Nieuws van de transfermarkt Verzameld door Eddy De Mey nieuwe i verzoei Cakelt 34 - 1.7.1983 - De Voorpost VOETBAL Rapide Lebbeke: weinig nieuws Rapide Lebbeke is betrekkelijk kalm ge bleven op de voetbalmarkt. Het heeft geen versterking aangetrokken, wat wil zeggen dat de vierde provincialer allicht met weinig ambitie aan de kompetitie begint De enige speler die aangetrok ken werd, is Francis Van Der Straeten. Hij was reeds een jaar lid van Rapide en blijft nu voor eenzelfde periode. Hij is afkomstig van S.K. Lebbeke. De zestien jarige Peter Roelandts keert na twee seizoenen bij de jeugd van de eerste klasser Lokeren, terug naar Rapide. Dirk Schoorens tenslotte werd thans definitief verkocht aan St.-Amands. Daar was hij reeds vorig seizoen lid van. Op Ronny Sanders wordt geen beroep meer gedaan. Hij keert terug naar zijn oorspronkelijke klub Sparta Buggen- hout. Onder leiding van Richard Vermeulen hervat Rapide Lebbeke op 26 juli de trainingen. Het neemt deel aan de be kerkompetitie van de Denderstreek. Eer ste tegenstander is S.K. Grembergen, Daarna komt F.C. Wieze op bezoek. Rabur Moerzeke: toch ambitie Is Robur Moerzeke sterker geworden af niet? Dat zal allicht de toekomst uitwij zen Feit is dat de tweede provincialer twee belangrijke titularissen liet opstap pen. Met name Wuytack en Raem- donck. Vraag is nu of Ronny De Beule dat verlies zal kunnen kompenseren. In ieder geval is de ambitie levendig bij de tweede provincialer. «Binnen de eerste vijf moeten we evo lueren» zegt klubleider De Maere. «Dat is wat we verplicht zijn aan onze suppor ters. Jackie Lefèvre blijft oefenmeester Vorig jaar had die man pech Nog voor het seizoen moest beginnen liep hij een beenbreuk op. De genezing is nu achter de rug, in zoverre dat hij besloten heeft om eventueel nog aan te treden in kompetitie als speler Robur Moerzeke kwam met Guido Lau- reys en Gerda St.-Nikloas tot een defini tieve overeenkomst Deze doelman was reeds een jaar lid van de Moerzeekse klub. Het verblijf van Frankie De Prijc- ker, eveneens Gerda, wordt met een jaar verlengd. De overgang van het jaar is alvast de komst van Ronny De Beule van V.W. Hamme Hij versterkt de Moerzeekse rangen voor een periode van één jaar. Zijn broer Danny, die al een jaar in Moerzeke vertoeft, zal ook volgend seizoen de functie van invallers doelman vertolken De spelers die Robur Moerzeke verlaten zijn de volgende: Eric Raemdonck naar Temse, Leo Wuytack naar KAVD, Willy Raemdonck en Theo De Decker naar S.K Overmere. Willy Van de Sompel naar S.K Grembergen Al deze overgangen zijn voor een perio de van één jaar Het verblijf van de jeugdige Benny Huylebroeck bij S.K. Beveren wordt voor een jaar verlengd. Eendracht St.-Gillis: twintig procent sterker Trainer Willy Goossens van Eendracht St.-Gillis meent dat zijn ploeg volgend seizoen zowat twintig procent sterker zal zijn. De kern op zichzelf is er niet ruimer op geworden Van S.K. Oude- gem werd doelman Walter Janssens voor één seizoen aangetrokken Hugo Tilley en Achille Verheyen komen over van Sparta Buggenhout. In principe zijn ze middenvelders. Verder werd Kees Dentro uit het liefhebbersverbond weg gehaald Hij is een voorspeler. Leo Put- teman van zijn kant verlaat St.-Gillis voor een verblijf in Grembergen. Mare en Chris De Backer hebben zichzelf vrijgekocht Volgend seizoen komen ze uit voor de Boonwijk Mogelijks is deze lijst van spelers niet volledig. Dat komt doordat niemand van het bestuur van Eendracht St.