Den Bond blijft leider te Hamme Zware nederlaag voor Grembergen |irk Vlassenroot en Eric Brems mjvën door tegenslagen geremd - Trouwen op de motor illy Baeke en Peter Dhanis aan de eer PRIMA uur- Van Gaeveren verslagen In de tweede helft Van Gaeveren 12 - Lamotboys 7 Krachtbal Temse Berlaarse knapen kampioen De Voorpost - 2.4.1982 - 35 MOTORCROSS TAFELTENNIS SCHIETEN Berlaarse motocrosser Eric Baeyens trad vorige week te Zele in het huwelijk. Zijn portersklub onder leiding van voorzitter Julien Blancquaert, sekretaris Martin Roels penningmeester Julien De Meuleneer boden hem ter dier gelegenheid een splinternieu- crossmoto aan. Eric zelf was niet op de hoogte en was verrast door dit mooie chenk, waarvoor de klubleden zich heel wat inspanningen hadden getroost. •ds vier jaar rijdt Eric Baeyens in de BLB, reeks 500 cc en dat steeds met Maico. alli langs echter was hij beginnen dromen van Honda en zijn supporters hebben er nu or ir gezorgd dat deze droom waarheid werd. Bij het verlaten van de kerk vormden de tocrossers een originele erehaag. Fred Mertens, Eric Spiegeleer, Philip De Corte, niël Cnudde, Dirk Vlassenroot en Jaak Claeys zorgden voor deze sensatie. (jj) In het Hamse Schutterskam- pioenschap is men al aan de derde schifting toe. Alles ziet er naar uit dat Den Bond de belangrijkste titelkandidaat blijft. Ook deze keer won het 20 punten in het algemeen klassement. De beste prestatie kwam van Eddy De Schepper (Den Bond) die reeds met zijn eer ste schot de hoge neerschoot. In de volgende drie beurten schoot hij gans de kop neer. In de resterende beurten werden nog drie latvogels zijn deel, wat hem meteen de beste dagprestatie bezorgde. Kwade konkurrenten waren André Robberecht met de ganse top en één latvogel en Robert Sacré (De Wuiten) met de top. Sacré, vorig jaar kam pioen, schijnt zijn zelfzeker heid te hebben teruggevonden na een paar mindere uitslagen in het seizoenbegin. Frangois Vlaminck was weer in goede doen. Met een hoge en een zijvogel handhaafde hij zijn tweede plaats. In dezelfde lijn mogen we ook Roger Van den Eynde en Ju les Van de Voorde vernoe men, zij schoten elk een hoge. De Schepper was weer su bliem in het dagklassement van het hoog spel. Hij schoot tweemaal raak in drie beurten en won voor de derde keer het dagklassement. Bij de lat- schutters veroverden Jozef Van der Stock en Frans De Clercq vijf punten. Tijdens de afkamping haalde eerstge noemde het. Uitslagen en klassementen Pelotons: 1. P. Rousseau (Den Bond); 2. Vic Vanden Branden (Wuitens); 3. E. Ro bberecht (Den Bond); 4. J. Van de Voorde (Bastianen); 5. G. De Bock ('t Eiland); 6. J. Van Puyenbroeck (Bastianen); 7. M. Wouters ('t Eiland); 8. E. D'Hollander (Gekroonden); 9. I. De Kimpe (Wuitens); 10. G. De Vijlder (Gekroonden); 11. L. Wouters (Kastel). Hoog spel: 1De Schepper E. (Den Bond); 2. F. Vlaeminck ('t Eiland); 3. A. Robberecht (Den Bond); 4. R. Sacré (Wuitens). Lat8Chutters: 1. A. Marechal (Wuitens); 2. J. Vander Stock (Bastianen); 3. F. De Clercq (Wuitens); 4. P. Rousseau (Den Bond); 5. L. Peelman (Bastianen). Dames: 1. L. Van Puyen broeck (Bastianen); 2. M-J Peelman ('t Eiland); 3. C. Windey. Zestig Plussers: 1. L. Wau- ters (Kastel); 2. R. Van den Eynde (Bastianen); 3. F. Den Buyten (Kastel). KORFBAL de BMB-motocross te Genk haalde Jan Blancquaert bij inters 250 cc in de eerste ks een zestiende plaats en de tweede reeks werd hij als .s. itste afgevlagd. In de eind- 101 nd werd hij tiende. Bij de °r' ionalen 250 cc. die voor de ionale kampioenschaps- iten reden, heeft Dirk Van Walle een mooie beurt ge- akt. In de eerste reeks ein de hij vierde en in de twee reeks een negende plaats, t hem de vijfde plaats op- tcht in de eindstand en tien iten voor het kampioen- lap. In diezelfde koers be- /E aide Geert De Ruysscher derde plaats in de eerste iks. de inters 125 cc werd Pa- ik Meerschaert vijfde in n rechtstreekse finale en bij nationalen 125 cc reed ►ert Van Gljsegem als ne- nde over de eindstreep. Zijn >er Guy, moest noodge- ongen forfait geven voor de ite prijs van Nederland 125 omdat hij vrijdag jl. op trai- ig gekwetst geraakte. Ste naar Tony Hofman, werd zesde in de rechtstreekse fina le voor juniores 500 cc. Wllly Baeke won bij de vetera nen in de BVM-cross te Otten- burg. In de MCB-cross te Oostrozebeke werd Julien Slachmuyldera tweemaal als derde afgevlagd bij de juniores 250 cc, plaats welke hij ook bekleedde in de eindstand. In de BLB-cross te Olmen be haalde "Raoul Waterschoot een derde plaats in de eind stand bij de inters B, wedstrijd gewonnen door Eduard Van de Klooster. Bij de nationalen 500 cc werd Maurits Baetens derde in de eindstand. Philip pe De Pauw werd tweemaal als derde afgevlagd bij de se niores 125 cc, wat hem ook een derde plaats opleverde in de eindstand. Peter Dhanis won de twee reeksen bij de juniores en werd eindlaureaat bij de 500 cc ers, terwijl Gino Perreman eindwinnaar bij de 250 cc ers waar Franky Apers een vierde plaats behaalde. Motorcrosskalender BLB-motorcro88 te Lochris- tl. Wedstrijden voor inters A en B, nationalen 500 en 250 cc, zijspannen, seniores 125 cc, juniores 500 en 250 cc, nieu welingen 250 en 125 cc. De eerste start wordt om 11 uur gegeven. BMB-motorcross te An- greau. Omloop van «Ferme du Seigneur». Tijdens deze cross wordt de grote prijs van België 125 cc betwist met als voornaamste kanshebber de Belgen Mark Velkeneers, Har ry Everts en Dirk Geboers. Van buitenlandse zijde zal de meeste weerstand te verwach ten zijn van de Italiaan Rinaldi. De inters, nationalen en junio res zorgen voor het nevenpro gramma, waar 's zaterdags reeds enkele reeksen plaats hebben en ook de officiële oe- fenritten van de grote prijs rijden MCB-cross te Merendree. Wedstrijden voor inters, zij spannen, seniores, juniores en nieuwelingen. BVM-cross te Merendree, Fam-cross in samenwerking met de MCB. Eerste start te 11 (mt) Appels - Bornem 13-8 Aan titelkandidaat Bornem heeft Appels, vooral wat de eerste wedstrijd helft betreft zeker geen gemakkelijk hapje gehad. De eerste helft was gelijkop- gaand en Appels was steeds op achtervolgen aangewezen Appels schiep nochtans de meeste kansen maar op inlo- pers werd er gefaald. Tot aan de rust gelijkopgaande partij. Met een 5-5 stand. Naarmate de tweede helft vorderde be gon Appels steeds maar beter en vlugger te kombineren en Bornem moest afhaken na een twintigtal minuten. Appels 12- tal combinerende schitterend en Bornem stond er aangesla gen bij. Appels speelde deze wedstrijd uit op schitterende wijze, voorzien van de nodige korven. De ganse ploeg mag terugblikken op een zeer goe de wedstrijd. Hierdoor zijn de titelkansen van Bornem wel verzwonden. Appels behaalde in zijn drie laatste wedstrijden het maximum aantal punten d.w.z. juist zoveel als in de 11 eerste wedstrijden van het sei zoen. Van