Wijk Vesten te Melsele blijft onafgewerkt Komt er een bovengrondse f'e' hoogspanningslijn 1,111 door het Denderland? ss Zeelse socialisten stellen gestruktureerde dienst voor leefmilieu voor Ook voor VU-Waasland is Grote Ring een onding Wase natuur-kursisten gediplomeerd in Temse Temse stemt motie rond tewerkstelling VENUS DIENSTBETOON VAN VOLKS VERTEGEN WOORDIGER NORBERT DE BATSELIER 10 - 30.91983 - De Voorpost Een nieuwe huur- of koopwoning betrekken van de Gewestelijke Maatschappij voor Huisvesting te Beveren kan een prettig vooruitzicht zyn. Het zorgeloze bouwen of wonen, het sleutel-op-de-deur-systeem, de rustige ijk met groen voor jong en oud in een sociale woonsfeer; dat alles trekt vle jonge gezinnen ertoe aan om het er zelfs in deze kristijden op te wagen. Al te dikwijls echter worden deze sociale woonwijken op belabberde manier afgewerkt. Eens de woningen betrokken z(jn er plots geen fondsen meer voorradig om voetpaden en opritten aan te leggen, laat staan te voorzien in groene zones. De wijk Vesten te Melsele is kozen om hun belangen te ver- opnieuw een schrijnend voor- dedigen. Het gaat hier om een beeld van zoveel ongemakken, bevolking van zowat zeshon- In de Gulden Vliesstraat, de derd mensen. Keizer Karelstraat en de Mar- Vanwege de Maatschappij □ixstraat dreigen de bewoners voor Huisvesting werd Jan een tweede winter in te gaan Buytaert afgevaardigd. Hij zondet voetpaden of opritten, raadde de mensen aan, het Vorige winter noteerden de misschien even langs politieke wijkbewoners tien ongevallen weg te proberen en een PW- met kwetsuren als gevolg van mandataris aan te spreken die deze onverkwikkelijke toe- in Brussel enige invloed heeft, stand. Als de winter losbreekt wordt Het wijkkomitee heeft echter de wijk Vesten een modderige nog méér problemen. Het ver boel met vastlopende auto's, warmingssysteem in de wonin- A waterige hovingen en kijvende gen leidt ertoe dat rekeningen De wijk Vesten in Melsele. Met een bang hart wordt de winter tegemoetgezien (wvdv) huisvrouwen. Sinds juli 1982 is moeten betaald worden tussen AidcrDa Imirtbew Milieu- en andere verenigingen verzetten zich reeds gerui- de Ministeries van IWbU**1 me tijd tegen de mogelijkheid dat een hoogspanningslijn Werken, van VerkMlBt estuivai het Denderland te Herdersem en waardevolle natuurge- en van Landsverdtdi^ ^nxni bieden zou doorkruisen met alle gevolgen van dien. f™e!III, Tum Hierbij dan het door het stadsbestuur van Aalst ingeno- d de wg"^ Als redenen waarom dc< period* aeo de iiuraine haald «dat de onderpet -de w°n': men standpunt. De streek van Aalst wordt mo- plaatst worden in het noorden vergunning uiteindelijk menteel gevoed vanaf de hoog- van de stad, op de terreinen Werd verleend werd spanningspost die gelegen is van de vroegere Lion D'Or. haald «dat de ondertf„ aan de elektriciteitscentrale. Zodoende zal Aalst vanuit 2 uitvoering niet kon worden Gezien de voortdurende stij- hoogspanningsposten gevoed gelegd om tal van tech» ging van de belasting dient de worden: één aan de elektrische ekonomische, ecologisch, - voeding van deze post in de centrale en één aan het Wijn- ministratieve en juridisd* jétocr». loop van dit jaar nog versterkt gaardveld. denen, maar vooral ca te worden. Indien dit projekt wordt uitge- van de grote kostprijs Onderzoek heeft uitgewezen voerd, moet vanuit St.-Gillis- ondergrondse aanleg. dat de aangewezen oplossing Dendermonde een hoogspan- Op 12 maart 1980 werd tq ntflxn 1< eruit bestaat de bijkomende ningskabel worden aangelegd dat de lijn bovengrond voeding te laten gebeuren van- naar de nieuw op te richten worden aangelegd. Omdti uit de centrale van Doel, via post in Aalst-Noord, en zo ver- toch ter wille te zijn, wctil een aan te leggen 150 kV-lijn, der naar de reeds bestaande toch nog beslist de lijn oni De deken, over St.