BEECKMAN 053/70.02.93 J0-SP0RT 052/21.17.59 MOTO'S HOFMAN 053/70.33.95 NIEUWLANDT 053/70.28.61 PUBLICITEIT 052/21.40.60 Dendermonde De Voorpost - 31.1.1986 - 45 Te Overmere zullen volgende week zeker pannekoeken gebak ken worden. Op woensdag 5 februari vieren de bejaarden van de KBG Lichtmis in de kantine van SK Overmere, en op 8 februari houdt de BGJG haar pannekoekenbak in de zaal Fina. Beweren Arboretum Waasland Zondag 2 februari richt de vzw Arboretum Waasland om 14 u. een geleid bezoek in aan de tuinen van Nieuwkerken. De hamamelis staat er in bloei. Er zijn ook nog andere beziens waardige planten te bewonderen Wie in het arboretum wil werken kan dat elke eerste vrijdag van de maand, van 13 u. tot De specialist in maatwerk. De laagste prijzen der matrassen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super- Bultex. Bergemeersenstraat 18 k AALST DENDERMONDSE RIJSCHOOL 052/21.37.04 Praktisch en theoretisch onderricht door gespecializeerde personen. De Dendermondse Rijschool- op slechts 1 adres: Veldstraat 47 Sint-Gillis- W Dendermonde A Alles, maar dan ook alles van sportartikelen alsook sportkledij en camping. Statiestraat 21Lebbeke. Kroostrijke Gezinszegels Dienst na verkoop Schoolstraat 48, Aalst Gekend voor de laagste prijzen Gespecialiseerd in de beste merken Alle benodigdheden en Wkleding5h16l16a10 J Woonverbouwing van de kelder tot het dak ook onderhoud verbeteren en herstellen. Langestraat 116 9300 AALST Een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een eenvoudig begrip wordt omgezet. Raadpleeg haar specialisten. Breien en breitechnieken KAV Hamme is al aan de derde les toe in de kursus breien en breitechnieken. De les heeft plaats op maandag 3 februari om 13.30 uur in zaal Den Bond. Lichtmiskern KAV-Center nodigt zijn bestuursleden uit op de vergadering van 4 februari om 13.45 uur in zaal Den Bond. Wipschietingen Vrijdag 31 januari om 19.15 uur bij de Blauwe Duivels in Overmere en bij de Blauwe Duivels Sint-Hubertus aan de Donk. Zatérdag 1 februari om 15.00 uur bij de Blauwe Duivels in Overmere en bij Voetbal Uitbergen. Om 20.00 uur bij Weekend- schutters Sint-Hubertus. Zondag 2 februari om 15.00 uur bij Rodeo Overmere en bij Kermisvogels in Uitbergen. Maandag 3 februari om 15.00 uur palingschieting bij Donk Eendracht en tenslotte op dinsdag 4 februan om 19.00 uur bij Kermisvogels Uitbergen. Sparen en besparen KWB Beriare organizeert op vrijdag 7 februari een vormings avond rond het tema «sparen en budgetteren». De avond heeft plaats in de bovenzaal van het parochiehuis en vangt aan om 19.30 u. Hobbytentoonstel I ing Op zaterdag 1 en zondag 2 februari houdt KWB-Overmere een hobbytentoonstelling in de Parochiale Kring te Overmere, Dit initiatief wordt grotendeels gesteund door verzamelklub 'De Biekorf'. De openingsuren zijn van 18 tot 21 u. op zaterdag, van 9 tot 12 en van 14 tot 2Q_u. op zondag. De toegang is gratis. Vissen op Donkmeer Begin februari betekent de start van het visseizoen op het Donkmeer Wie wil vissen moet wel over de nodige vergunning beschikken. Verder moet men zich aan de nodige voorschriften kwa grootte houden In december werden nog 3.000 kg. blankvoorn en 175 kg snoek in het meer gestort. God op het spoor Dinsdag 4 februari om 19.45 heeft in zaal de Zouaaf een bezinning plaats rond het tema «God1 op het spoor». Deze avond wordt georganizeerd door KAV Hamme Heilig Hart, Heilige Familie en Centrum. Elke maandag K.V.L.V. Zogge: turnen aerobic 13.30 u.: Elke laatste maandag van de maand: vrijetijdsclub. Klooster te Moerzeke 13.45 u.: Vrouwengroep: wandeltocht. Vertrek Neerstraat 98. 