I JAN CEULEMANS» SETMAR BUGGENHOUT OVERTUIGEND WINNAAR VAN «SCHAAL EERSTE TORNOOI VAN CAFETARIABOYS LOKEREN wüiKÜ VÜLTREFFER LENTETORNOOI IN HAMME MET EEN 35-TAL KLÜBS den lag van h« MVC Cafetaria- n met voorzitteq Op een snikhete Pinksterzondagavond kreeg vorige week in de sporthal van Buggenhout de «Schaal Jan Ceule mans» haar beslag. Aan dit zaalvoetbaltornooi georganiseerd door Zaalvoet- balklub Setmar Buggenhout namen in totaal acht ploegen deel. Reeds in de schiftingen werd het verschil duidelijk tussen de meer getrainde zaalvoetbalploegen en de okkasionele veldvoetbalteams die voor de gezelligheid ook eens in de zaal kwamen spelen. Ploegen als Zwambcrboys ten bij Setmar werden ge- Minivoetbal. De nationale ploeg won met overtuigende cijfers tegen Engeland. Ze staat nu Lebbeke) en KAVD Den- scoord door Swat Van der Eist eerste in haar poule. Er zijn twee Zeienaars bij. Piet Abbeel kon niet meedoen omdat hij op "mo"^e vcr',w^ncn roem" ?n Dc Waegcneer (elke twee r J J J r loos uit de stnjd. Zij eindigden keer). Bij Smt-Amands waren respektievelijk op de laatste en Frank Schclkens en Jos De voorlaatste plaats. In de eerste Vidts de afwerkers reeks ging de reekszege naar Drankenccntrale Verhelst had Drankencentrale Verhelst uit al evenmin moeite met Delsin Dendermonde. Deze ploeg Lebbeke. Hiel. Boeykens en had enkel tegen MJA Sint- Helon skoorden één keer. De Amands een punt laten liggen Smet nam drie doelpunten doch bleef verder ongeslagen, voor zijn rekening bij Dran- St.-Amands eindigde tweede kencentralc Verhelst. Bij Del- in de reeks terwijl Topsport sin skoorden Roland Delsin en Lebbeke voor Zwamberboys Putteman (2) zodat de eind- op de voorlaatste plaatst cin- stand op 6-3 werd bepaald, digde. In de troosting om de derde en *In de andere reeks ging de vierde plaats ging dc eer naar zege naar Setmar Buggenhout MJA Sint-Amands. Een uitgc- dat geen enkel punt had moe- blust Delsin kon wel vier keer ten prijsgeven. Voor de twee- scoren: Julicn Siccard nam er de plaats bleek Roland Delsin drie voor zijn rekening terwijl uit Lebbeke het best geplaatst Roland Dclsin één keer scoor- tcrwijj het Gemeentepersoneel de. Bij de mannen van Klein uit Buggenhout cn zoals ge- Brabant was Jos De Vidts ech- zegd ook KAVD op dc achter- ter weer in een begenadigde grond werden verwezen. dag. Hij scoorde vier doelpun- In de gekruiste halve finales ten. Frank Schclkens nam er tussen dc winnaars van elke drie voor zijn rekening zodat reeks en de tweede gcrang- MJA met 7-4 cijfers de zege schikten van de andere reeks om dc derde plaats binnen bleken de winnaars het pleit had. makkelijk te kunnen halen. De finale tussen Drankcncen- Minivoelbal. Jo Sport en senator Van Den Broeck schonken sporttassen aan de spelers van Setmar klopte MJA Sint- trale Verhelst Dendermonde de nationale ploeg (v) Amands met 4-2. De doelpun- en Setmar Buggenhout werd een demonstratie. Een technisch vaardig Dender monde liet zich het eerst op merken. Desmet trof doelman De Clercq doch na amper 5 minuten was het toch reeds raak na een prachtaktic van Dirk Hiel. Even later was de akticve Desmet zelfs dichtbij 2-0 doch zijn poging werd door doelman Dc Clercq met dc voeten gered. Aan