een ommekeer ge sproken! Met nog vier wedstrij den voor de boeg zijn ze zeker van het behoud in tweede na tionale. Wanneer Appels op deze wijze doorgaat zit er ze ker nog een zesde plaats in. Van Cauwenberghe Marijke die de gekwetste De Wilde Christel verving deed dit even eens op prachtige wijze. De korven: De Wilde Wim 5x - Van Cau wenberghe Wim 1x - Schud- dinck Ann 2x - Verstraeten Annette 1x - De Pelseneer Guido 1x - Borms Edwin 1x - Van Hoorde Gisèle 1x - Ver- meir Frankie 1x. Reserven Appels 2 Bornem 5 De reserven die nog steeds onvolledig in het veld moeten aantreden kenden de zoveel ste nederlaag. Nochtans speelden ze een evenwichtige wedstrijd tegen Bornem. De afwerking is hier namelijk de zwakke schakel. Voor volgend seizoen moet hierin zeker ver andering komen. Trainer De Waele zal dit probleem zeker wel oplossen. De kon/en: Goossens Ann 1x - Hooft Rudy 1x. Scholieren Groen-Wit Appels Appels dat Groen-Wit aan huis ging kloppen neemt hierdoor een ernstige optie op de titel in de scholieren C1 klasse. De kompetitie werd door deze bei de ploegen tot hiertoe be heerst. Elke tegenstander werd met hoge cijfers geklopt. De eerste speelhelft was Ap pels de betere van zijn tegen stander en stond aan de rust voor met 0-3. Onmiddellijk na de rust liep Appels uit tot 0-4. Nadien voerde Groen-Wit de forcing en kwam terug tot 3-4. De Appelse verdediging hield uiteindelijk stand en won deze wedstrijd. Na 8 wedstrijden 15 punten op 16 wat zeer knap is. In de eerste afdeling heeft Pa- tro-Tlvoll A echt de tanden laten zien en in eigen midden het bezoekend Grembergen A met 9-1 verslagen. Het was van bij de start al duidelijk dat Grembergse er niet zou bij te pas komen. Datzelfde Grembergse zou nadien in een wedstrijd tegen Baasrode A met 4-6 opnieuw moeten knielen. Mestdagh won dnemaal voor de bezoe kers maar toch duurde het even voordat Grembergse de rol loste. Van 3-3 ging het naar 4-5. Zowel Mestdagh als Van Damme wonnen hun laatste wedstrijd en daarmee was het 4-6. Patro Tivoll C heeft een mooie 2-8 overwinning ge boekt bij Lebbeke B. Van bij het begin werd de lokalen wei nig hoop gelaten en na zes wedstrijden was het verdikt gevallen: 0-6. Daarna wonnen de lokalen het dubbel en De Man kon er nog een punt aan toevoegen. Patro D en Vllerkouter heb ben gestreden voor de lokale eer. Vlierkouter A haalde het met 3-7. Het nam trouwens een flinke start want iedereen won zijn twee wedstnjden, dat waren dus al zes punten. Na dien won het nog het dubbel, zodat werd aangetoond hoe sterk het wel is. Bij Patro won Straetman twee wedstrijden en Heyvaert één. Patro D heeft het niet kunnen halen tegen het bezoekend Patro D. Het werd zelfs een vlotte ovenwinning. Messagie en Salembier wonnen al hun wedstrijden en Schockaert deed er nog een eenheid bij zodat de overwinning vast stond. BAC C heeft een 7-3 zege behaald tegen Beveren A dat gehandikapt achter de tafels verscheen. Eperst was de wed strijd gelijklopend maar later moest Beveren afhaken en BAC stevende naar een ruime overwinning. Baasrode C heeft het bezoe kend Pardaf met zware 7-3 cijfers getoond wat tafeltennis is. Aan de basis van de zege lagen vooral Lijneel en Vander Vreken die elk drie wedstrijden wonnen en daardoor de basis legden van deze grote en zelfs onverwachte overwinning. Vllerkouter B heeft met 6-4 de punten thuis gehouden te gen KWB C. Het is een boeiend kijkstuk geworden