-Gillis deze week te berei ken viel en we noodgedwongen onze informatie bij trainer Goossens dienden te halen. Op zondagmorgen 31 juli hervat Een dracht de trainingen. De week daarna speelt het in de beker van de Dender streek Het ontmoet achtereenvolgens Lutterzele, Sparta Buggenhout, Wils kracht Gijzegem en F.C Baasrode Op de donderdagen 11, 18 en 25 augustus worden oefenwedstrijden gespeeld te gen Herzele, Racing Wetteren en S.V. Asse F.C. Wieze: flink meedraaien F.C. Wieze hoopt in ieder geval een beter seizoen te realiseren dan vorig jaar. Geruime tijd ging het toen minder goed bij de tweede provincialer. Uitein delijk heeft men tijdens het laatste kom petitiegedeelte het behoud kunnen veilig stellen Het blok van F.C. Wieze blijkt thans toch sterker te zijn geworden. Als doelman werd André Verhavert voor eén jaar overgenomen van F.C. Dender leeuw. Voor eenzelfde periode stapt Herman Van Langenhove van S.K- Leb beke naar Wieze over Hij vertolkt een rol in de middenlinie. Tony Collewaert een voorspeler werd bij K.A.V.D. voor een seizoen weggehaald. Het ver blijf van Roland Delsin (Lebbeke) wordt met eenzelfde periode verlengd. Fro- ngois Merckx van zijn kant wordt voor een gans jaar lid van S.K Oudegem. Michel Vinck en Hans Van Driessche slagen hun tenten op bij Schroevers Moorsel Vandaag vrijdag 1 juli, organiseert de tweede provincialer een algemene ver gadering om 20 u. in de kantine. Daar zal worden beslist wanneer de trainin gen worden hervat. F.C. Wieze organi seert ook zomerfeesten Die hebben plaats op 6 en 7 augustus. De zaterdag namiddag wordt er een juniorstornooi gespeeld met o.a. Eendracht Haaltert, S.K. Aalst, Verbroedering Denderhou- tem en de organiserende klub zelf Ook staat een belotting op het programma 's Avonds is er uiteraard een dansfeest Op zondagmiddag is het eigen restau rant geopend en in de namiddag wordt er gespeeld voor de beker van de Den derstreek. Het is Eendracht Opstal die als eerste ploeg te gast is. Eendracht Opstal: driejarenplan De vieringen zijn achter de rug bij Een dracht Opstal. Thans kijkt men uit naar wat de toekomst gaat brengen Vorige zondag hield de derde provincialer een Jacques Joris onverwacht van KAVD naar Heirnis (arch) algemene vergadering Trainer Georges De Pormentier voerde enige tijd het woord. Hij kondigde de oprichting aan van een voetbalschool en had het ook over een driejarenplan Ee« periode waarin Opstal moet worden klaarge stoomd tot een kandidaat-tweede pro vincialer. Wat de jeugdvoetbalschool betreft ziet De Pormentier het als volgt; naast de gewone trainingen van miniemen, kna pen en scholieren, zal hijzelf, éénmaal om de veertien dagen, deze groepen spelers onder zijn hoede nemen De meest vaardige spe'ers zullen dan gese- lekteerd worden Verder is het de be trachting om zoveel mogelijk eigen jeugdspelers te rekruteren voor het eer ste elftal De voetbalbedrijvigheden bij Eendracht Opstal hervatten op dinsdag 26 juli. De derde provincialer kijkt hoop gevend het nieuwe seizoen tegemoet «De betrachting is om een plaats af te dwingen binnen de eerste helft in de algemene rangschikking», zegt sekreto- ris Emile Van Mol. «Ik acht onze ploeg daartoe in staat. Ik houd daarbij reke ning met de nieuwe krachten die onze kern zijn komen versterken. Verder is er het geloof en het