Sterk aanvallende tegenstrevers Snuffel laat leider Hovoc geen schijn van kans Vergissingen met fatale gevolgen Stekene moet zich herpakken Pardai Kruibeke op weg naar herstel Pardaf stond paf in Erembodegem Zeer spannend Aalsters volleybal 't Wordt nog spannend in eerste provinciale... VOLLEYBAL 38 - 21.1.1983 - De Voorpost 4* Nationale D luvenes Heren - Wetteren 3-1 Setst.: 15-7, 15-13, 7-15, 15- 11. Na een zwaar ceciliafeest tot in de kleine uurtjes, kre gen wij nog een boeiend spektakel te zien tussen twee gemotiveerde ploegen. Juvenes maakte in de eerste set goed gebruik van de ver dedigende fouten van de be zoekers om op voorsprong te komen. Tijdens de tweede set bleef Juvenes aanvallen en met listige balletjes liet Wetteren zich verrassen. Zij probeerden het dan met zware opslagen, maar de lo kalen lieten zich bij de re ceptie ook langs haar beste kant zien. Naar het einde toe kwamen de bezoekers meer opzetten met hun harde aan val, wat verwarring stichte bij de thuisploeg zodat het nog 13-12 werd. Juvenes kon na enkele spannende minu ten de set uitmaken, maar dit was op het nippertje. Een inzinking bij de lokalen in de derde set was Voor "Wet teren de kans om de wed strijd naar him hand te zet ten en uit te lopen tot 3-9. Coach De Mol liet zijn basis pionnen even rusten en stond deze setnederlaag toe. De bezoekers bleven ge loven in de overwinning en bleven aanvallend uiterst goed acteren, wat resulteer de in een 1-3 voorsprong. Juvenes bleef puik verdedi gen en de twee spelverde lers zorgden er op tijd voor dat de aanvallers voldoende minutie hadden om te sco ren. Deze beginnende ach terstand werd vlug omgezet in winst 12-8, maar in een prangende eindfase wist Ju venes'het best de zenuwen te bedwingen en te winnen. Reserven: Juvenes - Wette ren: 1-2, setst.: 15-13, 15-17, 11-15. Dames: 2* Provinciale St.-Gillis-Waas - Juvenes 0-3 Setst.: 13-15, 10-15, 2-15. De Zeelse ambitie om dit jaar door te stoten naar eer ste provinciale, zal na deze overwinning weer duidelij ker vorm hebben gekregen. Een overwinning na een zware «Ceciliatraining» die dus nog meer aan waarde wint, daar de fysiek uitein delijk de doorslag gaf. Tij dens de eerste set hadden de Zeelse dames het eerst wat moeilijk om op tempo te komen, zodat het 8-5 werd. Zonder paniek bleef Juvenes opbouwen met puike spel- patronen en aanvalsbewe- gingen die de Sigivoc-meis- jes op het verkeerde been plaatsten. Op het einde werd het nog even lastig om te besluiten maar het lukte op 13-15. Tijdens de tweede set bleef Juvenes het snelle opdringen, waartegen de verdediging van Sigivoc weerloos was. Enkele schoonheidsfoutjes in de Zeelse verdediging maakte dat de lokalen na een ach terstand van 3-9 nog een kans zagen om te milderen tot 10-15 cijfers. Waar Zele de moed bleef halen om met dit duivels tempo verder te spelen, mag de duivel we ten maar tijdens de laatste set gingen zij er weer zo stevig tegenaan dat de loka len volledig door de knieën gingen. Met zware 2-15 cij fers werden zij ingeblikt en mocht Juvenes na een den derend Ceciliafeest blijven juichen en de zegevlag hij sen. Reserven: Sigivoc - Ju venes: 2-1, setst. 13-15, 15- 11, 15-9. Jeugdwedstrijden Jongens: Junioren St.