TRIUMF A VERLIEST EEN PUNT AG HAMME ZOND HAAR ATLETEN UIT Nog twee Vlierkouterploegen ongeslagen Vijfde Jeugdtafeltennistomool in Hamme PATRO D VERLIEST TOPPER! ATLANTIS LEBBEKE: EERVOLLE NEDERLAAG TEGEN LEIDER KAATSEN 28 - 6 11.1987 - De Voorpost scoor -8. Het is een m Nl kj duel geweest wat «wet td erin slaagde d trmei ig van betekenis I ln j. lamme was best I TAFELTENNIS In de reeks van de KVKT- men neergestreken van de tafeltenniskompetitie heeft overwinning te houden. Triumf A in eigen vertrouwde Nochtans zat er in het begin «De Hage Winde» een punt toch iets meer in de wedstrijd moeten loslaten toen Patro C want de thuisploeg bleef vot er op bezoek is gekomen. Het gen 2-3 en 3-4. Verder ge- begon goed voor de lokalen 2- raakten ze niet. Het zou uit- 1maar spoedig een 3-2 stand, eindelijk een 3-7 overwinning Patro C begon daarna de weg w'orden voor de KWB jon gens. Vooral dank zij de over winningen van Kurt Donckers en Dirk Pauwels. Deze kna pen waren trouwens die laatste enkel via een overwin- avond niet te verslaan. Dat ning op Straetman weer een stapje dichter komen 4-5. In het dubbel werden de Ham- menaars zo rap als tellen uit geteld. Dat betekende dat het niet aan hun hart komen ken. Maar in de drie resteren- naar de overwinning te be wandelen met een 3-3 stand. Maar verder zijn ze niet ge raakt want Triumf kon in het deze KWB B ploeg het gewel dig doet was duidelijk in een uitgestelde wedstrijd waarin ze Patro H in de ogen moes ten kijken. Deze knapen wer- Triumf in laatste instantie nog den met een 8-2 nederlaag in eens draw ophaalde. Kurt De hun valies naar huis gezon- Cock met zijn drie overwin- den. Alleen Jozef Caljon t ningen speelde zeer sterk. Georges Heyvaert konden In de vierde afdeling valt di- door een overwinning de gro- rekt de goede prestatie op van te nul op het scorebord weg- leider Juvenes B die het be zoekende KWB C met 7-3 inpakte. Aanvankelijk toch bood de KWB meer tegen stand dan verwacht werd 2-2. Na een poosje ging het snel duwen. Dirk Pauwels en Karl Lardon waren de twee beste lokale elementen. Eendracht D heeft effenaf goed gespeeld tegen Juvenes Want medeleider Juvenes bergaf met de bezoeker die C heeft het niet breed gehad met 7-3 het deksel op zijn om beide punten mee naar neus kreeg. Zoekend naar de huis te nemen. Aanvankelijk beste prestaties is het opval- waren er geen problemen lend dat Joris De Bock en r Juvenes die uitliepen tot Erik De Vleeschouwer alle- 0-2 en 1-3. Dan pas begon er maal hun wedstrijden wonnen iets te haperen. De lokalen en daarmee de basis legden van deze vlotte overwinning. Bij de KWB-jongens won ie dereen een wedstrijd. Lede blijft zich vooraan in de rangschikking nestelen. Deze week haalden ze vlot een gro- kwamen gelijk 3-3 en tot op twee wedstrijden voor het einde 4-4. Nu moest het ge beuren. En in de laatste enkel was Van Acker veel te sterk voor Meuris en 4-5. Ook in het dubbel kende de bezoeker het tel kens de bezoekers die het plak zwaaiden en telkens op nieuw de overwinning vastleg den. Maar ze hebben daar hard moeten voor strijden ge zien het telkens gebeurde in de belle. Roger Tecqmenne blijt het bij Herleving nog altijd doen. Eindstand 4-6. Sterke Stut C heeft het niet onder de markt gehad om de bezoekers Okapi C Kallo van de wijs te brengen. Nooit lag de score ver uit elkaar 2-2 en 4-3. Naarmate