St.-Niklase houdt nu ook Blue Rackets op afstand WIM WILLAERT WINT OEFENVELDLOOPË TE MOERZEKE-KASTEL Melsele A en St-Niklase C verdienstelijk maar... 0 dei Patro Tivoli A en Elckerlyc A ongeslagen WALO (Wase Lopers) Nieuwe loopclub in het Waasland "K '""P™"* Si", an< JEUGD OP HET VOOFtPliis HORDENTALENT... ZONDER HORDEN Wekelijks loopuurtje gepland nu lla 9t 26 - 23.10.1981 - De Voorpost TAFELTENNIS - HEREN NATIONALE DERDE PROVINCIALE Lebbeke hield Temse A aan de praat Is de aanhef niet zo denderend geweest bij St.-Niklase A, dan ziet het er naar uit dat hierin verandering komt. Na de zege tegen Le Logis D en het gelijk spel tegen Schulen werd het Mechelse Blue Rackets nu ook netjes op afstand gehouden. Carl Van Camp, volop op dreef, liet niet de minste kans aan de bezoekers en ook Frans Messagie en Hoste lieten zich bepaald niet pramen. Gunther Corrijn draaide nog behoorlijk mee met twee op vier. Voorzit ter Alois Colyn: «In de aanhef gingen drie kostbare punten verloren. Uiteraard zal er tegen Vanderveken niet veel te ver richten zijn. Maar wat het vol gende maand wordt als Gun ther Corrijn na zijn opleiding naar een eenheid in Westho ven (BSD) wordt overge plaatst, is een andere vraag. Tot op heden werd geen schik king getroffen hoe we zulks gaan opvangen, maar iemand zal zijn plaats moeten inne men». In dit verband is het ook belangrijk de prestaties van de andere St.-Niklase ploegen on der de loupe te nemen. Het wordt nog wel even afwachten maar na de wedstrijd op Palet Hasselt zal dan toch een be slissing moeten vallen. In derde A stonden in de Leb- beekse Casinozaal de ongesla gen ploegen van Lebbeke en Temse tegenover elkaar. De wedstrijd kende een spannend verloop, temeer daar de bezoe kers eerder moeilijk hun draai vonden. Herleving C wist het in deze reeks niet bol te werken tegen het op bezoek zijnde Kemzeke A. Melsele D - Kieldrecht C kreeg een uiterst spannend verloop. Bij een 7-7 stand gingen de thuisspelers evenwel door de knièen. Beveren C ging een punt inpik ken bij Elckerlyc C. Elckerlyc D in vierde provinciale HEREN EERSTE PROVINCIALE De inspanningen geleverd door Melsele A en St.-Niklase C zijn tot op heden karig beloond. Beide Wase ploegen bengelen puntenloos achteraan. Melsele A verloor bij Small Street B. Eric Verstraeten trok er drie matchpunten naar zich toe. Paul Vereist en Rony Braem kwamen niet verder dan een eerreddend puntje, terwijl veteraan René Braem met lege handen bleef 1J -5). In ver band met de nul na drie speel- weken, wilde sekretaris Paul Rosiers graag het volgende kwijt: «We hebben er geenszins op gerekend uit de eerste vier wedstrijden ook maar één punt te halen. Onze A-ploeg trof het immers niet met de kalender. De vier favoriete ploegen dien den we in de eerste vier speel dagen te bekampen. Want vol gende week moet onze A- ploeg nog in het gelid tegen St.-Niklaas B. Eerst daarna innen we aan puntenoogsten jan denken. Desondanks mo gen onze A-jongens bogen op knappe verrichtingen. Met iets wat meeval haalden we bij Kieldrecht A zelfs een punt weg. Niemand laat de armen zakken daar zijn trouwens ook geen redenen voor. Binnen een paar weken vegen we de nul wel weg». St.-Niklaas C wist het tijdens het voorbije weekend niet te klaren tegen Sleidinge C (5- 11). Johan De Niel zonder trai ning en Luc De Bosschere brachten nog het beste resul taat op het bord. Peter Daems bleef wel beneden maat en ook soldaat Dirk De Bosschere ge raakt maar niet op dreef. «De ze ploeg moet het normaal kunnen waarmaken, maar de omstandigheden maken het niet gemakkelijker, zodat het hard knokken zal worden om het behoud te kunnen verzeke ren. Temeer daar zaterdag dan toch tegen een rechtstreekse konkurrent voor de degradatie werd verloren», aldus klublei- der Colyn. Vreugdevolle geluiden zijn er voor St.