VOOR PETER DHAUWE EEN TWEEDE PLAATS SINT-VINCENTIUS EN HEMACO STERK TE WATER INTERKLUBKAMPIOENSCHAP NOGMAALS VOOR OKAPI FISHING CLUB SEKTORKAMPIOENSCHAP BNFLW-SEKTOR STEKENE GESTART Eind goed, al goed voor W.Z.K. Sint-Niklaas. 26 - 2.5.1986 - De Voorpost WATERPOLO MOTORCROSS De wedstrijden in Assenede konden nu toch onder betere omstandigheden gereden worden dan de week daarvoor, niettegenstaande de omloop ook meerdere modderige stukken had maar toch werden de motorcrossfans van regenbuien gespaard. Een overwinning ging terug naar Leslie Van Puyvelde en Ronny Volckerick, een tweede plaats ging naar Peter Dhauwe, Frank Deckers en Petrus De Cock en als derde kwamen op het podium Luc Van Clapdorp, Peter Dhanis en Omer Van Vlierberghe. Fran- ky Apers won terug de M.C.B.-wedstrijd en Pascal Bal kon in Frankryk in een internationale wedstrijd een behoorlijk resultaat behalen. Onze jeugdige deelnemers Juniors 125 cc bij de debutanten 125 cc krij- Bij de juniors 125 cc werd de gen nu toch vaste voet bij de tweede wedstrijd gereden voor ereplaatsen niettegenstaande het B.L.B.-kampioenschap Ingmar Smet, door een voet- waarin Leslie Van Puyvelde breuk opgelopen tijdens de zijn puntenvoorsprong nog trainingen te Axel, voor een wist te verruimen. De eerste aantal weken is uitgeschakeld, reeks nam hij onmiddellijk de Ronny Heyrman was in de eer- leiding en kon, ondanks een ste reeks als zevende gestart, Val, toch de eerste plaats be- verloor door een hapering en- houden en ook in de tweede kele plaatsen maar finishte reeks was hij aan de lejding toch terug op een zevende vertrokken maar bij het vast- plaats. In de herneming nam zitten in de modder verloor hij hij een uitstekende start, Veel terrein, werd naar een kwam na de eerste ronde zelfs derde plaats verwezen en fi- aan de leiding maar moest die nishte uiteindelijk op een plaats toch terug afstaan. En- tweede plaats maar behaalde kele haperingen in de modder toch weer de eindoverwinning, verwezen hem naar een vierde Voor het kampioenschap heeft plaats en hij werd vijfde in de hij inmiddels na vier reeksen eindstand. Patrick Van Vlier- twaalf punten voorsprong. Luc berghc, nog derde vorige week Van Clapdorp kon in de eerste te Oedelem, reed hier ook een reeks een zeer sterke wedstrijd opvallende wedstrijd waarbij rijden. Als derde gestart werd hij in de eerste reeks slechts hij snel tweede en kwam zelfs rond een twaalfde plaats uit de op enkele sekonden van leider start kwam, maar nog als zesde yan Puyvelde maar in de twee- finishte. In de tweede reeks de reeks moest hij vanuit een werd hij achtste met een zesde minder goede startplaats her plaats in de eindstand. Patrick nemen. Een val na enkele ron- Bellon kwam in de eerste reeks den verwees hem dan nog naar helemaal achteraan uit de start een tende plaats maar hierna maar eindigde op een zestien- begon hij aan een geweldige de plaats en in de tweede reeks remonte. Op een zestal ronden waarin hij in de eerste groep kon hij nog naar een vierde uit de start kwam, eindigde hij plaats komen en werd derde in als negende en kreeg een de eindstand. Ook in de tus- twaalfde plaats in de eind- senstand van het kampioen stand. schap staat hij op een derde Kenny Vertenten moest in plaats. Pascal Stremersch werd de eerste reeks na een slechte jn de eerste reeks door moei- start vrede nemen met een vijf- hjkheden uitgeschakeld en kon tiende plaats maar in de twee- jn de tweede reeks niet meer de reeks kwam hij toch als aan de start komen, vijfde uit de start. Nogmaals had hij niet het geluk om op Juniors 250 cc deze ereplaats te blijven want Peter Hemelaer was bij de door haperingen werd hij naar veertig juniors in de eerste een