allerheiligen LJ Hamme in beweging m jongeren Ie geloven in elkaar i ROESTVRIJ BLOEMSTUKKEN Waarom Sint-Niklaas Senegalees voedselprojekt steunt OCMW-begroting onder de loep genomen te Waasmunster Beveren koos ontwikkelingsprojekt in Nicaragua voor 11.11.11- aktie 1.11.11 Hamme voor Burkina Fasso [issen op het Tweeputten-pleintje Hamme _A Lokeren wandelt voor Burkina Faso Progres-benefietweekend in Sint-Niklaas De Voorpost - 1.11.1985 - 9 [dagavond vierde de KLJ Hamme zyn tien jaar Icing na een stille periode van drie jaar onderbreking, miyk bestaat de KLJ al 58 jaar. Zij werd in 1927 tricht als de toenmalige BJB. De laatste tien jaar [en zo merkwaardig dat de KLJ leiding het passend d om deze even door te lichten. re start 1975 sloegen Paul Van jiaven, Paul Oelbranct en Van den Broeck de han- in elkaar om de KLJ in te doen herrijzen. De- ieuwe start kende vrij vlug es E.H. Van den Broeck J bereid gevonden om als ist te fungeren voor de groep. Hij had immers al verschillende tevergeef- togingen gedaan om deze eging weer vlot te krijgen, is (171) werden vrouwelijke part- 54). Ch gevonden en zo kwam er ;en (14 jongens- en meisjesgroep Helst u stan(* In en'ce'e weken tijd hekke Melden z'j een ledenlijst in uit 1 een twintigtal jongens en •ntwintig meisjes, w.o. de mooi ''i0 schepen van jeugd, ib -<Pjo ct Van Avermaet. soneel bdien is er heel wat veran- al va d. In die tien jaar is deze rek te 5P uitgebreid tot 120 leden, met 3 5 min-zestienjarigen en ussen zestienjarigen. KLJ-bestuur deed een tal bewuste keuzen aan- nde de werking. De eerste e jaren waren erop gericht een degelijke werking uit twen. Vanaf 1977 werden iatische elementen inge- iwd die tot doel hadden om de KLJ meer naar buiten :den. De KLJ is een vol- inbeweging, waar de 16- :n de voornaamste doel- t vormen. De min-zes- [jarigen hebben steeds tot en voorbereiding te zijn vormingswerking na 16 Vanaf 1981 werd er be- i om langzaam toe te n naar een volledig ge mengde werking, zowel voor de plus- als min-zestienjarigen. Voorzichtigheidshalve wilde men de overgang geleidelijk laten gebeuren, stilaan werden meer en meer aktiviteiten sa men georganiseerd. Het is ten slotte een evolutie geworden die ruim drie jaar heeft geduurd. In 1985 zet men de laatste stap naar een volledig gemengde werking door samen op kamp te gaan. Na tien jaar herop standing, heeft men een vol waardig goed uitgebouwde KLJ werking, met een eigen, leeftijdsgericht en speels aan bod voor de minzestienjarigen, dat behalve ontspanning toch ook een groot gedeelte vor ming bevat, en een eigen leef- tijdgericht aanbod voor de meer dan zestienjarigen, dat behalve de hoger vermelde ak tiviteiten nog wordt aangevuld door vormingsavonden rond een of ander thema, door be- zinningsavonden en door ont spannende aktiviteiten. Vanaf 1978 organiseren de KLJ jongens en meisjes in sa menwerking met de Landelij ke Gilde en de KVLV, de Hoevefeesten. Sedert 1979 is er elk jaar een ouderavond, waarin via zang, dans, sketch, uiting gegeven wordt van wat bij de jongeren leeft, aan waarden, gevoeligheid en jeugdkultuur. Eveneens in 1979 organizeerde men voor de eerste maal het sportfeest. Sinds 1980 heeft de KLJ Ham me een vendeliersgilde die meedingt in de wedstrijden van de Landelijke vendeliers- Hamme. Tien jaar KLJ. Het bestuur van de KLJ in het vernieuwde lokaal «In de Zilverberk(vh) gilde en daarbij ook vaak op treedt voor Hams publiek. Ook in 1980 werd beslist tot het uitbouwen van een ge mengde 16 werking. In 1982 werd voor de tweede keer het gewestelijk sportfeest in Ham me georganiseerd en in 1983 namen de vendeliers voor de eerste maal deel aan het twee jaarlijks landjuweel. Vanaf dat jaar is KLJ Hamme ook aktiel bij de 11.11.11 aktie en helpen zij