Qual-Petit-Duck, Miss-Boy, Sabrina, Plpo, Bristol en Fiston blijven onhlopbaar Overwinningsbloemen voor Gerry Doms Peter Dhanis te sterk Eerste schiftingen van driebandtornooi Finale van het Waas- en Scheldelands Kampioenen van het Waas- en Scl^ delands Wintercriterium Pony's en paarden zondag te Liedekerke Wintercriterium Finale van het Waas- en Scheldelai; Wintercriterium PAARDESPORT MOTORCROSS 36 - 26.3.1982 - De Voorpost Deze finale heeft niet de grote opkomst gebracht. Gelijk te voorzien was ging de Jockri Club van de familie Die- leman met het leeuwenaan deel van de winterkampioen schappen lopen en in het bij zonder Dieleman Marc die 2 maal werd tegengehouden door De Francq Filip in reeks I die met Unie ruime overwin ning behaalde op Dieleman Marc met chico de Jockri. In reeks II was het Meersman Rita met luitenant die slechts met 1 pnt verschil terug Diele man Marc met Sultan De Jockri van de overwinnina De Tuitersclub «Sporenhof» heeft het karnavalfeest niet zonder meer laten voorb gaan. Een denderende fuif werd het die haar hoogtepunt kende omstreeks middt nacht toen de prijzen werden uitgedeeld voor de origineelst verklede individuen groepen. Op de prachtige renbaan 't Lindeke te Liedekerke word zondag 28 maart andermaal pony- en paardenwedstrijd georganiseerd. Zelfs bij ongunstige weersomstandigheden is geblek dat de renbaan een normaal koersverloop waarborgt, F terrein ligt er altijd prima bij. Van afgelasting is er no sprake te Liedekerke. Verder is er nog de vernieuwde en verzorgde akkomot tie zodat wij kunnen stellen dat Liedekerke zond opnieuw het publiek moet aantrekken. De nationale wedstrijden blijven daarenboven een idei voorbereiding van het seizoen dat in de meeste ponyve nigingen van start gaat vanaf Pasen onder eigen behe Nu koerst men nog tot en met zondag 4 april nationaal Het weer was nog niet wat het zou moeten zijn. I organizatoren rekenen erop dat het nu meevalt. C jr verdienen ze trouwens want er wordt op geen inspanni jj, gekeken om het iedereen naar zijn zin te maken. In de vorige koersen kreeg men outsiders aan de winne J de hand en dat is maar goed voor de spanning, waardeert het publiek. Weliswaar kwamen er ook winnaars op het podium hl vooraf getipt werden. Zondag 28 maart opnieuw 21 reeksen verdeeld over dfcv en vlucht. Eerste start om 14u30. <v°.i Geert hun meerdere erkennen in Dirk Gijsels bij de juniores 250 cc In de BVM-cross te Wortegem legde Johan De Cuyper een groots meesterschap aan de dag bij de inters 500 cc. Hij won de drie reeksen en ging in de eindstand Roger Vink vooraf die in de reeksen een vijfde, een derde en nogmaals een vijfde plaats behaalde In de BLB-cross te Doornik behaalde Martin De Wlnne in de reeksen een vierde en een tweede plaats. In de eindstand bij de inters A legde Martin beslag op de tweede plaats na winnaar Dirk Tanghe Raoul Waterschoot werd eervol vierde in de eindstand bij de inters B. Bij de zijspannen werd het duo Van Langenho- ve-Verboven derde in de eindstand. Maurits Baetens behaalde bij de nationalen 500 cc een vierde plaats Philippe De Pauw werd bij nationalen 125 cc eens als vierde en