Gemeenteraad Lede: ware oppositie ontbreekt eleidsvisie van CVP-PVV bestuursmeerdeheid e Waasmunster Miet Smet opnieuw CVP-voorzitster in Lokeren ir betere busverbinding r;;4sen stekene Sint-Gillis-Waas SMOELENTREKKERS Groot-Lebbeke op 20 smisi Sint-Niklaas bezoekt zusterstad Coimar De Voorpost - 29.4.1983 - 3 te voorbije gemeenteraad was wel een van de kalmste van de laatste jaren. Was dat jmdat raadslid Gravez, ex-burgemeester, ex-schepen en ex-meerderheidslid, bp wie de !VP-oppositie blijkbaar had gerekend om die te leiden en aan te voeren, verstek liet aan? Gravez staat bekend om zijn dossierkennis en hij kan de belangrijke zaken laderscheiden van de details, een zaak waarmee de oppositie nogal eens last heeft. Want Lede wordt meer gediskussieerd over komma's en dergelijke dan over de beleidsbepa- ende zaken. Trouwens over Gravez en het andere afwezige oppositie-raadslid Frans toelandt doen geruchten de ronde als zouden zij hun mandaat van gemeenteraadslid aan Ie kqpstok hangen. Voor Frans Roelandt die ook in de OCMW-raad en in de Sociale lommissie zetelt, zou het allemaal te veel geworden zijn. Hij zou, zelfs binnenkort, de emeenteraad vaarwel zeggen en voorlopig opteren voor het OCMW. De zaak Gravez gt wel wat anders. Bij hem zouden leeftijd, ziekte of tegenzin voor het gemeentelijke olitieke spel niet spelen. Naar de juiste toedracht van de geruchten hebben wij te gissen, Ihoewel wy ons zelf daarover een idee vormen. Enige schroom weerhoudt er ons van om door ons veronderstelde reden voorbarig te vermelden. )p de banken van de meerder- van Aalst» in Vlierzele te ver- mandaten en vertegenwoordi- eid ontbrak schepen Hende- huizen, wordt de tussenkomst ging in de interkommunale en ckx die zich wegens ziekte van de gemeente voor het stor- in de sociaal-kulturele raad ld laten verontschuldigen ten van huisvuil, dat nu per binnen de meerderheidsgroep p de dagorde stonden 15 vrachtwagen gerekend zal wor- men tot overeenkomst geko- anten in openbare zitting, den, verhoogd met 320 F. Op men was en de afspraken ge inder belangrijke punten dit punt kwam van de opposi- respekteerd zouden worden, r kleine grondverwervin- tie nogal wat tegenkanting en vond de oppositie het nutte- i, aanpassingen van rooilij- werd ook tegengestemd. Het loos om nog langer aanwezig te i, be- voetwegeltje aan het kerkje en blijven en verliet de zaal. On- cmmingsveranderingen van schooltje van Papegem zal dertussen waren echter vol- ningen, enz. Omzeggens al- worden verlicht met één licht- doende raadsleden van de werd zonder veel tegenkan- punt. Aan de hoek van de meerderheid op komen dagen, g en zonder verwijten, be- Nerumweg en de Broeder De zodat de vergadering wettelijk huldigingen, verdachtmakin- Saedeleerstraat zal grond ter verder gezet kon worden, enz, wat we dan toch ge- beschikking worden gesteld n zijn in Lede* met eenpa- voor het oprichten van een Beheerders en vertegenwoordi- leid goedgekeurd, behou- autobus-schuilhokje. Sers 'n raden en interkommu- enkele onthoudingen en Na de openbare zitting volgde na'es sporadische tegenstem, een pauze. En na de pauze Tijdens de geheime raadverga- drietal punten die voor kwam men aan de geheime dering die in afwezigheid van Ledenaars of dan toch zitting. En alhoewel de CVP- de CVP-oppositic doorging, :pen belangrijk zijn, willen oppositie de zitting had kun- werden volgende beheerders hier aanhalen. nen boycotten doordat, als zij en vertegenwoordigers aange- irdat de aannemer van de de vergadering verliet, het ver- duid: uilophaling in Lede ver- eiste aantal aanwezige leden Voor «Het Land van Aalst» t is geworden om van niet meer voldoende was, bleef wordt schepen Rasschaert be- plaats te veranderen, met de CVP-oppositie