de overzij de kwam het eerste Setmargc- vaar van Swat en Leo Van der Eist die vanop afstand echter geen bedreiging vormden voor doelman Scheiris. Vijf minuten voor rust werd het dan toch bijna 1-1 doch Lissens werkte slecht af. Het bleek maar uitqesteld want net voor de koffie belandde een voorzet vanop links in de voe ten van G. Schellekens die meteen raak trof. Na de rust begon Dendermon de opnieuw dc aanvalsklok te luiden. De Smet-De Bruyn- Hiel was een kombinatie waar heel wat inzat doch Dirk Hiel werd op dubieuze wijze van dc bal gezet. Een solo-aktie van Dirk Hiel werd aven later door doelman De Clercq weggewerkt. Dc bal kwam in de voeten van Helon die echter naast besloot. Toen kwam het dolle kwartier van Setmar. Leo en Swat Van der Eist haalden om beurt uit met afstandsschoten die hun doelwit niet misten. Leo maakt er 2-1 van terwijl hij even later op aangeven van Lissens zelfs voor 3-1 zorgde. Dc kaars van Dendermonde leek nu toch wel uit. Vooral toen Lamberts op aangeven van een uitste kende Lissens er 4-1 van maak te. Dirk Hiel knalde een vrij schop nog wel rechtstreeks binnen doch de wedstrijd was gespeeld. De «Schaal Jan Ceu lemans» was voor Setmar Bug genhout en daar zal wel nie mand ernstige bezwaren tegen hebben geopperd. Na dc finalewedstrijd kregen dc 200 toeschouwers ook nog een demonstratiewedstrijd aangeboden tussen de nationa le zaalvoctbalplocg en een sc- lektic met een heel pak spelers uit eerste klasse. Het werd een genietbare partij waarbij dc toeschouwers zich konden ver maken aan niet minder dan 19 doelpunten. Dat de nationale zaalvoctbalplocg uiteindelijk met 12-7 in het verlies werd gespeeld zal weinig uitmaken. Spijtig was echter wel het uit vallen van hun doelman Dcn- tenaar die tijdens dc eerste helft met een oogkwetsuur diende afgevoerd. De ploegen: DELSIN LEBBEKE: Roc- lands. Dclsin Roland en Dirk. Putteman. Hofmans. Siccard cn Van Den Abbeelc. MJA Sint-Amands: Ivancs. Desmet. Schelkens M.. Van Hoywcghcn. Schelekcns F. Dc Vidts. SETMAR: De Clercq. Van Den Bergh. Lamberts. Van Der Eist Swat en Leo. Dc Wacgeneer. Schellekens G.. Lissens. DV DENDERMONDE: Scheiris. Hiel. Boeykens. Dc Bruvn. Helon en Desmet. NATIONALE PLOEG: Den- tcnccr. Maurissen. Lastcrs. Van Hecke. Bilckc. Dc Bruyn en Schrcurs. SELEKTIE: Seghcrs (Bor- ncm). Nijskens en Mommens (Lokeren). Ceulemans. Leo Van der Eist en VereyckeOi (Club Brugge). Veyt (Wa- regem) Na afloop van dc wedstrijd volgde dan nog dc gezellige prijsuitreiking. De Schaal Jan Ceulemans ging dus naar Set mar Buggenhout. De trofee: voor de sportiefste ploeg naar Delsin Lebbeke terwijl Jos De Vidts van MJA Sint-Amands topschutter werd. Ook voor alle spelers van de finalcploe- gen was een mooi aandenken voorzien evenals voor liet schcidsrcchterskwartet De Rechter. Gillis. Cornclis en Van Puyvelde die de wedstrij-; den in goede banen hadden geleid. Een schitterende apothcostó van een even schitterend tor nooi dat voor het publiek ze ker heeft gegeven wat er van verwacht werd. Het organizM tictalcnt van ZVC Setmar Buggenhout werd dus nog maals in de verf gezet. DANNY VERHEYEN ZWAAR GEVALLEN Danny Vcrheyen uit Bevercn- Waas is in dc Ronde van Lim burg voor amateurs zwaar ten