Bewoners rond Mijlbekelaan in Aalst protesteren tegen verhaalbelastingen 3 Sporthal-Zwembad Projekt: Twistappel in Zeelse raad GERANTE PEDILUX In memoriam: Alfonsine Moernaut Vinnig begrotingsdebat in Buggenhoutse raad Benoemingen te Hamme Begrotingsdebat houdt Lebbeke wakker Badkuipenrace KSJ-Lokeren nadert Benoemingen te Berlare C.V.P. Lebbeke dient van antwoord KERKSTRAAT fö; AALST BELANGRIJKE KETEN VAN SUPERMARKTEN WERFT AAN: 2 - 2.4.1982 - De Voorpost Vervolg van blz. 1 naar verminderingen, die in De buurtbewoners en eige- het verleden toegestaan wer- naars wensen eveneens dat het den aan inwoners uit de deel- stadsbestuur, zoals zij reeds gemeenten, toepaste voor de woonwijk Op de vrij rumoerige vergade- Ten Berg, ook ditmaal de door ring, die o.a. bijgewoond werd de hogere overheid toegeken- door de CVP-raadsleden Uyt- de subsidiëringen zou in min- tersprot en Vinck en waarvoor dering brengen van de belas tingen, die nu aan de aangelan den aangerekend worden. Voor de Mijlbekelaan bekwam het stadsbestuur immers een staatssubsidie van 35 van de wegenaanleg en 65 voor de aanleg van de rioleringen. Het het stadsbestuur zich bijna vol tallig verontschuldigd had, werd tenslotte ook beslist dat men de verschuldigde ver- haaldbelastingen per jaarlijkse afbetalingen zou regelen. theoretisch de mogelijkheid heeft om de kosten voor de aanleg van een straat in zijn totaliteit terug te vorderen on geacht de subsidies die zij van de overheid ontving? En wat te denken van een maximum breedte van 15 meter die voor de verhaalbelastingen toepas selijk is, daar waar een norma le straat slechts 12 meters of minder breed is? Ook het feit dat men verhaalbelastingen vraagt aan inwoners, die Te Denderbelle werd Alfonsine Moernaut vandaag begraven. Ze werkte jarenlang bij Van Roy te Wieze als bediende. Ze stichtte te Denderbelle de K.B.G., waarin ze tevens sekretaresse was. Jarenlang was ze voorzitster van K.V.L.V.; de landelijke vrouwengilde, waarmee ze als het ware vergroeid was. Ze nam ook van deze vereniging het sekretariaatswerk waar. Als bestuurslid van Ziekenzorg, heeft ze vele zieken een groot deel van haar tijd gegund. Ze kwam regelmatig een praatje met hen slaan. Verder was ze ere-be- stuurslid van de C.M. en ijveraarster voor Kerk en Wereld. De katolieke gemeenschap van Denderbelle kent hier een groot verlies. Ze was sociaal, meevoe lend, aktief. Jarenlang de motor van verschillende organisaties, onvermoeibaar. Haar heengaan schept een leegte, die niet zo gemakkelijk zal opgevuld worden. Zij kan een lichtend voorbeeld zijn om jonge mensen aan te sporen, zich actief in de parochie te engageren. Zij is het voorbeeld van de vrijwillige, onbaatzuchtige dienstbaarheid. Wij zijn dankbaar voor wat ze geweest is. et Het kan verkeren, zei Bredero, ooit eens. Zo ook is het momenteel in onze politi konstellatie. Tot voor enkele jaren staken de diverse politieke groepen elkaar de loe om met zo groot en zo duur mogelijke luxe-realisaties te kunnen uitpakken. A Vri groot en zo duur mogelijke luxe-realisaties te kunnen uitpakken. De ekonomische situatie en de financiële toestand is totaal omgeslagen en nu wil elk voorstellen doen waarop bovenaan «besparen» staat. Zele moet momenteel de last van de dure projekten nog niet dragen. De sportlW" zwembad realisatie maakt nu bijna 20 jaar rondjes van de ene schuif naar de ande|n& Momenteel zijn er op de gemeente goede privé-akkomodaties en een zwembad sch dr; een utopie te worden, zodat het nut om het voorstel uit te voeren in vraag wordt geste De SP-fraktie heeft bij men werden en die nu logi scherwijze moeten nageko- monde van Gustaaf Ver- cauteren vroeger reeds men worden, haar standpunt bekendge maakt, dat ze radikaal te V <ks Betere kontrole wens voorziet, dit teneinde la ter van eventuele verminderin- spreekt