STREEKNIEUWS De Voorpost - 21.2.1986 - 43 Aalst Koken voor mannen In het parochiecentrum, Zonnestraat, op dinsdag 4 maart te 19.30 u. start van de 5-avondlijke cyclus «Koken voor mannen» onder leiding van gediplomeerde koks. Deelnemers betalen enkel de kostprijs van de bereide maaltij den. De KWB betaalt lesgevers en accomodatie. Kookavonden op dinsdagen 4, 11, 18 en 25 maart. Laatste kookavond op vrijdag 4 april. Mannen bereiden dan iets voor hun echtgenote. Revalidatiewandeling Om te bekomen van de voorbij karnavalesbattementen organi seert Vacantiegenoegens Immerzeel, «Vrienden van Elbigen- alp», een wandeling met vertrek aan de kerk van Lede op zondag 23 februari te 14 u. Meer info bij Stany Van Assche, Ten Berg, 37. Tel. 053/70.53.38. KAJ-Verborid Aalst Op vrijdag 28 februari in het Groen Kruis, Sint-Jorisstraat 26, 4de verdieping zaal D, jongerenkwis georganiseerd door KAJ en ACV kerken en werkzoekenden. Verschillende themata maar ook praktische proeven met gegerandeerde leute. Eerste prijs: prachtige beker. Inschrijven op het secretariaat tot 24 februari. Paaseiaktle KAJ-Verbond Aalst organiseert andermaal een paaseiaktie in de Sint-Jorisstraat 26 vanaf 17 maart of in gemeenten waar een KAJ-afdeling bestaat waar bestellingen thuis worden opgeno men en afgeleverd. Pakjes van 250 fr. (chocolade, witte melk of fondant) worden u bezorgd aan de demokratische prijs van 110 fr- Provinciaal koncert De provincie Oost-Vlaanderen bestaat administratief 150 jaar. Te dier gelegenheid organiseert ze drie koncerten in het kader van het Festival van Vlaanderen. Eén daarvan zal plaats vinden te Aalst in de maand september. We houden u verder of) de hoogte. Carnavalfeest Het Vlaams Verbond voor gepensioneerden organiseert een kamavalsfeest op donderdag 27 februari te 14.30 uur in De Koornbloem bij Gaston Van der Eist. Inlichtingen: Luc D'Hondt, Erembodegem. Tel. 053/21.02.79. Bier, wijn, porto en likeur zelf maken Waarom zelf drank maken? Wij willen klare wijn schenken. Niets geeft meer voldoening dan een vriend een zelfgemaakte drank aan te bieden en er dan samen van te genieten. Natuur(h)eerlijke, goedkope drank, zonder enig chemisch toevoegsel zelf maken is helemaal niet zo moeilijk en zo duur als u wel denkt. Met het alledaagse keukengereedschap en wat vindingrijkheid bent u reeds een heel stuk op de goede weg om van deze boeiende bezigheid uw hobby nr. 1 te maken. Ook de basisgrondstoffen kunnen in princiep geen problemen opleveren. De natuur zelf biedt ons immers een heel gamma gratis fruit. Vanuit deze optiek willen wij dan ook een aanvang maken met onze Brouwkursus in café «'t Landhuis» Grote Markt, Aalst. Op vier woensdagen 5.3, 12.3, 19.3, 26.3) van 19.30 uur tot 21.30 u. leert u onder deskundige leiding bier, wijn, porto en likeur bereiden. Het inschrijvingsgeld bedraagt 400 fr. voor V.T.B.- leden, 500 fr. voor niet-leden. Degustatie van alle te maken dranken inbegrepen, alsook een syllabus. Het aantal deelne mers blijft echter om praktische redenen beperkt. Het is geen Klein bier, het loont zeker de moeite. Inlichtingen: I. Van Cleemput, tel. 053/78.51.28. Aalst. 25 jaar S.P.E.S. Op zondag 16 maart te 10.30 u. viering v.h. 25-jarig bestaan van S.P.E.S.