zeventiende.plaats verwe- reeks rond een vijftiende- zen en was vijftiende in de p{aats gestart en kon nog te- eindstand. Ivan Robijn eindig- mgkomen naar een zevende de in de eerste reeks op een piaats. Ook in de tweede serie twintigste plaats en in de her- moest hij vanuit de midden neming ging het nog beter groep terugkomen. Hier ein- waarin hij als zestiende finishte djgde hij op een zesde plaats en zeventiende werd in de en kad ook een zesde rang in eindstand. Angelo Saman had de eindklassering. Luc Heme- in de eerste reeks ook niet zo'n |aer was jn de eerste reeks ook beste start en werd in de eerste niet zo best uit de start geko- ronden op een 25ste plaats ge- men en eindigde na de achttien noteerd maar kwam toch nog minuten wedstrijd toch nog als naar een zeventiende plaats te- zestjende. In de herneming rug. De tweede reeks werd hij kwam hij nu op een zesde negentiende met een achttien- plaats uit de startblokken maar de plaats in de eindstand. bij een hapering verloor hij INTERSCHOLEN ZWEMWEDSTRIJD IN DENDERMONDE In het Dendermondse Olympos konden in de voorbije week de leerlingen uit de plaatselijke scholen hun zwem- kapaciteiten meten, Olympos kreeg van de jeugd geweldige respons, meer dan tweehonderd deelnemers en enkele resultaten werden door de verantwoordelijken van de Dendermondse zwem- kring met dikke pen genoteerd. Zo viel 0,48.79 van Cindy Philips in de 50 meter schoolslag meisjes (tien jaar), de 1.28.53 van Bart De Clercq in de 100 meter schoolslag jongens (dertien jaar) de 0.59.48 van Geert Van Gucht in de 100 meter vrije slag (vijftien jaar) de 0.48.3 van Tinne Verhofstadt in de 50 meter vrije slag meisjes (tien jaar) op. In het totaalklassement lagere scholen bleef de strijd bij de meisjes toegespitst tussen de gesubsidieerde lagere meis jesschool Grembergen en de vrije lagere meisjesschool Sint-Gillis. Grembergen won met klein verschil. Bij de jongens lagere school was het overwicht van Hemaco overduidelijk. Bij de middelbare scholen haast geen spanning. Zeker niet bij de meisjes waar het Sint-Vincentiusinstituut echt alles naar zich toehaalde. Hemaco Humniora was iets minder slokop maar de Vrije Handelsschool was toch ook geen echte konkurrent. H.A. De ploegenuitslagen Lagere scholen Klassement meisjes 1. Gesub. Vrije Lagere Meisjesschool Grembergen 41 p. 1 i;.::. iI,*C» .nillic n enkele plaatsen en finishte ten slotte op een tiende plaats en werd twaalfde in de eindstand. Geert Bruggeman had hier niet teveel geluk want zowel in de eerste als in de tweede reeks werd hij door moeilijkheden uitgeschakeld. Nationale 250/500 cc Gino De Jonghe was in de eerste reeks niet zo best gestart en kwam na de eerste door tocht pas rond een achttiende plaats voorbij. Hij zorgde voor een opvallende terugkomst want bij de finish nam hij een vierde plaats in als eerste 250cc'er. De tweede reeks werd hij door moeilijkheden aan de machine uitgeschakeld. Ronny Volckerick behaalde zijn tweede opeenvolgende overwinning, de eerste reeks nam hij een dichte start, bleef geruime tijd eerste 250cc'er, maar werd in de laatste ronden uiteindelijk tweede van zijn reeks op een vijfde plaats. Ook in de tweede serie ging het uitstekend waarin hij veruit eerste 250 cc'er werd en zijn eindzege veilig stelde. Gian Franckaert reed in de eerste ronde een achtste plaats toen hij samen met een gedubbeld piloot ten val kwam en de wedstrijd niet meer kon ver- derzetten. De tweede reeks verging het hem ook niet zo best want ook nu verdween hij uit de wedstrijd. Omer Coppieters eindigde op een 22ste en een 21ste plaats en van de 250 cc-piloten behaalde hij een veertiende en een elfde plaats en werd elfde in de eindstand. Frank