bij de jaarlijkse stille ge- bedstocht ter gelegenheid van Kerstmis op de H. Familiepa rochie. Er kwam zelfs nog een wimpeliersgroep de vendeliers vervoegen. Het geheel wordt ondersteund door het veertien daagse tijdschrift, spek met eieren, dat naast de uitnodigin gen van de komende aktivitei ten. ook ruimte laat voor infor matie over de algemene wer king, KLJ-nieuws, bezinnings- teksten en humor. Twee van de KLJ bestuursleden zetelen in de gewestraad, anderen ver tegenwoordigen de Landelijke beweging. Er zetelt ook een lid van de KLJ in de gemeentelij ke jeugdraad en in de milieu- De KLJ-woordvoerder Karei Maifliet dankte de ouders van de leden van de beweging voor het vertrouwen. Een speciaal woord van dank richtte hij tot de proost, E.H. Van den Broeck, die hij tien jaar lang de motor noemde van het KLJ gebeuren, achter de schermen. Dankwoorden waren er ook voor de oprichters en oud be stuursleden van de KLJ Ham me, voor hun inzet en groei, voor het gemeentebestuur van Hamme, voor de sympatie en materiële hulp, zoals het lo kaal, het kampvervoer en de gratis drukdienst. Binnenkort zal op de Zilverberk een twee de lokaal in gebruik genomen worden, een groter lokaal, wat aan de werking zeker ten goe de zal komen. De KLJ hoopt dat in de toekomst rekening zal gehouden worden met een inspraakgericht beleid. Karei Maifliet hechtte ook veel be lang aan het plattelandsvrien- delijke beleid. Men moet zui nig omspringen met de grond en met de open ruimte, en vooral de luxe projekten we ren, en voorrang geven aan de kosteloze voorzieningen dat het verenigingsleven steunt en stimuleert, dat strikt toeziet op een eerbiediging van de be staande gewestplannen, vooral wat betreft de landbouwzones. De hoop werd uitgedrukt op de goede relaties tussen de KLJ en de verschillende paro chies te mogen uitbreiden, en de toekomst met vertrouwen te kunnen tegemoet zien. In onze kontakten met de paro chiepriesters hebben wij daar bij steeds kunnen rekenen op een houding van waardering en vertrouwen, openheid en medewerking, aldus de KLJ woordvoerder. Tenslotte wer den de parochieverantwoorde lijken bedankt voor het ge bruik van de Familiazaal en het parochiehuis, de Sint Re- nildezaal, de Zouaaf, de paro chiezaal van Zoggc en Huize Sint Pieter. Voor de KLJ is de waardering en de sympatie van allen een echte stimulans. Na Karei Malfiet was het sche pen van de jeugd Greet Van Overmaet die beklemtoonde dat de KLJ verder kan rekenen op de steun van het gemeente bestuur en feliciteerde hen met hun degelijke werking. E.H. Van den Broeck, proost, bena drukte het godsdienstig aspect van deze beweging en de woordvoerder van de landelij ke gilde, Arsène Van Haver- maet, stelde dat de jeugd nu meer aan bod kan komen dan vroeger. Met de steun van allen kan de KLJ verder gröeien en uitbou wen. Voor hen liggen alle we gen nu ruim open. bd Tijdens de jongste gemeente raadszitting te Waasmunster was de bespreking van de be groting 1986 van het OCMW het belangrijkste punt op de agenda, in openbare zitting. Raadslid Van Mele - SP - had het vooreerst over de stijging van de wedden van het verple gend personeel en de perso neelskosten in het algemeen. Ik weet niet waar we naartoe gaan als het zo verder moet, aldus woordvoerder. Raadslid mevrouw Smekens tevens voorzitster van het OCMW - stelde dat er een verpleegster in dienst werd genomen, daar waar vroeger het werk werd gedaan door een bejaarden- helpster. Mevrouw Smekens voegde eraan toe dat vele mensen uit de gemeente de daver op het lijf krijgen, wanneer men er over spreekt hen naar één van de rusthuizen, Grembergen of Lippelo over te brengen. Het zijn vooral de personeelskos ten die de zwaarste post zijn. Raadslid Van Mele was van mening dat de verhoging