De Voorpost - 2.4.1982 - 17 Karnavalimpressie uit Sinaai. De Kabaskens met de reuzen (dw) C.M.B.V. Schrijf vlug in voor de 4-daagse reis van 20 t.m. 23 mei naar Mont-St. Michel - Arromanches - Lisieux en omstreken. Uiterste datum dinsdag 6 april. Beperkt aantal plaatsen. Zangkoor: allen verwacht op dinsdag 13 april in «Beukenhof» waar we de Paasmis zingen voor de inwonenden. Vergeet de 40 dagen boetetijd niet, aanwezigheid in de H. Mis, Kruisweg en bezinningen zeker aanbevolen. K.V.L.V. Donderdag 1 april (zeker geen aprilvis) te 14 uur en te 19.30 u. Kookles: deegwaren en pizza's. Warm aanbevolen voor alle leden. SOLIDAIR MET POLEN In de meimaand vertrekt opnieuw een vrachtwagen vol levens middelen naar Polen. Zaterdag 17 april wordt hiervoor een omhaling aan huis gehouden. We zouden willen voorstellen de meest noodzakelijke voedingsmiddelen te willen bezorgen: 1. suiker - 2. rijst - 3 deegwaren - 4 bloem - 5. olieprodukten. Wij twijfelen niet aan uw welwillende medewerking en danken u zeer oprecht. Namens de Poolse bevolking «Het Actiecomitée». De ploeg de Lelie met politieman Persoux behaalde in de finale een mooie zesde plaats op het Hamse kwiskampioenschap vh De ploeg t Klokhuis werd vijfde in het Hamse kwiskampioenschap (vh) V-Ni klaas. Dé rijkswacht stelde leden van de wielertoeristenklub, geleid door adjudant Ivens, voor (dw) U-Niklaas. T.g.v. de «dag van de politie» defileerde de politie van het stadhuis (dw) De KWB van Moerzeke hield zijn jaarfeest (vh)

De Voorpost | 1982 | | pagina 17