OVERWINNINGEN VOOR VERTENTEN, VAN CLAPDORP EN BAEYENS SEIZOEN BIJNA TEN EINDE Optiek De Bisschop laat een steek vallen! VERH0FSTADT BEVESTIGT DEN DRAVER RECHT OP DE KAMPIOENSTITEL AF VAN CAUTEREN EN PICCADILLYSHOTTERS SCHIETEN MET SCHERP! MINIVOETBAL De Voorposf- 20.3.1987 - 31 Albo 6 Vera. V.D. Straeten 1 Thuisploeg weet van geen stoppen meer en nu werd een nochtans technisch goede be zoekende ploeg ruim geklopt. Halfweg kon het nog alle kan ten uit maar de derde periode was voor Albo. Standen 1-0, 2- 1, 5-1, en 6-1. Hans De Graef doelde 3 maal. Eric éénmaal. Luk Poppe en Van Eetvelde Johan ook éénmaal. Marcel Verbeeck redde de eer. Pat. Van Cauteren 16 De Balans 6 Robert Van Dorpe in de rol van topscorer met 7 doelpun ten! Genoeg om De Balans te overwinnen, maar er waren nog doelschutters! Bart De Kegel 3, Guy Goossens en Kris Geerts elk 2, Rudi Vercaute- i en Chris Van Cauteren elk één. Tegen dat geweld konden tegendoelen Paul Herwege 3, Roger Christiaens 2 en Dirk De Bock één. Standen 4-1, 11- 3, 11-4 en 16-6. Dr. De Pieker 2 Young Piccadilly Shotters 23 Na hun overwinning tegen O 1 N verleden week gingen de bezoekers er nog meer tegen- en de score zegt genoeg. Joris De Nijs en Johan Come- lis maakten elk zomaar 8 tref fers! M. Eeckhoudt 3, René Van Marcke 2, Dirk Raes en Mark Schollier elk één Ph. Van Doorslaer en Albert Van Hecke konden éénmaal tegen- doelen! Tussenstanden 1-5, 1- 8, 2-11 en 2-23!!! O N Bontinck 6 Aveve Colman 2 De leidersploeg schijnt zich herpakt te hebben na de ne derlaag verleden week. Maar zij hebben toch moeten wach ten tot de laatste periode om te zegevieren. De afwezigheid van De Daele wordt meer dan een zware handicap voor de volgende weken! Standen 1-1, 2-1, 2-2 en 6-2. Luk Haentjens 3, Luk Demets 2 en Baranski Robert één. Walter Colman lukte de 2 tegentreffers. baut 2 en Etienne Landuyt één. Erik en Adriaan Van Huisstede elk éénmaal. Stan den: 2-0, 9-0, 13-1 en 16-2. Arsenal Shamrock Deugddoende zege voor thuis ploeg want zonder topman Piet Abbeel loopt de scoormachine niet zo goed. Werner Uytter- sprot 4 treffers Andre Maes 3, J.P. Vehent en Andre V.D. Poorten elk één. Carlos Van Hecke, Phil. Van Dorpe en Peter De Loose konden één maal tegendoelen. Standen 2- 0, 3-1, 6-1 en 9-3. Reeks B Klodde-Van Heule 9 Topspin 5 Zeer snelle en sportieve wed strijd met twee ploegen die aanvankelijk zeer aan elkaar gewaagd waren. De eerste en tweede periode bleven zij zij aan zij maar de derde time maakten de thuisspelers vier FordNeyt 16 doelen tegenover nul voor de Sanitair De Witte 2 bezoekers! De vierde periode Normale zege tegenover hek- waren zij weer even sterk maar kensluiter die leergeld moet het verschil was gemaakt in de betaien VOor hun eerste seizoe- vonge periode. Standen 2-1, 3-- ni Luk De Maeschalck 5, Er- 3, 7-3 en 9-5. Jan Van Acker wjn V.D. Cauter en Abdella en Vincent De Smedt ieder 3 Bouharrak elk 4, Mark Herre- treffers. Peter Van Eetvelde, Edmond Van Driessche en Rik Vehent elk één. Bij Topspin doelden Wim Van Acker vier maal en Erwin Van Damme éénmaal! Optiek Dc Büschop 3 VETERANEN ZELE Uzerw. De Pik - Restaur. De Bekerwedstrijden kwartfinale! Kroon 4 Onverwachte opdoffer voor de thuisploeg die in de derde pe riode niet konden besluiten wat later hun verlies betekende. Standen 0-0, 2-2, 2-3 en 3-4. Peter Boeykens 2 en Léo Van Cauwenberghe één. Zorgden Vidiokoutheek voor de verrassing V.D. Hae- gen Goerges 2, D. De