daar Vlierkouter steeds één puntje voorsprong kon behou den. Naarmate de wedstrijd vorderde kon Vlierkouter wat uitlopen. Toch zou het nog wat duren voor de zege vaststond. KWB schoot immers tegen het einde uit de krammen. Bau wingen en Meersman wonnen hun wedstrijd en daardoor na derde KWB tot 5-4. André D'Hooghe zou dan in de laat ste wedstrijd voor de Vlierkou- terzege zorgen. Dynamica B heeft ondervon den hoe sterk Madeion B wel is. Het kon de bezoekers zeker niet van de wijs brengen, in tegendeel men moest ervoor zorgen de eer te redden en dat deed Philips die won tegen De Bock. Een forse 1-9 overwin ning voor Madeion dus. BAC D wen gemakkelijk op verplaatsing bij Triumf C. Van Lancker en Van Den Branden waren de besten, zij wonnen alles en zo werd het 3-7. KAATSEN weekend werd de .B.-wedstrijd verreden te ion. In deze eerste proef inde voor het nationaal ipioenschap wou Dirk isenroot zijn dichtste uit- behalen maar tegensla- waren er de oorzaak van it hij geen ereplaatsen kon lachtigen. De eerste reeks >t hij als derde uit de hekken, kon direkt de iede plaats innemen maar iele valpartijen zetten hem een twaalfde plaats. De ide serie had hij weer een ille start maar terug mocht niet zijn. Bij een valpartij rd zijn uitlaat samengedrukt moest hij het rennerspark 'oegen. Ook Erie Brems It zonder ereplaats. In de ste start had hij nochtans 1 dichte plaats maar een lende piloot voor hem kon niet meer ontwijken en hij g mee tegen de grond, trdoor moest hij genoegen Tien met een 28e plaats. In. tweede serie herhaalde h dit voorval en hij kwam nieuw op een twintigste its terecht. Zonder tegen- agen zou Eric zeker met de isten meedraaien hetgeen ter een morele steun zou i, maar toch moet hij wel ten dat hij het zeker kan. c Verbraeken had ook niet 9l geluk in deze wedstrijd dat hij reeds verschillende iplaatsen veroverde had hij een slechte start in de eer- e reeks een valpartij en genoegen nemen met Bn vijftiende plaats. De twee reeks werd hij vijfde en wam op een elfde plaats in de indstand. Bij de nieuwelingen 50 cc reed Herman Lee- «erts een 32e plaats terwijl uc Daelman na twee sterke seksen met een zesde en een chtste plaats, vijfde werd in eindstand. Bij de juniores cc verliep het voor Guy nckaert ook niet zo best, in e reeksen werd hij in een artij betrokken en moest s van achteraan terugko- om nog een tiende en achtste plaats te rijden. In eindstand had hij een tien- Dlaats. Vereecken reed daaren- een opmerkelijke wed- met een sterke vijfde s in de eerste reeks. De re reeks had hij een min- start maar kon toch nog nde worden wat hem een nde plaats gaf in de eind- Franky Apers reed ierug een dichte plaats en had zowel in de reeksen als in de finale een vierde plaats. Hiermee had hij nog een ereplaats iets wat hij eigenlijk dit seizoen ai iedere wedstrijd behaalde. Overwinnaar bij de 500 cc- juniores werd ongetwijfeld te rug Peter Dhanis. In beide reeksen was hij terug onbedreigd en had met de nieuwe machine telkens een voorsprong van ruim een hal ve minuut. Hiermee won hij zijn twaalfde reeks dit op veer tien betwistte series en ook zijn zesde opeenvolgende overwinning. In de reeksen voor nationalen 500 cc reed Mare Baetens een opvallende wedstrijd met een podium plaats, ietswat van in de vorige wedstrijden wel te verwachten was. In beide reeksen kon de Husqvarna piloot een vierde plaats rijden wat hem tweede maakte in de