-VZW. In de kerk van de Paters Jezuïeten, Pontstraat te 10.30 u. plechtige dankmis in aanwezigheid van buiten-en binnenlandse bisschoppen en priesters. Kristiaan Van Ingelgem aan het orgel en zingt o.l.v. Karei Van Daele. Receptie in Salon De Vrede. Akabe-Aalst zoekt medewerkers Akabe-Aalst is een jeugdbeweging die zich bezighoudt met licht tof ernstig mentaal gehandikapte kinderen en jong-volwassenen ujt de streek van Aalst. We trachten de minder-validen ertoe te brengen hun handicap te aanvaarden en zich ook aanvaard te wéten in de maatschappij. Dat gebeurt door middel van aange paste speelse, kreatieve en sportieve aktiviteiten waarbij de nadruk gelegd wordt op integratie. We zijn met een 40-tal leden en er wordt gewerkt in vier leeftijdsgroepen. Om deze jongens en meisjes degelijk te kunnen begeleiden, is er natuurlijk heel wat leiding vereist. Daarom deze oproep. Als je je samen met anderen actief wilt inzetten, als je je op zondagnamiddag drie uurtjes kunt vrijma ken, als je minimum 17 bent, neem dan eens kontakt op. Ervaring hoeft niet: je kunt eventueel naar een paar vergaderin gen komen om onze werking op een concrete manier te leren kennen. Voor meer informatie kun je terecht bij Patrick De Swaef, Gardebaan 5, 9390 Moorsel, tel.: 053/77.33.52 (liefst tussen 18 en 19 uur). Karnavalvlering Lokaal «De Korenbloem» (Gaston Van Der Eist) Grote Markt, Aalst, donderdag 27 februari 1986 om 14.30 uur Kamavalviering met animatie, verkleed défilé met prijzen. Inlichtingen: L. D'Hondt, Ninovesteenweg 175, Erembodegem, tel.: 21.02.79. Organisatie: Vlaams Verbond voor Gepensioneerden (V.V.V.G.) afdeling Groot-Aalst. Bezinningsavond Parochiecentrum, Zonnestraat Aalst, donderdag 27 februari om 20 uur, «God op het spoor» door E.H. Juul Ghyselen. Organisa tie: K.W.B. Sint-Martinus Aalst. Fotografie Café 't Landhuis, Grote Markt, Aalst, woensdag 26 februari van 19 tot 20 uur, problemen met fotografie, ledereen welkom zonder verplichtingen. Inlichtingen: R. Raes, tel.: 053/77.40.52. Organisatie: Fotokring Polifoto Aalst Tentoonstelling Mikisklub, Nieuwbeekstraat 35, Aalst van vrijdag 21 februari tot en met zaterdag 1 maart tentoonstelling Jef Van Extergem. Open vrijdag en zaterdag telkens vanaf 19.30 uur. Speciaal bezoek op aanvraag: tel.: 053/21.13.27. Organisatie: I.M.A.V.O.-Aalst i.s.m. de Mikisklub. 'Tentoonstelling en diamontage Parochiale zalen, Moorselbaan 128, Aalst, zaterdag 15 en zondag 16 februari 1986 «50 jaar Hoger Op», tentoonstelling en diamontage. Openingsuren: zaterdag vanaf 17 en zondag vanaf 15 uur. Diamontage: zaterdag 15 februari om 18 en 20 uur, zondag 16 februari om 16,18 en 20 uur. Organisatie: Toneelgil- de Hoger Op. Halfvastenfeest Gemeenteschool Meldert, zaterdag 8 maart vanaf 15 uur «Opendeurdag» om 16.30 uur optreden van Paul Severs en Radio Dender, gevolgd door een wafel- en pannekoekenslag. Organisatie: Ouderkomite Meldert Concert Netwerk, De Ridderstraat 28, Aalst, zondag 23 februari om 11 uur. Aperitiefkoncert, toegang: 100 fr. (leden 80 fr.) aperitief inbegrepen. Organisatie; Netwerk en Jeugd en Muziek Aalst, Kleinkunst Netwerk, De Ridderstraat 28, Aalst maandag 24 februari om 20 ErGfllbodGQGIÏl uur Jan De Wilde, toegang; 150 fr., -30 jaar: 100 fr., leden en -12 jaar: gratis. Organisatie: Jeugd en Muziek Aalst. Aalst. Tijdens de rondgang naar de diverse herbergen moesten den prinselijke heren zich Aalst. Een keizer en een prins op de fiets en zoals het hoort zet de prins de keizer uit de warm induffelen (a) wind (a) rieven. 60 fr. (V.T.B.-V.A.B.-leden) en 70 fr. per beurt. Gebruik Zaterdag 22 februari Vrouwen verweren zich van douches inbegrepen Davldsfonds-kleinkunstavond: «Een avond: De Speleman»: De Jonge Vrouwen afdeling van het Overmeerse KAV start een Inlichtingen: Ingrid Van Cleemput-DHaese, tel.: 053/78.51.28. Keltische dansvreugde, Ierse volksmuziek, humor en zwaar- reeki zelfverdediginglessen voor haar leden. De eerste les Organisatie: V.T.B.