GEEN GROTE VERRASSINGEN EVES WINT BOMMENWERPER GAAT DE KAAP DER TWEEHONDERD GOALS VOORBIJ VAN DE MOORTEL ZELE STELT SUPPORTERS NIET TELEUR 38 - 21.2.1986 - De Voorpost N.O.M.B.-MINIVOETBALKERN DENDERMONDE BERLAARSE MINIVOETBALKOMPETITIE de de opgelopen averij stellen. Daarvan maal Wilde handig gebruikt voorsprong tot 0-3 op Blauwe Duivels V.C. Krisala 10-1 Een logische overwinning voor de Ledenaars die zich goed herpakt hebben na de neder laag tegen Sportivo. Toch speelde Krisala goed mee, stukken beter dan vorige week tegen Jeugd zonder Club. Op een bepaald moment stond het 2-1 en Krisala stond op drie hoekschoppen, maar dan sloeg Blauwe Duivels toe. In de ope ningsperiode hield de paars- witten uit Sint-Gillis lange tijd de 0-0 op het bord, maar daar na brachten Meert en Uytden- hove de thuisploeg op 2-0. Kri sala bleef echter gevaarlijk de tegenaanval spelen en dat le verde de aansluitingstreffer op. Jacobs had Verhulst de diepte in zien gaan en probeerde hem te bereiken met een verre pas. De ijlings teruggekomen Bee- laert was vlugger dan Verhulst maar lepelde de bal over zijn eigen keeper in doel. Dat deed de vice-leider wakker schieten en langs Van Hauwermeiren, Beelaert en De Kerpel werd het 5-1. Dat was de stand bij de kampwisseling. In de beginfase van de derde periode dwong Krisala zijn vierde corner af. De Haeck plaatste de bal te ver achteruit zodat Jacobs er niet bij kon. Even later kreeg Blauwe Dui vels een vierde corner, maar ook die strafcorner werd niet benut, net zoals tegen Sportivo, en de stand bleef op 5-1. De Haeck kwam nog dichtbij een tweede Krisaladoelpunt, maar besloot op de uitgelopen keeper. Toen De Breucker, Beelaert en Van Hauwermeiren dan wel tot scoren kwamen voor de Le denaars, kon de slotperiode aangepakt worden met 8-1 cij fers. Het bewijst de wilskracht van Videoklub Krisala dat het ondanks die achterstand toch probeerde om iets terug ge doen. Het is daarin echter niet geslaagd. Het waren daarente gen Verhofstadt en Meert die de dubbele cijfers op het score bord trapten. Blauwe Duivels: Luc Van Hau wermeiren, Mare Van Hau wermeiren, Elie Verhofstadt, Guy Meert, Yvan De Breu cker, Eric Beelaert, Geert Uyt- tersprot en Yvan De Kerpel. W.V.C. Krisala: Rudy Jacobs, Kris De Man, Luc Verhulst, Eddy De Haeck, Frydo Van Dooren en Patrick De Man. Regentboys 1 OKAKSA 5 Een goede wedstrijd van de hekkesluiter tegen de jeugdbe weging uit Schellebelle, hoewel de Dendermondenaars slechts met vier op het veld kwamen. Er was doorlopend éénrich- tingsvoetbal in de eerste perio de, maar een gesloten Regent boys-verdediging met als sluit stuk Frans De Backer, hield goed stand. Het bleef zoals het begon 0-0 dus. In de tweede periode speelde Regentboys vlot mee en dat werd hen fataal. Er kwamen gaten in de verdedi ging en daarvan konden De Winter en Stroobant profiteren om KSA op 0-2 te brengen, Aan de overzijde kwam De Sutter dicht bij de aansluitings treffer, doch hij miste op een haar na: 0-2 aan de rust. Regentboys, ondanks de nu merieke minderheid, probeer de de opgelopen averij te her stellen. Daarvan maakte De Wilde handig gebruikt om de voorsprong tot 0-3 op te drij- scoorde, was de wedstrijd be slist: 6-2. In de slotperiode kwam Young Boys wel terug tot 6-4 via J. Colman en L. Peelman (zon der hond op het terrein), waar na Van Hoorde