eindstand. Bij de zijspannen deed Petrus De Cock met Luc Landuyt ieder een opkijken, na een derde plaats in de eerste ronde na men ze achteraf de tweede plaats in om dit tot de laatste ronden vol te houden en dan door het sterke duo Ramon - Goethals te worden voorafge gaan. Met een vijfde plaats uit de tweede serie werden ze vierde in de eindstand. Werner Lauwers werd hier vijfde in de eindstand, de eer ste reeks waren ze als tweede vertrokken maar een hapering deed hen op een twaalfde plaats terug hernemen om bij de finish toch nog een vijfde plaats in te nemen. De tweede reeks reden ze een vierde plaats en werden vijfde in de totaalstand. Bij de inters was het Corens die snelstarter was maar half- wedstrijd werd hij door een zware valpartij uitgeschakeld. De gebr Dhaemers namen dan de leiding over met Fe Verhoeven maar een sterk op komende John de Meyer was hen te sterk af en kwam ach teraf aan de leiding om met voorsprong te overwinnèn. Tweede werd Hugo Dhaemers voor Verhoeven. Raoul Water schoot werd eerste inter B, van de Klooster werd na een valpartij vierde erf ook Gerry Doms werd door tegenslagen achteruit gezet op een twaalf de plaats der inters B. De tweede reeks werd gewon nen door Dirk Claus voor De Meyer en Van Baelen. De eerste plaats bij de B-inters ging naar Edward van de Klooster. Terug kon Gerry Doms geen aanspraak maken op een dichte plaats door en kele valpartijen. Eindoverwin naar werd John de Meyer voor Claus en een dit jaar goed rijdende Felix Verhoeven. Bij de inters B ging de ovenwin ning naar Van de Klooster voor Meiresonne, Water schoot en Omer Baetens. Jan Blancquaert reed te Genk de tweede proef tellende voor het nationaal kampioenschap. De eerste reeks bezeerde hij zich aan de voet wanneer hij van de voetsteun slipte. De andere reeks kon hij toch een achtste plaats behalen wat hem tiende maakte in de eindstand. Tony Hofman reed zijn twee de wedstrijd bij de B.M.B. ju niors 500 cc. Er werd gestart voor de rechtstreekse finale waar Tony als vierde uitkwam maar op het ogenblik dat hij naar de derde plaats wou ko men maakte hij een slippertje en kwam op een zesde plaats te rijden welke hij dan ook kon behouden tot de finisch In zijn eerste wedstrijd werd hij tien de waarmee hij dan toch een goede aanpassing kent in de ze nieuwe federatie. Zondag 4 april B.L.B.- motocross te Lochrlstl Dank zij de speciale medewer king van vleescentrale Blom- me kunnen de inrichters van A.M.C. Destelbergen over een mooi overzichtelijk terrein be schikken zodat zowel renners park als parking voor het pu bliek vlak bij de omloop gele gen zijn, Als gastheer hebben we op 4 april de piloot van AMC Destelbergen Martin Me- ganck die aan de start komt in de reeksen voor Nationalen 250 cc. Martin heeft dit sei zoen al enkele ereplaatsen kunnen behalen zoals een derde plaats te Stekene en vijfde te Beervelde. Voor eigen publiek zal Martin zeker alles op alles zetten om de zo be geerde bloementuil in het lo kaal te houden. Het parcour is gelegen aan de Loozen Boer, Antwerpse steenweg te Lochristi. Inschrij ving vanaf 8 uur in café «Breu- gel» aan Beerveldestation. Eerste start om 11 uur voor de veertien reeksen waaronder ook zijspannen. Dus allen op post te Lochristi voor de zesde organisatie van AMC Destel- bergen. QH Aartseiaar - Atlantis 7-5 Het gehavend Atlantisteam heeft slechts een helft kunnen standhouden tegen Aartseiaar dat in de