Als er een typerend element moet gegeven worden voor het optreden van de groep Cancer, dan' kan het woord hard het best gebruikt wor den om de waarheid zo dicht mogelijk te benaderen. Can cer werd opgericht rond de sologitarist Frans Van Es- sche die nog steeds de spil vormt rond wie en in funktie van wie het ganse reperto rium is opgebouwd. Hallucinant. Ondertussen was het avond geworden en ook de sfeer in het patronaat was niet meer dezelfde. De kilte van in het begin was veranderd in een rokerige warmte en de asbak (de vloer) geraakte hoe langer hoe voller. Voeg bij de paar honderd aanwezige fans ge kleurde lichten die het po dium om de haverklap in een andere kleur laten ba den, dat alles overdonderd door de harde rock en het geheel wordt bijna halluci nant. Iemand die het hoofd niet koel hield kon in de on wezenlijke sfeer die er bij sommige groepen hing ge makkelijk het contact met de werkelijkheid verliezen. The Letz, uit Lede, trok de rocklijn verder door met een tikkeltje punk vermengd. Van hen moet gezegd wor den dat ze goed werk afle verden, zonder echter een bijzonder lichtpunt te vor men. Daarvoor bleven ze te zeer binnen de normale ver wachtingen. Vibration (the Vib) was om half tien de voorlaatste van de programmagroepen. Ook deze Gijzegemse band heeft een volledig uit eigen num mers bestaand programma dat loopt van opzettelijk so ber gehouden melodiën tol een stevige hard-rock. Kax- tus ten slotte sloot de rij af met wat men pleegt te noe men een degelijke sound. Bluesworkshop. Het wach ten was nu op de grootste: Roland and the Bluesworks- hip. Intussen werd de uitslag van de wedstrijd bekend ge maakt. Eerste Deno's Gang gevolgd door Tube Screa mer en als derde Vibration. Laatstgenoemde groep kreeg ook de prijs van het publiek. Omdat Roland ook profes sioneel optreedt speelde hij op het lentefestival buiten wedstrijd. Roland van Cam- penhout is zijn werkelijke naam en hij maakte indertijd zijn debuut met Miek en Roel op hun eerste LP. Na deze periode van kleinkunst ging hij zijn eigen weg met de Bluesworkshop. Tien jaar geleden trad hij in Bilzen op en oogstte er aanzienlijk suc ces. Ook in het buitenland is hij geen onbekende. Was het omdat deze groep op voorhand bekend was als een professionele formatie dat we ze beter vonden klin ken? Wellicht niet. Ook ie mand zonder die voorkennis zou toegegeven hebben dat er van dit optreden iets meer uitging. Een supplementje waarvan moeilijk kan ge zegd worden waarin het pre cies gelegen was, maar het was er. Een stevig inslaand ritme, herkenbare lijn in de compositie, een paar cover versies en een zeer goede «podiumact». Deze muzikan ten geven zich volledig en gaven een paar staaltjes van gitaarspel dat op een hoog peil stond. Vlak voor het po dium werd het publiek op dat late uur nog enthoesiast meegesmeept. De reakties van het publiek liepen nogal uiteen over het festival in het algemeen. Een lid van Pallieter zelf, gaf als zijn mening te kennen dat hij het publiek te mat vond delijk daarna bracht een der zijn mening naar volgens de welke de biance zeer goed was, tweede Woodstock is hi in het patronaat nati niet geworden, maar geen op het lentefe werd gehoord is de schouwers tot op het j blijven aanspreken he wel aantoont dat goed gekozen greep plaatselijke talent gedaan Zoektochten te voet, met de fiets of met de wagen zijr (100 fr.), stoofvlees met frie- blijkbaar in. Rally's schieten inderdaad bijna als paddestoe- ten (125 fr.), kippeborstjes len uit de grond. Sommige ervan is een lang leven bescho- met fruit (150 fr.). Wel op ren. Anderen evolueren tot ééndagsvliegen naargelang het voorhand (tot 21 april) in te sukses van de onderneming en de inzet van de organisato- schrijven door betaling op ren. Is er in de huidige samenle- mooie prijzen. Vanaf de 50e ving reeds jachtig gedoe ge- krijgt elke tiende deelnemer noeg, toch blijft de rallyfan (60e, 70e, 80e, enz.) als prijs ontspanning zoeken via in- een met frisdranken gevulde spanning en spanning. Op frigobox ter waarde van 450 een ander vlak dan, dan het fr. dagelijkse leven. Met een in- ledereen start