HERSCHIKT BAASRODE r THUISPLOEG KOMT GOED WEG NIPTE ZEGE IN SLOTFAZE NOG IN GEAAR UITSLUITING VAN LEO DE SMET RA0UL DE GOCK MAAKT HET VERSCHIL 1KLEIN LAAR IfïAN NOG WINNEN JUISTE UITSLAG ONMONDIGE THUISPLOEG DANKZIJ TWEE TREFFERS VAN G00SSENS LEIDERSPLOEG WERKT AF TEGEN HONDERD PROGENT DOGGEN REEDS ZES OP ACHT T.K. SLECHT BELOOND De Voorpost - 15.11.1985 - 33 BAASRODE - KIELDRECHT 0-0 [Hoewel FC Baasrode tegen Kieldrecht niet tot scoren is ekomen, heeft het een gunstige invloed nagelaten. Duide- k was dat de thuisploeg de beste kansen afdwong en een K>t stuk van de wedstrijd beheerste. Oefenmeester Walter Bauwens had nochtans zijn elftal moeten herschik- jken wegens enerzijds de onbeschikbaarheid van Peter Van ssche, door een kwetsuur en anderzyds het feit dat thur Gerlo in een vorige wedstrijd ondermaats had [gepresteerd en hierdoor de plaats diende te ruimen. Peter Verstraeten vatte op- ve plaats in het Baasroödse ieuw post in de middenlinie elftal te verwerven. Voor- lie krachtiger was ingesteld, tgaande op zijn verrichting en >ok al omdat Chris De Cock, het feit dat oefenmeester Bau- lie debuteerde, niets aan het wens wilskrachtige voetballers em^toeval overliet en er dudelijk beloont, ziet het er naar uit dat naar streefde om een definitie- hij komende zondag opnieuw VOETBAL ST.-GILLIS-WAAS - GREMBERGEN 1-0 Leider Sporting Sint-Gillis-Waas kreeg met SK Grember- gen een goed voetballende ploeg op bezoek. De lokalen meenden na afloop dat Grembergen totnogtoe de beste ploeg was die witblauw ooit had ontmoet in derde E in dit seizoen. De zege van Sint-Gillis is trouwens ook niet van een leien dakje gelopen. als titularis zal van stapel lopen. Trainer Bauwens was na af loop van de wedstrijd tevreden over de verrichtingen van zijn voetballers. "Wel had het resultaat beter moeten zijn", vertelt de Baas- roodse oefenmeester. "Het enige wat mij ongunstig stemt is het feit dat we de kansen niet hebben waargenomen. In de eerste helft hebben Mare en Eddy Van Keer gedreigd, maar daar kwam geen doel punt uit voort. Na de hervat ting werd Marc Van Keer, in een rush naar doel, tot twee keer foutief aangevallen. Ver mits die overtredingen zich binnen de zone van de waar heid voordeden, meen ik dat hiervoor een strafschop kon gefloten worden. De scheids rechter reageerde daarop niet, wat mij verwonderde. Waar ik ook niet mee akkoord ging was de manier waarop hij andere overtredingen beoordeelde. 3Provinciale EXCELSIOR - OUDEGEM 2-2 De filosofen uit Oudegem hadden op de Wase voetbal- grond beslist op meer recht dan op één schamel punt. De bezoekers toonden zich immers over de ganse lijn beter dan de thuisploeg die echter wel twee keer kon scoren en dat konden de bezoekers niet verbeteren. Zwaardere vergrijpen vanwe ge de bezoekers werden onge straft gelaten, daar waar een paar van onze spelers op geel werden getrakteerd, voor lich tere overtredingen. Een- kans zo hoog als een wolkenkrabber kreeg Wim Moens op het ein de van de match, toen hij al leen voor de bezoekende doel man stond." FC Baasrode ziet de toe komst hoopgevend tegemoet, ook al omdat er met spelers als Etienne Van Keer en Peter Van Bossche, momenteel ge kwetst, nog een aantal troeven op reserve staan en anderzijds omdat er globaal genomen de laatste tijd beter wordt ge speeld dan in de eerste kompe titiewedstrijden. (e.g.) Na een afwachtend eerste halfuur werd het vuur aan de lont gestoken door Peter Van Marcke. Deze lokale speler kopte immers een hoekschop van Oudegem-kapitein Marcel Geerinck in eigen doel zodat de bezoekers, dankzij die goedkope own-doelpunt, op' voorsprong kwamen. Oudegem bleef nog even de forcing voeren doch op een van de weinige kansen van de thuisploeg in de eerste helft kon Excelsior toch de gelijk maker puren. Daman ging op de flank alleen door en