Het vernieuwde beleid van Stekene: zwartwit-tegenstellingen wegwerken, bezuinigen, en weekendverblijven saneren... r. Bank «bezoekster» in boerderij gevat RADIO SPLENDID UITSLAG TOMBOLA INGANGSKAARTEN PRINS KUIPER De Voorpost - 21.1.1983 - 47 lij» Het was de allereerste keer dat een schepenkol- van Stekene de persvertegenwoordigers samenriep om over het (toekomstig) beleid te praten. We hadden afspraak om 19 uur, terwijl om 20 u. een vergadering van het schepenkollege begon. Enkel Arnoud Heyse en Christianne De Saegher waren op de afspraak. Later kwamen ook Omer Boeykens en Paul Koppen hun toekomstige beleidsvisie bekendmaken. Het was dicht bij 20 uur wanneer het schepenkolle- ee voltallig was! Gelukkig begon het schepen kollege niet stipt op tijd... Kollegiale koördinatie We kunnen niet nalaten de eerlijkheid, de objektiviteit gebiedt het mee te geven dat de algemene indruk na deze perskonferentie (zon der meer een loffelijk initiatief) er eerder een was van: «Ze hebben hun goeie wil getoond, maar of het een eerlijke poging was zal slechts door de toekomst worden aangetoond». Bo vendien bleek uit de perskonferentie dat het geheel té veel stoelde op improvisatie, uitzon dering gemaakt voor de inleiding misschien. Daarenboven bleek ook dat de nu reeds ge roemde koördinatie tussen de verschillende taken van diverse schepenen (landbouw ën milieu bijvoorbeeld behoort tot het wer- kingsveld van soms drie schepenen!) nog héél wat «sleutelwerk» nodig heeft én dat de kolle- gialiteit («Alle beslissingen worden genomen door het schepenkollege en-bloc», werd er verklaard) duchtig op de proef zal worden gesteld. Er zal dus nog heel wat al-of-niet bevuild water door de legendarische Stekense Vaart lopen vooraleer men te Stekene toe is aan het harmo nisch ineenvloeien van de programma's van beide beleidsgroepen, zoals het samengaan van GeBe en CVP ooit eens werd omschreven. Het roer omgooien Bij afwezigheid van z'n burgemeester gaf eerste schepen Arnoud Heyse de werkelijke reden van het samengaan van Gemeentebelangen met CVP te Stekene. «We gaan de tweedracht die sinds vele jaren heerst in Stekene pogen weg te werken op een eenvoudige manier, namelijk door de mensen die er de exponenten van zijn samen te brengen». Hij bekende dan ook dat de gesprekken tussen CVP en GeBe rond deze «verzoening» verrassend aangenaam zijn verlopen: «De vérhoudingen met de kolle ga's van de CVP bevallen me best, want als tegenstanders kent men slechts de slechte kan ten», liet de heer Heyse zich ontvallen, «We zullen dan ook in alle openheid verder gaan». Hij had het verder nog over de goede geest die steeds is aanwezig geweest te Stekene want: «Een Stekenaar is niet kleingeestig», meende hij. Ook was de eerste schepen van mening dat de pers een voorname rol te spelen heeft in de goede verstandhouding tussen de verschillende groepen. De pers moet de mensen op een objektieve manier voorlichten en niét aan ge «schandaalpers» of aan «magazine privé» doen end zoals wel eens gebeurt... En snuiven dat we deden. Hij stelde nog dergelijke ontmoetingen in het verschiet en noemde iemand die naar Antwer pen rijdt via Vrasene niet een goeie chauffeur. «In deze moeilijke krisistijd moeten we», aldus de toekomstige burgemeester, «na een degelijk gewetensonderzoek het roer durven omgooien en het meest aanvaardbare en eigentijdse be leid voeren voor elke Stekenaar». Kemzeke zorgenkind Over de voorbije legislatuur hoorden we niet zo heel veel kritiek. Dat zou trouwens moeilijk zijn... in aanwezigheid van enkele oud-schepe nen. Wel kreeg het Kemzeekse deel van de vroegere koalitie een «veeg uit de pan». De eerste schepen stelde dat de voorbije zes jaren zeker geen gemakkelijke periode zijn geweest om een fusiegemeente te besturen. Zeker niet op financieel gebied. Men diende de mensen die in de vroegere gemeenten