•c VOLLEYBAL OVERZICHT V0LLET6ALK0MPETITIE HEREN MET TWEE INVALLERS MASH-INFO KLASSEMENT RESERVEPLOEGEN De Voorpost - 15.11.1985 - 37 :erste nationale 6Jafdeling •hat TERNAT 1 VITESSE KRUIBEKE 3 Udfl3-15, 15-11, 10-15, 4-15) let prestigieuze toptreffen ussen de twee ongeslagen lei- ders (en de uitgesproken favo rieten in eerste afdeling) heeft alle gekoesterde verwachtin- en ingelost. De eerste set uurde maar liefst drie kwar- vrie ier' vo' boeiend en spektaku- a|(|air volleybal. Vitesse Kruibe- wo ke kon bij 12-14 een eerste ve setbal grijpen, maar de gast- - heren kwamen opzetten en de p, achterstand werd omgebogen bij 15-14. Bij 16-15 kwamen ze p hun beurt aan een setbal iet een uitzicht op eventuele •twinst. In de tweede set was iet Ternat dat bij het seteinde iet laken naar zich toetrok, doordat de plaatselijke aanvat en en het blokwerk efficiënter waren. Bij een 10-11 stand moest Kruibeke definitief de rol lossen. Vitesse Kruibeke was in de derde set fysisch en technisch de sterkste ploeg. Het stak met kop en schouders boven zijn tegenstander uit. Zelfs de wissel van Luc Jans sen door Luc Michielsen kon een hapering in het geheel irengen. In de vierde en laat ste set ging de thuisploeg gena deloos door de knieën. De thuisploeg voegde bij de ver moeidheid de nodige noncha lance. De lokale aanval sloeg zich te pletter op het bezoe kende blok. Tegen de noker- slagen van Guy De Beer, Luc Van, De Velde en Etienne De Buck konden de gastheren niet meer opboksen. Bij een 3-11 stand scoorde Ben Croes zijn tweede ace van de wedstrijd en hij kon verder terecht bij Guy De Beer om de thuisploeg de genadeslag toe te dienen. Vi tesse moest aantreden zonder de gekwetste Patrick Van Eyn- de, die voortreffelijk werd ver- vangen door Luc Janssen. Een driehonderd toeschouwers ge noten van een aantrekkelijke wedstrijd (de laatste set buiten beschouwing gelaten). Samenstelling van Vitesse ^Cl- Kruibeke: Guy De Beer, Luk C| Janssen, Luc Van De Velde, Luk Michielsen, Danny Ver bauwen, Etienne De Buck, len Croes. EERSTE LANDELIJKE B JUVENES ZELE 3 SALVO DIKSMUIDE 0 (15-9, 15-9, 15-11) Het Juvenesteam had het niet onder de markt tegen een goed georganiseerde bezoekende ploeg. Bij de thuisploeg ont braken twee basisspelers en trainer-coach Marnic Van Pan ne moest Danny Loyez en Filip Christiaens (geselekteerd ju- niores-nationaal) van de reser vebank halen. Deze vervan gers deden hun werk heel voortreffelijk. In de eerste set kon Diksmuide in een korte tijdsspanne een 1-7 voorsprong uitbouwen. Langzaam, maar zeker werd de achterstand weggewerkt. Evenals in de tweede herneming konden de bezoekers tot 0-7 uitlopen. Zonder in paniek te geraken wist de basisopstelling (wisse lingen werden niet doorge voerd) zijn tegenstander op nieuw bij te benen en ook de tweede set werd met dezelfde cijfers binnengerijfd. Vanaf de start van de derde set kon men meer evenwicht in de partij bespeuren. Maar naar het ein de van deze set was Zele ster ker in het offensieve werk. De afwezigheid van Mare Cornelis was niet van zulke aard dat de thuisploeg voor de ondergang gedoemd zou zijn. Het pleit voor de Juvenesspelers dat de ploeg voorzien van vechtlust en zelfvertrouwen een vuist kon maken. RAPID ST.