14 u.: Elke 2* en 41* maandag van de maand: Kristen Middenstandsbond voor gepensioneerden: Kaartin Zaal De Ring. 18 u.: N.W.K. Raadpleging vrouwenarts tot 19 uur. Lokaal Rood Kruis, Markt 31. 19.30 u.: Judoclub Jitsu Kwai: training veteranen. Sporthal De Wuiten 20 u.: C.M.B.V. Moerzeke: turnen in de meisjesschool K.V.L.V. Zogge: Kursus beter bewegen. Parochiezaal. Elke dinsdag 14 u.: N.W.K. Raadpleging vrouwenarts tot 15.30 u. Lokaal Rood Kruis, Markt 31 K.B.G. Center: kaartin. Den Bond Bond Moyson: Raadpleging voor zuigelingen en peuters onder auspiciën van het N.W.K. Achterhof 90. 18.30 u.- Bujin VTB Jiu Jitsu: training. Den Bond. 19 u.: K.W.B. H. Familie: volleybaltraining. Turnzaal Broek straat. 19.30 u.: K.W.B. H. Familie: volleybaltraining. Turnzaal Broek straat 19.30 u- Judoclub Jitsu Kwai: training volwassenen. Sporthal De Wuiten 20 u.: The Old Chap: training volleybalcompetitie. Sporthal De Wuiten. 21 u.: The Old Chap: volleybalrekreatie. Sporthal De Wuiten. Elke woensdag 13 u.: K.B.G. Rust na Arbeid H. Hart: kaarten. Zouaaf. 13.30 u.: Vlaamse Federatie voor gehandicaptenzorg «Bond Moyson», Achterhof 90. Elke eerste en derde woensdag: hobbytraining. 14 u.: K.B.G. Rust na Arbeid H. Hart: turnen Zouaaf. Kaartclub 'Grijs en Wijs': kaarting. Rusthuis Leulenbroek The Old Chap: instuif 15 u.: Old Chap Videofilmvertoning 15.30 u.: K.B.G. Rust na Arbeid H. Hart: volksdansen. Zouaaf 18 u.: Sint Lutgardiskoor: zangherhaling 18.30 u.: Lokaal H.A.V. Aquarius Guillaumestraat, 16 is open tot 22 u. Karateclub Chikara: training. Turnzaal Broekstraat 19 u.: Ritmische dans- en turngroep Het Korenbloempje: ritmische dans- en turnoefeningen voor kinderen. Zaal De Vrijheid. Buurthuis 't Hofken, ontmoetings- en ontspanningsavond voor iedereen. 19.30 u.: Elke laatste woensdag van de maand: v.z.w. Durme afdeling Hamme vergadering in 't Klokhuis. 20 u.: C.M.B.V. Moerzeke: Turnen in de meisjesschool Judoclub Jitsu Kwai: training dames. Sporthal De Wuiten. Ritmische dans en tumgroep Het Korenbloempje: ritmische dans- en turnoefeningen voor jonge meisjes. Zaal De Vrijheid. Jong C.M.B.V. Jazz-tumen. Sporthal Meulenbroek K.A.V. H. Familie: turnen. Turnzaal Broekstraat K.V.L.V. Moerzeke: ontspanning door de h. Willockx. Meisjes school. 21 u.: The Old Chap: volleybalfecreatie in sporthal De Wuiten. Hobbykursus voor meisjes Op donderdag 6 februari heeft van 19.00 tot 21.00 uur in het parochiehuis te Beriare een hobbykursus plaats voor alle werkende, werkloze en schoolgaande meisjes vanaf 16 jaar. Dit keer heeft men het meer in het biezonder over kaarsen maken. Voor meer informatie: Martine Zaman (052/42.49.46). Hamme. In de Vertentenstraat werd een mosselfestijn georganiseerd (vh). Genoeg sneeuw voor langlaufen? Met ruim 100 mensen wacht Vakantiegenoegens de sneeuw- hoeveelheid af voor 1 februari. Ze zullen dan immers hun 2de langlaufdag houden in de Hoge Venen, De ingeschrevenen kunnen nog tot vrijdag bellen naar Jacques Schokkaert (052/ 42.39.04) om te horen of de reis plaats vindt. Indien niet, dan krijgt men het geld terug. Lichtmis te Overmere Kruibeke De oriiswinnaars van de NCMV-eindejaarsaktie poseerden samen mei de Hamme. In Moerzeke werd overgegaan tot de herkiezing van de jeugdprinsen. Divina