Vlaams sportverbond Wedstrijdverslagen Hardy doet Coulier beven Witte Steen rukt op en Etna Wiel blijft bevestigen Vlaams Sportverbond Afdeling Waasland Liefhebberstornooi der stad Lokeren Louis Vermeulen scoort hattrick 44 - 21.1.1983 - De Voorpost LIEFHEBBERS V OETB AL Liefhebbersvoetbal te Hamme RD Beveren Travel 2 Pylonen De Kerf 1 Sedert Toon Pfaff bij de thuisploeg de sportieve lei ding op zich genomen heeft schijnen de puntjes bij de kampioenen van tweede vo rig jaar wel vlotter binnen te komen. In dit 4-puntenduel had hij dan ook zijn spelers sterk gemotiveerd om zich toch even los te werken van ae mannen van Kamiel De Kerf, ook een man die wat van voetbal kent. Scheidsrechter Viktor Thoen aarzelde even om het terrein af te keuren maar liet zich tenslotte toch door beide ploegen pramen, en we kre gen nog een knappe en spannende wedstrijd ook. De wind in de lengte-as van het terrein kreeg de thuis ploeg de eerste helft in de rug. Ze gingen dan ook vlot van start om iets aan de beginstand te doen. Toch was het steeds oppassen ge blazen voor gevaarlijke counters van de bezoekers met André Paelman als snelle spits. Jos Van Raemdonck, op nieuw present na kwetsuren zorgde voor een rustige af weer in de verdediging, ter wijl Frangois Pfaff samen met Manu Thoen probeer den in het middenveld om hun beide spitsen te bedie nen. De wind trad veelal wel op als spelbreker, zodat weinig passen zuiver aan kwamen. Een vrijschop van Frangois Pfaff ging net naast de rechterpaal en een ver schot van Manu Thoen belandde op het linkerkruis hout. Uitgesteld was echter niet verloren, want in de 23e minuut trof Manu Thoen met een 20-meterschot toch raak in de rechterbenedenhoek en meteen stond het 1-0. De ze stand werd niet meer ge wijzigd tot aan de rust. Na rust trachtten de bezoe kers iets te forceren, deze maal met de wind als hun bondgenoot. Een bal die in de modder bleef steken, ver raste de thuisdefensie waar van André Paelman profi teerde om de bal over de lijn te werken, nadat hij al dan niet de bal uit de handen van doelman Louis Pfaff trapte. Protest bracht echter geen baat want scheids rechter Viktor Thoen liet zich niet pramen en kende gelijk maker toe. Hierdoor geprik keld ging de thuisploeg op zijn elan verder en kwamen na een knappe rush tot op de doellijn en een even knappe strakke voorzet van Luc Van Goethem dank zij een spectaculaire kopbal van Ronny Van Goethem op 2-1 in de 76e minuut. De bezoekers trachtten nog even het tij te doen keren maar de thuisdefensie hield stand. Ondertussen had de thuisploeg nog een mutatie uitgevoerd tussen doelman Louis Pfaff en Herman Van Goethem. Deze laatste red de zijn ploeg zelf nog van een gemaakt doelpunt door knap in de voeten van André Paelman te gaan. Al bij al een verdiende zege van de thuisploeg die aar dig op weg is om de aktie redding met sukses in te zet ten en misschien verder te zetten?! 