fik Ro< oublures zetten door iet zonder moeite Doelman De Valck in hoofdrol Eksaarde kan niet meer scoren Kloof vergroot 5 (estrem ontfutselt j erste punt d« ian Hetdergem Janssens lukt winninggoal Zonder veel problemen Schietoefening in tweede helft Drie doelpunten van Freddy Putteman Lokalen besteden alle energie aan reklameren Was dit nu het zwakste team. De Voorpost - 23.10.1981 - 23 lortief Stekene - Olympia Rupelmonde: 2-0 ;htea t-ne kan momenteel bogen ttn stevige kern van quasi Dn| jkwaardige spelers, want ka [de thuisbeurt tegen Ru- Sterj jonde moest trainer Van 3teiR :ihem in de vervanging cien van niet minder dan jeffektieven. Met name Pa- j Goossens (wegens knie- zoaj d), Dirk Herman (barst in linkerarm) en Lieven De roPi i (meniscus). De drie dou- niet res Jean-Pierre Van Dam- Patrick Merckx, en Mark Stappen moesten dus in- ,bet grote werk aanpakken ■e. Kffcden dit met veel brio. sprc was bijvoorbeeld laatstge- ;dig sera- noemde die voor het eerst oog in oog kwam met de gastkeep- er. Rupelmonde kon van zijn kant zijn goeie partij van de week tevoren (4-0 winst tegen Kieldrecht) nooit bevestigen en was slechts een keer gevaar lijk toen Van Drom juist over plaatste. Een andere Stekense uitval via Merckx en alweer Van Stappen werd door Par- mentier (het zeer betrouwbare sluitstuk van de gasten) puik in komer gewerkt en hiermee be gon deze doelman aan een op vallende reeks tussenkomsten op schoten van Van Puym- broeck, Merckx en Van Stap pen. Even voor de koffie schroeide een loeier van Van Puymbroeck het doelhout en werd een fraaie lobbal van die zelfde Sportiever door de dui velse nummer één onder schept. Vijf minuten na de hervatting kwam de oververdiende ope ningstreffer eindelijk op het bord doordat Van Puym broeck het hoofd van Ferket zag en Kris hoog in doel bin nenkopte. Drie minuten later kon De Bock na geharrewar op korte afstand keeper Par- mentier niet vloeren want deze had een prachtreflex in huis. Naar het einde toe werd alles voor zover nodig nog naar be horen geregeld door Kris Fer ket die een pas van Van Stap pen oordeelkundig behandel de, slimmetjes temporiseerde en de gastkeeper op het ver keerde been zetten. Het laatste vermeldenswaardi ge was een vrijschop van spe cialist Edilbert Saman dat via de deklat terug in het veld sloeg. De volgende klus wacht geel wit te Waasmunster waar Spar ta naar gewoonte goed weer woord biedt en meestendeels baas blijft over hen. Trainer Van Goethem -zal bij deze wedstrijd wel voor het pro bleem komen wie hij behoudt in het elftal: de zich goed we rende doublures of de herstel de effektieven. Een probleem van een te ruime keus dus, men heeft het in provinciale reeksen wel eens anders gehoord. Manil ai Temse 5 Sleidinge 3 n gehandicapte Temse- drie onbeschikbare as, heeft tegen de Reds jinge hard moeten den voor de punten, begon nochtans goed de plaatselijken, na r twee minuten spel FottS reeds gescoord. De ar van dit doelpunt Albert Brijs, die met op pas van Rudy vjj t het net bol zette (1-0). fou ge dacht zeker dat alles kannen en kruiken was ,ge[', bet de touwtjes los. Hier- wr profiteerde de bezoe- "j-Igjjj i, die enkele malen ge- Hjk voor het Temse- kwamen. Maar doel- u'Jljean De Ryck was pre- ™L0ok in het begin van mede periode was Slei- erg gevaarlijk via i Rinard en Johan Hecke. Bij Temse kwa- gevaarlijkste doel- i van Freddy Van useghem, Harry Lies- en Rudy Beck. Een verlossend