de eindstand op 7-4 vastlegde. Young Boys: R. Van den Ber- ghe, J. Van Hoorde, W. Cool, P. Mannaert, J. Cl. Mannaert, M. Vereecken. P Van der Straeten. Van Der Straeten 10 Waterdienst 0 Na tien minuten wachten was er van de Waterdienst nog nie mand komen opdagen. Daar door mocht VDS zonder spe len, maar met beide punten, terugkeren naar de Zeelse hei mat. Het betrof hier een voor uitgeschoven wedstrijd en de vraag is of men bij Waterdienst wel degelijk op de hoogte was. Mundo Sport 3 Sporthuis 6 Een verdiende overwinning voor Sporthuis dat met Chris- tiaens en Cornelis twee goede voetballers in huis heeft. Het was Cornelis, speler bij Loker- se SV, dat hem weghaalde bij Sint-Gillis-Dendermonde, die voor de openingstreffer zorg de. Dat was meteen het enige doelpunt in de eerste periode. Er waren wel nog kansen ge weest voor Christiaens en Van den Abbeele langs de ene kant en voor Ysewijn aan de over kant maar doelpunten kwamen er niet uit voort. Sporthuis dreef de voorsprong op in de tweede periode langs Christiaens en Van den Abbee le: 0-3. Mundo Sport, dat slechts zel den voor enig weerwerk kon zorgen, kwam aan een tegen doelpunt via de voet van Heir- weg. De stand aan de grote rust was 1-4, want Christiaens scoorde een tweede keer. In de derde periode dreef Van den Abbeele de voorsprong op tot 1-5, maar langs de broertjes Ysewijn kwam Mundo terug tot 3-5. Sporthuis kontroleerde verder de wedstrijd en langs Van den Abbeele weer goed voor drie doelpunten kwam het op een veilige voorsprong: 3-6. Mundo drong niet meer aan; zodat Sporthuis een nieuwe ze ge op het palmares mocht bij schrijven. Mundo Sport: E. Van Ranst, P. Ysewijn, B. Ysewijn, G. Heir- weg, D. Van Cauwenbergh. Sporthuis: JP Christiaens, J. Cornelis, R. Van den Abbee le, F. Van den Abbeele, A. Pieters en N. Boerewaert. Jacobs Rudy Wat we voorspelden is uitgeko men. Bommenwerper heeft weer doeltjeskermis gehouden. Deze keer moest Pompierken er met 14-2 aan geloven. Piet Abbeel scoorde achtmaal en nam ook de tweehonderdste treffer voor zijn rekening. Me- lior De Bruyne won tegen Baert VDM met 8-1. Welis waar een overdreven score, al stonden beide ploegen amper met vijf spelers op het terrein. Indien Melior kampioen wil spelen mag dat niet gebeuren. Óp 7 maart speelt het tegen Gerdi Bauwens en dat won zomaar met 11-1 11-1 tegen Minibond, een bewijs dat deze ploeg geen katje is om zonder handschoenen aan te pakken. Er zullen dus meer dan vijf spelers nodig zijn om Gredi te kloppen. Uitslagen Argeta Boys - Tijl 4-5 BAC Raemdonck - Sportieven 4-7 Regina Spruyt - Gorion 3-11 Joker Pavo Sport - Moriaens Baert 4-0 De Pluim Riviera - Pa Gijs SC 10-6 Spectrum - Joko 6-3 Bommenwerper Laget - Pompier ken 14-2 De stand na 20 speeldagen 1. Melior De Bruyne 2. Bommenwerper Laget 3. Gredi Bauwens 4. Joker Pavo Sport 5. BAC Raemdonck 6. De Pluim Riviera 7. Sportieven 8. Baert VDM 9. Tijl 10. Minibond 11. Gorion 12. Pompierken 13. Spectrum 14. Pa Gijs Scarlet 15. Moriaens Baert 16. Joko 17. ArgentaBoys 18. Regina Spruyt Minivoetbal. Nieuwkomer FC United o.l.v. raadslid Urbain Vercauteren, maakt stilaan een goede naam in deze middens (dw) ven. Toen Drieghe daarna nog een strafcorner mocht binnen- koppen, was de wedstrijd ge speeld. Diezelfde Drieghe be nutte in de vierde periode nog een strafcorner om er 0-5 