't Hoekske 0 VS Meteoor 2 Een wedstrijd tussen twee buren die steeds borg staat voor spektakel. Meteoor ging van bij de aanvang in de aanval met ei zo na reeds een doelpunt in de aanvangsfase. Robert Rob- brecht ging er alleen van door maar de bal door de modder gestremd, kon nog net op de doellijn wegge werkt worden door de thuis ploeg. De bezoekers waren de betere ploeg maar kon den het niet verhelpen dat de beginstand bij de rust nog steeds op het bord stond. Na rust en met windvoor- deel gingen de bezoekers opnieuw op zoek naar de openingstreffer. Op de 52e minuut trok Dirk Hoskens op de solo-toer, kwam alleen voor doel en knalde op de doelman, in de rebound kon hij echter suksesvol afron den en meteen stond het 0-1. 't Hoekske liet echter ook niet begaan en deed wat het kon om iets aan de stand te wijzigen. De defensie van Meteoor plooide echter niet. In de 65e min. had Johnny Heyninck voor de bezoekers zelfs nog pech toen hij zijn lobbal over de doelman ook over de dwarsligger zag gaan. In de 69e min. echter, ging William Goossens er ook alln vandoor mooi be diend door Vergouwen R,, dribbelde 3 man en maakte er op een knappe manier 0-2 De wedstrijd was meteen gespeeld, en het derby ken- d.e een verrassende maar verdiende winnaar met een knappe leiding van André De Hert. Club '66 0 VK 3M Zwijndrecht 2 Deze topper in 2e zaterdag afdeling werd gespeeld op een zwaar, drassig veld en met de wind krachtig in de lengte van het terrein. De bezoekers startten met windvoordeel en begonnen onmiddellijk te drukken. De eerste 20 minuten worden er echter geen doelkansen af- gedwonen en blijft het over wicht van VK 3M steriel. Een prachtige tegenaanval van Club '66 schrikt de bezoe kers af en Rudy Daems kan op de lijn redden. Daarna komen er ook werke lijke kansen voor de leiders. Een vrijschop van Jacques Wagemaekers suist juist naar de paal op de 24e mi nuut. Op de 29e minuut wordt een hoekschop van Frank Reniers op de lijn ge keerd. Twee minuten later kopt Rudy Dames een voor zet van René Pauwels bin nen, maar het doelpunt wordt wegens twijfelachtig buitenspel afgekeurd. Op de 32e minuut wordt Philip Bollaert neergelegd in de 16- meter zone, zonder ingreep van de scheidsrechter en op de 37e minuut zweefde thuisdoelman een vrijschop van Frank Reniers uit de hoek. Een ontketend VK 3M kan echter het verlossend eerste doelpunt niet scoren. De tweede helft maakt Club '66 gedreven door de wind de wedstrijd en zijn de be zoekers aangewezen op de counter. Op de 55e minuut voert Gilbert Van Cleemput een technisch hoogstaand nummertje op en trekt voor doel waar Mark Bosman in de vlucht binnenkogelt 0-1. De thuisploeg vecht ener giek terug, maar een formi dabele Danny Bollaert weet alle gevaar te keren, zodat Johnny Staes weinig proble men kent. Een schitterende, flitsende aanval van VK 3M brengt de beslissing op de 72e minuut: Philip Bollaert bedient Pier re Nagels, die goed kijkend een knap gevolgde Mark Bosman aanspeelt, die rus tig zijn tweede treffer bin nenduwt 0-2. Alles is beslist ondanks de steri%le druk van de thuisploeg die niet meer aan de uitslag wijzigt. Real Witte Pen A 3 VK Veile 2 In tegenstelling tot vele an dere velden, een knap be speelbaar veld en twee goed spelende ploegen stonden borg voor een aan trekkelijke wedstrijd. Bei den kwamen gevaarlijk hun neus aan het venster van de tegenstever steken met vlot te kombinaties of afstands schoten, zonder sukses evenwel. In de 26e minuut geraakt Etienne Audenaert vor VK Veile in een schietpositie voor het Witte Pen doel, krijgt een duw in de rug van Roland Windey en wordt hierdoor