Interkommunale «Land van Aalst» wil méér werk met minder geld Vinkeniers Vimibel kongresseerden te Herdersem Dagen van vliegveld Ter Kluizen in Aalst geteld? Aktie «Groene Straten 1985» in Aalst Hold up te Aalst Amerikanen te Aalst Freddy Merckx laureaat met «Bonheur» De personal computer ook voor KMO's? ii 50 Britse milnwerkerskinderen in Mikisklub Aalst Volksspelen en -sporten in het stedelijk zwembad van Aalst at 8 - 22.3.1985 - De Voorpost Aalst. Aan het Stationsplein werden de parkeerplaatsen van de taxi veranderd. Alleen de taxifoon staat er nog. De taxichauffeurs moeten wacht bij houden, (a) daar om i jen De Interkommunale «Land van Aalst», opgericht in 1962, wil meer werk met minder geld. Dit dan via een lager subsidiepercentage in sociale verkavelingsprojekten. Van het «Land van Aalst», de Interkommunale Venootschap voor de ruimtelijke ordening en de sociaal-ekonomische expansie van het arrondissement Aalst, waarvan naast andere aandeelhouders een 10-tal steden en gemeenten deel uitmaken bestrijdt in de Denderstreek zowat een kwart miljoen inwoners. Bij haar doelstellingen o.m. het bevorderen van de huisvesting en het aanleggen van gemeenschappelijke nutsvoorzie ningen. Maar momenteel komt de grondverwerving in het ge drang des temeer dat de kre dieten van het Brunfautfonds beperkt werden. In de knel! Marcel Lorie, voorzitter van de Raad van Beheer, Edmond Nijs, voorzitter van het direk- tiekomitee, Hugo Penne, se- kretaris en Willy Meganck, diensthoofd, hebben dan ook problemen. Na Grimminge, iets dat totaal slaagde, kwam het projekt Gij- zegem. In zowat één jaar wa ren praktisch al die bouwrijpe kavels ingenomen. Dat er geen markt meer zou zijn wordt dus door de feiten gelogenstraft tenware men te hoge ambities koesterde, te veel gronden ver wierf of zelf financieel in de problemen zou zitten. Inter kommunale «Land van Aalst» heeft momenteel nog een ont worpen verkaveling te Gijze- gem en verder drie geplande verkavelingen te Dender leeuw, Herzele en Sint-Lie- vens-Houtem. Samen goed voor een slordige 480 bouw percelen maar die ondanks herhaalde vraag dreigen braak te blijven liggen omdat moet gewacht worden op goedkeu ring. Erger nog dat gezegd wordt dat men ook in 1985 en 1986 nog niet aan kredieten moet denken... Hoe komt men er uit? Zich aanpassend aan de om standigheden heeft Edmond Nijs een voorstel geformu leerd. «Waarom zou de over heid, i.p.v. voor 100% te be toelagen niet terugschakelen naar 70 of zelfs 60%?« Met minder geld van het Brunfaut fonds zou méér gewerkt kun nen worden. De tijd zou dan ook rijp zijn om over deze materie te overleggen met de andere gegadigden van het Brunfautfonds. de Nationale Maatschappij voor de Huisves ting, de Nationale Landmaat schappij gemeenten, OCMW's en andere intergemeentelijke verenigingen. Vooral nu ook privé-beleggers willen mee doen doch wellicht last krijgen gepaste gronden te verwerven. Het is immers zo dat het hier zou gaan om een kliënteel die niet in aanmerking komt voor een koopwoning uit een groepsprojekt van de Nationa le Maatschappij voor Huisves ting of voor de (goedkope) lening van de Nationale Land maatschappij. Ook al wegens de 5-aren-norm. Te Gijzegem is er voor de 49 geplande woningen alleszins een lange wachtlijst doch het is wachten op de goedkeuring. Nieuw feit is wel dat de Land maatschappij zich in haar pro gramma '85 vooral wil toeleg gen op projekten waarbij het Brunfautfonds niet hoeft tus sen te komen omdat de nodige infrastruktuur reeds voorhan den is. Logischerwijze kan men er dan uit afleiden dat, niettegenstaande de beperking van de kredieten van het Fonds, er nu toch iets moet overblijven om