-NIKLAAS 3 VTIKORTRUK 1 (15-7, 15-12, 7-15, 15-13). Een gemotiveerde thuisploeg slaagde er vrij vlot in de eerste set binnen te halen. Vanaf de tweede set werd de wedstrijd evenwichtiger. Dat Kortrijk zich zo maar niet gewonnen zou geven was te verwachten. Met sterke en vinnige opslagen trachtte Kortrijk de thuisploeg te beletten om haar aanvals- kombinaties uit te bouwen. Het werd alsnog een spannend duel om de setzege. De Klaas jes haalden in deze set nog de punten binnen, maar de derde faze diende aan een op dreef gekomen bezoekende ploeg gelaten te worden. De vierde set, de spannendste van de gehele partij vertoonde een ge- lijkopgaande strijd tussen twee nooit aflatende ploegen. Rapid St.-Niklaas kon deze set in zijn voordeel beslechten met het kleinste verschil 15-13. Bij de thuisploeg behoorden de invallers Muyldermans en Peckstadt tot de betere spelers op het terrein. TWEEDE LANDELIJKE A SIGIVOK ST.-GILLIS WAAS 1 KATJES IEPER 3 (14-16, 15-17, 15-11, 14-16). Sigivok dat in de onderste re gionen van de rangschikking vertoeft, heeft een hoogstaan de en spannende wedstrijd ge leverd. Dame Fortuna heeft de grensploeg in de steek gelaten. Gezien het geleverde spelpeil van de Sigivokspelers hoort de ploeg thuis in de eerste helft van het klassement. Na een meer dan twee uur durende strijd om de zege waren het de Westvlamingen, die met de ze ge gingen lopen. Het had net zo goed anders kunnen aflo pen. In de eerste set nam Sigi vok, dankzij een goed spelen de De Mulder het initiatief in handen. Het kreeg bij 14-11 twee setballen. Deze konden echter niet benut worden en de gasten pakten deze set met een stevig geplaatst blok. In de tweede set kregen we eenzelf de scenario: na twee setballen voor de thuisploeg slaagde le per erin de set te winnen. St.- Gillis Waas stelde orde op za ken, waarna de derde set met afgetekende cijfers naar Sigi vok verdween. Onder impuls van Spiessens werd de deelze- ge binnengehaald. De vierde set moest Sigivok opnieuw het onderspit delven met het klein ste puntenverschil want de mo tor van de thuisspelers viel op het einde stil. DERDE LANDELIJKE HEREN A VK AALST 3 SDI DILBEEK 1 (15-10, 18-20, 15-10, 15-7). VK Aalst heeft tijdens een twee uur durende wedstrijd voor een uitstekende prestatie en een spannende strijd ge zorgd. De thuisploeg, gestart met het traditionele 1-5 sys teem: Pascal Boeykens als eni ge spelverdeler, geassisteerd door de aanvallers Mare en Paul Phillips, Lieven de Roo (er uiteindelijk opnieuw bij). Guido De Schrijver en Luc Van Huffel. Vanaf het begin van de eerste set zetten de Ajuinen er de beuk in. Ze konden een gran dioze 7-0 voorsprong uitbou wen. De bezoekers konden de geslagen kloof niet meer over bruggen en bij 14-6 kwam Aalst aan een eerste setbal. Een zich uitstekend verdedi gend Dilbeek dwong de thuis spelers tot uiterste koncentra- tie om alsnog de set zegevie rend te kunnen besluiten. Dat Dilbeek werkelijk niet te on derschatten is als tegenstander werd in de tweede set bewe zen. De bezoekers kwamen op voorsprong doordat het Aai- sterse blok meermaals in ge breke werd gevonden. Het thuisblok vertoonde gaten met de grootte van een maneu- vreerruimte van een vrachtwa gen. Een «alles of niets» offen sief van Aalst bracht de ploe gen op gelijke hoogte, waarna de thuisploeg niet minder dan drie setballen in handen kreeg. Toch moesten ze deze kansen onbenut laten. In de derde set kreeg Aalst de bovenhand. De vervanging van Luc Van Nuf fel (door Chris Iemants) was hier zeker niet geheel vreemd aan. De VK spelers bouwden enkele goede kombinaties uit, waartegen SDI niets