Vlee- schouwer en Antoine Van Lo keren eik één. DE FONTEIN, STUBE en 0 N SPORTIE VE VERLIEZERS!!! O N Bosman 2 Een bezoeker waar alleen Etienne D'Hollander en Luk Poppe éénmaal konden doelen kwam ruim tekort tegenover André De Waele met zijn vier treffers, John Coles en Eddy Zaalvoetbal. Tapijtfabriek Desso organiseerde op 14 maart haar eerste zaalvoetbaltornooi. Volgende afdelingen namen eraan deel: Artos, Brückner, Ververij en Administratie. Sportschepen Jan Van Damme overhandigde de trofee aan de mannen van de Ververij in het bijzijn van direkteur J. Duiverman. Het initiatief is blijkbaar vatbaar voor herhaling, aan het aantal deelnemers te zien. want halfweg was het nog 1-1, maar vanaf de derde periode toonde de thuisploeg zich al tijd één doeltje beter. John Christiaens 2, Giuseppe Bux, Raimond Van Driessche en J.P. Cjristiaen elk één treffer. Paul Landuyt 2, Marcel één en Freddy Massart één. MOTORCROSS Telelec Stube - Van Driessche Chris De Waele schoot eens te Van Lokeren elk één doeltje, meer uit zijn krammen en Standen 2-1, 3-1, 3-2 en 6-2 scoorde eventjes 6 treffers. Mark Van de Velde 3 en Paul De Waele één. Tegen dit ge weld was niets aan te vangen alhoewel de aftekening er maar kwam tijdens de derde periode en ook in de vierde. Polleke Van Elsuwege. klein maar dapper, die zich nooit verloren geeft lukte drie doel punten en J. Cl. Verschueren één. Standen 2-1, 3-2, 6-3 en 10-4. Bouw. Van Akeleyn Slag. De Strooper MINIVOETBALKERN DENDERMONDE Garage Rotthier 5 Fiat Verheyden 3 Thuisploeg lukte het nog eens om te winnen maar dit gebeur de in de laatste time. Standen: 2-1, 2-2, 2-2 en 5-3. P. De Maeschalck 3, Tazoumbite en V.D. Velde elk één. P.V.D. Velde 2 en Paul Maes één. Deze wedstrijd werd gestopt Wat een doelpuntenfestival na de eerste time die eindigde - maar een bezoekende ploeg op 0-3 met doelpunten langs die het spel meespeelde en Dirk Schatteman, André Bos- sportief tot het einde zijn wed- mans en Mark Goossens. strijd speelde en dit met vier Thuisploeg welke met vier spe- spelers! De tussenstanden wa- Iers aantrad kwam de tweede ren 5-0, 10-0, 12-2 en 23-4. periode met drie man op wat Julien Poppe 10!!! Albert Van reglementair niet mag. Er Beveren 6, Frank Goossens 3, moet minstens met vier gestart Etienne De Block en Werner worden. Hiermede heeft de De Wilde elk 2. Bij de verlie- thuisploeg waarschijnlijk een zers Guido Poppe 3 en Ronny hogere verliesscore dan 0-10 Feusels één. (forfait) vormden, maar langs de andere kant kunnen wij de spelers van voormelde Mitsibushi 5 ploeg zeker géén proficiat De Fontein 4 wensen voor de Fairplay of Niets liet voorzien wie de win- Sportiviteit als zij dit laatste naar ging worden vandaag woord beter verstaan!!! Vorige week werd de op één na laatste speeldag van het seizoen 86-87 afgewerkt. Kar- navalitis heeft echter toegesla gen en ondergetekende kon niet op pad gaan om gegevens te verzamelen. Wel is er een verslag van de donderdaga vondmatch tussen OKA-KSA en Jeugd zonder Club. De mannen uit Schellebelle won nen verrassend met 10-4 en voor JzC zijn de kwalifikatie- kansen nu foetsie. De wed strijd Blue Stone - Slaus kreeg forfaitcijfers mee ten voordele van Blue Stone. Ook KSA Sint-Gillis gaf forfait. Tegen Nottinghem kwam het met slechts drie spelers opdagen. In tweede afdeling staat Lada de Leu op één puntje van de titel. Tegen Rond Punt. zon der Jacobs, Leys, Lelie, Yse- wyn, Matthijs en Van