tegemoet te komen aan projekten die én de gemeenschap én de bouwsek- tor ten goede zouden komen. Werkherschaffing aan kleine bouwbedrijven die het moeten hebben van partikuliere wo ningbouw. Bouwleningen Mon Nijs heeft dan ook heel wat suggesties voor een ver nieuwend en rechtvaardiger beleid inzake sociale bouwle ningen. Uit zijn studie konkludeert hij dat - de basisrentevoeten moeten geüniformizeerd worden - het de hoogste tijd is dat aan deze beleidsoptie uitvoering wordt gegeven - de grove onrechtvaardigheid inzake rentevoeten ongedaan moet worden gemaakt - de lange wachttijden voor gevolg hebben dat potentiële bouwaktiviteiten er niet komen - en dat er klaarheid moet worden geschapen m.b.t. de BTW-vermindering of die al dan niet de komende jaren zal worden aangehouden. LH De Raiffeisenkas van de Gentsesteenweg was verleden maandagvoormiddag het doelwit voor een hold up. De bediende werd er door een gewapende overvaller in bedwang gehouden. Hij kreeg de handboeien aangedaan en de telefoondraad werd afgerukt. De dader moest zich wel tevreden stellen met een schamele 30.000 fr waarmede hij dan op de vlucht sloeg. Na enkele minuten kon de bediende zich vrijmaken en via de telefoonlijn van een buur de rijkswacht alarmeren. Een onderzoek werd dan ook dadelijk ingesteld. "Personen die een of andere inlichting hieromtrent kunnen verstrekken dienen zich te wenden tot de rijkswacht Aalst. LH Zoals in vorige jaren gaat kor telings de «Aktie Groene Stra ten» van start, maar ditmaal wordt een speciaal aanbod ge daan aan de bewoners van de rechteroever tussen Ring en Dender. De algemene aktie bestaat erin de inwoners van heel Aalst te motiveren om hun straat wat 'fleuriger en leefbaarder te ma ken met geveltuintjes, bloem bakken, enz. De inwoners worden daarbij zo goed moge lijk geïnformeerd. Op de dienst leefmilieu, tel. 77.11.11, toestel 253, kunnen zij een folder of een brochure aanvra gen met tips over de aanleg van tegeltuinjtes, over de be perkingen gesteld in het poli- tiereglement (vrije doorgang van 1 meter op het trottoir), over de meest geschikte plan ten en bloemen naargelang ze in de zon of in de schaduw staan, over bloemen onder straatbomen, enz. Voor de rechteroever wordt iets meer gedaan. De stads diensten zullen er zelf tegel tuintjes aanleggen tegen 250 fr te storten op rekening 000- 0019274-68 van het stadsbe stuur van Aalst, met duidelijke vermelding van «Aktie gevel tuintjes». In ruil voor die 250 fr koopt het stadsbestuur een klimplant, wat bloemetjes en een hechtingsdraad en voert het werkje zelf uit. De teelaar de is gratis. Die aktie op de rechteroever is ingegeven door het te lang uit blijven van de erkenning door de Vlaamse Executieve van het herwaarderingsdossier «wijk Varkensmarkt». Het dossier wordt kortelings ver wacht, waarna aan de gemeen teraad dossiers zullen voorge legd worden voor de uitvoe ring van de in de begroting 1985 voorziene herwaarderin- gswerken. Ook die dossiers zullen moeizaam de paperas- senwinkel van de voogdij en subsidiërende overheid moe ten doorlopen, vooraleer, de intenties van de stad zichtbaar kunnen gemaakt worden. In middels is het speciale aanbod van de Actie Groene Straten een attentie om de inwoners te zeggen dat hun al te verweesde buurt beslist niet vergeten wordt. Met veel tijd en boterhammen zal de wijk Varkensmarkt een metamorfose ondergaan. In middels wil het stadsbestuur, in samenwerking met de inwo ners, de wijk wat fleuriger maken. LH Aalst. Ondanks het gure winterweer is men in diverse straten toch al begonnen i herstellen van de voetpaden (a) Op Op uitnodiging van Rotary Aalst - Noord verbleven zes jonge Amerikanen uit