-Niklaas en St.-Gillis- post aan de elektriciteitscen- gronds aan te leggen L"" Mdani drew Eudii Dendermonde, tot in Aalst, trale. residentieel gedeelte vu litrijn Omdat momenteel alle hoog- De SV Gocoli zou instaan voor stad: tussen de post deze wijk bewoond, en de be- de 15.000 en 25.000 fr. om de woners richtten reeds een twee maanden. Dit zou komen schrijven aan de Nationale doordat sanitair en centrale Maatschappij voor Huisvesting verwarming op één ketel wer- op 6 augustus 1982. den aangesloten. In het kader Er kwam nooit een antwoord van een sociale woonpolitiek toe in Melsele. vindt het komité dat totaal on- Op 4 april 1983 werden voet- verantwoord. Verder zijn er paden en opritten aanbesteed, klachten over gevaarlijke maar de Nederlandse firma die voorwerpen, bandijzer, ste de laagste prijs bood, voldeed nen, betonresten glas e.d. die niet aan de vastgestelde nor- door de aannemer werden ach- men en kreeg het werk niet tergelaten in de percelen tus- toegewezen. sen de hovingen. Jan Buytaert De beslissing werd genomen stelde voor, op een sportieve om de werken te laten uitvoe- manier met heel het gezin een ren door de tweede laagstbie- opkuis te doen en alles op een dende, een fima uit Verre- hoop te gooien, waarvoor het broek. Het dossier is intussen komité onmiddellijk bedankte tewerkgestelde elektriciteitscentrale a gffggfl Sa iforc Tydens de voorgaande zitting te Zele legde Jan Strynckx biedt aa de eed af als nieuw raadslid in vervanging van Fridda Van werklozen. Handenhove. Dit gebeurde alleszins tot ongenoegen van de Burgemeester De Bruyne be- oppositie. Er kwam opnieuw een wijziging. Bij de CVP gaf jtlgde dat het eeenszins m de Luc Van den Abbeele om persoonlijke redenen ontslag en e ,van ^e' gei"eente- bestuur het om het kontineent werd hy ^vangen door Anne Mane Theus-Cleen. van 35 tewerkgestelde werklo- ëcüter vêrzeiid geraakt opliet Het komité wil geenszins de Burgemeester De Bruyne be- naar de kommissie van ge- zen te verminderen. Schepen ministerie van huisvesting bij gemeente noch de Gewestelij- vestigde het schrijven van de meenteraadsleden verwezen. van Openbare Werken Marcel minister Buchman, die moet ke Maatschappij zwaar aanval- gouverneur in verband met de Burgemeester De Bruyne gaf De Wade begreep de bezorgd- zorgen voor de financiering, len, maar klaagt ook het uit- aanstelling van Jan Strynckx een overzicht van de projekten heid. elkeen is begaan met de De Gewestelijke Maatschappij blijven aan van een degelijke als raadslid. SP'er Gustaaf die de gemeente lopen heeft en toestand van de tewerkgestel- voor Huisvesting, bij monde verkeerssignalisatie. Schepen Vercauteren maakte hiertegen ook welk personeel er wordt den en beklemtoonde nog eens van burgemeester Van der Aa. Bosman werd reeds aange- nog altijd voorbehoud, zolang ingezet om werkzaamheden uit dat sommigen minder verdie- schreven in dit verband, maar de door de oppositie ingedien- te voeren die kaderen in het nen met te werken dan met te men wacht blijkbaar op de uit- de klacht niet werd behandeld, leefmilieu of het estetisch uit- stempelen en dat bij anderen voering van de voetpaden. De S.P.