Deckers opvallend by de nationalen 500cc Frank Deckers kwam in de eerste reeks op een tweede plaats uit de start en kon zich uitstekend verdedigen. Frank bleef sterk in het spoor van leider Warrens en kon zelfs in de tweede wedstrijdhelft aan de leiding komen en deze eer ste reeks winnen. In de herne ming was het eveneens een spannende wedstrijd waarbij hij geruime tijd als kanshebber voor de eindzege reed maar als derde finishte en tweede werd in de eindstand. Herman Lenaerts was ook aan de start bij deze nationalen 500cc waarin hij vrede moest nemen met een zevende plaats in de eindstand. Begrijpelijk als we zien welke tijd Herman slechts heeft om te* trainen en ook nog maar een viertal wed strijden heeft kunnen betwis ten dit seizoen. Eind mei beëindigt hij zijn legerdienst en dan kan hij er werk van maken om de konditie op een behoorlijk peil te brengen. Inters 250cc Lieven De Vylder was in de eerste reeks rond een achtste plaats gestart, kwam na een vijftal ronden reeds op een tweede plaats maar door een hapering werd hij uiteindelijk nog vierde. In de tweede reeks viel hij na de eerste ronde, moest van een negende plaats Autosport. De gebroeders Smet en Mark Thoen uit Temse kwamen aan de start van de speedway in Ruisbroek met een privécar (eddy) 1. UCÜUU, Vlijt 2. Vrije Lagere Meisjesschool St.-Gillis 3. Gesub. Vrije Basisschool Berlare 4. Gemeentelijke Basisschool Baasrode 5. Rijksbasisschool Grembergen 6. Gemeentelijke Lagere school Dendermonde Klassement jongens 1. Hemaco Basisschool 2. Gemeentelijke Jongensschool Grembergen 3. Rijksbasisschool Grembergen 4. Gemeenteschool Moerzeke 5. Gemeentelijke Basisschool Baasrode Middelbare scholen Klassement meisjes 1St. Vincentius Dendermonde 2. St. Vincentius Buggenhout 3 Hemaco Berlare 3. Koninklijk Atheneum Dendermonde Jongens 1Hemaco Humaniora Dendermonde 2. Vrije Handelsschool Dendermonde 3. V.T.I. Dendermonde 37 p. 27 p. 13 p. 12 p. 7p. llOp. 35 p- 14 p. 6p. Op. 32 p. 3p. 3p. 3p. terugkomen om tenslotte nog vijfde te worden en werd ook vijfde in de eindstand. Franky Van Clapdorp reed ook een beste wedstrijd. In de eerste reeks op een negende plaats gestart, kwam hij naar een zes de plaats terug bij de eindmeet en ook in de tweede reeks reed hij een opvallende wedstrijd. Voor de eerste bocht na de start was hij nog bij de laatste vertrekkers maar reeds na een halve ronde kwam Franky op een achtste plaats, werd na de tweede ronde zesde en kon onbedreigd zijn zesde plaats behouden om ook zesde te worden in de eindstand. To Van de Walle nam aan de start der eerste reeks een derde plaats in maar, door een twee tal valpartijen moest hij heel- wat piloten laten voorafgaan en behaalde uiteindelijk een. dertiende plaats, In de tweede reeks werd hij tiende wat ook zijn plaats was in de eindstand, Kurt Bussens had het hier ook nog niet zo best en moest in de eerste reeks vrede nemen met een twaalfde plaats. In de tweede serie was hij opnieuw niet te best vertrokken. Na de eerste ronde was hij pas ze stiende maar kon tenslotte nog naar een elfde plaats opkomen en werd ook elfde in de eind stand. Daniel Paelman reed in de eerste reeks een sterke tien de plaats maar reeds in het begin van de tweede wedstrijd werd hij in een valpartij be trokken en moest de strijd stoppen. Onze zyspannen terug vooraan Petrus De Cock met Luc Landuyt kwamen rond een zesde plaats uit de start der eerste reeks, namen bijna on middellijk een derde plaats in en voor de eindvlag konden ze uiteindelijk nog tweede wor den. De tweede reeks kwamen ze ook bij de eersten uit de start, namen een derde plaats voor zich en bleven ook derde bij de finish waardoor ze twee de werden in de