Missou ri (USA) van 13 tot 17 maart op studiereis te Aalst. Ze kwa men van een verblijf in Namen en zetten vanuit Aalst hun tocht verder tot 4 april. Men sen met reeds leidende funk- ties in scholen, banken, han delskamer of in de sociale sek- tor, die te Aalst, Moorsel of Herdersem waren ge.ogeerd bij onthaalgezinnen. Bezocht werden naast de merkwaardigheden van Aalst de brouwerij «Dendria», «In- terstoom», «Amylum», «Uter- po möhlen International» genhout en «Levens in de Botermelkstraat. Uiteraard ook de m^sn digheden van Gent i ze niet uitgepraat rasAver de persmeeting in «4 van Amsterdam». Aalst. Burgemeester Uyttersprot overhandigde een ge schenk aan vinkenier Freddy Merckx (a) Zoals trouwens reeds het geval was in 1976 kreeg de Herdersemse «Boskantvink» weer de eer het kongres van ViMiBel, de Vereniging van Vinkeniers van Midden-België te organiseren. Iets wat met Paul Van Sinay aan het roer door de burgemeester zou geprezen worden als stijlvol en getuigend van organisatorisch talent. Gestart werd onder een schuchter voorjaarszonnetje vanaan «'t Bolspel» op «den Boskant» met op kop de Harmonie «Concordia et Docilitas» en een aantal wapperende vlaggen van deelnemende verenigingen. Een lange sliert wagens achter de stoet maakte het geheel nog meer indrukwekkend Na bezoek aan leden-herbe rgiers «'t Klein Dorp», «Deen Engel» en het «Duivenlokaal» belandde de groep in zaal «De Kletser» waar ook de inwendi ge mens na de vele natjes kon worden versterkt en waar na het kongres de beentjes tot in de kleine uurtjes werden uitge slagen op de muziek van dj Marc Van Den Steen van Ra dio Saturn us. Receptie Ondertussen bood het stadsbe stuur vertegenwoordigd door burgemeester Raymond Uyt tersprot, schepen voor vrije tijdsbesteding Gilbert Bourlon en schepen Vinck - hij moest zijn naam toch eer aan doen - een receptie aan aan leden van de raad van beheer, gewestlei ders en genodigden in het dienstcentrum. Schepen Bourlon stelde dat het niet toevallig is dat Vimibel kongresseert in Herdersem- Aalst. De sektor Vrijetijdsbes teding is er inderdaad uiterst aktief en bovendien zijn er van de 10 aangesloten vinkeniers verenigingen 8 bij Vimibel en amper twee bij Avibo. Te Aalst bestaat er echter een broederlijke samenwerking die misschien op hoger niveau niet steeds wordt geapprideerd. Minister Mare Galle roemde echter dergelijke samenwer king doch dan zonder overdre ven integratie en met behoud van de wederzijdse identiteit. «Laat u niet in de zak zetten» klonk dan ook duchtig door bij de vele toehoorders. Essen tieel verschil tussen Vimibel en Avibo is o.m. dat bij Avibo alleen de klassieke «zang sus- kewiet» geldt terwijl bij Vimi bel ook «witjoe» wordt aanv aard.. Algemeen voorzitter Anton Van Lersberghe had zowel op de receptie als in zaal «De Kletser» felidtatiewoorden voor de organisatoren met als trekpaard Paul Van Sinay. Hij bracht tevens hulde aan zijn voorganger Van Stichelen en aan de Herdersemse pioniers Leon Loos en zoon Jozef. Algemeen sekretaris Libert Jouret, werkzaam voor zowat 1200 leden, had woorden van dank voor de installatie van de omitologische kommissie die voor het voortbestaan van de vinkeniersaktiviteiten van le vensbelang was. Deze sport, een typisch bij de folklore aan leunende vorm van volkse vrijetijdsbesteding, dateert trouwens reeds van 1832. Minister Mare Galle is vol be wondering voor deze vogel vrienden en memoreert de tri- nisterschap voor deze materie tussen enerzijds de vinkeniers en anderzijds natuurvrienden. Erkenning van Vimibel en toe lating tot bevoorrading van vinken waren essentieel om het voortbestaan van vinke niersaktiviteiten te garande ren. Hij