waren tewerkge steld op te vangen én in de nieuwe gemeente de inbreng van de verschillende deelgemeenten verhoudingsgewijze te respekteren. «Bovendien», aldus schepen Heyse, «was er het onevenwicht door de enorm zware schul denlast die werd meegebracht door deelge meente Kemzeke. Voor zowat één derde van de bevolking zorgde Kemzeke voor ruim 60 procent van de financiële lasten! Het is onze plicht tegenover de mensen van heel Stekene om te trachten de financiële toestand weer gezond te maken» Snoeien en tóch diensten verlenen Om de gemeente terug financieel gezond te maken zal er worden gesnoeid in de buitenge wone begroting. Weg dus met de grootse plannen van het vorige gemeentebestuur: vaar wel kultureel en administratief centrum dus. En hierop reageerde burgemeester Boeykens niet! Het is de bedoeling, aldus schepen Heyse, om ra de gewone begroting een reserve in te bouwen om aldus eventuele wijzigingen op te vangen en eventueel een nog zwaarder om zich been grijpende krisis aan te kunnen. Dit voor namelijk omdat Stekene het vooral moet heb ben van belastingen die rechtstreeks aan de mensen worden gevraagd en.. «Wat indien het Gemeentefonds ooit eens z'n steun zou terug trekken?», vroeg hij zich veelzeggend af. Het mes erin zetten, het betekent toch niet dat de mensen daar gevoelig onder zullen gaan lijden Er zal in de toekomst getracht worden om met eenvoudige, praktische middelen de diensten te verzekeren aan de bevolking. Enkel de diensten die noodzakelijk zijn en dan liefst de administratie die naar de bevolking gaat en niet omgekeerd. Decentralisatie heet dat. Riolering vervolledigen Toch staat er nog veel werk op de agenda ten dus op de buitengewone begroting), namelijk de reeds geplande uitbreiding en vervollediging van het rioleringsnet, met uiteraard de aanleg van de nodige en bijhorende koliektoren. «Dit ondermeer om Stekene in de toekomst voor altijd te vrijwaren tegen mogelijke overstro mingen», aldus de eerste schepen. «Voor dit werk, waarmee enorme bedragen zijn ge moeid, zullen alle mogelijke subsidies worden aangevraagd». Verder ligt het in de bedoeling van de koalitie, aldus de heer Heyse nog steeds, om de voort schrijdende pollutie van het water tegen te gaan. Hier werd onwillekeurig aan de (stinken de) Stekense vaart gedacht. Logistieke steun Op gebied van subsidiëring vanwege de ge meente aan de verschillende verenigingen wordt een volledig nieuwe aanpak in het voor uitzicht gesteld. Aan het gemeentepersoneel zal de opdracht worden gegeven om een aantal logistieke taken te vervullen voor de verenigin gen. En dan dacht de heer Heyse aan zinnige en noodzakelijke zaken. «We denken hier ondermeer aan het maken van stencils, vervoer van materiaal of dekor voor toneelvereni gingen». Het wordt waarschijnlijk dus een gekombineer- de subsidie: deels praktische ofte «logistieke» steun, deels financiële tegemoetkoming. Vraag is hier wel welke kriteria zullen worden gehanteerd om te bepalen welke vereniging wél en welke vereniging niet in aanmerking komt voor «logistieke steun». Misschien is hier een zinvolle taak weggelegd voor de advizerende raden van groot-Stekene. Sporthal moet méér opbrengen Schepen Christianne Persoon - De Saegher kwam ook aan het woord. Zij kreeg voor de volgende zes jaar «gezin, sociaal beleid, ont wikkelingssamenwerking en sport» toegewe zen. Ze stak dan ook niet onder stoelen of banken dat ze verwonderd was dat ook sport aan haar zorgen werd toevertrouwd. Deson danks zei ze ook deze taak «graag te aanvaar den, met hart en ziel zelfs». Héél veel enthoe- siasme klonk echter niet op uit haar exposé. Ze beloofde verder haar best te doen op de trekken weinig of géén volk», meende hij: «Daarom ben ik voorstander om de kermissen van Kemzeke en Klein-Sinaai met dat geld feestelijker en dus aantrekkelijker te maken...». Burgemeester