burgemeester en de leden van het NCMV (dw) D' Smed' Dmy S'ngen met de eer lopen (vh). Hamme. Wandelzoektocht rijksscholen. Na een flinke wandeling smaakt een verfrissing Hamme. Wandelzoektocht rijksscholen. Een kontrolepost waarvoor we ook wel eens op dubbel zo goed (vh). stap zouden willen gaan (vh). Ijsschaatsen KWB Beriare gaat zaterdag 8 februari ijsschaatsen in Liedeker- Uk, ke. Vanaf 18.30 uur is de piste vrij. Wie vervoerproblemen heeft kan terecht bij de bestuursleden Hamme. Het mosselfestijn in de Vertentenstraat kende veel belangstelling zodat het soms wel even wachten was op de bediening (vh). Gouden bruiloft y Op zaterdag 1 februari vieren Achiel Vander Snickt en Alida De Pauw hun gouden bruiloft. Beiden werden in 1914 geboren, Achiel te Beriare op 29 september en Alida te Zele op 15 augustus. Ze huwden, zoals het past, in de parochiekerk van de bruid, op 1 februari 1936. De viering gaat door in de feestzaal Rio te 14 u. Beriare Nog twee toneelweekends Panta Rhei speelt nog op 31 januari en op 1 februari 'De nacht van de 16de februari'. Wie nog wil zien of de jury Karen ditmaal zal schuldig bevinden, zal zich dus moeten haasten, vooral dan als men nog niet over een gereserveerde plaats beschikt. Ieders Schoon speelt op dezelfde dagen 'Van de hangkast naar de brandkast'. Voor deze Berlaarse toneelgroep zijn dit de eerste vertoningen. Zij spelen ook nog het volgende weekend. Plaatsbesprekingen in het H, Maagdcollege. Overmeerse dorpskomitee De Overmeerse verenigingen kunnen nog tot 14 februari mensen afvaardigen voor het bestuur van het dorpskomitee. Namen kunnen bekendgemaakt worden bij André De Meyer. Op 14 februari zal uit de kandidaten een bestuur samengesteld worden. Er wordt hiervoor vooral naar mensen gezocht die aktief de belangen van alle verenigingen willen behartigen. Zaalvoetbalklub 't Zolderken: halve finale Belgische beker Maandag 3 februari speelt zaalvoetbalklub 't Zolderken de kwartfinale van de Belgische Beker tegen 1ste provincialer SPD Gent. De wedstrijd begint te 20 u. in de sporthal. Inkom gratis. De vrijdag daarop moet de ploeg, leider in 2de provinciale, naar 2de gerangschikte Van Der Elst-Aalst. Supporters voor deze 2 belangrijke wedstrijden steeds welkom. Driekoningen op de wip aan het Donkmeer Aan het Donkmeer organizeerden vorige week liefst drie wipschuttersmaatschappijen hun kampioenschap. Bij Black Gold in de Donkhoeve schreven 11 schutters in die elkaar in 10 beurten zouden bekampen Het ging er spannend aan toe. Eerst juichten Rony De Waele, Albert Zaman, Fabien- ne Cotman en Edgard en Patrick Van de Meersche omdat ze eenmaal raak hadden getroffen. Maar Hugo Vërdonck, al koning in 1985, deed beter en schoot tweemaal raak De beste was evenwel Patrick Buys die vier keer raak trof. Bij de Blauwe Duivels in café Sint-Hubertus werd Maurits De Rouck keizer en Jean Van der Aa ging er met de koningstitel lopen. Pascal De Rouck werd jaarkampioen en Eveline Verlent was de beste bij de vrouwen. Freddy De Spiegeleer schoot zich kampioen bij de miniemen, De derde koning werd gekroond bij Weekendschutters. Pierre Boen stelde iedereen na zeven ronden tevreden met Edgard Herreman en Frans Vermaeren waren zijn sterkste tegenstan ders. 17 u. Voor zondag 9 februari is er een bezoek gepland aan het park Hof ter Saksen, eveneens met start te 14 u. Jan Bardi te Beveren Woensdag 5 februari richt de Vlaamse Vrouwenbeweging Nele een