oogstte dan ook uit bundig applaus en zou later op de avond ook trofeeën uit reiken. Burgemeester Raymond Uyt tersprot loofde het imago van deze volkssport en de inzet van de leden voor de vinken die ze met kinderlijke bezorgdheid omringen. Vroeger geuite be zwaren zijn niet meer gang baar want de aktiviteiten zijn uitgegroeid tot volwaardige re- kreatieve vrijetijdsbesteding. Hij heeft dan ook naast felici taties een zeer biezondere at tentie voor algemeen kam pioen Freddy Merckx van de Baardegemse «Europavink» die met de klassevogel «Bon heur» hoge toppen skoort. Liefst ruim 11.000 liedjes tota liseert deze vogel in 14 ritten, vogel die van Freddy een ge lukkig kampioen maakt. Prijsuitreiking Waarna de lange reeks prijzen, trofeeën en herinneringen kan worden uitgereikt door de pro minenten. Kampioenenhulde van de ron de Midden - België 1984 REEKS ASSEN: Bonheur van Merckx Freddy Europavink Baardegem REEKS PROMOTIE: Giba, van V.D. Straeten Ninoofscbotvink Ninove REEKS JUNIORES: Coppi, van De Koker Gaston Hulde aan de kampioenen der Dames ronde: REEKS ASSEN: Freddy, van Neul Liliane Kappelvink Gijzegem PROMOTIE REEKS: Jan, van Maesschalck Anny De Lustige Vinkeniers Aalst Hulde aan onze jeugdige kampioenen der ronde: REEKS ASSEN: Peggy, van De Pril Gwenda Heidezangcrs Dcnderwindeke PROMOTIE: Sandokan, van Jeannico Roelandt De Prijsvink Haaltcrt Hulde aan de nipte verliezers uit onze Mannenronde: 2e Assen, Handy-Bisback Willy Zingende vinken Nieuwer- kerken 3e Assen Artist-Sterckx Gustaaf Vierverbond St. K. Lombeek 2e Prom. Jerom, De Saedeleer Maurice Bergzangers Pollare 3e Prom, Rik, De Wael Albert, Lustige vinkeniers Aalst 2e Juniores, Ivo, Van Wij- mcersche André De Bronvink Brakcl 3e Juniores, Freddy, D'Hacse Erwin De Boskantvink Herdersem Hulde aan de nipte verliezers uit onze Damesronde: 2e Assen, Ben, Pannekoek Godelieve Laurievink Lebbeke 3e Assen, Greetje, Mertens Rosa Brouwersvink Wieze 2e Promotie, Wendy, Vereec- ke Maria Molenvink Lede 3e Promotie, Wendy, Van Verre Hcly Hulde aan onze overwinnaars van de kampioenschappen 1984 Kampioenschap van Midden- België te Roosdaal 31.05.1984 Assen, Bonheur, Merckx Freddy Europavink Baardegem Promotie, Mozer, Bauters Jozef Kapellevink Gijzegem Juniores, Tom, De Munter Louis Europavink Baardegem Juniores, Danny, De Mil Freddy Lustige vinkeniers Viane Kampioenschap van Hene gouwen te Deux Acren 11.06.1984 Assen, Jef, Van Bauters Jozef Kapellevink Gijzegem Promotie, Dirck, Van Segers Frans Vierverbond St. K. Lombeek Juniores, André, Van Mabbe Luc Ardennevink Maarkedal Kampioenschap der Dender streek te Gijzegem 21.07.1984 Assen, Handy, Bisback Willy Zingende vinken Nieuwer- kerken Promotie, Cardinaal, Raes Rene Zingende vinken Nieuwer- kerken Juniores, André, Mabbe Luc Ardennevink Maarkedal Kampioenschap van Schelde en Dender te Appelterre 05.08.1984 Assen, Bonheur, Merckx Freddy Europavink Baardegem Promotie, Steven, Lauwerier Georges Denderzangers Appelt Juniores, Jerry, De Henau Georges Denderzangers Appelt Juniores, Nero, Buyl Adol- phien Hogewcgvink Erembodegem Biezondere prijzen Gele truien werden omgord bij Freddy Merckx, Liliane Neul en Gwenda De Pril en roze aan Willy Bisback, Rosa Mertens en Els De Wilde. Als verdien stelijke kwekers werden gehul digd Maria Claerhout (6), Ro ger Herzeel (3), Frans De Chou (3), Henri Goescns f2), Valéry Van Der Maclen (1), Denis Baekland (1), en Anton Van Lersberghe (1). De wisselbeker voor wie meest vogels zette op de 4 kampioen schappen 1984 ging naar het Vierverbond van Sint-Katari- na-Lombeek. De wisselschaal André De Tayer werd over handigd aan de Gijzegemse Kapellevink. Meest verdienstelijke