EEN DEGRADEREND TEMSE ZO ZIE JE MAAR!!! SMASH-INFO KAMPIOENEN NIET GEÏNSPIREERD KALENDER VOLLEYBALKOMPETITIE-HEB 38 - 22.3.1985 - De Voorpost OVERZICHT VOLLEYBALKOMPETITIE - HEREN VOLLEYBAL dellijk een 0-3 aangesmeerd. Beide ploegen waren zenuw achtig: Kieldrecht om zoveel tegenstand en Lebbeke had zo juist het nieuws vernomen, dat Sigivok St.-Gillis-Waas ook gewonnen had. Eerst zorgde Kathleen De Mey VC TEMSE - HORMAN GENK 2-3 (15-10, 13-15, 12-15, 15-4, TWEEDE LANDELIJKE B 9-15) SIGIVOK ST.-GILLIS Temse heeft er tegen Genk WAAS VOSSELARE 3-1 voor gezorgd een spannende wedstrijd te leveren. Het werd l17"7' 13"5' 15"0/ voor de thuisploeg bij de start van elke beirt len moeilijk Sigivok .s door deze zeEe re- begin. In de eerste set kon Jenkundtg zeker van het be- Genk uitlopen tot 1-6. Temse tweede laideli]ke B. vocht terug en via 5-8 en 5-10 Deze wedstrijd had weinig om kon het de bezoekers ter plaat- het lijf Een mat spelende be- se laten. Op het einde van de ?°<*endf P'oje had "eh 'eeds tweede set diende Horman b,j de degradatie neergelegd. Genk zes setballen voorbij te Enkel Ene Mannaert zorgde er laten gaan vooraleer ze uit konden maken. Na een 8-14 stand op het bord. In de derde set waren er bij 7-14 niet min der dan negen setballen nodig om de deelzege te verzilveren. DERDE LANDELIJKE B Temse pakte heel gemakkelijk uit in de vierde set, maar het ging in de beslissende set volle- 7r{ dig tenonder. Horman Genk trof steeds weer raak. (15-4, 15-11, 15-4) middenman voor enig 8-14 weerwerk Sigivok St. Gillis Waas was heer en meester op het terrein. VK AALST - OLTISJ BA- RAFFEISEN TERNAT - VC TEMSE 1-3 (13-15, 15-12, 10-15, 9-15) Een vechtlustig en een zich met veel in^et verdedigend Temse heeft de thuisploeg haar laatste kansje om zich in de reeks te handhaven ontfut seld. De Scheldejongens wen telden in de eerste set een opgemerkte Tematse terug keer af. Temse liep uit tot 0-5 en de plaatselijke heren kon den, via 3-9 bij een 9-11 de aansluiting bewerken. De aan vallen van Guy De Beer rond den nochtans vlekkeloos de set af. In de tweede set bouwde Temse een 4-8 voorsprong uit, maar een sterk uit de hoek komende Rudy Van Hemel- rijck werkte deze achterstand volledig weg en de setstanden kwamen op dezelfde hoogte: 1-1. In de derde herneming geraakte de thuisploeg bij een 10-9 op voorsprong. Van Eyn- de viseerde vanuit de opslagzo ne de lange Van der Vreken, die drie missers in de receptie op zijn aktief bracht en Temat stuikte in elkaar zoals een kaartenhuisje. Vanaf de vierde set kenden de bezoekers geen noemenswaardige problemen meer. Temat, een ploeg zon der bezielende geestdrift, ging individueel te veel in de fout om Temse werkelijk te bedrei gen. VC Temse was niet groots, maar het strekt hen zeker en vast tot eer, dat het tot op de laatste bal bleef strij- - den. Voor beide teams is de degradatie een voldongen feit. De thuisploeg heeft moeite loos een zwak en futloos Oltisj Bazel kompleet overspeeld. VK ging in 'le eerste set heel goed van start. Via een geva rieerd aanvalspatroon werd er aan de bezoekers geen kans geboden om iets tegen dit sterk geheel te ondernemen. De plaatselijke coach