aanvanke- heerder en John Van der Eec- woorden om naar het lijk in de zaal. Maar toen uit- ken vertegenwoordigt de ge- •dere stortterrein van de lekte dat de meerder- meente. Voor Imewo is G. rkommunale «Het Land heidsgroep i.v.m. de beheers- Impens beheerder en schepen De Paepe vertegenwoordiger. Voor Imeloost zijn dat John Van der Eecken als beheerder en schepen De Paepe als ver tegenwoordiger. In TV-Oost wordt de gemeen te vertegenwoordigd door Luk de Poorter als beheerder en door Remi Boterberg als ver tegenwoordiger. In de water maatschappij (T.M.V.W.) vaardigt Lede R. Cobbaut af als vertegenwoordiger. Naar de verzekeringsmaatschappij OMOB gaat Alice De Coen- sel. Hadewych Uyttersprot vertegenwoordigt de gemeente in de Huisvestingsmaatschap pij «Veilig Wonen» Burge meester Grepdon vertegen woordigt Lede in de Kliniek van Lemberge. terwijl zijn lijstgenoot John Van der Eec ken vertegenwoordiger is bij het Crematorium Schepen Antoon Mertens neemt de Federatie voor Toe risme voor zijn rekening. Sche pen Minnebo vertegenwoor digt ae gemeente in de nieuwe maatschappij IEVIGOV (in vesteringen voor elektr. en gasdistributie O. VI.) Schepen Jules Hendrickx zal fungeren als vertegenwoordiger van de gemeente in PROGECOV, de arbeidsgeneeskundigc dienst van de provincie en Schepen Minnebo vertegenwoordigt de gemeente in het Gemeentekre diet. Raadslid Brantegem ver tegenwoordigt de gemeente raad in dc Sociaal-Kulturele Raad van Lede. Voorzitter van de P.O. Bibliotheek wordt schepen Antoon Mertens. on dervoorzitter: raadslid Achiel Roelandt en sekretaris raadslid John Van Der Eecken. Afslanken af- en opstapmoge- lijkheden in station Lede Meester Ruyssinck kreeg van de meerderheid de gelegen heid om een punt aan de dag orde toe te voegen. Het ging over de geplande wijzigingen bij de reorganisatie van het Belgische Spoorwegennet waarbij het aantal af- en opstapmogelijkheden in Lede zou verminderd worden en waarbij talrijker overstappen in Aalst en Denderleeuw ver plicht zou worden voor de rei zigers richting naar en van Brussel. Hij deed een oproep tot de partijen, groeperingen enz. en vooral tot het gemeen tebestuur om daartegen te rea geren en hij beweerde zelfs niet te kunnen begrijpen dat de gemeente daartegen nog niets had ondernomen. Er werd op gereageerd dat ten eerste die gegevens waarover meester Ruyssinck beschikte nog maar sinds 's ochtends be kend waren Meester Ruys sinck zei zelf dat hij ze nog maar pas had gekregen uit handen van een niet nader ge noemde vriend die op betrok ken dienst werkt en ten tweede begreep men ook niet waarom meester Ruyssinck niet ging aankloppen en proes- teren bij de ware schuldigen van die wijzigingen: de rege ring in Brussel waar de partij van meester Ruyssinck (CVP) deel van uitmaakt.. :e zot I wot kan ïren kindt aatse men telen tijnlij inter raleer de gemeenteraadszitting te Waasmunster werd :nd, gaf burgemeester Willy Strobbe in naam van de CVP- bestuursmeerderheid aan dé raad mededeling aangaande beleidsvisie en beleidsnota voor de huidige ambtsperiode 5-1988. VP-PVV meerderheid heeft in deze optiek gekozen voor een or dit tal beleidsopties die ze graag aan de gemeenteraad voorstelt, lijnse I bewust heeft men gekozen voor een globale tendens van strot tgheid en soberheid. In de konkrete realizaties zal dit dus de gsmittne noemer zÜn d'e men overal zal terugvinden. «Wjj zfjn er frr van overtuigd dat een sobere levensstijl zowel als een sober id niet noodzakelijk moet samengaan met pessimisme en itivisme of doemdenkerij. Soberheid en zuinigheid zullen ons ^en |0| meer kreativiteit zowel in het persoonlijk leven als in beleid van de gemeente. Burgemeester Strobbe liet tevens erken, dat de komende jaren de Waasmunsterenaar