vertrouwen dat in de eigen spelers wordt gesteld. Ook de jongere spelers zullen het vertrouwen blijven genieten Vorig seizoen hebben ze bewezen, dat ze bekwaam zijn en deden ze inmiddels de nodige maturiteit op.» Volgende spelers komen Eendracht ver sterken; Luc De Meersman Hij is een verdediger en komt voor één jaar met optie over van F.C. Wieze Danny Bon- naerens, een aanvaller van K.A.V Den- dermonde Ook hij werd voor één jaar aangetrokken Patrick Lambrecht, ook een K.A.V D speler komt voor een jaar de rangen van Opstal vervoegen Hij komt zowel defensief als in de middenli nie aan zijn trekken. Een beroep wordt ook gedaan op Alfons Van Kerckhove. Vorig jaar was deze aanvaller lid van S.K. Londerzeel. Ook hij komt voor een periode van één jaar naar Opstal Ver der doet de derde provincialer terug een beroep: op Marc Willems, die men vorig jaar had afgestaan aan Racing Boon- wijk. Willems komt in principe in de middenlinie aan zijn trekken. Pierre Pee- ters tenslotte werd definitief verkocht aan Racing Boonwijk. F.C. Baasrode: optie op de titel F.C. Boasrode heeft vorig seizoen de titel verspeeld Lange tijd nam het een optie op de promovering. Op een gege ven ogenblik bevond de derde provincia ler zich trouwens afgetekend aan de leiding. Maar dat een seizoen dertig speeldagen in beslag neemt, heeft men intussen in Baasrode wel al ervaren. Of het zich thans versterkt heeft voor volgend jaar? Volgens sekretaris Alfons Moens wel «Kijk», zegt de Baasroodse klublei der. «Eerst en vooral zijn we van de stelling vertrokken om ons budget in evenwicht te houden. Aan avonturen doen we niet mee. We hebben enkele spelers aangetrokken waarvan we ver wachten dat ze een versterking zullen betekenen. Anders hadden we ze trou- E.D.M. Sparta Buggenhout: sterker blok De ontgoocheling na de degradatie is voorbij bij Sparto Buggenhout Nu de transferperiode achter de rug is; blijkt dat de derde provincialer sterker is ge worden Verschillende spelers werden aangetrokken. Bovendien wordt ook een beroep gedaan op een nieuwe trainer. «De ploeg versterken was een noodzaak geworden» zegt klubsekretaris Freddy De Bisschop. «Vorig seizoen stonden we geregeld met een ploeg op het veld, die onwaardig was aan tweede provinciale. We hebben er de gevolgen van gedragen. Er zat niets anders op dan onze kern te ver sterken, om tijdens het nieuwe seizoen in derde te kunnen wedijveren. Ik ben de mening toegedaan dat we thans over een sterk blok zullen beschikken. Er werden spelers aangetrokken die erva ring bezitten. Vooral van iemand als André Turneer wordt wel veel verwacht Hij was verschillende jaren een titularis in eerste provinciale». Volgende spelers verlaten Sparta Buggenhout; Ronny De Mul, voor één jaar naar Liezele Gaston Cauwenberghs, andermaal voor één sei zoen naar Bonheiden, (waar hij trou wens al een paar jaar aktief is). Albert Mattijssens, een eerste jaars junior die voor één seizoen aan S.K. Londerzeel werd afgestaan. Voor eenzelfde periode vertrekken Hugo Tilley en Achille Ver heyen naar Eendracht St.