met gelijke gesteldheid van de zoeker, kansen. Snelheid noch be de korrekte lezer, de man hendigheid komen aan bod. met speurend oog en scher- Vragen kunnen worden op- pe geest. gelost zonder enig hulpmid- Met de steeds stijgende ben- del. Meerdere inschrijvingen zineprijs wordt de autorally per wagen zijn mogelijk, er niet goedkoper op. Daar- aan hebben konsekwente or- school, ingang ganisatoren wel een mouw mondsesteenweg. gepast. De te rijden afstan- Fietsers mogen startan van den worden steeds kleiner, af 10.30 u. Wagens tussen 13 Over betere wegen ook. De en 1.30 u. start wordt gegeven zodanig Een vlugge prijsuitreiking dat ieder eerst thuis nog aan wordt gegarandeerd. Tij tafel kan en 's avonds wordt dens de wachttijd is er wel de periode tussen aankomst gelegenheid tot eten en drin- en de moment dat men huis- ken. Tomaat met garnaal toe kan tot het minimum ge reduceerd. Tijdens de rit wordt ook niet meer de ver plichting opgelegd een of andere drankgelegenheid aan te doen om een of ande re vraag op te lossen of een spelletje uit te voeren. Wie éénmaal aan een rally deelneemt doet dit niet zon der dat het sporen in zijn gedrag nalaat. Ofwel heeft hij er dik genoeg van en zegt «nooit meer!» ofwel wordt het een rallyfan die zijn we kelijkse dosis rally niet meer kan missen. De volgende weken is er in het Aalsterse alleszins geen gebrek aan mogelijkheden. Op paasmaandag 20 april is er de 14e uitgave van de Lenterally te Meldert begif tigd met minimaal 50.000 fr. aan prijzen waaronder waar devolle meubelen, een TV- apparaat, elektrische toestel len en weet ik veel. Elke deelnemer heeft prijs en ont vangt daarenboven een gra tis lot van de tombola einde seizoen met verloting van zeer waardevolle prijzen. Start, aankomst en prijsuit reiking in het Parochiecen trum, Stevensveldstraat 3 te 9393 Meldert-Aalst. Organisatie: J. Muylaert en M. Nuelant, kontrole: P. De Coninck. Het is een toeristische oriën- tatierit volgens formule C van VAB. Een beproefdstra- mien waarbij iedereen weet waaraan zich vast te houden. Inschrijven en nadere infor matie bij J. Muylaert, Dorp 63 te Meldert. Tel. 052 5.65.16. Prk. 000- 0525226-68. Wie voorinschrijft voor 16 april kan kosteloos deelne men. Hij ontvangt immers bij de start een geschenk ter waarde van zijn inschrijf geld. op zondag 26 april ter gele genheid van het 100-jarig bestaan van het St.-Maarte- ninstituut te Aalst, volgt dan een toeristische fiets- en au torally met een prijzentafel van 100.000 fr. met o.m, een tiendaagse reis naar de Cos ta Brava in vol pension, meerdere minitrips, radio's, elektronische rekenma chientjes, huishoudappara- ten, kwartsuurwerken, frigo- boxen en tientallen andere rekening 001-0968029-45 van «100 jaar SMI» met ver melding «zoektocht». Deelnameprijs 250 fr. Voor inschrijving (tot 17 april) 225 fr. Nadere info te bekomen bij de organisatoren Willy De Vlieger, Bossestraat 108 te 9410 Erpe (tel. 053-70.20.24) of bij Willy Van der Biest, de Bethunelaan 82 te Aalst (tel. 053-70.08.47). Op zondag 3 mei volgt dan Start en aankomst in de te Aalst de toeristische auto- Dender- zoektocht georganiseerd door de Aalsterse Citizens Band Club «Explosion 27». Deze zoektocht richt zich niet alleen tot cb-ers. ledereen is er welkom. Voor hen kan het uitgroeien tot een positieve kennismaking met de citizen band. De zoektocht is begiftigd met psn nrÜ7Pnr>nt 80.000 fr. en de laureat vangt naast een trofe waarde van 4000 fr. draagbaar TV-toestel. stand wordt beperkt tot 30 km. Eén speciale nog voorzien voor de nemer met de wagen. Men kan inschrijven prijs van 200 fr. en ve informatie inwinnen Koszen-Klub, Leo de nelaan 105 te Aalst. Tel 21.67.67 alwaar op zoni mei de start wordt Jijc ster vanaf 13 u. Na de rail spijs en drank voorzien Op dezelfde dag, zom n£je mei, kan u terecht opd. Kristoffelzoektochten: zuiver toeristische rit rit voor meer gevordet Start aan Buurthuis Pa te Outer van 12.30 u to Deelnameprijs 250 fr. VAB- en Stoc-leden. Onder alle deelm wordt een Ardeense" kachel verloot. In gans de diskussie over de nieuwe verkeersregeling op de scheen in Blauw-Joi