Vlaams talent meer kansen bieden Mllleujaar start morgen Stadsgenote Laura Vidy exposeert te Ruisbroek Aalsterse Academie met veelbelovend Barokkoncert Hugo De Pot met Amerikaanse aanpak Sint-Barbara met Provinciale Voordrachtwedstrijd De sociale verkiezingen naderen Vakantlespeelpleinwerklng tijdens paasvakantie De Schakel zette filmscenario op de planken 1 4 - 20.3.1987 - De Voorpost Niet om karnaval te vieren kwam Aalstenaar Hugo De Pot, een jonge veertiger uit Canada terug naar de Keizerlijke Stede al heeft hy wel eens degelijk de bloemetjes in zijn geboortestad buitengezet en by het pakken van heel wat Aalsterse pinten tussen pot en pint wel met een aantal kennissen van vroeger terug aangeknoopt. Evenmin als pottekyker om te vernemen hoe het momenteel gestaan en gelegen is met het kultureel centrum. Vele jaren terug werd hy immers vaak vernoemd als toekomstig direkteur van het Aalsters kultureel centrum maar het duurde hem te lang en om zyn kandidatuur te stellen zou hy immers te laat zyn gekomen. Niet alleen uit heimwee want in de zowat 20 jaar verblyf in Franssprekend Canada, in Quebec, was hy misschien wel 20 keer terug in de Ajuinenstad. Op woensdag 25 maart vliegt hy immers terug naar Québec. Hij komt wel weer want op zondag 3 mei is hy alleszins present op het Vlaams- Nationaal Zangfeest samen trouwens met stadsgenoot Herman Slagmulder. Hugo De Pot komt even min weer om ons nu eens voor altijd diets te maken hoe het allemaal moet ge beuren. Ons komen bele ren ligt niet in zijn aard. Wel is hij gekomen om kontakten te leggen want hij broedt momenteel een aantal projekten uit die hij voorlopig liever voor zich zelf houdt. U hoort er dan wel van. Ter gelegenheid van het Vlaams Nationaal Zangfeest ziet u hem wel op de beeldbuis in een pro gramma voor derden. Hugo De Pot was, in en blijft een Vlaams-Nationa list. In zijn kontakten met Belgische ambassades en vertegenwoordigers aller hande over de wereld heen werd hij al te vaak gekon- fronteerd met Vlaamson kundigen of -onwilligen. In Canada kwam men op de ambassade bij een telling zelfs tot de slotsom dat er geen Vlamingen onder de aanwezige Belgen waren. Men had hen inderdaad bij een enquête laten invullen welke taal ze in de heimat spraken en vermits Vlamin gen hadden geantwoord dat ze «thuis» Nederlands praatten had men hen dan maar gewoon bij de Neder landers (lees Hollanders) geklasseerd. Maar aan aktieve politiek wil Hugo De Pot zich aller minst bezondigen. Elk ini tiatief, om het even uit wel ke politieke hoek het komt, dat de Vlaamse belangen en kuituur stimuleert juicht hij volmondig toe. Politici zijn voor hem allemaal één pot nat die liefst elk potje dat hen niet bekt gedekt laten. Ballet De twintig jaar die Hugo De Pot in Canada door bracht, splitst hij graag op in twee decennia. Eén ge wijd aan ballet en één aan massaprodukties. En nu start hij een derde tienjari ge periode. Na een zomer- stagen in Québec vormde hij een balletgroep met ge- selekteerde elementen uit de dinamische gymnastiek. Een eigenlijke balletoplei ding had De Pot niet gehad doch hij inspireerde zich op Béjart en ging aan het ex perimenteren met zijn «Ars gymnastica» dat later evo lueerde naar «Les Ballets moderns du Québec» waar mede hij triomfen boekte. Ook in Europa en niet in het minst vele jaren terug in «De Rink» wat stond voor «Rollskating» zijn full-time job in het onder wijs aan de High School te Québec had hij toen reeds lang opgegeven. Massaprodukties Zijn volgend decennium was vooral gekenmerkt door ophefmakende massa produkties waarvan de meest prestigieuse wel de openings- en slotplechtig- heden van de Olympische Spelen van Canada waren. Maar verder ook een pater- nosterlange reeks massale manifestaties als «Cri de lumière», «Les beaux