van te maken. De Sutter kon de Sta tie-eer redden in de slotfase. Regentboys: J.P. Gerregat, D. De Sutter, G. Cleemput, F. De Backer. OKA KSA: L. Schuddinck, A. De Winter, F. Oste, P. Van Bockstael, R. Drieghe, D. Uyt- tenhove, H. De Wilde en E. Stroobant. Minisparta 7 Young Boys 4 Het was lang geleden dat de tweede ploeg van Minisparta nog zo'n goede wedstrijd speel de, daarvoor werd ze beloond met een zege tegen het toch sterke Young Boys. In de eer ste periode kwamen de Appel- senaars op een 3-1 voorsprong. Van den Berghe, Van Hoorde en Vereecken scoorden. J. Colman deed hetzelfde voor Young Boys. Tijdens de twee de periode bewees de Sparta- defensie haar sterkte. Young Boys was vrijwel de ganse pe riode in de aanval, doch kon geen opening vinden in de goed georganiseerde verdedi ging- Het bleef 3-1 aan de kampwis seling. Young Boys kwam toch dich terbij in het begin van de derde periode langs Erik Colman, maar dan brak Jean-Claude Mannaert twee keer met sukses uit. Toen Van den Berghe daarna zijn tweede doelpunt Young Boys: J Colman, E. Colman, G. Robberecht, E. Peelman, L. Peelman en D. Vijt. Piccafriends 2 La Ruelle 10 De ordehandhavers hebben gedurende twee periodes in de achtervolging gezeten, maar in de derde periode raakten ze het spoor van de La Ruelle GTI kwijt. Het was immers in die periode dat M. Van Damme ontsnapte om in vijf minuten de politiepoort driemaal te door boren. In een gelijkopgaande eerste periode kwam La Ruelle op voorsprong langs W. Van Damme. Verbeiren scoorde de gelijkmaker, maar opnieuw W. Van Damme en D'Hollan- der bezorgden La Ruelle een 1-3 voorsprong. La Ruelle nam de derde perio de volledig voor zijn rekening en dat werd uitbedrukt in 1-9 cijfers. M. Van Damme scoor de driemaal, D'Hollander, G. Van Damme en Gillis elk een maal. De jongens van «boss Rawoens» slaagden er dan in om twee keer te scoren langs De Wolf, maar M. Van Dam me was met drie doelpunten blijkbaar niet tevreden. Hij scoorde nogmaals in de slotfase en bracht zijn ploeg op dubbele cijfers. Picca Friends: C. D'Hondt, P. Verbeiren, A. De Wolf, Wa verijns, R. De Wever, R. D'Hondt en D. Van Ranst. La Ruelle: D. D'Hollander, M. Van Damme, G. Van Damme, W. Van Damme, E. Gillis en Van de Moortel blijft ondanks een vierpuntenkloof met leider Jabbeke in zijn titelkansen ge loven. Dat ondervond het hui dige nummer twee St.-Gillis- Waas aan den lijve. De Zeie naars, zonder Fons Vercaute ren en Marnix Boeykens tot zes spelers herleid, lieten zich de vokale steun van de talrijk op gekomen Zeelse supporters welgevallen. Guy Goossens en Dominique Pieters schoten vroeg de vlam in de wedstrijd (2-0). In de tweede act sloegen de Waaslanders terug en kwa men aan de rust zelfs 2-3 voor. Ernest Van de Cauter lukte hierop de gelijkmaker tot de gasten via Millian opnieuw op voorsprong klommen. Tijdens de laatste periode maakte Van de Moortel het onmogelijk ge waande waar. Pieters (2) en Van de Cauter zagen hun inzet beloond en legden in de laatste drie minuten een verdiende 6-4 zege vast. In de strijd om het behoud behaalden De Pieker en Arsenaal belangrijke pun ten. Een te nonchalant gestart De Pieker keek tegen hekken sluiter Geraardsbergen tegen een 0-3 achterstand aan na de eerste periode. De bezoekers trokken zich vrijwel onmiddel lijk in defensie terug wat aan De Pieker