T DIRK DEFERRERE SCOORT IN SNERTMATCH HOEKSCHOP BESLISSEND DE CALUWAERT LAAT GELUKSPEL LIGGEN WIE KAN ER NU NOG ROET GOOIEN IN HETAALSTERSE ETEN? PRODUKTIEVE MESSENVECHTERS SPARTA NEEMT BEZOEKENDE TITELAMBITIES ONDER VUUR BELANGRIJKE PUNTEN LOGISCHE EINDSCORE DOELMAN WIERINCKX HOUDT APPELS OVEREIND DE SNEE IS ER AF BIJ ROBUR IS REDDING NOG MOGELIJK VOORLUTTERZELE? 32 - 22.3.1985 - De Voorpost VOETBAL -IR' 2'Provinciale OLSENE - E. MELDERT: 1-0 (3'Provincial jO LEBBEKE - KERKSKEN 2-0 Wie zondagnamiddag op het Lebbeekse Konkelgoed aan wezig was, was getuige van de slechtste wedstrijd., van het ganse seizoen. Het enige be langrijke feit voor de thuis ploeg was de overwinning. Hiermee hebben ze trouwens de buren uit Sint-Gillis-Den- dermonde een pleziertje gegund. «De wedstrijd was amper het bekijken waard», aldus de Lebbeekse klubleiders. «Tij dens de eerste helft reageerde Kerksken iets gevaarlijker, vooral langs De Pril. Het was maar goed dat keeper Rudy Jansegers in die periode bij de zaak was, anders hadden we allicht één of meerdere doel punten in onze korf gekregen. Van behoorlijke kombmaties was er geen sprake. Dat kon ook van de tegenstrever niet gezegd worden. Twee minuten voor rust zijn we op voor sprong gekomen. Een terug speelbal werd door keeper De Decker in een duiksprong ge mist. De bal kwam in een tros van spelers terecht. Uiteinde lijk heeft Dirk Deferrere er de laatste en beslissende stoot kunnen aangeven. Hoewel nie- Voetbal. Doelman Rudy Jansegers van SK Lebbeke (arch) mand het had verwacht, was de nipte voorsprong bij het ingaan van de pauze een reali teit. Wie zijn hoop had gesteld op een betere tweede helft. kwam bedrogen uit. Ook toen was er van enig aantrekkelijk voetbal amper wat te bespeu ren. Kerksken was zeker niet de mindere ploeg. Wat betreft samenspel gaf het trouwens in die periode de toon aan. Pas op het laatst is Lebbeke wat meer in aktie geschoten. In de voorlaatste minuut zette Fran- kie Van Hecke, de beste man bij Lebbeke, een aktie op maar diens schot ging voor langs. Kerksken werd in die slotfaze tot de terugtocht ver plicht en in de voorlaatste mi nuut werd het definitieve von nis geveld, toen Herman Van Langenhove de bal vanuit de tweede linie over de bezoeken de defensie gooide, waar Dirk Deferrere klaar stond om af te drukken. Al bij al een over winning waar niemand in Leb beke trots moet op zijn.» De Konkelgoedploeg heeft dit seizoen nauwelijks nog wat te verliezen. Er staan thans een viertal uitwedstrijden op het programma, die als forma liteiten kunnen worden afge werkt. Lebbeke mag reeds aan volgend seizoen denken. Er is veel werk aan de winkel. (e.d.m.) Een eerder defensief ingesteld Eendracht Meldert heeft op het veld van Olsene met het kleinste verschil het onderspit moeten delven. Met een doel punt dat er trouwens op een eerder eigenaardige manier is gekomen. Rond het kwartier mocht Luc Annoo immers een hoekschop nemen en die zeilde rechtstreeks in de goal. Verba zing bij de enen en verbijste ring bij de anderen. Deze tref fer betekende echter niet dat Meldert moreel aangeslagen was. Het drong de gastheren in verdediging terug en creëerde zich enkele mogelijkheden. Mede door het ontbreken van Van Driessche en het attent reageren van de lokale portier bleef de 1-0 score tot de rust gehandhaafd. Er zou trouwens helemaal