Politie wint voorde derde maal Apotheose zaalvoetbal BZVV Oost-Vlaanderen te Lokeren Tweede Minivoetbaltornooi wisselbeker «Sporthal VHVD» 44 - 3.6.1983 - De Voorpost Minivoetbaltornooi Vriendenkring Lokers Stadspersoneel De Lokerse politie is niet alleen autoritair in het uitoefenen ▼an haar ambt, ook op voetbalgebied stelde ze nu orde op zaken en legde voor de derde maal beslag op de winnaars trofee van het Minivoetbaltornooi. Dit initiatief van de Vriendenkring van het Lokers Stadspersoneel was terug een sukses over gans de lijn. In deze sportieve konfrontatie werden de bestaande vrienschapsbanden weer wat nau wer aangehaald: trouwens het hoofddoel van de inrichters. We hebben in ons nummer avond voordien in afzonde van vorige week reeds de ring waren vertrokken om uitgebreide bestuurskern toch maar in optimale van de Vriendenkring geci- omstandigheden aan de af- teerd. Voorzitter Albert Van trap te kunnen verschijnen. Moorleghem en zijn mede- Sportinstellingen pakte uit werkers mogen prat gaan op met volgende spelers: Si- Initiatief- mon Wettinck, Guido Maes, MINIVOETBAL nemers en pijlers van het Jaak De Wilde, Marc Van pmers van nei juu* un wuae, mare van - - r eerste uur: Etienne Slat- Rumst. A. De Sutler. Luc 't van de 'Vriendenkring Loken Stadspersoneel(dm) baert, Gustaaf Veldeman, Kint, Willems, De Smet en Xliniunerthnl to i rtboron n i i Minivoetbal te Lokeren. Gemeentebestuur Lokeren won de beker van de fair-play U Minivoetbal te Lokeren. De Lokerse politie was heer en meester in het Minivoetbaltor- Minivoetbal te Lokeren. Slachthuis kon er, ondanks de rode lantaarn, nog om lachen (dm) Marc Cardon en Alois Van DeBraeckeleer. Nieulande glunderden na- Werklieden I traden aan met tuurlijk met het sukses van Kamiel De Maesschalck, Al- het vierde tornooi. Sportivi- bert Van Moorleghem. teit vierde hoogtij en dat Frank Van Beneden, Hugo sierde de deelnemers. Al- Bruggeman, Marc Van Dam- hoewel op dat gebied de me, Luc De Bock, Alois Van mooiste pluimen naar Nieulande en Etienne Vel- scheidsrechters Daniël Ste- deman. vens. Marcel Wiels en Mare Politie bracht volgend korps Libert gaan, die door hun in lijn: Mare Cardon. Mare Minivoetbal te Lokeren. Kan je het zien dat dit de «veteranen» van Werklieden I zijn? (dm) schalck, Emiel Rombout, Etienne Slabbaert. Noél Van der Stede, Benoit Van Eet- velde, L. Vlaeminck en Meyskens. WAREN DAT VETERANEN? De ploeg van Werklieden I stelde zich voor al de vetera nen van het tornooi. Aan hun prestaties op het terrein te zien zou je echter niet zeggen dat de meesten «op gevorderde» leeftijd zijn. Al- bert Van Moorleghem (50), Wies Van Nieulande (49), Kamiel De Maesschalck (48), Van Damme (42) en Hugo Bruggeman (amper 32) moesten lang niet onder doen voor de «kakkenestjes» Luc De Bock en Frank Van Beneden. En wat dan ge zegd van Benoit Van Eetvel- de en Etienne Slabbaert die met hart en ziel de Slacht- huisbelangen verdedigden? Zo zouden we meerdere voorbeelden kunnen aanha len. Sommige jongeren kon den nog een lesje nemen inzake fysische paraatheid van die «veteranen»! POLITIE VOOR DE UITSLAGEN Sportinst.-Werklieden 1 j Werklieden II-Politie Gemeenteb.-Slachthuis I Werklieden Il-Sportinst. I Gemeenteb.-Werklieden! gul Slachthuis-Politie Sportinst.