BUNA ZEVENHONDERD DEELNEMERS AAN DE «STER VAN HET WAASLAND» 35 JAAR TAFELTENNIS PATRO IN BOEKVORM tank»*'* P.T.T.C. BeVlaromere tafeltennis. D'Hollander van Patro en Rooms van Vlaamers-Zogge tijdens *De Ster rkeiet Waasland», (vh) Tafeltennis. Omwille van de gure weersomstandigheden was de Hamse tafeltennisclub Patro niet zeer gerust in de afloop van de 25* Ster van het Waasland. Met de strenge koude en de schier onberijdbare wegen, vreesde men voor een kata- strofe. Ondanks die sombere vooruitzichten liepen er toch nog 687 inschrijvingen binnen. Om 9 uur werd dus opgelucht de start gegeven van dit tornooi dat gespeeld werd in Sporthal De Wuiten op 29 tafels. ter (Pipoka Kapellen), 3. Braeck Mare ('s Gravenwe zel), 6 Dupont Luc (KBTS Berchem), 7. Wipond Rizal (Ekershof Ekeren), 8. Van Ec- kelpoel Danny (Gravenwezel). Heren jeugd open: 1. Bickx Werner (Teglo Zoersel), 2. Ghys Mark (Stabelino Deur- ne), 3. De Roo Chris (Pipoka Kapellen), 4. Verhuyck Tho mas (Gravenwezel). Heren N.G.( 1. Robijns Patrick (Baardegem), 2. Hermans Dames A open: Van Donck vorsel) Marina (Stabelino), 2. Bessen 2. Ghesquière Danny (Gra- Ingrid (Borgerhout), 3. Raem- venwezel) donck Sonja (Vlammers), 4. Vander Reyssen Veerle (Par- daf Kruibeke). Ster: 1. Herremans Louis (Rijke- 3. Messagie Frans (Patro) 4. Meersman Ronny (Olym- pia Wilrijk) 5. Maes Koen (Gravenwezel) 6. Biermans Frank (Graven wezel) 7. Vermeire Bart (Hoeilaart) 8. Op de Beeck Robert (Boe- chout). Deelnemers: 687. Onder grote publieke be- Een vijfde set moest beslissen, langstelling groeide het tor- Daarin toonde Herremans hoe nooi uit tot een finale tussen sterk hij eigenlijk is. Hij zond Louis Herremans (Rijkevor- zijn tegenstander met afgete- sel) en de dertig jaar jonge kende 21-6 cijfers terug naar Frans (Vlierkouter), Ghesquière ('s Gravenwezel), het Antwerpse. De winnaar Haek Nico (Madeion), 3. Mey- Aanvankelijk scheen Herre- werd uiteraard langdurig toe- nen mans geen schijn van kans te gejuicht. Op de derde plaats in hebben, want in de eerste set de hoofdreeks vinden we Frans werd hij met 21-21 uitgeteld. Messagie van Patro terug. Mis- In de tweede set kwam hij wel schien komt ooit de tijd dat Bert (Dynamica), 7. Behiels dichter, maar verloor nog met Patro zelf aanspraak kan ma- Thomas (Patro), 8. Van Pou- 18-24 en meteen stond Danny ken op de eindzege. Deze der- cke Michiel (Dynamica). Ghesquière op een komforta- de plaats is niet zonder ver- iHeren F: 1. De Roo Kris (Pi- bele 0-2 voorsprong. Dan dienste, vooral omdat Frans in poka), 2. Beirnaert Benny bleek hoe broos dit was. Her- de andere reeksen werd uitge- (Gravenwezel), 3. Hermans remans deed het schitterend en teld. Frans (VT haalde de derde set binnen met Patro mag fier zijn op twee Rompaey 21-18. Ook in de vierde set overwinningen bij de jeugd. trok Louis het laken naar zich Bij de jeugd-niet geklas- Gunter (Pipoka), Luyckx Diana (Stemat Turn hout), 5. Maes Werner (Henri- cus Antwerpen), 8. Verstraete Frans (Vlierkouter), -4. Van Kris (Stabelino Deurne), 5. Van Assche Igor (Dynamica Waasmunster), Vflf7dfeltenno Henri Van Couvvenberghe is ie bezieler van was he, d,„ seerli wal hj?SpZz ÏÏTSrt"S£ 7. de «Ster van het Waasland» en duiyel-doet-al van vele een 23-21 score Patro kon zich sinp dat Stefan Goossens c„i.