doelpunt voor Temse kwam één minuut voor de kampwisseling. Met een afstandsschot op een voor hem eigen manier nam Carlos Van Hoeylandt die treffer voor zijn reke ning. Onmiddellijk na de rust werd Harry Liessens foutief gestuit in een po ging de doelman de omspe len, waarvoor de bezoeken de portier tegen geel mocht aaiïkijken. Een derde doel punt werd knap door Rudy Beck tot stand gebracht (3- 0). Maar amper één minuut later konden de bezoekers milderen (3-1). Temse liep verder weg door een straf- coraer om te zetten, Freddy Van Breuseghem en Carlos Van Hoeylandt waren de uitvoerders. Ook de Reds kregen een strafcomer, maar zij mislukten in hun opzet. Met een 4-1 score voor de thuisploeg ving de vierde periode aan. In de eerste minuut maakte William Ri nard er 4-2 van, en amper één minuut later knalde de zelfde speler tegen de paal. Het was echter uitstel want Johan Van Hecke maakte dat zijn team in het Temse- spoor kwam (4-3). Temse had het bepaald moeilijk in deze periode en het was maar gelukkig voor de lei der dat Rudy Beck een te rugspringende bal van de voet van de bezoekende doelman suksesvol over nam (5-3) op vier minuten voor het eindsignaal. De Sleidingse spelers drongen nog aan maar de Temse de fensie met André De Wolf en Freddy Van Breuseg hem bleven tijdens de laat ste minuten attent spelen. Dit weekend reist Temse naar Maldegem. 7 V «H Y Voetbal kan ook mooi zijn en zelfs verwateren tot een waterballet. Een beeld uit de wedstrijd Erpe-Aaigem toont een verzopen oranjeterrein dat voetbal totaal onmogelijk maakt. Het geeft de bezoekers wel de nodige hilariteit (per) Baasrode Moorsel lestuur White Boys kategoriek: Zaalvoetballers buiten tok bij een vierde provincialer kan het aardig stuiven: it ondervonden de mensen aan de Puitvoetstraat ^xigstleden week, toen het bestuur zaak maakte van ei iet bederf» van het zaalvoetbal. Door de mindere be™ lestaties van dit seizoen werd immers aan een viertal steU? Kiers een ultimatum gesteld: ofwel alleen White 'crdte 0ys te kiezen of buiten. Voor drie onder hen Erik rlackt, Ronny Colman en Patrick Maes was het de it, zodat groen-wit wel voor flinke problemen kwam neen kapabel team uit de grond te stampen, .dezelfde nachtelijke vergaderingen bevestigde het i^nu stuur zijn vertrouwen in trainer van Aerde maar srd opnieuw een ruimer selektie komitée in het zadel zet met daarin naast de oefenmeester, William Hoof niores-trainer) en René Reel (deleque van de reser- L® n). Na het derbyresultaat werd immers een winst- bos emie uitbetaald en hieruit blijkt wel dat het bestuur iald« (reden was met de prestatie van de ploeg. Manil lag Wie getuige is geweest van de wedstrijd Baasrode- Moorsel is zeker en vast te vreden huiswaarts ge keerd. Het werd globaal ge nomen een aantrekkelijke en bijwijlen spannende wedstrijd die uiteindelijk door de thuisploeg werd ge wonnen. Nochtans durfde niemand aan de rust een pronostiek maken en gold de mening dat wie een doel punt zou lukken, uiteinde lijk winnaar zou worden. Tijdens de eerste helft no teerden we langs beide zij den enkele doelkansen en waren er een paar gepaste tussenkomsten nodig van de doelverdedigers. Vooral de Baasroodse doelman De Valck speelde zich in de kij ker en we overdrijven niet wanneer we stellen dat hij op een bepaald moment zijn ploeg overeind hield. Het meest markante feit in die eerste helft was wel de po ging van Marcel De Cock die tegen