de wedstrijd vorderde bleef Sterke Stut toch de toon aangeven. Eddy Van Den Bossche bleef daar de toon aangeven. Wie tegen over hem werd geplaatst werd meteen geklopt. En zijn pres taties zouden uiteindelijk doorwegen in de eindafreke ning. Met 6-4 kon de thuis ploeg de volle buit op hun aktief schrijven. Bij Okapi C was de beste man opnieuw Gino Roels die twee overwin ningen lukte. In het gewestelijk derby tus sen Ons Huis D en Opwijk C werd het een éénrichtingwed- strijd. De Opwijk-jongens waren veel te sterk om de lokalen een voetje te kunnen lichten Alleen in het begin te 9-1 overwinning binnen op geen genade. Meteen werd Prado. De bezoekers deden een krappe 4-6 overwinning wat ze konden, maar slaagden geboekt. Daarmee kon Een- er enkel en alleen in de eer te dracht D nog niet juichen. Ze redden. Dat deed Cesar Sa- zitten nog altijd opgeschept lembier toen hij Jean-Marie met een grote nul op het sco- Degrez van de overwinning rebord. Maar als ze altijd zo hield in de belle. Ons Huis C blijven spelen zoals tegen Ju- heeft er voor gezorgd dat venes C kunnen overwinnin- KWB C nog altijd zonder gen zeker niet uitblijven, punten in de klassering ben- Meuris en Vermoessen haal- gelt. De jongens uit Baarde- den de meeste punten op voor gem hadden een flinke start de thuisploeg, en lieten een 4-2 afdrukken. Toen kwam de bezoeker wat meer onder doom en de KWB-ers naderden tot op één punt 5-4. Hun eerste puntje lag binnen handbereik. Zo ver is het niet gekomen want in het dubbel kreeg het duo van de KWB, Declercq-Van Bogaert geen enkele kans. Meteen een 6-4 nederlaag voor de jongens uit Kruibeke. Voor Ons Huis C is deze Tenslotte was er hier nog Ju venes C dat tegen Madeion nog een 8-2 overwinning vast legde. Hans Van De Velde deed het geweldig bij de ploeg uit Zele. Deze knaap sleurde altijd maar de overwinning binnen. Medeleider Okapi A in vierde afdeling B heeft opnieuw zwaar uitgehaald tegen BAC C. Ze lukten hier een vlotte 9- 1 overwinning. Alleen Dirk overwinning een goede zaak Baert kon de#eer redden van want meteen schuiven ze ver- de bezoekers door Van Den der in de middenmoot van de Bossche te verslaan. Voor de klassering. Eendracht D uit Buggenhout was niet in staat om KWB B die in de sporthal aldaar kwa- rest was het alles Okapi wat de klok sloeg. Een andere betere formatie is Viktory A. En ook deze knapen lieten en knuppelden Patro H neer de wedstrijden v met grote 9-1 cijfers. Mostyn Luc en De Kimpe André wa ren echt niet klein te krijgen. Erik De Keyser zou voor de Patro-ploeg de eer redden door onverwacht Paul De Schepper te kloppen in de belle. Meteen verdween de nul op het Patro-scorebord Veel strijd en spanning was er bij BAC C Pardaf E. Afwisse lende kansen in deze ontmoe ting. Geen enkele ploeg slaag de er in op voorsprong te komen. Op 4-4 was de strijd nog niet gestreden. Dirk Baert had het aan de stok met Van Mieghem en eerst ge noemde haalde een 2-0 over winning binnen met de kleinste cijfers: 25-23 en 24- 22. Kleiner en nipter kan het niet. Het duel van het dubbel verliep zeer zenuwachtig en uiteindelijk werd het een lo kale overwinning die met 6-4 dan de volle buit konden be houden. Baert Dirk met drie overwinningen was het beste element. Eenzelfde scenario bij Sterke Stut - Artevelde. De bezoekers liepen eerst uit tot een 1-3 en ieder verwachte dat