-Amandsberg - Juvenes 3- Setst.: 15-11, 15-9, 11-15, 15- 10. Aanvankelijk kreeg de thuisploeg weinig of geen vat op het eigenaardig trage spel van de bezoekers, die bovendien veel punten scoorden uit plaatsballen. Zo kwamen de lokalen op achterstand maar een gepaste reactie bracht de bordjes op winst voor de lo kalen. Tijdens de tweede set liet de thuisploeg zich niet meer van de wijs brengen en teisterde de Zeelse verde diging om ook op dezelfde manier met winst te draai en. Juvenes bleef spelen voor wat het waard was, begon te kombineren en af te werken en slaagde erin om de derde set te winnen. Tijdens de laatste beurt lie ten de lokalen zich niet meer van de wijs brengen en teis terde de Zeelse verdediging. Toch bleef Juvenes goed meedraaien maar toch niet beletten dat de thuisploeg met de zege ging lopen. Meisjes - Scholieren Herzele - Juvenes 3-1 Na een bewogen reis naar Herzele waarbij de bus chauffeur zijn kompagnon verloor met onopgemerkte autopech, was het te Herze le een paniekerig begin zon der coach. Toch slaagden onze meisjes erin om stand te houden en zelfs een set te winnen zodat het 1-1 was toen de coach aanmeerde. Zele bleef zich goed verdedi gen tijdens de volgende beurten maar de thuisploeg was aanvallend sterker en met het thuisvoordeel als bijkomende wapen werd het voor hen een verdiende 3-1 overwinning. Te spelen wedstrijden week end 22 januari Heren: leper - Juvenes te 15 uur en 16.15 uur. Dames: Juvenes - Ursel te 18.30 en te 19.45 uur. Sporthal «De Ze ven». Jeugd, jongens: junio ren: Juvenes - Moerbeke te 14 uur. Scholieren: Heusden - Juvenes te 14 uur. Meisjes: junioren: Juvenes B - Wette ren te 16.30 uur. Lebbeke - Juvenes A te 16.15 uur (zon dag). Scholieren: Juvenes - Zulte te 14 uur. (ajz) Eksaarde-Oostakker 3-0. De dames van Eksaarde won nen gemakkelijk tegen Oostakker (dm) 4* Provinciale - dames Snuffel Grembergen - Hofstade: 3-0 Na de 1-3 winst tegen Temse liet Snuffel het onverslagen Hofstade geen schijn van kans. Met sprekende 3-0 cij fers werden de leiders afge maakt en meteen is Snuffel komfortabel op de tweede plaats gerangschikt op één puntje van hun tegenstan ders van het voorbije week end en vóór Temse, meteen de enige twee klubs waarte gen zij bij het kompetitiebe- gin de nederlaag leden. Er waren heel wat toeschou wers in de Appelse sporthal en wellicht was het daaraan te wijten dat beide ploegen opvallend zenuwachtig ak teerden. Vooral Hofstade werd hiervan het slachtoffer want hun sterke aanvalsters werden nooit aangespeeld zoals gewenst waardoor het weer kollektief sterke, maar in gestalte benadeelde Grembergen, de bezoek sters zonder veel problemen konden inpakken met 3-0 cijfers. Snuffel begon opvallend sterk en langs Vera De Blen de en Griet De Ridder werd het onmiddellijk 4-0 in de eerste set. Even ging het toen mis bij de thuisploeg die mede door het belang van de inzet zenuwachtig ging akteren en betrapt werd op enkele misverstan den in de spelverdeling waardoor Hofstade plots met 4-5 leidde. Alles viel echter in de goede plooi bij de thuisploeg. De Ridder zorgde voor 7-5, Vera De Blende bleef uitstekend werk doen aan het net en A. Van Boterdael zorgde voor 11-5 waarna C. Caes dank zij een opvallend goede ser vice de eerste set afmaakte (15-5). De tweede set verliep meer gelijkopgaand. Snuffel nam weliswaar een ruime 7-2 voorsprong langs C. Roef op passen van De Ridder maar toen de service het liet afweten bij de thuisploeg slaagde Hofstade er toch in aan te pikken op 7-7. Nu bleef het een tijdje gelijkop gaand met veel balwisselin gen maar via 9-8 zorgde C. Claes voor 13-8. Bij een 14-8 stand had Snuffel niettemin Na het verlies op Ternat ver wachtte iedereen dat de da- mesploeg van Stekene zich zou hervatten tegen Kortrijk. Het werd echter een 3-0 ne derlaag en dit ondanks het feit dat de Stekense ploeg als geheel iets beter uit de verf kwam dan de vorige week. Kortrijk had immers net zoals vele andere ploe gen net de komst van Steke ne afgewacht om hun beste wedstrijd van het seizoen te spelen en werkte af aan 100%. De Westvïamingen sloegen de bal binnen op