het doelhout te pletter sloeg. Ook na de hervatting kon de toeschouwer kijken op een aantrekkelijk spekta kel. Zowat halfweg de twee de helft kwam de thuis ploeg op voorsprong. Uit een aktie waarin Theo De Decker eerst was betrokken kon Luc Van Der Vreken het openingsdoelpunt pu ren. Dat gaf de thuisploeg meer vertrouwen die vanaf dat ogenblik bestendig een licht overwicht wist af te dwingen. Met nog zowat drie minuten speeltijd voor de boeg verdubbelde Etien- ne Van Keer de stand nadat hij was aangespeeld gewor den door Marcel De Cock. Metéén zat Baasrode op ro zen en won het de twee pun ten waarvoor het bikkel hard heeft moeten knok ken. Wij vermelden nog dat bij de thuisploeg Wim Moens getrakteerd werd op een boeking. Door deze zege blijft Baasrode op. geen te grote afstand van de koplopers. Zondag moet het uit naar Meldert en dat wordt in ie der geval een zware op dracht. Deze ploeg staat tweede gerangschikt in het algemeen klassement. Het zal voor Baasrode een zwa re dobber worden om daar punten te sprokkelen. Moorsel krijgt aan huis Kerksken op bezoek. Lo gisch gezien zou het be kwaam moeten zijn om de twee pirnten aan huis te houden. E.D.M. FC Eksaarde 1 Stekene Straatje 2 Bij FC Eksaarde was er voor het seizoen een duide lijk optimisme waar te ne men. Met de gebroeders Van Bocxlaer en Jules Kint was er immers een opmer kelijke versterking aange voerd. Maar in de wedstrijd tegen Hoogeinde werd Mi chael Van Bocxlaer zwaar geraakt zodat hij pas begin december aan heroptreden kan denken. En sedertdien is scoren voor FC Eksaarde een probleem geworden. Nu is het wel zo dat Eksaar de zondag gekonfronteerd werd met een uitstekende doelman die een paar ge maakte doelpunten wist te verhinderen. Eksaarde ging nochtans in spurttempo van start. Met voortreffelijke kombi- naties werden de gasten on der druk gezet. Maar de doelman van Stekene wist wel raad met schoten van De Vos en Verschueren ter wijl De Vos in tweede in stantie wel pech had toen hij tegen de deklat knalde. Maar dan volgde de anti climax. Doelman Stevens moest op de 22' ver uit zijn doel om een snelle tegen stoot te intercepteren. Het handspel van doelman Ste vens die buiten zijn doelge bied opereerde, werd geflo ten maar via een carambole belandde de bal toch in het doel waarbij de scheids rechter ten onrechte het doelpunt valideerde. Een tegenslag die Eksaarde wel even uit koncentratie haalde. Na de herneming stapten de gastheren terug zonder komplexen in het offensief. Een knal van Eric Vervaet werd door de bezoekende doelman uit de winkelhaak geranseld, maar op de 69' kreeg Eksaarde dan een strafschop via toegewezen die omgezet werd door Alex Van Bocx laer. De gastheren wilden wel meer en bleven het spel- verloop domineren. Tot dan Wim De Pauw op de 81 blunderde en trachtte te korrigeren met een fout in de fatale zone. Strafschop en Eksaarde keek opnieuw tegen een achterstand aan. Een fors slotoffensief lever de alleen een fantastisch vluchtschot op van Van de Putte maar ook die poging werd op een sublieme wijze door de bezoekende doel man gestopt. W.V.L. Bassevelde - Svelta Melsele: 0-2 Door de stilzwijgende mede werking van gebuur Bazel, dat de tweede gerangschikte uit Wippelgem in eigen huis ging verslaan, schuiven de mannen van trainer De Clercq naar een knappe voorsprong van drie punten op hun naaste achter volger, Herleving Vrasene. Als men nu de twee komende twee Beverse