tweede helft de zege vastlegde. Tot bij de rust ging de partij gelijk op en de 5-5 stand bij de koffie was de juiste weergave van het geleverde spel. Hubert Van Hauwermeiren en Lisette Van Praet samen met Marijcke Dierick konden in de eerste periode terugslaan want steeds nam Aartseiaar voor sprong maar de poulains van voorzitter Maerschalck gaven steeds het gepaste antwoord. Na de rust ging het plots niet zo goed meer en kon Lebbeke niet een keer meer scoren. De thuisploeg bracht wel de stand op 6-5 en even voor tijd werd het zelfs 7-5. Waarmee het dan ook bekeken was voor blauw-wit. Er waren weliswaar weer heel wat verzachtende omstandigheden want Mariet ta Van Praet speelde wel mee maar was nog niet zichzelf na de kwetsuur opgelopen veer tien dagen geleden. Pierre Verhavert is nog steeds out en Leen De Leeuw was er ook niet bij zodat we de ploeg niet kunnen beoordelen na deze verliespartij. Zondag komt Joki op bezoek en indien er nu uit geen ander vaatje getapt wordt ziet het er niet rooskleu rig uit voor Atlantis. Want in de klassering zijn ze enkele plaat sen teruggeslagen en krijgen we nu Aartseiaar en Luchtbal die hen voorafgaan. Ook Joki de eerstvolgende tegenstan der staat op de derde plaats in het klassement en zal dan ze ker geen geschenken uitdelen. Knappe miniemen De miniemen van Atlantis Leb beke hebben te Zingen deel genomen aan een wedstrijd voor de vaardigste miniemen en hebben dit dan ook gewon nen meteen een pluim voor Marijcke Dierick die de jongste spruit van Lebbeke onder haar hoede heeft. Er namen een zevental ploegen aan deel en de Atlantis jongeren bleken de beste na de opgelegde proeven. Paastornooi van Atlantis Lebbeke Tijdens het Paasweekend or ganiseert Atlantis Lebbeke een tornooi voor kadetten en seniores. Op zaterdag wordt er gestreden tussen de kadet ten en reserven. Zondag ko men de seniores aan de beurt op het terrein aan de Konkel- goedstraat, waar de suppor ters verwacht worden. DUIVEN DUIVENMAATSCHAPPIJEN - BESTUURSLEDEN EN DUIVENLIEFHEBBERS AANDACHT!!! Het duivenseizöen 1982 komt stilaan op gang en zoals dit het vorig seizoen gebeurde zal «De Voorpost» ook dit jaar uitgebreid aandacht schenken aan het duivenspel in al zijn vormen. Wij vragen daarbij uiteraard in de eerste plaats de medewerking van de maatschappijen en de maatschappijbesturcn. Gelieve zo vlug mogelijk de uitslagen van de vluchten of een deel van de uitslagen te bezorgen aan onze medewerker Beno Van Winckel. Dendermonde- baan 145, 9140 Zele (tel. 052/44.47.94), teneinde aandacht te besteden aan de prestaties van uw duivenmelkers. Wij vragen ook de medewerking van de duivenmelkers. Indien de maatschappij of bestuur aan de oproep geen gevolg moest geven, hetgeen in het verleden wel al eens gebeurde, kunnen ook de duivenliefhebbers hun medewerking verlenen. In deze eerste kompetitie dag viel er maar één verras sing uit de bus: de neder laag van Van Gaeveren te gen hun boeren Hamse Groentenhalle. Groentenhalle-Van Gaeve ren: 12-11 Zoals de cijfers aantonen is het een spannend duel ge worden, waarbij de uitslag vooral werd bepaald door het slechte leveren. Na een 2-2 stand ging de lokale formatie door naar 5-2. Ge lukkig konden de bezoe kers deze opmars stoppen en nog voor de rust tot 6-5 terugkomen. Ook tijdens de tweede helft verliep de match evenwichtig: 7-8. Toen stevende men geza menlijk op de eindmeet af, waar de thuisploeg het