de meest onmogelijke hoeken, bewogen alsof fysiek geen grenzen heeft, en maakten minder fouten dan de Ste kense bezoekers. Die lieten de opslag soms verloren gaan en dat was via mooie spelfazen niet al tijd goed te maken. Kortrijk won de eerste set met 15-10 en liep in de twee de uit tot 14-3. Stekene kwam terug tot 14-13 via hard werken maar twee foutjes braken de elan en meteen was het kalf ver dronken (15-13). In de derde set zakte het tempo een iets je en kon Stekene tot 7-7 gelijke tred houden. Toen brak de veer echter volko men en met 15-7 werd de wedstrijd beëindigd. Stekene zit meteen in slech te papieren. De plaats in de bovenste helft van de rang schikking is allang verleden tijd en men moet net als vorig jaar gaan uitzien wat de staartploegen uitspoken. Voorlopig blijven Doornik en Ternat zekere dalers voor de derde degradant wordt het vechten tussen Stekene, Sint-Niklaas en Rembert Torhout. Stekene kan zich wel een stuk veili ger voelen indien het een dubbele traditie nu in stand houdt. Die bestaat in het steeds goed spelen en win nen tegen topploegen en in het steeds goed spelen en winnen tegen Merelbeke. Indien nu zaterdag om 16.00 uur in de Stekense sporthal gewonnen wordt door Steke ne kan men weeral wat ge ruster ademen... Snuffel Grembergen dat, na de overwinning tegen Hofstade, opgeklommen is naar de 2' plaats. Van links naar rechts: F. D'Hooge, M. Claes, A. Van Boterdael, C. Claes; zittend: V. De Blende, C. Rof Gr. De Ridder 3 setballen nodig vooraleer De Ridder via een aflegger de set kon afsluiten met 15- 11 cijfers. Ook in de derde set startte de thuisploeg sterk. Het werd onmiddellijk 4-0 langs M, Claes maar toen de receptie het liet af weten kon Hofstade naderen (5-3) en bij een 6-6 stand vreesde men toch even voor setverlies bij Grembergen. C. Claes kwam toen aan de service en meteen was het lot van de leiders bezegeld. Vera De Blende bleef enorm goed het blok verzorgen en C. Claes lukte negen opeen volgende punten wat met een het einde betekende voor Hofstade dat de derde set verloor met 15-6 cijfers. Het collectief sterkere en in de lage verdediging voor treffelijke Snuffel werd dus de verdiende overwinnaar met duidelijke 3-0 cijfers. Ook bij de reserven won Snuffel Grembergen. Het werd 2-1 na een vrij gelijk- opgaande wedstrijd. Voor Grembergen 2 speelden: K. De Smedt, M. Waegeman, N. Coen, L. Van Acker, Sj. De Ridder, Ch. Van Riet. EVA de Erembodegemse volley baltweeling deed in het voorbije weekend een goede zaak. Voor Erik Bockstael, de nieuwe rainer van de da- mesploeg, was het de vuur proef tegen een evenwaar dig Kruibeke. Het beloofde een spannende strijd te wor den. De eerste maraton-set duurde 38 minuten en ein digde in het voordeel van de bezoekende ploeg met 14-16. De thuisploeg hield het mo reel hoog en speelde een voortreffelijke tweede perio de. Koelbloedig werden ve le, door de tegenstanders als onmogelijk beschouwde, situaties rechtgezet en dat bezorgde de Erembodegem se dames de zege in de tweede en de derde set (15- 13, 15-7). Met 2-1 op het bord is het pleit nog niet beslecht. Dat was althans de mening van de Pardafsupporters. En zie, we kregen (voor dit niveau) mooie spelfazen: goede re cepties, gevolgd door bijna perfekte passen die matig werden afgewerkt met voor zichtige aanvallen. Dit alles werd ongemeen spannend. Het evenwicht der ploegen zorgde ervoor dat de wedstrijd een uur langer duurde dan voorzien. De moedige Kruibeekse meisjes konden ondanks de vele vervangingen van de Erembodegemse coach en de volgens velen slech te wedstrijdleiding, na de vierde set gelijk maken. Bij de kantwisseling in de laatste periode scheen de