eens als derde afgevlag en legde beslag op de vierde plaats in de eindstand. Peter Dhanis won de twee reeksen bij de juniores en werd eindwinnaar in de 500 cc klasse terwijl bij de 250 cc ers Gino Perreman eindwinnaar werd waar Franky Apers als vierde eindigde, Motorcrosskalender BMB-motorcross te Genk omloop van de Horensberg- dam. Op het programma wed strijden voor inters 500 cc en 250 cc, nationalen 500 en 250cc, juniores 500 en 125 cc. Na drie koersdagen in het sei zoen '82 blijven Quel-Petit- Duck (Van Biesen, Gijzegem), Miss-Boy (De Wulf, Nieuwer- kerken), Sabrina (Coens, Oos- terzele), Pipo (Neckebroeck, Ninove), Bristol (Van Impe, Schellebelle) en Fiston (Corijn, Erembodegem) onklopbaar. Ze wonnen drie weken na me kaar. Daarmee hun sterke voorjaarskonditie onderstre pend. De tegenstand was nochtans groot. Alle reeksen kregen een meer dan behoorlijke bezet ting zodat hogergenoemden zeker met glans uit hun onder scheidenlijke wedstrijd kwa men. Drie weken na mekaar met de zege aanknopen is zeker geen toeval meer. Daar voor moet men talent hebben. Wie haalt zondag 28 maarl nummer vier binnen? Met twee zeges staan al ge boekt: Elomite (Fonck W. Massemen), Kathy (Joos Moorsel), Maya (Van Herre- weghe, Haaltert), Tango (De Deyn, Dikkelvenne), Petit- Prince (Verbraekel, Burst), Mi- lo (De Maeseneire, Oomber- gen), llsa (Cieters, Appelter- re). Ze behoren al tot de grote uitblinkers van het voorjaar. Verder zijn er ook al heel wat outsiders op het voorplan ge komen zodat er in de voorbije weken op de goed berijdbare renbaan tot eenieders voldoe ning mooie wedstrijden te be kijken waren Insiders spraken zondag te recht van propagandawed- strijden. (vdv) UITSLAGEN TE LIEDEKERKE: Eenjarigen: 1. Elomite (Fonck, Massemen), 2. Alpi nist (Vermassen), 3. Prima- Boy (Fonck), 4. Bobby Prins (De Deyn), 5. Arrow (Van den Heuvel). Vlucht 1,10: 1. Petit-Bill (De Petter, Liedekerke), 2. Ramo- na (Van de Casteele), 3. Little- Vic (De Petter), 4. Jempy (De Decker), 5. Microb (Necke broeck). Draf 1,10 m: 1 Quel-Petit- Duck (Van Biesen, Gijzegem), 2. Pluto (De Wulf), 3. Sandra (Van Impe), 4. Polly (Van Bra bant) en 5. Fury (De Gols). Vlucht 1,20 m: 1. Fury (De Laey, Izegem), 2. Rapido (De Taeye), 3. Pinokkio (De Pet ter), 4. Jaboune (Tinei), 5. Ri- kita (De Deyn). Draf 1,20 m: 1 Miss-Boy (De Wulf, Nieuwerkerken), 2. Beauty (Van der Snickt). 3. Fideel (Vermassen), 4. Fideel (De Wulf) en 5. Karolientje (Van Herreweghe). Vlucht 1,30 m: 1. Sabrina (Coens, Oosterzele), 2. Mag gie (De Backer), 3 Isolinde (De Brouwer), 4. Fabi (Débo), 5. Trenier (De Stercke). Draf 1,30 m: 1. Mistral (Van Bellinghen, Neigem), 2. Impal- la (Bellens), 3. Rowenna (De Deyn), 4. Voske (Van Zee- broeck), 5. Casdor (De Vriendt). Vlucht 1,40 m: 1. Don Juan (De Brouwer, Oordegem), 2. Fleur (Waege), 3. Moonlight (Coens), 4. Rabby (De Maese neire). Tweejarigen: 1. Tango (De Deyn, Dikkelvenne), 2. Kristal (De Wulf), 3. Chapatta (Van den Houtte), 4. Turby (Verlee), 5. Beauty (De Wulf). Renpaarden (snelheid): 1 Fiston (Corijn, Erembode gem), 2. Kapoen (Holvoet), 3. Uknado (Huyghe), 4. Gamin (De Petter), 5. Nostar (De Cock). Draf 