-Gillis. Ronny Schaeck en Frangois Verstappen wer den voor een jaar respektievelijk aan 'Merksem en S.K. Grembergen afge staan Verstoppen was vorig seizoen lid van S.V. Temse. Tenslotte werd het Luc Van Hauwermeiren verlaat SK Lebbeke voor FC Denderleeuw mene vergadering plaots Op het pro gramma van de beker von de Dender streek stoan volgende ontmoetingen: tegen Oudegem, Opstal, F.C Baasrode en Rapide Lebbeke. S.K. Grembergen: meer routine S.K. Grembergen blikt met tevredenheid terug op de voorbije kompetitie. Alge meen wordt die als geslaagd be schouwd. Nu is het uitkijken wat het seizoen 83-84 gaat brengen. De derde provincialer heeft alvast een paar be langrijke titularissen moeten afstaan. «Ploegen uit hogere reeksen bleken be langstelling te tonen» zegt voorzitter Herman Burghgraeve «Het is niet onze gewoonte om stokken in de wielen te steken Wij hebben hen de kans gegund. Het is een prestatie voor een kleine ploeg om talent aan grotere clubs te kunnen leveren. Wij hebben altijd een flinke jeugdpolitiek gevoerd Daar hebben we trouwens al de vruchten van geplukt. Het jeugdko- mitee legt een prima werking aan de dag. Vermits enkele spelers onze rangen verlaten, hebben we moeten uitkijken naor kompensatie Het is trouwens onze bedoeling als een kandidaat aan te treden. Niet dat we pretentie hebben en al aan een titel denken. Feit is dat we niet als een figurant willen van stapel lopen.» Bij S.K. Grembergen wordt Gerrit De Pauw van Sparta Waasmunster de nieu we oefenmeester. Hij volgt daarmee Gerard Verhelst op. Verder werden vol gende spelers afgestaan: Doelman Luc Luc Maes blijft bij Berlare (arch) De Lathouwer. Hij wordt voor een jaar lid van de derde klasser Jong Lede. Daar zal hij voorlopig aantreden als invallers doelman. Verder werd Chris Buydts af gestaan aan K.A.V.D. Hij is een mid- voor en kwam in de voorbije kompetitie niet minder dan vierentwintig keer tot scoren. Ronny Raes stopt voor een seizoen over naar Lutterzele. Philippe Hoogewijs ziet zijn verblijf in het West- vlaamse Veurne andermaal met een jaar verlengd. Deze voetballer is daar immers woonachtig. Volgende spelers werden door S.K. Grembergen aangetrokken: Leo Putte- man voor één jaar van Eendracht St.- Gillis. Hij komt in principe in aanmerking voor een funktie in de middenlinie Ver der doelman Willy Van de Sompel Hij speelde vorig jaar voor Lutterzele maar is oorspronkelijk van Robur Moerzeke. Eveneens voor een jaar komt Francois Verstappen van Sparta Buggenhout Hij kwam vorig jaar uit met S.V Temse. Al deze spelers hebben heel wat routine aan boord. Verder werd ook Denis Lae- nen voor een jaar overgenomen van KAVD. Hij zal als doelman van de juniors fungeren. Ook werden twee spe lers uit het Hamse liefhebbersverbond aangeworven. Het betreffen Hans D'Hollander en Mare Vercauteren Ten slotte wordt het verblijf van Guy De Roeck (Azalea) thans definitief. Deze speler was al een jaar lid van Grember gen. In dezè gemeente is hij trouwens woonachtig. Red Star Opdorp: mikken op de middenmoot Red Star Opdorp heeft zich sinds zijn ontstaan nog maar met weinig moeten tevreden stellen. Een loatste of een voorlaatste plaats waren de meest gongbare einduitslagen. Hoop doet ech ter leven Ook voorzitter Lucien Hey- mans is thans hoopvoller gestemd. Niet dat hij enorm veel verwacht «Toch denk ik dat we met hetgeen we hebben aangetrokken bekwaam moeten zijn om in de middenmoot post te vatten» aldus voorzitter Heymans. «Vorig seizoen hebben we enkele keren een voortreffelijke prestatie gelukt. Dat was telkens wanneer we op een komple- te kern een beroep konden doen Eens er een schakel tussenuit viel liep het mis. Thans beschikken we over een ruimere kern.» Volgende spelers werden door Red