voor zichzelf dat de nu gen te kunnen genieten. Voor verhaalde sommen van onge- de toepassing van een aantal veer 8?675 miljoen voor de wensen en bezwaren van de wegenaanleg en 2?226 miljoen aangelanden zal het immers voor de rioleringen drastisch noodzakelijk zijn dat het ste- zouden verminderen. Waarom delijk taksreglement op de ver worden de belastingsreglemen- haalbelastingen gewijzigd ten niet voor alle Aalstenaars wordt. Dit reglement blijkt in- op dezelfde manier toegepast? derdaad op een aantal punten Zo werd er openlijk op de achterhaald en ondemokra- vergadering gevraagd. Hierbij tisch te zijn. Hoe kan men werd trouwens ook verwezen anders verklaren dat de stad het stedelijk reglement trou- slechts toevallig aan een nieu we straat palen, riep op de vergadering heel wat vragen op. Voor de Mijlbekelaan dient hier konkreet gedacht te worden aan de huizen, die de hoek vormen met de Leopold- laan en de nieuw aangelegde straat. Met deze vergadering in 't Apostelken werd nogmaals bewezen dat het laatste woord over de verhaalbelastingen te Aalst alleszins nog niet gezegd werd. VEHE De verkiezingskoorts heeft stilaan een invloed op de huisvuilzakken zullen ech- debatten in de gemeenteraden. Toen de Buggenhoutse ter 15 fr. gaan kosten, raad vergaderde stond de ondertekening van het kartel Ook de bezitters van tussen de oppositiepartijen voor die avond in de agenda's luxepaarden, krotwonin- van de betrokkenen genoteerd. gen en tweede verblijf plaatsen zullen meer moe- De meerderheid (CVP) grootste sportclub (m.a.w. ten betalen. Maar dat is reageerde alert op de uit- Sparta-Buggenhout, waar- dan toch de massa niet. spraken van de politieke van hij sekretaris is). Trouwens enkel raadslid tegenstanders en ant- Raadslid Keldermans (VU) Schelfhout repliceerde op woordde soms vrij scherp oordeelde dat de verenigin- de belasting op luxepaar- op interpellaties. Te Hamme werden volgende beslissingen genomen in geheime zitting; de h. Emiel Van den Bossche werd bevorderd tot sergeant bij de gemeentelijke brandweer. De h. Jan Saeys werd aangesteld als interim direkteur aan het G.I.T.O., Burgemeester Van Driessche onderwijs voor sociale promotie, tot het einde van het schooljaar 1981-1982. Het ont slag, ingediend door de heer Robert Rogiers als schoolhoofd met klas aan de gemeentelijke lagere jongensschool Moerzeke werd aanvaard met ingang van 1 september 1982. De h. Charles De Wispeleir werd benoemd in vast verband tot studiemeester-opvoeder aan het G.I- .T.O. Burgemeester Van Driessche-onderwijs met volledig leerplan. Het ontslag ingediend door Gus taaf De Vlieger als portier-toezichter aan de ge meentelijke muziekschool, met ingang van 1 no vember '82 werd aanvaard. De h. Johan Colman werd benoemd tot politieagent in vast verband en Clement Van Mullem werd bevorderd tot ploegbaas B vanaf 1 april 1982. De h. Benny De Block werd bevorderd tot onderbureauchef, vanaf 1 april aan staande. Navolgende personen werden aangesteld als klerken of klerk-typisten op proef voor drie maand vanaf 1 april 1982: Philip De Ruysscher, Paul Engelbeen, Herman Catrysse, mej. Linda Wuytack en mevrouw Erika De Bondt. - P.V.G. gen de verwezenlijking is, In september 1981 keurde omdat het te zware lening- de raad een lening van lasten op de rug van de 2.802.000 F om het ereloon bevolking zou leggen. Ook te betalen voor het totaal CVP-raadslid Etienne rioleringsplan, goed. De Cooreman sprak zich reeds provincie konstateerde een in die zin uit. CVP-woord- verschil van 744.000 F door voerder Rupus opperde een foute berekening. SP- voor een paar maand terug raadslid Vercauteren wou het voorstel om het ganse weten of de gemeentelijke probleem te onderzoeken technische diensten die als het resultaat van de projekten degelijk nareke- wedstrijdaanbieding moet nen. Zonder de tussen