derby's tegen Sportkring Kallo en datzelfde Vrasene met een drie op vier kan afsluiten zit Svelta wel voor een tijdje in een zetel. In Bassevelde kwamen Ro giers en compagnie nauwelijks in verlegenheid, want na am per tien minuten spel was het Robert zelf, die een voorzet van Waem goed onder kontro- le kreeg en makkelijk af werkte. Wat Patrick Waem daarna miste is ongelooflijk maar waar, op een halve meter van doel gekomen, schoot hij nog ver over. De reaktie van Bas sevelde beperkte zich tot enke le vrijschoppen die door keep er Schroyens goed werden beoordeeld. Doordat hij naar het einde van de eerste helft lichamelijk gekwetst werd en hij zich in de herneming niet ten volle kon doorzetten werd Rogiers rond het uur vervan gen door Pierre Neels, die naarstig op zoek ging naar een doelpunt. Een schot van Van Royen en een knal van De ckers tegen de paal konden reeds vroeg in de tweede helft de wedstrijd in de beslissende plooi gelegd hebben. Maar neen, bij het ingaan van het laatste kwartier nam Waem alle resterende lokale hoop weg, toen hij opportunis tisch inzond naast een totaal verraste doelman, die voortdu rend bleef reklameren en eventjes later dan ook naar de kleedkamers werd gewezen. De volgende thuismatch tegen het op papier zeer zwakke Kal lo ziet oefenmeester De Clercq helemaal niet zo onbezorgd te gemoet, omdat hijzelf tot voor twee seizoen nog trainer was van Sportkring Kallo en nog steeds het verlies van verleden jaar, waardoor de tweede plaats verloren ging, in ge dachte heeft. Hopelijk voor hem zal spelbepaler Rogiers wel optreden. Manil J In de vierde provinciale reeks G is op de jongste dbaldag het laatste maxima weggevaagd. Hjsttrek- 1 rSK Heldergem liet een eerste puntje glippen in zijn vwedstrijd met Westrem. Zeggen we al direkt dat bezoekers de halve inzet zeker niet gestolen hebben, terdienden dubbel en dik dit punt. Want eerder mag f* stellen dat de thuisploeg met dit gelijkspel alles mekaar goed wegkwam. Sportkring was inderdaad i alleen minder autoritair dan in de vorige wedstrij- voor maar m<*akte daarbij ook een paar slippertjes die den afgestraft door opportune bezoekers. Misschien d de ploeg van voorzitter dokter Goessens aan Isoerschatting. En verkeerde men in de waan dat uivil strem een zachtgekookt eitje zou worden. De waar- eluk) '4 lag echter in een andere hoek. Misschien gaf het egen "je openingsdoelpunt van Ronny Peereman de a funl utploeg ook te veel zelfvertrouwen mee. Want am- Jaard na twee minuten was het al roos. Heldergem ging voort <loen minder goed doen. Met als gevolg de gelijkma- 'In het kwartier. De thuisploeg reageerde op deze btfer slechts na de kampwisseling. Toen scoorde draai ^an ^ert^e- Maar een waarborg voor de overwin- nkelt \was d*t niet. In de 80ste minuut kwamen de heren bezoekers longzij. En in de resterende minu- 'ton Heldergem de situatie niet meer klaren. Een iHeap voor de thuisploeg was wel het uitvallen lede a Assure van Staf Van der Schueren die door ïmaal Beynaert werd vervangen. Het was vrij lang dicht Ï*B da' men te Erondegem nog eens had kunnen ■olley om een d°zUn doelpunten. De tegenstan- "D vos werkelijk te zwak om de thuisploeg van een )mspe repliek te bedienen. Erpe-Aaigem eindigde in i voordeel van de thuisploeg, die aldus een voor de 3 hoel P}°€9en belangrijk treffen won. Vlierzele hield 'hot i z'-ïn dansen oaaf, door bij het nogal wispel- le doe! Bavegem de volle inzet te