di- manches», «La coupe du monde», «La semaine du Canada» en vele andere. Vlaanderen en Canada In de komende jaren wil Hugo De Pot zijn tijd ver delen tussen Vlaanderen en Canada. In Canada de pro jekten die hem worden aangeboden verder blijven realiseren en in Vlaande ren. Hij richtte dan ook «Flandria International» op en wil met steun van minis teries waar hij zijn entrées heeft o.m. KMO-produk- ten uit Vlaanderen kansen bieden op de Canadese markt. Via een kulturele manifes tatie kan ook promotie ge maakt worden voor kom- merciële produkten. Het ene mag net andere niet uitsluiten. Trouwens ook het artistieke zelf moet za kelijk aan de man worden gebracht. Vlaanderen is rijk aan talent allerhande maar dat moet dan op ge motiveerde wijze worden geexporteerd. Sponsering kan daarbij een grote rol spelen. In Vlaan deren wordt nog te veel gekeken over hoeveel geld men beschikt en daarnaar richt men zich dan wat te brengen manifestatie be treft. Uiteraard is zulke aanpak beperkend. Hugo De Pot ziet het liever op zijn Amerikaans. Men plant een projekt en moet dan maar de geldmiddelen vinden om het gestelde te kunnen realiseren. Alleen moet gelet worden op be perking van de schade die sponsoring quasi onvermij delijk meebrengt. Wat er in de komende maanden zal gerealiseerd worden van de vele projek ten waaraan Hugo De Pot momenteel laboreerd blijft uiteraard ook voor ons nog een .vraagteken. Maar hoopvolle perspektieven bakenen zich alleszins af. LH De Koninklijke Aloude Rederijkerskamer Sint-Barbara «Arbeid en Kunst» organiseert andermaal haar traditione le, in de lift zittende Provinciale Voordrachtwedstrijd. Op woensdag 18 maart gingen de deelnemers van start in de Muziekzaal van het Groen Kruis, Sint-Jorisstraat 26 te Aulst. Leden van de jury zijn letterkundigen Aleidis Dierick, Wouter De Bruync en Julicn Librecht, akteur Mandus De Vos, laureate van de akademic Jef De Koninck en namens de Kamer zelf voorzitter Marcel Crombeen, sekretaris Louis Janssens.n André Van Der Eist en Marijke Baeyens. Deken is en blijft Theo Van Gijseghem. De uitslagen zelf worden seproklamcerd op vrijdag 10 april te 20 u. in de feestzaal van het stadhuis samen met optreden van expressiegroep Vredon, muziek- intcrmczzi en optreden van de laureaten. LH Op de drempel van de plechtige opening van het Europees Jaar van het Leefmilieu in Groot-Aalst werden een aantal informatie-avonden georganiseerd. Schepen van Leefmi lieu André Doorns wil de bevolking Inderdaad sensibilise ren voor deze uiterst belangwekkende problematiek. Morgen zaterdag 21 maart, kampt moet worden tegen eerste dag van de lente, wordt o.m. varkensmesterijen of op het binnenplein van het hondenkwekerijen. Ervaren Oud-Hospitaal, uitgerekend werd dat meest respons voor --- r op de plaats waar de eeuwe- de infovergaderingen kwam Maar in de bloedeigen omge- noude boom ter ziele ging wel- waar de Dienst Leefmilieu te pees Jaar van het Leefmilieu een «nieuwe lente» wordt nu de milieuproblematiek door de 12 lidstaten van de EEG op de hitlijst wordt geplaatst. Een reeks milieurampen als Seve- so, Bophal, Tsjcrnobyl en de ramp met het Rijnwater schud den de mensen wel even wak ker doch raken vlug vergeten. ligt licht wegens wijzigingen aan gast was bij een vereniging, de waterspiegel door de bouw- Daar werden tot 180 belang- werken aan het Kultureel Cen- stellenden geteld terwijl op trum, een beuk geplant te 15 u. sommige plaatsen men niet zo Na een optocht van Oud-Hos- veel verder ging dan een tien- pitaal naar belfort wordt in de tal. Het gaat nochtans om een gemeenteraadzaal een «ge- interessante info-avond waar- meenteraadszitting» gehouden bij een duidelijk gemotiveerde Tie' waarop scholen, miliéuvereni- en van wanten wetende Alfons gingen en individuelen