1,40 m: 1 Jefke (Van Herreweghe, Haaltert), 2. Gancia (Van Impe), 3. Maya (Van Herreweghe). Driejarigen: 1. Petit-Prince (Verbraekel, Burst), 2. Tanja (De Deyn), 3. Flamingo (De Wulf), 4. Fury (Debbaudt), 5. Petit-Publie (De Wulf). Vlucht in Sulky: 1Pipo (Nee- Reeds van bij de aanvang van het seizoen was het te zien dat er met Gerry Doms rekening zou moeten gehouden worden bij de internationalen B. Aan Edward Van de Klooster heeft Gerry wel zijn sterkste konkur- rent maar vorige zondag te Doornik kon hij hem in beide reeksen het achterwiel tonen om te winnen. De eerste reeks kwam hij als negende uit de start om direkt als zevende te komen maar werd dan door een slippertje naar de vijftien de plaats verwezen. Na een sterke inspanning kon hij toch naar een achtste plaats terug komen. De tweede reeks ging hij als tiende de eerste ronde in om regelmatig een plaats te winnen en bij de eindmeet op een vijfde plaats te rijden wat ruim voldoende was voor de overwinning. Edward Van de Klooster reed lang bij de eerste vijf om na een slippertje als elfde te fini shen. De tweede reeks ging het duidelijk niet naar zijn hand want als achtste gestart kon Ward zijn plaats niet volledig verdedigen want als twaalfde ging hij over de meet wat toch nog goed was voor een twee de plaats in de eindstand. De eerste reeks bij de internatio nalen werd gewonnen door De Wolf die van bij de start de leiding nam voor Hugo Dhae- mers en Dirk Tanghe. André Corens werd door moeilijkhe den uitgeschakeld. De andere reeks verdween Dhaemers uit de strijd met een lekke achter band en ook Dirk Claus die van begin af aan de leiding reed werd door kettingbreuk in de laatste ronde uitgescha keld. Deze reeks was voor Tanghe voor De Winne en Joos. Ook de eindzege ging naar Tanghe voor De Winne en De Wolf. Zijspanpiloot Marc Van Lan- genhove behaalde met zijn co- piloot Herman Verboven ook een podiumplaats als derde. Als vijfde in de eerste ronde kwam hij terug naar een derde plaats en ook in de tweede reeks reed hij van meet af aan op de derde plaats tot de fi nish. Werner Lauwers werd de eerste reeks na een hapering achtste en werd in het begin der tweede serie toen hij als vierde reed uitgeschakeld met een gebroken veer aan het zijspan. Bij de juniors 500cc werden voor de eerste reeks de dicht ste plaatsen ingenomen door het trio Dhanis - De Coster - Van Cutsem. Peter Dhanis was als tweede gestart en nam snel de eerste plaats over. Ook in de tweede serie werd dit herhaald om Peter nogmaals op het hoogste schavotje te zien. Ronny De Coster die tweede werd in de eerste reeks kwam na de start der tweede reeks ten val en kwam van de laatste plaats sterk terug naar de zevende plaats der 500cc-ers wat net niet genoeg was voor een po diumplaats. Gino Van Cutsem die de derde plaats innam in de tweede reeks werd ook door een valpartij geremd in de tweede reeks en kwam slechts op een twintigste plaats en werd achtste in de eindstand. Voor Guy Franckaert zat het er weer niet in want de eerste reeks ging hij bij de laatsten de eerste ronde in maar kon toch naar een vierde plaats terugkomen der juniors 250cc. In de