Boeykens meende echter dat men eerst en vooral de plaatselijke komitees naar hun mening diende te vragen. «Gemengde status» voor het Gelaag Over de rubriek landbouw kwamen we niets te weten, want Koppen wilde eerst eens luisteren bij de Boerenbond én bij het ABS. Toen de fameuze Gelaagputten ter sprake kwamen, nam burgemeester Boeykens het woord over. Hij lichtte voor dat deze putten geklasseerd zijn en dat er dus buiten de jaar lijkse cross niets is toegelaten. «We mogen enkel toezicht houden, zorgen dat de put van overstromingen wordt gevrijwaard en voor de rest moet iedereen eruit blijven op enkele uitzonderingen na! Daarom moeten we trach ten er iets van te maken waaraan niet alleen kosten zijn verbonden. Ik zie dan ook een optie van deels passief rekreatiegebied (wandelen), deels natuurpark in de enge zin van het woord (afgesloten én gesloten), deels gebied voor de vissers (de eigenlijke put) én een deel dat ik nog niet kan noemen, maar dat voor Stekene 'een goede zaak zou zijn'.» En eerste schepen Heyse voegde er instemmend aan toe: «Het moet in ieder geval méér worden dan iets waarnaar men slechts vanachter prikkeldraad mag kijken, maar waar nagenoeg niemand binnenmag». Boeykens zei nog: «Het is trou wens een grote kontradiktie: «enkele jaren geleden was men nog volop aan 't uitgraven en nu is het plots verboden terrein geworden!». Stekene. Om mogelijke overstromingen tegen te gaan en om de pollutie van de fameuze Stekense vaart eens en voor altijd weg te werken wil de nieuwe bewindsploeg werk maken van de waterbeheersing moeilijke, want advizerende taak van de sportraad te helpen waarmaken, ondermeer door de vergaderingen van de raad te bege leiden. «Wat de sociale aangelegenheden betreft», zei schepen De Saegher. «Dat ligt me beter, daarin voel ik me heel wat beter thuis, want dat is reeds meerdere jaren het terrein waarin ik werkzaam ben». Ze beloofde verder te zullen ijveren voor de uitbouw en/of instandhouding van het vakantiepatronaat. Iets wat ze meteen haar grootste werk en prestatie noemde van de voorbije jaren, want dit VP brengt tijdens de vakantiemaanden ontspanning voor gemiddeld 300 Stekense kinderen. Verder zal ze blijven ijveren voor initiatieven en allerlei aktiviteiten voor de mensen van de derde leeftijd, voor de mindervaliden en voor de rest van de bevol king. Schepen Heyse zei nog dat hij tegen het gebruik is van de sporthal «door sporten die slechts enkelen genoegen verschaffen». Hij vindt dat de ploegsporten voorrang moeten krijgen én dat de tarieven voor het gebruik van de sporthal zullen moeten worden opgetrok ken. daar men op dit ogenblik een serieus verlies boekt Schepen van sport De Saegher replikeerde dat tennis op dit ogenblik toch min of meer op «verloren» uren wordt beoefend in de sporthal, waarna Heyse besloot dat de sporthal in de toekomst méér moet opbrengen. Géén «vlam in de pijp», want geldgebrek Schepen Koppen hield het tamelijk algemeen. Hij stelde dat het grondbeleid voor de toe komst gebonden is aan het beschikbare budget en dat zal vrij miniem zijn gezien de woekeren de krisis. «In princiep voorzie ik dan ook geen woonuitbreidingsgebieden. Eventueel wel iets kleins, maar bij grootse projekten worden de winsten opgeslorpt door de interesten». «Wat we ten allen prijze moeten vermijden is dat we eigendommen, krotten of rooilijnen gaan aankopen met de vlam in de pijp. We moeten in de toekomst alles beredeneerd gaan doen, zakelijk en dus niet zo maar geven wat wordt gevraagd. We moeten stoppen met voor Sinterklaas te spelen, maar in tegendeel de meest gunstige prijs trachten te bedingen. Zo zullen openbare verkopen door ons worden bezocht, want daar zijn koopjes te doen!». Ambachtelijke zone «Wat huisvesting betreft ook slechts uitvoeren wat haalbaar is», ging schepen Koppen verder: «De bestaande plannen zullen worden