belge de m de financiële veiligheid van het gezin gaat ook de vrouwen aan ROYALE BELGE Royale Belge Oude Vest 28 9330 Dendermonde (052/22.19.91) ROYALE BELGE Pensioenverzekering I De Oude Vest te Dendermonde. Sedert kort de slagader geworden van het bruisende leven van de I stad. Pal in het centrum biedt deze straat een aantal mogelijkheden die men tot voor kort onmogelijk I waande: een riant winkelcentrum met een grote verscheidenheid, ruime parkeergelegenheid en I bovendien een rust die men van een winkelstraat zich niet kan voorstellen. Het spreekt vanzelf dat dit kader een verzekeringskantoor zou behagen. Dat Royale Belge opteerde voor een plaats op de Oude Vest is dus geen verrassing. Want Royale Belge betekent noch min of meer dat een van Belgiê's grootste verzekeringsmaatschappijen de centrumfunktie van de stad Dendermonde weet te waarderen. Hoofdplaats van een uitgebreid arrondissement, een van de voornaamste rechtbanken van het hele land, verzamelpunt van scholen en steunend op een rijk verleden, is Dendermonde dan ook de prima gastheer voor Royale Belge. Een wisselwerking dus. Maar daarover willen we het later meer in het biezonder hebben Decentralizatie en vestiging De tijden veranderen, de be hoeften evolueren, de zaken worden steeds meer ingewik keld. Het gevolg is dan ook dat de producenten (agenten en makelaars) meer recht krijgen op dienstverlening om wegwijs te worden in deze snel evolue rende materie. ledereen wil terecht om de hoek voor een dienst die, of schoon hij is uitgerust met de modernste technieken, toch nog persoonlijke kontakten mogelijk maakt. Decentraliza tie is aan de orde van de dag en de Royale Belge wil zich daar normaal tenvolle maar ook doeltreffend bij aansluiten. Daartoe wil zij tewerkgaan met de omzichtigheid die U van haar gewoon bent. Hoe zal zij dat doen? Gewoon door in hoofdzaak haar decen- tralizatiebeleid te baseren op de belangrijke taak die haar huidige kantoren in elke pro vincie hebben te vervullen t.t.z. op de nauwe samenwerking met een net van gedegen en efficiënte verzekeringsprodu centen (makelaars en agen ten). Dat bevordert een soepeler, persoonlijker, plaatselijker dienstbetoon waarbij de men selijke kontakten kunnen wor den benadrukt, wat een vlotte behandeling van de verzeke- ringskontrakten alleen maar kan ten goede komen. Toestand in Oost-Vlaanderen Het centrale punt voor de pro vincie Oost-Vlaanderen is na tuurlijk de zetel te Gent. Maar op verschillende plaatsen in de provincie, zeg maar in de voor naamste steden zijn er kanto ren die door gespecializeerde landts. Daarmee zijn we eigenlijk aan beland bij de taken van het Dendermondse kantoor van Royale Belge. Het is gevestigd in nieuwe burelen, die modem en uiterst deskundige mensen worden beheerd. In Dender monde op de Oude Vest 28 is Paul Van der Straeten, gewes telijke Produktiedirekteur, ver antwoordelijk voor het kantoor, en zorgdragend voor de bui tendienst. Hij heeft permanent kontakt met de lokale agenten en makelaars van de gemeen ten Dendermonde, Lebbeke, Hamme, Bertare, Londerzeel, Opwijk, Buggenhout, Zele en Wichelen. Dat wil heel wat zeggen. Tot zijn taak behoort ook het bekendmaken van de nieuwe produkten die op de markt ko men. Een bestendige zorg dus voor de informatie naar de pro ducenten toe. Hij wordt in zijn taak bijgestaan door een pro- duktiebediende, de Heer Roe- en funktioneel zijn opgevat, maar die tevens persoonlijk heid en rust uitstralen. Gele gen aan de Oude Vest nr 28 zit Royale Belge dus in het hartje van Dendermonde, vlak bij het drukke handelsverkeer van een stad die haar tweede adem heeft gevonden en een nieuwe bloeiperiode tegemoet gaat. Met parkeergelegenheid in overvloed. Daaruit kan men afleiden dat Royale Belge ook de toekomst met vertrouwen tegemoet ziet, ook van de stad Dendermon de. Want investeren in een stad zonder toekomstmogelijk heden, is in deze knsistijd bou wen aan een uitzichtloze situa tie. Dendermonde heeft een nieuw elan gekregen met de bouw van een winkelcentrum, terwijl er hard wordt gewerkt aan de uitbouw van een nog betere infrastruktuur met de bedoeling de stad aantrekkelij ker te maken voor de al dan niet dagelijkse bezoeker. Nieu we mogelijkheden dus, inspe len op de toekomstmogelijk