vermocht. VK Aalst was aanvallend wer kelijk niet meer te stuiten. De sporadische weerstand van de bezoekers tijdens de derde set verminderde nog in de daarop volgende vierde. Dilbeek ging definitief door de knieën en Aalst bewees dat het nog tot iets in staat was. De betere ploeg reef de setwinst binnen. Volgende week gaat VK Aalst op bezoek bij het tegen de degradatie vechtende Kemzeke. DERDE LANDELIJKE A OLTISJ BAZEL 0 VC KEMZEKE 3 (13-15, 14-16, 6-15) VC Kemzeke, dat twee jaar geleden met een groots ver toon van meesterschap in eer ste provinciale kampioen werd, had het vorig seizoen niet onder de markt in derde landelijke. De nieuwe kompe titie kondigt zich ook al aan, maar niet te rooskleurig. Vorig jaar ging hoofdaanvaller Jan Van Nuffel zijn tenten opslaan bij Kruikenburg Ternat. Nu vertrok zijn broer Philip even- Volleybal. VC Rapid-Kortrijk 1-3. Al konden de Waaslan- ders het Kortrijkse blok geregeld omspelen, toch was dat niet voldoende om te winnen (dw) Bazel kende in de tweede set opnieuw een goede start en het kreeg bij een 14-12 twee set ballen in handen. Het was op nieuw Van Den Bossche, die zijn kunnen demonstreerde om de bezoekers aan een 0-2 voorsprong te helpen. Bazel, moreel aangeslagen door zoveel tegenslag, bracht er in de derde set niets meer van terecht. Het onderging de wet van de sterkste. Bazel ver zuimde in de eerste twee sets hun tegenstander de genades- toot toe te brengen. eens in die richting. Kemzeke is onthoofd. Trainer Lucien Van Bunderen probeert zijn broer te motiveren voor een eerste overwinning. In deze Wase derby is Kemze ke er uiteindelijk in geslaagd zijn eerste overwinning te la ten optekenen. Ten nadele van Bazel, dat eveneens verstoken blijft van een eerste overwin ning dit seizoen. Oltisj kent een grote afgang na twee glo rierijke seizoenen in landelijke afdeling. In de eerste set had Bazel een riant uitzicht op de eerste deel- zege bij 13-11, maar de gast heren vielen stil. Kemzeke kon, via een goed spelende Luc Van Den Bossche, het tij doen keren in zijn voordeel. EERSTE PROVINCIALE VBK BEVEREN NAZARETH Volleybal. VC Rapid-Kortrijk 1-3. Kurt Heyninck kan niet alleen smashen. Ook aan het blok moet er met hem rekening worden gehouden (dw) ploeg weer in haar ge (14-16, 6-15, 15-9, 15-13, 16- daame. maar het was dank zij 14) de routine van Van Machelen, Beveren, de ongeslagen leider dat Beveren de stand in even- in eerste provinciale, bewees wiebt kon brengen. Een beslis- dat de ploeg niet ongenaak- sende set werd alsnog afge- baar is. Het moest op de tan- dwongen, den bijten om zijn tegenstan- 1° deze vijfde set konden de der van zich af te schudden, bezoekers Beveren weer tot Dat het in vijf sets hoefde te achtervolgen nopen. Nazareth gebeuren was te wijten aan de '*ep tot 5-8 uit en na de kam- barslechte receptie van de lo- Pwisseling verhoogden ze een kale spelers, die verschillende voorsprong tot 5-12. Beveren hachelijke ogenblikken door- slaagde erin deze kloof nog te maakte. De eerste twee sets dichten. Het moest echter lijd- kwam Beveren niet uit de re- zaam toezien hoe de bezoekers ceptie en de bezoekers ver- bij 13-14 aan een eerste match dienden een 0-2 voorsprong in bal geraakte. Nu was het geluk de setstanden. aan Beverse zijde. De thuis- In de derde set vlotte het weer P'oe8 kende een tikkeltje meer bij de thuisploeg en ze kon vrij 8e.