-fraktie richtte een zicht van de gemeente verbete- er maar een verschil van 40 F. voorstel tot het schepencollege ren. Er lopen twee projekten Tenslotte uitten de bewoners om de raadsleden te laten oor- waarin telkens vijf arbeiders klachten over de minderwaar- delen een gestruktureerde zijn ingezet. Er werd een vraag derpoel in wijk Vesten?» orga- dige grond in de hovingen. De dienst voor het leefmilieu op te ingediend om nog zes arbei- niseerde het Wijkkomité «goede grond» zou voor elders richten in het kader van het ders te mogen inzetten, maar maandag jl. een perskonferen- weggehaald zijn. In de «Ves- Derde Arbeidcircuit. omdat Zele reeds tien arbei- tie met de bedoeling hun pro- ten» rest alleen het stort en de Woordvoerder Vercauteren ders kreeg toegewezen, wer- blematiek de nodige stenen. betreurde vooraf dat het sche- den er nu maar vier toege- weerklank te doen vinden in pencollege een memorie van staan. Via D.A.C. zullen er den lande. Hoe dan ook. een zielige toe- toelichting weigert over de vier arbeiders tewerkgesteld Voorzitter Hugo Paternoster, stand, daar in Melsele waar de projekten die er momenteel worden voor het onderhoud en sekretaris Mare Proost, sport- wijkbewoners van de Vesten door de gemeente zijn ge- het herstel van de voetpaden, jeugdvcrantwoordelijke angstig de winter tegemoet- vraagd of aan gang zijn. Hij En er zijn er twee gfevraagd om deed reeds herhaaldelijke po gingen om de zaak vlot te krij gen, maar tevergeefs. Wijkkomité opgericht Onder het motto «Wéér mod- tot 50 F. I g mee gemoeid René Hamcrlinckx en kuituur- afgevaardigde Leslie Van Goe- them werden half september door de wijk aangeduid en ge- Maken alternatieven kans? De arrondissementsraad van de Volksunie kwam in vergadering bijeen te Sint-Niklaas op 13 september. De partij sluit zich aan bij de algemene tevreden heid in de streek over de beslissing van de regering, over te gaan tot de aanleg van de Liefkenshoektun- nel. VU-Waasland vindt dat de tunnel ook voor spoorvervoer moet worden uitgerust. Volgens deze partij mag de gekozen financierings- en beheers vorm (inning van tolgelden) géén aanleiding wor den om druk uit te oefenen op de overheid i.v.m. de aanleg van de Grote Ring. meer bepaald tussen de expresweg en de E3 te Haasdonk. De arrondissementsraad blijft immers bij de stelling dat de verbinding van de nieuwe tunnel met het autowegennet vanaf de expressweg dient te verlo pen via de bestaande infrastrukturen. Volgens de Volksunie betekent de aanleg van dit (overbodig) stuk nieuwe autosnelweg niet enkel een overbodige miljardenuitgave, maar bovendien een onduldbare aanslag op één der weinige open ruim ten in het Waasland, een landschappelijk onding dat fauna en flora bedreigt en een nieuwe bron van' onophoudelijke lawaaihinder wordt. Het onvermijdelijk verlies van landbouwgronden en de verstoring van het ruimtelijk patroon bete kent een zwaar materieel verlies voor alle betrokke nen en een schaalvernietiging waarvan de schade moeilijk kan geraamd worden, aldus de VU. De Volksunie is van mening dat onvoldoende redenen voorhanden zijn voor de aanleg van dit stuk Grote Ring. Zij meent dat diverse alternatieven verdienen be studeerd te worden, zoals de verbinding met de Ë3 Via de expressweg en de verkeerswisselaar op de Linkeroever of de duurdere oplossing via een uitrusting van de expressweg als autostrade en de verbinding met Noord-Frankrijk via de Kennedy- laan in de Gentse -kanaalzone. De Volksunie verheugt er zich over dat uiteindelijk alle politieke' middens in het Waasland zich gesch aard hebben achter het verzet tegen de Grote Ring dat de partij steeds geformuleerd heeft en onder andere n.a.v. het gewestplan tot uiting heeft ge bracht in 1976. Senator Nelly Maes krijgt gunstig antwoord In antwoord op een brief van Volksuniesenator Nelly Maes aan de heer Akkermans (gemeen schapsminister van ruimtelijke ordening, landin richting en natuurbehoud), schreef deze laatste dat hij bereid is zijn administratie «eventuele aanvaard bare alternatieve voorstellen in het kader van de ruimtelijke ordening» te laten onderzoeken. Dat betekent dat de mogelijkheid er toch nog blijft inzitten dat het Waaslands verzet gehoord wordt en de Grote Ring tussen expressweg en