maat schappij werden de Jonge Vin keniers Aalst. De Boskant vink, organiserende maat schappij, huldigde dan de le den van het gewest- en van het klubbestuur en reikte tal van herinneringsplaketten uit. De kans is reëel dat het Aalsters vliegveld van «Aero-klub» Ter Kluizen, in de Aalsterse Dreef gaat verdwgnen. Een oppervlakte van 7 ha. plus 8 ha. is niet zo gemakkelijk te vinden als vervanging. Moest Ter Kluizen verdwijnen dan heeft Oost-Vlaanderen geen enkel openbaar vliegveld meer, nu ook Sint-Denijs-We- strem de baan ruimt. De Aëroklub is met haar zes sportvliegtuigen en haar elf zweeftoestellen een valabel werkende vereniging die een grote attraktiviteit heeft op de hele omgeving, 's Zomers is het voor velen, ook voor wan delaars, een gedroomde pleis terplaats om even bij een drankje te verpozen en uit te kijken naar de vele aktiviteiten ter plekke. Of om u aan een luchtdoop te begeven. De vliegklub heeft er 42 jaar aktiviteit opzitten en voorzitter Belbecque is met de zaak fel begaan. Het vliegveld, gelegen in een rekreatiezone, is eigendom van vier eigenaars plus gedeel telijk de stad Aalst. Een van de vier wil echter verkopen, doch daarom moet de klub weg. Vermits het huurkontrakt ten einde loopt, is het dus nu de gedroomde gelegenheid om op te treden. De waarde van de grond zou merkelijk geste gen zijn en oprichten van bv. een tennishal in de buurt zou de ogen uitsteken. Voor eige naars zit er toekomstmuziek in dergelijke grond en dus wil men er de vliegklub weg. De vrederechter willigde het verzoek van de eigenaars in en op 31 december 1985 moet de vliegklub er verdwijnen. Van zelfsprekend protesteert de klub hiertegen, doch vruchte loos. De procedure verloopt wettelijk dus... Het vonnis werd momenteel echter nog niet betekend. Wanneer dit wel het geval zal zijn, misschien reeds als u deze regels onder ogen krijgt, zal de klub zich beraden of er beroep mogelijk is. Ondertussen wordt tod <u met één eigenaar, on deld maar dat men 16 f zou vragen voor de van de totaliteit no voorzitter uit de iuch£™ pen. \^>or de klub is zins geen haalbare kalCIK maar 70 leden. Het 1« tal is immers lichtjes g< 1 want ook hier laat d zich voelen. Ondertussen vernemen 11 zelfs een minister bofte r zijn gevonden te ben *n opdat Aalst zijn vliegt zou kwijtraken en wat ding van het stadsbe k n deze materie is, verat sc wel eerlang. PI !lkc tun Studiedag in Belfort Aalst Vandaag vrijdag 22 maart kan u in de raadzaal van het Aalsters belfort een studiedag meemaken - wanneer u ingeschreven zgt en 1800 fr. hebt betaald - georganiseerd door het Grafisch Studie- en Onderzoekscentrum Gent i.s.m. Febelgra en het Dirk Martenskomitee Aalst. Onderzocht wordt of de perso nal computer (p.c.) inderdaad dé oranipracticus voor het gra fisch bedrijf kan en zal wor den. Ook voor KMO's, voor boekhouding, kostprijsbereke ning maar tevens voor grafisch zetwerk. De personal computer ver overt zich een plaats in alle delen van de bedrijfsvoering, en lijkt een omnipracticus te worden die op zeer verscheide ne terreinen het grafisch be drijf ten nutte kan zijn. Zelfs het zeer kleine één- of twee- mans-bedrijf kan aan de pc een bijzondere waardevolle mede werker hebben. De pc kan een aktievc rol spelen in de administratie van het bedrijf: in voor- en nakal- kulatic van de kostprijzen; het standaardiseren van offertes; het stockbeheer; het snel ter beschikking stellen van infor matie aan het beheer; de kan toortekstverwerking van het bedrijf: de briefwisseling e.d.; de boekhouding. Ook in de produktie van het grafisch bedrijf kan de pc op verscheidene terreinen renda bel ingezet worden: vooral als goedkope