avond in met de bekende Jan Bardi. Een en ander vindt plaats in Motel Beveren, met aanvang te 20 uur. Inkom 200 fr. voor leden, 260 voor niet-leden. Er is koffie met pannekoeken inbegrepen. Inschrijven tot 31 januari 1986 bij de kernleden van WN Nele. Teerfeest KVLV-Kieldrecht Zaterdag 1 februari komen de KVLV-ers van Kieldrecht om 18.30 u. samen in Het Centrum voor het teerfeest samen met de Landelijke Gilde. Koken voor mannen De KWB-ers van de Beverse O.L.Vrouwparochie richten een reeks kooklessen in voor mannen. Deze vinden plaats op woensdagen 5, 19, 26 februari en 5 maart. Inschrijven tot 31 januan op tel. nr. 775.29.40 bij E. Van de Vijver. Blaffen tegen de maan Kamer Edelweiss Toneelkring speelt zaterdag 1, zondag 2 en vrijdag 7 februari, telkens om 20 uur in het Gildenhuis te Beveren, het stuk «Blaffen tegen de maan» van Dimitri Frenkel Frank. De regie is in handen van Maurits Apers. Kaarten aan 150 fr. te bekomen bij de leden. Nummering bij W. Mertens, Grote Markt 30 te Beveren, tel. 775.80.38. Met deze opvoering wordt deelgenomen aan het provinciaal schiftingstornooi 1985- 1986. In de rollen Wim De Schepper, Ronny Smet, Marjan De Munck, Walter Cools, Chris Smet, Kaatje De Schepper en Wilfried Van de Velde. Agrawerking te Haasdonk Bij de KVLV-afdelingen van Haasdonk en Beveren wordt dinsdag 4 februari een voordracht gehouden over het gebruik van groeistimulerende middelen, hormonen, antibiotica en sproeistoffen. Dhr. Tijskens, dokter, weet daar heel wat over te vertellen. Bijeenkomst in zaal Verstraeten te Beveren, vanaf 13.30 uur. Muziek in De Spiegel Bea Van der Maat komt zaterdag 1 februari naar De Spiegel in de Beverse Stationsstraat. Zij zorgt er voor leuke muziek, waarop jonge mensen vinnig kunnen bewegen. Begin om 20 uur. Leden betalen 60 fr., inkom niet-leden 80 fr Natuurwandeling Zondag 2 februari om 9.30 u wordt door belangstellenden verzamelen geblazen aan het infopaviljoen van de Molsbergen- straat voor een verkenning van het natuurreservaat Molsbroek. Zon en zee Vakantiegenoegens afdeling Buggenhout gaat van vrijdag 7 tot en met zondag 9 februari op gezinsweekend naar Zon en zee. Belangstellenden moeten tijdig inschrijven. Op vrijdag 7 februari om 20.00 uur kunnen de thuisblijvers in zaal Rerum Novarum kennis maken met Zon en zee. Langlaufen Zaterdag 22 februari gaat Vakantiegenoegens langlaufen naar de Hoge Venen. Inschrijven is noodzakelijk. Dat kan bij Roger Bellon, Wiesbeek 48 of bij Pierre Van Huyneghem, Kasteel straat 42. Vrouwen en geweld Jong KA V-Baasrode organizeert cp maandag 3 februari een avond rond vrouwen en geweld. Om 19.45 uur in Huize Cardijn. Ledenvergadering ACV Vrijdag 14 februari om 19.30 uur heeft in Huize Cardijn de algemene ledenvergadering plaats van ACV Baasrode. Etienne Van Hecke, verbondssekretaris van de CM is gastspreker. Gespreksavond Op dinsdag 4 februari om 20.00 uur heeft in de Mariakring te Dendermonde een gespreksavond plaats georganiseerd door de KAV. Het tema: leven met een zieke in huis. Naaikursus KAV-Dendermonde organizeert in de Mariakring een naaikur sus. Hoe maak ik een broek of broekrok, een rok, een bloes, een vest. De lessen worden gegeven op 3, 10, 17 en 24 februari, telkens vanaf 19.00 uur. Bestuursvergadering hout en bouw Zondag 9 februari om 9.30 uur heeft in het Gildenhuis te Grembergen een bestuursvergadering plaats voor de leden van hout en bouw.

De Voorpost | 1986 | | pagina 45