meer ooit de bestuurskwaliteiten van de huidige meerderheid n kunnen ervaren», aldus burgemeester Strobbe. |ste belastingsdruk we ingrepen. Dit zal verder tende dat reeds heel wat blijken uit een vernieuwde onze ingezetenen reëel te aandacht voor kansen tot me- n hebben onder de ekono- debeheer. uit het stimuleren he knsis. aanzien wij het van de sociaal-kulturele vere uitdaging. dc belas- nigingen. het verzorgen van de Iruk, die in Waasmunster onderwijsinstellingen en kultu- lagste is, zowel van het rele infrastruktuur. zonder idisscment Dendermondc evenwel verder aan prestige- het arrondissement tendenzen toe te geven. Te vens gaat men zich inzetten voor de verbetering van het openbaar vervoer zowel voor de werknemers, de scholieren te te blijven met de laag- als voor om het even wie. die :lastingsdruk. verklaarde zich naar de dienstencentra in meester Strobbe. nabijgelegen gemeenten of ste- een gepaste kombinatie den wil begeven. Waar het iberheid en kreativiteit openbaar vcroer tekort schiet. zal men stimulerend en koórdi- ncrend optreden rond dc op richting van taxi-stop en car pool-haltes. Burgemeester wat de ligging betreft Strobbe liet nadien duidelijk manier waarop in de blijken dat de bestuurslcerder- te een evenwicht werd heid alles in het werk wil stel- ;t tussen woonzones en |Cn om het de bestaande be- mes, maakt dat Waas- drijven zo gemakkelijk moge lijk te maken. Volgens hem de bestaande aangemoedigd Niklaas, deze plaats in de doen behouden. ons met onze be- iloeg engageren de ge- p we daar kost wat kost ii I, aldus de burgemeester bovendien het centrum een fraaier uitzicht te geven zal kortelings overgegaan worden tot de afbraak van de krotwo ningen in de Gentstraat. Daar zal een mooi geïntegreerds kleinschalige parkeerplaats worden ontworpen. De Vier schaar zal heraangelegd wor den dermate dat dc auto er niet meer dc alleenheerser zal kunnen zijn. Vanuit dezelfde optiek zal eindelijk eens werk gemaakt worden van de aanleg van de kerkomgeving in het centrum. Aangename woon kernen vragen naar goed uitge ruste middenstandszaken. Het bestuur zal alles in het werk stellen opdat deze midden standszaken dc best mogelijke ontplooiingskansen zouden krijben Door het stimuleren van wijkkermissen. karnaval en allerlei andere feestelijkhe den zullen ook de plaatselijke neringdoeners zeker gebaat zijn Landbouw Het landelijk karakter van Waasmunster moet behouden blijven. Het toezicht op illega le weekendhuisjes en caravans zal verscherpt worden en aan het ongeordend inplanten van allerlei sportinfrastruktuur zal een einde gesteld worden. Er zal een inventaris worden op gemaakt van de nog beschik bare bouwgronden. Verdere grootschalige aantasting van de landbouwgronden zal niet meer aanvaard worden, ook niet voor kuituurbebossing. In nauwe samenwerking met de polderbesturen zal de nodige aandacht geschonken worden aan een doeltreffende water huishouding. Via het onder wijs zal een bewustmakings- campagne gevoerd worden omtrent het belang en het nut van land- en tuinbouw in onze huidige samenleving Om de jongeren strukturécl bij het beleid te betrekken zal men de oprichting van een gemeen telijke jeugdraad stimuleren. De gemeentelijke raad voor kuituur en kulturcle vrijetijds besteding zullen als een ern stige gesprekspartner behan deld worden. Dc geplande du re sporthal-plannen zullen be vroren worden Het bestuur is van oordeel, aldus voorzitter Strobbe. dat met heel wat minder middelen moet gewerkt_»4erden aan een verantwoorde sportinfrastruk tuur die jowel voor het bestuur als voor dc gebruikers betaal baar blijft. Gedurende de eerstkomende jaren moet er een uitbreiding komen van het rusthuis Sint Camillus op de Hollandse Molenwijk. In