-V.A.B., Afdeling Aalst. moedigheid uit Vlaanderen, stemmen van hoop, levenslust, lief wojut gegeven op maanda9 24 februari. Plaats en uur werden Zwemmen en leed- Er komen 8 uitvoerders met 12 instrumenten. niet bekendgemaakt. Zwembad Sint-Jozefsccllage, Stoofstraat Aalst, donderdag 26 I^n9: DF100 F'niel DF120 F'Waar? dB Parochle2aal te Karnaval te Overmere februari van 18 tot 19.30 uur Abonnementstarieven. Zwemles Overmere viert karnaval op 1 en 2 maart. Op zaterdag kunnen mogelijk. 50 fr. (V.T.B.-V.A.B.-leden) en 60 fr. per beurt. Kursus daktylografle: te 9 uur in de Crypte. ^e volwassenen naar het 6* kamavalbal van SK Overmere. Inlichtingen: Arseen Saeys, tel.: 053/21.68.15. Organisatie: Bakschietlng en teerlingenworp: vanaf 18 uur in zaal Forum, Daar zal tevens een Prins Karnaval gekozen worden. Dit jaar is V.T.B.-V.A.B., Afdeling Aalst. Keppestraat 12, t.v.v. Wielerklub «De Donderzonen - Forum», zelfs een vrouw kandidaat! ledereen welkom! De jeugd kan op zondag meestappen in een stoet, georgani- Koken voor mannen 7 0<ï fohriiQPi zeerd door de Chiro. Men start te 14 u. aan het Chirolokaal. Parochiecentrum, Zonnestraat, Aalst dinsdag 4 maart om 19.30 ^onuag zo leDruari Misschien is dit een gelegenheid om de stoet, enkele jaren terug uur Koken voor Mannen. Onder leiding van gediplomeerde koks Trefpunt 10 «Alle sterren aan de hemel...»: 10 uur Jeugdvie- door het Berlaarse jeugdhuis Joko begonnen, nieuw leven in te worden lekkere alledaagse schotels bereid. ring in de O.L.V. Hemelvaartkerk en 11 uur: receptie en blazen. Dan zullen wel alle Berlaarse jeugdverenigingen moe- Prijs 50 fr. Inschrijvingen: voor 25 februari bij Wilfried Sergant, happening in het Parochiehuis. Alle jonge mensen die sedert ten meestappen. Valerius De Saedeleerstraat 18, Aalst, tel.: 053/77.34.11. Orga- 1976 catechese hebben gevolgd zijn hierop uitgenodigd! K.S.A.: 14 uur in K.S.A.-Heem Bredestraat «Namen noemen» KWB houdt gourmet-avond voor knapen en jong-hernieuwers. Wie zelf eens zijn potje wil koken, kan daarvoor terecht op de Jeugdatelier Toeter: zoals elke zondagnamiddag, van 13.30 u. gourmet-avond van de Berlaarse KWB-afdeling. Het bakken tot 17 u., voor meisjes en jongens van 5 tot 16 jaar, in Jeugdhuis begint op zaterdag 1 maart te 20 u. in de parochiezaal. Eureka, Keppestraat 52. nisatie: K.W.B. Sint-Martinus Aalst Herdersem Ledenfeest Davidsfonds Van harte uitgenodigd op het ledenfeest van het Davidsfonds afdeling Herdersem op zaterdag 22 februari 1986 in het nn^ -.. Parochiaal Centrum, Grote Baan te Herdersem. Dit 7* ledenfeest derda|,>: BBD Erembodegem-Donalds. begint om 20 uur. B.B.C. Erembodegem: competitiewedstrijd om 18 uur in «Den- Oud-Chiro vergadert Op zondag 2 maart te 20 u. worden de oud-leiders van de Overmeerse Chiro uitgenodigd op een herenigingsavond. Dit - t Maandag 24 februari gebeurt in het vooruitzicht van het 10-jarig bestaan dat volgend werkgroep parochiale lokalen en parochiefeesten: bijeen- jaar gevierd wordt. Wellicht zal er ook gepraat worden over de S™ Namens het DF-lestuur zeer hartelijk koms, medewerkers derde parochiefeesten (19 en 20 april) te bouw van het eigen lokaal in het Scheppersstraatje. 