verwerven. In de ien j B werd de opgang van de lijstaanvoerder Edix- ipekf niet Setoord ofschoon Hofstade zijn beste beent- jiren Edixvelde was echter sterker in de aan- r Flo: £C,da' legde meteen de 1-2 zege uit. Erembodegem Van Moorsel. En die overwinning stond na iets érpefl Tdan een bolfuur vast. Guy Arijs had rechtstreeks nieto f*9elcnald bij een vrijschop en in de 35ste minuut eel I Busong een puike aktie met een preciese w. Het werd 1-2 wanneer een voorzet op De Groote hampte en de bal in doel vloog. In de 80ste minuut nde t Degendt voor ede eindcijfers. Welle, dat inzon- ploeg met bet scoreprobleem opgescheept zit, won pan i ,l'in thuiswedstrijd tegen Haardegem. Door twee 3wedsi punten van speler-trainer Frans De Man, die na de t en B Wisseling was ingekomen. De bezoekers waren leze t leiding gekomen. Maar dan uit flagrant buiten- et 1,1 Paarna oriënteerde De Man de partij in het iplevei lieel van BK toen hij bij een vrijschop vanop je hor raak trof en met een induwertje. Toen had men ason, 'e"e "He boop verloren. Hoonwijk laat ook niet af. ken *b>pte nu Opdorp, nadat het vorige week afstand 'fan Opstal. En Eendracht Opstal zakte nog I weg want het moest een punt afgeven aan R. Herleving Vrasene - Meulestede: 1-0 Dat de zwart-witten van Vra sene tot op dit ogenblik aardig meekomen in het klassement lijkt geen enkele twijfel, maar indien de voorlijn van Herle ving dit seizoen iets trefraker is, staat de ploeg van ex-Buffa- lo De Zutter met vlag en wim pel bovenaan. Zo moest men ook zondag tot de 81e minuut geduld hebben vooraleer de thuisploeg af stand kon nemen van Meule stede. Tot het moment dat Lu- do Lardenoit een gave Center afleverde naar de fluks opwip pende Luk Janssens die met het hoofd succesvol besloot. Alle voorgaande gelegenheden opsommen zou te veel tijd ver gen maar we kunnen wel vol staan met de missers aan te stippen van Dirk Cool (twee maal) en de door René De Zutter omschreven «misser van het seizoep», wanneer al weer Lardenoit goed doorbrak naar Van De Vijver. Luk stond helemaal alleen op een tweetal meter van de doellijn en zag nog kans om de bal ruim over de muit te kegelen. Al het voorgaande wil niet be duiden dat de Meulestede- ploeg konstant werd over speeld, want ondanks de korf kansen van Herleving speelden de gasten een niet onaardige partij. Voor de volledigheid ook nog zeggen dat diezelfde Luk Janssens een boeking kreeg wegens kommentaar op de leiding en enkele minuten voor tijd (dus na de rustbren- gende goal) uit het plein werd gehaald ten voordele van Rudy van der Linden, een jonge ke rel die ooit een veelbelovende toekomst tegemoet ging maar al te roekeloos met zijn krach ten en kansen omspringt. De twee volgende weken staan er loodzware uitwedstrijden op de kalender voor zwart-wit. Zondag uit bij White Stars Sint-Amandsberg en zeven da gen nadien bij de eveneens ongeslagen leiders van Svelta Melsele. Men hoopt hieruit twee puntjes te kunnen puren en behoudt het volle vertrou wen in de elf akteurs van Manil RC Boon wijk Opdorp Racing Boonwij k heeft het niet bijster moeilijk ge had om Opdorp kopje onder te houden. De bezoekers hielden er doorgaans een verdedigend spelsysteem op na en daarmee kon men tot aan de rust de schade enigszins beperken. In die eerste helft was het Boon- wijk dat doorlopend het ini tiatief in handen had. Het kwam een paar keer dicht bij een doelpunt langs Willy 2 Danijs en Eddy Van