„ii iS11-7-.. Ster van het Waasland amse sportverenigingen (vh) een 23-21 score. Patro kon zich sing dat Stefan Goossens Van Eckelpoel Danny (Gra- geen mooiere finale indenken, iedereen in de wind zette. In venwezel), 7. Siegers Erik de finale spelde hij Bert Ver- straeten van Dynamica Waas munster met 2-1 de les. (Stemat Turnhout). Reeks E: 1. D'Hossche Patrick (Patro), 2. De Block Guido Bij de heren niet-geklas- (patro), 3 Stamanne André «erd vinden we Thomas Be- (Beersel), 4. Van Rompaey hiels op de achtste plaats, een Kris (Stabelino Deurne). 5. knaap die de laatste tijd forse Smits Ronny (Gravenwezel), vorderingen maakt. Voor deze 6. De Roo Kris (Pipoka Kapel- reeks hepen bovendien 113 in- ien), 7. De Maever Ronny schnjvingen binnen, wat zijn (Henricus Antwerpen). 8. prestaties nog meer glans Driesen Patrick (Henricus). geeft. De E-reeks werd een Heren D: 1. Verhuyck Thomas volledig Patro-sukses. De fina- (Gravenwezel), 2. Vickx Wer- le werd gespeeld door twee ner (Teglo Zoersel), 3. De leden van de organiserende Peuter Willem (Stabelino), 4. klub. Patrick D'Hossche kon De Hon Daniel (Tnumf Loke ploegmaat Guido De Block ren), 5. Schuybroeck Peter Tafeltennis. De «Vlammers van Hamme-Zogge» waren present op het grote Hamse tornooi, (vh) kloppen In de C-reeks vinden leen Marc De Keyser van Pat- (Leugenbergh Ekeren). 6. Verlinden Mare (Niel), 7. Sta manne André (Beersel), 8. ro op de achtste plaats. Met Besson Ingrid (Borgerhout). zijn C6 klassement is Mare wel Heren C: 1. Van Horen Omer benadeeld op het tornooi. Vlierkouter rekende op P. Van Den Bossche en hij haal- (Hoeilaart). 2. Vermeiren Bart (Hoeilaart), 3. Wastecls Chris (Madeion), 4. Van Doninck de bij de heren-jeugd nog net Marina (Stebalino Deurne), 5. brons. De verrassing bij Vlier- Heyrman Walter (Kraaien- kouter kwam ongetwijfeld van hof)i 6. Cocns Ronald (Bor- Frans Hermans die de finale gerhout). 7. De Peuter Willem van de niet-geklasseerden be- (Stabelino Deurne), 8. De reikte. Een kwieke Patrick Ro bijns van Baardegem kon hem van de zege houden. Diezelfde Hermans zou even later ook derde worden in de F-reeks. Keyser Mare (Patro). Reeks B: 1 Biermans Frank (Gravenwezel), 2. Cap Francis (Teglo Zoersel), 3. De Boes Flor (Pardaf Kruibeke), 4. Dynamica Waasmunster kon Maes Koen (Gravenwezel) niemand op het podium hijsen. Reeks A: Ghesquière Danny Tafeltennis. Vlierkouter uit Hamme is een graaggeziene gast in De Ster van het Waasland, (vh) Toch heeft het een paar devolle ereplaatsen. Bij de he- (Gravenwezel), 2. Herremans Louis (Rijkevorsel), achtste werd. In de F-reeks werd Igor Van Assche vijfde en Geert Gerlo zesde. Bij de dames daarentegen was Waas munster de enige klub die iets in de pap kon brokkelen. Bij de jeugd niet-geklasseerden een vijfde plaats voor Katrien Oostcrlinck. Marjolein Van Poucke werd tweede bij de De jury had meer dan haar handen vol tijdens De Ster van het Waasland dames-jeugd open. Diezelfde speelster haalde nog een ze vende plaats in dames-C. Vlammers Zogge behaalden ren-jeugd niet geklasscerden Smet Paul (Borsbcekj, 4. zien we een tweede plaats voor Meersman Ronny (Olympia Bert Verstraete. Diezelfde Wilrijk), speler haalde een zesde plaats Rekreatie: 1. Dierickx Geert m de reeks niet-geklasseerd. (Ternat), 2. Dierickx Kris waarin ook M. Van Poucke (Ternat), 3. Diüssen Bart (Sta belino), 3. Opsommer (Gravenwezel). Dames Jeugd NG: 1 Schrauwe Ilse (Gravenwezel), 2. Van E- ckelpoel Gaby (Gravenwezel), 3. Goor