.VOLVO A EN garage modern GAAN HAND IN HAND 1 VOORN®^ I C_. OPENINGSUREN GARAGE MODERN PVBA r UB voorpost - 10.11.1980-0 De blauw-witte van Volvo wapperden al een tijdje boven Garage Modern op de Steenweg op Grembergen 17 in Den- dermonde. Toch kwamen pas vrijdag 8 november al degenen bijeen die van ver of nabij iets met deze Vol- vo-wereld te maken heb ben om de receptie bij te wonen die Philippe en Christiane Roedolf, nieuwe concessiehouders van Volvo voor Dender- monde en omstreken aan boden ter gelegenheid van het hand in hand samen gaan van Garage Modern en Volvo. Het ging er gemoedelijk, vlot, zelfs akkuraat en ef ficiënt aan toe die vrijdag avond. Nadat de aanwezi gen op een natje en een droogje waren getrak teerd in de toonzaal met de verrassende nieuwe vijfdeursmodellen van de 740- en 760-series, kre gen de prominenten de gelegenheid om openlijk hun waardering uit te drukken voor het initia tief van Garage Modern. Middenstandsschepen Van Cauter werd ingeleid door de h. Piet Heuvinck op zijn eigen gevatte ma nier. Een massa genodig den had zich verzameld in de grote werkplaats die voor de gelegenheid ge zellig was opgeknapt, een werkje waaraan zelfs bei de dochters Roedolf, meis jes van 14 en 12 jaar, met hart en ziel overal hadden meegewerkt. Schepen Van Cauter wees uiteraard op de moeilijk heden die de privébedrij- ven in deze tijd ondervin den en op de dynamiek van Garage Modern om in dergelijke periode nog nieuwe initiatieven te ne men. Schepen Dierick van zijn kant prees Grember gen gelukkig omdat het dergelijke mensen in de gemeente mocht herber gen. Uiteindelijk bleek voor de meeste aanwezi gen de meest boeiende toe spraak, die van de heer Roedolf zelf, omdat die na zijn woorden van dank onmiddellijk verwees naar de rijke tafelen, ge vuld met spijs en drank. Ondertussen hadden we even de tijd om te praten met de nieuwe Volvocon- cessiehouders. Philippe en Christiane, beiden ongeveer veertig, zijn nog lang niet zinnens om er het bijltje bij neer te leggen. Integendeel, ze zijn bijzonder aktief in al lerlei socio-kulturele en Philippe Roedolf met achter zich de beide schepenen, zijn echtgenote Chris en zijn twee dochtertjes. zelfs sportieve verenigin gen. Al zitten ze nu al vijftien jaar in het vak, hun entoesiasme is nooit geluwd. Zij blijven gelo ven in het zelfstandig on dernemen. Dat komt blijkbaar ook vele ande ren ten goede want zij hebben vijftien mensen in dienst. Christiane vinden Pakjes openmaken om leuke geschenken te ontdekken. Arie Abbeloos voert uiteraard het woord we meestal op het bureau waar ze administreert en koördineert, terwijl Phi lippe van het atelier zijn domein heeft gemaakt, de techniek dus. Voor de ver koop mogen ze al vijftien jaar rekenen op Antoine De Wilde en die neemt nu de vrachtwagens onder zijn hoede. Die vrachtwa gens worden nu nog ver zorgd in de huidige gara ge, maar in de nabije toe komst is daarvoor spe ciaal een nieuwe garage gepland op het Industrie terrein Hoogveld, alweer een bewijs dat er vaart zit in de kombinatie Garage Modern - Volvo. Personenwagens worden aan de man gebracht door de 24-jarige Aalstenaar Ignace Maesen, een jonge man die uitstekend past in het jonge en entoesias- te team van het bedrijf. Hij denkt het met de steun en de background van Volvo wel te zullen kla ren. En zowaar, hij pro beerde ons al over te halen om het eens te wagen. «Veel mensen verschieten ervan, zegt hij, dat er al een Volvo is vanaf 320.000 fr. Bovendien zijn die wagens veel sportiever dan je dacht». Maar daarvoor waren we die avond werkelijk niet