c~ A Jaycees welsprekendheid in Sint-Niklaas Kerstaperitief in Lokeren Wat denken jongeren over de nieuwe technologische revolutie? De Voorpost - 18.1.1985 - 19 mputertentoonstelling d het onverhoopte sukses van de eerste computertentoonstel- 'L in 1984, wil het Feestkomitee dit jaar de mogelijkheden en Jdiversiteit nog uitbreiden bij de tweede uitgave. Er zullen heel (meerfirma's uitgenodigd worden, terwijl de kostprijs bewust B wordt gehouden. Per lopende meter tentoonstellingsruimte [dt 500 fr. gevraagd, maar in die prijs zijn ALLE publiciteits- in reeds inbegrepen. Dus geen gehengel meer naar __meruimte of steungeld of dergelijke. De tweede editie heeft jats van 16 tot en met 19 mei '85 in het Kultureel Centrum, iderdag 16 mei zal uitsluitend voorbehouden worden aan de 1. Vrijdag wordt de speciale schooldag terwijl zaterdag en ag het grote publiek kennis kan maken met de nieuwste ipute'rsystemen. itoonstelling Leedse kunstenaars isiek geworden tentoonstelling der Leedse kunstenaars dit jaar plaats van 2 tot 9 juni '85, ter gelegenheid dus van ^^Leedse kermis (novene ter ere van O.L.Vrouw van Lede). :ht blijft het sinds jaren gekende stramien behouden. Inveetentoonstelling ..eedse jeugd zal opnieuw met zijn lievelingsdiertje kunnen )!""'edingen aan de wedstrijd ter gelegenheid van de kleinvee- "toonstelling. tentoonstelling heeft plaats op zaterdag 21 september '85, lelegenheid van september-kermis. Maarten-Feest de Kon. Harmonie St. Cecilia Lede zal opnieuw voorgesteld Kden, om gezamenlijk het St. Maartenfeest te organiseren, zou dan plaatshebben op zaterdag 26.10.'85, in het Kultu- il Centrum en in de feestzaal van de harmonie. landb Lokeren er1re>uwjaarsreceptle bij de Lokerse CVP maandag 21 Januari te 20 uur vindt in zaal «Het Volk» in de ststraat 2 te Lokeren de Nieuwjaarsreceptie plaats van de 'P-Lokeren. l eregast ontvangt de Lokerse CVP niemand minder dan Leo idemans, minister van buitenlandse betrekkingen, die onge- Var jfeld meer toelichtingen zal geven omtrent de besprekingen 'serei eerste minister Wilfried Martens en hijzelf gevoerd hebben in I u sshington met president Reagan. Na een inleiding door len irorzitter volksvertegenwoordiger Miet Smet en een toespraak n Minister Tindemans zal aan de aanwezigen een hapje en n drankje aangeboden worden. it geheel wordt opgeluisterd door de Koninklijke Katholieke 13 joedelijke Harmonie en wordt gepresenteerd door Chris Van komrn Dorpel, nengf indelen terdag 19 januari gaat Vakantiegenoegens wandelen in «nbeke. Vertrek om 14 u. aan Het Volk in de Poststraat of om en «u30 aan de Dries in Sombeke. stingi ird c)to's tentoon le tydag 18 januari om 20 u. in de Hillarestraat 280, tentoonstel- g met werk van de Fotoklub Lokeren. Ikken OLAaandag 21 januari om 19 u. in de stedelijke basisschool KUIfimonstratie «Broodjes en smoutebollen bakken» bij KAV- CK ^L. Vrouw. 99 '6 «relklng van fietsplaten In Lokeren of 5 uitreiking van fietsplaten in de deelgemeenten Daknam en oo '«aarde zal plaats hebben in vroegere gemeentehuizen op Jgende dagen en uren: 50 c*nam: woensdag 6 februari 1985 van 14 tot 16 uur II taaarde: woensdag 13 februari 1985 van 14 tot 16 uur. B®jfcr Eksaarde-Doorslaar worden de fietsplaten uitgereikt op g^Jjnderdag 14 februari 1985 van 14 tot 16 uur in de paro- ri itiezaal. '0 u Sint-Gillis-Waas Sinaai afscheid van e.h. André Bracke. Hij is zowat tien jaar onderpastoor geweest in de Tinelgemeente. De avondmis in de Katharinakerk begint om 19 u. Rond 20 u. officiële hulde en plechtigheid in de parochiezaal. De