val gekomen. De beide polsen werden gebroken en hij mofl ook vier tanden prijsgeven. (E.n.M.I 40 - 31.5.1985 - De Voorpost ZAALVOETBAL '/FVLNDK SCHAAL DELSIN VAN START Zoals wij vorige week reeds in de Voorpost meldden gaat vanavond het zaalvoetbaltor nooi 'Zevende Schaal Delsin' van start. Aan dit prestigieuze tornooi wordt door niet minder dan 18 ploegen deelgenomen. Onder deze teams heel wat gelegenheidsploegen die zich dan ook met degelijk materiaal hebben uitgerust. Wanneer we de spelerslijst overlopen dan kunnen alvast een aantal ploegen als favoriet worden vooropgeschoven. In reeks I is dat beslist Setmar Buggenhout. vorige week nog winnaar van de Schaal Jan Ceulemans in Buggenhout en met Swat en Leo Van Der Eist beschikken de Setmarmannen toch wel over zeer sterke indi viduen. Ook ZVC Reds Leb beke zal zich in het tomooi van «hun» Roland Delsin niet wil len laten pramen Reds heeft wel het voordeel een heel sei zoen zaalvoetbal te spelen het geen de kollektiviteit natuur lijk ten goede komt. In reeks II zal de hamvraag wellicht zijn wie tweede eindigt na BPA Boys Lebbeke. BPA komt im mers weer met een klinkende lijst spelers aandraven. Wat dacht u van Angelo Nijskens. Raymond Mommens. Albert Ckiytens en Peter Van Wam- beke aangevuld met klasse doelman Danny Dhondt... In deze reeks verder ook nog Topsport Lebbeke dat met Chris Ferket en Gary De Kin der enkele zeer vaardige zaal- voetballers heeft aangetrok ken. Ook Café Pecken Bock kan als outsider worden voor opgesteld. Mare en Marnix Brusselmans samen met Raf en Leon Jansoonne zullen hier beslist de draaischijf vormen van de ploeg. In de derde reeks lijkt Dran kenhandel Verhelst-Dender- mondc de te kloppen ploeg. DV Dendermonde pakte vori ge week reeds uit met een sterke prestatie in de Schaal Jan Ceulemans waar het slechts nipt werd geklopt in de finale. Met rasvoetballers als Marnix Boeykens, Dirk Hiel en Mark De Bruyn heeft DV Dendermonde trouwens meer dan zomaar wat spelers in huis. Afwachten ook of de Hamse suksesformatie ZVC Wasserij Welkom in het tomooi van Delsin aan de bak kan komen. Welkom toonde zich de jong ste drie jaar immers veruil de beste ploeg in de kwalitatief sterke Hamse zaalvoetbalkom petitie. Bij Welkom vinden we trouwens met Mark Nijs nog een «oude bekende» terug. Kwaliteit en kwantiteit te over dus in de zevende schaal Del sin. Het is dan ook niet meer dan normaal dat alle eer voor de organisatie van dergelijk evenement uitgaat naar Ro land Delsin. stichter en blij vende stimulans achter het ge beuren. Voor hem en voor het Oostvlaams zaalvoetbal in het algemeen betekent dit tomooi zo'n beetje de bekroning van een heel seizoen lang werk. Voor heel wat deelnemende spelers is het een ideale gele genheid om rustig naar de va kantie toe te leven. Hopen nu maar dat de wedstrijden ook gaan brengen wat wc er van verwachten. U kan er in elk geval op rekenen dat wij de volgende weken uitgebreid over het tornooiverloop zullen berichten. De deelnemende ploegen Reeks I 1. K.A.V. Dendermonde 1. Verstrepen Dany. 2. Wae- geman Wim, 3. De Lentdecker Luc. 4. Pieters Dominique, 5. De Wolf Stephaan. 6 Turneer André. 7. Daman Walter. 