20 uur in de bovenzaal van het Parochiehuis. welkom. Toegang gratis. De jaarlijkse bezinningsdagen gaan door op 8 en 9 maart a.s. in de abdij van Affligem. Gespreksleider is E.H. rector Van Looy. Op 7 maart a.s. is er de gespreksavond met Jempi Opsomer. Spreker is uitgeroepen tot de 'Meest Beloftevolle Jonge Vlaming N.W.K.: raadpleging te 14 u. in de Crypte. - 1984». Onderwerp: Technologie en Vlaamse emancipatie, r,. Mikt Vlaanderen naar de sterren? Dinsdag 25 februari Bljbelbezlnnlng: te 20 uur in de wachtzaal van het Parochie huis. Oud papier Chiro-Overmere deelt mee dat de oud-papier ophaling op zaterdag 8 maart en niet op 1 maart zal doorgaan. De leiding vraagt de bevolking dan ook het papier wat langer te laten staan. De vrouw bij de farao's Kunnen onze Vlaamse bedrijven meer dan soms gedacht Vakantie 1986 info-avond: Toerisme, mode en Franse wijnen „1BQBe,jaB oe fohn.cri u,Dnn( hB. BBe BBBBriBh»Q r*mx/ wordt? Een ontdekkingstocht langsheen spitstechnologisch worden ^gepresenteerd in een «totaal-programma» om 19.30 Op woensdag 26 februan brengt het pas opgenchte CMBV uit Berlare een bezoek aan de tentoonstelling 'De vrouw in het rijk van de farao's'. Voor inlichtingen kan men bellen naar 052/ 42.23.25 of 052/42.25.21. Kleuters leren zwemmen Vanaf zaterdag 8 maart begint BGJG-Berlare een 10-delige reeks watergewenning voor kleuters vanaf 3 jaar. Tussen 10 en 12 u. (30 minuten per groep) worden kleuters van 3 tot 6 jaar in Vlaanderen. Een verrassende conferentie. Met onthullend dia- u. in het Parochiehuis. materiaal. Opgelet: speciale prijsaanbiedingen, gratis tombola met 25.000 fr. prijzen, proeven van uitgelezen wijnen. Inkom gratis! (m.m.v. 50 jaar KAJ Buro Van Daele, Huis Fijnkost, Pelzen Coppens p.v.b. De viering 50 jaar KAJ-beweging te Herdersem heeft niet alleen sneldrukcenter Daelman). de moed opgepept maar ook het ledenaantal de hoogte inge- Woensdag 26 februari jaagd. Basisinformatie wordt dan ook een must voor de nieuwe leden. Paplerophallng! Vandaag vrijdag 21 februari wordt daarmee gestart te 19.30 u. in A.A. groep «Om Mekaar»: samenkomst te 20 uur in de het Dendermondse Olymposbad op een speelse wijze gewoon het KAJ-lokaal aan de Grote Baan achter het parochiaal bovenzaal van het Parochiehuis. gemaakt aan het water De reeks kost 600 fr. voor leden, 1^300 centrum. In een diareeks wordt de stichting van de KAJ K.V.L.V. kreatieve kursus «ajoerbrelen»: K.V.L.V. start een Jan^e klnSen' ?nÏÏhriiven^ten tot 26 februari M Eddv gesitueerd en doelstellingen en methodes belicht. Waarna kursus van 6 lesavonden (om de 14 dagen!) op dinsdag 18 Hekman Warande 54 te^Beriare/OS^ 26 281 vragen kunnen worden gesteld en een korte nabespreking volgt maart van 19 tot 22 uur in de bovenzaal van het Parochiehuis. warande 04 te öer,are Taart An Men kan inschrijven bij de bestuursleden, de handwerkverant- Bowlinq met KWB Berlare woordelijke Albertine Van Holsbeeck-Daelman. Lesgeefster is A.s. zondag 23 februari tussen 14 en 18 u. heerlijke stukken Mevr. Verhelst-Reyns A. taart met koffie of choco voor 60 fr. in het parochiaal centrum. 