net haalde. Rodania-Madelon: 12-2 Een gemakkelijke op dracht voor Rodania dat aan de rust reeds met 6-2 voorstond. Het deed nog beter in de tweede helft. Zonder medelijden won het de zes resterende spe len zonder de tegenstander nog een kansje te gunnen. Christiaenssens KWB- Toyota Le Patrimoine: 5-12 Aanvankelijk kon KWB gemakkelijk mee tot 3-3, maar .dan zou de tegen stand afbrokkelen: 3-6. Volledig de wedstrijd do minerend liep Toyota na dien uit tot 3-11, waarna KWB nog twee spelen kreeg, maar verder geraak te het niet. Broekkant-Ons Vermaak: 12-4 Het entoeziasme van de thuisploeg was in het begin niet te stuiten en dra stond er 4-0 op het bord. Eerst dan scheen Ons Vermaak, te willen meedoen. Verder dan een spel is het niet gekomen maar vlak voor rust werd het nog 6-2. In de tweede helft speelde Ons Vermaak iets beter, maar verder dan twee spelen ge raakte het niet. Van Malderen-Zolderke: 11-12 Een boeiende wedstrijd waarin de lokalen het eer ste punt haalden maar deze voorsprong rap moesten overlaten aan de bezoekers die van 1-2 naar 2-5 gingen. Het werd zelfs 3-7 maar op dit cruciaal ogenblik kwam Van Malderen terug en zonder enige schroom maakte het 9-7. Er werd toen zij-aan-zij gespurt, maar de bezoekers haalden het laatste spel. T" De senioresploeg van de krachtbalklub Temse. die dit seizoen prima resultaten boekte, ontving tijdens een gezellige bijeenkomst een nieuwe uitrusting. Deze klub die als eerste in het Waasland krachtbalsport introduceerde, heeft volgend bestuur: A. Nobels. Th. Van der Biest, Jan De Meyer, F. Van der Herten, L. Nobels, Fr. Mertens, Jo De Block en Livi Meersman-Van Raemdonck. Van Gaeveren nam in deze bekerwedstrijd een zeer slech te start en stond al vlug op een 0-2 achterstand. Er was zelfs een flinke dosis geluk nodig om het eerste spel op te teke nen: 1-2. Meteen was de thuis ploeg gelanceerd en alhoewel het nog 1 -3 werd ging men nadien in één ruk naar een 6-3 ruststand. Bij 7-3 leek de wed strijd gespeeld maar toen kwam Lamotboys weer drei gend opzetten tot 7-6. Geluk kig kon men bij Van Gaeveren het tij tijdig doen keren zódat men na 9-6 gn 9-7 uiteindelijk een afgetekende 12-7 over winning kon vastleggen Van Gaeveren is dus geplaatst voor de tweede bekerronde waarin men aan de Kille oog in oog zal komen te staan met Rodania. Dat wordt op 17 april beslist een topper van formaat met de finaleplaats als inzet. Ondertussen gaat de competi tie verder en heden zaterdag is Van Gaeveren te gast bij Meubelen Van Malderen. Hier moeten de Kille-jongens in staat zijn om de 12 punten binnen te rijven. Terrein: Noordstraat. Aanvang: 15 uur. F.V.R. Vorige zondag hebben de knapen van SK Berlare, die uitkomen in de S-reeks van de gewestelijke afdelingen van de BVB zich kampioen gespeeld. Tijdens de laatste weken was er veel spanning want samen met Lokerse werd het een echte nek-aan-nek-race. Beide ploegen waren zondag op een ander Overmeers terrein te gast voor de laatste wedstrijd van het seizoen. De knapen van Berlare wonnen bij de Valentino's met 0-3 en Lokerse haalde bij SK Overmere 0-1. Gezien Berlare met een gelijkspel genoeg had, mocht de viering beginnen. Offi cieel zullen de knapen gehuldigd worden voor de wed strijd die SK Berlare volgende week thuis speett tegen SK Grembergen, naast het bestuur zullen ook supporters en het klublokaal aan deze hulde willen deelnemen

De Voorpost | 1982 | | pagina 35