uitge voerd, maar we zullen niet reserveren». Burge meester Boeykens maakte z'n schepen erop attent dat op Bosdorp en in de Nieuwstraat wél reservegrond ligt, maar Koppen ging verder: «Het moet voornamelijk financieel haalbaar zijn...». Hij schakelde toen over op de reeds lang in de doofpot gestopte ambachtelijke zone aan het Oost-Eindeken. «Ondanks alles zullen we toch trachten een aanvang te maken met het realise ren van deze zone. We zullen beginnen met het kopen van enkele hektare en voelen waar de wind vandaan komt. We zouden bijvoorbeeld reeds kunnen beginnen met het verharden van de weg, die laten betalen door de bedrijven die er zich hebben gevestigd of zullen vestigen en de rest is toekomstmuziek». Ook wat middenstand en feestelijkheden be treft kon schepen Koppen voorlopig weinig kwijt. «De jaarmarkten kosten véél geld en CVP-achterban ondemokratisch? Een eerste (en trouwens één van de weinige, bij gebrek aan tijd!) vraag betrof de op z'n minst «rare» gang van zaken in het CVP- huishouden. «Deze kwestie, het verlies van de helft of meer van de CVP-steun, doet hier niéts terzake», meende burgemeester en lijsttrekker van de CVP. «We zitten hier samen om te tonen dat we op een volwassen manier kunnen samen werken. Het is ons te doen om de mensen van Stekene te besturen met de minste beperkingen van hun vrijheden. En dit tot meerdere eer en glorie van de mensen en zeker van de minstbe deelden! Deze problemen hebben trouwens niets te maken met het huidige bestuur en het kollege noch de mensen mogen er onder lijden. Ik kan trouwens niet dulden en zal dat ook nooit kunnen dat wie dan ook van buiten de gemeente komt zeggen dat wij, politieke man datarissen, moeten doen of laten. Trouwens... in de gemeenteraad zitten géén politieke par tijen! En... er werd tijdens de installatieverga dering duidelijk tégen een bepaalde schepen gestemd». Lijsttrekker van de GeBe A. Heyse meende dat de ontwikkeling inderdaad vragen opriep. Wel stelde hij vooraf duidelijk dat niemand gediend was met de verzwakking van de CVP. En hij vervolgde: «De achterban, wat betekent dat? Verkiezingen met standenorganisaties... Het is gewoonweg ondemokratisch, want die groepen worden door slechts enkelen vertegen woordigd.. Verkiezingen met standenorganisa ties zijn even ondemokratisch als wanneer enkele vriendinnen en vrienden samen zijn voor een theekransje. Ik maak me trouwens sterk dat er veel betere verhoudingen zijn onder de 23 kandidaten van bijvoorbeeld de Gemeentebelangen, dat hier alles véél vlotter wordt opgelost dan wanneer alles is verdeeld in kleine cenakeltjes!». De heer Heyse wil wél de tegenstellingen in Stekene wegwerken, maar of hij met bovenstaande uitlatingen de vriend schap van toch een groot deel van groot- Stekene (zo'n 2.850 mensen stemden toch op de CVP!) voor zich zal weten te winnen durven we betwijfelen. Bibliotheek-advieskommissie We vernamen van de ondertussen ook binnen gekomen schepen Cornu (hij had zich van aanvangsuur vergist) dat de bibliotheek nog niet officieel erkend is. Wel kreeg de gemeente nog een kans om zich tegen eind januari in orde te stellen. Ondertussen is de lijst van liefst 52 opmerkingen door de erkenningskommissie reeds gezakt tot 11 stuks. Wanneer ook dit elftal opmerkingen van de baan zal zijn. dan staat niets de erkenning nog in de weg. Kui tuurschepen Cornu hoopte op een subsidie tot 80% van de uitgaven, op de aanstelling van een full-time bibliothekaris maar of de uitleningen in verhouding zullen stijgen betwijfelde hij nu reeds. Wel stelde hij in het vooruitzicht dat de bibliotheek van het centrum (aan de Stadion straat) binnenkort zal worden uitgebreid (na de ingebruikname van de wagenparkhal aan de Polenlaan) en dat daarin ondermeer de kollek- tie van Nonneman een onderkomen zal vinden. Verder voorspelde schepen Cornu ook dat voor het