het gemakkelijk zou gaan. maar de thuisploeg liet zich zo maar niet van de wijs brengen en kwamen terug 3-3 en 4-6. In het laatste enkel was het Dirk Osselaere die Artevelde op voorsprong bracht. Nader hand in het dubbel duurde de strijd drie sets lang, maar toch in het voordeel van de bezoe kers die meteen een 4-6 kon den vastleggen. Juvenes D medeleider in deze reeks on derlijnde hun waarde door op Balegem C met een vlotte 2-8 overwinning aan de haal te gaan. In het begin kon de thuisploeg toch wat volgen 2- 4. Toen echter brak de veer en ging het naar een vlotte overwinning toe. Toon Van Cauteren was niet te verslaan en won drie keer. Bij de loka len was het schier alleen Van Den Bossche die op de barri- kade stond. Hij won twee- keer. Een probleemloze avond be leefde Eendracht F dat tegen Ons Huis D een gemakkelijke 10-0 overwinning vastlegde. De bezoekers haalden zelfs geen enkel setje op. Moeilijk had het Herleving Dender- monde dat bij Opwijk C alles heeft moeten uithalen om overeind te blijven. Aanvan kelijk toch een 1-3 stand. Op zeker ogenblik veranderde de wedstrijd helemaal van uit zicht toen de lokalen met 4-3 op winst waren gekomen. Van een overwinning gespro- 2-3. Naderhand ging de span- Zele' De kaatsklub van Rinkhout realiseerde tijdens het voorbije weekeinde de dubbelslag: kampioe ning er volledig uit. Eindstand bekerhouder worden. Ze werd op het gemeentehuis ontvangen (bvw) 2-8. Sint-Pauwels heeft deze week korte metten gemaakt toen ze op Triumf C kwamen neerge streken. Deze jongens wer- mikt staat hier op de vijfde rij achter Galmaarden A, Temse A, Rooigem B en Sleidinge C. Vlierkouter B was naar Sint- Niklaas gereisd om er de E- ploeg te bekogelen. Met Jo- han Mettepenningen die vorig jaar nog in tweede provinciale speelde en de Hammenaar Dirk Van Den Branden is deze formatie toch niet te on derschatten. Gelukkig bleken Jan Van De Velde (4) en Mare Vermeulen (3) in grote forme. Hubert De Block (2) en Dirk Verstraete (1) zorg den voor de resterende over winningen. Een verdiende maar weinig overtuigende Het begint al een traditie te Geen wonder dat dit tornooi worden want het is nu op 11 ieder jaar mag rekenen op november voor de vijfde maal een grote belangstelling. Ver dat Patro een open jeugd- leden jaar lieten zich voor het tafeltennistornooi organiseert tornooi niet minder dan 51 in zaal Familia. P. Vander jongeren inschrijven. De pu- Jeugdlaan Dit tornooi staat blieke belangstelling was open voor alle jongens en hoog: meer dan tweehonderd meisjes, beginnelingen of ge- aanwezigen! vorderden al dan niet aange- In 1983 werd er gestart met sloten bij een klub, maar dit tornooi. Bij de dames won woonachtig in Groot-Ham- er toen Pascalc Piessens. An- me. Eigenlijk maakt Patro dere winnaars waren Raf Ver van dit tornooi een echte hap- meire (miniemen) Thomas pening. Want aan alle deelne- Behiels (kadetten) en Carl mers worden zo maar gratis Goossens bij de juniors. Het wafels uitgedeeld. Er is echter jaar daarop was het Dirk Stal- nog meer. Alle vaders en laert die als eerste aantikte bij moeders, sympathisanten de juniors. Het jaar daarop in worden ook daarop uitgeno- 1985 waren de winnaars Stef digd. En cok zij kunnen proe- Goossens (kadetten) Raf Ver ven van warme wafels en een meire (miniemen) Thomas lekkere tas koffie. Zoals men Behiels (kadetten) Verleden