eindstand, Omer Van Vlierberghe kwam wel op het podium met een derde plaats maar toch werden ze wat door tegensla gen geremd. In de eerste reeks hadden ze een tweede plaats in handen maar net voor de finish werden ze door een defekte motor getroffen en werden al duwend derde. In de tweede reeks hadden ze een vierde plaats en werden nog derde in de eindstand. Werner Lauwers en Domini que Maerten hadden na de start der eerste reeks een vier de plaats maar door een defek te koppeling werden ze reeds na enkele ronden uitgescha keld. In de herneming hadden ze een redelijke start, werden door een hapering in de mod der naar een twaalfde plaats verwezen maar finishten uit eindelijk op een zevende plaats. Paul en Herman Van Osse- laer hadden een twaalfde plaats na de eerste ronde en leverden in deze eerste reeks uitstekend werk met een acht ste plaats bij de eindmeet. De tweede reeks hadden ze een hapering na de start en moes ten vanaf de twintigste plaats komen om uiteindelijk nog twaalfde te worden. Ze had den een tiende plaats in de eindstand. André Van den Bos sche met Luc Fruytier trokken zich ook goed uit de slag op deze voor zijspannen toch zwa re omloop en in de eerste reeks werden ze veertiende, hadden een elfde plaats in de tweede serie en werden elfde in de eindstand. Inters 500cc met Peter Dhauwe Peter Dhauwe zorgde wel voor de verrassing bij deze inters 500cc waarin hij de eer ste reeks van een tiende plaats na de start fel wist terug te komen en bij de finish zelfs derde werd. Ook in de tweede reeks reed hij een sterke wed strijd waarin hij als vierde fi nishte en in de eindstand een tweede plaats voor zijn reke ning mocht nemen. Peter Dha nis was in de eerste reeks goed voor een tweede plaats maar toch werd hij bij een hapering aan de knie bezeerd maar uit eindelijk zou dit dan toch nog goed komen. De tweede reeks kreeg hij wel enkele haperin gen en eindigde op een vijfde plaats maar werd derde in de eindstand. Ronny Vercauteren werd in de eerste reeks door moeilijkheden aan de machine uitgeschakeld en in de herne ming behaalde hij nog een der tiende plaats. Vierde overwinning voor Franky Apers Franky Apers reed de M.C.B.-wedstrijd in Beveren- Roeselare, waar hij zijn vierde wedstrijd op zes gereden cros sen won. De eerste reeks ein digde hij op een tweede plaats, doch als eerste 250cc'er en in de herneming waar de reeks werd ingekort door een te slechte omloop was hij na een minder goede start naar een derae plaats gekomen, even eens als eerste 250cc'er met een overwienning in de eind klassering. Nu zondag wordt de eerste proef gereden voor het kampioenschap in Hand zame. Op de valreep heeft W.Z.K. uit Sint-Niklaas het behoud in de hoogste reeks van het wa terpolo kunnen verzekeren. Daarvoor was een volledige winst in Eeklo noodzakelijk en moest het Antwerpse Scaldis verliezen tegen C.N.T. Dat is allemaal gebeurd en W.Z.K. heeft aldus de bijkomende play-offs kunnen ontlopen. Begrijpelijke feestvreugde bij de Waaslanders die aan een wekenlange spannende degra datiestrijd uiteindelijk nog een gunstige wending hebben kun nen geven. Misschien behoor de dat aanvankelijk niet tot de verwachtingen en tegen M.Z.V. te Eeklo, kreeg W.Z.K. alleszins geen ge schenken aangeboden. Door de wilskrachtige Waaslanders werd nochtans met volle over tuiging gestart en tijdens de eerste periode werd tot twee maal toe voorsprong genomen. De lokalen wilden blijkbaar van de liefde niet weten en telkens klommen ze langszij (2-2). In de tweede time waren de zwemmers uit het Meetjes land bijzonder schotvaardig en W.Z.K. werd op achterstand gespeeld (7-5). De derde pe riode zou beslissend worden. Nadat de lokalen aan een 8-5 voorsprong