hun op- Callebaut via een uitaebrcide en aanmerkingen over leefmi- diamontage de problematiek lieuproblemen kwijt kunnen, in de verf zet, o.m. met tref- Waarnemend burgemeester fende beelden over de aktie Anny De Maght leidt de zitting «Groene straten», en de fraktievoorzitters der di- Op vrijdag 8 mei is het dan de verse partijen zullen hun «Milieudag waar toehoorders standpunten uiteenzetten, op deze avonden terecht kun- Schepen André Doorns zorgt nen om een aantal plantjes op dan voor de slottoespraak. te halen. Ook de scholen heb- Bij de reeks informatieverga- ben een zeer valabele inbreng deringen die reeks gaat nog door deelname aan een teken- verder viel het wisselend wedstrijd en «bestellen» van sukses fel op. In deelgemeen- bomen. Het loopt in de dui ten waar de industrie minder zenden, opdringerig is schijnt de be langstelling voor de leefmilieu- Nieuwe lente proolematiek latenter. Alhoe- Leefmilieuschepen André wel ook in deze dorpen ge- Doorns hoopt dat het Euro- Op zondagvoormiddag 29 maart heeft in de barkelder van 't Groen Kruis de verbondeiyke startdag van de sociale verkiezingen plaats. U wordt er te 10 u. verwelkomd door ACV-verbondssekretaris Piet Van Tittelboom en na een sfeervolle diamontage toegesproken door nationaal ACV- sekretaris Robert Van de Poele. Een festiviteit die muzi kaal omkaderd wordt op Vlaamse volksinstrumenten door «Moezelaar». Ondernemingsraden Zo zorgt de wet op de onderne mingsraden ervoor dat de werknemers kunnen meewe- ten, meebespreken en meebe slissen wat op ondernemings- vlak gaande is. Meeweten slaat op het informatierecht van de werknemers. De patroon moet langs de on dernemingsraad de werkne mers èlle inlichtingen verschaf fen vóór hij een beslissing neemt. Deze informatie slaat op per soneelsaangelegenheden, de ekonomisch-fïnanciële toe stand en vooruitzichten, de marktproblemen, de organisa tiemoeilijkheden, over alles wat voorbij is en wat hij zin nens is te doen. Meespreken betekent dat de afgevaardigden van de werk nemers in de ondernemings raad over al die ontvangen in formatie en de bestaande plan nen hun gedacht kunnen zeg gen, hun bemerkingen maken en zelf voorstellen kunnen doen. De werknemers kunnen langs hun afgevaardigden hun stem laten horen. Vooraleer een be slissing te nemen weet de pa troon wat zijn personeel ero ver denkt, wat hun bekommer- algemeen nog altijd dat de pa troon wel zelf moet beslissen maar toch ook dat hierin reeds rekening moet gehouden wor den met de adviezen uitge bracht in de ondernemingsraad en dat hij die beslissingen moet meedelen aan de leden van die raad. Bovendien kunnen in een paar aangelegenheden geen beslis singen meer genomen worden tenzij met het akkoord der werknemersvertegenwoordi gers. Dat geldt voor het ar beidsreglement, voor het vast leggen van het jaarlijks verlof, voor het verschuiven van be taalde feestdagen, voor het be taald Edukatief Verlof en voor het beheer der maatschappelij ke werken indien de werkne mers geldelijk bijdragen. Komitee Veiligheid en Gezond heid Ook op het vlak van de Veilig heid en Gezondheid hebben de werknemers met de tijd meer inspraak gekregen. Iedere onderneming moet be schikken over een arbeidsge- neesheer of aansluiten bij een interbedrijfsgeneeskundige dienst. Een speciaal opgeleide veilig heidschef moet zorg dragen voor de veiligheid der werkne mers en moet een voorko- mingsbeleid uitbouwen. De voornaamste voorschriften voor veiligheid en gezondheid liggen vast in het Algemeen Reglement voor Arbeidsbe scherming. Het is nu juist de taak van het Komitee Veiligheid te waken over de werking van al deze voorschriften en zelf mee te werken om de veiligheid en gezondheid der collega's werk- makkers te bewerkstelligen. Die gewijzigde reglementering zorgde er