sa menwerking met het O.C.M.W. zal men ijveren voor aangepaste en goed gesi tueerde woningen, voor een nog betere toegankelijkheid van dc gemeentegebouwen. Verder zullen wc ons hardnek kig blijven verzettentegen de aangevraagde stortplaats in Den Ham. Openbare Werken De le fase van het algemeen rioleringsplan wordt reeds vol gende week opnieuw ter tafel gelegd. Men zal proberen het ontwerp als dusdanig te her denken zodat de gemeentelij ke financiën niet te zwaar on der lijden. Blauwendaelkasteel wordt geen gemeentcnuis In acht genomen enerzijds, de voorziene kostprijs van de ge plande verbouwingswerken en anderzijds de funktionaliteit van het gebouw, is het huidige bestuur van mening dat van de voorzien bestemming nl. ge meentehuis moet afgezien worden Binnenkort zal een nieuwe bestemming aan de ge meenteraad voorgesteld wor den. De zeer nodige hcrstel- lings- en schilderwerken moe ten er echter uitgevoerd worden. De belasting op de niet be bouwde percelen zal in het vooruitzicht van de begroting van 1984 herdachfr worden, evenwel wetende dat dc in komsten die eventueel door een gewijzigd taksrcglement zouden verminderen, ergens anddrs zullen moeten gerecu pereerd worden en dit op een rechtvaardige basis besloot burgemeester Willy Strobbe zijn beleidsvisie- en nota. P.V.G. een ideale woonge- is. Men wil echter de moeten ook jntitcit nog woonvrien- KMO's r maken. Dit zal blijken worden. Jvisie op de verkeersrege- ftit de globale ruimtelijke Vierschaar ■tg. waarbij ernaar zal krijgt fraaier uitzicht worden de reeds Om tegelijkertijd het parkeer- ;eurde verkavelingen probleem in het centrum van ig te verlenen op nieu- Waasmunster op te lossen en iatief van de SP Sint-Pauwels heeft volksvertegen- iger Freddy Willockx zich met een brief gewend tot intwoordelijken van de NMVB met het verzoek :ere busverbinding tot stand te brengen tussen de :nten Kemzeke, Stekene en Sint-Pauwels enerzijds It-Gillis anderzijds, ly Willockx wees erop dat: [inwoners van groot-Stekene (zowat 15.000) een tstreekse verbinding wensen om gedurende de dag en vlotte manier de kliniek en het ouderlingente- te Sint-Gillis te kunnen bezoeken; jinwoners van Sint-Pauwels ook administratief af- riendclijk kelijk zijn van Sint-Gillis en voornamelijk de niet- uiteindel imobilisten zich gediskrimineerd voelen (de rittijd uit Sint-Pauwels via Sint-Niklaas naar Sint-Gillis beschik» 0pt gemjddeld 31 35 minuten); alf Het 'n Sint-Pauwels de Bagoniewijk sterk groeiend is. Het wor ls werden er woningen voor de derde leeftijd in de koJ werkt. De dichtstbijzijnde bushalte is op 1 km. ind gelegen; proken ov via vele kontakten met de plaatselijke bevolking k van hert groeiende ontevredenheid vaststelt, waarbij som- 1 moeten 1 !n zejfs de inrjchting van een alternatief openbaar oer overwegen. 1 opgerichte SP Sint-Pauwels organizeerde rond de •an Freddy Willockx een grote petitie-aktie, die 1 sukses kende. De petitie werd onderschreven 15 inwoners van Sint-Pauwels. cmging eze gei later k> een wei :rste akt n ook op Onder grote belangstelling werden zondag de be stuursverkiezingen gehou den bij de CVP in Lokeren. Volksvertegenwoordiger Miet Smet was de enige voorgedragen kandidaat voor het partijbestuur. Zij werd met grote meerder heid van de stemmen (83 procent) opnieuw verkozen voor een periode van drie jaar en zal met een ver nieuwd partijbestuur en op dynamische wijze de Lo- kerse CVP leiden. Dit nieuwe partijbestuur bestaat uit de mandataris sen, uit 31 rechtstreeks ge kozen leden en uit een aan tal gekoöpteerden. De CVP heeft de voorbije jaren een grote inspanning gedaan om jongeren en vrouwen aan bod te bren gen. Verschillenden had den zich dan ook kandidaat gesteld en op 31 verkoze- nen zijn