\u'c 'P de eindfase. Beveren vlot de setstanden milderen. blijft hierdoor verder ongesla- Tijdens de vierde set herviel de 8en aan de leiding van het klassement. EERSTE LANDELIJKE HEREN JUVENES ZELE - DIKSMUIDE 3-0 Juvenes heeft na een talent uit de eigen jeugdran- wilskrachtige wedstrijd Dik- gen. Een biezonder gemoti- smuide met een 3-0 nederlaag veerd Diksmuide schoot noch- huiswaarts gestuurd. Voor de tans het snelst uit de startblok- Zelenaars betekende dit met- ken weg. Aan 1-7 keerden de een de vierde overwinning op lokalen via een sterke koliek- rij. De thuisploeg ging noch- tieve prestatie terug om de set Etn projekt dat opgezet is door 'iet B.O.l.C. in samenwerking net onder andere de Vlaamse olleybalbond om de jeugd de inns te geven zich te testen op mortief gebied. Nadat de kin- teren van het derde en het leerjaar tijdens de maan- ifen oktober en november ba tistesten worden afgenomen, krijgen de leerlingen van het vijfde leerjaar de kans om in april specifieke volleybaltesten af te leggen Op één dag, name- ijk 23 april zullen in gans Bel- ié op meer dan zeventig plaat- alle geïnteresseerde leerlin- )gen dezelfde volleybaltesten forden afgenomen. Houdt dus IBi reeds die woensdagnamid- ig vrij. Voor alle inlichtingen, zonder de minste verplichtingen, kan je steeds terecht op V.l.V. sekre- tariaat, Lambermonlluun te Brussel. Sekretariaatswijzigingen Gilvoc Dendermonde: Praet franck. St. Gillislaan 8, 9330 Dendermonde. Kemzeke V. C.Meerschaert Anne Marie, A. Roodenbach- laan 1, 9090 Stekene. Tel. 031 779.65.56. Leeuwerik Lede: De Smet Cla ra, Rosselstraat 10, Lede. Tel. 053121.53.57. Libera St. Niklaas: Van Hoec- ke Lisette, Kleine Laan 5, 2700 St.-Niklaas. Tel. 031776.33.94. V.C. ErembodegemTimmer mans Pascal, Brusselbaan 48D, 9440 Erembodegem. Tel. 053121.26.78. Hovoc Hofstade: Galle Veerle, Wegvoeringsstraat 9, 9308 Hof- stade. Tel. 053170.44.53. Nieuwe provinciaal sekretaris: Pauwels Patrick, Kapeldijk 15, 2748 Kallo, tel. 031775.17.62. Old Chap Beker van Hamme: Old Chap - Blauwe Hoek: 0-3 (2-15, 3-15, 6-15) Old Chap - Oude Molen: 3-0 (17-15, 15-13, 15-13). Vriendenwedstrijd: Old Chap - Politie Dender monde 3-1 (12-15, 15-11, 15- 12, 15-13). Kalender Volleybal Old Chap - Beker Rozenstreek. 22.11 20.00 u. Londerzeel - Old Chap. 1.12 10.00 u. Overmere - Old Chap. WONDELGEM 3 MELVOC MELSELE 0 (15-12, 15-13, 15-4) De thuisploeg stuitte in de eer ste twee sets op geweldig ver zet van de bezoekers. Het was nochtans geen denderende wedstrijd van beide ploegen. In de eerste set kon de thuis ploeg vrij vlot uitlopen tot 9-3. Melsele vocht terug en onder impuls van een sterk aanval lende Pol Weynen konden de bezoekers de bordjes bij 9-9 in evenwicht brengen. De plaat selijke ploeg haalde de boven hand en ze wist mooi uit te maken. In de tweede set slaag den de bezoekers erin een 1-5 voorsprong uit te bouwen. De thuisploeg stelde bij 5-5 gelijk. In een evenwichtig setverloop bleven de ploegen tot 12-11 in eikaars nabijheid. Een wissel bij de thuisploeg bracht het nodige voordeel. Door kon- centratieverlies zagen de be zoekers de set verloren gaan. In de laatste faze was de veer bij Melsele volledig gebroken. De thuisploeg akteerde nu be ter, weliswaar door de geringe weerstand van de bezoekers. Verdiend werd ei besloten. VIERDE PROVINCIALE A VK AALST 3 PARDAF KRUIBEKE 0 (15-7, 15-11, 15-10) De thuisploeg zet haar zege tocht verder. VK Aalst is nu reeds aan zijn vijfde opeenvol gende overwinning. Pardaf