E3-Haasdonk er niét komt. Volksuniesenator Nelly Maes blijft in ieder geval op alle fronten ijveren tégen de Grote Ring, in solidariteit met allen die sinds lang of recent tot het besluit gekomen zijn dat de Ring een onding is. meende dat dit met de grond een projekt sport, wvdv van de zaak niets te maken heeft en er eerder de omschrij- Problemen rond tijdelijke te- ving van het S.P. voorstel werkstelling moest worden in opgenomen. CVP-raadslid Cesar Van Lys- De bedoeling van de SP is de sebettens refereerde naar een bekommernis om inspannin- vergadering" die de gemeente gen te doen om het leefmilieu had belegd voor alle tijdelijke te bewaren en te verbeteren en tewerkgestelde personeelsle- het groene karakter van de den. Volgens de interpcllant is gemeente te behouden. De de verstrekte uitleg bij de mee- maatregelen door Gemeen- ste werknemers verward en schapsminister Lenssens ge- duidelijk overgekomen en troffen bieden mogelijkheden werden er besluiten getrokken om in het D.A.C. dergelijke als zouden er besparingen in dienst te installeren zonder het tijdelijk kader op til zijn. kosten voor de gemeente. De Burgemeester De Bruyne ant- S.P. ziet er werk in voor o a w oordde dat het "alleen in de een landbouwtechnicus en bedoeling lag om het personeel twee tot drie ongeschoolde in te lichten over de vcrschil- werkkrachten. Hun taken zou- lende mogelijkheden met pro- den kunnen bestaan in het aan- jekten als B T.K.'crs. te- leggen van een ecologische werkgest.eide werklozen en het tuin, de uitbouw van wandel- D.A.C. Dit laatste zijn aktivi- paden. de bestrijding van teiten op langere termijn en sluikstorting en de inventarisa- waarborgen voor sommigen tie van waardevolle zones langere tewerkstelling. Burge- De interpellant meende dat meester De Bruyne meende" momenteel niemand weet dat elkeen de voor- en nadelen waar hij terecht kan met klach- mag en moet kennen, ten of suggesties in verband Karei Poppc (CVP) en Gus- met het leefmilieu en dergelij- laaf Vercauteren (SP) wezen ke dienst zou dit kunnen on- hoofdzakelijk op het sociaal dervangen. aspekt en de financiële gevol- Er waren verduidelijkingen gen die er voor werknemers van burgemeester De Bruyne aan verhonden zijn bij het in verband met de huidige si- overstappen van tewerkgestel- tuatie op de gemeente Na tus- de werklozen naar het D.A.C. senkomsten van Leo De Bij sommigen maakte dit 3.000 Schepper (ZB). Roger Van lot 4.000 F verschil, zonder Hecke (CVP) en Alfons Rupus rekening te houden met extra- (CVP) werd het SP voorstel voordelen die de gemeente Leningen De gemeente leende 454.000 F. om brandweermateriaal aan te kopen 282.000 F werd geleend om de gemeentelijke beroepsschool van didaktisch materiaal te voorzien. Om drie tennister- reinen met kunststof te verhar den is er 1.524.000 F. nodig. Het gemeentelijk aandeel voor de aanleg van de waterdistri- butic in het sociaal grondbe leid Kouter kost 235.000 F. De verbindingsweg tussen het Goeicnde en de Koelaars werd verhard met afgeschraapte as falt van de E3. Die bewerking is 655.336 F. goedkoper, dan de oorspronkelijke voorziene vertinde steenslagverharding. De gemeente draagt de afge werkte afvalwatcrkollektor langs de Oostelijke omleg- gingsbaan over aan de Vlaam se Waterzuiveringsmaatschap pij. Zonder BTW kost dit werk 27.178.670 F waarvan er tot hiertoe 11.450.522 F is be taald aan de gemeente van dit volledig gesubsidieerd werk. De bouw van het waterzuive ringsstation langs de Schelde is momenteel aan gang. De bouw en de uitrusting kost 230.501.296 F. Voor het ogen blik is er reeds 87.441.421 F spanningskabels voor de voe- het aanleggen van deze lijn ding van Aalst vanuit de huidi- Vooraleer hiertoe kan worden nieuwe post Aakt-fa ge hoogspanningspost