samenstellen van de noodzakelijke advies kommissie zal gevraagd worden aan èlle par tijen om daarin zitting te nemen. Dus ook aan Agalev en de PW. Voor de samenstelling van wat hij noemde een «vrijwilligerskorps» zal Stekene. Weekendverblijven, hét probleem voor de nieuwe Stekense bewindsploeg. géén beroep gedaan worden op de kultuurraad, want een adviesraad kan moeilijk een andere adviesraad oprichten Wapenstilstand Dat de twee «partijen» te Stekene werkelijk aan een «wapenstilstand» toe zijn, werd onder meer bewezen door de manier waarop ze het feest van de Wapenstilstand willen aanpakken. Eè'ste schepen Arnoud Heyse ging in een brede bocht om het probleem heen en vertelde dat 11 november de herdenking van de wapen stilstand én het einde van de nieuwe wereldoor log betekende, maar óók de herdenking van het begin van de Vlaamse beweging. «De harten kloppen verschillend», meent hij. «maar het is en blijft een dag om te herdenken...». Hieruit besloot hij dat het schepenkollege dus in z'n geheel moet deelnemen aan de 11- novemberviering. «We moeten niet de nadruk leggen op datgene wat ons verdeelt, maar veeleer kijken en zoeken naar wat ons bindt. We moeten geen boemannen voor elkaar blijven!». Kuituurschepen Cornu hield beide voeten op de grond en dacht de 11-julieviering (waarover Heyse en Boeykens angstvallig hadden gezwe gen) een klusje is voor de gemeentelijke kul tuurraad. We vernamen ook nog dat de samenstelling van de toekomstige redaktie van het gemeentelijk informatieblad «in bespreking» is (het perso neel zou beter aan bod moeten komen) en dat tegen Pasen een volgend nummer zal verschij nen. in een nieuw kleedje gestopt. Weekendverblijven In verband met de honderden legale, maar meestal illegale weekeindverblijven scheen geen volledige eensgezindheid te bestaan tus sen de verschillende leden van het nieuwe schepenkollege. Schepen Koppen en burge meester Boeykens spraken zich «nogal» direkt uit. terwijl eerste schepen Heyse met semi- slagzinnen het geheel trachtte te relativeren, te lijmen en/of algemeen te houden zodat in feite niemand er aanstoot aan kan nemen. In z'n exposé had schepen Koppen, die onder meer bevoegd is voor het grondbeleid, het over «hard optreden tegenover weekendverblijven die staan in zones waar dat niet is voorzien», al voegde hij er onmiddellijk aan toe dat hij zich niet in een gemakkelijke situatie voelde. «In feite zouden we elk geval afzonderlijk moeten bekijken», meende hij verder: «Indien er een nieuw gebied wordt aangesneden en dan bedoel ik een gebied van hektares dopr mensen die illegaal een tweede verblijf of iets dergelijks neerplaatsen, dan moet de gemeente dat verhinderen, desnoods moeten we de boel dan laten wegtrekken!». Eerste schepen Heyse beklemtoonde de nood zaak om de «uitzaai van weekeindverblijven tegen te gaan». «De gemeente mag zeker géén passieve houding aannemen en dergelijke hou ding mag zeker niet het patent zijn van één bepaalde groep, maar de gemeente moet akties ondernemen die de mensen in die bepaalde groep bevallen». Burgemeester Omer Boeykens dacht dat wij binnen afzienbare tijd een tweede invasie kun nen verwachten. «Binnenkort zullen mensen de stad verlaten omwille van getto's die er zijn gevormd. Daarom moeten we de wettelijke zones van de noodzakelijke infrastruktuur voorzien, mét allerlei nutsvoorzieningen zoals elektriciteit en water». Eerste schepen Arnoud Heyse stelde echter opnieuw: «De uitzaai moet worden gestopt en enkel in de voorziene zones kunnen we die weekeindverblijven dulden». Wat met ilegale verblijven? Burgemeester Boeykens vertelde nog dat de inventarisatie van de weekeindverblijven te Stekene reeds vér gevorderd is, zodat spoedig zal geweten zijn wat sluiks wordt bijgevoegd. Schepen Heyse voegde eraan toe dat de ge meente een politiek zal voeren die de moeilijk heden niet