Star aangetrokken: Lievens, Chris Janssens, Jean Pierre Van Haecken en Erwin Van Holsbeke Zij komen voor een jaar over van de Brabantse derde provincialer Malderen. Deze ploeg treedt voorlopig Willy Tas de nieuwe trainer van SK Lebbeke (arch) met geen reserven aan. Vandaar dat het de vier spelers liet overstappen. Verder werd het verblijf van Mare Rens (Baas rode) met een jaar verlengd. Ook de Turk Seraf et, een middenvelder werd voor één seizoen overgenomen van Ex celsior Puurs Het voorlopig verblijf (al vier seizoenen!) van Jos Van Thielen wordt thans definitief. Hij behoorde oor spronkelijk toe aan het Brabantse Wilse- le Een drietal spelers verlaten Red Star Opdorp. Het betreffen de gebroeders Kums, twee juniors Zij stappen voor een jaar over naar Eendracht Opstal. Verder werd junior Frankie Moens voor eenzelfde periode afgestaan aan K.A.V D. Red Star neemt deel aan de beker van de Denderstreek. De lottrek- king verliep gunstig in die zin dat achter eenvolgens Baasrode, Oudegem, Sparta Buggenhout en Eendracht Opstal de tegenstanders zijn. Allemoal derby's. Wat wil je meer S.K. Oudegem: veel nieuwe gezichten Een gans jaar heeft S.K. Oudegem te gen de degradatie geknokt. Uiteindelijk is het dan toch getuimeld naar derde provinciale. S.K. Oudegem pakt allicht volgend seizoen uit met een sterker blok Dat blijkt volgens de leiding van deze derde provincialer wel een nood zaak te zijn wil men als een ambitieuze ploeg aan de start verschijnen Op uit zondering van Walter Janssens, die als keeper voor een jaar naar Eendracht St.- Gillis verhuist, verlaat niemand anders de rangen van de Oudegemse derde provincialer. Wel komen heel wat nieu- Eddy Van den Driessche verlaat KAVD voor een jaar bij Meldert wens ook niet aangekocht. Verder doen we opnieuw een beroep op Marcel De Cock als trainer.» Op dinsdag 26 juli hervatten de trainin gen in Baasrode De derde provincialer neemt, zoals, voorheen, deel aan de beker van de Denderstreek Misschien worden ook een paar midweekwedstrij den gespeeld, niettegenstaande men daar niet wenst in te overdrijven. In ieder geval leeft in Baasrode de intentie om opnieuw een optie te nemen op de titel. Volgende spelers werden aangetrokken: Walter Meert (Beervelde) terug voor één jaar. Paul Meeuws werd thans definitief bij V.W Hamme weggehaald. Deze voetballer was vorig seizoen al lid van de derde provincialer. Karei Baro, een aanvaller, werd voor één jaar overgeno men van K.A.V. Dendermonde. Bij V.W. Hamme werd verdediger Phillippe Gee- rinck voor één seizoen weggehaald. De enige speler die de derde provincialer verlaat is Mare Rens Hij keert terug naar Red Star Opdorp, waar hij vorig seizoen reeds actief was Juventus Schoonaarde op droog zaad Voor de klubleiders van Juventus Schoonaarde is het een rustige transfer periode geworden Er werd naar geen enkele versterking uitgekeken. Bij de vierde provincioler kiest men resoluut voor de jeugd. Er is geen andere weg mogelijk De financiéle middelen ontbre ken na het faillissement van de sponsor «Vorig jaar hebben we 165 000 fr ge spendeerd» zegt sekretaris Oscar Beuc- kelare Dirk Van Muylders terug naar Spar ta Buggenhout (arch) «Daarmee trokken we spelers aan, en hadden we gehoopt op een plaats bin nen de eerste drie. Het is een tegenvaller geworden Laat ons eerlijk zeggen, zelfs een ontgoocheling Wij roeien voortaon met de eigen middelen Trainer