8. Michelet Dirk. 9. Verstraeten Alain, 10. De Blende Jan 2. Unispar Lebbeke 1. Tonnelier Eddy. 2. Jacobs Guy. 3. De Hauwere André. 4. Roelands Peter. 5. Goossens Dary. 6. Van Over- straeten Erwin, 7. Van Han- denhove Pierre, 8. Mergan Re ne, 9. De Hauwere Mark. 10. Van Overstraeten Eddy. 3. Setmar Buggenhout 1. De Clerck Jean-Pierre. 2. Van den Bergh Gino. 3. Lam berts Guido, 4. Van der Eist Swat, 5. Van der Eist Leo. 6. Lissens Lodewijk. 7. Schelle kens Gust. 8 Cherette Antoi- ne. 9. Cleirbaut Luc. 10. Peersman Noël. 1 De Mol Hugo, 2. Marissen Eddy. 3. De Batselier Dirk. 4. De Waegeneer Luc. 5. Eeck- hout Marnix. 6. Moeyersoons Michel. 7. Van Damme Erwin. 8. Van den Steen Walter. 9. Tilburgh Wilfried. 10. De Cuy- per Eddy. 5. A.S.L.K. Lebbeke 1. Van den Abbeele Dirk. 2. Delsin Dirk. 3. Daeleman Mare, 4. Putteman Bart, 5. Van den Abbeele Paul. 6. Van Spitael Herman. 7. Vercaute- ren Alfons, 8 Adam Hubert. 9. Thierens Luk. 10. De Smedt Dirk. 6. Z.F.C. Reds Lebbeke 1. Van Overberghe Geert. 2. Siccard Julien. 3. Abbeel Da ny, 4. Hofmans Erik. 5 Hof- mans Jan. 6. Van den Vreken Francois. 7. Eeckhoudt Marik. 8. Van Bossche Felix. 9 Van Ransbeeck Patrick. 10. Tilley André. Reeks II 7. Topsport Lebbeke 1. Heuvinck Ronny, 2. De Schrijver Bert. 3. Dc Schrijver Hugo. 4. Spanoghe Joan. 5. Van Damme Erik, 6. Dc Kin der Gary. 7. De Batselier Luc. 8. De Meersman Luc. 9. Fer ket Chris, 10. Acycls Luc. 8. Jeugdklub Alewin Moorsel 1 Plattiau Dirk. 2. De Valck Mare. 3. De Valck Edwig. 4. Wauters Luc. 5. Van der Straeten Lieven. 6. Stassijns Luc. 7. Aelbrecht Luc. 8. Van Rossem Kris. 9. Uyttersprot Dirk. iü. Van Laere Jan. 9. B.P.A. Boys Lebbeke 1. D'Hondt Danny. 2. Van der Jeught Mare. 3. Mommens Raymond. 4. Cluytens Bert. 5. Van Campcnhoul Jan. 6. Van Wambckc Peter. 7. Macs Wil fried. 8. Heirman Freddy. 9. Nijskens Angelo. 10. Verha ven André. 10. Gebroeders Floris Lebbeke 1. Roelands Patrick. 2. Ver hulst Jan. 3. Verhulst Karei, 4. Verhulst Pierre, 5. Verhulst Leo. 6. Van den Broeck Frank. 7. De Cock Raoul. 8. Vermeir Dirk. 9. Hcyndrickx Gustaaf. 10. Van Bosbeke Eddy. 11. Café Peken Bock Heizijde 1 Van Cauwenbergh Franqois. 2. Van Cauter Paul. 3. Brussel mans Marmx. 4. Brussclmans Mare. 5. Putteman Johan. 6. Van Cauter Toon. 7. Jans- soone Leon. 8. Janssoone Ra phael. 9. Van Heygem Dirk. 10. De Baerdemaeker Geert. 12. Z.V.C. Dunnemotors Hamme 1. Heirweeh Leo. 2. Rooms Guy. 3. Van Muyldcrs Eddy. 4. Ysewyn Jean. 5. Van Cleemput Franky. 6. Van He se Ferdy. 7. Meert Walter. 8. Van Moeseke Raoul. 9. Mees Paul. 10. De Malsche Luc. Reeks III 13. Lissens Schrjjnw. Bug. 1. Neukermans Dirk. 2. Van Belle Edwin. 3. Van Belle Jo han. 4. De Vlieger Pierre. 5 Rivera Guillen Enrique. 6. De Vits Jos. 7. Lauwcrs Mark. 8. Van den Velde Mark. 9. Cal- laert Patrick. 10. Van den Vel de Rony. 14. Drankenhandel Verhelst Dendermonde 1. Scheiris Dany. 2. Hiel Dirk. 3. Reyna Ramos A.F.. 4. Boeykens Mamix. 5. Van Overloop Robert. 6. De Bruyn Marc. 7. Helon Rudy. 8. De Smedt Daevy. 9. Milonton Ru dy. 10. De Kegel Paul. 15. Z.V.C. Kussnacht Buggen hout 1. Van den Berghe Jos. 2. Van den Berghe Eric. 3. De Maer- schalck Dirk. 4 Van den Bergh Rudy, 5. De Mul Rony, 6. Verbist Francois. 7. Droes- saert Guy, 8. Wauters Dirk, 9. De Vadder Alfons. 