komst van de provinciale diensten zou Zele zo maar eventjes 747.000 F te veel betalen. Het verminderde leningsbedrag van 2.055.000 F werd aangeno- besproken worden. Het enthousiasme voor een gemeentelijke realisatie schijnt wel geluwd. SP'er Gustaaf Vercauteren raakte de gevoelige plek nog maar eens aan, toen hij men. Burgemeester De verklaarde de lening van Bruyne antwoordde dat die 334.000 F niet te zullen berekeningen worden na- goedkeuren. die er nodig is gezien, maar dat een fout om het ereloon voor het nazicht van biedingen van zwembad en sporthal, te betalen. Hij verduidelijkte hiermee de lijn te willen altijd mogelijk is. Middenstand beschermen De jaarlijkse avondmarkt zal op vrijdag 25 juni mo- volgen die zijn groep in- gen doorgaan. nam. Bij de stemming was hij de enige die tegen stem de. Hij werd niet gevolgd door zijn partijgenoot Gus taaf Francois. De tussenkomst lokte bij Het schepencollege ver leende toelating, maar zal in de toekomst rekening houden met de wensen van de plaatselijke midden stand. Raadslid Famelaer gen hun eigen boontjes den. Reakties op de voor- moeten leren doppen en gestelde begroting waren er burgemeester De Bruyne vroeg de reaktie van het een felle reaktie uit, die college op de brief van de vroeg aan de interpellant Middenstandvereniging, om een rechte houding en die haar ongenoegen uitte geen kromme houding te over de gang van zaken in B het verleden. Vorig jaar viel de avondmarkt twee volgen. De heer Rupus (CVP) noemde de lening raadslid Karei Baeck, te- De Bisschop vroeg ook nog vens OCMW-voorzitter, de om de verdelingskriteria te deze kleingees- een u'tv'oe'se' van opties dagen voor moederdag en die vroeger unaniem geno- hij werd overrompeld door gelegenheid om te ant woorden op een interpella- herzien. Raadslid Van Den Broeck vond dat de hand- Voor de punten van de ge meenteraad aan de orde stelde dan ook een afschaf- bij de vleet. De Bisschop van de dag kwamen kreeg fing van de toelagen voor. vond dat de raming van de Dinsdag 30 maart was er daarom, op ontvangsten bij de huisvui- gemeenteraad te Lebbeke. bge manier moet weer- lophaling niet klopten. Van De zjtting verliep redelijk wraak nemen. Zoals de Den Heule oordeelde dat vlot. Toch zag iedereen op Chinese wijsheid zegt: de begroting hypothetisch tegen het laatste punt van «wraak is de zelfmoord van en te optimistisch was op- de agenda: begroting 1982. de geest». Het VU raadslid gesteld. De geraamde ont- Als een zwaard van Da- heeft zaken doe herstem- vangsten in de zwembaden mocles hing het boven de men, waarover reeds tij waren te hoog en de uitga- hoofden. Johan De Mol, dens het jaar gestemd was. ven voor wegenwerken te VU heeft de knoop dan D't >s louter tijdverlies ge- laag geschat. Keldermans maar doorgehakt en ge- weest. Had hij gewoon die rekende uit dat een gezin vraagd punt na punt te punten aangehaald waar met een eigen woning ge- stemmen voor de begro- ,nee hij niet akkoord ging, middeld 30.000 fr. belas- ting. Algemene verrassing zodat daarover kon ge ring betaalt, terwijl een ge- en wrevel. Zelfs de leden stemd en gedebatteerd zin zonder eigen huis van zijn eigen partij vroe- worden. Want punt na punt zich verbaasd over het feit 15.000 fr. betaalt. gen of hij het wel meende. Is volkomen nutteloos. Karei Baeck antwoordde dat men in openbare zitting Burgemeester De Landts- Maar Johan De Mol drukte Waartoe zit de gemeente- hervormingen van het heer verdedigde het voor- door. Punt na punt. HeT *aa<I anders tijdens het stel met de woorden «een werd dus een marathonzit- jaar? (Met heel Antwer- realistische uitwerking van ting. De stemming was al- P®0» zouden de Strangers de gemeentefinanciën». lesbehalve aangenaam, zeggen). Vele raadsleden Trouwens de kasmoeilijk- Eerst beschuldigde hij de hebben dit dan ook be- heden waarmee de