wallenring, kwam het standpunt van de PW-jongeren als tweemaandelijks tiji één van de grootste verrassingen over, dit gezien dit van de PVV-Jeugd. standpunt in regelrechte tegenspraak is met de visie van de PW-gemeenteraadsfraktie, met aan het hoofd burgemees ter D'haeseleer. Voor de PW-jongeren moe ten de opties genomen in het struktuurplan behouden blijven. Aldus moet o.m. het stadscentrum verkeersarm gemaakt worden zodat het leefbaar is voor de voetgan gers, welke de minst be schermde zijn in het verkeer. Ook meent de PW-jeugd dat het belangrijk is rekening te houden met de resultaten van de enquête inzake het struktuurplan, waardoor de bevolking ruime inspraak kreeg. Voor de PW-jonge- ren zijn zowel het één- als tweerichtingsverkeer geen ideale oplossing voor het stadscentrum, maar moet de bevolking integendeel her opgevoed worden in het ver keer. Het feit dat iedereen voor de plaats van zijn be stemming zou moeten kun nen parkeren, vindt men al dus een onmogelijke zaak. Om het parkeerprobleem op te lossen denkt men aldus o.a. aan het inplanten van een parkingbuilding, wat meteen ook vlug voor in komsten zou zorgen. «In gans deze materie begrij pen we het standpunt van het Verbond der Dekenijen niet» aldus nog steeds de PW-jongeren. Dit Verbond wenst immers zoveel moge lijk verkeer door de binnen stad wat voor de liberale jeugd eerder een negatief ef- fekt geeft op de winkelende voetgangers. «We hopen dat de uiteindelijke oplossing ten goede zal komen van gans de bevolking» aldus besluit het artikel dat ver- ■.'.WLI sche •del chn jke wein lapp ater heus Dirk Martens speelde voor de zoveelste mooi sand man. Ditmaal om aan te kondigen dat er dit jaar ni lachen valt. Tenzij het natuurlijk een aprilvis is... (K.D.Cj Aansluitend bij het projekt «Reklame» schreven zesde klassers van het St.-Maarteninstituut, Moorselbaan, een brief naar de Minister van Volksgezondheid. «We bespraken in de klas een projekt over reklame en kleurstoffen. We ontdekten dat er in vele produkten schadelijke stoffen worden verwerkt waaronder E. 123, amarant. Amarant is kanker verwekkend. We lieten hierbij iedereen zijn mening zeggen en wil len opkomen voor de ge zondheid van de mensen. In de meeste landen zijn veel strengere wetten in voege in verband met het gebruik van kleurstoffen. We zouden U dan ook zo vriendelijk mogelijk willen vragen het goede voorbeeld van deze landen na te vol gen. Wil U trachten de wet hieromtrent te laten wijzigen en volgende maatregelen treffen verplicht vermelden of er al dan niet in het produkt kleurstoffen zitten giftige kleurstoffen ge woon verbieden meer kontroleurs aan stellen om na te gaan of de fabrikanten zich aan de re glementering houden zwaardere straffen voor zien voor wie de wet niet naleeft. Wij durven verhopen, mijn heer de Minister, dat U deze brief niet onmiddelijk op zij legt want hij heeft veel waarde. Wij weten allen wel dat fa brikanten hierdoor verlies zouden kunnen leiden doch de gezondheid van de men sen gaat voor. Doe iets a.u.b. om onze ge zondheid te beschermen». LH wel rektei aan h The «yens teft l gezii Hijkhi '9 noc Hierbij enige informatie over de aktiviteiten van |[)en Aalst-Centrum in de eerstvolgende weken Na het geleid bezoek aan de BRT met stadsrondi ..nrlnWnn mlnnt .-Jh A nnn hoofdstad verleden woensdag plant de CMBV een stap op dinsdag 14 april naar het Provinciaal Dort JioC uiuouay i ajji n naaf uci riuvniuiaai uu» SQriin Huizingen. Inschrijven mits betaling van 170 fr (1 gfi'np kinderen) bij mw. Hellebaut tot 11 april. Vertrek te 13 u. stipt aan het kerkhof. Ook de zuster Ms Aalst-Mijlbeek werd hierbij uitgenodigd. Voor de jongeren is er de gezinsuitstap naar het W op zaterdag 25 april. Meer inlichtingen bij mw. C. Ru tel. 21.44.48. Op maandag 27 april gaat dan voor het gewest A lunchcauserie door, met prof. mw. De Maegd-So «De vrouw in het vroegere en in het hedendaags .ro' land». Ju,9e Alleenstaanden komen aan hun trekken met de Cl n®S naar Parijs op 24 en 25 mei. Inlichtingen bij mw. W1 tel. 21.51.62. ■wel koek was or tag. K nooc jeug hé m

De Voorpost | 1981 | | pagina 4