-Niklase B en Kiel drecht A. Beide ploegen bleven reeds driemaal aan de winnen de hand en leiden dan ook samen met Drive A en Small Street B de dans. St.-Niklaas B met Walter De Cock, Hedwig Amelinckx, Herman Snellings en Regi De Neve prikte tijdens het voorbije weekend forfaitcij- fers op het bord tegen Drive C. Om de eindstand geloofwaar diger te maken gaf Regi De Neve een set prijs en zo werd het 16-0 en 32-1 Kieldrecht langs zijn kant haal de het op een drafje van Sfinx Ronse A (12-4). In vierde provinciale C is het tot een algemene hergroepering gekomen. Het ongeslagen Kruibeke A met Embrecht, Peeters, Anne en Egmond Van Mieghem liep bij Melsele E te gen de lamp. Het waren vooral Benny Smet en Marc Van Raemdonck die de bezoekers voor een voldongen feit plaat sten. Dat Kris Cools niet tot winnen kwam had finaal wei nig invloed gezien ook Guy De Rijck tweemaal aan de winst bleef (9-7). Was Van Mieghem de beste bezoeker dan bleven Embrecht en Peeters toch flink beneden verwachting. Hetzelf de lot werd ook Patro Tivoli C beschoren bij St.-Niklaas E (10-6). Hier was het Lieven Peeters die het vuur aan de lont stak. In zijn spoor volgde Luc Messagie. Ook Kurt Moenssens liet zich niet onbe tuigd, terwijl nieuwkomer Mare Van Belle eveneens zijn bijdra ge leverde. Bij Patro Tivoli C was Johan Van Hecke de beste man. Hilaire Straetman met twee en Chris Van Couwen- berghe met één gewonnen match vielen wel wat tegen. Modeion Opdorp langs zijn kant ging de punten inpikken bij Temse B, waarbij Jan Mae- revoet nochtans het goede voorbeeld gaf. Bruno Roels volgde het goede voorbeeld maar Dirk Pauwels, noch Wil- fried De Malsche wisten zulks na te doen. Bij Madeion dat nu medeleider is geworden won Vergouwen driemaal. Ook De Haeck liet drie winstpunten op- tekeken, terwijl Van den Berghe en Buyens elk voor twee kostbare puntjes zorg den. Madeion heeft blijkbaar wel de wind in de zeilen. Vijf ploegen delen thans de leiding in deze reeks. In de D-reeks ging Elckerlyc D met 7-9 winnen bij Atom Den- derhoutem en komt hierdoor alleen aan de leiding. Mare Boeyckens zorgde er voor het maximum terwijl Eric Pauwels en Eric De Cordier elk twee maal mochten juichen. Guido Schockaert zorgde voor het zo noodzakelijke negende match- punt. Elckerlyc D opnieuw aan de leiding. In dezelfde reeks zorgde Mikeno voor zijn eerste seizoenzege na tweemaal te hebben gelijk gespeeld. Johan Schuddinck en Robert Pauwels op volle toeren lieten niemand kans. Ook Staf Fonteyne liet zich uiteraard niet onbetuigd en won tweemaal. De jonge Kurt Fonteyne wist zich uiter mate flink te verdedigen. Mike no kan nu best zijn opmars verder zetten. Een betrekkelijk aantal deelnemers hebben de oefenveldloop van Moer- zeke-Kastel tot een suk- ses gemaakt. Voor A.C. HAMME meteen een vaststelling dat de jonge ren reeds in goede doen zijn, met als koploper Wim Willaert. Deze neo- senior won met sprekend gemak de wedstrijd over 7 km. Bij de aanvang liep Jan Pieters in zijn spoor, maar halfweg wedstrijd was de eindstand reeds in de maak. Toch ging Willaert nog harder op het gaspedaal duwen wat alleen doet vermoeden dat hij bij de seniores, zeker binnen de eersten zal lopen. Ook Jan Pieters bleek tevreden te zijn om zolang weerstand te kun nen bieden aan zijn klub- makker. Voor de 3de plaats kregen de kijkers een harde strijd te zien tussen Walschap en Bos man. Laatstgenoemde moest zich bij het meesterschap neerleg gen van Walschap en de De veldloop ingericht door A.C.H. te Kasteli groot sukses. Bart De Keyzer won bij de juiij Willaert en Van Da mme (vh) plaatselijke man Jef Damme eindigt Claessens eindigde als Ook Marleen! 