in de sandwich ge nomen tussen deze laatste en de uitgekomen doelman Hubert Van Kerckhove. De scheidsrecher fluit onmid dellijk voor strafschop, die door Chris Verbeeck keurig wordt omgezet (26e min. 0- De thuisploeg reageert alert en is steeds gevaarlijk via de snelle spits Ferdy Van Hemelrijck, die op de 37e minuut, met een knappe kopbal op hoekschop de ge lijkmaker tegen de netten knikt. VK Veile tracht onder impuls van Chris Verbeeck als libe ro, Andre Audenaert als spil en Ronald Vercauteren iets aan het spelbeeld te veran deren maar hun pogingen kennen geen sukses. De 1-1 bereikte tussenstand blijft meteen behouden tot bij de rust. Ivan Van Acker komt bij de bezoekers Ronald Vercaute ren vervangen in de 55e mi nuut en zorgt ei zo na direkt voor een treffer. Hij blijft echter zijn gewicht in de weegschaal werpen, waar door VK Veile toch meer en meer gevaarlijk wordt voor doel. Op een tegenaanval wordt door de bezoekers ont zet in comer die via een kopbal van Tony Van De Voorde over de lijn wordt gewerkt en meteen neemt Real Witte Pen de leiding (60e min. 2-1). VK Veile blijft echter terug vechten, en komen met een knappe treffer in de 75e mi nuut op gelijke hoogte. Daar waar iedereen zich reeds bij dit gelijkspel had neerge legd, besliste de thuisploeg, met een kranige inzet er an ders over want in de 86e minuut hadden ze nog ener gie genoeg om de 3-2 winst op het bord te knallen en verdiend ook nog als rode lantaarndrager tegen een niet onaardig kombinerend VK Veile. Emmanuel Thoen Omdat Hardy op Coulier een puntje heeft losgekregen krijgt de kompetitie opnieuw wat meer glans. Bonte Os 0 Okapi 2 Al heeft de thuisploeg ge probeerd om de bezoekers een pad in de korf te zetten, ze is daarin zeker niet ge slaagd. Reeds in de tweede helft werd de 0-2 score be reikt. In het tweede gedeelte probeerde Bonte Os de ach terstand op te halen, maar het ging allemaal te traag om de Okapi-verdediging te kunnen oprollen. Coulier 1 Hardy 1 Hoewel de bezoekers weinig van tel waren, moest Cou lier toch vrede nemen met een drawn. De jongens van Sint-Anna begonnen prima en kwamen vrij snel op winst. Het tegenoffensief van Coulier leverde al even snel een tegendoelpunt op, gescoord door Decommer. In hettweede gedeelte was Coulier heer en meester. Het nestelde zich geregeld voor het bezoekende doel maar goals bleven uit. Post 2 Leeuwkens 0 Geen gemakkelijke op dracht voor de lokae ploeg. Het werd hard vechten te gen de moedige bezoekers. Hoewel de lokale ploeg steeds bleef aandringen, bleven de doelpunten uit. Toch zou Van Ranst erin sla gen om met twee treffers een verdiende overwinning voor de Post te laten noteren. VK Hamme 3 Stille Vrienden 4 De jongens uit Moerzeke hebben het niet onder de markt gehad om op de Moer- heide de volle buit weg te slepen. De bezoekers waren nochtans goed gestart en hadden na zeven minuten spel al een 0-2 voorsprong verworven. Vlak na de rust deed Wuytack er nog een schepje bij: 0-3. In de 55e min. kon Van Goethem mil deren en hij zou dat even later nog eens overdoen. Dan begon het pas te span nen. Op een kwartier voor het einde werd het zelfs 3-3 maar in de slotminuten zou Peelman er toch in slagen het winnende doelpunt Vlasbloem 1 Hansevelde 2 De thuisploeg heeft