toeliet tot 2-3 terug te komen aan de rust dank zij treffers van Patrick Baeyens en Eric Kint. Na een scoorloze derde periode lukte Luk Colle- waert de gelijkmaker. Een mi nuut voor tijd sloeg de bezoe kende doelman de bal met de hand uit het doel zodat Kint de zege verzilverde via een terecht toegekende strafschop. Arse nal behaalde een verdiende puntendeling in het lokale der by met ON Van Damme. Een goed gestart Arsenal opende via Eddy Van Lokeren en be hield deze minieme voorspronf voorsprong tot bij het ingaan van de vierde periode. Van Damme dat blijkbaar reeds be tere tijden had gekend kon ech ter rekenen op een knappe doelman Luc Poppe. Toch zorgde Paul Van Cauteren even voor hoop op strafcorner van Van Lokeren bracht Arse nal onmiddellijk 2-1 voor. In een prangend eindoffensief knalde Jo Van Eetvelde de gelijkmaker (2-2) binnen en trof in de slotfaze nog de bin nenkant van de paal. Zonder Abbeel, De Kegel en Coles zorgde het tot vijf spelers her leid Pimpernel voor een span nende en spektakulaire wed strijd te Maldegem. Jan Ber- kers lukte een 0-2 rustscore. In de derde periode kenden de kampioenen een inzinking wat Maldegem toeliet tot 3-2 door te drukken. Gelukkig was Ber- kers ter plekke om de punten deling vast te leggen (ajz) Berlaarse Minivoetbalkompetitie. Regina Spruyt, als laastste is het klassement, etaleert nog steeds veel dynamiek. Deelnemen is dus toch nog belangrijker dan winnen, (jj) N.O.M.B.-MINIVOETBALKERN D.S.D. Minivoetbal. De rekrea-klub 't Vitamientje, pas gestart, doet mee in de Beker van Temse vooraleer in de kompetitie te starten (dw) Minivoetbal. De ploeg van Rijkswacht-Temse kreeg een nieuwe uitrusting en speelde als dank de pannen van het dak. Ze won met hoge cijfers tegen de politie van Temse (dw) Minivoetbal. De mannen van Leder Bayens uit de Lokerse kompetitie (polo) HONKY TONK 6 EVES 10 Een wedstrijd tussen twee gelijkwaardige ploegen, slechts in de slotfase beslist in het voor deel van Eves en met overdre ven cijfers! In de eerste periode nam Honky Tonk de beste start doch kon niet tot scoren ko men. Dat deed Eves wel langs Callaert: 0-1 na dertien minu ten. In de tweede periode toon de Eves zich de gevaarlijkste ploeg, doch het kon de score niet omhoog duwen met recht streekse doelpunten. Het werd wel 0-2 maar dan uit een straf corner. Callaert was de afwer- ker. Amper twintig sckonden later was het verschil terugge bracht tot één doelpunt. Van op 25 meter kanonneerde Mouton de bal onhoudbaar voorbij De Bock. 1-2, de stand bij de kampwisseling. In de derde periode nam Eves een geweldige start. Huy- gens kwam in anderhalve mi nuut twee keer tot scoren: 1-4 maar even later bracht De Loo se zijn ploeg terug tot 2-4. Via De Pauw kreeg Eves een 2-5 voorsprong. Tijdens de slotse- konden van die periode kwam Honky Tonk opzetten langs Verhelst en Mouton: 4-5, zodat een spannende laatste periode te verwachten was. De Bauw kon voor Eves nog eens sco ren, 4-6, maar Mouton, goed voor drie doelpunten, bezorg de Honky Tonk alweer de aan sluiting, doch dit was de laatste keer. Callaert, De Lathauwer tweemaal naeen en opnieuw Callaert maakten er 5-10 van. Verhelst scoorde een zesde H.T.