tekstinvoerterminal, om het eigen fotozetsysteem aan te vullen of uit te breiden, als rekeninstrument om be paalde technische processen beter in de hand te houden en te begeleiden: b.v. het bereke nen van papierhoeveelhedcn, van inkthoevcelhcdcn, van inktmengingen enz. Voor al deze taken krijgen de pe's een groeiend software pakket, waartussen program ma's voorkomen die reeds be proefd zijn en andere pro gramma's die nog in een te pril stadium van ontwikkeling ver keren. Maar voor de ter zake niet- gespecialiseerde, grafische be drijfsleider is de beoordeling van de mogelijkheden van de rzö :rkeli personal computer z lijk. Kan de pc werkep al die taken aan? Waanfaa ik letten bij aanschaf i hnat personal computer? Ho <aka ik mijn doelstellingei de len? Welke grootte-O tfde investering moet ik Op deze vragen wil d diedag een antwoord i— leren. de Tegelijkertijd wordt op 2 tersessie gehouden: ling van een aantal eis van HTO-afgestudeenl too het Higro waarvoor n verse richtingen bclan| ploe gebleken is. ijvir Het Aalsterse stedelijk zwembad organiseert dit jaar een reeks van aktiviteiten in funktie van: «het zwembad een multifunktioneel kompleks». Zo wordt ondermeer een tentoonstelling van oude volksspelen en volkssporten (trou-madamc, toptafel, sjoelbak...) georganiseerd De tentoonstelling heeft plaats op zaterdag 16 maart van 9 tot 19 uur doorlopend en zondag 17 maart van 9 tot 12 uur in de inkomhal van het stedelijk zwembad. Tevens neemt het zwembad dit jaar ook deel aan de «Weck van de Vrije Tijd» van zaterdag 20 tot en met zondag 28 april in de Keizcrshallen. De uitbouw van de stand gebeurt in samenwerking met de duikersclub Hydra, het waterballet Synchro, de zwemclub en waterpoloclub Ncptunus en de Aalsterse dameszwcmclub. Tevens zullen hier ook demonstraties gegeven worden door de verschil lende clubs. In de maand mei organiseert het zwembad ook nog 3 beurzen voor de jeugd: 1. boekenbeurs met jeugd- en sportboeken op zaterdag 4 en zondag 5 mei. 2. kledingbeurs met vrijetijds- en sportkledij voor de jeugd op zaterdag 11 en zondag 12 mei. 3. reizenbeurs met sport- en jeugdreizen op zaterdag 18 en zondag 19 mei. Voor meer inlichtingen kan men steeds terecht op volgend adres: Stedelijk Zwembad, Zwembadlaan 2, 9300 Aalst. Tel. 053/78.56.78. LH Voor de tweede maal nodigt de Mikisklub, Nieuwbeek- straat, een aantal Britse mijn werkerskinderen uit. 24 kinde ren en een uit 5 personen be staande mijnwerkersgezin zul len te gast zijn bij 23 onthaalfa- milies te Aalst en omgeving van 1 tot 11 april. Rondom dit verblijf van de Britse «Kids» organiseert de Mikisklub: Op zaterdag 6 april om 20 u.: informatie-avond over de Brit se mijnstaking door David Windlc, N.U.M.-verantwoor delijke en mijnwerker in Ed- lington-Doncaster die van de eerste tot de laatste dag in deze harde mijnwerkersstrijd met beide voeten heeft gestaan. Hij brengt tevens relaas over de situatie in de mijnstreek en hun onthaalfamiliet Het geheel vangt aai Uiteraard lopen beide saties in de Mikisklub, beekstraat 35, Aalst. Het spontaan aanbied «gen de kandidaat-onthaal! mer de vele tientallen men jh si door hun financiële ht |°?1 aktie hebben weten te en zich hebben ingezet 'et rondom zich uit te dra| P',c ncn nogmaals aan dati lslat teit geen ijdel woord ii 0!e alle hoeken en overti ®dsc wordt dit Mikis-initiil stcund. Het is er des te Op zondag 7 april (Paaszon dag): officiële verbroedering tussen de Mikisklub enerzijds en de N.U.M.-Edlington van de mijn (Yorkshire Main Col liery» met tekenen en uitwisse len van de verbroederingsak- tie. Bij deze gelegenheid wordt ook een Paasfeest georgani- de i|zcn

De Voorpost | 1985 | | pagina 8