Uyt- vanck, werd gemakkelijk ge wonnen: 13-1. Blauwe Dui vels, onmiddellijke achtervol ger van Lada de Leu, pakte Sporthuis in met 25-3, jawel! Blauwe Duivels speelt nog te gen Rijkswacht, dat degra deert naar derde afdeling. La da de Leu echter mag uitko men tegen Minisparta, een haalbare opdracht. Laat de bloemen maar komen. OKA-KSA - Jeugd zonder Club 10-4 Verrassende doch verdiende overwinning voor de ploeg uit Schellebelle tegen Jeugd zon der Club, dat aanspraak meen de te maken op een plaatsje in tweede afdeling. Dat mag het nu, met nog een match tegen Botterboys op het programma, wel vergeten. De beide klubs uit Wieze zullen ongeslagen kampioen Botterboys verge zellen. In een wervelende eerste pe riode, volledig door OKA be heerst, geraakte JzC 4-0 ach ter. De Wilde (2), Van Bock- stael en Becqué waren de goai- getters. De bezoekers stonden meteen voor een té diepe kloof. In de tweede periode speelde JzC-keeper zich in de kijker. Met enkele schitteren de tussenkomsten hield hij de dubbele cijfers op het bord. Enkel De Winter *on twee maal scoren. Met een doelpunt van Baert aan de andere kant gingen we rusten met 6-1. Het verliep evenwichtiger in de derde periode. Het over en weer golvende spel leverde vijf doelpunten op. JzC kon drie maal scoren via topschutter Baert (2) en De Bondt. Aan de overzijde scoorden De Winter en Drieghe. De stand was 8-4 Bij het begin van de vierde periode. Daarin waren er geen moeilijkheden meer voor OKA-KSA, dat de voorsprong kon behouden en in dc slotfaze zelfs vergroten langs Becque en Van Bockstael. OKA-KSA: Peter Van Bock stael, Eric Stroobant, Dirk Becqué. Antoine De Winter, Hans De Wilde en Daniël Drieghe. Jeugd zonder Club: Dirk Baart, Rik Drieghe, Dirk De Bondt, Geert De Smedt, Jan De Brabander, Kris Fierens, Tuur Wuytack en Gerrit Van der Vreken. Volgende week krijgt u zeker de uitslagen van deze 21* speel dag, samen met die van de 22' en het eindklassement. Daarna volgen nog de halve finales en finale van de bekerwedstrijd waarna met het jaarlijks bal dat dit jaar plaats heeft in de sporthal van Appels dit sei zoen wordt afgesloten. Verslagen krijgt u nog van de verschillende tornooien zoals dat van de Stationboys (10-4), Brandweer (mei), Ropers (30.5), Rijkswacht (13-14.6), Donckstraat-kermis en Cali- mero Club 83. J.R. Minivoetbal. De ploeg van KSA Singulis speelt in de NOMB-kem Dendermonde (foto p. hermans) Verhofstadt is aan een suksesvolle tweede ronde bezig. Na de zege tegen vierde geklasseerde Sobofi is ook MVC Lebbeke niet verder gekomen dan een gelijkspel. In de onderste helft van de rangschikking deelden alleen Dendermotors en Honky Tonk de punten, al de anderen werden puntenloos huiswaarts gestuurd. Uitslagen D.V.V. - Kleding Octaaf 4-11 Sobofi - De Markt 11-4 Dendermotors - Honky Tonk 5-5 Verhofstadt - MVC Lebbeke 4-4 A.V.D. - Givana uitgest. Eves - Minishotters 2-6 Zwambershof - FC Stoom 16-3 Rangschikking 1. Kleding Octaaf 2. Givana 3. Zwambershof 4. Sobofi 5. MVC Lebbeke 6. Minishotters 7. A.V.D. 8. De Markt 9. Verhofstadt 10. Honky Tonk 11. Dendermotors 12. D.V.V. 13. Texaco Appels 14. Eves 15. FC Stoom 24 22 2 0 192 73 44 22 21 1 0 216 67 42 23 17 4 2 215 89 36 23 15 8 0 154 138 30 23 14 7 2 137 104 30 23 13 9 1 148 127 27 23 13 10 0 134 113 26 23 9 10 4 114 130 22 24 9 12 3 97 107 21 24 6 14 4 112 165 16 24 6 15 3 96 135 15 23 5 16 2 105 161 12 23 5 16 2 79 166 12 23 4 18 1 89 200 9 23 3 20 0 92 207 6 B.L.B.