Germain De Mol haalde Lieven De Roor en Luc Van Huffel naar de bank. De tegenstand van het bezoe kende Bazel was kwalitatief gestegen, dankzij de vervan gingen vij de thuisploeg. Het samenspel bij VK Aalst was wat minder en Oltisj Bazel heeft op dat moment iets ge probeerd. Met vergaarde moed, die hen als een motor aandreef, kon Bazel een aan vankelijke vierpuntenkloof (8- 4) dichten bij een stand van 1- 11. In de slotset startte Aalst op nieuw met zijn basiszes en Ba zel kwam er weer eens niet aan te pas. In minder dan 45 minu ten was de wedstrijd al ge speeld. Bazel, dat zijn spelers niet lan ger gemotiveerd kan houden (na hun pijnlijk verlies tegen Zaventem) bracht er dit afge lopen weekeinde niets meer van terecht. Coach Romain De Meester trachtte vooralsnog, tevergeefs eigenlijk, zijn spe lers tot enig verweer aan te zetten. Na de overwinning van Pardaf Kruibeke tegen Haas rode lijkt de tweede plaats de finitief voorhet Waasland be stemd te zijn. PARDAF KRUIBEKE - VALKEN HAASRODE 3-0 (15-6, 15-12, 15-2) Een uitstekende thuisploeg, die haar vijfde wedstrijd opeen rij won met 3-0. Nu zelfs on verwacht, maar niettegen staande oververdiend tegen een onaantastbaar gewaand Valken Haasrode. Haasrode, dat overwegend samengesteld is uit ex-spelers van Red Star Leuven, kon enkel in de twee de set de thuisploeg gevaarlijk benaderen. In de tweede set keek Pardaf Kruibeke op een 3-12 achterstand aan. wat een verrassing betekende na de goede prestatie in de eerste set. Haasrode vergat echter uit te maken en Pardaf zette alles op de risikovolle opslagen. Al zo werden de bezoekers belet in de wedstrijd te komen. In de derde herneming kon Pardaf uitlopen tot 14-0. Een zwak presterende kampioenen- ploeg, die tegen dit uitstekend spelend Pardaf (dat de tweede plaats beoogt) geen schijn van kans had. Pardaf moet nu nog twee derby's en een verplaat sing naar Denderhoutem af haspelen. De eindronden zijn alvast in zicht. STEENDORP - DECO DENDERHOUTEM 3-0 (15-6, 15-7, 15-10) Een onthoofd Deco Dender houtem bood slechts bij het begin van iedere set enige weerstand. In de eerste set kwam Deco bij een 2-4 stand op voorsprong, vooraleer Steendorp kon weglopen. Op nieuw keek Steendorp bij de start van de tweede set tegen een 3-5 achterstand aan. Maar eens de thuisploeg volledig op dreef was, waren de Wase aan vallers niet meer te stuiten. DERDE LANDEUJKE C KATJES IEPER - KEM- ZEKE 3-0 (15-11, 15-7, 15-13) Kemzeke is er niet in voor de stunt van het weekein de (of is het de stunt van het seizoen?) te zorgen. In de eer ste set kon Kemzeke gelijke tred houden tot 11-11. Het niet verrassende resultaat bracht de bezoekers niet van slag. Het spetterend spel van Kemzeke in de derde set verraste daar entegen de thuisploeg volledig. Had Kemzeke de wedstrijd aangevat met het geloof in ei gen kunnen en inzet van de derde set, dan kon er wel dege- I werden. EERSTE LANDEUJKE VITESSE KRUIBEKE Volleybal: Leeuwerik Lede - Sleidinge. Bosman lobt het Sleidingse blok (per) lijk van de leider uit derde landelijke C gewonnen HHK worden. EERSTE PROVINCIALE VK BEVEREN - DESTEL- BERGEN 3-0 (15-10, 15-13, 15-4) De thuisploeg heeft het niet zo gemakkelijk