geen verandering meer komen in het resultaat, hoezeer Mel dert ook ijverde om de gelijk maker aan te tekenen. Het stuitte op een hechte afweer- gordel terwijl Olsene ook spe culeerde op de tegenaanval. Die werd echter niet zo goed uitgevoerd zodat Meldert op zijn beurt niet meer in de pro blemen kwam. R.G. BAZEL 1 - KIELDRECHT 0 SK AALST - ZULTSE: 4-1 Aalst heeft op een knappe ma nier bewezen een waardige lei der te zijn in tweede provincia le. Nu werd ook Zultse afge maakt. De bezoekers speelden het spelletje uitstekend mee. De thuisploeg kwam in de 10* minuut reeds op voorsprong langs Hugo Van Herreweghe. Hij lanceerde de Ajuinen naar een puike prestatie. Voor de rust werd er niet meer ge scoord en hierin hadden beide doelmannen een grote ver dienste. Bij de thuisploeg speelde goalie Benny De Cooman een goede wedstrijd. Hij verving daardoor volledig een geel geschorste Luc D'Herde. Aalst haalde de rust met een krappe 1-0 voor sprong. In de tweede helft barstte de partij echter volledig los. De lokalen raakten nu volledig ontketend. Het was De Kinder die de voorsprong van Aalst verdubbelde. De bezoekers beten echter van zich af. Het duurde maar enkele minuten vooraleer Melis kon milderen. Dit maar om te bewijzen dat Zultse goed meevoetbalde. Toch zouden de gastheren te sterk blijken. Rond het uur leek de partij in een definitieve plooi te vallen. Spanooghe knalde nummer drie tegen de bezoekende netten. Aalst her ademde. Tenslotte wist Bart De Bruyn de score nog op te drijven tot 4-1. Meteen legde hij daarmee de ruime en ver diende zege vast. Met nog ze ven wedstrijden voor de boeg lijkt Aalst goed op weg om de hoofd vogel af te schieten. De gevaarlijkste concurrent lijkt ons echter FC Ronse te zijn. Als SK Aalst evenwel zijn spelpeil kan op niveau houden zien wij niet goed in wie roet in het eten kan gooien. SK Aalst: De Cooman, Ver- bestel, Van Herreweghe, De Grijse, De Bruyne B. en A., De Moor, Spanooghe, Van Laethem, De Kinder, De Jae- gher, Duwez. (G.D.T.) STEKENE SPORTIEF - F.C. ZELZATE Na tal van skoorloze wedstrij- straft zodat de ruststand op 3-0 den hebben de mannen van vastgespijkerd bleef, speler-trainer Van Goethem Na de kampwisseling toonden ter gelegenheid van Stekene- de bezoekers een gans andere jaarmarkt een doelpuntenrijke gedaante: met nieuwe inspira- thuiszege afgedwongen tegen tie traden ze de thuisploeg te- een formatie die vooral in de gemoet en wilden ze wat graag eerste helft de wet van de hun gezicht redden. Vooral sterkste onderging maar na- voorspeler Michom eiste alle derhand pittig voor de dag aandacht op met zijn snelle kwam. rushes en zijn bijzonder oppor- Het was in de beginminuten tunistische invallen. Aan de reeds dat de Sportiefspelers 70ste minuut en de 75ste mi- hun tegenstanders naar de keel nuut was deze Zelzaatse spits grepen met heel wat aanvallen, ook tot tweemaal toe de thuis- In de allereerste minuut reeds defensie te vlug af en meteen zette Lieven De Cock samen zat er weer sensatie in deze met Saman een keurige aktie konfrontatie (3-2). De geel- op welke uiteindelijk door Pa- hemden raakten immers aan- trick De Boom werd inge- geslagen en Zelzate kreeg nog schoven. drie hoekschoppen zonder ge- Even nadien een tweede be- volg omdat Vandewiele als een langrijk feit: bezoeker Verhel- duivel zijn doel verdedigde. Ie beging