zich kra nig geweerd om Hansevelde te kloppen. In het begin werd ze nochtans overklast door een Hansevelde dat aan dé rust al een 0-2 voor sprong had verworven. In de tweede helft kon Vlasbloem een eerreddend doelpunt maken dat de wedstrijd leven gaf. Uitslagen le reeks Vlasbl-Hansevelde De Snuffel-Siera Coulier-Hardy BVDI-Plaza VK Hamme-Stille Vr. 2e reeks Bonte Os-Okapi Briel-Klein Zand Habotim-Dubbelspel Post-Leeuwkens Appels-Moerheide Spiegelken vrij Wedstrijden voor deze w» le reeks Siera - Vlasbloem Snuffel - Juliette Coulier - Plaza V.K. Hamme - BVDI Hansevelde - V.K. Hamme Plza vrij 2e reeks Klein Zand - Bonte Os Dubbelspel - FC Briel Spiegelken - Habotim Moerheide - Post Okapi - Appels Leeuwkens vrij De tenoren in eerste klasse houden stand. Ook Witte Pen dat waarschijnlijk voor de groene tafel zijn punten zal bevestigen. Wij begrijpen Reinaert niet dat toch zulke middelen niet nodig heeft om van zich te laten spreken. Is de scheidsrechter steeds de dupe? Het is gemakkelijk op die heren te kankeren maar wie legt de vinger in eigen wonde? Er zijn straatploegen zoals bv. Atlanta en Titanic die meer discipline aan de dag leggen ondanks herhaald verlies. Die kankeraars mogen zelf eens in het plunje van een scheidsrechter kruipen. Wij zien belangstellend uitl Bericht VS Meteoor (Zwijndrecht) zoekt nog enkele ploegen voor deelname aan hun paastornooi op 2.3. en 4 april 1983. Geïnteresseerde ploegen gelieve zo snel moge lijk kontakt op te nemen na 17 uur op de nrs. 03/ 252.97.48 of 03/776.91.35. Straikommissie De eerstvolgende strafkommissie heeft plaats op 31.1.1983 in lokaal Brouwershuis te vrasene om 19.30 u. De vorige geplande, dienen door omstandigheden uitgesteld. Emmanuël Thoen Zaterdag 1: 't Hoekske-Sp. Steendorp FC Sport-FC Laar Vriendenkr- Shell Boys SV Meteoor-Den Buiten VK Peugeot A - VK Audi Kobekensvr.-Pyl. De Kerf De Jager-RB Beveren Tr. 2: Glazenleeuw-Tivoli B. Wembley-Club '66 RBS Hoger Op - Sp. Kruibeke VK Frema-Welvaart Altodie-Alu De Cauwer VK 3M Zwijndrecht-Brou- wersb. Vlierkouter-Uilen 3A: Tip Top-Scoutshuis Verbroedering-Klein Laar KWB Kruibeke-Luitentuit VK Boomkw. De Wolf-AFC Woodstock CR Saeftinghe-Dry Boeren Ten Bosch-VK Veile SK Kalishoek-VK Peugeot B VK 't Vlietje-De N. Sportvr. 3B: Tromp-Viola 't Rivierenhof-All Keep Onder Ons-Akai Boys Vapo-De Pekton Moerstr.-Bijlken B The Red Boys-Zeemeermin Palm - Moderne Zondagvoormiddag 1: Los Amigo's-Pompstr. VK Frema-R. Witte Pen A Luitentuit-V. Hoecke KWB Kruibeke-Glazenleeuw VK Veile-VK Gaverland Kommersanten-KWB OLVrouw 2: Sp. Kwartier-Blue Boys II 't Klokhuis-Sp. Steendorp Shell Boys-Zillebeeek Sp. Waasmunster-RD Multi Center Wilgenhof-J. KWB Elversele Kalishoek (vrij). 3A: Den Ijzer-Koekoek Wijnveld-Meteoor SV Zeemeermin-VK N. Temse Zele SCoutshuis '81-SK Belsele H. en Vreugd-Belseelse SV Metallo's (vrij) 3B: Oud KWB Elversele-V.D. Voorde R. Witte Pen B - Rompu Zaf- felare Moerstr.-KWB St. Anna KLJ St. Anna-The Cup Neerstr. - Bijlken A Jong Bijlken (vrij) Zondagnamiddag I: Favo - Reb. Vossenhoek Club '66 - Th. Veldeken KLJ St. Anna-Herleving Uil - Fina Boys Zw. Panters-Blue Boys I Dry Boeren-Hamse Bouwc. 2: Terlocht-Peyton Place De Zon-Den Buiten Statievr.