vertrek- overgegaan moeten de nodige Vanaf daar zou dan it ken en omdat het bijplaatsen vergunningen aangevraagd en bovengronds gebeuren i van nieuwe kabels, ter verster- verkregen worden, en moeten vanging van een bts king van de voeding van Aalst, ook nog adviezen ingewonnen luchtlijn die reeds g langs de bestaande uitvalswe- worden. werd. gen bijna onmogelijk is gewor- Niettegenstaande de ongunsti- Nadat de wegvergunnmgi tóapfe' den, zou een tweede hoog- ge adviezen van de stad aan de verleend, werd het stad spanningspost moeten opge- Bestendige Deputatie werd stuur in juni jl. door het richt worden. Die zou ge- door het Provinciaal Gouver- vinciaal bestuur van nement van Oost-Vlaanderen bouw en Ruimtelijke C de wegvergunning verleend ning verwittigd dat een h (17.8.79) voor de aanleg van aanvraag was ingediend uitgevoerd en alhoewel ook dit de bovengrondse elektrische het aanleggen van de lx volledig is betoelaagd, ontving leiding op het grondgebied van grondse hoogspanningshje Zele nog maar 44.547.893 F. Lebbeke, Aalst en Dender- Het C.B S. heeft oven Onder voorbehoud dat alle monde. komstig de stelling die in K door de gemeente gedragen en Het ongunstige advies van de bij de advisering van de nog te dragen kosten door de stad was gestaafd op het feit vraag om wegvergunning i Vlaamse Waterzuiverings- dat de lijn niet alleen over het ingenomen deze L maatschappij worden terugbe- hele grondgebied van de stad vraag eveneens taald werd principieel beslist zou lopen, maar daarenboven geadviseerd. Dit om zowel de koliektor als het door een op het gewestplan vies blijft gesteund op de> waterzuiveringsstation over te voorkomend agrarisch- en na- tuurgebied. waarvoor herhaal delijk beschermingsmaatrege- aangebracht omwille van] len werden gevraagd. De stad feit dat de lijn loopt dootj drong bijgevolg aan op het L ondergronds aanleggen van de kabels. Opmerkelijk was dat het al leen de stad was die ongunstig adviseerde. Andere instanties die moesten advizeren waren dragen. Nieuwe straatnamen In de Bunderstraat wordt be perkte parkeertijd ingevoerd, zodat er nu blauwe zone is vanaf het Dorp (De Kroon) tot de Alois De Beulelaan. In de Bunderstraat worden blijkbaar de problemen veroorzaakt door de nabijheid van een wa renhuis en het bestendig par keren van de zelfde auto's. Het probleem van parkeren in de Kloosterstraat en omgeving zal in zijn totaliteit aangepakt worden als de in aanbouw zijn de gemeenteschool volledig is afgewerkt. In de industriezone zullen de aanduidingen per blok vervan gen worden door echte straat namen. Na opmerkingen van de desbetreffende kommissie zullen daar nu volgende nieu-, we straatnamen gebruikt wor den: Lindestraat. Langevelde, Dommekensstraat, Drukkerij straat, Spinnerijstraat, Textiel- straat. Herderstraat, Timmer manstraat, Voermanstraat, Warandestraat, Baeykcns- straat. Touwslagerstraat. D'heykensstraat en de Leir- kenstraat. Het wordt wel even wennen en voor de Zeienaars zal het wel nuttig zijn om eens de borden aangebracht zich te gaan vergewissen waar de stra ten juist gesitueerd zijn, om zoekende personen al dan niet vreemd aan de gemeente, weg wijs te kunnen maken. BENO op het gewestplan i mend agrarisch- en natra, bied dat door een bovengra se lijn in aanzienlijke maltft blijvende wijze zal gescf worden. het In zitting van 29 augustus jl. verklaarde de gemeenteraad van Temse zich principieel akkoord met het verspreiden van een motie rond de tewerkstelling. De raad liet de formulering ring aan de verschillende poli over aan het kollege van bur- tieke frakties zou doorzenden gemeester en schepenen, dat De frakties hebben zich tnmid- de tekst achteraf ter goedkeu- dels over de tekst beraden en op uitzondering van dc SP heeft