een zware overtre- Toch mocht diezelfde Stekense ding op Danny De Ruyte en doelman van geluk spreken moest zich na amper acht mi- wanneer een center van Bral nuten naar de kleedkamers be- door Stroobandt keihard werd geven. De Stekenaars lieten teruggelegd en de bal pardoes zich door dit oponthoud niet jn zijn handen terechtkwam, storen en verdubbelden in de- De kentering was evenwel na- zelfde minuut nog de skore: bij want hoe hard FC ook Vereecken kegelde een vrij- aandrong de thuisspelers ble- schop vanop ruim twintig me- Ven op de kounter loeren en zo ter in doel. Pas aan het kwar- viel de beslissing ook op de tier liep Zelzate voor het eerst 88ste minuut. Een voorzet van aanvallend in de kijker omdat De Boom, die toevallig wel een komer van Van Vooren een erg belangrijke rol speelde goed indraaide en doelman jn deze match, kwam tot bij Van de Wiele moest over- Vereecken. Mark speelde zich tippen. vrij met een korte haakbewe- In de 17de minuut kon Stekene ging en schoot droog in de ten derden male jubelen om- benedenhoek (4-2). dat een inworp van Rudy De Met dit doelpunt was meteen Clercq door De Boom werd alles gelopen en heerste er ver- achteruitgelegd en Patrick staanbare tevredenheid bij de Merckx keihard kon binnen- Stekenaars, ook de supporters schieten. Met deze stand van waren best in hun schik omdat zaken leek de wedstrijd al defi- er heel wat te beleven viel in nitief beslist, temeer gezien de deze wedstrijd, thuisploeg in de rest van die Met deze winst speelt Stekene eerste helft de lijnen bleef uit- zich definitief weg uit het be zetten en de bezoekers zelden rcik van de uitgebreide staart, iets konden tonen. Zo moest Het streefdoel blijft nu het gastkeeper De Kerte nog een seizoen af te sluiten met 30 keihard schot van De Clercq punten en mét 30 doelpunten wegkeren en kon Danny De 0p het aktief, momenteel heeft Ruyte de rebound niet benut- Stekene 23 punten en «slechts» ten. Ook een Zelzatenaar 21 goals in eigen voordeel, moest op de lijn redding bren- Zondag trekt geel-wit naar gen na een soloaktie van Sint-Gillis-Waas om daar het Schaep, en enkele minuten sterk bedreigde Sporting partij voor de rust sloeg bezoeker De te geven, een puntje lijkt best Rijcke de bal duidelijk met de haalbaar, hand weg in de penaltyzone. M.N. Deze overtreding bleef onge- Kieldrecht blijft onderaan de rangschikking in 3de pro vinciale E in uiterst slechte papieren zitten. Het ging zelfs nipt ten onder by Bazel (met de kleinste verliesscore) en zag Appels, dat wél kon winnen van Haasdonk, voorbij schuiven. Nochtans, mits enige zelfbeheersing van Chris De Caluwaert was Kieldrecht ook met minstens een punt uit Bazel teruggekeerd. Bazel ging onmiddellijk na het geen van beide ploegen. Het eerste fluitsignaal van scheids- spektakel dat geboden werd rechter Van Hoey onverdroten tot aan de rust, was niet uiter- in het offensief. En dat leverde mate denderend, vrij snel resultaat op. Na enke- Na de koffie en tegen de wind le minuten grepen de bezoe- in, eiste de thuisploeg de eer kers net buiten de grote rech- ste tien minuten van de partij thoek naar de noodrem. De nog voor zich op. De Bazelse vrije schop werd door Catthoir druk uitte zich echter niet enig mooi boven het muurtje meer in verdere doelpunten, in doel getrapt. 