-Wijkagenten H. en Vreugd - Caves De Stoofpot - 't Fort ASV R. Burcht - De Sater Hudno Boys (vrij) Uitslagen Zaterdag 1: Den Buiten-VK Peugeot A 3-2 VK Audi-Vriendenkr. 3-3 Laar-Kobekensvr. 6-0 De Jager-Sp. Steendorp 2-1 't Hoekske-Meteoor 0-2 RD Beveren Tr.-Pyl. De Kerf 2-1 Shell Boys-Sport uitg. 2: Welvaart-Altodie n.m. Alu De Cauwer-RBS Hoger Op 1-5 Club '66-VK 3M Zwijn drecht 0-2 Vlierkouter-Glazenleeuw 3-1 Tivoli Boys-VK Frema 4-3 FC Uilen-Brouwersb. 8-1 Sp. Kruibeke-Wembley 2-3 3A: Scoutshuis-Verbroedering 4-6 KI. Laar Vrasene-KWB Krui beke 2-1 Luitentuit-VK Boomkw. De Wolf 5-2 AFC Woodstock-CR Saef- tinghe n.m. 1-2 Dry Boeren-VK Veile Ten Bosch-Kalishoek VK Peugeot B-De N. Sportvr. Tip Top-VK 't Vlietje De Pekton-Moerstr. 0-3 Bijlken-Onder Ons 4-5 All Keep-Zeemeermin n.m. Palm-Tromp 2-1 Viola-Vapo 2-3 Moderne-The Red Boys 2-1 Akai Boys-'t Rivierenhof 1-2 Zondagvoormiddag 1: Glazenleeu w-Los Amigo's 1-3 VK Gaverland-VK Frema 6-1 KWB OLVrouw-Luitentuit 5-0 Pompstr.-KWB Kruibeke 3-0 R. Witte Pen A-VK Veile 3-2 V. Hoecke-Kommersanten 7-2 2: Blue Boys-RD Multi Center 1-6 Wilgenhof-'t Klokhuis 2-1 Kalishoek-Shell Boys 5-3 Sp. Kwartier-Sp. Waas munster 2-0 Sp. Steendorp-J. KWB Elver sele 4-0 Zillebeek (vrij) 3A: VK N. Temse-Zele-Den Ij zer 0-0 Wijnveld-SK Belsele 2-0 Belseelse SV-Metallo's 3-2 Koekoek-Zeemeermin 3-1 Meteoor-Scoutshuis '81 0-1 Hoop en vreugd (vrij) 3B: FC Rompu Zaffelare-V.D. Voorde 2-4 KWB St. Anna-J. Bijlken 2-4 O. KWB Elversele-The Cup 12-3 Bijlken A-R. Witte Pen B 0-0 Neerstr.-Moerstr. 1-4 KLJ St. Anna (vrij) Zondagnamiddag 1: Hamse Bouwc.-FC Uil 7-0 Fina Boys-Reb. Vossen hoek 5-2 Th. Veldeken-Zw. Panters FF 5-0 Herleving-Favo 1-2 Dry Boeren-Blue Boys I 2-4 KLJ St. Anna-Club '66 6-1 2: Caves-De Stoofpot 1-2 't Fort-Statievr, 2-1 Den Buiten-ASV R, Burcht 5-1 Hudino Boys-Terlocht 2-2 Peyton Place-H. en Vreugd 3-3 Wijkagenten-De Zon 1 -1 De Sater (vrij) Zaterdag 1: Vriendenkring VK Peugeot A Laar Kobekensvr. SV Meteoor Sport Sp. Steendorp Shell Boys VK Audi 't Hoekske Den Buiten De Jager RD Beveren Tr. Pyl. De Kerf 2: VK 3M Zwijndrecht Wembley Vlierkouter Uilen Alu De Cauwer Club '66 RBS Hoger Op Tivoli Boys Welvaart Frema Sp. Kruibeke Glazenleeuw Altodie Brouwersboys 3A: Luitentuit VK Veile CR Saeftinghe De N. Sportvr, Dry Boeren Ten Bosch Tip Top Verbroedering VK 't Vlietje KWB Kruibeke Kalishoek AFC Woodstock Klein Laar Scoutshuis Boomkw. De Wolf VK Peugeot B Witte Steen 6 Daknam 0 Het wordt menens met de thuisploeg. Na een mindere seizoenstart schijnen ze er nu bovenop. Als Witte Sten op die elan kan doorgaan liggen er nog mooie voetbal- dagen in 't verschiet. De partij tegen Daknam werd, vooral in de eerste helft, een keihard duel. André Van Durpel had voor de rust voor een 2-0 voorsprong gezorgd. Daartegenover stonden twee gele kaarten voor de bezoekers, nl. voor Peter Hil- lert en Felix Van Brussel. De tweede helft bleef Witte Steen drukken en onder im puls van Milenko Van Bruys- sel werd menige aanval op gebouwd. Met succes trou wens. André Van Durpel scoorde nog tweemaal ter wijl de overige treffers op rekening kwamen van Fred dy Vertonghen en Dirk Van Bastelaere. Voor de thuis ploeg een uitstekende ver richting nog van doelman Marcel Van Laere en routi nier Leon Van Wiele. Goede leiding van scheidsrechter