Guy Clement wordt vervangen door onze doelman Jean Pierre Biebaut. Hij zal als speler-trainer fungeren. Verder mogen Ronny Gribbe (KAVD) en Van der Straeten (Eendracht Zele) opstappen De enige, eigen speler die voor één seizoen werd afgestaan is Ludwig Galle. S.K. Oudegem bleek belangstelling te hebben We hebben het hem toege staan. Verder opteren we resoluut voor de jeugd. Spelers als Bart Van Keer, Guy Bogaert en Dierickx worden vaste waarden.» Op dinsdag 26 juli hervatten de trainin gen bij vierde provincialer Juventus. Vooraf wordt er nog wel even feest gevierd en wel op 9 en 10 juli. Don vinden de Juventusfeesten plaats. Op het veld wordt zowel zaterdag- als zon dagnamiddag een minivoetbaltornooi georganiseerd Het sportieve wordt eveneens aan het aangename gekop peld. Op zaterdagavond komt Salim Segers met Mieke en het ganse orkest naar Schoonaarde De zondagavond is er de Moeva-drive-in-show. Deze fees ten zijn uiteraard bedoeld om de klubkas te spijzen. Juventus verheelt het niet, dat het momenteel op droog zaad zit. Ze zijn allicht niet de enigen in die situatie Eddy Van Ransbeeck van Racing Boonwijk naar SK Oudegem (arch) éénjarig verblijf van Gino Van den Berghe in een definitieve overeenkomst met S.K. Lebbeke omgezet. Het is deze overgang die de klubkas van Sparta Buggenhout flink heeft gespijsd De spe lers die aangetrokken worden zijn: Mare Meert, een aanvaller van S.K. Lebbeke. Hij komt voor één seizoen over Luc Nelis, een doelman van V.W. Hamme (1 jaar). Ludo Pissens (S.K. Lebbeke 1 jaar), was vorig seizoen aktief bij R.C Boonwijk Verder André Turneer en Ka- miel Vernimmen die voor één jaar over komen van K.A.V.D. (Vernimmen speel de de twee jongste seizoenen voor Spar ta Appels) Mare Wouters, een Buggen- houtenaar die een paar jaar geleden werd afgestaan aan St.-Antelinckx, keert voor een jaar terug naar Sparta. Verder keren een paar spelers terug die vorig seizoen elders hebben gespeeld. Het gaat om Rudy Crets (terug van Eendr. Meldert), Dirk Van Muylders (te rug van Eendracht Opstal) en Ronny Sanders (terug van Rapide Lebbeke) Sparta Buggenhout organiseert nu zon dag 3 juli om 11 u op het gemeentehuis een algemene vergadering waarop alle spelers zijn uitgenodigd. Waarschijnlijk hervatten de trainingen op de dag na 's lands nationale feestdag. S.K. Berlare: nieuw bewind S.K. Berlare is eigenlijk niet helemaal tevreden over de voorbije kompetitie Te veel spelers liepen schorsingen op, na overtredingen die konden vermeden worden Hierdoor kon de derde provin cialer met altijd «au grand cqmplet» tussen de lijnen verschijnen. De klublei- ding heeft de spelers reeds op het hart gedrukt dat er volgend seizoen in dat opzicht een andere mentaliteit moet worden aangenomen. Kritiek aan het adres van de scheidsrechter, dat al te veelvuldig voorkwam, moet voortgan vermeden worden. S.K. Berlare start op sportief vlak onder een nieuw bewind. Chris Gabriels heeft de fakkel van Ru- dolf Von Kefschaver overgenomen Hi| zal voortaan de trainingen leiden. Enke le nieuwe spelers werden aangetrokken. Het gaat o.a. om Dirk Van Bever (Een dracht Zele) Het betreft een middenvel der Via de verzoeningskommissie ko men Honssens (Hofstade), en doelman Luc Verstrepen (S K Lebbeke) de ran gen vervoegen Van V.W Hamme werd Lieven D'Hollander voor een jaar over genomen. Hij is een voorspeler. Het verblijf van Luc Maes, waarover men zeer tevreden is, werd voor een jaar verlengd Hij behoort oorspronkelijk aan V.W. Hamme Op dinsdag 19 juli wor den in Berlare de trainingen hervat. Vorige zondag had al een eerste alge- Walter Janssens na acht jaar Oh S(j d gem, thans bij Sint-Gillis (archl kokel Of e< verder met deze klub te willen uitko In ieder geval heeft de St.