-Gemeenteb. Werklieden II-Slachthuit f Werklieden I-Politie F11 RANGSCHIKKING 1Politie 2. Sportinstellingen 3. Werklieden II 4 Werklieden I 5. Gemeentebestuur 6. Slachthuis FAIR-PLAYBEKER VOOR seg GEMEENTEBESTUUR chi Al kreeg het Gemeelei stuur het meest doelpunt sl op zijn passief qua fous ur last deden ze (in de gunsö je zin dan) de Politie de ba af en mocht verdiend fair-playbeker. geschoa r door Sporthal Van de Vel J® meenemen. Werklieden (reeds driemaal winnc Kn van die trofee) moest nuad korrekte leiding ervoor zorg den dat alles vlekkeloos ver- Van Damme, Mare Annaert, Willy Vermoens, Marc Van liep. Waarom die heren niet den Breen, Jaak Gansbeke, eens inschakelen op een ge- Dirk De Smet en Marnix Van meenteraadszitting? DEELNEMENDE PLOEGEN Kenschetsend ook voor de heersende mentaliteit in de vriendenkring: reeds vier jaar nemen dezelfde ploe gen deel aan het tornooi. Zoals steeds hadden de coaches van de diverse teams hun opstelling zolang mogelijk geheim gehouden. Ook het taktisch plan bleef tot juist voor de aanvang opgevouwen om toch maar niet in eikaars kaarten te laten kijken. We bevroeden zelfs dat enkele spelers de Laeken. Werklieden II deden het met: Marcel Baert. Michel W Ur JP De Fré, Peter Van Doorsse- d W laere, André Van Moorlea- -Jeft: j.- JB teghem. jjÉjki4|r~ A '<Wj "jte, *^9 Wm Gemeentebestuur probeer- 9 W de de oppositie overboord te lm wNÊ&r ,i W Vjf--. gooien met Herman Magher- jjjM man. Mare Maes. Guido Va Avermaet, Luc Marchand. i André Vrijdag en Omer Schat teman. Terwijl Slachthuis speku- Minivoetbal te Lokeren. Sportinstellingen bleek de kwaadste konkurrent van Politie leerde op Daniël Baratier. maar moest toch de duimen leggen (dm) André en Guido De Maes- Minivoetbal te Lokeren. Werklieden II moest ook in Pd L Sporthal Van de Velde was vrijdag de plaats van afspraak voor al wie met zaalvoetbal iets te maken heeft in het BZVV. Laureaten werden gehuldigd, er werd geklonken op het sukses en tegelijkertijd reeds plannen gemaakt voor de toekomst. We zijn ervan overtuigd dat de heren Sanchez. De Cock en Paul Van de Velde alles veil hebben voor de groei en bloei van deze populaire sporttak. De bekerfinale vormde de dreef. De Buffalo's waren apotheose van de kofaipeti- natuurlijk in de nopjes met tie 82-83. Om uit te maken hun zege waarvoor ze door wie de begeerde trofee in Paul Van de Velde van de zijn prijzenkast mocht uit- Sporthal in de bloemetjes stallen moesten Vijfhoek St.- werden gezet. Niklaas en Buffalo's Gent- «Natuurlijk van harte gefeli- brugge met elkaar in het citeerd. Maar ik wil elke strijdperk. De Waaslanders ploeg in dezelfde hulde be en de Gentenaars gaven trekken. Er heerst een goede aanvankelijk elkaar geen sfeer in ons verbond en dat duimbreed toe. Zonder af- kan het sportief verloop van breuk te doen aan de ver- de wedstrijden maar ten diensten van Vijfhoek dient goede komen. Er kan maar gezegd dat de voetbalolie één winnaar zijn. Aan de van Gentbrugge boven verliezers om volgend sei- zijn meerdere erkennen (dm) DERDEMAAL Tegen het politiemeester schap was geen kruid ge wassen. Slachthuis en Werklieden I spartelden wel het felst tegen maar moes ten zich tenslotte toch neer leggen bij de overmacht. Je zou het een Marc-festival kunnen noemen van Car don. Van Damme. Annaert en Van den Breen. Natuur lijk een geintje want Willy, Jaak, Dirk en Marnix hiel pen eveneens het resultaat bepalen. De ploeg van Werklieden I stond met ne gen treffers meest achter het kanon maar de zeven goals tegen Gemeentebestuur ga ven hierbij toch de doorslag Ze mochten de Ruro-disco- beker in ontvangst nemen De. politiedefensie liet zich maar eenmaal verschalken (door Werklieden I) en kon zijn eindoverwinning dan een derde plaats te vied zijn Burgemeester Lieb overhandigde de wisseü ker aan de kapitein vani winnend team. Mare 0 don. De burgemeester 1 lichtte in korte woorde doelstelling van zo'n ton en welk belang hij ei flj hecht. «De inrichters verdiene le lof voor dit Zoals overal is een verstandhouding grootste belang voor I prima werking. Dit ton brengt veel leden nad« elkaar Je leert iemand t een andere dienst beter 1 nen en waarderen Op 1 werk zelf is iedereen 9eitD den aan zijn taak en me-;; aktief in beperkte groejj Hier bestaan geen buil F deuren of magazijnpe::"' je kan met iedereen keB maken». Aa jd Zaalvoetbal. Wasserij Welkom mag jubelen om de trofee Zaalvoetbal. Vijfhoek St.