-doelpunt, maar dat was slechts een pleister op het hou ten Honky Tonk-been. Honky Tonk: De Loose, Mouton, Van Brussel, W. Stil ten, H. Verhelst en R. De Witte. Eves: Roger Huygens, Ro bert Huygens, G. De Bock, F. De Bauw, S. Callaert en L. De Lathouwer. STOOM 2 MINISHOTTERS 6 Een verdiende zege voor de mannen van Mieleke Cleem put, die het zonder Roland D'Hondt moesten doen. Toch heeft het lang geduurd voor de overwinning een feit was. De spoorwegmannen konden een 0-2 achterstand goedmaken en bij 2-2 kregen zc de beste kan sen van de wedstrijd. Minishot- ters ging hard van stapel en na negen minuten hadden ze al vier hoekschoppen afgedwon gen. De strafcorner was geen probleem voor Vermeulen: 0-1 Aan de overzijde had Ver strepen een enorme kans onbe nut gelaten, zodat met die kleine voorsprong de eerste pe riode werd afgesloten. De eer ste kans in de tweede periode was voor Stoomspeler Van Gij- seghem. Het doelpunt viel ech ter aan de andere kant. Van Nuffel was daarvan de auteur: 0-2. Langs J.P. Van Gijseghem kwam Stoom opnieuw in de wedstrijd. De stand bleef be houden tot halverwege de der de periode. Dan slaagde Ver strepen erin de bordjes in evenwicht te hangen: 2-2. Maar met twee doelpunten van Cleemput liep Minishotters weer weg van zijn tegenstan der. In de beginfase van de laatste periode mocht Vermeu len zijn tweede strafcorner bin- nenkoppen en op dat moment was de wedstrijd gespeeld. Stoom drong niet meer aan. Het was Minishotters dat de voorsprong nog opdreef langs Callebaut. Stoom: Willem en Jean-Pier re Van Gijseghem, Roger Van Schoor, Maurice De Wit, Syl- vain Hendrickx, Guido Ver strepen en Mare Buydts. Minishotters: Francois Ver beiren, Luc Van Nuffel, Al- fons De Landtsheer, Richard Vermeulen, Wilfried Callebaut en Emiel Cleemput. Rudy Jacobs Minivoetbal. De ploeg van Politie-Temse speelde tegen de Rijkswacht, maar moest de duimen leggen (dw) ONSPORTIEF GEDRAG EN RUW SPEL ZEELSE MINIVOETBALKOMPETITIE Kernreeks Uitslagen: Reeks A ON Bontinck - De Koning 6- 14; De Pik/De Kroon - Ver- heyden 8-5; Albo/Poppe - De Bisschop 7-0; Colman - De Pieker 4-7, Arsenal - Van Cau teren 5-4, Telelec - De Balans 8-5. Reeks B: Express Travel - De Hoppe 3-7, Klodde - Van Heu- le - Fl. Hofman 6-5, Shamrock - Juvcnes 10-6, Neyt - Tr. Hof man 10-0 (ff.). Topschutters- lijst: 1. Piet Abbeel (Arsenal) 141 doelpunten, 2. Paul Van Cauteren (Van Cauteren) 50, 3. Chris De Waele (Telelec) 49, 4. Paul Herwege (De Ba lans) 48, 5. Hans Wiele (ON. Bontinck) 47, 6. Mark Van de Velde (Topspin) 46, 7. Luc Poppc (Albo/Poppe) 45, 8. Pieker) 38, 10. Danny De Guido Christiaens (De Ko- Vleeschouwer (De Pik) 37. ning) 42, 9. Danny Kint (De (ajz) Het Nederlands Bureau voor Toerisme in Brussel heeft een brochure uitgebracht speciaal bedoeld voor leden van feest- kommissies. Men mikt inder daad op verenigingen en maat schappijen die met een gezelli ge reis en een daaraan gekop peld feestje een of andere heuglijke gebeurtenis willen vieren. De prachtige brochure is gratis verkrijgbaar bij het Neder lands Bureau voor Toerisme, Ravensteinstraat 68 te 1000 Brussel (02/512.44.09). Zaterdag 1 maart heeft in het Casino-kursaal van Oostende de dolste maar ook origineelste karnavalnacht van het hele land plaats. Dc nacht staat in het teken van Egypte en wordt zonder meer een voltreffer. Voor meer informatie: Promo tic Toerisme Oostende, Feest paleis bus 5, Wapenplein te 8400 Oostende (059/80.33.15).

De Voorpost | 1986 | | pagina 38