-MOTORCROSS IN MELSEN-MERELBEKE Minivoetbal. De dames van M.J.-Girls speelden tegen een lokale formatie in de Sint-Gillisse Sporthal. Het werd wel 2-2 maar de Vissershof-supporters beleefden een geweldige avond (c) BERLAARSE MINIVOETBALKOMPETITIE Totnogtoe heeft Den Draver dat al 343 potten mocht inkas- 4. Spectrum 31 op 22 wedstrijden nog maar seren. 5. Melior 29 één keer de nederlaag geleden 6. Baert 27 en zit dus uitstekend om de Uitslagen 7 Joli's titel in de wacht te slepen. Den Draver-Joli's 12-0 8. Joker Vorige week werd Joli's het Gredi-Melio 3-3 9. Minibond slachtoffer. Door veelvraat Gorion - Pompierken 6-3 10. BAC Den Draver werd het met 12-0 Joko - Scarlet ingeblikt. 5-06a Argenta - Pluim 5-2 B-reeks Een verrassende uitslag voor Regina - Moriaens 4-4 jGorion Spectrum dat met 4-11 verloor Sportieven - Baert 7-3 2. Regina tegen Joker Pavo Sport, een Spectrum - Joker 4-11 3. jQko ploeg die meteen aan een her- BAC-Minibond 2-7 4 Dima opleving toe is. 5. Pa&Gijs De beste goalgetters zijn uiter- Passement 5 Moriaens aard de mannen van Den Dra- A-reeks 7. Pompierken ver die al 237 keren de weg j. Den Draver 42 8. Argenta naar het doel vonden. Hun 2. Sportieven 37 9. Pluim tegenpool is Pluim - Riviera 3. Gredi 35 In deze derde wedstrijd van de B.L.B. kwam er een Sep de snelste in de start. Het overwinning uit de bus voor junior Kenny Vertenten bij duurde echter niet lang of hij de 250cc-ers. Franky Van Clapdorp, kon by de seniores werd door De Vijlder wegge- 125cc de rol van broer Luc overnemen en Eric Baeyens A A U"A "~u* A" won by de nationalen 500 cc. Peter Dhanis kreeg een tweede plaats by de inters 500cc en Ronny Heyrman was derde by de juniores 125cc. Angelo Saman startte als eer- koersen de anderen voor de ste bij de juniores 125cc, voor tweede plaats zal laten strij- Keyenberg, Letens, Roegiers usu, uwe ivcci waa ci amiu -, De Gezelle. Terwijl Saman genoeg tussen Wibo, Van ^rape en daarte8en kan er Deze keer was er strijd drumd. Deze had echter in de eerste reeks al de eindzege verspeeld. Volckerick zat weer goed geklasseerd maar Fran- ckaert is duidelijk nog niet in goede doen. De eerste kam- pioenschapsproeven zijn ech ter maar op 3 mei in Moer- heelwat veranderen. goed in de kopgroep kon blij- Clapdorp, De Keteleire, Brug- ™:eiwat ven, rukte Ronny Heyrman op geman en De Vadder. Luc He' werd een onbedreigde naar de tweede plaats. Hij Van Clapdorp was in deze eer- ^eekszege voor Lieven De maakte een sterke indruk maar ste reeks pas op de zevende X1J lr' °r ,^ef ,en hij werd door de wedstrijdlei- plaats gestart, kwam op de V»n Poelvoorde me. Volcke- der uit koers genomen omdat derde plaats maar stuitte daar nck OP1"6"* °P de veertiende hij zijn rugnummer kwijt was. op Wibo die geen handbreed P'aats- De eindzege ging naar Hij moest stoppen om dit in toegaf. In de tweede reeks ge- ^eP' J1Van P°elvoorde en orde te maken. Ronny kon raakte De Keteleire het snelst ande Meerssche. Dc Vijlder echter snel zijn vest uitspelen weg maar een zegedriftige werd. n°g zesde, Volckerick en aansluiten op de zevende Franky Van Clapdorp was veertiende en Franckaert vyf- piaats. Chris Vercauteren moeilijk te houden. Hij zorgde tiende- kwam goed uit de start maar meteen voor een veilige voor- zjjspannen een val in de eerste ronde sloeg sprong. Luc Van Clapdorp. v, hem terug. Ingmar Smet reed ook nu pas als achtste vertrok- Na fen *al?e s.tart m°esten