elkeen zich met de vol gende tekst akkoord ver klaard: «De gemeenteraad van Temse, in vergadering bijeen op maan dag 29 augustus 1983. - drukt zijn grote bekommer nis uit over de tewerkstelling in de scheepsbouw en meer m het biezonder op de Boelwerf; - dringt erop aan dal huidige en eventuele nieuwe initiatieven positief en snel zouden behan deld worden voor het te laat is voor de toch zeer arbeidsinten sieve scheepsbouwsektor - betuigt zijn erkentelijkheid aan de nationale regering voor de inspanningen die zij reeds geleverd heeft ten bate van de scheepsbouwsektor in het alge meen en zeer in het biezonder in het belang van de Boelwerf te Temse. De motie werd intussen ver zonden naar eersteminister Mariens, verkeersminister De Croo en minister van ekonomi sche zaken Mark Eyskens. Te,mSe.,!n helA Sitnt-Wj'lebrordusins,ituut aan de Akkerstraa, werden de diplomas In het Rijksccntrum Frans Ma- uitgeretkt van de tweede kursus Natuur-in-zichtDe gediplomeerden heten Marleen sercel te Kastcrlcc wordt Ven Aelbrecht, Jan Burnt, Jozef Busschaert. Monique De Cock, Paul De Meester, Miepol tentoonstelling gehouden ee- De Roeck, Luc De Schepper, René De Wilde. Peter Hacquaert, Pierre Heymans, Willy w'jd aan de Schotse kunste- Lenaerts, Lydia Thierens. Willy Van Brussel, Jean Pierre Van Damme, Eric Van den naar Gi" Tys°n. Dc tcntoon- Heuvel, Roland Van der Vieren, Geert Van der Meiden, Erwin Van de Velde, André stclling is toegankelijk alle Van Goethem, Paul Van Mele, André Verheyen, Luc Verschelden en Hubert Wevn Zij wcrkciagcn van 9P° tot 12.00 komen uit Temse. Sint-Niklaas, Kemzeke, Lokeren en zelfs Oppuurs, Hamme ook. Het uur van initiatief tot de kursus werd genomen door het Centrum voor Natuurbeschermingseduka- sloten op zaterdaVcn zonda- tie gen cn feestdagen. d TURN- SPORTCLUB nodigt U uit vanaf 13 september in de turnzaal van| het Lyceum, Leopoldiaan te Dendermonde TURNEN: dames, heren, jeugd (vanaf peuters - jaar) POWERTRAINING - KONDITIETRAINING BIJSCHOLING voor (toekomstige) leraars en train* lichamelijke opvoeding. NIEUW: A E R O BIC S (in kleine groepen) Inlichtingen tijdens de lessen ofwel tel.: 052/336627. OKTOBER 1983 Zaterdag 1.10.83: 10.30 u. tot 11.00 u.: Grembergen - 't Ros I 11.00 tot 12.00 u.: Sint-Gillis- 't Potterken Maandag 3.10.83: 17.30 u. tot 18.30 u.: Zele - Volkshuis Dinsdag 4.10.83: 18.00 u. tot 18.30 u.: Berlare - Volkshuis 18.45 u. tot 19.15 u.: Hamme - Volkshuis Vrijdag 7.10.83: 10.00 u. tot 12.00 u.: S.P.-federatie - Bon N Noordlaan 21Dendermonde Zaterdag 8.10.83: 9.30 u tot 10.15 u.: Buggenhout - Brouwershuis 10.20 u. tot 11.00 u.: Baasrode - Volkshuis 11.00 u. tot 12.00 u.: Sint Gillis - 't Potterken Maandag 10.10.83: 17.30 u. tot 18.00 u.: Wichejen - Volkshuis 18.15 u. tot 18.45 u.: Wetteren - 't Geheim Dinsdag 11.10.83: 18.00 u. tot 18.30 u.: Waasmunster - Bond Moyson 18.45 u. tot 19.15 u.: Hamme - Volkshuis Vrijdag 14.10.83: 10.00 u. tot 12.00 u.: S.P.-federatie Zaterdag 15.10.83: 10.30 u. tot 11.00 u.: Lebbeke Denderbelle-' 11.00 u. tot 12.00 u.: Sint Gillis - 't Potterken Maandag 17.10.83: 17.30 u. tot 18.30 u.; Zele - Volkshuis Dinsdag 18.10.83: 18.00 u. ttot 18.30 u.: Berlare - Volkshuis 18.45 u. tot 19.15 u.: Hamme - Volkshuis Vrijdag 21.10.83: 10.00 u. tot 12,00 u.: S.P.-federatie Zaterdag 22.10.83: 10.00 u. tot 10.30 u.: Appels - Volkshuis 10.30 u. tot 11.00 u.: Oudegem - Volkhsuis 11.00 u. tot 12.00 u.: Sint Gillis - 't Potterken Maandag 24.10.83: 17.30 u. tot 18.00 u.: Kalken - Volkshuis 18.15 u. tot 18.45 u.: Wetteren - 't Geheim Dinsdag 25.10.83: 18.45 u. tot 19.15 u.: Hamme - Volkshuis Vrijdag 28.10.83: 10.00 u. tot 12.00 u.: S.P.-federatie Zaterdag 29.10.83 en maandag 31.10.63: DIENSTBETOON

De Voorpost | 1983 | | pagina 10