bereik te met een haarfijne voorzet de vrijstaande Danny Vergauwen die geen moeite had om bin nen te tikken. Na de rust, die met een 1-1 stand toch wel gevleid kon ge noemd worden voor Excelsior, zette Oudegem zijn aanvallen de inspiraties verder in daden om. Toch liep het opnieuw op een scherpe counter van de lokalen die op de 76ste minuut Vergauwen in het straatje stuurde. Danny week fel uit doch kon met een voorzet nog de goed gevolgde Ignace Deckmijn bereiken die de bal tegen de netten prikte. Excelsior ging in het slotkwartier nog meer de na druk leggen op de verdediging. Dat lukte bijna doch op twee minuten van het einde kwam dan toch de gelijkmaker. Trouwens, Oudegem was reeds voordien op 2-2 geko men. Zeven minuten van het einde immers kon Bert Ver- cauteren alleen doorgaan. Hij omspeelde doelman Heylen en scoorde 2-2, doch het doelpunt werd afgekeurd wegens voor afgaandelijk buitenspel. Op twee minuten van het einde dan toch rechtvaardig heid. Van Ransbeeck ging al leen door, drong de straf schopzone binnen, doch werd daar gehaakt door Notenbaert. Een terechte strafschop volgde en meteen kon André Colman de bezoekers geven waar ze lang en hard voor hebben moe ten vechten, doch dat ze dub bel verdienden: een gelijkspel. Voor Excelsior dus niet zo'n beste partij na al het goeds dat de voorbije weken over de Heistraatjongens werd verteld. Zondag komt leider Sint-Gil lis-Waas op bezoek en dat moet voor de manschappen van voorzitter Cools een extra- stimulans zijn om nog eens voor een opgemerkte prestatie te zorgen. Oudegem daarente gen neemt het thuis op tegen Klein Laar Vrasene dat zondag nog eens scoorde langs Mark Bosman, een speler die reeds een hele voorlijn op zichzelf uitmaakt. (L.S.) De thuisploeg startte met de id in de rug en kreeg de irste kansen langs onder an- :re Franckaert en Motyca loch echt gevaarlijk waren de 'aaslanders pas aan de 23ste inuut. Toen viel echter ook iet enige doelpunt. Luk Bol- :ns lag aan de basis van de itie. Hij ging op links door, ikelde twee verdedigers uit kon met een gemeten voor- :t het hoofd van de vrijstaan- Eddy Franckaert bereiken ie er 1-0 van maakte. Sint- üllis ging, zich nu iets meer 'iteraan groeperen zodat de :kers in de wedstrijd kwa- In de tweede helft, toen K met de wind in de rug telde werden de lokalen dan ik stevig onder druk gezet, insternatie echter op 20 mi- mten van het einde toen Sint- iillis er nog eens kon uitko mmen en Rudy Motyka alleen kon doorgaan. Hij kon vrij aanleggen en scoorde ook, doch de treffer werd wegens ntwijfelachtig buitenspel afge keurd. De thuisploeg raakte liierdoor een beetje van de wijs en moest in de laatste minuten nog menige gevaarlij ke fazen verteren voor het ei gen doel waar doelman Luk De Roos zich echter in de kijker keepte en Van Buyten en Buydts van gemaakte doel punten afhield. Sint-Gillis blijft na deze moeilijke zege dus in de lei- derstroon. Zondag wachten de manschappen van oefenmees ter Danneel echter opnieuw een zware uitwedstrijd bij de buren van Excelsior Sint-Ni- klaas. Mits winst in de Sint- Niklase Heistraat en met de wetenschap dat achtervolger Baasrode op Sint-Pauwels ook al niet zomaar zal winnen kun nen er Sint-Gillis nog mooie voetbalweken in het verschiet liggen voor het afsluiten van de heenronde. SK Grembergen daarente gen zakt door de nederlaag van de derde naar de zevende plaats. Zondag moet groenwit tegen rode lantaarn SK Kallo dus beslist voor revanche kun nen zorgen. (l.s.) EENDRACHT ST.