10. Wil- laerts Pierre. 16. Z.V.C. Wasserij Welkom Hamme 1. Van Royen Willy, 2. De Moor Norbert. 3. Vermeire Marc. 4. Van den Berghe An- toine. 5. Van den Branden Werner. 6 Cools Franqois, 7. Hofmans Hans. 8. Nijs Marc. 9. De Beule Ronny, 10. Van der Vreken Rudy. 17. Zwamberboys Lebbeke 1. Vinck Johan. 2. Hals Jean- Pierre, 3. Vermcir Danny, 4. Peleman Frans, 5. Deferere Dirk, 6. De Malschc Eddy, 7. Goossens Mark, 8. Vinck Pat rick, 9. Collewaert Tony, 10. Jansegers Rudy. 18. .Molenboys Opwijk 1. Van dc Voorde Gaston. 2 Tilley Frans. 3. Renneboog Fi- lip. 4. Vanderstraeten Jan. 5. De Medts Jos, 6. De Medts Micl. 7. Van Hove Rudi. 8. Esselens Luc. 9. Meert Johan. 10. Vandeputte Hans. Programma voor deze week Vrijdag 31.05: 18.30 u.. Topsport-Floris 19.30 u.: Pcckcn Bock-Durmcmo- lors 20.30 u.: KAVD-Unispar Zaterdag I juni: 19.30 uASLK-ICW Lebbeke 20.30 u.: KAVD-Rcds Maandag 3 juni: 19.00 u.: Kussnacht-Welkom 20.00 u.: Pcckcn Bock-Floris Woensdag 5 juni: 18.30 u.: Lisscns-Wclkom 19.30 u.: Topsport-Alcwin Moorscl Alle wedstrijden gaan door in dc gemeentelijke sporthal van Lebbe ke cn worden gespeeld onder dc reglementen van dc Vlaamse Zaal- voetbalbond. Dc toegang is gratis. N.B. U kan gerust dil blad uit uw Voorpost nemen en hel bewaren als leidraad gedurende het hele tomooi. Ondanks het laattijdige forfait van MINI T 74 werd het eerste tomooi van de Lokerse mini- voetbalklub MVC Cafetaria boys toch een sportieve vol treffer. Door de noodwendig heid werd het ploegenaantal wel van 8 tot 7 herleid doch voor de rest kon het eveneens talrijk opgekomen publiek en kele knappe wedstrijden aan schouwen. In de A reeks speelden Saturn, De Spuiters, Cafetariaboys en Sportief. In deze reeks luidden de uitslagen van de schiftings wedstrijden als volgt: De Spui ters - Sportief 3-3, De Spuiters - Saturn 1-3, Cafetariaboys - Saturn 7-6, Sportief - Cafeta riaboys 1-1, Sportief - Satum 0-8, Spuiters - Cafetariaboys 2- 0. Dat leverde volgende eind rangschikking op in de A reeks: 1. Saturn met 4 punten, 2. De Spuiters met 3 punten en een doelsaldo van 0, 3. Cafetaria boys met 3 punten en een ne gatief doelsaldo van -1. 4. Sportief. In de B reeks speelden de drie deelnemende ploegen Xenon club, Sanilo en Handbalclub Lokeren volgende wed strijden: Xenon - HC Lokeren 0-1, Sa nilo - Xenon 3-3, Sanilo - HC Lokeren 1-2. De eindrangschikking in deze reeks was een dubbeltje op zijn kant. HC Lokeren won wel met 6 punten doch zowel Sanilo als Xenon telden drie punten en hadden een doelsal do van 9. De doorslag werd echter gege ven door het feit dat Sanilo één doelpunt meer had geskoord (14 tegenover 13). Meteen mochten Xenon en Cafetariaboys om de 5' en 6' plaats spelen, Sanilo en De Spuiters om de 3e en 4' plaats terwijl de finale tussen HC Lokeren en Satum werd be twist. Het ongelukkige Spor tief werd door het forfait van Mini 74 zo zevende. CAFETARIABOYS 1 XENON CLUB 10 Enkel in de eerste periode kon de thuisploeg enig weerwerk bieden, na de eerste dertien minuten wezen de bordjes trouwens nog steeds 1-1 met doelpunten van Hugo Nelis voor de thuisploeg en van Chris De Roover voor de be zoekers. Vanaf de tweede pe riode startte dan de eigenlijke walk