-Niklaas sneuvelde eervol tegen in de Hamse Liga (dm) Buffalo's Gentbrugge (dm) zoen revanche te nemen, der om. Volgende kampioe- Volgend jaar bestaat ZVC nen werden gelauwerd: Eer- Dynamo St.-Niklaas tien ste provinciale: ZVC Wette- jaar. Om deze viering wat ren - tweede A: Corthals Ni- meer luister bij te zetten nove - Tweede B: BW Lande- werd van de Nationale Bond gem - derde prov. Breugel verkregen dat de Bekerfina- Ledeberg. In de Lokerse Li- le van het BZW Oost-Vlaan- ga ging de klub van deren in St.-Niklaas zou Sporthal Van de Velde zelf plaatsvinden en dat op 12 met de hoogste eer lopen. In mei 1984.» de Eeklose Liga viel die eer aan het Stadspersoneel te Kampioenenpleiade terwijl de Hamse Velen zijn geroepen, weinig Liga Wasserij Welkom de uitverkoren Ook in het zaal- oppergaai haalde. Bij de re- voetbal kan er maar één serven kreeg Comar Sport kampioen per reeks zijn. De Aalst de hoogste onder - andere deelnemers kunnen scheiding. Wij kijken reik- misschien kwetsuren inroe- halzend uit naar de volgen pen of duivelse pech, hun de kompetitie, verdiensten zijn er niet min- André Zaalvoetbal. Aalst had ook zijn zegje in het Lokerse debat (dm) te701p Maandag 6 juni: 19.30 u,: Uvlv Van Cauteren - 't Sloeberke en SV. Telelec - Black Label. Van zaterdag 4 juni tot zon- 20.30 u.: De Leenheer - De dag 12 juni gaat het tweede Bisschop en Neyt - Callaert, minivoetbaltornooi van start 21.30 u.: Coppieters - Ness te Zele onder de benaming en MV. Chalet - Arsenal of «Wisselbeker Sporthal De Lantaarn. VHVD». Er wordt gespeeld Dinsdag 7 juni: 19.30 u.: ON. in vijf groepen van vier ploe- Van Damme - Vehent en gen. Iedere ploeg speelt mi- Celtic - Klodde. 20.30 u.: nimum drie wedstrijden. De Pimpernel - Verschueren en vijf eerste plaatsen en de OCMW-Zele - Sportiva St. drie beste van de tweede Gillis Waas. 21.30 u.: Cop- geklasseerden gaan door pieters - MV. Chalet en Van naar de kwartfinales. De Cauteren - SV. Telelec. wedstrijden krijgen hun be- Woensdag 8 juni: 19.30 u.: slag in sporthal VHVD. De Bisschop-Callaert en De Het programma: Voorronde Leenheer - Neyt, 20.30 u.: 't op zaterdag 4 juni: 14 u.: Sloeberke - SV. Telelec en Arsenal - De Lantaarn Ness - Arsenal/De Lantaarn, 21.30 u.: Verschueren Sportiva en Pimpernel OCMW-Zele Donderdag 9 juni: 19.30 u.: Vehent - Klodde en ON. Van Damme - Celtic, 20.30 u.: 't Sloeberke - Black Label en Coppieters - Arsenal/De Lantaarn, 21.30 u.: De Leen heer - Callaert en Ness - MV. Chalet. Vrijdag 10 juni: 19.30 u.: Pimpernel - Sportiva en Ver schueren - OCMW-Zele. 20.30 u.: Van Cauteren - Black Label en Dé Bisschop - Neyt. 21.30 u.: ON. Van Damme - Klodde en Vehent - Celtic. Zaterdag 11 juni: Kwartfina les vanaf 14 u. Zondag 12 juni: Halve fina les om 10 u. en 11.15 u.. 14.30 u.: zevende en achtste plaats, 15.45 u.: vijfde en zesde plaats, 17 u.: derde en vierde plaats, 18.15 u.: Fina le. Prijsuitreiking om 20 u. in de kantine van sporthal VHVD. Van zondag 4 tot en metj derdag 8 september wow de Bernhardhal en de M«f hal van de Jaarbeufl Utrecht de jaarlijkse vakt* op het gebied van ts vloerbekleding, woning- huishoudtextiel gehou Jaarbeurs kreeg de naam Decor en zal vooral a besteden aan de zonw De opnamen van de historische film die ooit gië werd gemaakt zijn nen. Het gaat om de ve van de leeuw van Vla naar het gelijknamig boek Hendrik Conscience. Claus schreef het seen zal ook de regie voeren

De Voorpost | 1983 | | pagina 44