5de, maar won meters in starte mee met" op zijn voorlopers naar- res evenals c mate de wedstrijd vor- Daar werdl derde, ook hetzelfde kan Bocklandt winil gezegd worden van Van Jean is de tijd a| a Eetveldt. ken dat hij Bij de juniors scheen er want er zit meelvaar geen probleem te be- sommigen welf staan om Bart De Keyzer Hektor De Key aan de zege te helpen.. 2de en schijnt I Bart is trouwens de atleet suurperikelen v«0 e< die de plaats van Willaert zijn, terwijl Pienf vorig jaar bij de juniors zich als 3d« Bij de veteranen won Bockland voor De Keyzer en kan innemen. Wery Wil- melden. D'Haen (vh) laert werd 2de en Van loelpur janti L iée (evi Kruibeke B en Denderleeuw A flink in vijfde afdeling TWEEDE PROVINCIALE In 5e B is Denderleeuw A vrij gemakkelijk meester gebleven over Egmont E (12-4). Bos- schaert Flip en Frans Surdia- court lieten zich alvast niet pramen, terwijl Scheiriinck slechts één match prijs gaf. Van den Houwe had het wel wat moeilijker, maar zorgde toch voor het 12e punt. Den derleeuw algemeen in de top verwacht, is nu naar de tweede plaats geklommen achter Re seda B. De C-ploeg werd wel voor een ietwat te zware op dracht geplaatst. Ilse Bave- ghums wist desondanks de eer te redden tegen Sfinx E (1-15). In de C-reeks blijft Kruibeke B ongeslagen aan de leiding na de 11-5 zege tegen Herleving D, waarbij Myriam Macharis en Theo Troch voor de eerred- dende punten zorgden. Kiel drecht D moest de punten la ten aan Rooigel D (2-14) en ook voor nieuwkomer Tenera- monda zat er niet in tegen Lobos (0-16). Titelkandidaat Vlierkouter tenslotte had het evenmin moeilijk om Melsele F op afstand te houden (15-1). Hier was het Guy D'Hollander die voor het eerreddend puntje zorgde. Het was André D'Hooge die hiervoor de dui men moest leggen. Opvallend was ook dat Cesar Permentier tegen Peelman en De Maeyer een set diende toe te geven, iets waar De Kimpe tegen Peel man eveneens mee verveeld zat. In 5e A tenslotte wonnen Den derleeuw D en Denderleeuw B respectievelijk bij Galmaarden D en Schendelbeke D telkens met 3-13 cijfers. Ramaekers, Beeckman, Van Holsbeek en Steinhauer lagen hier aan de basis van het Denderleeuwse sukses. In het Antwerpse bestaat reeds jarenlang de AVVV. Dat is de Antwerpse Vereniging Van Vriendenclubs. Onder deze vereniging ressorteren een heel aantal sportfederaties, gaande van volley-, basket- en korfbalclubs, naar cyclocrossers en nog andere meer. Ook is er een federatie van loopclubs die dan zelf weer een 20-tal clubs verenigt. Deze federatie van loopclubs nu organiseert een heel programma van veldcrossen in de winter, van pistemee tings, stratenlopen en halve marathons in de zomer. De leden van deze loopclubs ring belegd, meteen werd een den zullen verschijnen, hebben dus de mogelijkheid bestuur gevormd en de stich- om los van de Belgische Atle- ting alsook de aansluiting bij WALO hoopt echter niet alleen tiekbond omzeggens wekelijks de AVW was een feit. Al vlug c'e loopsport te bevorderen een wedstrijd te betwisten. De- werden de eerste leden aange- J°or het aanbieden van een ze lopers bewaren in principe sloten en nu reeds is telkenma- programma en het samenbren- ook het statuut van niet-aan- Ie een afvaardiging van onze 9^ van geïnteresseerden, geslotenen, al staan de deuren roodwitte garde present op de uiteraard ook open voor lopers loopmanifestaties alst zc gek> in gof n E. lat en maar wil zelf oak 4?