uit de weg wil gaan, maar dat men wettelijk weinig mogelijkheden heeft. Vanaf hier mengde ook schepen Cornu zich in het «w^ekend»-debat en de persoonlijke me ningen gonsden ons om de oren. «Stekene heeft tot hiertoe de weekeindverblijven met open armen ontvangen! De bevolking heeft nooit laten blijken dat die 'nieuwe bewoners' ongewenst waren... Daarom moet de bevolking bewust worden gemaakt vooral via verenigin gen die ijveren voor het behoud van groen en dergelijke»... Na veel vijven en zessen sloot eerste schepen A. Heyse (koördinatie van de bevoegdheden) af door volgende konklusie nadrukkelijk te stellen én te herhalen: «Eventueel nieuwe zo nes zullen worden beschermd, er zal infrastuk- tuur komen waar dat kan en mag en de ge meente zal optreden waar flagrante uitzaai wordt vastgesteld. Flagrante uitzaai betekent waar de wet niet wordt geëerbiedigd». Na een kleine «na-diskussie» hoorden we her halen dat Stekene «een duidelijke politiek zal gaan voeren in verband met de weekend verblijven», dat de gemeente «zal trachten te vermijden dat eventueel onwetende kopers zullen worden misleid» én dat uiteindelijk «het schepenkollege en-bloc verantwoordelijk zal zijn voor alle getroffen beslissingen». Over de taakverdeling van de schepenen vindt u in een volgend nummer een overzicht in Waas perspektief. DeBeEr TOMBOLA WILLIAM TACKAERT Overblijvende prijzen 1* prijs: reis Palma nr. 446 Res. nr. 441 2" prijs: Schilderij nr. 112 Res. nr. 119 Prijzen af te halen tot 27.1.83 in café Den Appel, Scheldestraat 84, Zele. Steendorp Een verhaal apart, dat van dinsdag in Steendorp. Half- twaalf was het ongeveer toen een vrouw het agent schap van het Gemeen tekrediet aan de Sterstraat binnenstapte. Ze bleek ge wapend met een revolver, maar toen wist men nog niet dat het om een tuig uit plastic ging. Behalve be diende Ann De Graeve wa ren nog twee klanten aan wezig, die sloegen op de vlucht. Geld moest ze hebben, de overvalster, en nog gauw ook. De bediende, die overigens achter kogelvrij glas zat, zei dat ze 't halen ging, maar ze verliet het gebouw langs de achter kant en ging vanuit een slagerszaak in de buurt de rijkswacht verwittigen. De overvalster was er inmid dels onderuit gemuisd. In de Kapelstraat ging ze bij de boerderij van André Van Osselaer aankloppen. Ze had dorst, zei ze, en of ze geen glas water krijgen kon. Dat kreeg ze ook. De rijkswacht was natuur lijk in aktie gekomen, on dertussen. Ook bij land bouwer Van Osselaer kwam men naar een vrouw van zowat veertig jaar in formeren. Van Osselaer schrok niet weinig en zei dat de dame bij hem bin nen zat. De vrouw, eenenveertig jaar bleek ze te zijn, werd meteen door de rijkswacht gearresteerd. Het gaat om Gerardine B. uit Kruibeke. UITSLAG TOMBOLA 07611 reservenr. 15343 12726 reservenr. 09367 08094 reservenr. 09403 13700 14441 07457 07268 13750 12051 15650 12114 09086 15329 07472 13315 06095 07720 14463 08338 07548 02190 14190 13140 15202 09168 07563 06333 09356 10489 12555 08432 11812 10420 04417 11272 15063 05888 04043 12381 04339 13472 07502 02915 03219 08705 09365 12613 03765 07384 05263 14462 09556 13526 14354 15572 06580 06566 15895 01416 07862 3A)675-RL UITSLAG GRATIS TOMBOLA Steunkaarten - beroepsrennerskoers «4* omloop van het Donkmeer» Trekking gehouden op 14 januari 1983 in Restaurant Rivièra, Donklaan 158 1'prijs: 1 varken 16.756 Reservenr. 21.898 23.260 30.086 21.828 12.388 13.111 19.313 28.489 21.941 25.185 29.475 25.573 15.347 13.868 18.527 20.532 22.286 17.927 23.372 22.745 21.273 14.125 16.561 15.441 31.557 30.931 29.228 10.199 15.308 23.406 Prijzen af te halen tot 15 februari 1983 in café De Klappel, Donklaan 192 te Overmere-Donk. Tel. 091/67.53.10. 712 1436 819 910 13131555 11.025 8011 1375 6075 500 Prijzen af te halen: Café DE KUIPER Heirbaan 2, SINT-GILLIS/DENDERMONDE

De Voorpost | 1983 | | pagina 47