-•c DUIVENSPORT De Quiévrain-prestaties Duiven in het Waasland boogschieten De Voorpost - 4.5.19E tyuiévrain Hamme-Zogge: Achiel Koeckelkoren (a) Tc Lebbeke/Centrum speel de Paul Van Nieuwenhove zich in de kijker met de oude dui ven de 1ste, 2de en bij de jaarlingen de 1ste, 2de, 4de en 5de prijs. Een opgemerkte prestatie kwam van de oude duiven van Maurice Keppens met de 3de, 4de en 8ste prijs. Vroege duiven voor Frans Van Langenhove, Frans Van der Straeten, Goedgezelschap- Mannaert, Jules en zoon Cal- laert en Florent De Vos. Na uitblinker Van Nieuwenhove volgden bij de jaarlingen Jean- Marie Van Peteghem. Jozef Buys, Damiaan Picsscns. Francois Boeykens. Paul Van Schutterstornooi te Stekene: Luc Ivens van Stuyvenberg Biljartklub de Puiputvrienden uit het Krugershof te Zele-Heikant sloot zijn kompetitie af. uit Kemzeke won de Prijs van de kleine vogels» in het In het midden staat kampioen André De Leenheer, tweede werd André Mertens (links) Stekens tornooi voor liggende wipschutters. en derde Rudy Van den Abeele rechts(jj) >aul Van Nieuwenhove, Laurent-Bogaert, Jozef Debbaut, Jozef Beeckman, Louis i/an Vossel, Amedé De Vogelaer, Cyriel ^'•Ibbeloos, Benoit Pieters, Petrus Van ,™Kerckhove, Hoens-Van Doren, Albert en :oon Van Extergem. Te Buggenhout-Lebbeke Beeckman de sterkte van zijn ond er geen maat op de su- oude duiven met de 1ste. 2de. dc ;rkolonie van Jozef Debbaut 3de en 8ste prijs. Benoit de et de oude duiven de 1ste, Koning klokte de 4de. 6de en Je. 3de, 5de en 6de als vroeg- 8ste prijs. Paul Bosteels. Hu n-te meldingen. Vroege duiven bert De Schrijver en Gaston in-jerder voor Humfried Bielis. De Smedt geraakten ook nog -1 -"rans Meert. Louis Ayels, in de eerste tien. Bij de jaarlin- Trans Ayels en Gaston Til- gen was Paul Van Hoof met de iurgh Bij de jaarduiven was 1ste en 3de prijs goed voor een I Ie tandem Vermeulen-Meers- bijzondere vermelding. Vroe- iknan de uitblinker met de lste, ge meldingen bij Frans De W ide en 7de prijs. Kopduiven Meyst, Paul Bosteels. Petrus :veneens voor Humfried Bie- De Rijbel, Frans Bourgeois, ns Is, Frans Meert, Louis Ayels, Richard Van den Berghe, Cle- loger Joos. Emiel Jacobs. Pe- ment De Smedt, Paul Pe Ko- lo fus Marievoet en Maurits Ael- ning en Luc Roelandts. Te Baasrode/Sint-Gillis/ Te Gijzegem was het Cleem- Moerzeke een dubbelslag voor ut-Verhulst die op kop ston- Louis Van Vossel en bij de Ien bij de oude duiven voor oude duiven er bovenop nog jrans Van de Velde. Paul Bos- de 4de prijs. Vroege duiven op pels. M. Geeraert. Hendrik de hokken van Henri Van ?ots. F. Govaert. Emiel Van Broeck, Jozef Debbaut. Ar- Eetvelde. Van Vossole. De mand Rochtus (5 en 6). Michel feyter. Marcel Uyttersprot en Van Damme, Henri Van den Eddy Govaert. De jaarlingen Broeck, Albert Quisquater en ievoorrechten waren L. Maes- Frans Spiessens. Na winnaar ichalck. Frans De Smet. M. Van Vossel volgden bij de Beeraert. Constant Bert, Frans Van der Jeught. F. Man- laert, 6 en 9, Frans Ringoot, J. fackaert en Louis Van Eet- ie 1de. Te Hamme-De Trage Vlucht :en zege bij de oude duiven foor Arthur Verschelden voor iïemi Van den Branden, Al- >ert Verschelden, Omer Van Jautte en Adam D'Heer. Bij Ie jaaringen won Jef Van den iranden voor Jozef Brugge- nan. Franki Veldeman, Henri /an der Heyden en Arthur /erschelden. De duivinnen le jstc prijs was ook voor Jozef /an den Branden voor Jef jruggeman. Frangois De tlcrcq (3 en 5), en Louis Van vossel. BILJART Te Baardegem bevestigden Frans Van der Straeten met een eerste prijs bij de oude duiven maar ook de gebroe ders Cooreman met de 2de, 3de, 4de en 5de prijs speelden zich in de kijker. Vroege dui ven verder voor Hendrik De Cuyper, Honoré Obus, A. Van der, Steen, De Plecker- PI.3S, en Frans De Kocker. Jo zef Callebaut won bij de jaar lingen voor Jan Meert, Frans Van der Straeten (3 en 7), Frans De Koker (4 en 8), Jan Van den Eede (5 en 6), De Plecker-Plas en Kamiel Coor eman. Waasland - Haasdonk: Ghislain Nicque, vorige week nog laureaat, was nu goed voor een derde en een vijfde plaats (a) Te Elvcrsele-Hamme troon- le Roger De Graeve op het !joogste schavotje bij dc oude juivcn voor Jozef Laureys (2 in 4), Van Damme-Steels, An- Iré Dhccr, Segers-De Ridder, Jlcné Dc Gracvc, Fierens en pon, Albert Vcrbeke en Ver- lelst-De Vlieger. H. Buytaert ,tond op het hoogste schavotje - bij dc jaarlingen, met een goed 1 fesultaat voor Verhclst-De M Vlieger met de 2de en 3de. We n joteerden vroege duiven voor Van Dammc-Stcels, Albert Verschelden, Cesar Van Cau- jrenberghc, Albert Van den Branden. Hector Verhelst. m raul Ivens, Maurice De kiddcr. j Tc Lebbeke/Verbroedering vas het Alfons De Bruyne die von voor Alfons Buys. Alfons De Plecker en Van Nieuwen- luyze en zoon met de 4de en 5de prijs. Frangois Vcrmeircn pikte in dc roos bij de jaarlin gen voor Roger Mcskcns puggenhout). Gaspard Van i Haul. Leon Van Gucht en jean Van Nicuwcnhuyze Tc Buggenhoüt/Opdorp aaide Laurent Bogacrt de cstc uitslag binnen bij de ou- e duiven met de lste. 2de. dc en 5de prijs. Vroege dui- en ook voor Eric Dc Saegcr 6de en 8ste). Robert Vermei- tcn. Jean Van den Bossche, Louis Hermans De jaarlingen locmcn waren voor Eric De aegher. voor A. Vcrbceck. ilfons Van den Berghe. Louis De Smet. Jan Bcttens. Henri Dc Maeycr. Frans Goossens, Jbert Van Riet. Laurens-Bo- aert Te Wieze presenteerde Jozef 5). Gustaaf Ongenae, Cesar Dauwe. Patrick Hillaert. Raoul Heirman en Norbert Bastiaens. Gustaaf Duym was de laureaat bij de jaarlingen voor Frans Dhaese. Gilbert Van Gendt. Wante-Arbijn, Gustaaf Ongenae. Dhooghe- Helaert, Gaston Colman. Ra fael Vercauteren en Victor Si- gin (9 en 10). Te Schellebelle zwaaiden de gebroeders met de bloemen bij de oude duiven voor Florent Van Gendt, Praet-De Rocker (3 en 4). Willy en Hedwig Roelandt, Odilon De Vijlder, Verhofstadt en zoon, Maurits De Wispelaere. Jozef De Wil de en Erauw-Brondeel. Praet- De Rocker stonden bovenaan bij de jaarlingen voor Patrick De Clercq. Etienne Drieghe (3 en 10), Theofïel Mertens. Maurits De Mol, Roger De Langhe (6 en 8). De Cock-De Pauw, Maurits Van de Velde Te Zele/Huivelde klokte Gil bert Temmerman de snelste oude duiven voor Koen Dc Leenheer, Gaston De Vijlder (3 en 10). Alois Temmerman (4. 