-GILLIS - KALLO 1-0 De wedstrijd tussen Een dracht Sint-Gillis en Kallo scheerde zelden hoge toppen. Sint-Gillis was de betere ploeg, maar reageerde niet overtui gend tegen een opponent die weliswaar ondergewaardeerd "Je zou niet gezegd hebben dat de Waaslanders op de al lerlaatste plaats bengelen", al dus voorzitter Leonard Baetens. "Kallo is een jonge ploeg die nog ervaring moet opdoen. Ik verwacht dat hoe verder de kompetitie evolueert, hoe ge makkelijker zij punten zullen halen. Wij waren niet overtui gend, maar toch wel de betere ploeg. Tijdens de eerste helft kregen we de beste kansen, maar kwamen niet tot scoren In de tweede helft brachv Raoul De Cock ons op voor sprong. Later kregen zowel Rik De Geyter als Luc Maes BAZEL - HERL. ST.-PAUWELS 2-1 Leo De Smet blyft een eigenaardig voetbalflguur. De Smet, de rijzige Waaslander die in zyn rij kge vulde voetbalcarrière reeds het klappen van de zweep voelde by onder andere Lierse, Aalst, La Louvière en Zottegem, kan ook op 33-jarige leeftijd en terug by zyn eerste klub Eendracht Bazel zijn temperament niet bedwingen. Zon dag liet hy daar in de thuiswedstrijd tegen Herleving Sint- Pauwels nog eens een staaltje van zien. nog een doelkans. Ik meen dat we in ieder geval een verdien de zege hebben behaald, even wel zonder groots te zijn. Je mag niet vergeten dat we ge handicapt waren. Luc De Waegeneer en Paul Van de Putte, de twee titularissen van formaat, waren er wegens kwetsuren niet bij. De Waege neer is door een spierscheuring allicht nog een vijftal weken onbeschikbaar. Het lijkt ook weinig waarschijnlijk dat Paul Van de Putte komende zondag in Waasmunster zal aantreden. Hij is gewond aan de knie." In ieder geval moet een ploeg als Eendracht Sint-Gillis bekwaam zijn om de Heide- jongens meer dan een behoor lijke repliek te bieden en twee punten na te streen. Dat moet binnen de mogelijkheden van de Dendermondenaars liggen. (e.g.) De wedstrijd begon even wichtig met door de hevige wind maar weinig echte doel kansen voor geen van beide ploegen. Vanuit beide kampen werd het dan maar vanop af stand geprobeerd, doch zowel doelman Troch van de thuis ploeg als De Jonghe van de bezoekers konden hun doel vrijwaren. Naarmate de eerste helft vorderde eiste de thuisploeg toch meer het initiatief op. Vooral op het middenveld on der impuls van De Smet kon Bazel zijn overwicht uitdruk ken. Halfweg de eerste helft lukte De Smet trouwens een enig mooi doelpunt. Vertrok ken vanop het middenveld zet te hij de hele bezoekende de fensie in de wind om dan ook nog zelf af te werken (1-0). De Smet bleef daarop de toon aangeven bij Eendracht doch werd herhaaldelijk al dan niet foutief gestuit door de bezoe kers. Dat begon zodanig op Leo's zenuwen te werken dat hij de ref attent maakte op al die venijnigheden van de be zoekers. Uit die diskussie kwam meteen een rode kaart voor De Smet! Eendracht dus verder met tien man. Dat werd in de tweede helft trouwens aan den lijve onder vonden. De Jonghe kon met een verrassende kopbal Troch verslaan zodat het met nog een halfuur te gaan 1-1 werd. Bazel, gesteund door de wind in de rug, reageerde ech ter meteen en op een kwartier van het einde kon Hamerlinck doorgaan, hij zette op het ge paste moment voor tot bij de vrijstaande Frankie De Dij- cker die even te ver scheen uit te wijken doch vanuit een scherpe hoek toch nog raak trof. Meteen lag de zege van de thuisploeg vast. Bazel kreeg nog wel enkele kansen engek- woteerde tegenstanders mogen we zeker tevreden terugblik ken op onze recente presta ties." (a.j.z.) 4' Provinciale SK DE KLINGE - EXCELSIOR 3-3 KLEIN LAAR - SK KLINGE 1-0 Een verheugende vaststel ing voor de aanhangers van Klein Laar Vrasene op de elf de speeldag: hun ploeg kan nog winnen. Het werd welis- jjj waar een overwinning met de e'" kleinste score, maar het was ondertussen toch al van de vijf- Ir 1 de speeldag geleden dat de nieuwkomer in derde provin- ciale de volle winst had ^gehaald. Na die acht op tien begon de Klein Laar-motor te sputteren. Drie gelijke spelen en twee iderlagen hadden van de t ploeg opnieuw een gewone :p< middenmoter gemaakt Het ;w probleem