Rans- q beeck. Na de hervatting werd de lokale druk groter. Op een bepaald ogenblik beging Paul Van Riet binnen de strafschopzone handspel. Dat resulteerde in een straf schop die door Pierre Moe renhout werd omgezet. Na deze openingstreffer is Boonwijk verder blijven drukken. Het lukte een tweede doelpunt waarvan Johan Daman auteur werd en dit na een voorzet van Francois Michiels. In krin gen van de thuisploeg was men na afloop tevreden: Eddy Van Ransbeeck: «Het werd een gemakkelij ke zege waarbij de einduit slag niet eens overdreven mag worden genoemd. In de eerste helft hadden we al kansen gekregen om op voorsprong te komen. Ik zelf miste o.a. een ideale gelegenheid. In de tweede helft werd de druk voor de bezoekers te groot. Hun vesting moest het uiteinde lijk begeven. Itoor deze ze ge blijven we in de onmid dellijke buurt van de leider. We steken het greenszins onder stoelen of banken dat we dit jaar opnieuw zullen pogen om kampioen te worden. Voor Boonwijk kondigt zich nu zondag al de topper aan. Het moet op bezoek bij leider Edixvelde. Verhezen zou geenszins mogen ge beuren want dan wordt de afstand drie punten. Winst betekent daarentegen het overnemen van de leiders plaats. Zou Boonwijk dat kunnen realiseren? E.D.M. Borst TK Meldert TK Meldert is gemakke lijker dan verwacht aan de volle inzet gekomen te Burst. Men achtte Olympic na de overwinning te Moor sel behaald, tot beters in staat. Het is wel zo dat men bij de rust niet kon vermoe den dat het achteraf zo een vaart zou lopen. Alhoewel Thor Kokerij toch al had getoond over meer infiltra tie en schietkracht te be schikken. Want veel doel- gevaar kwam er zeker niet van de thuisploeg. De uit braken waren eerder schaars en de meest pran gende momenten vielen in het doelgebied van Burst. Maar de averij bleef toch tot een doelpunt van De Vis beperkt. In de tweede speel- helft pakten de gasten uit met een aanvallend voetbal fris van de lever. En het middenveld van Olympic werd dan haast voortdu rend terug geduwd. Met al le gevolgen vandien. Alhoe wel de thuisploeg bij een O- 2 achterstand toch verder bleef zwoegen op een zom pige weide. Daarna zou De Vis de gaalr volledig afma ken, terwijl Luc Maes, Gui- do Van Leuven en Daniël De Nijs het half dozijn vervol ledigden. TK bracht dan nog Spitael in voor Langen- dries en dit betekende zeker geen verzwakking. Het werd dus zeker geen aan trekkelijke tweede periode gelet op het territoriaal overwicht dat dat Meldert opbracht. En het rofTelenc offensief met liefst vijf tref fers bekroonde. Gelet op d< scoremogelijkheden die TK verwierf, zijn de eindcijfers niet eens overdreven. J.V.H. Verrebroek - Klein Laar Vrasene: 0-2 Iddergem Lutterzele 4 Bij het laatstgeklasseerde Iddergem heeft FC Lutter zele maar weinig tegen stand ondervonden. Deze ploeg won tot op heden nog geen enkele wedstrijd en het zag er al vlug naar uit dat het er tegen de Sint- Gillisse naars al evenmin kans bestond om de eerste zege binnen te rijven. Lut terzele domineerde haast doorlopend de wedstrijd en kwam al vlug met 0-2 aan de leiding. Twee keer was Freddy Putteman auteur van een doelpunt waarin ook Paul Zegers in de voor bereidende aktie telkens was betrokken. Toch slaag de de thuisploeg erin net voor het ingaan van de rust om de stand te milderen. Maar onmiddellijk na de hervatting zorgde Dré Tem merman alweer voor wat meer rust in de Lutterzeelse rangen. Toen Freddy Putte