er 15 jongeren (min 35 jaar) en 9 vrouwen. Het was geen gemakkelijke keuze voor de ledenr Er waren in totaal 44 kandida ten van Lokeren-Eksaarde- Daknam, voor 31 plaatsen. In de zalen Het Volk, het Gildenhuis-Eksaarde en de parochiezaal te Doorslaar werden ijverig bolletjes ge kleurd. Dat de Lokeraars goed kunnen tellen bewees het geringe aantal ongeldi ge stemmen. In Eksaarde-centrum en Eksaarde-Doorslaar moes ten ook de sektievoorzit- ters verkozen worden. Marc Van Hoecke en Michel Van Damme zullen de CVP-werking te Eksaar- de op poten zetten. Ver melden we nog dat Johan Van Kerckhove verkozen werd als CVP-Jongeren- voorzitter en Rita Rogiers als voorzitster van de CVP- werkgroep Vrouw en Maatschappij. De verkozen leden van het partijbestuur zijn in alfabe tische volgorde: Bulens Jo han, Buysens Denis, De Backer Hilde (Daknam), De Borger Conrad, De Groote Marleen, Deley Jo- Lebbeke. Feest voor de nieuwe burgemeester en meteen ook klinken op een gelukkige kennismaking (v) Enorm veel volk. vorige week zaterdagavond op het burgemeestersbal van Frans Moeyersoon. Je kon in de gro te zaal van «Ons Huis» op de koppen lopen. Frans was trou wens alom tegenwoordig, want iedere bezoeker kreeg een badge opgespeld, waarop Leb- bekes burgervader te prijk stond. Die badges zijn vandaag de dag blijkbaar in dc mode, want voor «Het Stenen Wonder van Lietbeka» zijn er ook al in de maak. Dat belooft ook voor de volgende verkiezingen. In plaats van het klassieke doosje lucifers, kunnen de politici maar met een badge voor de pinnen komen. Van de vrou welijke kandidaten eventueel in de vorm van een hart. zef. De Meyer Andrè, De munck Hugo, Desoete Ca- miel. De Vos Gilbert (Eks- aarde). De Vriese Raf (Ek- saarde), Duym Etienne (Eksaarde). Duym Mare. Heyninck Benny. Kelen Hilde. Liebaut Myriam, Lorré Magda, Mariën-Van Landeghem Lydia, Mi- chiels Alois (Eksaarde). Oelbrandt Marcel. Pieters Mare, Temmerman Chris, Van Bockxlaer Theo, Van Caneghem Arie. Van der Jeught Hugo. Van Eetvel- de Marc, Van Havermaet Johan, Van Kerckhove An ne, Verhulst André, Ver linden Bert, Zaman Mar leen. Veel volk dus in «Ons Huis». Maar toch nog geen volk genoeg, want nadat de CVP-kandidaten die tijdens de jongste verkiezingen naar de gunst van de Lebbekenaars dongen, aan het publick voor gesteld waren, een boeketje rode rozen in ontvangst moch ten nemen en verzocht werden een flikker te slaan met hun echtgenoot of -note, bleek Jef Dauwe in grote nood. En moest hij met een dame, waar in we onmogelijk zijn echtge note konden herkennen, de dansvloer op. Jef had trouwens, weliswaar in mineur, in het begin van de avond de ware bedoelingen van zijn aanwezigheid op het bal uiteengezet. Ik kom zien, fluisterde Jef,. hoe ik het moet doen, wanneer ik burgemees ter zal zijn. De anderen zijn dus duidelijk gewaarschuwd. Vanuit het naburige Bug- genhout kwam CVP-schepen Pferre Stallaert de groeten overbrengen Om 12 u ver klaarde de schepen huiswaarts te keren, maar rond de klok van enen bemerkten we hem nog altijd aan de toog. Wie er niet was, veront schuldigd werd. bleek minister Lenssens te zijn. Die zat wel licht nog in Tessenderlo, druk bezig kwalijke geuren op te snuiven. Lebbeke. Mevrouw Moyersoon en haar broer: hou jij de frieten maar vast (v) Namens de CVP-jongeren bood Lucie Van Mulders aan de burgemeester een geschenk aan. Een stoute schepen vroeg haar na haar terugkeer van het podium of ze misschien een doos karamellen geschonken had. Willy Van Sande. burge meester van Berlare. was daar entegen wel van de partij. Van de Lebbeekse PVV, de koalitiepartner waarmee de CVP de gemeente bestuurt, geen spoor. Uit Wieze waren de blauwen daarentegen wel afgezakt. Met aan het hoofd van de delegatie