bleef daarbij telkens hetzelfde: de afwerking. Het is uiteraard zo dat in derde wel wat sneller en bo vendien op een andere manier wordt gevoetbald dan in de te provinciale reeks, maar met tien doelpunten na elf wedstrijden heeft Klein Laar toch de op één na zwakste aanval van de hele bende. Ge lukkig zorgen doelman Vries- acker en Co er gewoonlijk voor dat het tegenconto even miniem blijft - met acht tegen doelpunten doet alleen leider Sint-Gillis beter -, zoniet had de toestand al lang katastrofaal kunnen zijn. Ook zondag werd het dus weer geen doelpuntenfestival op Vrasene. Dat kon ook moeilijk, want de bezoekers hadden duidelijk niet de be doeling heel open te spelen. Dat leidde tot stapelvoetbal, waaruit zelden echt gevaarlijke akties te noteren vielen. Even voor de koffie vond Bosman toch de opening om zijn ploeg op voorsprong te schieten, een voorsprong die meteen over de wedstrijd zou beslissen. Want hoe Klinge, gedwon gen door de achterstand, ook probeerde de situatie recht te trekken, de andermaal puik spelende verdediging van Klein Laar liet zich gedurende de hele tweede helft nooit op het fatale foutje betrappen. (D.V.V.) Deze twee ploegen die tussen middenmoot en staart benge len in derde E maakten er al bij al een genietbare wedstrijd van waarin de toeschouwers tussen de mist door toch nog zes doelpunten zagen. Na een goede tien minuten kon Ignace Deckmijn de be zoekers op voorsprong bren gen met een geplaatste bal. De reaktie van SK De Klinge liet echter niet op zich wachten en halfweg de eerste helft was alles te herdoen toen De Cock zwaar uithaalde en er 1-1 van maakte. Van Poucke kon Excelsior dan weer op voorsprong schieten maar ook de eigen verdediging van de Klaasjes liet het dan weer afweten en Magnus kon een wanhopig duikelende Ex- celsior-doelman Heylen dan ook makkelijk verslaan. Met 2-2 wisselden de ploegen van kamp doch de tweede helft was van minder allooi. Na vijf minuten reeds kon de thuis ploeg op voorsprong komen toen Magnus een persoonlijke aktie knap afrondde. De Klin ge leek lange tijd op weg om deze voorsprong te konsolide- ren doch op één kwartier voor het einde was opportunist Deckmijn ter plekke om een slippertje in de lokale defensie maksimaal uit te buiten. Met een 3-3 en daar bleef het bij. Twee ploegen die zich trou wens ook opgetogen voelden met het behaalde punt. SK De Klinge krijgt zondag de trip naar Wieze voorgescho teld en daar wordt het beslist andere koek. Voor Excelsior schuilt er in de verplaatsing naar het de jongste weken toch wel iets minder Klein Laar Vrasene nieuwe puntengewin. WIEZE - HAASDONK 1-2 BURST - NIEUWERKERKEN 2-1 Burst heeft tegen Nieuwer- kerken een uiterst verdiende en belangrijke zege behaald. De hekkesluitcr uit Burst kan daarmee reeds vier punten in schrijven en lijkt alweer op weg om zijn jaarlijkse traditie voort te zetten. Na een hache lijke stand van zaken weet Burst zich steeds in derde pro vinciale te handhaven. Ook nu is de thuisploeg goed op weg. In de eerste helft was Burst al d de betere van het gereputeerde Nicuwerkerken. Doch werden er geen doelpunten aangete kend. Na een evenwichtige tweede helft met een licht «I voordeel voor de gastheren VJ kwam Nicuwerkerken in de cd| 70ste' minuut eerder onver diend op voorsprong. Burst was even aangeslagen maar de kwieke Goossens wist nog in id dezelfde minuut gelijk te stel len, Dit prachtige doelpunt vanuit de tweede lijn was voor de thuisploeg natuurlijk van goudwaarde. De Burstenaars trokken zich duidelijk aan dit doelpunt op en gingen nu na drukkelijk in de aanval om de overwinning te bewerkstelli gen. Dit lukte ook. Opnieuw was het Patrick Goossens die met een knap getrapte vrij schop een doelpunt nette. Burst was meteen een ver diend matchwinnaar. De toe stand wordt er alvast veel rooskleuriger