Provence Vrijdag 18 januari om 20 u. projekteert Paul Vereecken op uitnodiging van Foto- en Diaklub Don Bosco zijn klank- en diamontage «De Provence, het rijk van de zon». M.m.v. Werner De Block, Rita Hoskens, Freddy De Vijlder en Karlien Gheysen. KAV-aktiviteiten Maandag 21 januari om 13u30 in het Ontmoetingscentrum op het Sint-Jansplein (Baensland): KAV-Sint-Jan met demonstratie rond het «vierseizoenenmenu». Ook op woensdag 23 januari om 19u30. Dinsdag 22 januari kan je bij KAV-O.L.Vrouw in Huize De Meerleer leren broodjes en smoutebollen bakken, om 19u30. En bij KAV-Kristus Koning in de Heistraat praat men die avond (20 u.) over «andere geneeswijzen». KWB-aktiviteiten Vrijdag 18 januari om 19u30 organizeert KWB-Center in de kleine zaal van het Gildenhuis een gezellig samenzijn met eten, kaartleggen, kwis en spelletjes. Zondag 20 januari vertrekken de KWB-ers van Kristus Koning (Heistraat) aan lokaal De Kring om 13u40 naar Helrode. Men wandelt zo'n tien kilometer langs het Appelsvoordepad. Studiedag racisme In de lokalen van Info Jeugd Waasland, Grote Peperstraat 69, vindt zaterdag 19 januari van 90u30 tot 17u30 een studiebijeen komst plaats over racisme en problemen i.v.m. gastarbeid. Vooral bestemd voor jeugdleiders en leerkrachten. Info via tel. 776.72.70. Ganzentocht Wielewaal trekt zondag 20 januari naar West-Vlaanderen voor een ganzentocht in Damme. Samenkomst aan het stadhuis van Sint-Niklaas om 8u30. Naar De Stropers Wandelklub Waasland organizeert zondag 20 januari een jubileumwandeling naar het reservaat De Stropers in Kemzeke Sint-Gillis. De klub bestaat tien jaar. Om 14 u. komt men samen aan kamping Voorhout in Kemzeke. Promenadekoncert Zondag 20 januari om 15u30 in de schouwburg promenadekon cert door het Symfonieorkest van de stad Sint-Niklaas o.l.v. E. Saveniers. Met pianist Johan Duyck, sopraan Marie-Thérèse Maesen en tenor Paul Gunst. Werken van G. Verdi, G. Bizet, F. Chopin, Beethoven, Puccini, Tschaikowsky en J. Strauss. Jeugd en Muziek Maandag 21 januari in de schouwburg om 13u30 en 15 u. koncert van Jeugd en Muziek met violist Nico Baltussen en pianist Johan Lybeert. Nico Baltussen is Sint-Niklase kandidaat voor de Kon. Elisabethwedstrijd '85. Ouders en werkloze jongeren Woensdag 23 januari om 20 u. in de stadsbibliotheek info- en gespreksavond over «Ouders met werkloze jongeren». De Federatie van Vlaamse Vrouwengroepen richt in. Ónder leiding van Roos Bévenage, verantwoordelijke van KAV, en enkele vrouwen met werkloze jongeren wordt deze gespreksronde opgezet. Konjunktuuronderzoek Donderdag 24 januari om 17u30 voordracht over «Het konjunk tuuronderzoek als instrument in het ondernemingsbeleid en de evaluatie van de ekonomische toestand». In het Patroonshuis, Grote Markt 26. De Nationale Bank van België organizeert i.s.m. de Kamer voor Handel en Nijverheid van het Waasland. Hypnose Donderdag 24 januari om 13u30 in de stadsbibliotheek, Hey- manplein, voordracht ovör «Hypnose, echt of niet?» door de Zilveren Passer. Raadszitting De gemeeenteraad van vrijdag 25 januari om 19 u. behandelt o.m. de herwaarderingsgebieden Hazewindwijk en Het Lam, werken aan de terreinen van Sportkring, een algemeen riole ringsplan voor Sinaai en het afschaffen van de stempelkontrole voor werklozen. Zwitserland Nu al noteren dat vrijdag 1 februari om 20 u. in de Sinaaise parochiezaal dia's vertoond worden over Zwitserland (Davos- Ingelberg, Sankt-Moritz), door Walter Vermeiren uit Sinaai. De KWB organizeert. Lourdesavond Woensdag 23 januari organizeert KWB-O.L.Vrouw een Lour