heden. Royale Belge wil graag haar steentje bijdragen tot deze ont wikkeling. Onder meer door de vestiging van dit kantoor De aanwezigheid van een van Belgiê's grootste verzeke ringsmaatschappijen wijst op een faktor van stabilizering en ondernemingslust, die allicht aanstekelijk zal werken op an deren. De vestiging van het nieuwe kantoor zal ook alle verzekenngsmakelaars en - agenten uit de streek verheu gen. Want dankzij hun funktio- nele uitrusting zullen deze nieuwe vertrekken het moge lijk maken beter te voorzien in hun huidige en toekomstige behoeften Dienstverlening Wat de dienstverlening betreft hier staat de opvang van de producenten centraal. Het kantoor kan hen alle nuttige inlichtingen verstrekken over een of andere stap die moet gezet worden, hen in verbin ding met de dienst brengen die op uw vraag een afdoend ant woord kan geven, kortom, u wegwijs maken in de verschil lende stadia van de te volgen weg. Weliswaar is het, niet de be doeling dat Jan Modaal naar het kantoor in de Oude Vest trekt en daar een polis gaat afsluiten. Neen, alleen de agenten en de makelaars kun nen er terecht met hun proble men. De kandidaat verzekerde die wordt door de agenten en makelaars aan huis bezocht. Maar toch is het belangrijk om weten dat Royale Belge het hele pakket aan verzekerings polissen te bieden heeft. We sommen er graag enkele ter informatie voor U op Gaande van autoverzekering, de fami liale polis, de pensioenverze kering (daar moet U beslist eens meer informatie over win nen), de levensverzekering, tot verzekeringen voor allerlei nsi- ko's (machinebreukverzeke- ring die alle risiko's dekt voor mechanische defekten), de preventiedienst voor arbeid songevallen of industriële risi ko's. En natuurlijk zijn er de steunprodukten met daarin de verzekering Globale Woning '80, de brandverzekering die heel wat omhelst: diefstalver zekering, storm-, hagel- en sneeuwdruk, waterschade, glasbreuk en ga maar door. Deze verzekeringspolis wordt algemeen beschouwd als een van de betere brandpolissen die er op de Belgische Markt te vinden zijn. Alle nuttige informatie hierover kan men inwinnen bij de agen ten en mekelaars van Royaie Belge, waarvan er allicht een bij U in de buurt woont, want Royale Belge werkt met een dicht net van producenten die met een ongemeen grote be kwaamheid optreden en U graag te woord zullen staan en helpen bij uw problemen. Royale Belge straalt een ima go uit van degelijkheid en wil dat ook steeds en altijd waar maken. Bestendig wordt inge pikt op de nieuwe tendenzen en strukturen, voortdurend wordt de evolutie van onze tijd gevolgd op velerlei terreinen, maar steeds met de bekom mernis een nog betere dienst verlening aan iedereen te kun nen aanbieden. Dat is dan ook de verklaring waarom het be heer van de portefeuille effi ciënter kan worden aangebo den en waarom bepaalde po lissen ook goedkoper kunnen worden gepresenteerd Tot slot Tot slot, inderdaad, zal de Dendermondse zetel van Royale Belge de verzekerings maatschappij in staat stellen nog beter dan voorheen te voorzien in de behoeften van hen die haar vertrouwen schenken en wil zij volledig vergroeid geraken met de streek waarin ze aktief is Makelaars en agenten zullen zodoende ter plaatse een dienst aantreffen die even af zijdig en persoonlijk is als op het hoofdkantoor te Brussel, een dienst die rekening kan houden met de moeilijkheden en de gewoonten van de regio. Het welslagen van dit kantoor te Dendermonde wordt ge waarborgd door de keuze van een dynamische stad waar de gestadige aangroei van de za ken een uitdaging inhoudt voor het algemeen pessimisme, door de toepassing van strikte beheersregels en door het voortdurend streven om zich aan te passen aan de weten schappelijke ontdekkingen, aan ekonomische en sociale strukturen en aan de technolo gische vooruitgang. Publlreportage DC Foto's Plet Hermans ümWrn Gewestelijk Produktleleider Paul Van der Straeten Kantoor is toegankelijk elke werkdag van 8.30 tot 12 uur en van 13 tot 17 uur (vrijdag tot 16.30 uur) i* liederen uprftPiilwne». weer wet r «weetje* u- leve-., •sti iiu>< humtaloctaaM Re»** «Jan «MM np óe n.it foeft <-xr. voor(JWfcMI: Route Brtp «T. v~« E» nu wordt het lijd urn prowitr.

De Voorpost | 1983 | | pagina 24