de opnieuw een opgemerkte wed- ken, kwam na enkele ronden P"°|en herbeginnen. Chavatte remonteerde van een als vierde voorbij maar moest r„e aarL d^ A "-®' V°°r naar een vijfde door een hapering terrein strijd twaalfde plaats. Ook Pascal Stremersch prijsgeven. In de laatste ron- Aemhoudt, Van Bellingen en Ramon. Omer Van VUerber- deed het goed met een negen- den kwam hij nog geweldig 8he ™as zfsde we8> - "J- 6 - 6 Rombaut-Osselaer en De Wil de plaats. Patrick Van Vlier- opzetten en Wibo en Brugge- berghe startte flauw en nam man moesten nog aardig op de"Van Driessche. Er haperde geen risiko's want hij eindigde hun tellen letten. Luc werd !f,ts. ,aan de machine van De achttiende. Nico Haeck reed nog vijfde. De eindzege ging en 1 verzeilde op de geruime tijd in de eerste tien, hier uiteraard naar Franky laatste plaats. Werner Lau- maar werd nog zeventiende Van Clapdorp, voor Wibo, De )vers', Pas a*s veert'ende vo°r" Keteleire, Bruggeman en Luc bijgekomen in de eerste ronde ppn nnmprtp iikp u/f*n. door allerlei moeilijkheden. Uiteindelijk finishte Saman als Van Clapdorp. vierde en Heyrman als zesde. In de tweede reeks kwam De Nationalen 250-500cc reed een opmerkelijke wed strijd en eindigde als vierde. De reeks werd gewonnen door Meulemeester en De Gezelle In de eerste reeks kwam Will Bellingen, voor Ramon als snelsten uit de start maar na Van Hoof eerst uit de start, Aemhoudt. Zesde werd de eerste ronde nam Ronny voor de opnieuw gestarte Axel Rombaut-Van Osselaer, ze- Heyrman de leiding over. De Holvoet, Den Dekker en Van ^®?d? Jan Ossc 1 aer-Van andere piloten kwamen niet zo de Voorde. Ook in de tweede yherberghe, twaalfde De Wil- goed uit die eerste ronde, maar ronde reed Van Hoof aan de de"Van Driessche, dertiende we zagen toch een prachtige leiding, voor Holvoet en een an den B°ssche-Fruytier en remonte van ondermeer Sa- fel aandringende Goethals. £en ëevaUen Omer Van Vlier- man, die nog negende werd. Herman Lenaerts passeerde berghe was vijftiende. Stremersch werd elfde en Van als elfde en Peter Hemelaer Fetrus «~ock met Luc Lan- slechts als 22e. Half-wedstrijd duyt werden m deze reeks uit was ook Van Loev bij het leidend trio gekomen. Vlierberghe veertiende. Uit eindelijk werd Heyrman als tweede afgevlagd, terwijl Ing mar Smet door breuk werd naerts was dan negende uitgeschakeld. De eindover- Hemelaer zestiende. Van winning ging opnieuw naar Hoof won voor Goethals, Van Andy Roegiers na een dubbele Loey en Holvoet. Lenaerts reekszege, tweede was De Ge- werd elfde of vijfde 500cc-er zelle, voor Heyrman, Keyen- en Hemelaer moest na een val nog vrede nemen met een 22e plaats. In de tweede serie vertrok berg en Saman. Juniores 250-500cc Zoals verwacht werden deze Baeyens als eerste, gevolgd reeksen beheerst door de door Den Dekker, Hinsen, 500cc-piloten Jan Jansen en Goethals en Van Kruyssen. Luc Dauwens. Toch kwamen Baeyens kon tot half-wedstrijd de 250-ers goed aan hun trek- standhouden, maar werd dan ken. In de eerste reeks kwa- verdrongen door Goethals, men Verhulst, Wullens, De- terwijl Holvoet verrassend lannoy en Vertenten flink uit kwam opzetten. Door een ha- de verf en zorgden voor span- pering werd hij zesde. Herman ning. Kenny Vertenten komt Lenaerts startte ais dertiende bijzonder sterk op het voor- en Hemelaer als vijftiende, plan. Luc Hemelaer en Geert Tenslotte werd de reeks ge- Bruggeman startten niet zo wonnen door Goethals, vooi goed en