ziet wil de Hamse tafeltennis- jaar werd voor het eerst een klub van dit alles één groot reeks mikroben ingericht. Bij familiefeest maken, waar de miniemen won Nico sport en gezelligheid naast el- Schelfhout, kadetten (De kander gaat. Smet Mario) en D'Hollander jaar op 1 juli 1987 (geboren tussen 1 juli 1972 en 1 juli 1974), Juniors: geen zeven tien jaar op 1 juli 1987 (gebo ren tussen 1 juli '70 en 1 juli 1971). In iedere reeks zijn verschillende prijzen voor zien. Er wordt gespeeld op zes tafels. Het inschrijvings geld bedraagt slechts 25 fr. Net als de vorige edities ver wacht Patro weer zeer vele den meteen bekogeld met een Momenteel zijn er nog drie 1-9 nederlaag. Alleen Henk van de vijf Vlierkouterploe- Jacobs kon de eer redden gen die zich vooraan genes- voor de thuisploeg en daar- teld hebben. Deze week haal- mee was de wedstrijd afgeslo- den ze ook opnieuw een over- ten. Hetzelfde met KWB D winning binnen in wedstrijden die bij Viktory B hun zwaard die niet altijd zonder gevaar duchtig zwaaiden en de thuis- waren, ploeg geen enkele kans gunde De B en D-ploeg blijven on- en met een 0-10 overwinning geslagen, respectievelijk in aan de haal gingen. De thuis- derde en vijfde afdeling. In de formatie kreeg een paar set- tweede provinciale speelde jes. Meer niet. Vlierkouter A thuis tegen Er waren nog zware uitslagen. Eeklo A. Jozef De Mayer Zoals Sterke Stut dat een 0-10 ontbrak bij de lokalen, maar lukte op Opwijk C. Amper deze werd flink vervangen één enkel setje voor Opwijk door Patrick Vanden Bos- C en dat is bitter wemig. Eg- sche. Het werd voor de Ham- mont lukte een 10-0 tegen menaars een duidelijk 12-4 Ons Huis D Baardegem. Al- overwinning, leen in het dubbel kon de Vooral Van Den Bossche ver bezoeker zorgen voor wat raste velen met zijn drie over- tegenstand. In de resterende winningen. Hij klopte een wedstrijden werden ze van D4, twee D4 en één DO. Dat achter de tafel geslagen. Een zijn kloppen die tellen. Kurt 1-9 kwam er op het bord. De Cock haalde als vanzelf- Patro D had verleden week de gelukt door datzelfde Egmont sprekend zijn vier partijen trip gedaan naar Lede en daar tegen Okapi C. Van Puyvelde foutloos binnen. Dat Bert hard op de tanden moeten alleen kon hier de eer redden Verstraete (3) en Daniël De- bijten om te winnen. Van een door Joris De Smet te ver- hon (2) deden wat van hun 1-1 score kon men zich zeer slaan verwacht werd. Vlierkouter A moeizaam losweken tot 3-5 en dat in deze reeks op de titel 3-8 om uiteindelijk met 5-11 HVC overeind te blijven. Thomas Behiels (4) Van Couwenberg- he Bart (3) Van Cauwenberg- he Jozef (2) en Walter De Rijcke (2) zorgden voor de persoonlijke overwinningen. Dit leek allemaal een goede inzet te zijn voor de topont moeting van deze week tegen het eveneens ongeslagen Temse B in deze vierde afde ling. In eigen vertrouwde Fa- milia-zaal. Aanvankelijk was de spanning te snijden. In het begin scheen het een nek-aan- nek-race te worden: 2-2, 3-3 en vanaf dat moment ging Patro D afzwakken cn werd met 6-10 geklopt door Temse B dat nu alleen aan de leiding komt. De strijd is nog niet gestreden en Patro D heeft nu ook de wetenschap dat het bij de drie eersten moet eindigen om te stijgen naar derde. Thomas Behiels was de beste man met drie overwinningen. Francois Van Dender won twee keer, Jozef Van Cou- wenberghe éénmaal en Wal- overwinning. en Robby Van Vlierkouter C speelde thuis wonnen zoals ze wilden tegen leider Palet Merelbeke D-ploeg staat nog A. De thuisploeg kon er ech- geslagen aan de leiding ter niet in slagen de overwin- met St.