desavond in zaal 't Helleken met een terugblik en een diamonta ge. Om 20 u. Temse Dichtbundel Joanna Vercruyssen Vrijdag 18 januari om 20 u. wordt in de gemeentelijke feestzaal de bundel «Stil bewaren» van Joanna Vercruyssen (afkomstig uit Zele) voorgesteld. Er zijn toespraken door burgemeester Van Riet, schepen De Ryck en voorzitter Mellemans van de kuituur- raad in Kruibeke. Arbeid Vrijdag 18 januari praat KWB-Tielrode in het Gildenhuis over arbeid, in het kader van het Projekt 2000. Om 20 u. Toneel in Gildenhuis Op zaterdag, 19 januari en zondag 20 januari, telkens om 20 uur komt het Nieuw Gildenhuis Toneel in feestzaal Gildenhuis, Kloosterstraat Zele op de planken met het blijspel «Een beeld van een man» van de Nederlandse auteur J. Hemminck Kamp. De regie is in handen van Etienne Van Malderen. De vrouwelij ke speelsters noemen: Martha Van Damme, Hedwig Thien- pondt, Rosette De Gendt, Jeannine Van Cauteren, Veerle Van Heirzele en Rosette Rasschaert. Hun mannelijke kollega's zijn: Etienne Raemdonck, Willy Robberecht, Jan Thienpondt, Luc Van den Abbeele, Kris Van der Stricht en Alfons De Wilde. KWB H. Hart Zaterdag 19 januari om 20 u. in het Rozenhof gezellig samen zijn van de leden van KWB H. Hart en PW Hemelaer. Toerisme in Temse Woensdag 23 januari in het gemeentehuis van Temse voor dracht door Jerome Smet en Danny Anné over «De geschiede nis van Temse», in het kader van de toeristische cyclus. Foto's kopiëren Donderdag 24 januari in het klublokaal van de Fotoklub Temse, Oeverstraat, samenkomst rond het maken van goeie afdrukken van foto's. Wichelen nze Vader 'oensdag 23 januari bij KAV-Sint-Pauwels bezinning over «Het nze Vader» om 20 u. in de lokalen van de Parochiale Werken. fietsplaten en belastingen ets- en bromfietsplaten worden uitgereikt op volgende dagen nsdag 12 februari van 9 tot 12 u. en van 13 tot 15 u. in Sint- Hlis, turnzaal gemeenteschool Kerkstraat, in Meerdonk in de jmeenteschool op vrijdag 15 februari van 13 tot 15 u., in De Inge op 15 februari van 9 tot 12 u. in het vergaderlokaal leldrechtstraat aan de sporthal, in Sint-Pauwels kan je terecht het vroegere gemeentehuis op dinsdag 19 februari van 14 tot 935 u. Op die tijdstippen en plaatsen is een afgevaardigde van de ;sw Slastingen ook aanwezig voor aangiften inzake provinciale ïlastingen op honden, paarden en pony's en ook huisperso- Stekene Landelijke Gilde Wie z'n kandidatuur wil stellen voor het bestuur van de Landelijke Gilde kan dat bij Lucien Persoon of Johan Goossens voor 19 januari. De verkiezing zelf vindt plaats zaterdagvoor middag 26 januari. Gezinsbal BGJG Zaterdag 19 januari in het Gildenhuis van Stekene gezinsbal van de BGJG, met orkest The Willows. Geboorten Lambrecht Evelyn, Wichelen (Serskamp) Steenkouter, 39, dochter van Arnold Lambrecht en van Birgitte Johnsen. De Mol Gladys, Wichelen (Schellebelle), Kloosterland 5, doch ter van Luc De Mol en van Marleen De Cock. Gertner Marjolein, Wichelen (Serskamp), Steenkouter 51, doch ter van Herman Gertner en van Monique Coopman. Jacobs Deborah, Wichelen (Serskamp), Krakeelstraat 19, doch ter van Erwin Jacobs en van Danielle De Smet. De Poorter Sofie, Wichelen (Serskamp), Billegem 16/B, dochter van Jean-Pierre De Poorter en van Martine Van Leuven. Van Seghbroeck Laura, Wichelen (Schellebelle), Hekker- gemstr. 