Openbare Werken te Aalst Nieuw O.C.M.W. Ziekenhuis Aalst goed voor anderhalf miljard o,.,».»™* Waar men gaat langs Aalsterse wegen... Aalsters Kultureel Centrum klaar na twintig jaar? Davidsfonds Lede kijkt naar het Groene Vlaanderen Schoolkompleks Nieuwerkerken (nlodag Caritas Gemeenschapsdienst wordt omgebouwd Zweminitiatiekursus voor kinderen van 6 tot 12 jaar in Aalst 14 - 21.2.1986 - De Voorpost Schepen De Maght leidde raadsleden en persmensen per autocar rond door de stad. Getoond werd wat gerealiseerd werd, wat in realisatie is en wat nog moet gerealiseerd worden. Hierbij reeds een eerste deel 1.083.614 fr. van de rondrit door de stad en De zolder is afgewerkt en werd deelgemeenten. aanvaard op 27 januari 11. Personeelsdienst verhuist In afwachting dat de Keizers- hallen totaal gerestaureerd zijn waar dan ook een administra tieve vleugel komt verhuist de dienst personeel van de villa aan de Capucijnenlaan naar het Keizerlijk Plein en «feestelijkheden» gaat naar de villa. Het oud huis Vandersmissen wordt er inderdaad ingericht als onthaalcentrum. Voor de onderbrenging van stadsdien sten werd de zolderruimte aan gepast. Gedeeltelijk voor bure len en gedeeltelijk als archief ruimte. In het voormalig verbouwings- ontwerp was geopteerd voor het inrichten van een konciër- gewoning bovenaan doch die wordt nu overbodig. Voor deze werken werd een bestek opgemaakt en de wer ken werden toegewezen aan BVBA De Neef en Zoon te Aalst voor de som van Parkbegraafplaats met véél groen Het stedelijk kerkhof van Klein-Aalst is dringend aan uit breiding toe. Per jaar telt men zowat 550 begravingen en uit breiding is dus een dringende must. Momenteel werkt men op stadseigendom aan een 'kleine uitbreiding wat toegelaten was omdat het ging om een zone van openbaar nut. Maar deze uitbreiding is niet voldoende doeltreffend want begraven zal er slechts moge lijk zijn tot midden 1987. Voor een grote uitbreiding - men spreekt van 5 hektare - is herziening van het Biezonder Plan van Aanleg noodzakelijk omdat het hier een woonuit- breidingsgebied geldt. Van die wijziging dient snel werk te worden gemaakt. Intussen wer den reeds de plannen opge maakt. Het wordt een parkbe graafplaats met zeer veel groen te ramen op zowat 6 miljoen frank. Deze zou dan de moge lijkheid bieden er ruim 12.000 graven aan te leggen zodat heel wat langer dan nu zou kunnen gewacht worden met ontgra ven. Momenteel gebeurt dit reeds na acht jaar! Wegeniswerken aan Merestraat Als alles normaal verloopt wordt het nieuw ziekenhuis in 1987 geopend. Wat daarbij dan wel nog heel wat wegeniswerk veronderstelt aan de Mere straat. Werken die aanbesteed werden in september 1985 en hopelijk volgende maand april kunnen starten. Want voorlo pig is het nog wachten geblazen op de vaste belofte van toelage voor een soms van 23.107.313 fr. BTW inbegrepen. Er komt een weg met midden berm tussen de twee rijvakken met langsweerzijden fiets- en wandelpaden. Er wordt voor eerst nieuwe riolering voorzien en de dienst 900 krijgt een afzonderlijke toegangsweg voor dringende gevallen. In het smal gedeelte van deze straat, langs de kant van de Gentsesteenweg dus, wordt éénrichtingsverkeer ingesteld. LH Aalst. Putten in de Lindestraat (a) Aalst. Na een rondgang in het nieuwe ziekenhuis, werd ook de omgeving verkend (a) Verleden zaterdagnamiddag was er publieke rondgang in de gebouwen van het nieuw OCMW-Ziekenhuis aan de Siesegemlaan. Iets wat zowat anderhalf jaar terug nog eens het geval was. Ondertussen is er uiteraard reeds heel wat veranderd en in een werkvergadering vóór de rondgang werden persjongens en politici op de hoogte gesteld van de aktuele gang van zaken. Vooral door architekt Albert De Winter, leidend ambtenaar by dit