1-0 dus, na En dan was het de beurt aan nauwelijks 10 minuten spelen. Kieldrecht. Halverwege de Kieldrecht bleef op verdedigen tweede helft werd een duwfout aangewezen, maar uitgespeel- op Chris De Caluwaert met de kansen kreëren, lukte voor een strafschop bestraft. De Ca luwaert ging zelf achter staan, maar zag zijn schot j tc stuit. De terugspringende in kwam weer in de voet» tt De Caluwaert. maar noga kreeg hij de bal niet in out doel. De unieke kans op p ri gelijkmaker was weg. Kieldrecht bleef verder drukken, maar slaagde er ren meer in om de situatie recht te trekken. Kieldrjned verdiende misschien wel punt, al was het maar dools a hardnekkigheid waarmee je het doelpunt bleven najag po Tot slot toch nog een lo op woordje over scheidsrei ien Van Hoey. Zijn leiding vlekkeloos, dat men ooki verliezende kamp niet kot jet laten dat te bevestigen. WAASMUNSTER - BAASRODE 2-1 Na de 2-1 nederlaag bij Sparta Waasmunster mag FC Baasro de nu stilaan wel alle titelambi- ties laten varen. Het lijkt er immers sterk op dat of Kruibe- ke of Wieze met die hpogste eer zullen gaan lopen. Waas munster verdiende de zege te gen de Dendermondenaars be slist. De Heideploeg speelde met heel wat meer inzet en soepelheid, daar waar men dat eerder van de bezoekers zou kunnen verwacht hebben. Het blijkt echter een noodlottige traditie dat Baasrode, eens het karnaval aldaar voorbij, een inzinking kent. Nochtans zag het er voor Waasmunster niet zo rooskleu rig uit. Na amper 2 minuten stuurde de dienstdoende scheidsrechter thuisspeler Jos Van Cleemput van het terrein met een rode kaart. Zulks ge beurde nadat Van Cleemput bezoeker Van Keer had getor pedeerd. Wie had gedacht dat de bezoekers van deze situatie gebruik zouden kunnen maken kwam echter bedrogen uit. Na amper een kwartier wedstrijd bracht Peter Van Bosch de thuisploeg reeds op winst. Sa men met zijn aanvalsmaat De Busschere liet Van Bosch de bezoekende defensie trouwens meermaals alle kleuren van de regenboog zien. Halfweg de eerste helft kwamen de bezoe kers op een knap opgezette aanval toch op gelijke hoogte. Van der Vreken was de afwer- ker. Dat betekende echter niet 'af Vi dat geelblauw zich verder 't j vallend doorzette. De gt 0[ maker was eerder vooi q thuisploeg het signaal omi meer op zoek te gaan. voor de rust zou de thuisp daar trouwens een unieke I voor krijgen want na f Impens mocht Van Bosch strafschop nemen. Peter deze gelegenheid echter. Het was evenmin maar i steld want net voor de I zou Waasmunster na een lektieve aanval via De schere toch op 2-1 kornet Verdiend alleszins want rode bleef zwak presteret beterde niet in de tweec" zodat in deze reeks nog twee titelkandidaten overblijven. DESTELBERGEN - Voetbal. Spanoghe van SK Aalst kan nog aanleggen voor een aandringende Verbeke. S.K. KLAUWAERTS KEMZEKE. 1-2 APPELS - RED STAR HAASDONK 2-1 Sparta Appels wil het behoud in derde provinciale verzeke ren. Tot die vaststelling zijn we zondagnamiddag gekomen in de wedstrijd tegen Red Star Haasdonk. Daarin zijn de Spartanen tot het uiterste ge gaan en hebben ze al hun mo gelijkheden in de weegschaal gegooid. In dat opzicht kan je de overwinning niet als onver diend omschrijven. Nochtans heeft doelman Antoine Wie- rinckx in de tweede helft een paar keer gevat moeten tussen beide komen om de bezoekers het scoren te beletten. Had de Appelse keeper in die periode niet bij de pinken