over van Xenon. De tus senstanden luidden: 1-3 en 1-4. De resterende negen doelpun ten werden geskoord door De Roover (3), Van Neyghen. Van Driessche, Vermeire (2) en Buyssens (2). SANILO 5 DE SPUITERS 0 Na de eerste periode was de stand nog steeds 0-0 en kon geen van beide ploegen zich een voorsprong toeeigenen. In de tweede periode kwamen de kanonnen dan wel los en kon Audenaert de thuisploeg op voorsprong brengen. Na de rust dreven Perdaen (2) en Van Hoorick de stand verder op zodat Sanilo brons haalde. HC LOKEREN De finale was werkelijk finale waardig. Niet enkel ki3 gen we twee evenwichtig ploegen op het veld, ook de spelkwaliteit was meer dan be- hoorlijk zodat de toeschou wers zich goed konden verma ken aan deze wedstrijd. Na de eerste periode bleef de stand blank doch in de tweede periode werd er wel geskoord. De Brauwer trof raak voor de "E bezoekers doch met een straf- komer kon Jean Pierre Ver meirsch de bordjes terug gelijl zetten. In de derde periode werd niet meer geskoord doch kot» Satum wel langzaam maar ze ker een voorsprong in de hock- I schoppen opbouwen. Dat I werd de handbaljongens uit- I eindelijk fataal want toen in dt vierde periode een vierde kor- ner werd gemaakt kon Jean Pierre Vermeirsch zijn ploeg nogmaals op strafkorner opl voorsprong koppen, de tor- nooizege was meteen binnen. Vermelden wij nog dat de sportieve leiding voor dit tor nooi in handen lag van hal bestuur van boys Lokeren met De Keghel en sekretaris V De Velde in de hoofdrollen. Op het veld zelf werd alle.' goede banen geleid door scheidsrechtersduo Strem Callebaut terwijl de beide r zelf nog de trofee van de m sportieve ploeg toekenden MVC De Spuiters. De trc voor de meest pechvolle pl ging naar Sportief. Zaalvoetbal. Cafétariaboys uit Stekene (g re mar) voor de tweede keer de Oostvlaamse beker. Minivoetbal. De officiële leiding van de wedstrijd België-Engeland (v) HAMSE ZAALVOETBALLIGA Om de kompetitie af te sluiten organiseert Sporthal De Wuiten nog een lentebeker. Hierin komen vooral nieuwe klubs aan bod en ook de reeds bestaande krijgen er de mogelijkheid om nieuwe spelers uit te testen. Er was een massale belangstelling zodat een zestal reeksen konden samengesteld worden. Hierna volgen de uitslagen van de aerste twee speeldagen. Met de resultaten van deze week erbij volgt later ook een klassering. Brussel D'7I - Opbeuring Brugskcn - Forever Trap - Donalds Busboys - Patsyboys Mundospori - Juliette Robur - Gima II 8-3 KM Verbckc - Rotthicr Dc Mul- 5-8 der 9-9 3.4 Bcavcrboys - Forest 4-2 5.4 Wazoo - Ketty Groenten 7-2 2-14 Tivoli - Ware Vrienden 2-5 "7-1 Pat. Antoinc - RVS De Schrijver Sporthal De Wuiten 3 - Sp. Dt Wuiten 2 Goalgcttcrs - Rotthicr Dc Mul der I-* Sporthal De Wuiten 1 - Robur 9 Allctico - Sombckc 5- Sarcris Vrienden - The Old Chap 9-5 Juliette - Robur Opbeuring-Trap Gima II - Bcavcrboys Donalds - Brugskcn Forever - Brussel D'71 Patsy Boys - Verbckc Ware Vrienden - Wazoo Rottier De Mulder - Gima 1 Snuffel - Busboys RVS Dc Schrijver - Tivoli Ketty Groenten - Pat. Antoinc 2-4 Reeks Dames Opbeuring - Brugskcn Ladies 84 Patsy Girls - Cibo Lokcrcn l-l Cibo Lokcren - Blue Girls 3-1 Brugskcn - Patsy 7-0 RV

De Voorpost | 1985 | | pagina 40