™.d' richten. Daarover z< bericht worden. Contactadressen: M ine St.-Pietersnieuwstra Jen*el St.-Gillis (031/70.61 Pe"de Dhollander, N* 1m straat 144, 2770 Ni W8"! (76.85.02); Jaak en 8emadl Vlasbloemst e'och. Nieuwk. (76.27.64); Remoortere, Zoet 6, Nieuwkerken die terzelfdertijd bij de Belgi sche Bond aangesloten zijn. In het Waasland langs de rechter- of linkeroever van de A P 7n|p ^holrio oo verder in het Waas- AA-V*. 4-OIO Schelde land. E.V. idrachl lopgevi nper 3 bepaald in Kruibeke, bestaat er We willen hieronder ook nog reeds een aantal jaren zo'n graag vermelden wat de lo- club. Voor kort is er nog een pers, mannen en vrouwen, tweede bijgekomen in Zwijn- jong en oud, die bij onze club drecht. Omdat we echter merk- WALO aansluiten, kunnen ver ten dat ook in de rest van het wachten. en omdat er ook daar vele bijdrage eri zijn dan vooreerst lopers in het weekeind de ste- verzekerd tegen ongevallen die wenden naar een cross zich voordoen tijdens de wed- DAMESKOMPETITIE In tweede provinciale A is Pa tro Tivoli A alléén leider gewor den. Mare De Key se r en zijn maats hadden het uiteraard niet moeilijk om bij St.-Niklaas D aan de winnende hand te blijven (3-13). St-Nikloas D diende trouwens in extremis nog klubsekretaris André Schelfaut achter de tafels te halen. Dat een klubsekretaris evenwel ook nog sportieve prestaties kon brengen bewees André Schelfaut alvast door zowel Paul als Pierre De Schoe- sitter te kloppen Enkel Bruno De Witte wist er ook nog iets aan te doen, zodat de cijfers toch nog vrij hoog opliepen. Bij leider Patro Tivoli A waren het Mare De Keyser en Ulrich De Clercq die het maximum haal den. Voor de Hammenaars, die alléén naar de leiding zijn geklommen ingevolge het ge lijkspel van Herleving Dender monde A bij Small Street Gent C, wacht zaterdag wel een moeilijkere opdracht met het bezoek van Eikenlo Eeklo B. Afwachten dus maar. Herleving A kwam bij Small Street Gent niet verder dan een gelijkspel. Dany Vermeulen die beneden peil was gebleven in de eerste twee seizoenwedstrij den, kwam er te Gent volledig door. Ook Hubert Van Lan- genhove haalde in het koude Small Streetlokaal nog een be hoorlijk resultaat, maar voor Jef De Maeyer en Jean Boudou werd het eerder een kille pres tatie. Uiteraard volt Herleving A nu wel weg aan de leiding maar hiervoor geen zorgen. De beste zaak deed evenwel Melsele B dat zich de luxe permitteerde Beveren A te kloppen. Bruno Matthijs en zijn maats waren in de eerste twee wedstrijden ongeslagen geble ven maar de gebroeders Hugo en Raf Verstraeten staken er nu wel een stokje voor. Tenslotte ging Kieldrecht B de punten weghalen bij Drive C en blijft meteen ook meedraaien in de top van de rangschikking Ter informatie nog: in dezelfde reeks won Eeklo B nipt van Pacam A (9-7) Elckerlyc Aalst A langs zijn kant blijft de plank zwaaien in 2e B. De Aalstenaars hebben het uiteraard niet moeilijk ge had om Drive D terug te wij zen. Marc Fleurinck en Chris tian Kinck welke in de vorige wedstrijden niet geheel aan hun trekken waren gekomen, traden tegen Drive D sterk op de voorgrond. Mare Fleurinck had opnieuw naar zijn ver trouwde anti-topspin palet ge grepen, terwijl Kinck de knoop doorhakte en naar een nieuw bat overschakelde. Het viel mee en dit alles resulteerde in maximums. Michel Cleemput en vooral Mare De Bock die reeds toonaangevend zijn ge weest