geweest, dan had Sparta op zijn minst toch een punt moeten prijsgeven. De Appelse klubleiders zijn evenwel de mening toegedaan dat de zege als verdiend mag worden beschouwd. «In het algemeen waren we toch de betere ploeg. Vooral tijdens de eerste helft. Wij zijn toen twee keer lot scoren ge- AMoUu witrinck komen. Een eerste doelpunt kwam van Geert Christiaens. van SParta APt"U <arch> Het was een knappe treffer. Op het halfuur werd Be; de auteur van een tweede Op dat ogenblik zag het et rooskleurig uit. Maar net R de pauze viel er een bezoe! doelpunt langs Luc Vat Jeugt (die nog een jaar i II was bij K.A.V.D.). Die 0 had niemand verwacht. N ef hervatting hebben we noj ij( aantal keren gedreigd, J langzaam maar zeker nat druk van de bezoeken j1' Toen hebben we kunnen 1 nen op keeper Antoinent rinckx. Hij werd enige k zwaar onder vuur genot maar was telkens bij de a e Het optreden van onze man was een morele opki P voor zijn collega's, die op i beurt initiatieven namen, i geen derde doelpunt op r bord konden prikken.» In de Appelse voetbalkri was men opgetogen met zege. Toch zijn er de kool weken nog heel wat pa nodig om de veilige have bereiken. HEIKANT ZELE - SV LOKERSE 1-1 Het gewestelijk derby is net zoals de heenwedstrijd op een logische 1-1 eindscore uitgelo pen. Ook deze wedstrijdevolu tie leek goed op de vorige vermits de Heikantenaars ook deze keer in de slotfaze een verloren gewaande situatie wisten recht te zetten. De thuisploeg schoot in de eerste helft het best uit de startblok ken ondanks de agressieve aanpak van de bezoekers. Jan- soone en Van Puyenbroeck kregen in deze periode de gele kaart getond. Van Eetvelde, Vercauteren en Van Doorsselaere zagen om beurten hun doelpoging verlo ren gaan tot doelman Van Hecke vijf minuten voor rust de bal vrij slordig in de voeten van Verstraeten werkte, zodat Lokerse met 0-1 gelukkig wegkwam. Heikant, onder de indruk van deze treffer, zag zijn oppo nent mede door het windvoor- deel na de pauze in de wed strijd komen. Na twintig minu ten verving trainer Van Ler- berghe Guy Noré door Eddy Dhollandr. Heikant moest tot in de slotfaze wachten om langszij te komen. Herman Van Driessche nam een mis verstand in de Lokerse defen sie te baat om de bal tegen de touwen te jagen. In de slotmi nuut viel het kruciaa! moment van de match. Haverhals vuur de zo krachtig en gericht naar de Heikantsc kooi wat de loka le doelman Van Hecke tot een wonderbare save verplichtte. Zodoende maakte hij zijn mis stap goed uit de eerste helft en stelde meteen de puntendeling veilig voor zijn ploeg. (A.J.Z.) De Kemzekenaars rijven de punten binnen de jongste BURST WINT GOUDEN PUNTJES weken en doen dat eigenlijk met niet zulke begeesterende prestaties. Dat kan ook moeilijk want nadat men reeds enkele weken certitudes als De Maeyer, Karei Van Hecke en Dullaert moest missen, verloor men jongstleden week ook Ronny Herremans met een hoofdkwetsuur. BURST OVERMERE WAARSCHOOT - ROBUR 4-1 toch beter moeten gevoetbald worden in de komende De kans is groot dat voor Opvallend is nu wel dat we weken.» Robur Moerzeke het sprookje in twee wedstrijden zeven Robur Moerzeke krijgt zon- uit is. Twee opeenvolgende ne- goals hebben moeten toestaan, dag Zelzate op bezoek. Ver- derlagen hebben de Moerzeek- daar waar we in twintig vorige cauteren en zijn maats wonnen se tweede