gekomen. Er waren im mers nog opendeurdagen voorzien tijdens het vol gende lange weekend. - Wat zag u eigenlijk in Volvo? - Het is een goed ge- struktureerd concern, zegt Christiane, dat be zorgd is om de klanten, dus om de kwaliteit en de service. Eén van de slo gans die Volvo gebruikt luidt immers «Welkom in het land van de kwaliteit». Omdat wij aan Volvo de kans gaven om die kwali teitsnormen te respekte- ren, gaan we zo goed sa men. Onze vijftien men sen zijn stuk voor stuk specialisten, die nog gere geld door Volvo zelf wor den bijgeschoold. Het is immers geen lachertje om al die nieuwe technolo gieën op de voet te volgen. Een bewijs van die kwali teit ligt trouwens in de levensduur van de wa gens. Gemiddeld mag van een Volvo verwacht wor den dat hij 20,7 jaar bolt. Hij is dus niet rap oud. Om dat verouderingspro ces te voorkomen beschik ken wij over een volledig uitgeruste werkplaats, moderne werkmethodes, een volledige carrosserie afdeling, een uitgebreide stock originele onderde-. len en alle accessoires, ge maakt van Volvo-kwali- teit. Originele onderdelen zijn de enige manier om de kwaliteit van uw Volvo te behouden. Originele de len zijn leden van eenzelf de familie. Zij werken per- fekt samen. Philippe komt er nog tussen: «Dankzij de faam heeft Volvo het hoogste getrouwheids percentage van alle mer ken. Daarvoor moeten wij de klanten natuurlijk korrekt bedienen met een perfekte service en ge schoold personeel. Dat wordt van ons verwacht. Het enige middel om goe de zaken te büjven doen is bovendien eerlijk blijven: geen overdreven winsten willen maken en korrekte prijzen berekenen. - Wat gebeurt er met uw vroegere klanten? - Die werden allemaal aangeschreven om hen te zeggen dat zij nog steeds bij ons terecht kunnen voor alle onderhoud en wisselstukken. De fa brieksgarantie blijft nog steeds gelden. Wij weten trouwens dat deze klan ten vertrouwen hebben in de service van Garage Modern». - Wat heeft u eigenlijk naar Volvo gedreven? - Over de kwaliteit heb ben we het al genoeg ge had. Laat het ons eens over de «identiteit» heb- vben. Volvo is een wagen met een eigen gezicht. Daarbij komt nog dat de modellen zeer stabiel zijn en buiten enkele kleine veranderingen weinig van uitzicht veranderen. Een voordeel ook voor de latere overname van een wagen. Een garagehou der kan de volle waarde voor een tweedehandswa gen geven omdat hij zeker is dat die opnieuw wordt verkocht. Hij loopt geen risiko. - Waarom hebt U eigen lijk deze ontvangst pas een maand na het begin van uw samenwerking met Volvo georganiseerd? - We houden ook wel wat van tradities. Het was on ze gewoonte om tijdens het weekend van 11 no vember opendeurdagen te organiseren. Daaraan hebben we willen vasthou den. Maar wil je ons nu excuseren? Er staan nog veel mensen te wachten. Meteen de gelegenheid om de ruime toonzaal eens rustiger te bekijken, al kan men daarvoor ook op andere dagen terecht. Dan naar huis, wel we tend waarheen, maar voorlopig nog niet met Volvo, al kan daarin be slist verandering komen. Geluidsinstallatie Televalle Publirep. DC Aandachtig luisterende bezoekers tijdens het officiële gedeelte. Werkplaats 08.00-12.00 u Maandag 13.00-18.00 u 08.00-12.00 Dinsdag t/m vrijdag 13.00-19.00 u 08.00-12.00 u Zaterdag (op afspraak) Show-room 08.00-12.00 u Maandag t/m vrijdag 13.00-20.00 u 08.00-12.00 Zaterdag 13.00-18.00 u Steenweg op Grembergen 17 9150 DENDERMONDE Tel. 052/21.23.72 21.53.38 - 21.82.20 Christiane Roedolf, omringd door het personeel Uiteraard moesten ook de wagens gekeurd worden.

De Voorpost | 1985 | | pagina 5