ex-burge meester Frans Mertens - die blijkt er weer bovenop te zijn - en ex-raadslid Julien De Meersman. Opvallend was ook de aan wezigheid van een drie man sterke SP-delegatie: raadslid Vlassenroot, diens kollega Van Vossole en OCMW- raadslid Pierre Heymans. De heren hadden blijkbaar wel last met hun badge, want ze waren amper binnen of die badge verdween als sneeuw voor de zon. Willy Meert, de ceremonie meester van dienst, had blijk baar last met de namen van de echtgenotes van dc schepenen. Zo betitelde hij dc echtgenote van schepen Jef Hiel als Paula Hiel, waar wij toch altijd dach ten dat Jef getrouwd was met dc dochter van Paul Van R,ans- beeck. Schepenen hebben het niet altijd even gemakkelijk. Dat ondervond schepen van de jeugd Jef Hiel - die soms stout kan zijn - toen hij in feite op twee plaatsen tegelijk zijn per soontje moest tonen. In Belle speelden de KSA-jongens im mers de geschiedenis van hun nederzetting en in de Minne straat kwam de Chiro met «Eric» op de planken. Jef ver deelde zijn interesse mooi in twee. Voor de pauze vertoefde hij in Belle en nadien trok hij naar de Minnestraat. Het gemeentehuis al gezien? De laag acrylverf heeft het ge bouw blijkbaar deugd gedaan. Wanneer het zonlicht eropzit, doet het werkelijk pijn aan de ogen. Het vrachtwagentje dat op het verkeersbord aan het begin van dc omleidingsweg in de verkeerde richting reed. heeft sedert een tweetal weken een meer behoorlijke positie inge nomen. Smoelentrekkex Met de bedoeling zoveel mogelijk inwoners van Sint- Niklaas te betrekken by de jaarlijkse verzusteringsaktivi- teiten, heeft het stadsbestuur thans de bedoeling om dit jaar een achtdaagse reis te plannen naar Coimar (Frank rijk). Bedoelde reis, met luxe-autocar, heeft plaats van'zaterdag 2 juli (heenreis) tot en met zaterdag 9 juli (terugreis). Het inschrijvingsrecht tot deel- de exkursies ter plaatse, het name aan deze bijzondere in- logies, drie maaltijden per dag teressante reis is aan de lage (morgen-, middag- en avond kant en bedraagt slechts 10.250 maal). Ook avondmaal eerste fr. alles inbegrepen (uitgezon- dag en middagmaal op de eer- derd de drank). ste en de laatste dag. De hiervoren vermelde prijs Buiten een receptie, aangebo- ómvat: de reis heen en terug, den door het stadsbestuur van Lebbeke. Lebbeke vierde zijn nieuwe burgemeester (v) Coimar, worden geleide be zoeken, onder bevoegde lei ding, ingericht aan de stad en de naaste omgeving. Het hoeft geen betoog dat bui ten een grondig bezoek aan de mooie oude binnenstad van Coimar, ook trips zijn voor zien naar de bergachtige omge ving. Ook een bezoek aan Kaysers- berg. Eguisheim en Straats burg is voorzien en men heeft gelegenheid tot winkelen in de oude binnenstad van Coimar. De bijzondere aandacht wordt erop gevestigd dat, wat de in schrijvingen betreft, de voor keur zal worden gegeven aan de belangstellenden die nog niet eerder aan een verzuste- ringsreis hebben deelge nomen. Vrijblijvende plaatsen zullen naderhand, naar volgorde van inschrijving, aan mensen wor den toegewezen die in het ver leden reeds aan een verzuste- ringsreis hebben deelge nomen Het is de bedoeling op deze wijze een ruimer publiek bij deze verzusteringsaktiviteit te betrekken. inschrijvingen voor deze reis kunnen worden geboekt ofwel in het stadhuis (dienst kuituur toerisme), 8ste afdeling - 2de verdieping, kant Parkstraat, ofwel door overschrijving van 10.250 fr. op postrekening nr. 000-0019535.38 van de heer stadsontvanger. Bijkomende inlichtingen wor den u graag verstrekt bij de dienst kuituur/toerisme (tel. 03/776.34,71 - binnenpost 83). Het aantal plaatsen is echter beperkt. Er wordt slechts één autocar ingelegd. Inschrijven vóór 31 mei.

De Voorpost | 1983 | | pagina 3