provincialer tot op matchen amper dertien treffers de heenmatch met 0-4. Na vijf punten van de leider terug- inkasseerden. De snee is er twee nederlagen wordt het m geslagen. Alles is nog moge- blijkbaar af. Misschien kunnen ieder geval de hoogste tijd lijk, zegt men in Moerzeke, we nog voor de tweede plaas voor een revanche, maar dan zou er al een klein wedijveren, maar dan zal er (e.d.m.) mirakel moeten gebeuren. «We hebben een slechte wedstrijd gespeeld», zegt voor zitter Jef De Maere. «Bij de rust stonden we reeds 3-0 in het krijt en dat was niet onverdiend. We werden gewoon door de thuisploeg overspeeld. Na de hervatting bracht 'de kleine Vercauteren' (hiermee wordt Luc bedoeld) ons via een penalty op 3-1. Dat doelpunt was een pleister op een houten been. Later kwam de thuisploeg via een straf schop aan een vierde doelpunt. Meteen werd de poort voor ons definitief dichtgesmakt. KSV TEMSE DICHT BU DE TITEL Koninklijke Sport Vereniging Temse zit bijna in eerste provinciale van het Oostvlaamse voetbalgebeuren. Zoveel staat nu wel vast na de zege van Temse op SLV Zelzate en het nieuwe verlies van Robur Moerzeke, ditmaal op Waarschoot. Oefenmeester Goossens is dan ook terecht een gelukkig man met de vijfpuntenvoorsprong die blauw wit nu heeft opgebouwd. Het lot van Temse hangt nu volledig van de eigen inzet en prestaties af. Dat kan zondag verder worden onderschreven wanneer het sterke Destelbcrgen te gast is aan de Schoolstraat. In deze wedstrijd zal de Temse kapitein Hubert Verbeke voor de 350ste keer voor blauwwit uitkomen, hetgeen hem vanzelfsprekend een huldiging zal opleveren. Door deze nieuwe tegenslag moest trainer Verniers wel een erg unieke ploeg konstrueren met in het steunvlak Boon, Strobbe, Calle en natuurlijk Eddy Saman. In de verdedi ging keerde Martin Van Daele gelukkiglijk weer als rechter- back, terwijl Georges Kos- lowski het als linksachter moest rooien. Ondanks deze onuitgegeven samenstelling deden de Kemzekenaars het meer dan behoorlijk en waren ze in de eerste helft zelfs beter dan de gastheren. Echte kan sen werden in dat tijdsbestek echter niet afgedwongen. Na de pauze kwam er wat meer animo in de partij wan neer Boon vanop ruime af stand keihard afdrukte maar de Destelbergse keeper lever de een prima redding. Aan het uur een vervaarlijke uitbraak van de Klauwaerts met Stre- mersch die natuurlijk in de loop van Coppens legde. Pa trick had geen enkele moeite om de bal in het lokale doel te deponeren. Na deze verdiende treffer beging de gastafweer enkele foutjes en dat was ook de aanleiding voor de gelijk maker. Bert Van Hecke werk te de bal onvoldoende weg en zo kon Dcnaert makkelijk sko- ren aan de 70ste minuut (1-1). De Klauwaerts legden zich bij dit verdikt niet neer en kenden een nieuwe impuls wanneer Peter Calle goed doorcenterde naar Stremersch. Gerry liet de ze unieke kans niet glippen en dwong met een rake knal de zege af. Met deze nieuwe verrassende mmti.nitiinct cr.