voor dat een pak mandaten verloren gingen. Zo bestèèt er wel nog een onder nemingsraad in bedrijven die de afgelopen 4 jaar onder de 100 werknemers zakten, maar wordt die ondernemingsraad bevolkt door de verkozenen van het- komitee veiligheid. Dus, die ondernemingsraad wordt niet meer verkozen maar aangeduid. Een groep van werknemers die er nu voor het eerst bij zijn, zijn de kaderleden. In die ondernemingen waar er minstens 15 kaderleden zijn krijgt deze groep nu ook een vertegenwoordiging in de on dernemingsraad. Prioriteiten In deze laatste dagen voor de verkiezingen presenteren zich zo'n duizend ACV-kandidaten op de ACV-lijsten van het ar rondissement Aalst. Het programma waarmee het ACV de sociale verkiezingen tegemoet treedt, steunt op drie prioriteiten: de bevordering van de tewerkstelling, de ver hoging van de koopkracht en de vrijwaring van de sociale zekerheid. ving worden we blijvend ge- konfronteerd met deze proble men. Vervuiling van opper vlaktewateren, bezoedeling van de Dender veroorzaakt door landbouw (67%), indus trie (16%) en huishoudelijk af valwater (15%) blijven inder daad acuut. De tijd dat er nog visjes zwom men in onze beken is voorbij. Toch toont zulks dat landbouw ook mogelijk is zonder reus achtige bevuiling. Bovendien bezorgt de specialisatie in de landbouw ons een melkplas en boterberg waarmede we duide lijk geen blijf weten. En lucht- bezoedeling veroorzaakt de zure regen die bodem en op pervlaktewateren verpest. Bo vendien is er de geluidshinder van bedrijven, inrichtingen en van het verkeer. Het geloof in de eigen techni sche mogelijkheden heeft ons de das omgedaan. In de golden sixties hadden we weinig aan dacht voor milieuproblemen. Vakantiespeelpleinwerking treedt reeds tijdens de paasva kantie in aktie in de stads school aan de Nieuwbeekstraat (akademie) en in de rijks school Ten Berg, Affligem- dreef. Kinderen van 4 tot 15 jaar kunnen er van maandag 13 april terecht tot en met vrijdag 24, iedere werkdag van 9 tot 17 u. met bijkomende opvang van 7.45 tot 9 u. en van 17 tot 18 u Prijs Tijdens de dag krijgen de kin deren drank en versnape ringen. Een lunchpakket dient zelf meegebracht te worden. Samen met de verzekeringskosten betaalt U voor dit alles slechts 60 fr. per kind, per dag. Voor een gezin vanaf 3 kinde ren wordt een sociaal tarief toegestaan van 50 fr. per dag, per kind, wanneer 3 kinderen van hetzelfde gezin, dezelfde dag aanwezig zijn. Een paar ziekenfondsen geven een tegemoetkoming In een dagkolonie. Programma 1' week: 14/4: film (voor de grootsten) •15/4: zwemmen 17/4: uitstap (voor de kleinsten). De toneelvoorstelling kreeg léf mee. Teoh- De Aalsterse toneelkring De Sohakel speelde ln aaal Wanneer men dan hetzelfde Netwerk «De Olifantman» ten tonele. soenarlo op het toneel ziet, Een aantal jaren geleden deed regisseur David Lynoh gaat men al gauw vergelij- «The Elephant man» uitgroeien tot één van de naar mijn ken, en die vergelijking viel gevoel, mooiste zwart-wit films met sterke, dramatische dit keer in het nadeel van kracht. °e Sohakel. Aalst. De Olifantman niet zo eenvoudig als stuk (foto Ann Sirou) Aalst. Een sfeervolle produktie (foto Ann Sirou) minder reilt nlsoh stond de regie van Jo Van Den B rulle en Luo Sohoonjans wel op z'n po ten, de spelers zelf daaren tegen leken weinig aanwij zingen te hebben gekregen. Waar Jo Van Den B rulle als olifantman voorbeeldig en vakkundig ak teerde, be vonden de anderen zloh op een lager spelnlveau. De meesten akteerden mat, op pervlakkig en veel te stil. Toch boelend waren Jean- Pierre DUondt (vrijwel de enige die voldoende volume gaf), Luo Sohoonjans (al hoewel te weinig genuan- oeerd) en Ria Van Sohuer- beek als Trves' vrouw (te beperkt eohter in de uitbeel ding van de andere karak ters). Daar