-Eligius B ning naar zich toe te trekken. Tenslotte was er nog Vli Danny D'Hollander was de kouter E dat op Herlevffl F sterke man bij de Hamse for- Dendermonde een 12-4 f matie en won al zijn wedstrij- lies onderging. Dendermot t den. Maar uiteindelijk waren won zoals ze wilden All het toch de bezoekers die met Danny Ruys kon drie ki ncht: 7-9 de overwinning mee- winnen Alleen tegen Col namen. kon hij het niet waarmal Op verplaatsing naar Sint-Ni- Jo Vandcr Vreken kon klaas E hadden de Vlierkou- keer winnen. Maar Pros ter D-ploeg geen enkele den Bossche en Mare moeite om met 0-16 cijfers mentier moesten het hun slag thuis te halen. Cesar een overwinning stellen Permentier. Dirk Temmer man, Guy Van Den Berghe ter De Rijcke won niets. Patra A reisde naar Zomer- Rooigem A een feit den: 5-9 om met 6-10 te VELDLOPEN gem A en bracht daar toch gen Mare De Keyser één punt uit mee. Iets waar- het best met vier overwinni or de mee deze formatie best tevre- gen. Pierre De Schocsitter zacht den was. Pierre De Schoesit- j0han Van Hecke ter won drie keer en was zo- elk één keer, terwijl Erik doende wel de beste man. Clercq het zonder Erik De Keyser en Johan Van Hecke wonnen twee keer. Mare De Keyser met één ning moest stellen. Patro-B, eveneens in provinciale, raapt weer Mike bij de juniors. Zoals gezegd dit tornooi gaat door op woensdag 11 novem ber te 14 u. Inschrijvingen worden aanvaard tot op de dag zelve tot 13u45. De deel nemers worden ingedeeld in poules volgens leeftijdskate- gorie, zodat iedereen min- !SS dÜ?i. w®dsln'd" k=" Te Rupelmonde waren er drie !'°nale top Ie kunnen aan spelen. Mikroben: - dan 10 atlelenHvm AC aan sluiten. de start. Rudy Van Geert leg- Ferdinand Van Praet werd BILJARTEN ,no-, r - uc siari. isuuy van uccu iet- ?p7 1Q7JS' ir a (8 oren de bij de seniores beslag op 20e (le kategorie VIII). Ver- 1.7.1973), Kadetten. geen 15 een tjende p,aats Bij de vete_ der volgden nog Joeri Lesaf- ranen ouder dan 35 jaar werd fer 84e (3e kategorie IV), Ro- Jef Claessens tweede en bij de my van Moeseke 150e (le veteranen ouder dan 50 jaar kategorie IV) Andre Gee- liep Paul Amens eveneens als rinck 179e, Alfons Durinck tweede binnen. 185e, Rudi Audenaert 197e, Te Kruibeke waren de Hamse Godelicve Mettepenningen veteranen ook aan de start. In 209e (le kategorie IV-dames) de reeks ouder dan 50 jaar Jan Coppieters 249e, Ingrid noteerden we een zevende De Vogel 285e, Paul Roels plaats voor Paul Amens. Te- 287e, Erna De Graeve 298e. rug een tweede plaats voor Jef Gino De Grave 290e. Totaal I, Claessens bij de veteranen aangekomen lopers: 363. jongeren en belangstellenden. ouder dan 35 jaar Hector De Voor de 4 km. waren er 491 HVC Keyser haalde hier een vertrekkers. De beste uitslag twaalfde plaats weg. En bij de kwam hier van Koen De Key- seniores finishte Rudy Aude- ser met een 21e plaats Kadet naert als dertigste. Hans Van Kerckhove liep als Te Westerloo waren de Ham- menaars te gast in de 12 km. die met een kwartier vertra ging begon wegens het te gro te aanbod aan deelnemers. overwinning deed het minder punten. Op verplaatsing goed dan gewoonlijk. - Deze