ge- gemeenteraad van dagjes- schouwd als pure propa- meente te kampen had zul- politiek, wanbeleid en het ganda en kleingeestige len binnenkort tot de verle- opdrijven van de inkom- wraak. Het is belachelijk den tijd behoren. Verschil- sten, gebrek aan besnoeiin- punt na punt in vraag te ontkende hij formeel dat ken, maar verdedigde de lende saldo's ten bedrage gen bij de uitgaven. Sche- stellen, zeker die waarover dan voordeel oeroKKent. leden van de meerderheid huidige gang van zaken, van 8 miljoen zullen op pen Abbeloos gaf repliek, de gemeenteraad reeds be- Wat wel spijtig zou zijn of zelfs OCMW-leden gra- Wel dacht hij dat de ups en korte termijn aangezuiverd De raad zelf onderging het slist heeft. Wat Johan De Volgende week net vone- worden door het ministerie hele gebeuren bijna lijd- Mol bereikt is een zich stil- dig en uitgebreid verslag tie die tijdens de vorige balclub wel wat weinig on- gemeenteraad verwoord dervond. werd door Dhr. Kelder- Bij de meerderheid kwa- mans (VU). Het betrof men er antwoorden los van toen een vraag over een Jozef De Baerdemacker onbetaalde barrekening, (tevens voorzitter van de waarbij de opmerking werd Opstalse voetbalploeg) die geformuleerd dat het wel de toelageregeling voorge- eens leden van de meerder- steld door Freddy De Bis- heid konden zijn die hun schop maar niks vond. rekening niet betaald Schepen De Ridder toonde hadden. nu dat de 42.830 fr. in feite een misboeking zijn. De subsidiestelsel voorstelde, raad kan deze fout enkel terwijl daarover in de com- ongedaan maken op voor stel van de ontvanger. De missievergaderingen met geen woord werd gerept. reden waarom de rekening Schepen Heymans ver- nog niet on-inbaar werd verklaard kende Karei Baeck ook niet, maar wel klaarde zich bereid om te gen volgend jaar een ander subsidiesysteem uit te wer- 8 mei lijkt nog ver af. Maar niet voor KSJ (KSA-VKSJ)- Lokeren. Die dag organiseert deze aktieve jeugdbeweging haar eerste badkuipenrace op de Durme langsheen de Durme- laan te Lokeren. En deze eerste uitgave lijkt een waar sukses te worden. Zo een 350 Info-boekjes werden verspreid en verscheidene organisaties en niet-georgani- seerden zijn volop bezig met het uitwerken van hun «vaartuig». De inschrijvingen zullen stilaan binnenkomen (uiterlijk tegen 9 april), zodat de verdere uitwerking van 8 mei kan gebeuren. Hopelijk is die dag de zon ook van de partij. Zij kan dan meewerken aan het spektakel. De nodige inlichtingen en inschrijvingsformulieren kunnen nog steeds bekomen worden op één van de volgende adressen: Ann/Wim Audenaert. Beukenlaan 35 te Loke ren (091/48.36.80); Wemer Hillaert, Daknamdorp 10 te Lokeren (091/48.37.20). J.V.L. bloemenverkopers, hiermee de plaatselii handelaars lelijk in de p temonnee zaten. Dit ji valt de datum na moed dag en daar zal het uid meentebestuur in de t( komst over waken, middenstandsorganisatie maakte ook zijn bek over het verkoop van bite men op de openbare pla sen; kerkpleinen en aan kerkhof. Burgemeester Bruyne antwoordde dat geen nieuwe toelatinj tki meer gegeven word ndi maar de bestaande verg :nd ningeiTblijven als een vcer worven recht. f1 Tussen de Oude Kout^ de Nieuwe Kouter- er Van Hesedreef zullen gin mei de 90 woningen vèfèü de Gewestelijke Bot n maatschappij betrokl ve worden. De aanleg van voetpaden en de groen planting zal gedeelteK door de staat (2.314.282 betaald worden voor deel dat in het openb jtt domein valt en de (4.634.856 F) zal door maatschappij gedrajl worden. Isl< Met betrekking tot de woningen, deelde vooi ter Alfons Rupus mee, in tegenstrijd met wat wordt verteld, er geen ningen meer beschikb pi zijn. jg De lift die in het geme k tehuis werd geïnstalle cai kost 3.283.474 F. Raad: >bj Francois meende te moe vaststellen dat de lift wei wordt gebruikt en de h< 'Jt uitgave misschien zijn d