de aktie zloh over de ganse lengte van Netwerk afspeelde, misten toesohou- wers aan de zijkanten wel heel wat van het gebeuren. Sfeer kregen we dankzij be- liohting, kostumering en muziek. Deze maakten de produktie op dat vlak toch te genieten. Sirou Ann Twee op drie landgenoten zijn te vinden voor orgaantrans plantatie. Maar liefst een vier de van de bevolking is gekant tegen een wetgeving daarom trent. Wie over orgaantran splantatie meer wenst te verne men, kan steeds terecht op het nummer 02-230.40.40. Amsterdam is voor een jaartje de kulturele hoofdstad van Eu ropa en heeft in dat kader een massa aan aktiviteiten voor zien. Muziek, teater, ballet en musea worden in het program ma opgenomen zodat elke kunstminnaar aan zijn trekken kan komen. Voor meer infor matie over deze manifestatie kan men terecht bij het Neder lands Bureau voor Toerisme in Brussel, Ravensteinstraat 68 te 1000 Brussel, tel. 02- 512.44.09. Stadsgenote Laura Vldy stalt tekeningen en olieverfschil derijen tentoon in museum «De Bres», oud-gemeentehuls, Ruisbroekdorp te Ruisbroek. U kan er elke werkdag terecht van 9 tot 18 en van 14 tot 18 u. Op sondag van 14 k 18 u. Op saterdag evenwel gesloten. Dees expo loopt tot en met 80 april. Laura Vidy werd geboren te eindelijk ln september 1080 Oostende, dooh braoht haar gehoor geven aan haar nog Jeugd door te Brussel. steedB woekerende roeping. Reeds van haar prille Jeugd Ze sohrljft zloh in aan de voelt ze de drang tot teke- kunstacademie te Aalst. In nen, dooh die wordt ver- 1988 reeds een eerste ten- schoven voor de normaal- toonstelling (inhuldiging sohool en de academie waar An-Hyp Aalst) met suooes ze muziek, diktie en toneel dooh ze volgt met zeex volgde. strenge toewijding de les- Veel later, na een punt te een verder. Neemt onder hebben gezet aohter een tussen deel aan zomerseml- lange karrlère, gaande van naries en groepstentoon- modlste (gebrek aan werk stellingen ln Oostende, ln eigen beroep) naar on- Klulsbergen, Zotte gem, derwij zeree, schoolhoofd en Herzele, Affligem en werkt na de dood van haar eohtge- met verbysterende energie noot handelaarster, kan ze alsof ze al de verloren tyd wil annuleren. 1988: diploma en tentoon stelling ln de Belfortkrypte te Aalst waar ze 64 werken ophangt. Alle onderwerpen boeien haar: een stilleven, de na tuur, een aanklacht, de mens, een humoristisohe Ingeving en alle expressie middelen die by de hand zyn, potlood, houtskool, kleurpotlood, balpunt, olie verf zyn haar lief om aan de brede waaier Impressies uiting te geven, ook by rei zen ln het buitenland. Van op haar 7-hoog dakap partement, ligt heel Aalst aan haar voeten verklaart ze dlkwyis lachend en dat valt Inderdaad ln verschil lende werken waar te nemen. Zy wil het plezier dat zy We zouden dat wel tijdig via technische ingrepen klaren. Maar toen we ermee geplaagd zaten was de gouden tijd voor bij en ontbrak het geld. De alarmsignalen staan nu duide lijk op rood. Het Europees Jaar van het Leefmilieu brengt hopelijk een begin van oplos sing. De leefmilieucampagne wil ie ders ogen doen opengaan en iedereen ervan bewust maken dat hii een deel van de verant woordelijkheid draagt. Aalsterse oplossingen Afvalprobleem: de omvang van de te storten en te betalen massa kan met 3/4 verkleind worden via compostering in ei gen tuin en deponeren van glas in de kontainers. Aktie Groene straten: bedrij ven, landbouwerven, scholen en individuelen worden ervoor wakker geschud. En verder zijn er de aktie in de bedrijven en de boomplantak- tie bij het nieuw zwembad waarmede het Leefmilieujaar zal worden besloten. Uiteraard is daarmede de kous lang niet af en moeten de be gonnen inspanningen verder worden gezet tot we weer in een milieu geraken «waar het goed is om leven». LH 2' week: 20/4: geen