van de personeelskosten ook voor een groot deel te zoeken is, in het feit dat de laatste tijd meer zieke bejaarden worden opge nomen, daar waar die vroeger in de V-dienst terechtkwamen. Burgemeester Strobbe kwam tussenbeide en stelde dat men in deze raadszitting niet het werk van het OCMW diende te gaan verrichten. Er bestaat trouwens een over- legkomitee dat alles kan be spreken met het schepenkolle ge, aldus burgemeester Strob be. Raadslid Bocklandt vond de opgemaakte begroting nog al langs de hoge kant. Ieder patiënt kost 250.000 Fr. aan de gemeente. Raadslid Brugge- man was van oordeel nog niets gezien te hebben van besparin gen in het OCMW en deelde de raad mede dat hij na een kleine berekening kon vaststel len dat er per persoon eventjes 23.700 fr. moet worden bijge legd. Voorzitster Smekens van het OCMW wees vervolgens op de onderhoudskosten, ge zien het rusthuis 25 jaar oud is, wat meteen er op wijst dat er heel wat restaurantiewerken noodzakelijk zijn. Tevens voorziet men een ge meentelijke toelage van 7 mil joen fr. voor de realisatie van een nieuw projekt bij het OCMW te Waasmunster. Bur gemeester Strobbe wees er echter op dat in 1986 gezien de administratieve traagheid, er weinig financiële weerslag in de begroting zou te merken zijn. De 11.11.11-aktie wil zowel op politiek vlak als op het vlak van de directe hulpverlening aktief zijn. Zij meet zich ook een informatieve opdracht toe. Beveren koos een ruraal ontwikkelingsprojekt in La Concordia te Nicaragua. Nicaragua is in de eerste plaats een landbouwland en de kleine en middelgrote boeren en veetelers spelen er dan ook een belangrijke rol. In 1981 groepeerden zij zich in UNAG, een autonome niet- goevemementele organisatie die zich vooral toelegt op de ekonomische, technische en sociale promotie in de lokale gemeenschappen. Zo ook in La Concordia (nabij Jinotega) waar de marginale situatie van de landbouwfamilies kan verbeterd worden door een verhoging van de voedselproduktie, een versterking van de koöperatieve beweging, stetln aan arbeidsscheppende aktiviteiten, taakverlichting voor vrouwen en kleine projekten zoals aanleg van waterleiding en bouwen van bruggen. Een Belgisch vrijwilliger zorgt terplaatse voor de begeleiding. Vijfjarenprojekt Het globale projekt is gepland voor 4 5 jaar en wordt in twee fases uitgevoerd. Voor het tweede jaar werd een begroting opgemaakt van 4.455.000 fr. Een bijdrage van 814.000 fr. wordt dit jaar op de 111111 -aktie in geschreven Het aktievoeren gebeurt te Beveren als volgt. Het omhalingsmateriaal (stencil en briefomslag) wordt bedeeld samen met de nieuwe gemeentegids, begin november. De geldinzamelingsaktie gebeurt tijdens het weekend van 8,9, 10 en 11 november. Op maandag 11 november worden tussen 15 en 18 uur, de geldomslagen binnengebracht op het gemeentehuis van Beveren. Vrasene, Melsele, Verrebroek en Kieldrecht beschikken over een kern van ontwikkelingssamenwerkers. Deze kernen voeren de aktie ter plaatse. In Doel en Kallo worden de vaste 11.11.11- medewerkers opnieuw aangesproken Beverenen Haasdonk werken via de verenigingen. De koördinatie gebeurt vanop het gemeentehuis. Bovendien krijgen alle scholen 11.11.11- lessuggesties. Affiches worden verspreid over heel de gemeente. 