gehad om de be zoekers van zich af te schud den. De eerste faze verliep zonder problemen. Na in de tweede ronde een 7-10 achter stand weggewerkt te hebben, was de ploeg van Van Mache- len niet meer te stuiten. TWEEDE PROVINCIALE MELSELE - KANGOE ROES AALST 3-0 (15-11, 15-2, 15-4) Kangoeroes Aalst Heren moest op verplaatsing naar Melsele. Een ploeg, die op de derde plaats in de algemene rangschikking stond. Kangoe roes trok dus naar Melseme met de bedoeling zich met wZ"zeVZZen "itliva". Ue"werik Ud' Sm" Smasl" d' in de eerste set. Aalst hield 'hmspbeg op voorsprong (per) gelijke tred met de thuisploeg knjgen. Hij is te zwak om een Het vak opmerkingen van het tot 5-5. Toen klom Melsele op herenwedstrijd te leiden. Een wedslrijdblad zal degelijk ge- naar 7-5, maar Kangoeroes scheidsrechter, die dergelijke vuld zijn met namen van de kon nog terugkomen tot 8-8 en hoofdrol wil spelen en eigen- bestrafte spelers die gul met daarna zijn ze zelf opgeklom- waardige beslissingen treft is gele en rode kaarten bedacht men tot 9-11. Aalst bleef daar geen goed scheidsrechter, wat hangen, waarvan Melsele De eerste set ging gelijk op tot gretig gebruik maakte om af te 3-3. Lebbeke, dat via aanval- ronden met een 15-11 als sco- len van Jerry Burm en Johan re. Kangoeroes Aalst wist zich Cooreman tot 5-8 kon uitlo- de eerste set werkelijk als een pen, zag hun taak vergemak- ttisc- i n technisch sterke ploeg te profi- kelijk door het uitvallen van aALVU UIKsMUIDe, J-U teren, hetgeen niet meer het De Kerf. De Kerf, die negen (15-9, 15-8, 15-4) geval was voor de rest van de wedstrijden op inaktief stond wedstrijd. Er werd in zeer kor- wegens gescheurde knieban- Vitesse moest deze wedstrijd te tijd verloren met 15-2 in de den. is opnieuw door zijn knie winnen om kampioen te spe- tweede set en met 15-4 in de gezakt, zodat een operatief in- len. Onder een degelijke be- derde. grijpen zich opdringt. Zijn me- langstelling werd vrij vlot ge- De reservewedstrijd werd despelers voerden hem af naar wonnen. Diksmuide kon geen eveneens door de Kangoeroes- de kleedkamer en de scheids- verweer opbouwen, zodat de jongens verloren, maar nu met rechter liet de helper onmid- wedstrijd geheel sfeerloos ver- 2-1 Setstanden waren: 14-16, dellijk - terugroepen om de liep. Met de opstelling van 15-5 en 15-13. wedstrijd dadelijk te hervat- BobDree, Ben Croes, Etienne Volgende wedstrijd van Kan- ten. Beide teams waren ge- De Buck (opnieuw outstan- goeroes Aalst is op het veld schockeerd. ding) en Janssens (de beste van Aalst tegen Sinaai, waar ze Door deze tegenslag kon Nilco lage verdediging) en Vergau- op verplaatsing met 3-1 de dui- vrij vlot uitmaken. wen, won een enthousiast spe- men hebben gelegd. Misschien Vitesse, dat in de tweede set lend Vitesse vrij vlot met 15-8. is nu een weerwraak mogelijk, met een andere opstelling 'uit- In de tweede set kwam Dik- Uitkijken dus! pakte, kon vrij overtuigend via smuide bij 4-5 een eerste maal 5-2 naar een 9-2 stand uitlo- in de wedstrijd op voorsprong. BLAUWE HOEK HAMME Pen- ^et bezoekend geklungel Vitesse, met een uitmuntende rn rurc rmnimrM i vooral in de receptie, deed de Ben Croes aan de pas (die ook V!T, ,c n c Lebbeeksc aanval stokken. De aanvallend de puntjes op de i (9-15, 14-16, 15-9, 15-7, 15-5) 15.4 deelzege van Vitesse werd kan zetten) vergaarde punten aanzienlijk vergemakkelijkt. langs alle kanten. Kruibeke In de derde set begon het festi- hield Diksmuide met 15-9 ach- val van de man in het wit. Met ter zich. onbegrijpelijke beslissingen Vanaf de derde set legden de bracht hij het moreel van Vi- bezoekers zich bij het tesse aan de kook. Nadat de meesterschap van Vitesse stand bij 6-5 in evenwicht was neer. De thuisploeg kon vrij gekomen, geraakten de thuis- vlug onder de douche spelers volledig het noorden T- j -j j- j kwijt. Onbegrijpelijke beslis- Vitesse domineerde een heel Een wedstrijd, die door een sjngen, teveel om op te noe- seizoen lang zijn tegenstanders heel zwakke leiding van men lagen aan de basis van het en het kon voor de vijfde scheidsrechter De Wolf geken- fej( dat Vitesse door de man opeenvolgende maal promove- merkt werd. Hij kent enkel in het wit de grond werd inge- ren Kruibeke demonstreert toogvrienden, maar eens op de boord. een weelde aan spelers. Wan- scheidsrechtersstoel moffelt hij Vanaf de vierde set zagen we neer het namen als Michielsen, zijn onkunde weg door te pas een gevechtsvolley van beide Bosserez en Vydt op de bank en te onpas met gele en rode ploegen. Er werd krampachtig kan houden. De titel werd bc- kaarten te goochelen. Hij wil gespeeld. Tot 6-7 bleven de haald met een kern van negen indruk maken op zijn barvrien- bordjes in evenwicht. Een uit- spelers, begeleid door een trai- den om ze duidelijk te maken stckende Cooreman, die een „er-coach Erwin Croes. De ti- dat hij de baas was op de stoel fantastische wedstrijd speelde, te| ,s zeker niet gestolen van en over het veld. Zelfs de sa- bleef tegen honderd procent andere ploegen. Na de thuisze- menwerking met zijn secon- aanvallen. Zo bracht hij de ge volgde nog een dolle avond dant was allesbehalve promo- bezoekers dichter bij de zege. en er werd duchtig gefeest tie voor de volleybalsport. jc vermelden: Roelandt kreeg Het klubbestuur kan al naar Wanneer de heren contro- nog een gc|e kaart onder zijn versterking uitkijken. Buiten leurs, zowel van de scheids- neus ge(juwd nadat de scheids- deze titel kan Vitesse Kruibc- rechters als van de wedstrijd- rechter in de tweede set al een ke eveneens de Beker van bladen eens nagaan hoeveel rodc kaart had getoond. Een Vlaanderen op hun palmares kaarten hij «len Unrecnte» rommelige en zwakke wed- laten zetten. Volgende zater- heeft uitgedeeld dan kan deze strjjd Van beide ploegen. Een dag betwist Vitesse voor deze man geen gunstig verslag meer echte eindseizoenwedstrijd beker Rapid St -Niklaas Zie verslag verder in het blad. DERDE PROVINCIALE B VITESSE KRUIBEKE - NILCO LEBBEKE A: 1-3 (5-15, 15-4, 6-15, 9-15) Eerste Provinciale Dames MODERNA LEBBEKE - ASTERIX KIELDRECHT: 3-2 Een nietig puntje kon Lebbeke Asterix Kieldrecht heeft de gelegenheid om alleen aan de bij 1-12 nog scoren en de plaat leiding te komen onbenut gelaten. Nadat mede-koploper selijke meisjes waren niet Unie Herzele eveneens de boot is ingegaan op Nova meer in staat om nog een vuist