12081-106 Linda Ondertussen dia's over de jubelviering aan de Chiro. Kloosterschool Vandaag vrijdag 21 februari georganiseerd door het Oudercomi té van de Kloosterschool diareeks over een ontwikkelingsproject in Peru vanaf 19.30 u. Aalst Zondag 23 februari om 14.30 uur gaat de KWB van Berlare een partijtje bowling spelen in de Donkse bowling. Brevetten Rode Kruis Zondag 23 februari om 11.00 uur worden in de raadszaal van het gemeentehuis de brevetten van het Rode Kruis overhandigd aan 27 jonge helpertjes. Tevens wordt de bronzen legpenning overhandigd aan 25 bloedgevers en wordt afscheid genomen EHBO-kursus Vlaamse Kruis 24 februari: beademen slachtoffers en EHBO-bloedingen, in van AlbertDe Bruyne die sekretaris en penningmeester was van Mlssieaktle zaal «Kring», Dr. De Moorstraat, van 19.30 u. tot 21.45 u. de Berlaarse RK afdeling. Katechesekring 12 haalde met 800 bloempotjes ruim 28.000 fr. 25 februari: EHBO-bloedsomloop en Hartstilstand, zelfde zaal, op ten voordele van het missiewerk Pater Denys en Zuster zelfde uren. wipscnieungen Lutgart, Vrijdag 21 februari om 19.30 uur bij Donk Eendracht (café Sint- i entoonsteiiing Hubertus) en bij Vrijschutters Uitbergen (café Voetbal). Zaterdag Voetbal thuis Kunstschilder Tuur De Rijbel van zaterdag 1 tot maandag 10 22 februari om 15.00 uur bij de Blauwe Duivels Overmere en bij Zaterdag 10 u maart 1986 in de belfortzaal, Grote Markt, Aalst. Open: zaterdag Strijpwegel Uitbergen en Donkhoeve Berlare Donk. Zondag 23 preminiemen SK - RC Wetteren en zonda9 v®n 10 tot 12 u. en van 15 tot 18 u. Werkdagen van februari om 9.30 uur bij Weekendschutters Donk; om 15.00 uur 13 30 u SK scholieren - Wichelen 17 tot 20 uur. Receptie: vrijdag 28 februari te 20 uur. bij SK Klappel (voetbalkantine) en bij Ons Vermaak te Uitbergen. Zondag':'10 u: SK II - Schellebelle Tentoonstelllnq °p maanda9 24 februari om 15.00 uur bij Vrijschutters Uitber- 15 u Patro II - Mere Q0n. 15 u" SK I - Okegem Nguyen Van Hung (tekeningen en koperen figuurtjes) en Pierre Meldert Schwarz (moderne schilderijen) van 15/2 tot 28/2 in de belfort- ACV ledenvergadering crypte Open: werkdagen van 12 u. tot 18 uur, weekend van 10 zaterdag 22 februari heeft om 19.30 uur in de parochiezaal de u. tot 18 uur. jaarlijkse algemene ledenvergadering plaats. Gastspreker is Halfvastenfeest Tentoonstelling Hubert Vervaet, propagandist textiel. Op het programma verder Op zaterdag 8 maart in de gemeenteschool vanaf 15 u. Provinciale Prijzen Beeldende Kunsten 1985 tot zondag 2 maart kaaden en bakschieten. Voor de vrouwen en kinderen is er een halfvastenfeest met Paul Severs en Radio Dender gevolgd van in het Stedelijk Museum Oud-Hospitaal. Open: dagelijks van 10 wafel-en pannekoekenslag georganiseerd door het Oudercomi- u. tot 12 u. en van 14 u. tot 17 u. Behalve op vrijdag en Hobbykursus Tüwümc nrtonrlai irHan 7QtorrianwnnrmiHHan té. Tevens opendeurdag zaterdagvoormiddag. Kulturele Kring Nog enkele plaatsen vrij in de car voor de voorstelling van «Hora Es» in KVS-Brussel op zondag 2 maart met vooraf bezoek achter de schermen met KVS-dramaturg Marc Van Wesemael. Vertrek aan het parochiecentrum te 13 u. stipt. Terug rond 18.30 u. Prijs: Plaats, car en fooi 250 fr. voor leden. Lidkaart 100 fr. Donderdag 27 februari heeft van 19.00 tot 21.00 uur de derde les van de hobbykursus plaats in het parochiehuis. Dit keer gaat de aandacht naar het glasgraveren. Voor meer informatie Martine Zaman (052/42.49.46). Organizatie KAV. De achterkant van het nieuws Donderdag 25 februari start KWB Overmere met een lessen reeks «de achterkant van het nieuws». De lessen worden Algemene vergadering WV-Donkmeer Café-chantant Op vrijdag 21 februari worden de leden van de WV-Donkmeer se9even de Krln9 en van9en aan om 20 00 In het parochiecentrum op zaterdag 8 maart vanaf 20 u. café- uitgenodigd op de algemene vergadering. Er zal vooral gespro- chantant met degelijke animatie. Toegang vrij. Wie zich de café- ken worden over het toerisme in Oost-Vlaanderen en aan het chantant van verleden zomer herinnert is zeker van de partij. Donkmeer Deze vergadering kan voor nieuwe leden een eerste BfiVfifGKt kontakt zijn met deze vereniging die als voornaamste doel de v Wandelen bekendmaking van het Donkgebied heeft. Als lid kan men gratis De P.V.V.