reusachtig projekt die echter op 1 april (nee, geen aprilmop) als gevolg van een akkoord tussen SP en VU ontslag neemt als OCMW-raadslid en zal opgevolgd worden door Danny De Nayer (VU). Schepen Anny De Maght staat met de bescheiden middelen waarover ze beschikt voor een reuzetaak. Naast verbeteringswerken aan een veertigtal straten waarvan er enkele de verbeelding tarten, heeft ze ook grote werken op het getouw. Ondertussen heeft ze ploegen op de weg die voortdurend, met warme of koude materie, de putten vullen. De Affligemdreef is daarbij een van de meest typisch slechte. Aalst. Het dorpsplein van Baardegem by avond (a) Wakkere burger A.E. Bogaert stelt dat het huidige stadsbe stuur als het erin slaagt twintig jaar na de eerste steenleg ging het Kultureel Centrum te openen, een historisch rekord qua openstellingen zal boeken. Een nieuwe zwem kom, een nieuwe voetbaltribune, een nieuwe atletiekpiste en wellicht een nieuw OCMW-ziekenhuis. Het prestigieus Kultureel Cen- trumprojekt Wordt echter toch door heel wat Aalstenaars als een doom in het oog ervaren. Het zou op de verkeerde plaats zijn ingeplant, stedebouwkun dig geen hoogvlieger zijn, niet beschikken over de nodige parkeerruimte, onnoemlijk veel meer kosten dan de aan vankelijke ramingen en alles zins te groots en weeldrig zijn opgevat. Daterend trouwens uit de gouden sixties. En de uitba- tingskosten zouden er - wat naar ons inziens normaal is - een verliespost van maken. Kuituur kost uiteraard geld... Bogaert stelt bovendien dat het stadsbestuur maar begaan zou zijn met benoeming van anima tor en personeel dan met de uitbating zelf. De belangrijkste loten werden uitgevoerd in '67, in '72 en in '81Na een windstilte kwamen er weer aanbestedingen vanaf september '85. Er zou een ein de aan komen en 100 miljoen werd beschikbaar gesteld voor de laatste loodjes. Goed om weten: meestal, maar niet al tijd, is er een staatstoelage van 60% en is het stadsaandeel Reeds uitgevoerde werken Lot 1 (46 miljoen), ruwbouw, gevelreiniging en roltrappen (140 m.), ramen en glas (78 m.), sanitair (10 m.), liften (8 m.), belichting scène (4 m.), centrale verwarming en klima- tisatie (57 m.) en aanleg van de omgeving (5 miljoen). Samen 304.278.705 fr. In schuifjes Aanbestede werken in De eerste aanbesteding dateert uitvoering van november 1967 en de jong- Technische uitrusting toneel ste afwerking van einde 1985. (27 m.), geluidsinstallatie (5 Een tussenruimte van 18 jaar m.), elektrische installatie (34 wat dan wel uitlopen zal tot 20. m.) en afwerking eerste fase (ondervloeren, plafonds, pleis terwerk e.d.m.) 26 miljoen. Samen 94.313.132 fr. Plus 10% voor te verwachten meerwer- ken en bijkomende kosten wordt dat wellicht 103.744.445 fr. Volgen dan nog aanpassing elektriciteitswerken (2 m.), aanpassing centrale verwar ming (1,8 m.), plaatsing vloe ren (512.000 fr.), samen goed voor 4.950.000 fr. Ventilatiewanden worden door de eigen technische stadsdienst geplaatst voor 4,5 miljoen en dan volgen nog de afwerkingen bovenvloeren, tapijt, schilder werk en binnendeuren goed voor 39 miljoen en het vaste en los meubilair (1 m.), samen 54.627.127 fr. Finaal zou, rekening houdend met de staatstoelage, de belas tingbetaler zowat 300 miljoen moeten betalen en is de. finan ciële last van de aangegane leningen in de kostentabel niet begrepen. In een volgende bijdrage wil A.E. Bogaert het hebben over de drie afwerkingsfasen, het personeelskader en de bijho rende uitgaven, de financiële leningslast en een prognose van de werkingskosten na de opening. LH In samenwerking met het jeugdhuis Leeuwerik en met de natuurgroep De Gemzen orga- nizeert Davidsfonds een kijk en praatprogramma met als te- ma «Het Groene Vlaanderen - het Groene