heeft gemist. Schepen Waele, die j^ren heeft g verd om die lift te real ren als gemakkelijke t gang voor bejaarden mindervaliden, vroeg geduld. De bevolking m _c er aan wennen. De vje schillende gehandicapt verenigingen zullen aan schreven worden om leden te wijzen op het mak om de lift te gebruil als toegang tot het geme tehuis ok J' I-er d :hl dt TE KOOP GEVRAAGD: in okkasie te koop gevraagd i lieve zich te wenden, tel. 1/1 rv>7fiOf» BD: fl aaod tis zouden drinken in de bar van het OCMW-rus- thuis. Enkel tijdens de raadzittingen ontvangen de leden een gratis konsom matie. Maar bij alle andere gelegenheden worden de centjes bovengehaald. Karei Baeck wees er trou wens op dat de barrekening nu reeds van in 1976 deze boekingsfout meesleurt, dus reeds van tijdens de vorige legislatuur. Bij de bespreking van de subsidies voor sportclubs en socio-kulturele vereni gingen vroeg raadslid De Op de VU-aanval betref- Bisshop (SP) een verhoging fende de aanwervings downs van clubs niet dade lijk mogen meespelen in de toelageverdeling, want een club die het moeilijk heeft kan misschien de luttele centjes best gebruiken. Het fiscaal stelsel van de gemeente bleef ongewij zigd met uitzondering van de belasting op de huisvui- lophaling die verminderde van 1.500 naar 500 fr. De van Nationale Opvoeding en Nederlandse Kuituur dat nog ettelijke miljoenen diende te betalen aan Bug- genhout voor het inrichten van kunstonderwijs (mu ziekschool). De begroting werd goedge keurd door de CVP, Leon Van Den Broeck onthield zich, de rest stemde tegen. (Ivd) zaam. Het VU gemeente- aan dóórtrekkend isole- van de gemeenteraad en de raadslid kan dan af en toe ment. De vraag is of hij begrotingslag. een scherpe waarheid zeg- gen, hier heeft hij wel blijk gegeven van ondoordacht en onvoorbereid handelen. Misschien ergert het hem, dat hij niet altijd 'au sé- rieux' genomen wordt (wat hij ten andere zei) maar dat examens heeft de C.V.P. het uiteindelijk nodig Oud© V«8t 34 Is 8330 Dendermonae T#t 062/21.40,60 M, H«ymenp!e«i 16 1» SW-NWaaa T«. 031/76.43.54 06370.41:1# Tijdens de jongste Berlaarse bedrijfsboekhouder voor het gemeenteraad werd beslist gemeentebedrijf Donkmeer een aantal museumstukken met eenparigheid openge- aan te kopen ter waarde van steld. Ook de betrekking van betekent nog niet dat hij 19.000 fr. Maar ook de men- gemeente-ontvanger komt va- sen van nu moeten leven, kant en daarvoor zal een exa- daarom moest de gemeente men worden uitgeschreven. volgende materialen aanko- Er werden enkele interessante pen: een schoolbord voor de benoemingen gedaan. De gemeenteschool van Uitber- nieuwe gemeentesekretaris gen, een slijpsteen, een boor- wordt Frank Lippens uit Lochr- dat 2 maanden buiten pen Hiel: «De voorberei- machine en een lasapparaat risti, geboren in Overmere, zal dienst is. Om die vragen ding, die er geweest is, was voor het gemeentepersoneel. hij zo snel mogelijk naar het zijn de voorzitter en de se- georganiseerd door mensen De raad verleende gunstig ad- grondgebied van de gemeente kretaris, de avond voor het van de gemeentedienst, vies aan de overheveling van komen wonen Mevrouw Rita geacht te replikeren. Sche- examen omgereden. Ze voor henzelf. Het resultaat 000 9r®nd naar Dender- Baeten-Van der Stricht, kreeg pen Hiel houdt eraan een zijn om 21.00 uur vertrok- van de proeven is in Me- Dat st"k la9 over de na eenjaar stage £aar v^te rechtzetting van de fdten kin en om 22.00 uur waren chelen aangekomen 35 mi- g1=;ri«w^ te geven. Reeds een hele ze reeds terug. Het betrof nuten nadat het examen ge- de BeMaarse brandweer af en de Molenstraat 72 C te Over rijd zijn er beschuldigingen hier 3 dictees. De proeven daan was. Dit kan bij die toe moest uittrekken om de mere en is geboren op 8.6.53. die de VU systematisch in waren onder omslag en zijn mensen echt