7 en 9), Georges Van de Wielle, Willy Geltmeyer en Philemon Staes. Bij de jaarlin gen won Raymond Robbe- Weyenberghe en E. en L. Mertens. Te Oudegem was Cyriel Ab- beloos de blikvanger met een dubbelslag. Bij de oude duiven blonk Sylvain Verstraeten uit met de 2de, 7de en 10de prijs. Alfons De Landtsheer was 3de en 5de. Vroege duiven voor Theofïel Segers. Maurits Ver- eecken. Jozef Walraevens. en Mzrcel Vermeiren Na win naar Abbeloos volgden bij de jaarlingen Jozef Walraevens, Alfons Van den Abbeele (3de, 4de en 7de). Verbeke-Ver- dickt, Albert Van den Abbee le, Cleemput-Verhelst. Phile mon Van Eetvelde en Verhelst en zoon. Te Denderbelle mikte Benoit Pieters in de roos met de eerste twee prijzen bij de oude dui ven. Roger De Saeger won de 3de en 5de en Alfons Van den Broeck legde beslag op de vijf de plaats. Emiel Van den Ab beele was de nummer één in de jaarlingenreeks voor André Schellekens. Benoit Pieters, Gebroeders Verleyen en Paul Albrecht. Te Schoonaarde had Maurits Van Acker de breedste glim lach bij de oude duiven. Hij was de winnaar en kreeg in zijn spoor Alfons Van den Abbee le, Jozef Dhaese (3 en 7), Al- fonq De Vuyst, Jozef Vlae- minck, Louis Roels, Octaaf Boelaert (8 en 9), Franqois Schelfaut. Gaspard Van Hau- we won bij de jaarlingen voor Alfons De Vuyst. Luc Van Wesemael, Roger Maes, Al fons Van den Abbeele, Fran cois Poep, gebroeders Go vaert, Maurits De Palmenaere, en Louis Van Extergem (9 en 10). Te Appels presteerde René Duym goed met zijn oude dui ven. De lste en 9de. Hetzelfde mag geschreven worden van Albert en zoon Van Extergem met de 2de en 3dè. Patrick Hillaert, Albert Cool, Alois Van Hauwe, Jean Verhaegen, Rudy an den Broeck en Louis en zoon Vinck kregen hun deel van de koek. Bij de jaarlingen mogen Albert en zoon Van Extergem vernoemd worden als de uitblinkers en verder goede prestaties voor Jean Verhaegen, Patrick Hillaert (4 en 10), Albert Cool, Leon Steeman, René en Zoon Cam- merman, Cooreman en John Goossens. Quiévrain - Lebbeke: Jozef Uyttersprot (a) Te Moerzeke Kastel zege vierde Lucien Wouters bij de oude duiven voor Henri Van den Broeck, Louis Wuytack. die de eerste serie won. Ri chard Vermeir en Julien No bels. Adolf Colman haalde het bij de jaarlingen voor Lucien Wouters, (2 en 5). Remi De Ruysscher en Roger Van den Eynde, die ook de eerste serie inpalmde. Te Zele/De Snelvliegers wa ren het bij de oude duiven Petrus Van Kerckhove (1, 3 en 9) en Paul Christiaens (2. 7 en 8) die met het beste deel van de prijzenkoek aan de haal gingen. Vroege duiven voor Alois Beirnaert, Van Laere en zoon, Dierickx-Vissers en Gustaaf Van Hespen. De Maesschalck-Dhondt wonnen bij de jaarlingen voor Albert Rombaut (2 en 9). Van Laere en zoon. André Van Puyen- broeck. Bob De Brabander. Paul De Koning (6. 8 en 10). Vercauteren-Moerenhout. Cy riel Van der Haegen toonde zich de specialist met de dui vinnen met de lste. 5de en 10de prijs. Goede resultaten eveneens voor Albert Van Winkel, Paul De Koning. Dan ny Van Puyvelde. Gustaaf Baert. (6 en 8). Achiel Van Winkel. Te Hamme-Zogge was Phile mon Staes opnieuw paraat. Hij won de lste en 4de prijs bij de oude duiven. Adolf Heirweg met de 2de, 3de en 9de kwam ook sterk op het voorplan. Vroege duiven voor Leopold Van Lembergen, J. Dhondt. H. De Rechter, William Saey en Jozef Ronsmans. Bij de jaarlingen waren alle ogen ge richt op de prestatie van Hoens-Van Dooren met de lste, 3de, 5de, 9de en 10de. De andere kopprijzen gingen naar Willy Geltmeyer. Jozef Vercammen, Leopodl Van Lembergen, Van Puyenbroeck en Adolf Heirweg. Te Zele Eerlijk duurt Langst mikte Kamiel bij de oude dui ven in de roosl Hij kreeg felle tegenstand