Smash, lag deze kans voor het grijpen. te maken. In min'1"Ja" f 6 minuten was de beurt beslecht Beide ploegen traden aan zon- Carol Segers kwam bij deze Tijdens de beslissende vijfde der hun coach De Lebbeekse stand tussen de lijnen in plaats set kreeg de thuisploeg onmid- coach Gust De Wit was afwe- van de aan de hand gekwetste zig wegens ziekte en bij de Connie Borms. Asterix had bij thuisploeg werd deze taak 4-14 drie setballen nodig, voor- overgenomen door het speel- aleer uit te kunnen maken, stersgeheel. Bij de thuisploeg Carol Segers verving reeds bij waren cr maar zeven speelsters het begin van de derde set Iris aanwezig. De wedstrijd kende Raveyts en dank zij haar goede een onvoorspelbaar verloop, opslagen konden de Lebbeek- Beide ploegen wonnen afwis- Se meisjes tot 10-2 uitlopen, selend een set, met afgeteken- Een uitstekend serverende de setstanden: 15-11,7-15, 15- Stout van Kieldrecht tekende 10, 1-15, 15-4. met haar opslag vijf recht- Lebbeke startte in de eerste set streekse punten aan. Ze bracht met Iris Raveyts in de plaats de stand meteen op 10-7. van de afwezige Réginc Hof- De Poolse internationale van man (met rugklachten). Beide Asterix trad in deze set niet op ploegen pakten uit met goede de voorgrond. Ze scoorde met opslagen en de meisjes ver- haar opslag maar weinign pun- richtten uitstekend verdedi- ten. Ook kwam ze in de aanval gend werk. De stand ging tot heel weinig aan haar trekken. 9-9 gelijk op, waarna Kiel- Hiervan maakte Moderna drecht verzwakte en niet meer Lebbeke gretig gebruik om bij machte was om in de wed- een voorsprong uit te bouwen, strijd te komen of zelfs te blij- Het in de voorgaande sets ven. De Modernameisjes gin- goed akterende Moderna gen regelrecht op de eerste kreeg in de vierde set geen vat setwinst af op het spel. Ongelooflijk. «Never change a winning maar waar! De Poolse zorgde team» bleek het Lebbeekse voor de eerste vijf punten (0-5) motto, want al vlug zagen de en De Caugny voor de zeven lokale meisjes een 3-9 achter- bijkomende punten: 0-12. en B[auwe Hoerk - Oudegem 3-2. Het Uudegemse sland op hel bord verschijnen, d.t allemaal mei de opslag. (vh) voor drie punten met haar ser vice (3-3), gevolgd door drie punten, gescoord vanuit de op slagzone door Connie Borms. Lebbeke zette een 6-3 op het bord. Bij een stand van 8-4 werd er van kamp gewisseld. Kieldrecht wou iets forceren. Wedstrijden Hamse Volleyballiga 24.3 10.00 ATN - Berkenboom 2 Berkenboom - Madavoc Jeugd Falos Keur-Madavoc Veteranen Hamzog-Zwarte Panters Finale van de Vlaamse Volleybalbeker te Knokke 23.3.85 17.00 Rapid St.-Niklaas - Vitesse Kruibeke Play-offs 23.3 17.30 V.C. Temse-Opglabeek 24.3 17.00 Opglabbeek - V.C. Temse VK Aalst-nieuwtjes Beker van Oost-Vlaanderen Na het oplopen van een forfait voor hun wedstrijd T* Spectrum Moerbeke in het raam van de Beker van fo Vlaanderen, heeft de voorzitter van VK Aalst een ven aan het Provinciaal Komitee gericht. Aalst, richtlijnen van de Provinciale Ontmoetingskommiss la opgevolgd (met het indienen van een bewijs, afge P door de politiekommisaris) kreeg ondanks het op van de voorziene richtlijnen een forfait aangesmei een laatste