Lede». Die bijeen komst zal plaatshebben op vrij dag 7 maart om 20.00 uur in het jeugdhuis Leeuwerik aan de Ommeganglaan te Lede. De belangstellenden worden er be groet door M. Van Esbeeck die namens de organizatoren de vergadering zal inleidingen. Dan volgt er een audiovisuele diamontage over «Het Groene Vlaanderen het Groene Le de», onderwerp waaraan ook een panelgesprek wordt ge wijd. Gespreksleider is J, De Gendt van Davidsfonds natio naal en maken deel uit van dat panel: M. De Clercq lector aan de Rijksuniversiteit Gent, A. Derde voorzitter van de Gem zen, L. Menschaert, verant woordelijke planning OVAM, A. Mertens schepen van leef milieu Brussel. «Kijk op het Groene Vlaande ren» brengt een uniek samen gaan van drie dingen in een audiovisueel schouwspel. Het toont hoe mooi Vlaanderen op heel wat plaatsen nog is. Het verklaart en informeert waar om onze landschappen zijn zoals ze zijn. Het zet aan tot waardering voor de zo vanzelf sprekende maar ook myste rieuze realiteit van de natuur, als een integraal deel van ons bestaan. De diamontage houdt ook een waarschuwing in: links en rechts van elk mooi plekje dreigt immers de verloedering. Meteen staat de poort wijdopen voor een gesprek, diskussie, een konfrontatie van ideeën over natuurbeleving en ver vreemding van de natuur, over de spanning tussen de ekono- mische en de ecologische kijk op de aarde, over milieubezoe deling en ruimtelijke ordening in de eigen omgeving. Zwembad Aan het nieuw stedelijk zwem bad is een park voorzien. Een tweede stadspark. Uiteraard aan te leggen in diverse fasen, En zoveel mogelijk in eigen beheer. Een eerste faze zou nog dit jaar starten. Dorpsplein Baardegem Over de heraanlegging van het dorpsplein te Baardegem is reeds heel wat inkt gevloeid. Feit is alleszins dat het zich momenteel in een eerder ver warrende toestand bevindt. Maar er komt schot in. De aanbesteding werd reeds in april verleden jaar gedaan voor 2.995.000 fr. De riolering zou een degelijke beurt krijgen en het dorpsplein zelf wordt in kassei gelegd. Paris-Dakar Een gedroomde hindernispiste vindt u te Aalst in straten waar i wellicht nog nooit was: de Sint- Apollonia-, Paternoster- en Lindestraat. Een reservaat. Een verzameling van putten, kuilen en gaten. Uiteraard meestal vol water. Water dat trouwens ook de huizen bin nenloopt, Een onvoorstelbare toestand die nauwelijks in onze eeuw nog denkbaar is. Een oud dossier. Reeds zowat 15 jaar. En voortdurend van aanpak gewijzigd. Maar nu komt cr verbetering. Om te beginnen de riolering. Een moerriool. En dan komt er een 5 meter brede asfaltweg, langs de kanten opgesloten met kantstroken. Wie er over enkele maanden langs komt herkent er zich vast niet meer. Polyvalent lokaal Tinnenhoek De Moorselse gemeenteschool op de wijk Tinnenhoek heeft nood aan een polyvalent lokaal dat kan dienen voor tumonder- richt maar ook voor andere aktiviteiten en tevens als over dekte speelplaats, In de hoek rechts naast het klasgebouw is dit mogelijk. De betoelaagbare oppervlakte bedraagt 150 m2. Men zou met de werken nog deze maand beginnen. Het dossier voor oprichting van een nieuwbouw kleuterschool bevindt zich nog in het stadium van voorontwerp. Principieel zouden hierbij voorzien wor den 2 werklokalen van elk 63 m2, een speel- en rustzaal (117), een inkomhoek en ves tiaire (22), een berging (20), sanitaire ruimte (29), wasruim te (6) en 9 m2 personeels ruimte. Eerste verkaveling Hof ter Leeuwergem uitverkocht De verkaveling «Hof ter Leeu wergem», kant Hyacinten straat, heeft duidelijk de wind in de zeilen. De 34 percelen van 400 k 600 m2 die deel uitmaakten van de besproken de Biolley-gronden zijn allen verkocht: 10 voor open, 22 voor half-open en 2 voor geslo ten