Sonja (Bevel), 4. Vis sers Annick (Gravenwezel), 5. Oosterlinck Kathleen (Dyna mica), 6. Crutzen Marleen (Teglo), 7. Willems Sabine (Stabelino), 8. Moens Ilse (Teglo Zoersel). Dames jeugd open: 1Van der ww Reysen Veerle (Pardaf Krui- ondanks veel goede wil alleen bcke), 2. Van Poucke Marleen maar een derde plaats in de (Dynamica Waasmunster) reeks dames-A open met Son ja Raemdonck. Madclon Buggenhout was gelukkig met een derde plaats, behaald door Nico De Hack in de reeks niet-geklasseerden en met Chris Wasteels die derde eindigde in de C-reeks. Alles bijeen werd deze jubileumuit gave een grote meevaller op allerlei gebied. Het is nu wel duidelijk dat Patro's tornooi uitgegroeid is tot één van de grootste van het land. TECHNISCHE UITSLAGEN Heren jeugd NG: 1. Goossens Stefan (Patro), 2. Verstraete Bert (Dyn. Waasmunster), 3. Van den Bossche Patrick (Vlierkouter), 4. Meyner Gun- Dames NG: 1. Schrauwen Ilse (Gravenwezel), 2. Willems Sa- brina (Stavelino), 3. Moens Il se (Teglo), 4. Van Eckelpoel Gaby (Gravenwezel). Reeks C dames: 1. Schrauwen Ilse (Gravenwezel), 2. Luyckx Diana (Stabelino Deurne), 3. Ghys Ida (Stavelino), 4 Goor- rebeeck Carina (Stabelino), 5. Leugenbcrgh Mia (Stavelino), 6. Van Kerckhove Lieve (Gra venwezel). 7. Van Sompcl An- nemie (Gravenwezel), 8. Van Poucke Marjolein (Dynamica Waasmunster). Dames B: 1. Van der Reyssen Veerle (Pardaf Kruibeke), 2. Ghys Ida (Stabelino). Dames A: 1 Van Doninck Ma rina (Stabelino), 2. Bcssens In grid (Borgerhout) Tafeltennis. Patro Hamme, allicht één der oudste ploegen uit de streek, (vh) Vi Tafeltennis. De ploeg van KWB-Kruibeke kwam deelnemen aan de «Ster van het mt Waasland(vh) Tafeltennis. Zelfs vanuil Baardegem kwamen spelers naar De Ster van het Waasland (vh) Omdat velen hebben aangedrongen dat 35 jaar Patro- tafeltennis, niet ongemerkt zou voorbijgaan, hebben som migen de mouwen opgestroopt en zijn begonnen met het graven naar het verleden. Het resultaat hiervan is een boek, «35 jaar Patro», dat tijdens het jubeljaar zal worden voorgesteld. Godelieve Ruys zorgde voor het kaft. Het boek telt 180 bladzijden, die een globaal beeld schetsen van de klub vanaf het jaar dat men schuchter startte met één ploegje, tot dit jaar, toen men even entoesiast inschreef met vijftien ploegen. Het bevat de gegevens en de eindklassementen van de KBTT- cn KKSFB-kompcti- tie, en al de uitslagen van het jaarlijks tornooi «Ster van het Waasland». Een tornooi dat startte op vier tafels met 48 inschrijvingen en dat groeide tot 30 tafels en meer dan zevenhonderd inschrijvingen. Het boek vertelt over het kampioenschap van Hamme, dat dit seizoen voor de 34* keer werd ingericht, over de kampioenschappen van Oost- Vlaanderen en de klubkampioenschappcn Buiten de tekst zijn er een 50-tal foto's in opgenomen die trachten een bondig overzicht te geven van 35 jaar werking. Het boek zal in een beperkte oplage verschijnen. Bestel daarom nu want voor een prijs van 200 fr.alleen de drukkosten, moet U het niet laten. Neem kontakt op met Henri Van Couwenberghe, Broekstraat 3a te 9160 Hamme, tel. 47.00.88 of met Jozef Van Couwenberghe, Spinnerstraat 24 te 9160 Hamme, tel. 052/47.98.53. (bd) Tafeltennis. De juniores van Patro Hamme (vh) Tafeltennis. De partij tussen Stallaert van Patro en Van Den Broeck uit Opdorp (vh) ry- De Voorpost - 18.1.1985 - 37 TAFELTENNIS

De Voorpost | 1985 | | pagina 37