in deze seizoenaanhef dienden met drie óp vier vrede te nemen. Geen problemen dus voor Elckelyc A dat blijkbaar recht op de titel afstevent Herlevingdames knap op Ingelmunster Na het gelijkspel tegen Wen- duine is Herleving A er ook in geslaagd de volle inzet te gaan weghalen bij Ingelmunster. De Dendermondse dubbelploeg Kris De Boes-Myriam Muylaert bleef nochtans tegen de ver wachtingen in aan de verlie zende hand in de dubbel. De ganse ploeg nam evenwel re vanche in de enkel wedstrijden. Kris De Boes won al haar wed strijden, terwijl zowel Myriam Macharis als Muylaert. twee maal aan de winnende hand bleven (3-7). Door deze nieuwe overwinning klimmen de Dendermondse da mes op naar de derde plaats in tweede nationale B. Het komend weekend kan voor de Dendermondse dames wel bijzonder belangrijk worden met de komst van Aedec Hyon, ploeg welke tijdens het voorbije weekend Ronse kans loos liet. Een bijzonder interessant tref fen dus dat plaats vindt a.s. zaterdag 24 oktober 1981 te 14 uur in het tafeltennislokaal van Herleving in de sporthal te St.-Gillis Dendermonde. Ook de provinciale dameskom petitie werd tijdens het voorbije weekend op §ang gebracht. Herleving B diende het op te nemen tegen Drive St.- Amandsberg. Een wel zware opdracht voor de jeugdige Dendermondse B-ploeg, waar bij Ann Vermeulen en Carla Veyt zich nochtans zeer flink lieten gelden. De overwinning moesten ze wel aan Drive laten maar gebleken is dat de Herle- vingjeugd zich in de verdere toekomst wel positief moet kunnen uiten. Meisjes als Vi- viane Van Gucht en Gerda Van Geirt kunnen hier ook een belangrijke bijdrage leveren. Voor St.-Niklase, titelkandi daat in eerste provinciale, heeft de openingswedstrijd slechts halve winst opgeleverd. Het op bezoek zijnde Evergem B liet zich bepaald niet doen. Gelukkig was er de ervaren Simonne Brokken om het Waaslandse schip vlot te hou den. Zij won haar drie enkels. Linda Cordemans volgde in haar spoor met twee individue le overwinningen. Sabine Col man bleef evenwel in gebreke en precies daar ligt de oorzaak van de halve nederlaag. Sabine Colman is haar supporters en klub dan ook wel een sportieve revanche verschuldigd. Waasland veel wordt gelopen Zij betalen een kleine geldelijke pupi||en Kristine Van C|apdurp en Luc Mettepl kunnen er van meespreken. Luc had dolgraag 8 ii meter hordenrekord van Kris Poppe aan diggelen van de AVW, stelden we vast strijden, de verplaatsingen er- dat hier een leemte bestond naartoe en bij de trainingen, aangezien de lopers hier uit- Verder kunnen zij gratis deel- sluitend aangewezen waren op nemen aan alle loopwedstrij- genoemde den georganiseerd door de AVW, daar waar hen dit an- de twee hoger Scheldeclubs. En zo rijpte stilaan bij een oan- ders 50 fr. per wedstrijd kost. tal mensen de idee om een Bovendien krijgen zij zeer voor- nieuwe club te stichten om de- delig een looptruitje met daar- ze leemte op te vullen. Mare op de clubnaam WALO. Hoste uit St.-Gillis sprak het Voorts worden plannen ge- eerst de idee luidop uit, Jaak en maakt om aan het eind van het Filip Pauwels uit Nieuwkerken seizoen de verdienstelijke club liepen er onmiddellijk voor lopers te belonen met een warm, Hugo van Remoortere trofee. voelde er ook wel wat voor en En ten slotte zullen de lopers Rik Dhollander, eveneens uit van WALO regelmatig een Nieuwkerken duwde tenslotte clubblad worden aangeboden de boot van wal. Half septem- waarin mededelingen, uitsla- ber werd er een eerste vergade- gen en verslagen van wedstrij- Beveren B met maximum in derde C Beveren B