man nadien nog een vierde doelpunt lukte was de be zoekende zege veilig gesteld. Na afloop was speler-trai ner Dré Temmerman tevre den: «We waren doorlopend de betere ploeg. De thuis ploeg liet alvast een zwakke indruk. Toch was het moei lijk voetballen op een veld dat meer weg had van een aardappelakker dan van een voetbalterrein. Hier door was het uiterst moei lijk om degelijk voetbal te presenteren. We hebben twee punten gewonnen en dat is het belangrijkste. Tij dens de twee komende speeldagen staan er even veel thuisontmoetingen op de kalender. Eerst komt Gijzegem op bezoek en dan krijgen we Welle als gast. In principe zouden dat vier .punten moeten betekenen. Wanneer we dat kunnen realiseren verbeteren we metéén onze klassering voor een groot stuk, aldus Dré Temmerman, E.D.M. In de eerste periode eisten de bezoekers ongetwijfeld het beste deel van de spelkoek op, en konden dat rond het halfuur ook in een voorsprong uitdruk ken. Keeper De Jaeck greep de bal buiten zijn zone en de daaruit ontstane vrijschop werd door speler-trainer Ver- haert mooi tot voor Van der Hallen gebracht, Boudewijn kontroleerde en verlengde tot in de netten. Eendracht begon de tweede helft met iets stevi ger spel en met de gevaarlijke Cappaert in de ploeg woog men ook sterker op de bezoe kende defensie. De Verre- broekenaars dachten echter te weinig aan skoren want gedu rende bijna gans de verdere wedstrijdduur bleven ze kan keren op de «slechte» leiding, zodat boekingen van hun keeper en laatste man niet voor niets werden gegeven. In de laatste vijf minuten stond de thuisploeg dan kompleet op zijn kop wanneer Franky Kins op rand van buitenspel nog doorglipte en de eindstand op het bord bracht. Voor Klein Laar staat er nu een Sint-Niklase veertiendaag se op het programma: zondag thuis tegen White Boys en de week nadien op Gerda. Een twee op vier lijkt volgens se- kretaris Hoskens een degelijke buit. Manil Meerdonk - Jong Vlaanderen Kruibeke: 0-5 Bij de vorige uitwedstrijd had den de Veerjongens geen par tij aan Hoogeinde cn werd al smalend gezegd dat de wijk- ploeg toch wel de zwakste reeksgenoot zou zijn. Na deze wedstrijd echter te Meerdonk, blijkt dat cr nog zwakkere ploegen in Vierde I schuilgaan. Na een korte kennismakings periode klopte een White Star verdediger eventjes na de 10° minuut een goeie center van De Heyn met de hand weg, en werd de logische strafschop koudweg door Milliam omge zet. Nog geen minuut later kwam een vrijschop voor de voet van Verberckmoes en nummer twee zat binnen. En nog wat verder werd een sterk samenspel van Jong Vlaande ren door Erik De Wit omgebo gen. Wanneer Peter De Heyn zelf doorging stond er voor de leiders bij rust reeds een wei nig verontrustende 0-4 stand op het bord. De Kruibeke- naars lieten de zaken hierna rustig op hun beloop en moch ten nog één keer juichen, wan neer Yvan Schoonvliet na enkele omzwervingen, op zijn vaste spelverdelersplaats ter echt gekomen de forfaitcij- fers rond maakte. Schaduwzij de bij dit alles is de kwetsuur van goalgetter Frank Milliam. die op de 65ste minuut werd vervangen door Van Polfliet. Voor komende zondag krijgt de match tegen Sportkring Kieldrecht wel een apart kleurtje mee, als men weet dat trainer Marin (momenteel van Jong Vlaanderen Kruibeke) zijn oude kiub moet partij ge ven en Kieldrecht zijn aller laatste seizoenskansen in de schaal werpt. Manil

De Voorpost | 1981 | | pagina 23