77, dochter van Bertrand Van Segbroeck en van Erna De Schutter. De Winter Andries, Wichelen, Dorp, 20/1, zoon van Eddy De Winter en van Maria Theresia Bracke. Huwelijksafkondigingen Van Eetvelde Geert, Wichelen, Gebuurweg 11 en Van Acker Paula, Berlare, Leopolddreef 19. Hoogewys Hugo, Wichelen (Schel), Burg. d'Hollanderlaan 5 en Verhofstadt Christine, Wichelen (Schel), Wanzelestraat 27. De Gussem Wilfried, Wichelen (Serskamp), Dorpstraat 91 en Diependaele Christa, Zottegem, Ten Ede 25. Vaereman Ronny, Wichelen, Margote 50 en Schoonbaert Belinda, Wichelen, Margote 50. Huwelijken Clinckspoor Wim, Lede (Wanzele), Bredestraat 17 en De Neef Christiane Wichelen (Serskamp), Nieuwstraat 51. D'Hooghe Luc, Zele, Kamershoek 175 en Vereecken Karine, Wichelen (Serskamp) Bremenhulstraat 2. Cobbaut Jo, Lede (Wanzele), Wanzelekouter 43 en Van Leuven Ingrid, Wichelen, Hulst 36. Overlijdens Fiermans Justine, Wichelen, Dorp 33, echtgescheiden van De Greef Theofiel, weduwe van Van Accoleyen Jozef, 77 jaar. Van Boven Karei, Wichelen, Dorp 19/A, echtgescheiden van Verstrepen Joanna, echtgenoot van De Vleeschouwer Maria Louisa, 61 jaar D'Hauwer Alina, Wichelen, Dorp 33, weduwe van De Clercq Eduardus, 88 jaar Elegeert Albert, Wichelen (Schel), Lindenlaan, 1/4, echtgenoot van Bothua Maria, 72 jaar. Becqué Rosalia, Wichelen (Schel), Burg. d'Hollanderlaan, 22 weduwe van De Schaepmeester Jozef en van Van den Berghe Armand, 79 jaar. Vereecken Aloysius, Wichelen (Serskamp), Doornstraat 4, echtgenoot van Leys Rogette, 60 jaar. Verhofstadt Maria Louisa, Wichelen, Paepestraat 61, weduwe van Van Hauwermeiren Dominicus 103 jaar Baeyens Stefaan, Wichelen, Bohemen 57, ongehuwd, 43 jaar. De Winter Leon, Wichelen, Nieuwstraat 1/B, echtgenoot van Uyttendaele Fernande, 58 jaar. Bogaert Cyriel, Wichelen (Serskamp), Moleneed, 16, echtge noot van Vlaeminck Maria, 65 jaar. Sint-Niklaas Ie verzekerde aannemers 59N^a9avond 18 januari, 20 u., praten de heren Boon (Royale lelge) en De Wilde (De Federale Verzekeringen) in hotel Serwir p uitnodiging van de Juniorskamer van de Syndikale Kamer _an het Bouwbedrijf Waasland. De verzekenngsproblemen van e aannemers en hun onderaannemer zullen ter sprake komen, jadien wordt een drink aangeboden tert De Cock exit 'rijdag 18 januari nemen de mensen van de kristelijke arbei- BTsbewegmg Waasland, van de hele Gildenhuiszaal, afscheid an Bert De Cock. Die ACW-sekretaris is, zoals uitgebreid lemeld, sedert kort met pensioen. Sinaaise pastoor - /rijdagavond 18 januari neemt de religieuze gemeenschap in Lucien Persoon 0 Wandelen Zondag 20 januari jubileumwandeling van Vakantiegenoegens (de vereniging bestaat tien jaar). Men gaat op stap in het natuurgebied De Stropers. Vertrek om 14 u. aan kamping Voorhout in Kemzeke. Ruysscheveldekoor Zondag 20 januari gaat het Stekense Ruysscheveldekoor optreden in de Sint-Michielskerk in Gent. Men vertrekt om 8u30 met eigen wagens op het marktplein van Stekene. Muziekakademie Maandag 21 januari om 19u30 in de leraarszaal van het Technisch Instituut Sint-Andries ouderavond van de Stekense afdeling van de muziekakademie Sint-Niklaas. Direkteur Frans Truyts is te gast en naderhand kunt u vragen en suggesties voorleggen. Automechaniek Woensdag 23 januari van 20 tot 22 u. informeert Richard De Bock over pechverhelping bij auto's. Adres: Kiekenhaag 54, bij Jeugdtheater Op zondag 20, zaterdag 26 en zondag 27 januari, telkens te 15 uur voert het jeugdtheater Rhetorika in zaal De Kroon, Markt Zele, «De Rattenvanger van Hameien» op, in regie van Jacques Van Avermaet. Er is een prijskamp voor de jeugd aan verbon den. De toegangsprijzen zijn 50 fr. per kind, 40 fr. voor kinderen in groep met één begeleider gratis en 80 fr. voor volwassenen Winterjaarmarkt Van vrijdag, 18 januari tot dinsdag 