virtuele leidersploeg on- Volley 4* Prov. wrikbaar. De Kruibeekse coach trachtte nog met vele vervangingen het nakende einde uit te stellen. De over winning kon hij echter niet in de wacht slepen. Het luk te de herenploeg om Hemel- veerdegem, waartegen ze in de heenwedstrijd verloor, in de beslissende faze uit te schakelen met 15-3. Samen met VK Aalst was het de enige ploeg uit de regio die kon winnen. (top) Na de nederlaag in het der by tegen Vitesse leek de he renploeg van Pardaf Kruibe ke nooit meer de goede ka- dans gevonden te hebben. Nederlagen die er nooit mochten komen (Hemiksem en Deurne) waren het recht streeks gevolg van het spe len zonder vertrouwen en motivatie. Tijdens de win terstop werd één en ander doorgepraat en naar de re sultaten te oordelen met goede gevolgen want voor bije zondag werd Malderen al na 49 minuten bedankt voor de aanwezigheid. Met een zijn er weer een pak perspektiven voor Pardaf aanwezig. Zo wil men schit teren in de Beker van Oost- Vlaanderen, en zou men wat graag de tweede plaats pak ken. Ook wil men iet3 bewij zen tegen gebuur Vitesse. Niet dat het Pardaf-huishou- den de rivaliteit ten top wil voeren, integendeel, maar wel omdat een zege in een derby zo'n deugd kan doen vooral dan als men met de Volley Dames 2* Provinciale Oudenaarde - Lebbeke 1-3 Dat de afwezigheid van Conny Borms, afwezig op skistage, een ernstige han- iikap zou zijn bleek alras in ie eerste set. Een vrij goede >pslag van de thuisploeg •ond de Lebbeekse meisjes /eregeld in gebreke en bij jen 12-6 stand lag de zege rooi het grijpen voor de Ou denaardse meisjes. Een /echtlustig Lebbeke toonde achter een homogeen team te zijn en met Monique Ver- ougstraete die goed serveer de, kwam het op 12-10. Nog éénmaal kon Oudenaarde setbal nemen (14-13), maar een «ace» van Monique en een listige aflegbal van Re- gine Hofman deden de ba lans in het Lebbeeks voor deel overhellen: 14-16. Gelanceerd door deze setze ge liep Lebbeke in de twee de set vlot uit tot 1-5, maar een onnauwkeurige receptie liet Oudenaarde tot 5-5 te rugkomen. Lange volleys waren nu schering en inslag en geen van beide ploegen gaf een duimbreed toe: 10-9, 10-11, 13-12. Opnieuw kwam Oudenaarde dicht bij een setzege (14-13), maar een at tente Diane Baum speelde zich in de kijker en kon per- fekt afronden: 14-16. Alles op alles zettend slaag de Oudenaarde erin tijdens de derde set een 5-0 voor sprong op te bouwen. Een goed-aanvallende en kor- rekt blokkende Romy Borms, samen met een sterk spelen de en ook in de aanval uit stekende Linda De Cock, zorgden ervoor dat Lebbeke nog altijd uitzicht had op de setzege. Bij een 13-B stand kwam Carole Segers i.p.v. Diane Baum, maar ook zij kon niet verhinderen dat Oudenaarde de vierde set bal kon afronden: 18-16. Een strijdlustig en puik vol leyballend Lebbeke zorgde in de vierde set al onmiddel lijk voor een kloof: 1-6. Met Carole Segers, zowel goed serverend als hard afwer kend, kwamen de Moderna- meisjes op een veilige 4-11 voorsprong en bij 7-14 kon dezelfde Carole Segers op een haarfijne pass van Lie ve De Meersman vernieti gend uithalen. Verdiende zege dus van een homogene, strijdlustige en kwalitatief betere Lebbeek se ploeg die deze keer door haar gezamenlijke werk kracht prima volley bracht en alle supporters kon bekoren. (mds) Uitslagen Heren 4* Nat. D: VK Aalst - Brugge 2* Prov. B: Oudenaarde - Kangoeroes Aalst Kuklos Aalst - Ronse 3* Prov. C: Overboelare - Hofstade 4* Prov. C: Erembodegem - Hemelveerdegem Dames 3* Prov. B: Lede - Aalst 4* Prov. B: Erembodegem - P. Kruibeke Grembergen - Hofstade Merelbeke blijft na 13 wedstrijden ongeslagen aan d leiding in eerste