bebouwing. Momenteel is men druk bezig de eerste wo ningen op te trekken. Er wer den immers reeds 16 bouwver gunningen afgeleverd. Wegens het succes van de verkaveling werd een voorontwerp opge maakt om ook het stadseigen dom aan de overkant te laten verkavelen. Deze zal 59 kavels tellen. Biblioteek Sint-Job verhulst naar Hofstade Moorsel en Hofstade zijn de enige deelgemeenten zonder fi lialen van de stedelijke biblio teek. Nu het filiaal Sint-Job overbodig is geworden, wor den boeken en personeel over geheveld naar Hofstade, deel gemeente met zowat 5.000 in woners. Een aanpassing- nieuwbouw is daartoe gepland. Naast het dienstcentrum wordt een nieuwbouw opgetrokken (met zadeldak) en het stempel lokaal wordt weggebroken. De biblioteekruimte bedraagt zo wat 200 m2. Rioolwaterzuiveringsstation Hofstade De werken voor de 1ste fase werden aanbesteed op 6 juli 1984, De bouwheer is de Vlaamse W aterzuiveringsmaatschappi j die deze opdracht heeft overge nomen van de stad Aalst. Het ontwerp en de leiding der wer ken berust bij de Dienst Water zuivering van de stad Aalst. Vanaf 1 mei zijn de werken voor de 1ste fase aangevangen door de N.V. Ondernemingen J. De Nul uit Hofstade. Het aanbestedingsbedrag bedraagt 277.292.173 fr. BTW inklusief. Deze T fase voor 80.000 inwo nersequivalenten moet opera tioneel worden in de eerste helft van 1987. Bij latere fasen dient te worden voorzien in een afzonderlijke slibgistingseen- heid en in een uitbreiding tot een maximale kapaciteit van 140.000 inwonersequivalenten. Openbare verlichting Bedoeling is geleidelijk alle verlichtingsleidingen onder gronds te brengen. In landelij ke omgevingen opteert men voor lagedruknatriumlampen. Reeds gerealiseerd of alleszins gepland zijn volgende werken: - Aalst - Merestraat: Aanpassingswerken naar aan leiding van de nieuwe wegenis. Raming: 360.000 fr. - Meldert-Kokerij: Samengaand met de nieuwe wegenis worden hier 31 licht punten van 150 W. geïnstal leerd. Raming: 1.364.000 fr. - Melder't-Dorpsstraat: Wordt eveneens gerenoveerd in funktie van de nieuwe wege nis. Hiertoe werd in de begro ting 1986 700.000 fr. voorzien. - Baardegem - Dorpsstraat: Acht toestellen op paal. Ver mogen 250 W. Voor 1986 werd eep uitbrei ding voorzien richting Opwijk. Raming: 500.000 fr. (van Kerkstraat naar Molenstraat). - Aalst - Deel Affligemdreef: Als minimumprojekt werden op de bestaande palen 11 toe stellen van 150 W. aange bracht. Kostprijs: 203.000 fr. Aalst - Hof ter Leeuwergem: Samengaand met de verkave ling werd de openbare verlich ting geïnstalleerd. Deze omvat voor het huidige gedeelte 17 palen met toestellen voor 70 Watt. Kostprijs: 481.000 fr. Deze werken zijn voor 100% betoe- laagbaar. LH Anderhalf miljard Globaal genomen wordt het een realisatie die, als puntje bij paaltje komt, zowat anderhalf miljard zal kosten. Momenteel is men nog niet zo ver. Er zijn nog zaken aan te besteden en bovendien is er de aankoop van de medische apparatuur, van up to date meubilair (van het «oud ziekenhuis» wordt en kel meegenomen als het niet anders kan, gedemodeerd), de gebruikelijke supplementen en niet in het minst de leningslast. Momenteel is men nog «maar» aan de som van 1.050.000.000 Hoe het groeide Vijfendertig jaar terug opteer de de toenmalige Commissie Openbare Onderstand (COO) voor het oprichten van een nieuw ziekenhuis. En gehoopt wordt momenteel dat, als de kredieten niet op zich laten wachten het nieuw ziekenhuis te kunnen openstellen midden 1987. Maar men heeft nog der gelijke pronostieken gedaan en schuwt nu wel preciese data af te spreken. In 1956 dertig jaar terug, werd een architekt-ontwerper aange steld en in 1965 werd de Ge meentedienst van België ermee belast een voorontwerp voor een nieuw ziekenhuis