22 januari wordt op het zandbergplein winterjaarmarkt georganiseerd. Vrijdag om 18 uur is het De Blaaskapel Den Bookhamer die de officiële opening verzorgd met een bezoek aan de leden herbergiers die er een aktie kermisbons met 5.000 fr. aan prijzen aan verbin den. Om 19 uur in Café Basket en De Kloddezak een darts- of vogelpikkampioenschap met 10.000 fr. aan prijzen voor 100 fr. inschrijvingsgeld. Zaterdag 19 januari van 7 uur tot 14 uur de wekelijkse rommelmarkt met een zoekwedstrijd en 2.000 fr. prijzen. Zondag, 20 januari kinderjaarmarkt. Vanaf 14 uur kan de jeugd terecht op het Zandbergplein met hun dieren en hun pluimvee. Een wedstrijd met 3.000 fr. aan prijzen voor het mooiste dier. Inschnjving van 13 uur tot 15 uur in Topaz en pnjsuitreiking van 17 uur tot 18 uur in Spiegelpaleis. Maandag 21 januari om 20 uur kaarting bieden in de Goldfinger. Dinsdag voormiddag jaarmarkt met een prijskamp voor kweek-, vet en mager vee. Op initiatief van de raad van bestuur van het Cultureel Centrum van Lokeren werden de muziek liefhebbende Lokeraars voor een tweede keer ver gast op een Kerstaperitief. Dit had plaats op Kerst dag zelf om 12 uur in de grote Stadsfeestzaal van het Cultureel Centrum. Verleden jaar was dit ge beuren al een sukses geworden, met ruim 300 belangstellende toehoorders. Nu echter werden alle verwachtingen overtroffen: Er bleef geen plaatske onbezet. Wat dus wil zeggen dat er ruim 450 mensen van dit Kerstaperitief zijn komen genieten. Voor het zanggedeelte ston- van de Kerstnacht, kwam den in: De Zingende Moe- dan het nog steeds ontroe- der8, het koor Sajek, het rende verhaal van «Suske- koor Jubilate, het Paro- wiet» door de onvolprezen chiaal Koor Sint-Anna en Felix Timmermans De rol het Parochiaal jeugdkoor van Suskewiet werd op on- van Sint-LaurentiusDe geëvenaarde wijze vertolkt tekstregie stond onder lei- door André Vervaet, daarin ding van Hugo Govaert, die bijgestaan door Jacques niet meer aan zijn proef- Van Avermaet en de jeugdi- stuk is, en die ook deze keer ge Wim de Vreese. Daarna voor een prachtig samenge- was het weer de beurt aan vlochten verwerking van het muzikaal ensemble, het geheel zorgde. Het Achtereenvolgens hoorden Kerstaperitief werd begon- we nu het middelneder- nen met een gedicht van lands bed uit de 14" eeuw, Aton Van Wilderode, «Win- «Nu zijt willecome», «Susa ter». Tijdens de opvoering Nina» van Armand Preud' van die achtereenvolgende homme, een Zuidnedar- gedichten kwamen dan op lands lied: «Hoe leit dit Kin- een groot scherm, opzij van deke», «Er is een Roos ont- het podium, aangepaste sprongen» naar Praetorius kleurendia's. Dit gedeelte en het wereldbefaande werd verzorgd door de Lo- «Stille Nacht» van Fr. kerse fotoklub, met als Gruber. voornaamste medewerkers Na enkele gedichten van de Marc Allaert en Willy Lokerse schrijver Anton Stoop. Onder leiding van Vlaskop, kwamen nog ean Dirk De Caluwé kwam dan Engelse en Duitse het muzikaal ensemble aan kerstliederen, een kerstver- de beurt. Het bestond uit haal van J. Van Remoortere Ann De Cubber en Dirk De en de uitvoering vin Beule (fluit), Stefaan Verde- «Christmas Time, in bewer- gem en Piet Van Poucke Van Erik De Caluwé. (hobo), Filip Haentjens en Na uur werd de 0pVlje_ Ba®tens (klarinet), ring beëindigd met de ajx>- Peter De Witte (fagot), Mare theose, «Herders hij is ge- Roosendans (contrabas) en boren...» dat door iedereen Jo Van den Durpel (orgel), meegezongen werd. Samen met de voornoemde Na schitterende opvoe- zangkoren bracht men ach- ring werd aan al de