andere reeks werd hij in de ronde reeds uitgeschakeld door ket tingbreuk Ook Franky Apers zat achteraan in de start maar kon rap een goede positie in nemen maar een val kwam terug parten spelen en werd bij de eindmeet als vijfde geno teerd. In de tweede serie ein digde hij als tweede maar kwam slechts op een vierde plaats in de eindstand. Eric Brems had de eerste reeks bij de nieuwelingen 125cc geen goede start maar kon half wedstrijd reeds op een twaalf de plaats rijden maar werd dan in een valpartij betrokken om terug plaatsen te verliezen en uiteindelijk als zestiende te eindigen. De andere reeks kwam hij nochtans goed uit de starthekkens maar door een valpartij voor hem in de eerste bochten werd hij wat ingeslo ten en moest met een twintig ste plaats genoegen nemen. De eindstand gaf voor Eric een vijftiende plaats. Dirk Vlassen- root kon in beide reeksen een goede start nemen maar tel kens werd hij door moeilijkhe den geremd. De eerste reeks reed hij op een vijfde plaats maar een hapering na de start deed hem veel plaatsen verlie zen om nog als dertiende over de meet te komen en ook in de tweede serie kwam hij enkele keren ten val om van een vier de startplaats geremd te wor den tot een 21° plaats. Dirk die met een bronchitis zat wou toch de start nemen en kwam dus op een veertiende plaats in de eindstand. Stanneke Feyaerts reed te Vorselaar terug de beste trai- ningstijd en kwam voor de eni ge reeks als vijfde uit de start om na enkele ronden op de tweede plaats te rijden maar kon dan de grote kloof tussen hem en de leider niet meer overbruggen en ging als twee de over de eindmeet. Dit weekend is er voor hem geen wedstrijd voorzien. Jan Blanquaert kwam aan de start van de merkentrofee waar dan ook al de sterkste piloten aan het starthekken verschenen. Van dit sterke pe loton kon hij alhoewel hij een valpartij had op een vijftiende plaats finishen. De tweede reeks verliep zelfs nog beter want met een negende plaats werd hij ook negende in de eindstand. De reeksen verlie pen wel telkens over 45 minu ten wedstrijd plus twee ron den. Dit weekend betwist Jan de tweede proef voor het na tionaal kampioenschap te Genk waar hij momenteel op de vijfde plaats staat. OPENING FIETSENCROSS- SEIZOEN 1982 Op zaterdag 27 maart wordt te Hofstade (Aalst) de openings cross voor fietscrossers verre den op het gekende terrein ««De Keizer». Zoals vorig sei zoen kunnen terug alle jon gens en meisjes van vijf tot zestien jaar hieraan deelne men ledereen ontvangt na de wedstrijd een herinneringsme- daille en de eerste krijgt zelfs een mooie trofee overhandigd. Fietsen en alle benodigdhe den worden gratis ter beschik king gesteld en de inschrijvin gen kunnen vanaf 11 uur ge daan worden op de omloop met de eerste start om 13 uur. Het is een inrichting van de fietsencrossclub «De Rak kers» Hofstade n h kebroeck, Ninove), 2. Pedro (De Decker), 3. Jolie (De Bac ker), 4. Acky (Débo), 5. Fury (Baeten). Draf 1,15 m: 1. Bristol (Van Impe, Schellebelle), 2. Quel- Petit-Duck (Van Biesen), 3. Pi nokkio (De Wulf). 4. Joske (De Deyn), 5. Pluto (De Wulf). Vlucht 1,15 m: 1. Milo (De Maeseneire, Oombergen), 2. Jakinta (De Rijcke), 3. Turlo (Massagé). 