provinciale en niks wijst erop dat d ploeg van Mark Seghers de voorsprong van vier punten nu nog zou weggeven. Na één jaartje vage vuur kan men dus terug naar de nationale reeksen. Voor de degradatie staan ook al enkele dingen vast. Ten eerste dat ATB Sint-Niklaas verder afglijdt nu naar tweede provinciale en ten tweede dat er slechts twee dalers zullen zijn. De Oostvlaamse ploegen in vierde nationale doen het immers zo goed dat van daar uit niet meer moet gevreesd worden dat de geschiedenis van vorig jaar toen vier ploegen dien den te zakken zich zou herhalen. Voor die tweede plaats komen voorlopig Destelbergen, Hades Temse en Evergem in aanmerking. Evergem won vorig wee kend tegen Destelbergen en kon opnieuw aansluiten bij de andere opponenten. Hades Temse, nog een ploeg die vorig jaar in nationale uitkwam, zal het moeilijk krijgen om zich te handhaven maar kan indien het zich dit jaar redt toch gaan bouwen aan de toekomst. Vorig jaar leidde de tweede plaats van Vitesse Krui beke in extremis nog naar een plaats in vierde nationale. Of dit ook dit seizoen voor herhaling vatbaar is is natuurlijk moeilijk voorspelbaar maai toch zouden de in aanmerking komende ploegen hun best doen zich op die ereplaats te koncentreren. Bazelj leek lang op weg om zonder veel problemen tweede; te worden maar nu verloren werd op Geraardsbergen ziet het de achtervolgers naderen. Steendorp staat zelfs helemaal bij, en dat is toch een prestatie voor de ploeg die vorig jaar nog in tweede uitkwam. Beide buren worden op de voet gevolgd zoer door nog twee Wase ploegen: Kontakt Temse en Noy Kemzeke. Kontakt had van het seizoen misschien iets Den meer verwacht maar kon tegen de supprematie van w Merelbeke nooit optornen terwijl de jonge ploeg van vier Kemzeke hoogten en laagten afwisselt met de geluk kige nadruk op de hoogten. Tijdens de nog resterende negen wedstrijden van dit dui\ seizoen moeten we ons dus vooral bezig houden met dub degradatiekandidaat nummer twee en met de tweede een plaats die misschien alleen een mooi souvenir zal zijn de maar die, wie weet, ook een plaatsje in nationale reeksen kan opbrengen... wetenschap leeft dat Vites se nu eenmaal een betere ploeg heeft. Op die re vanche moet echter nog zo'n kleine maand gewacht worden. De dames van Pardaf Krui beke doen het op dit ogen blik schitterend. Ze wonnen nu al zes wedstrijden na el kaar en kunnen de rang schikking weer, zoals het hoort, van boven uit bekij ken. Nu de gekwetsten gere- kupereerd zijn is het vertrou wen weer gestegen tot en met zodat coach Danny De Vrieze kan bouwen aan ploeg met toekomst. Overi gens is het Pardaf huishou den springlevend. Zo'n 30 minivolleyers doen hun best om het volley-ABC onder de knie te krijgen en de Pardaf- feestjes zijn evenmin uit de lucht. Als men daar de echt genoten van de bestuursle den mee ten dis vraagt kan men niet minder dan 40 man aan tafel zien zitten. En die 20 bestuursleden lopen el kaar echt niet in de weg... 2* provinciale heren Adec - Nazareth 2- Eksaarde-Oostakker 3-0. Eksaarde had blijkbaar problemen met Oostakker, (dm) Volleybal Rapid geeil niet op Rapid Sint Niklaas scheen voor enkele weken veroor deeld. Twee opeenvolgende overwinningen hebben de totale situatie nog niet ver betert maar het feit dat die twee overwinningen niet te gen Janneke en Mieke be haald werden doet toch een en ander verhopen. Nu dien de Sipico Leuven er na een vijfsetter aan te geloven en dat Sipico was toch een ploeg uit de bovenste regio nen van de rangschikking. Setstanden waren 9-15, 15-7, 15-9, 14-16 en 9-15. Dit jaar staat Wül Ferdy 35 jaar op de planken en evenzo- lang op de bres voor de aan moediging en de verspreiding van het betere Nederlandstalig lied. De officiële viering zal plaatsvinden tijdens een gala- koncert in het Koncert- en Teatergebouw De Singel te Antwerpen op zaterdag 12 maart om 20,30 uur. Kalender dit weekend Heren 2* Prov. B: Kangoeroes Aalst - Appelterre A: zat. 19.30 u. Sporthal HRITO Idegem - Kuklos Aalst: zat. 15.15 u. Sporthal Geraards bergen. 