door. De hope loze situatie klaart nu stilaan op en men krijgt vooral voe ling met de andere ploegen. Zo staan Heldergem, Berlare en Massemcn in de omgeving. Deze nieuwe overwinning geeft Burst alvast moed om de komende partijen met meer lef aan te vatten. Resultaten zul len dan alvast niet uitblijven. Voor Nieuwerkerken wordt het alleszins een zwakke zaak. De ploeg zakt na een goede seizoenstart verder af naar de onderste regionen van de klas sering. Er wordt gehoopt op een kentering. (G.D.T.) FC Wieze heeft tegen Red Star Haasdonk een teleurstel lende verrichting geleerd. Het lukte de thuisploeg nauwelijks om kansen te scheppen, hoe wel langs bezoekende kant er niet veel meer werd gedreigd. "Toch meen ik dat de bezoe kende zege niet onverdiend mag worden genoemd", zegt voorzitter Adolf Moens. "Haasdonk liet mij geen on aardige indruk. Het heeft meer op doel geschoten. Juist die faktor maakt het verschil. Voor de rest kende de match een gelijkopgaand verloop. Op het halfuur plaatste Van Leu- venhaege ons op achterstand. Toen net voor rust Noël Sy- mocn de gelijkmaker lukte, deed dat de hoop rijzen dat er na de hervatting offensievcr zou gevoetbald worden en we naar een zege zouden afste venen. Op de 48ste minuut werden we echter opnieuw op achter stand geplaatst. Meteen kre gen de gasten de gelegenheid om vanuit een komfortabele positie een voorsprong te ver dedigen en vooral aandacht aan de afweer te schenken. We hebben hierop steriel gerea geerd. Ik moet zeggen dat we in de laatste minuut de gelijk maker aan onze neus zagen voorbijgaan, toen een schot van Van Driessche de dwars ligger streelde. Nu zondag reizen we naar Kieldrecht dat in staat bleek om Baasrode op zijn veld in bedwang te houden. Er zal naar mijn oordeel uit een an der vaatje dienen getapt, wil len we kans maken op punten- winst. Ik wil nog vermelden dat Ludo Van Driessche post heeft gevat als laatste man en die rol goed heeft vervuld. Lu- do nam de funktie in van Luc De Meersman die wegens bles sure onbeschikbaar was." (e.g.) SK WICHELEN - AAIGEM 3-7 Het eerste koud, nat en winderig novemberweer zorgde dend doelpunt dan toch een gekopt,- maar dan in de herne- meteen voor het eerste ongewoon doelpuntenfestival dat feit toen Verheuen, vanuit de ming door Verstraeten werd aan de Margote gedurende het huidige seizoen te noteren verdediging vertrokken, on- bihnengetrapt: 2-6. viel. weerstaanbaar kon doorgaan De klejnste kans die de be_ Immers, de Aaigemse verdediging die slechts vyf doelpun- en dan met een strak schot de zoekers ook kregen werd ten moest toestaan in tien matchen kreeg er nu opeens drie bezoekende keeper et na ij- steeds benut, want vjjf minu te slikken en Wichelen van zyn kant zag zijn passief van oino nil nvf-r int ten voor het einde werd het 2-7 dertien ineens on twintig komen rtdlgc,n ,1U "Tr lul toen Boterberg net iets vlugger dertiui ineens op twintig komen. twee ven-angingen en hieivan bjj de w - j P°filterde W!chclen ""ft cheke defensie en zo zijn vier- Overdreven cijfers kan men prioleerde de bal voor de voet bezoekers op hun eigen helft de treffer liet noteren -pwee wel stellen, want er waren min- van De Cock die geen genade terug te dringen, doch een j i i i i u j a minuten voor tijd mocht Wi- stens twee treffers die door de kende en zo zijn ploeg op ro- kwartier voor het einde werd _h„i H H lokalen gemakkelijk konden zen zette: 0-5. Wichelen, dat een misverstand tussen keeper d„nd. f t- w„ vermeden worden. tot dan toe nooit werd over- Mertens en stopper Huyle- n». Thnev trant* Dit doet echter geen afbreuk speeld, maar steeds weer werd broeck in een kopbaldoelpunt de dfi |a{ mdar aan de verdiende bezoekende afgestraft, kwam nu mede omgebogen door opportunist tiari.