4 Tornado (De Backer). 5 Fideel (Van den Borre). Draf 1,25 m: 1. Petit-Prince (Verbraekel, Burst), 2. Beauty (Van der Snickt), 3. Miss-Boy (De Wulf), 4. Jersey (De Zut- ter), 5. Fideel (De Wulf). Vlucht 1,25 m: 1. Sabrina (De Petter, Liedekerke), 2. Turlo (Van Buynder), 3 Fury (De Laey), 4. Rabanni (Van den Borre), 5. Jennefer (De Stercke). Draf 1,35 m: 1 llsa (Cieters, Appelterre), 2. Impala (Bel lens), 3. Casdor (De Vriendt), 4 Mistral (Van Bellinghen), 5. Palermo (Maesschalck). Vlucht 1,35 m: 1 Maggie (De Backer, Liedekerke), 2. Moon light (Coens), 3. Rita (Cob- baert), 4. Rabby (De Maese neire), 5. Lionel (Waege). Draf 1,45 m: 1 Prins (Raman, Wetteren), 2. Billy (Hendrickx), 3 Ballaike (De Deyn), 4. John- ny-L (Ophalffens), 5. Juge de Paix (Wouters). Renpaarden (fond): 1Fiston (Corijn, Erembodegem), 2. Ukinado (Huyghe), 3. Kapoen (Holvoet), 4. Nostar (De Cock), 5. Gamin (De Petter). Volgende koersen: Zondag 28 maart: Liedekerke (nationaal). Zondag 4 april: Liedekerke (nationaal). Zon dag 11 april: Sint-Lievens- Houtem (start puntenklasse ment 200.000 fr. pnjzen). Maandag 12 april: Smetlede. (VDV) In de BMB-motorcross te Vor selaar waar de inters voor de merkentrofee streden behaal de Jan Blancquaert in de eer ste reeks een vijfde plaats en in de tweede reeks een negen de plaats, plaats die hij ook bekleedde in de eindstand. Blancquaert die deel uitmaak te van het tweede Yamaha- team werd met zijn ploeggeno ten derde in de tijdrit en in de ploegeneindstand werd Yama ha 2 zesde. Bij de inters B 250 cc en nationalen 250 cc werd Geert De Ruysscher mooi ze vende. Bij d8 juniores 500 cc legde Guy Van Boom beslag op de derde plaats en bij de 125 cc ers behaalde Constant Feyaerts een tweede plaats. In de MCB-cross moesten Ju- lien Slachmuylders en Van Eerste start te 12 uur. Kam- pioenschapsproeven voor in ters 250 cc en nationalen 250 cc. MCB-cross te Oostrozebe- ke. Wedstrijden voor inters, zijspannen, seniores 500, 250 en 125 cc, juniores 500, 250 en 125 cc en voor nieuwelin gen 500, 250 en 125 cc BLB-cross te Olmen. Wed strijden voor inters A en B, zijspannen, nationalen 500 en 250 cc, seniores 125 cc, junio res 500 en 250 cc, nieuwelin gen 250 en 125 cc. Eerste start te 11 uur. BVM-cross te Ottenburg. Wedstrijden voor inters 500 en 250 cc, zijspannen, nationa len, juniores en nieuwelingen 500, 250 en 125 cc. (mt) BILJARTEN BIJ BC 'T PEIRT Na zes speeldagen zijn de eerste schiftingswedstrijden in het driebandentornooi van B C. 't Peirt afgelopen. Enkele goede prestaties mogen wel bijzonder in de verf worden gezet: Emiel Moortgat (BC Klein Brabant) met 11 punten in 13 beurten. Luc Peersman (BC Concordia) met 21 punten in 23 beurten Willy De Volder (BC Concorida) met 19 punten in 18 beurten en D. Van der Linden (BC Klein Brabant) met 11 punten in 10 beurten. Willy De Volder van Concordia lukte samen met Freddy D'Haese. ook van Concordia, een reeks van 5. Beste verliezers Ook de beste verliezers krijgen nog een kans en worden dus terug opgevist: Simons (BC Green Star), Bogaert (BC Puurs), Van Dessel (BC Puurs), D'Haese (BC Concordia), Van Huffel (WIK Bornem), Daelemans (BC Green Star), Kennis (KOT Winham), Mangel schots (BC Scotch Inn), De Brandt (BC Green Star), Pauwels (BC Concordia), Straetman (BC Museum), Janssens (KOT Windham), Huiboy (BC Green Star), Van Damme (BC Concor dia), Heuvinck (BC 't Peirt), Hendrickx (BC 't Peirt), De C'opper (BC 't Peirt), Walraevens (BC 't Peirt), Jacobs (BC Concordia), Meeuws (BC Klein Brabant), Meeuws H. (BC Klein Brabant). Klubs nog In wedstrijd BC Green Star (6 spelers), BC Concordia (9), BC 't Peirt (10). BC Scotch inn (8), BC Windsor (2), KOT Windham (4), WIK Bornem (5), BC Klein Brabant (6), BC Kalfort (5), BC Museum (6) en BC Puurs (3). BC Museum plaatste alle ingeschreven spelers, terwijl Concor dia, Scotch Inn en 't Peirt de meeste spelers plaatsten 2* SCHIFTING - 3* WEEKEND vrijdag 26 maart Match nr. 42. Phariseau Eric (Windsor) 13 - Borgheys (WIK Bornem) 17 43. Pauwels Fr. (KOT Windham) 17 - Simons (BC Green Star) 13 44. Verhulst Leo (Scotch Inn) 13 - Houthooft (KI. Brabant 13 45. Pieters Herman ('t Peirt 15 - Verhofstadt Eddy (WIK Bornem) 15 46. De Bolder W. (Concordia) 19 - De Troetsel Dirk (Green Star) 15 Zaterdag 27 maart 47. De Vriese E. (Museum) 11 - Bogaert (BC Puurs) 13 48 Merckx Fr. (BC Kalfort) 13 - Dallemans (WIK Bornem) 13 49 De Clopper R (BC 't Peirt) 15 - Pauwels (BC Condordia) 13 50. De Herde A (BC Concordia) 15 - Jacobs Is (Concordia) 11 51. Daems Ludo (BC Kalfort) 15 - Bauwens M. ('t Peirt) 13 Zondag 28 maart 52. De Ridder H. ('t Museum) 13 - Van Dessel R. (BC Puurs) 13 53. Verhulst K. (Scotch Inn) 17 - Janssens M (KOT Windham) 11 54. Pissens L. (Scotch Inn) 13 - Lambrecht Rudy ('t Peirt) 13 55. Van der Heiden D. (KI. Brabant) 11 - Van Damme Paul (Concordia) 21 56. Vernimmen Louis (Scotch Inn) 11 - Meeuws W. (KI. Brabant) 13 57 Stilten J. ('t Museum) 13 - Huiboy R. (Green Star) 13 4* WEEKEND Vrijdag 2 april 58. Van Dam X.AV, (Kalfort) 13 - De Brandt M (BC Green Star) 13 59 Hemelaer Jozef (Museum) 13 - Walraevens A. ('t Peirt) 11 60 Laisnez Victor (KI. Brabant) 15 - Mangelschots (Scotch Inn) 13 61. De Smedt Alfred (Scotch Inn) 15 - Walraevens Fr. (WIK Bornem) 15 62. Van der Heiden V (BC Puurs) 19 - De Baere Luc (BC 't Peirt) 11 Zaterdag 3 april 63. De Batselier Luc (Scotch Inn) 13 - Hendrickx Luc ('t Peirt) 13 64. Spiessens M. (BC KOT Windham) 15 - Mees Arth. (BC Kalfort) 13 65. Waterschoot Et. ('Scotch Inn) 17 - Daems H, (BC Kalfort) 13 66 Moortgat Em. KI. Brabant) 11 - Kennis André (KOT Windham) 11 67. Smet Albert (BC Concordia) 13 - Straetman Fr. (Museum) 13 De supporters van Franky Apers schonken hem een gloednieuwe machine. Hij bleef dit seizoen nog nooit buiten de ereprijzen (dw) Zondag 4 april 68. Verleyen F (BC Windsor) 15 - Van Huffel Alex (WIK Bornem) 13 69. De Somer P. (BC 't Peirt) 11 - Heuvinck Jan ('t Peirt) 13 70. Peersman L. (BC Concordia) 21 - D'Haese (Concordia) 13 71. Van Onsem G. (BC Museum) 15 - De Clopper P, ('t Peirt) 13 hield Reeks III tenslotte weer de zelfde Dieleman Marc die dit maal geen tegenstand dulde en de zeer goed rijdende Van Praet Enk met Sabina toch duidelijk klopte. Bij de irony's