kregen een 16e en een Baeyens en Keyenberg. He- 23e plaats. Ook in de tweede mclaer werd twaalfde of zesde serie was Jansen als eerste 250cc-er en Lenaerts zestien- weg, nu voor De Letter, Ver- de. Bij hem draaide het blijk- hulst en Dauwens. Vertenten baar vierkant, al traint hij waren opnieuw Ramon, Van Bellingen en Chavatte als de eersten weg, maar onze piloten konden zich een betere plaats verzekeren, vooral Wener Lauwers. Ramon won en Lau were werd vierde; Petrus De Cock zesde, Paul Van Osse- laer-Van Vlierberghe achtste, De Wilde-Van Driessche tien de, Rombaut-Van Osselaer elfde en Van den Bossche- Fruytier dertiende. De eindstand was voor Van Bellingen, gevolgd door Ra mon, Aernhoudt en Lauwere. Paul Van Osselaer met Luc Van Vlierberghe kwamen op de zesde plaats. Internationalen 500cc w_ Wim Van den Eynden kwam wonnen *^ror*Goeth^s7voor be start, voor Joos, Dhaemere en Dhanis. Hugo Dhaemere blijkt zijn goede prestaties verder te was eerst rond de tiende plaats voortdurend te zien maar begon aan een week. gedurende de zetten, al zien we dat ook Pe ter Dhanis in een betere kondi- tie geraakt. Dhaemere en Dha nis namen de leiding over e geweldige opmars. Na enkele De eindzege bij de 250cc-ere jetjF Dauwe geraakte op de ronden was hij reeds derde of was dus voor Goethals, voor de. plaats vanuit achtste po- eerste 250cc-er. Het werd ech- Holvoet en Mangnus. Peter ter in de laatste ronde nog een Hemelaer werd tiende. Bij de spannende strijd tegen Doens, 500c-ers gingen de bloemen die nog nipt winnaar werd, naar Baeyens, voor Van Loey voor Vertenten. Luc Hemelaer en Den Dekker. Lenaerts was werd tiende, terwijl Geert zesde. Bruggeman van een 26e naar een 16e plaats terugkwam. De Internationalen 250cc eindstand bij de 250-cc-ers Kees Sep schijnt stilaan in kon- ging naar Vertenten, voor Ver- ditie te komen. Hij kwam als hulst en Dierkens. Luc Heme- eerste uit dc start, voor Valen- sitie. Patrick Boesman pas seerde ongeveer als twaalfde en Ronny Vercauteren op een flauwe zeventiende plaats. Het trio Dhaemere, Dhanis en Dauwe werd niet verder be dreigd en voor de overige plaatsen kwamen Joos, Van der Made en De Splender in aanmerking. Boesman werd zestiende en Vercauteren ne- 23 laer werd achtste en Geert tijn, Meganck, De Keuckethire gentiende. In de tweede reeks Bruggeman twaalfde. In de en Van Ham. Ronny Volcke- 500-cc-reeks ging de zege naar riek passeerde als zesde, ge- Jansen, voor Dauwens en Pari- volgd door Gian Franckaert. Lieven De Vijlder geraakte verward in een valpartij. Na enkele ronden was hij elfde reed Dhaemere al direkt als eerste en Peter Dhanis kwam als vijfde uit de bocht. Peter Dauwe zal ook mee vooraan, maar door een val moest hij gekwetst aan de arm uit de wedstrijd. Dhaemere won deze reeks, voor Van Der Made, ste reeks ging Wibo het snelst bij Volckerick en Franckaert Dhanis en De Splender van start, maar werd snel ver- die uiteindelijk veertiende en A J daens. Seniores 125cc In deze reeks werden enorme maar door een fout moest hij tijden gerealiseerd. In de eer- inbinden. Er haperde ook iets drongen door Franky Van negende werden. De Vijlder Clapdorp, die de 125cc-tech- was tiende. Van Ham won niek goed onder de knie heeft voor Sep en Van Poelvoorde, en wellicht in de volgende Ook in de tweede reeks was eindzege was dus voor Dhae mere, voor Dhanis, Van der Made en De Splender. MINIVOETBAL KERN ZELE

De Voorpost | 1987 | | pagina 31