van De Corte en zoon (2 en 4), Hubert Vercau teren, Gerard De Wandel, Leon Smekcns, Emiel Haen- tjens (7 en 9), Jozef Dhollan- der (8 en 10), bij de jaarlingen de lste en 10de prijs voor De Corte en zoon Petrus Steeman klokte de 2de en 5de en verder vroege duiven voor Jozef Dhollander, Eddy Dhollander, Jaak De Malsche, Gilbert Van Miegroet, Albert Haentjens en Georges Van de Wielle. Bij de duivinnen won August De Backer voor De Corte en zoon, Jozef D'Hollander, J. De Malsche en Petrus Steeman. André D'hollander, Albert Schellekens, gebroeders De Block, Isidoor Merckx, Segers-Janssens, Marcel Noens, Vereecken en zoon Te Stekene liet André D'Hollander bij de oude dui ven nummer 1 en 8 achter zijn naam zetten en bij de duivin nen was hij goed voor de lste en de 3de plaats. Vroege oude duiven voor Hubert Vercaute ren. Albert Thuy (3de en 4de). Serafien Janssens. Irène Pla- quet. Armand Van Himste. Theo De Wael. Remi Ver straeten. Jozef Nevens was de beste bij de jaarlingen voor André D'Hollander. Albert Pieters. Albert Baert. Irène Te Sint-Gillis-Waas waren de gebroeders De Block het hok in de belangstelling met bij de oude duiven de lste en 4de prijs en bij de jaarlingen de lste en 3de en bij de duivin nen de lste. 4de, 5de en 6de prijs. Goede oude duivenresul- taten voor Petrus De Backer (2 en 9). gebroeders De Cauwer (3 en 7). Gaston Marin. Jean Pissens, Gustaaf Janssens en Leonard Van Overmeiren. Een goede jaarlingenrang schikking voor Jean Pissends Te Haasdonk waren dc bele provinciale winnaai gers-Janssens goed voo lste en 6de prijs, maar Roger De Backer (2 en Ghislain Nicqué (3 en Smet-Van Acker - Roger B le. Roger De Maeyer. Ano Vergauwen. kregen hun deel van de koek. Een jaarlingen- overwinning voor Roger De Backer voor André De Ben. Henri Rotthier. Marcel Smei. Theofiel Dc Cort. Etienne Van Cauteren. Frans Bodson. Willy Peersman. Walter Stuei en Robert De Clerck In dc Sint-Niklase Verbroe dering wonnen Vereecken en Waasland - VerbroederingRaf Luyckx had vorige week nog een eerste plaats, maar was nu toch nog vijfde en achtste (gvw) Plaquet, André Van der Sio- Pauwels en zoon, Theofiel De zoon de lste prijs bij de oude chelen, Emiel Zaman, Robert Boey. Jozef De Roos, Petrus duiven voor Alois Thierens. Zaman, Karei Van Boven en De Backer, Omer van Puyvel- Marcel Noens (3de, 7de en Alfons Kiekemans. Vroege de, Georges Vercruyssen en 8ste). Simon Stuer, Van Puym- duivinnen voor Augustus Cornelis-Praet. Vroege duivin- broeck-Van Acker. Beck- D'Hollander, De Saeger en nen voor Petrus De Backer, Maes, Benny Van Bogaert. zoon en Jozef Ruysseveldt. Kessels-Blommaert, Gaston Alfons Pieters. Bij de jaarlin- Marin, Marin-Dullaert en Jo- gen stond er geen maat op de zef De Roos. Te Kemzeke werd Albert Schellekens gekwoteerd met de lste en de 9de prijs bij de Marcel Noens vliegers met dc lste, 2de, 9de, 13de. 24ste en 32ste als vroegste meldingen van 9 duiven. Vroege duiven voor Rudolf Adriaenssens. G. Vaerendonck, Alois Vereec ken, Van den Bossche en Te Belsele-Puivelde haalde oude duiven voor Jozef De Isidoor Merckx de kop voor Saeger met de 2de en 6de, Jozef Adriaenssens (2 en 6), Gilbert Smet (3de en 4de), Germain Itterbeke, Alfred v p Piet Zaman, Lucien De Ded- Maes, Georges Brams, René broeèj._Van Acker bij dc dui