Tweedaagse stage van «Shotokan Karateklub Stekene» werd schot in de roos Fietscross op 't Schuitjen Provinciaal kampioenschap liggende wipschieten in Wachtebeke 50 - 2.9.1983 - De Voorpost KARATE Zaterdag 27 en zondag 28 augustus zette de Shotokan Karate Club Stekene het nieuwe sportseizoen in met een topevenement: een weekendstage o.l.v. nie mand minder dan de twee voudige wereldkampioen Ludwig Kotzebue. Niette genstaande het prachtige vakantieweer daagden er dan ook talrijke karateka's op om zowel de fysiek als de techniek aan te scherpen. Naast alle Wase clubs wa ren er ook vertegenwoordi gingen uit Gent. Antwer pen, Leuven, het Brusselse en Lille (Frankrijk) met als bekendste namen, Patrick Pieters. kampioen van Bel gië, Guy Ivens en Mario De- nys uit de nationale juniore- sploeg; Kathy Reniers. lid van de Belgische dame- sploeg, verder nog de ex- kampioen van Frankrijk en Frans internationaal Gilbert Thulliez en ook de nu al 41- jarige Julien De Wilde, Bel- gies beste karateka uit de Karate. Stage teiaer L,uamg KOtzeDue, tweevoudig wereld kampioen karate toonde fier het aandenken dat hij ontving van de inrichtende «-Shotokan Karateklub Stekene». Karate. Zondag werd de tweedaagse karatestage te Stekene beëindigd door 33 'ijzeren deelnemers. De rest was geveld door vermoeidheid of blaren op de voeten. Tornooi De Vlasbloem l Lekkerbekje, winnaar plaats in de 1 ste reeks, 3 in de 2e reeks maar door een valpartij in de derde reeks werd uitgeschakeld (voeg daarbij dat hij vorige week zijn beste Quiévrainduif kwijtraakte). Tornooi De Vlasbloem: Jeugdcentrum Snuffel, (c) Tornooi De Vlasbloem: V.K.Fan. (c) Op een enig mooi parcours aan de wijk Schuitje- Kt mershoek had er vorige zondag een fietscross plaats Tornooi De Vlasbloem: De Ritaboys. (c) KORFBAL Tornooi De Vlasbloem de scheidsrechters die het tornooi in goede banen moesteri P» houden, (c) Boogschieten. De Duitse schutters van het 'Schiitzeverein Bremthal' werden ontvangen op het kasteel Cortewalle tijdens de gemeentefeesten. (Iv)

De Voorpost | 1983 | | pagina 50