op te maken. Maar waar eerst ge dacht werd aan een interstede lijk ziekenhuis werd finaal voor Aalst als enige bouwheer geopteerd. De princiepsbeslis sing werd door minister Hul- piau goedgekeurd voor een ziekenhuis van 400 bedden. Uiteindelijk worden het er ech ter 380, zelfde aantal als in het «oud» ziekenhuis. Er werden immers bezwaren geopperd te gen overbrenging van de ma- temiteit naar de Siesegemlaan en alhoewel men de mening was toegedaan dat de materni- teit in het zelfde gebouw thuis hoorde, gaf men toe om verde re vertraging te voorkomen. En toen gevraagd werd 20 bedden af te bouwen (wat voor een woord) gaf Aalst toe op voor waarde dat de materniteit wel naar de Siesegemlaan kon ko men. Wat dan ook aanvaard werd. In 1978 werd het onteigenings- besluit dan goedgekeurd. Ruim 16 ha voor ruim 46 mil joen waarvan quasi de totaliteit te financieren is via leningen. Het terrein van het hospitaal reikt tot aan het RIBSO waar mede samen sportterreinen worden aangelegd die ook voor herstellenden en perso neel van het ziekenhuis dienstig kunnen zijn. Anderzijds vormt het terrein, op één strook na, één blok met een ander stadsei gendom. Dat van Rustoord Sint-Job. Ligging Het nieuw ziekenhuis heeft een rechtstreekse verbinding met het stadscentrum via Merestraat en Gentsesteenweg en via Me restraat en Siesegemlaan ook met de autosnelweg. Er is ruimte voor parkeren van 350 wagens van bezoekers en van personeel. Drie blokken Het nieuw ziekenhuis bestaat uit drie blokken. Een hospitalisatieblok van 7 verdiepingen die de verple gingsdiensten bevatten. Een sokkelvormig uitge bouwde onderbouw van drie verdiepingen met de techni sche, medisch-technische en al gemene diensten. Een afzonderlijk gebouw voor logies van het personeel. Enkele cijfergegevens De oprichting van het kom- pleks vergde ruim 42.000 m3 delfwerk. Het gebouw is gefundeerd op 585 palen met een totale lengte van ongeveer 8.000 m. Naast de geprefabriceerde be tonelementen voor de gevelop- bouw (11.600 m2) werd nog ruim 11.000 m3 gewapend be ton toegepast. Hiervoor was ruim 1,500 ton wapeningsstaal nodig. In het gebouw is ruim 4.000 m3 metselwerk aanwezig. De dakdichting heeft een op pervlakte van 10.000 m2. De totale vloeroppervlakte be draagt 26.000 m2. Er zullen ongeveer 1.400 deu ren geplaatst worden in het nieuwe kompleks. De termische energie 8.000.000 kcal/u.) voor het zie kenhuis wordt aangevoerd door het stadsverwarmingsnet (stoom). De elektrische energie wordt aangevoerd langs een hoog- spanningskabine voorzien van 4 transformatoren met elk een nominaal vermogen van 640 kVA, Het noodstroomagregaat dat voor de stroomvoorziening moet zorgen bij uitval van de algemene voeding heeft een vermogen van 500 kVA. Uitgevoerde werken Zijn volledig uitgevoerd de ge sloten ruwbouw (348 miljoen), het binnenmetselwerk (36 mil joen), de hoogspanningskabi- nc (3,7 miljoen), de aanleg van de direkte omgeving (28 mil joen), elektriciteits- en gaslei dingen TV/FM (600.000 fr.), aanleg brandlijn (1,7 miljoen), plaatsen stoomleiding (5,5 mil joen) en aansluiting gas (88.000 fr.). Voorontwerp Minister De Saeger keurde het brach. naar ha, s,adscan,rum Ziekenhuizen, bejaardenhui zen, het boezemt je wat vrees in en toch voel je je hart meéklop- pen met dat van hun bewoners. Je wil er wat aan doen, Caritas Gemeenschapsdienst reikt je een hand. Als vrijwilliger kun je je ten dienste stellen van mensen in instellingen. Vertrouwen laten groeien tussen jou en de ande re, bejaarde of zieke, zodat je je kunt opengeven en inlevend luisteren, je geven met je hart. Om zo 'de nood' te voelen en er iets van te maken, geduren de 8 uren per maand. Men maakt het konkreter op een infodag van zaterdag 1 maart. Zo'-n infodag poogt