-Jongeren Aalst wandelen door de Meldertse Faluin- naar de Eendenkooi, het Waterfeest en op het ledenfeest. tjes op zondag 23 februari o.l.v. stadsarchivaris-conservator Karei Baert en gemeenteraadslid Lambert Van de Sype. Schiftingen Playback-wedstrljd Kampioenschap van Jefi In Melsele Start aan café .The Jimmy's., Kerkstraat te Aalst te 14 u. naar Vlaanderen' Zaterdag 22 tebruari brengt Jefi. de jeugdfilmklub van de BGJG Hof te Put. °p zaterdag 22 februari te 17 u. begint in zaal De Eekhoorn de te Melsele, in de jongensschool aan de Schoolstraat de film Regenscherm en rubberen laarzen gewenst. Achteraf Faluin- eerste schiftingswedstrijd van de playback-wedstrijd om het "Blinker Ciko". Qm 14 u. tïAQhnrroi kampioenschap van Vlaanderen. De volgende schiftingen heb ben plaats op 8,15 en 22 maart. Biologisch tuinieren Phirn.chnufhl7Tirufie Velt organiseert in de lokalen van De Spiegel, Stationsstraat 28, o-b owoizzkwis een kursus biologisch tuinieren. Een laatste aflevering kunt u De 3" Showbizzkwis van de Overmeerse Chiro belooft weer een meemaken op dinsdag 25 februari om 20 u. U krijgt dan echte show te worden met klank en geluid. De resultaten zullen praktijktips en dia's voorgeschoteld, via komputer op TV-schermen getoond worden. Aan de 40 deelnemende families worden afwisselend vragen en praktische Over de dornswinkol proeven voorgelegd. Na 2 reeksen worden 3 finalisten bepaald tjesborrel. Parochiecentrum De Scouts ontvangen u dit weekend. Volgend weekend Frans en Julienne De Coninck, Moorsel Kaarttornool Kondltiegymnastlek Sportzaal Sint-Jozefscollege, Stoofstraat Aalst, maandag 24 februari van 20 tot 21 uur, muziekgymnastiek. Abonnementsta- nwD Jlo'rft^nóoi „anHoon wriiHon r>\ fohn.ari in Ho kathniioko die voor de hoofdprijs, een stereo-radio-cassetterecorder zullen CMBV-Melsele brengt maandag 24 februari in het Reynaertlo- CVP-kaarttornooi vandaag yrijdag 21 februari in de Katholieke kampen. De kwis beaint om 19 30 u in de aemeenteliike k0al o©n gespreksavond met M. Van Haecke over «Terug naar Kring te 20 u. Inlichtingen bij Jan Van den Heuvel, Erembode- meisjesschool op zaterdag 21 februari. de doipswinkel». Begin om 20 uur. Alle middenstanders op post! gem. Tel. 053/70,33.81 50 jaar O.L.Vrouwparochie Berlaarse volley bakken wafels |n bet kader van het 50-jarig bestaan van de Beverse O.L, Op 1 en 2 maart zullen de spelers en speelsters van de Vrouwparochie wordt het feestkomitee, de besturen van de Berlaarse volleybalploegen de volleybal wisselen voor het diverse verenigingen en de pers uitgenodigd op een akademi- wafelijzer. Zij zullen die dagen de bevolking zelfgebakken sche zitting in het kasteel Cortewalle, dit op vrijdag 7 maart te 20 café Elrkêrlvr ïtAfinnovAr riA inmfeimrk wan wafels aanbieden- Da opbrengst zal vooral dienen om de uur. De feestzitting, aangeboden door het Gemeentebestuur, zal Tériodent (t09enover de St- Jozefskerk van Erembodegem- jeugdwerking, die kwa opkomst een groot sukses kent, verder uit muzikaal worden opgeluisterd. Over het programma van dit J te bouwen. jubileum uitgebreid nieuws in een volgende editie. Vrijdag 21 februari Uitreiking flets- en bromfietsplaten: van 13.30 u. tot 15.30 u. in

De Voorpost | 1986 | | pagina 43