nagetrokken branden zo ver van het eigen Paul D'Haese die zijn stage haar infoblad geeft, meest- in aanwezigheid van de ju- worden. Wij, CVP, zijn ei gebied te gaan blussen. Om- van geschoold arbeider heeft al tegenover iemand van de ry en de examinandi zelf tegen dat de voorzittei dat de gevel van de Uitbergse voltooid, werd ook benoemd. C.V.P. Schepen Hiel ver- geopend. Wat de VU be- de vragen heeft. Het was gemeenteschool dringend Hij woont in de Bosstraat en is klaart: «Geen enkele weert is pure roddel en po- bovendien een bekwaam- moet hersteld worden werd 9®^®" opaMI.46. Ex werd examenvraag is vroeger in iiüeke Ldach.,rekking., he.dsproef en geen verge- ^r^ZSglTS'e mijn handen gekomen. Dhr. Dauwe, voorzitter lijkend examen. De kandi- raming te verlenen. trekking van opsteller goedge- Dag na dag kan ik verant- van de C.V.P. voegt eraan daat moest 60% hebben. werd een betrekking van keurd. woorden. Er heeft geen toe: «Wij hebben altijd ons Dat er goede resultaten be- best gedaan en zullen het haald zijn, bewijst twee za- blijven doen om te streven ken: 1. dat de kandidaten naar waardevolle elemen- zich sterk ingespannen heb- ten en bekwame kandida- ben; 2. dat wij goede kan ten. We hebben zelfs in de didaten hebben. Voor op- koalitie de zuster van Jo- stellers waren er slechts 25 GEEFT MEER KOMFORT AAN UW VOETEN Schoenen in verschillende jU breedten 4 Voetverzorging I j Steunzolen [J Orthopedisch maatwerk i Spataderkousen Erkend door alle Mutualiteiten 1 6 32 25 001? i Telefoon 053-21.59.23 I B'.y.'.i i voorexamen plaatsgehad. Er zijn mensen voorbereid geweest, maar dat is ge beurd door anderen, dan juryleden. Een voorberei ding is géén voorexamen. Eerst en vooral: ik heb han De Mol benoemd als geslaagden op de 46 deel- geen enkele vraag in mijn onderbureauchef, na het nemers. We hebben daar handen gehad, 's Morgens verschijnen van het artikel, geen enkel belang bij. Het om 8.45 u. hebben de jury- Dit is wat betreft het stand- is pure zwartmakerij van de leden hun vragen laten ko- punt van de C.V.P. - van VU, pure politieke propa- piëren. Ik ontken ten stel- de P.V.V. weten we niets ganda. De heer Dauwe ligste dat ik één vraag in Het artikel spreekt verder voegt er nog aan toe: «De mijn handen zou gehad nog over vriendjespolitiek. C.V.P., die aan een verjon- hebben, noch ik noch Hugo «Dat is nog smeriger», al- ging en een vernieuwing Dauwe, met uitsluiting van dus de CVP, «te smerig om van haar kandidaten denkt, de vragen van één jurylid, op te antwoorden». Sche- vooral in het kader van de fusie, wenst in de eerste plaats bekwame mensen, die in staat zijn hun taak in de gemeenteraad te vervul len. Als de VU niet als lasteraar wil gebrandmerkt worden, moet ze haar be weringen kunnen bewij zen.» De heer Dauwe vult aan: «Wat betreft de CVP hebben wij zelfs overwogen klacht neer te leggen we gens laster en eerroof, om dat de VU het politiek fat soen schaadt door mensen rechtstreeks te betichten, zonder grond van waar heid, over zaken waar zelfs geen schijn van aan is. De CVP stelt vast dat de VU stelselmatig mensen van de CVP aanvalt, zonder grond. Misschien wil ze een breuk in de koalitie bewer ken? Want gedurende deze 5-jaar gezamenlijk ge meentebestuur, hebben de CVP en PW altijd op sere ne wijze van gedachten kunnen wisselen. Aan de VU om te bewijzen dat ze de partij van de zwartma kerij niet is. he Wij vragen: Diploma A1, distributie marketing of erva ring in distributie bij voorkeur in de voe/ dingssektor. Een dynamisch element, verkoper met eef commerciële geest. In staat zijn leiding te geven over perso^ neel. Sh Wij bieden: Een stimulerend werkklimaat in een dynajjj mische onderneming. Vast salaris premies dertiende maan< verlofgeld Geïnteresseerden kunnen opbellen naar Personeelsdienst 056/48.99.81

De Voorpost | 1982 | | pagina 2