Baeke die nog een rode kaart in petto had voor Kris Antheunis van Daknam. Smet 1 Alternaïf 3 Je kunt het niet geloven maar Smet was de meest aanvallende partij. Maar aanvallen moet je ook kun nen omzetten in doelpunten. Alternaïf greep iedere gele genheid om te counteren en liep tot 0-3 uit aan de rust. Een staaltje van effektief voetbal! Na de rust Smet weer in de aanval en het lukte: Ivan Heyninck maakte er 1-3 van. Hoe de thuis ploeg nog verder aandrong het bleef boter aan de galg. Etna Wiel 6 Priot 4 Een scheidsrechter laat niet met zich sollen! Dat onder vond José Van Acker van de thuisploeg. Wegens her haald protest vloog hij eruit. Dat is maar logisch. Scheidsrechter Schelfhout bewees hier van wanten te weten. Prior verslikte zich op de tweede min. reeds met een slechte terugspeelbal. Ernie De Jaegher maakte er prompt 1-0 van. Maar de be zoekers replikeerden gevat langs Alain Rombout: 1-1. Etna Wiel bleef doordrukken en ging de rust in met een 3- 1 voorsprong via Verniers en De Wolf. Prior liet de moed niet zakken en kwam terug tot 3-2 langs Bruggeman, Maar dan kwam Ernie De Jaegher pas voorgoed op de proppen met drie doelpun ten. Prior kon wel replikeren langs Veldeman maar Etna hield de oyerwinning op het bord. Everslaar 1 Standaard 4 Everslaar werd niet op zijn waarde geklopt. Het begon onvolledig en moest zijn ti tularisdoelman missen. Dat minimaliseert de zege van Standaard niet. Hun tech nisch overwicht en koelbloe dig uitbuiten van de situatie verantwoorden de overwin ning dank zij doelpunten van Van Pottelberghe (2) en Eddy Laureys. De lokalen zorgden nog voor een own- treffer maar konden de eer redden langs Danny Rogiers. Jeugdhuis T74 3 Bosbie 2 De bezoekers liepen uit tot 0-2 langs De Mulder en Lam mens. Het windvoordeel speelde wel een rol. Na de rust nam T74 volledig het initiatief. Zij scoorden langs Audenaert en Van de Winckel terwijl Bosbiever- dediger een handje toestak. Jeugdhuis mankeerde nog een strafschop om de cijfers duidelijker uit te drukken. Koven 3 Oude Schuur 0 De bezoekers hadden goed en wel te verdedigen maar tegen het thuisoverwicht van Koven was geen kruid gewassen. De lokalen ble ven aanval na aanval op bouwen en daarmee kon succes niet uitblijven. Fred dy Van Bocxlaer (2x) en An dré Rogiers legden de eind cijfers vast. Koven heeft ze ker zijn laatste woordje nog niet gepraat in deze compe titie. Uitslagen Eerste klasse Reinaert-Witte Pen (gestopt aan de 28* min.j Etna Wiel-Prior Smet-Aternaïf The Cup-Tivoli ui Witte Steen-Daknam Everslaar-Standaard Bospark-Atlanta Tweede klasse Kings Erotica-Bobijn Ruilare-Titanic Bonaparte-Juvenes Koven-Oude Schuur BI. Duiver-Türk Gücü Jeugdhuis T74-Bosbie Klassering Eerste klasse 1. Standaard 2. Etna Wiel 3. Alternaïf 4. Witte Pen 5. Smet 6. Everlaar 7. Prior 8. Tivoli 9. Reinaert 10. The Cup 11. WitteSteen 12. Daknam 13. Bospark 14. Atlanta Tweede klasse i; De Jos 14 2. Juvenes 15 3. Koven 15 4. Oude Schuur 15 5. Bobijn 15 6. Ruilare 15 7. Bonaparte 14 8. Jeugdhuis T74 14 9. KWB BI. Duiver 14 10. Bosbie 14 11. Koplopers 14 12. Kings Erotica 14 13. Türk Gücü 14 14. Titanic 14 Andi 15 24 15 22 14 18 15 18 15 17 13 15 15 14 13 14 14 14 15 13 15 11 14 9 15 8 14 5 15 25 15 24 15 19 15 19 15 18 15 18 14 14 