40 aanplakborden werden reeds geplaatst. In 1984 was de opbrengst 569.368 fr. W.V.D.V. koos men in Hamme een projekt in Eritrea. Er een rekord opbrengst op- fjaald van 238.480 fr. Dit wil men een projekt steu- lin Burkina Fasso (vroeger :r-Volta), de dammen- in de streek van Kou- fgou. meer dan 100 kleine ïmcn werden aangelegd. L de vorming in de dorpen tlangrijk. Kursussen wor- gegeven aan dorpelingen verantwoordelijk zijn voor aanleg en het onderhoud de dammen. Dit projekt in rkina Fasso wordt begeleid twee mensen uit Hamme, ine Van Houte en Alain slman. Aktie* Wie kennis wil maken met Burkina Fasso en de dammen- bouw kan terecht op donder dag 31 oktober te 20 uur in zaal Familia in de Pieter Van der Jeugdlaan, waar een kwis- avond wordt georganiseerd. De kwisvragen worden ge puurd uit korte diareeksen en een super 8 filmpje, die telkens een vragenreeks voorafgaan. Wie wenst mee te doen, kan inlichtingen bekomen bij Maaike De Grauwe, Pr. Pop- pestraat 11 te Moerzeke, of bij Rudy Van Bogaert, Damstraat 60 Hamme. Voor het lager onderwijs wordt er een tekenwedstrijd rond Burkina Fasso georgani seerd. De beste werken hieruit worden op vrijdagavond 8 no vember in de hall van het ge meentehuis te Hamme opge steld, waar ze zullen tentoon gesteld worden tijdens het hele aktieweekend van 11.11.11. Op 8, 9 en 10 november heeft de omslagenaktie plaats. Op hun jas merk je het groene plaatje van 11.11.11. In hun handen zullen zij een doos houden beplakt met de groene sticker van 11.11.11. Wie hier aan aktief wil meehelpen, kan zich wenden tot Dirk Bogaert tel. 47.89.67. Je kan er ook terecht voor de diareeks over Centraal Afrika, de droogte- problematiek en de dammen- bouw. BD een Hammenaar van grappen houdt werd vorige week maar eens bewezen. Opp het kruispunt Drapstraat - 'eebruggenplein is er een grote wegverzakking. De >or/|crs,t,,'ng 's "ie' zo simpel en er moet een gespecialiseerde ia aan te pas komen. een morgen had er een ibewcegelijke visser plaats nomen in de put op zoek lar een riool-haring of -pa ng. Er zouden zlefs visabon- menten te verkrijgen zijn »r het Tweeputten-pleintje wilden de omwonenden met ze leuke grap voorkomen it hun putje zou gebruikt eu' orden om illegaal afval te orten hou Nic 'erken :t i» erhaaldelijk wordt het ge- ,st' eentebestuur van Hamme an< ikonfronteerd met wegver- ikkingcn in de Drapstraat en oystraat. Enkele jaren gcle- en deden zich op korte tijd :e van dergelijke wegver- tkingen voor op de hoek Drapstraat-Kleinhulst. Onder de Drapstraat, die een rijks weg is, ligt een kwclpgrond en de wegverzakkingen doen zich steeds voor op de kruispunten, waar verschillende rioolbuizen in de onderzoekschouw sa menkomen. De rioleringsbui zen zijn meer dan 2 meter diameter en door het gewicht en de druk komt er een breuk in de buis, die verzakt en de muurkamer van de onderzoek schouw scheurt, zodoende sij pelt het zand weg van onder de asfalt en plots valt de put. Het gemeentebestuur wil nu de on dergrond gaan stabiliseren en verstevigen. Dit dient te ge beuren door een gespeciali seerde firma. De nieuwe grond zou onder druk onder de bui zen gespoten worden. In afwachting dat de herstel lingswerken kunnen aanvan gen, werd er een filterinstalla tie geplaatst. Hierdoor zal bin nenkort het visputje van het vissertje wel droog komen te staan. Maar wellicht is er in het Tweeputten-pleintje nog iets anders te vangen. Men zal nu eerst de riolerings buizen kontroleren met een nieuw vernuftig systeem. Een kleine tank op rupsen, voor zien van een camera, die van- op afstand bediend wordt, zal in de rioolbuizen rijden, en de eventuele andere breuken in de buizen van de Drapstraat en Kapellestraat opsporen. Het gemeentebestuur hoopt dat de herstellingswerken vlug kunnen aanvangen en dat de weersomstandigheden gunstig blijven. Het verkeer wordt in tussen omgeleid langs de Noordstraat en Buntstraat BD Dendermonde. Tegenwoordig moet je van niets meer verschietenfTJëmamaak- bloemen maken overal ten lande opgeld. In allerlei materialen worden ze gemaakt, van ragfijne stof tot kunstvezels en uit plastiek. Maar wie werkelijk in wil zijn en de mode tot op de voet wil volgen, moet bloemen en bloemstukken kopen vervaardigd in roestvrij staal. Te koop in Dendermonde, je moet alleen maar eens rondrijden om te weten waar precies. ïi.u.ii Vorig jaar werd in Lokeren 290.712 fr. ingezameld voor twee 11.11.11.