vergadering zijn de leden van het Prov Komitee op deze beslissing teruggekomen en de klu J in het gelijk gesteld. Op 19 maart 1985 dient deze wedstrijd tegen Sp Moerbeke herspeeld, om 21 uur. Ingeval van winsl VK Aalst op 23 maart 1985 tegen Meteors ErwJ aantreden Coach Het clubbestuur van VK Aalst heeft beslist, het kcL van trainer-coach Germain De Mol te hcrnieuwj Mol is voor VK een waardig trainer gebleken. Hij I Aalsterse spelers blijven motiveren tot op het einf het seizoen. Ondanks de vele tegenslagen, mem- meer talrijke geblesseerde spelers, heeft hij 1 ploeg een heel mooi resultaat bereikt. Spelers van VK Aalst Tijdens een spelersvergadering bij VK Aalst, hebfj kemspelers van de landelijke ploeg laten weten, dar"®1 ploeg niet zullen verlaten. Zelfs Lieven De Rol wegens beroepsbezigheden dit seizoen maar een derf de wedstrijden aanwezig was, blijft bij de AalstersJ aangesloten. Lieven De Roo, die vanaf mei door d in dienst wordt genomen (en zo aan een vast werk» is gebonden) zal voor het volgende seizoen eerl versterking voor de klub betekenen. De kernploeg! volleyseizoen blijft behouden en het bestuur is n plan andere spelers aan te trekken, omdat de 'zes' i jaar 1984-1985 voldoet voor derde landelijke eventuele uitbreiding en/of aanvulling rekent Aalst 1 jongeren. Met de doorbraak van Pascal Boeykensl klub naar een 1-5 systeem moeten overschakel® spelverdeler, die in de beste konditie verkeert, zal j pass komen. Liefhebberstornooi te Londerzeel Iris Londerzeel richt op 4 mei 1985 zijn vijfde vollejl nooi in voor liefhebbersploegen, zowel dames alsl Aanvang is voorzien om 9 uur in de plaatselijke Gfl telijke en Technische Scholen, gelegen Mechelsestl Londerzeel. Inschrijvingen voor 20 april door het itr vingsgeld van 350 frank (100 frank wordt bij del terugbetaald) te storten op rekeningnummer! 0122941-59, van Volleybal Iris te Londerzeel. Moderna Lebbeke Voorzitter Flor Borms zoekt belangstellenden bestuur van de mcisjesvolleybalklub Moderna Lebbl te breiden. Nieuwe bestuursleden worden aangetii zodat een zorgvuldige taak verdeling uitgevoefl worden. Geïnteresserden kunnen steeds kontakt oj* met de heer Borms op telefoonnummer: 052/21.331 Hamse volleyballiga De eerstvolgende zaterdagmorgen na de Paasvl organiseert de Hamse volleyballiga trainingsmog! den voor de jeugd in Sporthal De Wuiten. Vanaf 1(1 12 uur worden jongeren tussen 10 en 12 jaar en tuf en 16 jaar opgevangen en ze kunnen van een f opleiding in de volleybalsport genieten. VC Buggenhout Luc De Decker, trainer-coach van de dames-pli Buggenhout, is de laatste weken niet op de traf verschenen wegens beroepsbezigheden. Het best* VC Buggenhout overweegt momenteel Luk Bruca voor het verder verloop van het seizoen aan te ti Hij zal de trainingen leiden en de ploeg e begeleiden. Groot Breughelfeest van Kangoeroes Aalst Op zondag 24 maart zal in een zaal van het I Welvaartstraat te Aalst een heus Breughelfeest ii worden door volleybalklub Kangoeroes Aalst. Etei er vanaf 11 uur opgediend aan matige democratise zen noemen ze dat) prijzen. Prijs: 150 frank. Er zijn tevens verschillende stat bier- en wijndegustaties. Gokkers kunnen hun hartje