-Gillis* ploeg een ganse waslijst nieuwe ge j ten aangetrokken We plaatsen i een rijtje, Patrick Verschueren, f* Callaert, Joris De Nijs en Eddy De" u Wi Allen komen ze definitief over %zi K.A.V.D. Verder werd Frangois M* Pn,eus definitief weggehaald bij Racing 8 1 fro wijk. Via de verzoeningskommisse Krr>or men de drie gebroeders Diaz otorch zijn van Spaanse nationaliteit er W men eerder uit bij S.K. Aalst. Ltf 99en Aken werd voor één jaar overgert "c-en van S.K. Londerzeel. Van de: «Sc ploeg komt Gilbert Carleer de van Lutterzele vervoegen. Zijnove? dy Cl is ten definitieven titel. Theo Jon: "l'set werd bij V K Nieuwenrode voor# '*er weggehaald. Guy Van Hoymis# 3n™( nergens aangesloten was, onder* J un een verbintenis met Lutterzele Raes, die al een jaar lid was, Wijf1 ftjw definitief bij Lutterzeie. Hij is eft3 n van Vilvoorde. Via de verzoening missie komt Francois Cakelbetf °n. F.C. Baasrode. Voor één jaar weit e °'l Coles bij Eendracht Zele weggt" ^z'ln Freddy Meyskens, eveneens Eend r Zele, werd definitief aangeworven ,Pe Berkers, die vorig jaar aan Herd werd afgestaan, keert naar zijn h c ven terug. Werden verkocht: Walter Domcr nitief naar Willebroek en Anta'* SI der Burght, definitief naar Loker* "Wi F.C. Lutterzele blijkt volgens i 'e Etienne Aerts thans over voldoend! ™ent Iers en doublures te beschikken' ^ern derde provinciale te kunnen wefl" e'r Luc Tassent opnieuw naar WS beke (c) we gezichten de rangen vervoegen. Ie, hieronder vermelde voor een periode van éér men: André Segers (verdediger) en Van Ransbeeck (aanvaller) van Boonwijk. Francois Merckx, een Ier van F.C. Wieze, Guy Rooms Hamme), Johan Hulders (Eendracht Ie), Ludwig Galle (Schoonaarde) en Dü Bracke (KAVD) komen allen in aanme king voor een funktie in de middenlir* Herman Van Mossevelde werd overgt nomen als doelman van Racing Wette ie ren. In de persoon van Renaat Van de i.| Hoff (Eendracht Meldert) werd nog ee jd tweede keeper aangetrokken De jeuge rongen werden versterkt met drie scho jé lieren. Het zijn De Man, De Meesi ft (van Racing Boonwijk) en Van beeck (van Eendracht Meldert). Walter Bauwens blijft zoals eerder gemeld het bewind voeren als oefe meester. Rond 21 juli herbeginnen s j2 trainingen. Vanavond (vrijdag) om 2d houdt S.K. Oudegem een algemenere ste gadering waarop alle spelers uitgen de digd zijn. De vergadering heeft plaots het klubhuis op het terrein Arnold Marien van SK naar Herdersem (arch) F.C. Lutterzele: grondige vernieuwing In extremis heeft F.C. Lutterzele toch de promovering naar derde ciale bewerkstelligd Daarvoor had uiteraard een testwedstrijd nodig, promovering werd in ieder geval sterk gevierd als een titel In de zeelse voetbalkringen beseft men volgend jaar sterker zal moeten pakt worden, wil men de kans terugkeer noar de laagste mijden. Enkele spelers ver waar de klub Het zijn Eddy Leus, Van Puyvelde en Victor Rivera Zij terug naar hun oorspronkelijke Ook het tijdperk van Dré bij F.C Lutterzele lijkt voorbij. De Lei* kenaar heeft te kennen gegeven

De Voorpost | 1983 | | pagina 34