13 13 14 13 15 .13 14 9 15 8 14 6 15 5 16 31 16 23 16 22 16 21 16 20 17 20 16 19 15 18 16 18 17 16 16 14 15 11 16 10 16 8 16 4 16 3 Moderne Moerstr. Palm Onder Ons Vapo Bijlken B All Keep The Red Boys Tromp Akai Boys Zeemeermin De Pekton Viola 't Rivierenhof Zondagvoormiddag 1: Los Amigo's Glazenleeuw Pompstr. V. Hoecke Luitentuit KWB OLVrouw VK KWB Kruibeke VK Gaverland Kommersanten Frema R. Witte Pen A 2: Sp. Kwartier RD Multi Center Sp. Steendorp J. KWB Elversele Wilgenhof Kalishoek Sp. Waasmunster 't Klokhuis Zillebeek Shell Boys Blue Boys II 3A: Den Ijzer Scoutshuis VK N. Temse Zele H. en Vreugd SK Belsele Zeemeermin Metallo's Belseelse SV Wijn veld SV Meteoor 15 26 14 25 15 23 15 22 15 22 15 16 13 15 15 13 15 12 15 11 13 9 15 4 15 4 15 2 13 19 13 18 13 16 13 15 13 14 13 13 12 12 13 11 13 10 13 9 12 9 13 8 12 21 11 18 12 17 12 15 12 11 12 11 12 10 12 10 11 9 12 6 12 2 Moerstr. J. Bijlken V.D. Voorde O. KWB Elversele Bijlken A KLJ St. Anna Neerstr. R. Witte Pen B Rompu Zaffelare KWB St. Anna The Cup Zondagnamiddag 1: Favo Hamse Bouwc. 11 19 12 18 11 16 12 14 11 14 11 12 12 12 12 10 12 7 12 4 12 2 15 23 14 23 Th. Veldeken 14 22 Herleving 15 18 Dry Boeren 14 17 Club '66 15 17 Reb. Vossenhoek 14 16 Blue Boys 14 16 Fina Boys 14 14 KLJ St. Anna I 14 13 Uil 15 13 Zw. Panters 14 4 Fl. B. Plantaem 24 0 't Fort 16 26 De Zon 15 24 Wijkagenten 15 23 Den Buiten 16 Statievr 15 ASV R. Burcht 15 H. en Vreugd 15 De Sater 14 Hudino Boys 15 Caves 16 Terlocht 14 De Stoofpot 14 Peyton Place 14 De Vrede 24 Emmanuel Tho« SETOK Groen-wit - Veteranen Doggen: 3-3 12 De 15 g 15 II 15 14 15lor 151 15! hu 14 li we 14 Mn 14 1 twi 15 15 15 15 Ondanks het barslechte weer een pittige wedstrijd gekruid met zes doelpunten, gescoord door Saegemans (0-1), Christiaan De Greve (1-1), Camiel Meyts (2-1), Saegemans (2-2), Luc Ottoy op strafschop (2-3) en ten slotte Patrick Veeckman (3- 3). De rust werd bereikt met 2-1 stand. Gustave De Greve met zijn 58 jaar, Leopold De Backer (56) en Eduard Van Malde- ren (52) waren niet van de minste veteranen en scheidsrechter «Camiel» was na de rust beter dan ervoor. Ook «Meester Fons» viel op en hoe! Groen-Wit speelde iets nonchalant, zeker bij eerste doelpunt. Al bij een logische uitslag. V| melden we nog het J slaagd heroptreden van M dy Van der Biest. C' KBLVB RS Buggenhout - Mere: 6-3 12 18 De wedstrijd was pas enkele 11 16 minuten oud en RS keek al 11 15 tegen een 0-1 achterstand 12 12 aan, na een blunder in de 12 12 plaatselijke verdediging. 12 10 Nawelijks afgetrapt of de 12 10 bordjes hingen terug in 12 9 evenwicht langs De Kinder. 12 8 Maar Mere strafte een al te 11 4 zwakke RS verdediging af met een 2de doelpunt. RS duidelijk aangeslagen door die blunders, trok op zoek naar de gelijkmaker. Kort voor rust skoorden Van Den Broeck en De Kinder, over- verdiend trouwens. Na de hervatting was de druk van RS zo sterk, wat resulteerde in 3 doelpunten van Louis Vermeulen. Nadat eerst De Kinder (2x) de pat, had getroffen en J.P. Vc Den Broeck zijn kopbal opl lat zag te pletter slaan. Ine slotsek. milderde Mere nflj Nu zondag volgt de v# plaatsing naar Kanaries U de. Geen al te makkelijl tegenstander, voegde vod zitter Van Bonn er aan toe! (A.T 0k

De Voorpost | 1983 | | pagina 44