geraakten, zouden de bijzonder geestcriftige Waaslanders nog zesmaal na elkaar scoren (8-11). Daarmee werd een duidelijke optie op de overwinning geno men en tijdens de laatste pe riode hebben de bezoekers ze niet meer laten ontglippen (10- 12). Toen even later de neder laag van het Antwerpse Scaldis werd medegedeeld, was het behoud van de WZK meteen een zekerheid. Scoorden de doelpunten voor de W.Z.K.: Nest De Maesschalck (4), Franky Lijssens, Jan Foubert en Filip De Meulenaer, elk twee en Walter Daelman en Vincent Geraert, één... Resultaten van het weekend: M.Z.V.-W.Z.K. Z.S.A.- C.N.T. D.M.-B.Z.K. G.S.C.-G.^.V. S.C.M.-A.Z.C. 1. A.Z.C. 2. G.S.C. 3. C.N.T. 4. S.C.M. 5. D.M. 6. M.Z.V. 7. G.Z.V. 8. W.Z.K. 9. Z.S.A. 10. B.Z.K. 10-12 8-11 23-10 14- 5 8-10 29 29 28 20 16 15 14 13 12 4 Roger Van Laere BOOGSCHIETEN Pascal Bal wedstryd in Frankryk Doordat de B.M.B.-wed strijd in Musson was afgelast kon Pascal Bal deelnemen aan een wedstrijd in Frankrijk te Domart sur Luze in een cross der 14 Naties. Een wat gladde en heuvelachtige omloop gaf hem een zestiende trainings- tijd, dit tussen alle internatio nale piloten waarvan wereld kampioen Vekhonen winnaar werd en waaraan Pascal als enige 125cc piloot deelnam. Met drie reeksen van rond de dertig minuten werd hij in de eerste serie 24ste, had een twintigste plaats in de tweede reeks om tenslotte in de finale- reeks sterk terug te komen naar een achttiende plaats. Zondag wordt de BMB-wed- strijd gereden te Genk waar ook de G.P. plaatsvindt der 125cc. i B.L.B. zondag in Oostkamp Zondag wordt de BLB-wed- strijd gereden in Oostkamp op het terrein "De Dikke Linde", een omloop met een drietal springheuvels en met kam- pioenschapsproeven voor ju niors 250cc en nationalen 250/ 500cc. (D.H.) Op 15 maart 1986 werd het schutterskampioenschap van de sektor Stekene - BNFLW (Belgische Nederlandstalige Federatie der Liggende Wip- schutters) op gang geschoten door de organiserende klub de winnaar van vorig jaar dus «Schuttershof» uit Sint-Pau wels. Opvallend ook weer dit jaar: deze wedstrijden boog schieten liggende wip komen zeer traag op gang: eind van de maand april kwamen slechts een twintigtal ploegen aan de schietlijn. Wat wél mag wor den vermeld is het feit dat inrichtende klub «Schutters hof» uit Sint-Pauwels met liefst 6 ploegen aan de lijn ver scheen! Verder slechts een twaalftal ploegen die hun kansen kwa men verdedigen tot nu toe. Na zeven weken kampioenschap dus een weinig belovende op komst.. Op volle kracht Maar.zo deelde ons het sek- torbestuur mee, deze trage start is een jaarlijks weerke rend verschijnsel. Immers, tot nu toe lieten zich reeds 60 ploegen inschrijven, zodat de achterblijvers zich zullen moe ten reppen om de hen passen de data te verkrijgen. Het sek- torbestuur spoort de klubs die nog niet inschreven dan ook aan om dit ten spoedigste te doen. Op heden werden dus een 80-tal ploegen ingeschre ven en met nog 10 weken wed strijdverloop voor de boeg is het sukses van dit BNFLW- kampioenschap nu reeds een feit. Dit was althans de mening van sektor-sekretaris Walter de Saegher. Ter inlichting aan de kandi daat-deelnemers en andere ge ïnteresseerden geven we hieron der een overzicht van de tot op heden behaalde resultaten. In ploegverband bereikten 4 ploegen het vereiste streefgetal van 16 punten voor een finale plaats: Klinge-Herleving met 20 punten, Wintervermaak uit Kemzeke met 16 punten, Pa linghof met 26 punten en ten slotte Stuyvenberg uit Kemze ke met 16 punten. Voor de prijs van de hoge vogels schoten Urbain Meer- schaert en Mamix de Rechter (beiden van «Klinge-Herle ving») en Louis Ketels (Schut tershof - Sint Pauwels) respek- tievelijk 12, 10 