3* Prov. C: Aaigem - Hofstade: zon. 18.30 u. Sportzaal Erpe-Mere 4' Prov. C.: Meerbeke B - Erembodegem: zon. 10.00 u. Sporthal Ninove Dames 3* Prov. B: Aalst - wijnaarde: zat. 16.30 u. Sporthal HRITO 4* Prov. B: Temse - Erembdegem: zat. 17.15 u. Sporthal Tielrode Hofstade - V. Kruibeke: zon. 10.30 u. Sporthal HRITO (TOP) Bij een 1-1 stand gebeurde de eerste vergissing voor de aanvang van de derde set. Door de scheidsrechter werd er terecht een verkeerde nummering en plaatsing van de thuisploeg opge merkt. De aangebrachte ver betering wordt door coach en spelers van de thuis ploeg korrekt geacht maar bij een 3-0 voorsprong van de thuisploeg wordt een schijnbaar verkeerde opstel ling (nr. 5 op plaats 6 en omgekeerd) Adec fataal. Er wordt opnieuw gestart met een 0-0 score. Toch kon Baasrode deze tegenslag te boven komen en zij verkre gen, zeer gekoncentreerd, een 6-1 voorsprong dankzij gevarieerd en spektakulair volleybal. Navoc kwam ech ter terug. Vooral de aanval len vanuit het midden richt ten veel schade aan in de Adec-rangen met een 6-8 als gevolg. Het werd een span nende zij-aan-zij met hoog staand volley en bij 13-13 kon de wedstrijd nog alle kanten uit. Het dubbeltje viel echter langs de kant van de bezoekers en 1-2 De tweede vergissing ge beurde in de beslissende set. Na een 1-5 achterstand omgetoverd te hebben in een 7-6 voorsprong (met een zeer goed serverende Leo Rogiers), bemerkte de eerste scheidsrechter een verdedi ger die kwam aanvallen, fluit en dus 8-6. De bezoe kende kapitein wees hem echter terecht op zijn fout: het was inderdaad een schijnpenetratie. De scheidsrechter geeft dubbe le fout en dus geen punt. De bezoekers kunnen de servi ce ontfutselen en in plaats met 8-6, moest Adec nu met 7-8 draaien. In één ruk ging het dan naar 7-14. Vechtend kwam Adec nog terug tot 10- 14, maar kon toch niet belet ten dat de bezoekers m een onhoudbare smash ui maakten. Twee vergissü gen dus die vast en zelcs hun stempel op deze strijd hebben gedrukt. T gen het in gestalte bevoce' deelde Navoc heeft Ade zich in de eerste set prim kunnen herstellen. Een achterstand werd, door to doen van een sublieme Di Nobels (gouden passen tweedehands raak aanva lend) en het duo Johan en Kris Meert (perfekt, zee snel blokkend en mooi a werkend op degelijke kon binaties), omgezet in een 7- voorsprong. Met Yves Cocker aan de opslag wei het 12-7 en een «ace» vffi Johan Aerts, een goed ui verdedigende bal van Kii Lenssens en een keihard aanval van Eddy Meersms zorgen voor een verdiend De tweede set verliep volk dig in het voordeel van c bezoekers die door goed kombinaties (vooral op kof en zeer verrassend set-u werk de thuisploeg dom neerde. Tussenstanden: 0- 3-12 en 7-15. Het was vooral door toed< van een uitstekende Meert dat Adec in de vi< set als winnaar uit kwam. Hij was het ind« daad die praktisch op Am eentje een 10-9 stand in od. i0) 15-9 setzege omboog. Zij! opslag bezorgde de bezweet kers enorme problemen. Bj nov mocht echter niet baten; Nie Een proficiat toch voor 4 Vlu Adecspelers die ondanks 4 (Ne, genoemde vergissingen p,_ waaraan zij niets kond# n0v doen, toch het hoofd ko» rew hielden. Ze verloren welk; 4, j waar, maar dan tegen e# ve sterke, gestalterijke ploeg. S Sch (mdi Dra

De Voorpost | 1983 | | pagina 38