blijft met Evergem A ongeslagen in derde C. Het op bezoek zijnde Elckerlyc B ver loor er zijn eerste kompetitie- punten. Gilbert Tos was ner gens en ook Roger De Wolf en Marc Van der Schueren kwa men slechts éénmaal aan de winst. Gelukkig was er .nog Dirk Van der Schueren om de cijfers binnen de perken te houden 11 -5). Het Beverse viertal De Scheemaeker, Wilfried Heyrman, Rudi Felix en Dirk Ivens schijnt wel best gewa pend om een gooi naar de titel te doen. Te Dendermonde ver overde Herleving B de eerste kompetitiepunten. Drive F dat er op bezoek was kreeg weinig of geen kans om zich waar te maken. Marc Van Damme, Gustaaf De Proft en Jo Michem hadden weinig moeite om hun vier wedstrijden te winnen. Ka pitein Tecqmenne die wel wat meer rodagetijd nodig heeft hield het bij één op vier. In het geheel niet tevreden was men bij Melsele C. Eddy Fierens en zijn maats arriveerden blijk baar eerst gm 20.05 uur bij Sleidinge E. Hoofdscheidsrech- ter Ward Spanhove aarzelde geen ogenblik en schreef for- faitcijfers op het blad om laat tijdig aankomen. Spijtig toch voor de Melselenaars die er zulk een lange autorit voor over hadden Regelmatigheidskriterium «De Voorpost» Na afloop van de vierde speelweek in de Oostvlaamse tafeltenniskompetitie zal een eerste tussenstand worden gegeven in het regelmatigheidskriterium «De Voorpost» seizoen 1981-82. Momenteel worden besprekingen ge voerd met firma's die een ereprijs aan dit kriterium willen verbinden. De streekklubs worden dan ook met aandrang verzocht een sterktelijst over te maken naast de scheidsrechtersbla- den van de vier voorbije speelweken (in zoverre zulks nog niet is gebeurd). Dit alles moet zo' snel mogelijk de verantwoordelijke voor de tafeltennisrubriek Constant Vermeulen, Weggevoerdenstraat 48, 9330 Dendermonde bereiken. Aldaar kunnen ook alle gewenste inlichtin gen bekomen worden in verband met het Regelmatig heidskriterium van «De Voorpost». Ter inlichting nogmaals de klubs die in aanmerking komen voor het Regelmatigheidskriterium op voorwaarde dat de scheidsrechtersbladen ter kontrole worden doorge stuurd en ook een sterktelijst wordt overgemaakt: Herle ving Dendermonde, St.-Niklase, Kieldrecht, Melsele, Temse, Mikeno Schoonaardc, Elckerlyc Aalst, Beveren, Kemzeke, Patro Tivoli Hamme, Vlierkouter Hamme. Pardaf Kruibeke, Lebbeke, Madclon Opdorp, Smash Denderleeuw, Teneramonda, Atom en Wetteren. Loopclub WALO (Wase Lopers) nodigt al diegenen die de benen voelen jeuken uit om met hen elke maandagavond om 20.00 uur wat te lopen en dit vanaf 26 oktober. Samenkomst aan de kleedkamers van de sportvelden in de Meesterstraat te Nieuwkerken. Men kan zich daar ook omkleden Om 20.00 uur wordt dan gestart met drie rondjes van 1 km zeer langzaam lopen in het Wallenhof. Hierbij blijft ieder een in groep achter de koploper (met licht). Na deze drie trage rondjes haken de «joggers» af en gaan de geoefende lopers nog 4 grote ronden van 2 km door eveneens in het Wallenhof. Leden van WALO zijn verzekerd bij dit lopen. Recreatieve lopers die wensen verzekerd te zijn, betalen de normale lidmaatschapsbijdrage. Zij kunnen hiervoor terecht bij Jaak en Filip Pauwels, Hugo Van Remoortere en Rik Dhollander. Uiteraard zijn ook niet-leden zeer welkom, maar ze lopen dan wel op eigen risico. maar hij had daartoe niet één kans. Voor Kristine prachtig kunnen zijn want wat ze op training etaleert en wat ze indoor in Beveren liet gewoonweg een streling voor het oog. Hoe gi Zeelse clubbestuur hun atleten ook op hordenwe zou willen vergasten, het gaat eenvoudigweg n [J®st0 zelf beschikken ze maar over... 4 horden. De c *®r' infrastructuur die het gemeentebestuur hen beia voor nu al 3 jaar op zich wachten. Khter Niet enkel Luc en Kristine Springers op de ee^Meert klagen over het hordente kort, ook Hilde Hoogewijs, Erica Beirens en Isabelle De Decker hebben moeilijkhe den op specifieke hordenrit mes in te oefenen. In Merksem gedurende het Nationaal Miniemencrite- rium stonden Hilde en Erica er allesbehalve vrolijk bij. Tot aan de 4e horde ging alles prima, maar als bij de Nicole Philips 1.30 laatste hindernissen de posi ties werden ingenomen draaide dat voor hen stee- slecht uit. Ritmeveranderingen, tech- niekfouten waar ze niet eens wat aan hadden kun nen doen. Toch liet Hilde 11.25 noteren en haalde De uurtjes die alen jongelingen aan de standen sleten stilaan vruchten 8f pen. Nadia Feys ji eigen huis 3,85 met! haalde daarmee van de tabellen, huzarenstukje lukte ciaal NSVO zih Beirens. In Fer voor eigen publiek! nu gezwind over 1 Eerder op het jaa.m Erica indoor 2,82 indi zijn gehe De v best gesti bere Onm Topper van het jaar te Kieldrecht Maccabi ontvangt Palette Ham Zaterdag 24 oktober 1981 leiden alle wegen naar Kiel drecht waar in de sporthal van de gemeentelijke jongens school in de Molenstraat 58, kampioen Palette Ham op bezoek komt. Met Daniel Nasscaux, Thierry Cabrera, Roland Frisque en J.F. Delhaye krijgt Maccabi wel degelijk de sterkste samenstelling uit de huidige kompeti tie te bekampen. Maccabi met Norbert Van de Walle, Walter Dugardin, Luc Driessens en Albert Schelfaut wil de nederlaag tegen Voorshoven doen vergeten. Bepaald geen gemakkelijke opdracht om waar te maken temeer daar Daniel Nassaux en zijn maats hun zinnen hebben gezet op een derde opeenvolgende titel. Volgens Norbert Van de Walle wil Maccabi zich tegenover de kampioenen en huidige leiders uit de kompetitie overtreffen. Er wacht de tafeltennisfans dan ook een prachtig kijkstuk in de Kieldrechtse sportzaal. Zoals gebruikelijk aanvang te 18 uur. en Kristien Van tten 1 lukte toen als pui norn meter. n 'egt 3IUC Bij de kadetten haa Erica de sympathie van het le Philips bijna 5 mei j® publiek. m) en provinciaal ka Bij de kadetten sneuvelden Z|'ver 'n het verspn roenr de beide 300 hordenrecords, del zonder enige j !r'ieze Danny Smet liep in Bos- Danny Smet deed I Jj® voorde op één been naar na en lukte 5,51 meti 45 3 en Chantal De Witte dezelfde omstan4de haalde op de Belgische haalde Danny bijna e, kampioenschappen 51.94; ciaal goud in het meteen de 2e tijd der 14-jarigen. De gedaantever wisseling die deze jonge atlete het laatste seizoen liggen. In Bever® Maar springen (11,12 rnete a's Indoor-hoogspring® 'a.an( onze jongens ook sch kadet Eric Beirnae» uter meter en scholier lellijl Jacobs 1,60 met® 5®tre voor Patrick was offloe onderging is enorm, ze is helemaal nog met aan het einde van haar latijn. Net als Nicole Philips, die het 80 meter hordenrekord maar een begin Vo verbeterde (15.0), heeft ze meer dan eens af te rekenen gehad met het hordente- sief de hoogte in tot de kort. 1-80 meter sproni «i Het peletonnetje hordenlief- training lukte hij ze' J hebbers neemt stilaan uit- meter maar toen w breiding en ateleten als Kris- daden moesten t bei tientje D'Heer, Eric Beir- kreeg Patrick opnir naert en Ilse Beirens willen van een oude kwetsu ble volgend jaar ook wel wat streep dus door de ft laten zien, als het kan voor van het grootste sf e eigen publiek? 'efït dat Zele ooit ken: jlk gespaard van lichJ jq letsels ging Patrick p opn

De Voorpost | 1981 | | pagina 26