A1 was het de nieuwkomer De Kinder Tom my met Detcho die veruit de beste was. Terwijl bij de po ny's A2 wel enige strijd was waar het Van Damme Jerry met Anny toch gelukte om ruimschoots de baas te blijven over de Bock Micheline met Tarzan die nipt Meersman Sonja met Silver Quick vooraf ging- Deze finale had niet de grote opkomst gebracht (teveel jon ge ruiters in studies), maar bracht wel in de namiddag en dit in tegenstelling van de voormiddag een ruimschoots publieke belangstelling Om nogmaals op de pony's terug te komen zagen wij nog een broertje van de Dielemans o.a. Michel in de pony's A1. deze reeks voor zich nemen. Weer een belofte? Bij de paarden reeks I reed Christine Pauwels met Phloyd 2 foutloze reeksen een beetje te traag, maar zeker goe< reeks 2 om daar mits aanpassing van zich te spreken. Tevens legde De Bruyi met Alfa 2 mooie parco M af en zal zeker met dit kunnen wedijveren in reeks. Algemeen gezien heef!" winterwerking niet tenvoll geven wat mogelijk was gevolge van inlassingen andere jumpings wat niet ten goede komt paardensport en jumpingiai Hopelijk wordt dit in de )ug komst opgelost. Zondag 1* VRV jumping familie Maes te Sint-Nikls jai Met deze jumping oper VRV een nieuw seizoei naar wij allen hopen een jaar tegemoet gaat. Temeer daar verschil nieuwe leden zich lieten sluiten. Daar zal wel de prijzenregen en het klein geld 400,- BF. voor een deel tussenzitten. Driepl sponsorde criteriums do< kende firma's brengen c ha onder de ruiters. Sportieve groeten FREEludi rilt de ipe 94 f ko< nd> Pony's A1 1. De Kinder Tommy - Detchko 76 punten Pony's A2 1Van Damme Jerry - Anny 98 punten, 2 De Bock Micheline - Tan punten, 3 Meersman Sonja - Silver Quick 88 punten. Reeks 1 1De Francq Filip - Unie 87 punten, 2. Dieleman Mark - Chico de 71 punten, 3. De Bock Martine - Sunrise 59 punten. Reeks 2 1. Meersi Jockry 88 punten, 3. Dieleman Stefaan - Candy de Jockry 78 punt'1 Reeks 3 1 Dieleman Mark - Candy de Jockry 97 punten, 2. Van Praet Sabina 82 punten, 3 Dieleman Stefaan - Victor de Jockry 77 punt Geslaagde karnavalfuif in manége Sporenhof te Temse bij Pony's A1 - barema A In 2 manchen met barrage op tijd 1. Dieleman Michel, Frieda 0-BT buiten barrage, 2. Meersman S Goldorak 3 - BT buiten barrage Pony's A2 - Barema A in 2 manchen met barrage op tijd 1Van Damme Jerry - Anny 0 - 22,8 in barrage Reeks 1 - Barema A in 2 manchen met barrage op tijd 1 Dieleman Mark - Victor de Jockry 0 - 24,7, 2. De Bock Ma Sunrise 0 - 25,5, 3. De Bock Brigitte - King Fury 0 - 29,4, 4 Pa Kristine - Phloyd 0 - 29,8, 5 De Bruyne Jo - Alpha 3 - 37,5. 6. D< Martine - Concorde 4 - 30,8, 7 De Francq Filip - Unie 7 - 4: J Dieleman Mark - Chico de Jockry 13 - 37,3 allen na barrage. Reeks 2 Barema A In 2 manchen met barrage op tijd /V' 1 Dieleman Mark - Sultan de Jockry 4 - 24,7, 2 Dieleman Stej Candy de Jockry 4 - 26,1, 3 Meersman Rita - Luitenant 4 - 28,4; algg barrage Reeks 3 - Barema A In 2 manchen met barrage op tijd 1 Van Praet Erik - Sabina 0 - 30,6, 2 Dieleman Mark - Candy de Jo,er - 29,0, 3 Dieleman Stefaan - Victor de Jockry 4-31,9- allen na ba tr

De Voorpost | 1982 | | pagina 36