Kruibeke maakte deze ver plaatsing met geen al te gerust gemoed. In de eerste set begon de thuisploeg zeer sterk. Als een pletwals rolde het over zijn tegenstander heen. Een 14-3 voorsprong werd teniet ge daan. Enkele schoonheidsfout jes lieten de Pardafjongens toe nog enkele punten te scoren. In de tweede set kon de bezoe kende ploeg gelijke tred hou den tot 7-6, maar dan moest het definitief de rol lossen, VK Aalst liep moeiteloos enkel punten uit. In dc derde set tans gehandikapt van start. Eric Moens gekwetst aan de duim en Mare Cornelis sukke lend met een dijkwetsuur ble ven noodgedwongen in spelersplunje op de bank. Als invallers selekteerde trainer Van Damme de net tot hulp trainer aangestelde Danny Loyez en Filip Christiaens een met 15-9 uit te maken. De tweede herneming viel een identiek scenario te beurt. De Westvlamingen liepen op nieuw uit naar 0-7 zodat Juven es tot een nieuwe remonte ver plicht werd. Johan Symoens zaaide in deze periode verwar ring bij de bezoekers met een viertal rake opslagen wat resul teerde in eenzelfde 15-9 setsco re. De derde herneming ver liep gelijkopgaand hoewel de Westvlamingen tot 9-10 bes tendig het commando voer den. Steunend op de goede prestatie van de beide hoe- kaanvallers Danny De Maes- schalck en Mark Van de Voor de keerde de wedstrijd defini tief in het voordeel van de thuisploeg. Via 12-10 bereikte Juvenes de beslissende 15-11 eindcijfers zodat dit spannend treffen nog met de ruimste winstmarge werd besloten. Tot algemene tevredenheid van trainer Maurits Van Damme die overigens terug een sterk gemotiveerde ploeg tussen de lijnen had. Een pluspunt na de weinig hoogstaande verrichtin gen in de recente bekerkompe tities. «Diksmuide heeft de verwachtingen overtroffen» al dus Maurits Van Damme. «Nadat wij hen reeds een drie tal keren in tornooien versloe gen waren zij ons als tegenstre ver niet onbekend. Vooral in receptie kwamen zij sterker voor de dag. Rekening hou dende met de vervanging van twee basisspelers speelden we een sterke partij. Op een der gelijk ogenblik is het beslist een voordeel over een ruime spelerskern te beschikken. Loyez en Christiaens hebben zich uitstekend geïntegreerd zodat wij hiervan de vruchten hebben geplukt». Oyz) kwam Aalst bij 8-10 op achter stand, doordat VK aanvallers te veel in de fout gingen. De goede opslagen van Jaak Ros- selaert en de sublieme aanval len van Chris Coninckx lieten de bezoekers ter plaatse. Alzo kon Aalst in één ruk naar 15- 10 stevenen. De reserven wonnen eveneens met vlotte 3-0 cijfers en ze bewezen dat de ploeg in top conditie verkeert, zodat het zich aan de leiding kan hand haven. Volgende week vindt de topper in vierde provinciale plaats: Aalst moet op bezoek bij het eveneens ongeslagen Real Testa Lokeren. Volley balliefhebbers op post! Het be looft... thuisploeg niet meer aan bod, aangezien de kombinaties uit bleven. In de derde set werd een nieu we basisopstelling tussen de lijnen opgesteld: Opnieuw werd er vaart in de ploeg ge bracht. Men kreeg hetzelfde spelbeeld van de eerste set: met snel en aantrekkelijk spel werden de bezoekers opnieuw ingeblikt. Tijdens de vierde set kregen we een evenwichtige partij te zien. Hamvoc had duidelijk op zijn adem getrapt, zodat de bezoekers gelijke tred konden houden. De voorziene aanpak van Hamvoc is in ver vulling gegaan. Door de kleine gestalte van de Hamse spelers is dat het enige