ophalen bij de trekkinj grote reuzetombola. TWEEDE LANDELIJKE HEREN VOLLEYBAL otoK Kon mets Deginnm maar hun verweer bracht geen aarde aan de dijk. Bij Lebbeke droeg iedere speelster haar steentje bij om de titclprctcn- dent op een afstand te houden. Langzaam maar zeker ging de score de hoogte in. Deze over winning is te danken aan het prachtig blokwerk van Connie en Romy Borms en Carol Se gers, die in de lage verdediging geruggesteund werden door Linda De Cock, Iris Raveyts en Kathleen De Mey. Clara Los zorgde voor een goede spelverdeling. Zoals Lebbeke nu uitpakte is het geen ploeg om naar tweede provinciale te dalen. Het zal het desondanks hard te verduren krijgen. Juvenes Zele zal in het degra- daticdcbat een beslissende rol kunnen spelen, want Lebbeke en Sigivoc St.-Gillis-waas moe ten allebei nog tegen Zele uit komen. Lebbeke tegen Lo- geen Gent en Zele, Sigivok nog tegen Zele en Baasrode. Indien Moderna Lebbeke ze gevierend zou kunnen beslui ten, zou een derde (Logccn Gent) wel eens het kind van de rekening kunnen worden Dit was tot nu toe de beste wedstrijd van het seizoen voor Moderna Lebbeke en de wed strijd werd door scheidsrechter Mocns in goede banen geleid. Hij had weinig of geen hulp nodig van zijn sekundant op de begane grond. JUVENES ZELE - KAVOK 3-2 De kampioenen hebben geen denderende prestatie ten beste gegeven tegen de ploeg uit Ka- pelle op den Bos. Deze laat- sten waren naar de Zeelse sporthal afgezakt om hun tweede plaats veilig te stellen. Juvenes ging vrij zwak van start tegen Kavok dat onmid dellijk alle aanvallende regis ters open trok. Zele moest toe zien hoe de bezoekers uitlie pen naar 0-5 en 1-7. Uiteinde lijk slaagden de lokalen erin terug te vechten en te milderen tot 8-13 maar Kavok haalde uiteindelijk zijn slag thuis. In de tweede set begon Eric Moens en dit bleek voor de lokalen de goede oplossing. Via een stevig blok kon men de aanvalsgolven van de be zoekers indijken zodat de set- score naar 1-1 evolueerde. In de derde setbeurt I venes geen problemJj aanvallend en puik f ging werden zij gehï een krasselende ploeg. Deze derde si koninginnestuk strijd zonder daarod sationeel volleybal I gewagen. Iedereen 4 aan een 3-1 eindscor de thuisploeg uitliefl Juvenes ging plots centreerd akteren w vok gebruik maakl belle af te dwingen* bezinningstekst Van Dammc bradi vitaliteit in de Zeef In de vijfde hemel den de kampioene! hun gekende- door zij uiteindclifl behaalden, (ajz) Van 30 maart tot 18 augustus loopt in het Provinciaal Mu seum voor Kunstambachten «Stcrckshof» de tentoonstel ling «uit de sakristic» met tex tiel en juwelen in kerkelijk bezit in de provincie Antwer pen. Het provinciaal museum, gelegen aan de Hooftvundcrlei 160 te 2100 Deurne is dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur, behalve op maandae en vrijdag Bij Uitgeverij Jean D weer een aantal r' verhalen verschcncf meer het nr 22 vanlli bloezen die dit keerj te rekenen met omnibus van Guu| zijn eerste avontut het derde album v kers zonder grenzi titel «Het scharlake^ heruitgave van «D Aiarik» met BaardV Eerste Provinciale 23/3 19.00 Hades Temse-St. Amandsberg

De Voorpost | 1985 | | pagina 38