der. Marcel De Decker. Fred- Van den Berghe, André ^teerden de iaarhn- dy Van Goethem, Jozef De D'Hollander, Joris Stuer. Gil- ™ne" Pre""™.en Saegher was de blikvanger bij bert De Bruyne. Albert Hes- J de 6(Je en 9(Je de jaarlingen voor Florent De ters blonk uit bij de jaarlingen q e Kindt (2de en 7de), Gilbert De voor Francois Heirman. Jozef PnJs' uoeae dTkaT Smet (3de e„ 4de), Alben Adriaenssens. Alfred Maes. A™ vë«'kef Van Schellekens, Jozef Goossens Van Goethem. Marcel De sens' Alols Vereecken- Van (6de en 8ste), René Maes en Maere (6 en 8), Van Duyse, Freddy Van Goethem. De dui- Verlaeckt-Van Aerde, en vinnen winnaar noemde Emiel Raemdonck. Dezelfde win- Van Damme voor Maurice naar bij de duivinnen voor Jo- Geldof, René Maes, August zef Adriaenssens, Alfred Maes Buytaert, Marcel De Decker, (3 en 8), Marcel De Maere (4 Amedé Van Remoortel en Lu- en 5), Verlaeckt-Van Aerde. cien De Dedder. Callebaut en Aimé De Baere. sens, den Bossche en zoon. Raf Van Luyckx (5de en 8ste). Roger De Roeck. Alfons Van Boxelaer. (beno) In het Dendermonds samen spel waren het de broers Van Weyenberghe met de lste, 2de en éde prijs die het beste resul taat kenden. Goede uitslagen voor Vercammen Jean, Pierre Collier (4 en 5), Adolf De Beulc, Jozef Vermeir en Frans Leys. Bij dc jaarlingen klokte Maurits Van Hove de hoofd prijs voor Jean Vercammen, Gustaaf Sterckx (3, 6 en 10), Van Gucht en zoon, Gerard Dhondt (7 en 9). (beno) jaarlingen Armand Rochtus, Jozef Debbaut (3 en 7), Leo pold De Ridder. Willy Vercau teren. Henri Van den Broeck, Lucien Dc Blcscr, Frans Spies- sen en Benoit Cornelis. Te Buggenhout/Den Belg won Amedé De Vogelaer de lste en 7de prijs en was er gewin voor Dc Man en zoon, Leon Van Gucht, Germain Van den Bossche, Louis Van Spitacl. Jos Van Haescn- donck. Dirk Huyck, Frans Van Ingclghem. jaarlingenwinnaar Hermans kreeg de meeste kon- kurrcntie van Germain Van den Bossche. Rudolf Van Damme. Dirk Huyck (4 en 8). Frans Luypaert. Jef Van Hae- sendonck. Henri Quisquater, H. en L Van Hoorebeeck en Cesar Peelman. recht voor Pol Van Lember gen, Willy Geltmeyer. Hubert Temmerman (4 en 10), Remi Geerinck, Emiel en zoon Van Driessche (6 en 8), Van de Cauter-Praet en Georges Van de Wielle. Bij de duivinnen klokten Emiel en zoon Van Driessche de nummers één en drie Georges Van de Wielle (2 en 9), Walter Gobel (4 en 8). André Van Avermaet, André Bruynooghe, Geerinck-Van Malderen en De Corte en zoon. Te Overmere wonnen Frans en zoon Tackacrt bij de oude duiven voor Alois Seymortier, Jaak De Malssche, André De Vriese en Verschelden. Leon Seymortier kreeg de snelste jaarduif thuis voor G. en zoon Roels. Leonard Mariman, Alois Seymortier en Gilbert De Witte. Tc Berlare wonnen Wante- Arbijn bij de oude duiven voor de gebroeders Heirman (2 en 7). Rafael Vercauteren (3 en Te Grembergen was Cesar Boon de oude duiven laureaat voor Karei Ost (2 en 3), Baziel Segers. Van Laere-Vereecken, Gustaaf Verberckmoes. Theo fiel Seghers, Gustaaf De Vos, Alex Veranneman, Gaston Reyns. de gebroeders De Bra bander troonden op de eerste plaats bij de jaarlingen. Nor- bert was goed voor de 2de en 4de prijs. Vroege duiven voor Guido Dierick. Godfried Wil- laert. Jozef Baeck. Karei Ost. Kris Van Uytfanghe, Cesar Boon en Leon Baert.

De Voorpost | 1984 | | pagina 37