aanvre- tereenvolgens ten gehore: nog een kers tape ri- «t Wordt Avond» van St. üef aangeboden in de be: .e- Van Vaerenberg, en «Maria denzaal van het Cultureel die soude naar Bethlehem Centrum, die deze keer veel gaan». Na een gedicht van te Mein was A.J.D. Van Oosten, begin J.V.L. Interesseren jonge -mensen zich voor de huidige technologische revolutie? Op 9 februari wordt wel- lioht een tipje van de sluier opgelicht, want Han vindt in de stedelijke openbare bibliotheek van Sint- Niklaas een welsprekendheidstornooi plaats met als onderwerp «Goeiedag technologie». E j°n e" Leo komen naar Sint-Niklaas op donderdag 31 januari en vrijdag 1 februari, fn ae schouwburg. Hun nieuwe programma «Carrousel» speelt zich af op een groot iraaipodtum. Aan de show wordt meegewerkt door Yvonne Verbeeck, Jan Van Deyck n zowaar ook John Terra. Temse. Persmedewerkers André Brijs en Erik Westerlinck wonnen de door het NCMV georganizeerde kwis. Vorige week brachten we daarover al verslag uit. (dw) De organisatoren, de Jonge Kamer Waasland (Jaycees), vinden de moderne techno logische ontwikkelingen blijkbaar heel belangrijk. Amper twee maanden gele den ging te Sint-Niklaas Micro Flanders, een mikro- komputerbeurs door, waar voor een andere Jaycees- werkgroep verantwoorde lijk was. Het welsprekendheidstor nooi is één van de jaarlijkse aktiviteiten van Jaycees en beantwoordt aan één van de hoofddoelstellingen van de ze organizatie, aldus de in richters. Men wil jonge mensen de kans geven zich tenvolle te ontplooien in de maatschappij en hun ideeën, bedenkingen en kri tiek te spuien over de nieu we technologische ontwik kelingen. De organisatoren menen dat komputerise- ring, automatisering, enz., heel wat bedenkingen op roepen. «Is het enthousiasme ge rechtvaardigd of blijven er vele vragen?«, aldus de Jay- cee-ers. Bovendien is tech nologie een twee snijdende kwestie: voor sommigen heeft ze enkel positieve me ningen... een veredelings- reaktie, verbetering van de werksituatie, verhoging van de produktiviteit die sa mengaat met de vermeer dering van de vrije tijd. Er zijn ook negatieve as pek ten, jobverlies door automa tisering, ontmenselijking door het leven in een (te) snelle maatschappij De organisatoren betreuren echter de matige belang stelling voor het welspre kendheidstornooi. Slechts acht kandidaten schreven in. De klacht is niet nieuw. Ook vorig jaar konstateer- de Jaycees de geringe inte resse bij de jongeren. Is het onderwerp niet boeiend? Is er te weinig durf bij de jonge mensen. Men vraagt het zich af in Jayceeskringen. Het is nog niet te laat om eventueel deel te e Jongeren, geboren tussen 1 januari 1966 en 31 decem ber 1968 zijn welkom. Het welsprekendheidstornooi heeft een reglement waarin ondermeer, de kwotering, de duur van de voordrach ten en de samenstelling van een jury vermeld is. Het welsprekendheidstor nooi bestaat uit twee delen: de voordracht en een onder vraging door twee panelle den over de inhoud van de voordracht. Het welsprekendheidstor nooi van 9 februari heeft plaats in de konferentiezaal van de Stedelijke Openbare Bibliotheek en start om 14 u. Het tornooi in Sint-Ni- klaas is eigenlijk een lokale schifting. De winnaar te Sint-Niklaas kan rekenen op een fraaie hoofdprijs, ge schonken door een bankin stelling, en stoot door naar de provinciale en zonale fi nale. waaraan de winnaars van de verschillende lokale J aycees-welsprekendheids- tornooien deelnemen. Wie nog wil meedoen aan het tornooi belt naar Ro nald De Wilde, tel. 772.36.00. P.S.

De Voorpost | 1985 | | pagina 19