-projekten ten voordele van de Zaïrese bevol king Dit jaar werd een projekt gekozen dat kadert in het jaar thema '85 van het NCOS (Na tionaal Centrum voor Ontwik kelingssamenwerking): hon ger. Het hongerprobleem laat zich niet zomaar ontleden. Toch is het duidelijk dat de kans op menswaardig overle ven nauw samenhangt met de mogelijkheid tot zelfstandig voorzien in eigen behoeften. Vanuit die overtuiging koos Lokcrcn dit jaar een project dat de honger wil helpen be strijden: dammenbouw in Bur kina Faso (het vroegere Opper-Volta). In '76 startte in dit Sahelland het projekt 'Action Micro-Bar rages' dat na verloop van tijd alle aandacht koncentreerde op de bestrijding van de droog te. In samenspraak met de be volking werd gezocht naar een middel om de regens optimaal te laten renderen. Er werd ge kozen voor het aanleggen van aarden dammen, die met plaatselijke materialen en zon der mechanische hulpmiddelen konden gebouwd worden. Het bleek een sukses. En de platte landsbewoners die hier een kans op een toekomst zagen werkten en werken nog met enthousiasme aan de uitbouw van het projekt. Als de laatste faze (waarin het projekt zich nu bevindt) naar verwachting verloopt, dan kan het projekt dit jaar of volgend jaar overge dragen worden aan plaatselij ke verantwoordelijken. Het gevraagde geld voor 1985 be draagt 600.000- fr. Om het land, de bevolking, het gekozen project aan u voor te stellen nodigt de Lokerse werkgroep voor ontwikke lingssamenwerking u uit tot een 8 km.-wandeltocht op zon dag 10 november, ten voordele van Burkina Faso. Stop eens aan de infostand, proef een kleinigheid van de Derde We- reldprodukten. ondervind aan den lijve hoe de kaarten ver deeld zijn en kies positie... Begin en eindpunt: Hoogland, Oude Heerweg 125. Vertrek: van 13.30 u. tot 15 u. Inschrij vingen: 40 fr. Senegal. Op een oppervlakte die zesmaal zo groot is als België wonen zo'n zes miljoen mensen. Vier op tien komen aan de kost in de landbouwsektor, voornamelijk door het telen van aardnoten. Slechts één op tien van de volwasse nen kan lezen en schreven. Op het platteland is één arts ter beschikking van vijftigduizend mensen... De ontoerei kende medische verzorging is één probleem waarmee Senegal kampt, de droogte is het andere. Men lijdt honger in het Sahelgebied. lamme. Aan het kruispunt van de Kapelle- en Drapstraat en het Tweebruggenplein tloeg er een lek in de waterleiding. Het gevolg was deze grondverzakking. Spitse inwoners hadden er gauw wat op gevonden. Er werd een vissers bij geplaatst, naast een w bordje «verboden te vissen(vh) Senegal huldigt een landbouw politiek die op de export ge richt is en dèt vooral heeft de ekonomische situatie van het land katastrofaal gemaakt. Omdat exportprodukten (aardnoten, fosfaat ook) meer deviezen voor een ontwikke lingsland als Senegal opleve ren, werd de produktie ervan gestimuleerd en de voedsei- teelt voor eigen gebruik ver waarloosd. Senegal aan voedsel helpen De Senegalese boeren gebrui ken alle grond voor de be bouwing van aardnoten. Het verplicht ze, voedsel duur aan te kopen. En bovendien lijdt de bodem aan uitputting. Voor veeteelt zoekt men z'n toe vlucht tot de savannes. Sint-Niklaas wil door het 11.11.11.