spelkoncept dat zich opdrong. BLAUWE HOEK HAMME 3 THUNDERBALLS BERLARE 0 (15-6,' 15-6, 15-10) De reservewedstrijd werd met 3-0 gewonnen door de thuis ploeg. Opmerkelijk was. dat er veel netfouten gemaakt wer den. Blauwe Hoek kende geen pro blemen tijdens de wedstrijd. Bij Hamme kende éénieder zijn positie, terwijl bij de be zoekers elke samenhang zoek was. Vele opstellingsfouten (bij de penetratie) werden af gefloten. Rudy Everaert was de rots in de branding. Indien de ploeg promoveert moet ze naar ver sterking uitzien. NOVA SMASH ST. AMANDSBERG 3 RUMBAC WAASMUNSTER 0 (15-5, 15-9, 15-8) Omdat Rumbac Waasmunster onder zijn normale peil akteer de, kon deze ontmoeting niet uitgroeien tot een spektakulai- re wedstrijd. Nova Smash kon Rumbac gemakkelijk in de verdrukking plaatsen. Deze wedstrijd is tot een rommelige partij uitgegroeid: een lange rally in dc derde set bracht evenwel wat leven in de rustige zaal. Rumbac Waasmunster moet het over een andere boeg gooien wil het de dreigende degradatie ontlopen. DERDE PROVINCIALE A HAMVOC HAMME 3 BEERVELDE 1 (15-4, 3-15, 15-7, 15-13) De Hamse ploeg, die het nieu we spelkoncept aardig onder de knie begint te krijgen, heeft haar tegenstander afgeslacht met snel en efficiënt spel in de eerste set. Hamvoc kende in de tweede set een slechte start. De vroegtijdige vervangingen, doorgevoerd door trainer- coach Julicn De Saegher: spcl- i/ rr f er t verdeler Walter Muys en Peter Volleybal. Snuffel - Moerbeke 3-0. Roef van Snuffel kan De B|ock on,hoofdden de goed afblokken. (vh) ploeg. Aanvallend kwam dc 1. Oudenaarde 4 11 2. UnicHcrzcle 4 9 3. Nova Smash 4 9 4. Zottcgcm 4 8 5. Wcttcrcn 4 8 6. Nieuwkerken 4 6 7. Wondelgcm 4 6 8. Rumbac Waasmunster 3 4 9. Nazareth 3 6N3 10. V.C. Beveren 4 2 11. Kontakt Temse 4 2 12. Mclvoc Melsele 4 1 Tweede provinciale A 1. Adec Baasrode 5 12 2. Denderleeuw 4 10 3, ATB St.-Niklaas 3 9 4. Martinus Bclsclc 4 9 5. Nilco Lebbcke 4 8 6. V.C. Elversele 5 7 7. Kring Ninove 3 5 8. Sibok Sinaai 4 3 9. V.K. St.-Gillis-Waas 4 3 10. Stccnhuizc 3 1 11. Denderwindcke 4 1 12. Leeuwerik Lede 4 1 Derde provinciale A 1. Rapid St.-Niklaas 4 10 2. Bccrveldc 4 10 3. Blauwe Hoek Hamme 4 8 4. Hygiëna Stekene 5 7 5. V.C. Kemzeke 4 6 6. Cactus Dc Klingc 3 5 7. Filocs Oudcgem 5 5 8. Hamvoc Hamme 3 4 9. Vitesse Kruibeke 2 3 10. Nilco Lcbbekc 3 3 11. St.-Pauwcis 4 3 12. Thunderballs Berlare 3 2 Derde provinciale B Enamc 5 13 2. Mcerbcke 4 11 3. Danny Hofstade 5 10 4. Borsbeke 4 8 5. Dcnderhoutcm 4 7 6. Kangoeroes Aalst 5 7 7, Idcgem 4 6 8. UnicHerzele 4 6 9. Erembodegem 4 5 10. Appeltcrre 5 4 11. Hemelvccrdcgem 5 3 12. Overboelare 5 1 Derde provinciale C 1. Deinze 3 8 2. Waarschoot 3 7 3. Melle 3 6 4. Zomergcm 4 6 5. Wontergem 4 6 6, Slcidinge 3 5 7, Arboflora Schellebelle 3 5 8. Waarschoot 2 3 9. Wetteren 4 3 10. Ertvclde 3 2 11. Ecklo 4 2 Vierde provinciale A 1. V.K.Aalst 4 12 2. Juvenes Zele 3 9 3. Moerbeke 4 9 4. Denderleeuw 5 7 5. Nidak Nieuwkerken 3 5 6. Pardaf Kruibeke 2 4 7. Asterix Kieldrecht 5 4 8. Leeuwerik Lede 3 3 9. KuhncZelc 3 2 10. Real Testa Lokeren 3 2 11. Dcnderhoutcm 3 0 Vierde provinciale B 1 Zelzate 4 10 2. Hillcgem 4 9 3. Einc 3 8 4. Gavere 3 6 5. Meerbekc 3 6 6. Oudenaarde 4 6 7, Ronse 4 5 8. AjaxAaigcm 4 4 9. Urscl 3 3 10, Assenede 4 2 11. Aaltcr 4 1 steeds bij de zaak, vh) Volleybal. Snuffel-Moerbeke 3-0. Van Riet (Grembergen) slaat terug en scoort (vh)

De Voorpost | 1985 | | pagina 37