«»l,.n Hf zwarten plots weer mee in de strijd voor de ereplaatsen. Toch blijft men aan het Krie- kepitte erg nuchter of zoals zegsman Alex De Block het ons verzekerde: «We pakken de jongste weken de puntjes terwijl we eerder dit seizoen beter speelden en dan van de nodige punten werden afge houden. Op dit moment tellen we slechts één punt achter stand op Robur Moerzeke, de tweede in het klassement en aangezien we in de laatste matchen nog thuis tegen Mcl- sele en naar Robur moeten zal de strijd voor de tweede plaats pas in de komende weken be slist worden. Stel nu dat wc toch nog voor de testmatch in aanmerking komen door het veroveren van de tweede plaats dan zullen we natuurlijk onze kansen verdedigen maar dat zou dan ttch een pure ver rassing zijn. Het is voor onze huidige jonge ploeg immers te vroeg om te promoveren, we zouden dan moeten aankopen om iet of wat figuur te slaan en daarom zie ik dat alles niet zo goed zitten.» Een aanneemlij- ke explikatie van de man die zo graag met eigen jongeren hogerop zou raken, een be trachting die de jongste weken dichter en dichter komt. Zon dag speelt de Klauwaprtsfor- matie thuis tegen Olympia Gent, een ontmoeting waarbij men zeker op zijn hoede moet blijven omdat die tegenstander een typische ploeg is die steeds voor de verrassing zorgt aan de provinciale baan. M.N. Het in degradatiegevaar verke rende Burst heeft flink van zich afgebeten tegen Overme- re. De thuisploeg speelde een zeer goede wedstrijd. Burst kwam offensief voor de dag met een onuitgegeven voor hoede: Dirk De Cocnsel, Frank Vagenende en Peter Caeyman. Deze nieuwe visie leek alvast geen slechte vondst te zijn van de trainer. In de 20* minuut klom Burst reeds op voorsprong. Middenvelder Pa trick Goossens nette de ope ningstreffer. Lang duurde de lokale pret echter niet. Een kwartier later wist Blanckaert de bezoekers langszij te bren gen. Meteen leek de partij to taal hergelanccerd. Alles leek nu weer mogelijk. De goesting om te winnen leek bij de thuis ploeg alvast niet weggeëbd te zijn. Na de koffie ontpopten de lokalen zich in een volledig offensieve gedaante. Frank Vagenende bracht Bi opnieuw aan de leiding, leek Overmere definitief uil teld daar de thuisploeg het meest in balbezit vcrki de. In de 55* minuut nam F Caeyman alle twijfels weg zake de verdiende Dankzij deze overwinningI Burst nu eindelijk de onA regionen van de rangschill verlaten. De lokalen lijkei zo alweer op weg naai behoud. LUTTERZELE- KALLO 1-1 Naargelang de interpretatie heeft Lutterzele tegen Kallo een punt gewonnen of er een prijs gegeven. In Lutterzeelse voetbalkringen tipt men veel eer op het laatste. Feit is dat, rekening houdende met de re sultaten van andere bedreigde ploegen, Lutterzele geen stap vooruit geraakt. Integendeel. De afstand met de voorlaatst gerangschikte, bedraagt drie punten en dat is een kloof die in het huidig stadium van de kompetitie toch wat groot be gint te worden. Of Lutterzele die nog kan overbruggen? Al les is mogelijk, maar zelfs bin nen de St.-Gillisse klub zelf, begint men daar meer en meer aan te twijfelen. Tegen Kallo verdiende Lutter zele meer dan een gelijkspel. Dat is althans de mening van klubleider Paul Roels. «Ik meen dat we op een over winning konden aanspraak maken. Over het ganse ver- IA- .„...l.lril.l I,..' ken, waren wij het meest in het offensief. Vooral tijdens de eerste helft. In die periode zijn wc tot scoren gekomen na een vrije trap van Diaz, die door Rudy Moyens tot een doelpunt werd verlengd. Wij hoopten deze uitstekende uitgangsposi- tie tot de rust tc kunnen be houden. Net voor de pauze werd er een fout gefloten op de Voetbal. Rudy Moyens van Lutterzele (arch)

De Voorpost | 1985 | | pagina 32