speelpleinwerking 22/4: uitstap (voor de groot sten) 23/4: zwemmen 24/4: spel- en sportdag Op 13, 16 en 21/4 zijn er sport en spelaktiviteiten voorzien op het plein zelf. Voor meer informatie kan U terecht bij «Vakantiespeel pleinwerking», Kapellestraat 15 te 9300 Aalst. LH beleeft aan tekenen en sohilderen door anderen la ten meegenieten. Zoals de kunstenaar August Macke eens schreef, ls voor haar «Kunst... een lied voor de schoonheid der dingen» en «de voorname uiting van mensen die meer kunnen zeggen dan 'ach, hoe mool'l». Vermelden wy nog dat Lau ra Vldy ook een bundeltje Franstalige gedlohten pu bliceerde, dat zy zelf heeft geïllustreerd. Vernissage, vandaag vrij dag 80 maart in «De Bres- met verwelkoming door voorzitter Georges Ver- bruggen, Inleiding door de Aalsterse letterkundige Ju- lien Llbreoht en offlcléle opening door Frans LH De «Capella» van de Stede- UJke Academie voor Muziek verzorgt op donderdag 86 maart te 80 u. in de Slnt- Martinuskerk een Barok- «onoert op niveau. Tydene haar driejarig bestaan Kreeg deze Capella reeds een zestal artistieke op drachten uit te voeren, zo wel ln als bulten Aalst vla ultwlsBellngskonoerten O.m. gisteren donderdag, toen gekonserteerd werd ln de kapel van de Jezuïeten voor de sponsors van het Festival van Vlaanderen en Flanders' Printing. Voor dit konoert werd be roep gedaan op sopraan Ri ta Plron die reeds solistisch optrad voor BRT en BBC, alamede ln konoerten ln Frankrijk en Nederland en voor het Festival van Vlaan deren. Raohel Fabry, mez zo-sopraan, werkt eveneens mede. Ze was laureate van de wedstryd Pro Civltate en zong solistisoh ln Enge land, ln de Flllppynen en ln het Festival van Vlaan deren. Als lnstrumentlst treedt Honoré Verstraeten op, ho ger diploma trompet en ka mermuziek, dirigent en so list ln diverse nationale or kesten. Vokaal is er verder de me dewerking van de meisjes koren «Laetare» uit Aalst o.l.v. Marijke Coghe en «Shalom» uit Waregem, o.l.v. Marieke Measine. De «Capella» zelf groeide uit groepsensembles en Jeugdorkest van de acade mie. Zowel beroepsmusioi als leerkrachten en leerlin gen maken er deel van uit. Gestreefd wordt alleszins naar professioneel musioe- ren en stillistlsohe homoge niteit onder leiding van An dré Deloourte; gegradueer de van de Muziekkapel Ko ningin Elisabeth en ex-lid van het Kamerorkest van Rouen en het Symphonieor- kest van de BRT. Momen teel ls hy leraar aan de mu ziekacademies Aalst en Slnt-Nlklaas en aan het Lemmenslnstituut te Leu ven. Op het programma: Conoerto grosso («Kerst- oonoerto» van Corelli;, het Conoerto voor trompet en strijkorkest van Torelli met Honoré Verstraten als so list en het Stabat Mater van Pergolesl met Rita Piron, Raohel Fabry en de belde meisjeskoren. Het geheel wordt gepresenteerd door direoteur van de academie, Herman Van 8anten. Tot 23 maart kunnen gratis toegangskaarten worden afgehaald of sohrifteUJk be steld by de Dienst Cultuur, Kattestraat 33 (tel. 083/ 77.11.11, toestel 248) of ln de Aoademle, Schoolstraat 10, tel. 083/81.38.88. L.H. De vereniging der Galerijen voor Aktuele Kunst van België organizeert voor de tiende keer een aktuele kunstmarkt. Dat naar aanleiding van zijn 25-jarig bestaan. Deze ten toonstelling heeft plaats van 13 tot 22 maart in het Paleis voor Schone Kunsten te Brussel waar men steeds terecht kan van maandag tot vrijdag tussen 14 en 19 u, en tijdens het weekend van 11 tot 19 u. De toegang bedraagt 100 fr. en een katalogus zal 200 fr. kosten. Bij Uitgeverij Dupuis zijn weer een aantal schitterende stripverhalen verschenen die in de boekhandel te koop zijn tegen dé prijs van 130 ft. per album. Onder meer een nieuw album van Vrouwen in 't wit, Cristal, de blauwbloesem, ver geten jungle, en Guus Slim.

De Voorpost | 1987 | | pagina 4