-projekt van dit jaar Senegal aan voedsel helpen. Niét door zo maar karrevrach- ten voedsel naar dat land te sturen. Men wil d.m.v. het stimuleren van de dijkenbouw. het verbouwen van voedsel mogelijk maken. De komende jaren wil men ertoe bijdragen dat zes dijken worden ge bouwd. De buitenlandse me dewerking voor deze dijken bouw is over een periode van drie jaar gespreid. De dijken moeten het water opvangen en dat water dient dan om het land vruchtbaar te maken. «Voedsel door dijkenbouw» heet het initiatief dat door Sint-Niklaas gesteund wordt. Zelfvoorziening van voedsel en water is prioritair in dit Westafrikaanse land. De om kadering van het projekt ge beurt door een Senegalese niet-gouvernementele organi satie en vooral stuurt men aan op een kleinschalige aanpak: een boerengemeenschap op dorpsniveau schraagt het ini tiatief, de opbrengst komt het dorp ten goede. Men voert ook aan dat het om een ekologisch verantwoord projekt gaat, dat de natuur zich op die manier kan herstellen. Sint-Niklaas helpt het dorp Se- goucoura in het oosten van Senegal, de minst bevolkte streek van dat land. Hoe steunen? Achter de rug ligt al een infor matieavond in de bisschoppe lijke normaalschool in Sint- Niklaas (25 oktober). Op komst is, tijdens de periode 8 tot 11 november, een inzame- laktie via omslagen. U kunt uw bijdrage ook storten op reke ningnummer 001-1389209-51 van het 11.11.11-komité. en vermeld dan «11.11.11-Sint- Niklaas». Het 11.11.11-projekt van Sint- Niklaas, dat kan rekenen op de steun van hët stadsbestuur, wordt gekoördineerd door de Bevrijde Wereld, Grote Pe perstraat 69 in Sint-Niklaas. Plaatselijk verantwoordelijke is Philip De Klerck, Kuildam- straat 21 in Sint-Niklaas (tel. 777.58.49) en kontaktadressen vpor de deelgemeenten zijn Molenwijk 7 in Belsele, Beu kenlaan 24 in Sinaai en Vrase- nestraat 57 in Nieuwkerken. Vorig jaar kon door het Sint- Niklase komité 922.000 frank worden ingezameld. Men re kent er stellig op dat nu ruim een miljoen frank zal kunnen worden bijeengebracht ten ba te van de dijkenbouwers van Senegal. W.V. Townsend Thoresen plant een grote herverdeling van zijn veerboten tegen de aanstaande lente. Men wil de boten opti maal inzetten op de voornaam ste routes naar Groot-Brittan- nië en tussen Ierland en Schot land. Trommelremmen voor de fiets zijn weer in opmars. Veel kon- sumenten hebben een voor keur voor dit systeem en kon- strukteurs beginnen ook meer de trommelremmen toe te pas sen. De trommelrem heeft de faam biezonder veilig te zijn. De lokale radio-omroep Progres is terug van weggeweest. De Sint-Niklase radio noemt zichzelf een onafhankelijke zender. Op zaterdag 4 januari worden de uitzendingen hervat. Van 1 tot 3 november houdt men een z.g. benefietweekend in zaal Forum aan de Truweelstraat in Sint-Niklaas. Het programma omvat o.m. een mediade bat, kunstveiling, vrij podium en fuif. Vrijdag 1 november is er om 20 u. een «vrij podium» waaraan een achttal rockformaties kunnen deelnemen. Zeker komen At Seven en Tax Freeshop. Geïnteresseerde muzikanten kunnen zich nog melden bij Rudy De Tender, tel. 03/779.93.46. De toegang tot de manifestatie is gratis. Zaterdag 2 november staan in zaal Forum van 14 tot 20 u. infostands opgesteld van o.a. het Migrantencentrum. Maatschappelijk Opbouwwerk, De Boekanier, Vaka en het Masereelfonds. Geïnteresseerde groeperingen kunnen zich melden bij Julien Verellen, tel. 03/777.13.51. Van 16 u. tot 19.30 u. is een etentje voorzien en naderhand een fuif; gratis toegang opnieuw. Zondag 3 november zijn de infostands te bekijken van 14 tot 20 u. Om 15 u. begint een kunstveiling. Kunstenaars die hun werken willen aan de man brengen bellen naar 03/ 779.93.46. Om 16 u. zondag begint een mediadebat met assi- tent John Goubin van de VUB, Hans Verstraeten van dezelfde universiteit, Jan Bailliauw van Radio Centraal in Antwerpen en ABW-gewestelijk sekretaris Julien Van Geertsom. Om 18 u. interveiws met mensen van de sociokulturcle verenigingen die tentoonstellen. Om 20 u. animatie met theater Vlakaf, Alejandro Strange, Leo Eisen en De Onaangepasten. W.V.

De Voorpost | 1985 | | pagina 9