en 12 punten, terwijl vier deelnemers de 3 hoge van de wip schoten: Dan ny Van Puyvelde van «Klinge Grens», Lucien Ringoot van «Wintervermaak Kemzeke», Rudy Willems van «Palinghof Eksaarde» en Patrick Adriaenssens van «Stuyven berg Kemzeke». Voor de prfis van de kleine vogels tenslotte lukte enkel Gi no de Boeye van «Herleving» uit De Klinge 8 punten. Zoals elk jaar volgt ons blad het verloop van dit kampioen schap boogschieten en op gere gelde tijdstippen zullen we dan ook de tussenstanden meege ven ten behoeve van de boog schutters en alle sympatisanten van deze nog steeds groeiende sportbeoefening. T&T VISWEDSTRIJD IN DENDERMONDE Zaterdag had op de waters van de Brusselse Forten het interklubkampioenschap 1986 plaats. Door de enorme inzet van Theo Verhas, S. Vereecken en W. Verhelst werd het ook dit jaar een enorm sukses. De enige valse noot in dit gebeuren was dat de Baasroodse vissersklubs opnieuw hun kat stuurden, na eerst hun deelname verzekerd te hebben. Het lijkt wel alsof ze in Baasrode zeker niet by Groot-Dendermonde willen behoren. XRReeds van bij het begin de hoge nummersDolf Van was het duidelijk dat de mees- der Vreken die zich een hele te vis ging gevangen worden op reputatie aan het opvissen is op de Brusselse Forten, was duidelijk de beste. Hij haalde 2.770 gr. vis op het droge. Hugo Van Muylder, lid van de R.T.T.-vissers, en beter be kend in voetbalmiddens als doelverdediger van Club 83, haalde 1.820 gr. boven en werd daarmee tweede. In een interklub telt echter de persoonlijke prestatie niet, het zijn de vijf best geplaatste klubleden wiens prestaties tel len voor de eindzege. Daarin was O.F.C., de ploeg van Hugo Vercammen, alweer de sterkste. Met die 2.770 gr. van Van der Vreken en daarbij de vangsten van Robberecht (3e met 1.730 gr.), H. Vercam men (6e met 1.200 gr.), M. Vercammen (10e met 950 gr.) en H. Veyt (13e met 850 gr.) kwam Okapi aan een totaal gewicht van 7.500 gr. Dat was meer dan twee en een halve kilo meer dan de 33 Sanders, de eeuwige rivaal. De gewichten van de Sanders kwamen van Vereecken (5e 1.320) gr., Leon De Corte (9e 1300 gr.), Remy Ophalvens (11e 950), J. Jacobs (12e 910 gr.) en E, De Vos (16e 730 gr.) dus een totaal gewicht van 4.940 gr. Moed en Geduld eindigde als derde nog verderop. Met de gewichten van M. Van Den Eynde, ex-wereldkampioen (4e 1.430gr.), W. Alens (14e 840 gr.), G. Gobel (19e 680 gr.), René Van Goethem (23e 600 gr.) en P. De Feyter (33e 440 gr.) kwam het totaal ge wicht op 3.990 gr, R.T.T.-vissers pakte de vierde plaats. Treinvissers, waarvan C. Robberecht de eerste man werd, werd vijfde. K.W.B.- Grembergen eindigde als zes de en op de laatste plaats ein digden de Poldervisssers, Zij waren toch nog goed voor 2.370 gr. Van de 70 deelnemers, tien per klub, hadden er 46 iets gevan gen. De overigen kregen al leen water in hun net, of keer den hun net om, de moeite niet waard om te laten wegen. Het totale gewicht gevangen op die zaterdagnamiddag is 34,120 kg. Dat komt op een gemiddelde van 490 gr. per visser, niet zó veel dus. Dat kon echter de mannen van Okapi niet deren. Zij vierden feest en dat er ettelijke vaten sneuvelden is te begrijpen. Dat het nu gauw 23 augustus is. Dan weten we wie Dolf Van der Vreken opvolgt als indivi dueel kampioen. J.R. JEUGDVOETBAL Snooker. Snookerklub «Stad Leuven» op de Grote Markt van Sint-Niklaas organiseerde een kampioenschapstornooi. Voorzitter Antoine Verhulst werd algemeen kampioen, Rudy Van jeugdvoetbal. De provinciale juniores van SK Sint-Niklaas verloren nipt met 1-2 tegen Hove was tweede, Mare Nijs derde, Danny Van Hove vierde en Annick Vereecken vijfde Denderhoutem (dw) (dw)

De Voorpost | 1986 | | pagina 26