-r overwinning wam deze kwam doo, he, fe„ dat de bezoekers Boterberg: 1-6 KïïfflSSfr op geen enkel ogenblik in de wat stoom aflieten, meer en Nog liet Wichelen de armen doende de ei„d d wedstrijd in gevaar. meer zijn wil opdringen; zo niet hangen en daarvoor werd jeocen De leiders schoten zeer sterk kopte Van Cauter een zeker het beloond via een hoekschop uit de startblokken, want er doelpunt tegen de paal. Drie die in eerste instantie door (d.m.g.) was net afgetrapt of er werd al minuten later was het eerred- Van Cauter op de lat werd een hoekschop afgedwongen en deze leverde meteen het eerste doelpunt op. De bal werd in het strafschopgebied gedropt, eerst naar doel ge kopt en dan in laatste instantie met het hoofd door Boterberg van richting veranderd, zodat keeper Mertens machteloos moest toezien hoe zijn ploeg al in de eerste sekonden op ach terstand stand: 0-1. Tot de dertigste minuut speelde Wichelen goed mee en was er weinig verschil te be merken, al waren de bezoe kende aanvallen veel gevaarlij ker dan deze van de lokalen. Maar dan sloegen de leiders weer toe: een onschuldige ver re inworp werd door de Wi- chelse defensie gemist zodat Boterberg plots moederziel al leen voor doel opdook eft zo gemakkelijk zijn tweede doel- Twee mtouten^vool^de rust Wichelen - Aaigem 3-7. Tegen het einde van de wedstrijd lieten de bezoekers de plaatselijke kon Verlinden Aaigem op een Pl°eg ook in het spel komen, (jj) geruststellende 0-3 voorsprong brengen toen onvoldoende kon uitverdedigd worden door de lokalen en hij rustig kon binnenschieten. Ruststand: 0-3. Na de koffie dachten de leiders zeker nog niet aan ingraven, integendeel, al na vijf minuten had één van hun onophoudende aanvallen sukses toen een hoge voorzet voor de lokale muit door kee per Mertens verkeerd werd beoordeeld en de bal door Verlinden tegen het net kon worden geprikt: 0-4. De Aaigemse scoremachine bleef op volle toeren draaien want drie minuten later, na weer een slecht ontzetten, ka- DOGGEN EREMBODEGEM - IDDERGEM 3-1 Doggen maakt momenteel een erg goede periode door. Na puntendelingen in de der- bies met SK Erembodegem en Terjoden werden nu achter eenvolgens Lebbeke en Idder- gem geklopt. De wedstrijd begon noch tans slecht voor de Erembode- gemnaars. Keyboys Iddergem kreeg in de eerste minuut een strafschop toegewezen. Deze werd omgezet en Doggen was meteen op achtervolgen aan gewezen. Er werden nog tal van kansen gekreëerd voor de rust, maar ze bleven onbenut. Na de herneming kwam er meer vaart in het spel van de thuisploeg en doelpunten kon den dan ook niet uitblijven. Marc Schelfhaut, die bij het begin van het seizoen met een weerbarstige vorm sukkelde, blijkt de laatste weken terug in grote doen. Hij zette de scheve situatie voor Doggen recht met twee goals. Vooral het tweede doelpunt getuigde van klasse. Toen Suys een persoonlijke doorbraak suksesvol afrondde, was de kous voor de bezoekers meteen af, (J.V.L.) TK MELDERT - SK EREMBODEGEM 0-2 i 3-7. De lokalen waren geen partij voor de leiders. De eerste helft toonde de thuisploeg zich het betere elf tal. Tegen de gang van zaken in strafte Denis Cooman een blunder in de plaatselijke ver dediging af, zodat TK aan de rust met 0-1 in het krijt stond na een eerste helft waarin het wel voortdurend aanviel, maar toch een gebrek in de afwer king demonstreerde. Na de herneming verliep de partij evenwichtiger. SK, dat zonder de geschor sten Arijs en Martens moest aantreden en Dusong moest missen wegens blessure, kwam meer in de wedstrijd en scoor de een tweede doelpunt via Denis Cooman. Karei De Gre- ve bereidde het doelpunt prachtig voor. Junior Bas- tiaens daagde nog tweemaal op voor de Thordoelman, maar besloot eerst op de doelman en nadien op het doelhout. Na deze nieuwe overwinning telt Erembodegem zestien punten. Toch wel een onverhoopt re sultaat.

De Voorpost | 1985 | | pagina 33