je wat in te leiden op je 'dienst' aan mensen in instellingen; hoe kan je praktisch dienstbaar zijn, wat zijn je plichten, hoe ga je om met wat de bejaarden en patiënten je toevertrouwen, wat is ziek-zijn, bejaard-zijn, hoe verloopt vrijwilligersdienst bij Caritas Gemeenschapsdien st? Dit alles ondersteund door een eucharistieviering. Alle geïnteresseerden worden verwacht op zaterdag 1 maart om 9 u in het provinciaal insti tuut voor verpleegkunde, Non- nemeersstraat 21, 9000 Gent. Deze infodag duurt tot rond 17 u. Breng daarom je picknick voor 's middags mee, soep en koffie krijg je ter plaatse. Graag een vijftal dagen vooraf je inschrijving melden bij Cari tas Gemeenschapsdienst, Cou pure 275, 9000 Gent, (091)- 24.42.15 of na 18 u. bij Céline Van Acker (091)-28.23.07. (50 fr voor infomap en akkomoda- tiekosten). Nieuwerkerken heeft weinig Waar zich nu het sanitair be- kunnen die lokalen worden in- m.i, infrastruktuur voor het vereni- vindt, zou de zaal van 25 bij 11 genomen door de biblioteekfi- "S w,.if L n«." m.), gingslevea. Dit terwijl het niet m. wórden opgetrokken en de balen. Jïïf'a™ meer gebruikte schoolkom- klassen zouden kunnen wor- Voorlopig blijft dit echter nog pT .y!' pleks bij het dienstcentrum er den omgebouwd tot vergader- eerder in het stadium van de staat te verkrotten. Heel war lokalen wensdromen want een reeel Ï."S T Jï aktiviteiten en manifestaties En wanneer de politiedienst ;n basisontwerp werd nog niet op- door het verenigingsleven krij- die ér nu noc vevestied ziin. gesteld. Bijna zeven jaar terug. gen er geen kans. Het ligt dan ook in de bedoe ling van het stadsbestuur er een polyvalent gebouw te realise ren in de vroegere gemeen teschool aan de Schoolstraat, Aanvankelijk werd gedacht aan de inplanting van een poly valente zaal langsheen de straat wat stedebouwkundig haalbaar zou zijn geweest. Schoolsani- tair en speelplaats dienden dan te worden afgebroken en de oude klassegebouwen zouden kunnen bewaard blijven. Een voorstel in die zin werd dan ook getekend. Momenteel is men echter tot het besef gekomen dat een polyva lent geheel ook kan gereali seerd worden niet door nieuw- maar door ombouw van de lokalen van de klaSsevleugel. nu nog gevestigd zijn, gesteld, zullen kunnen worden overge- In uitvoering zijnde werken Liften (33 miljoen), sanitair (34 m.), elektriciteitsinstallaties (94 centrale verwarming, ver luchting en klimaatregeling (111 m.), medische gassen (12 m.), verbrandingsoven (6 m.), leveren van binnendeuren (56 m.), telefoonuitrusting (10 m.), nutsvoorzieningen (22 mil joen). Door en in het Stedelijk Zwembad van de stad Aalst wordt van 2 maart tot 12 april 1986 een nieuwe initiatiekursus zwemmen voor kinderen van 6 tot 12 jaar georganiseerd die loopt over 10 lessen. Wanneer? Vanaf 2 maart, 5 x woensdag van 15 tot 15.50 u. en 5 x zaterdag van 10 tot 10.50 u. (niet op 29 maart), ook 5 x woensdag van 16 tot 16.50 u. en 5 x zaterdag van 11 tot 11.50 u. (niet op 29 maart). Maximum aantal deelnemers: telkens 10 deelnemers. Prijs: 1.000 fr. (toegangsprijs inbegrepen). Inschrijvingen worden uitsluitend schriftelijk aanvaard door middel van een inschrijvings formulier. Deze formulieren kunt u bekomen in het Stedelijk Zwembad, Zwembadlaan 2, 9300 Aalst. Tel. 053/78.56.78. D.B. Reeds toegewezen Keukenuitrusting, chappen, zachte vloeren, harde vloeren en betegeling en angiografie- zaal. Nog aan te besteden De noodgroep voor een som van ruim 4 miljoen. In het ontwerp-stadium De inrichting van het operatie- kwartier high care (16 mil joen), de gammascintilatie ca mera, uitrusting van de opera tieafdeling, de centrale sterili satie en substerilisatie en ven stertabletten en gordijnkasten. LH

De Voorpost | 1986 | | pagina 14