week kregen de Patro A - jongens leider Rooigem A te bekampen. Dat het geen overwinning zou worden lag voor de hand. Toch heeft de Hamse formatie het de bezoe kers zeer moeilijk gemaakt. Of er echt een draw instak is Deze week speelden ze weinig waarschijnlijk. Van tegen Zomergem A ei Hecke miste in de allereerste was opnieuw een kans wedstrijd al de overwinning deze formatie om een door in de derde set van De lukken Meyer te,verliezen met 24-26. Het ging naar 2-2 en 3-5. Op dat moment had Patro A al vier belles verloren! Patro kwam nog wat dichter, 4-5 en vreden met deze draw. bleef dan schommelen met bij de punten gescoord we lwee punten verschil. 4-6 cn den door Dirk Stallaert (.:i 5-7. Johan Van Hecke liet het Carl Goossens (2), Guido D dan afweten en toen ook Erik De Clercq in zijn tweede set met 22-24 door de knieën ging was de overwinning voor Drive B aarzelde het niet met 5-11 de volle buit halen. Peter Van Cauten 60 kg scoorde tweemaal. Dirk laert, Carl Goossens en Gifttc hi do De Block lukten drie winningen. wdit Block (2) en Peter Van Ca teren (1). H.V. 47e binnen. Kris Lanotte werd 91e, Stefan Coppieters 162e, Wim De Clercq 121e, Kurt Cornclis 159e, Kris Tempels 101e. Oscar De KORFBAL Antoine Van de Velde zou Clercq 174. Bart Van de Vel- hier als veertigste over de de 314c. Kristof Roels 374e meet komen met een goede en Maria De Cock 403e ijd van 40'05. Scholier Bart Twee deelnemers die al aan De Wilde werd elfde (2e kate- een wedstrijd hadden deelge- gorie) en de eerste old-timer nomen waagden nog eens hun die van start gegaan was, Eric kans in de twee kilometer. Cornelis werd 271e van de in Ferdinand Van Praet werd totaal 393 aangekomen hierin negende en Fons Du- lopers. rinck 60c. Verder volgde nog Tussendoor werd de 500 me- Tommy Van Praet (135c). ter gelopen voor de minder Hier waren er 334 declne- dan 12-jarigen En hier kre- mers. gen we Peggy Cornelis op de In de veldloop van Dricschou- 108e plaats cn Heidi Coppie- wen was het een moeilijk, ters op de 109e bochtrijk en zwaar parcours. De 8 km werd volledig gedo- Voor de man uit Mocrzeke. minccrd door Bart De Key- Jozef Claessens. was dat geen ser. Vorige jaren was hij al probleem. In de reeks vetera- goed geweest voor een derde nen heren tussen 35 en 49 jaar en tweede plaats. Nu liet hij kwam hij als Vorige week zondag kreeg Ve de mindere van de leiders- KC Atlantis de ongeslagen ploeg had getoond. Erika had leider Erica op bezoek Naar zjch niet meteen als een boe- deze ontmoeting was door de man ontpopt, maar had gelij- Lebbeekse dames cn heren met een klein hartje toege- Ieefd, de club uit 's Graven wezel bewees in de lopende kwaardig weerwerk van de Lebbeeksc jeugd gekregen. Op bepaalde ogenblikken was de Atlantis-druk zelfs vrij kompetitie immers over een groot geweest, maar kon dat aanzienlijke shotkracht te bc- overwicht, ingevolge een schikken en drukte dat over- wicht telkens uit met cijfers afwerking.' niet die de tegenstanders het worden. Voor schaamrood op de wangen be zorgde. Van dat meesterschap was tij dens driekwart van de wed strijd echter geen sprake. De soms schrijnend gebrek aan 'erzilverd Lebbekc skoorden Marijke Dierick. Piet Maerschalck en Bart De Meersman Dat zich in het korfbal een scheidsrechtcrsproblccm stelt Biljart. BC Centrum uit Lokeren vierde haar verdienstelijke spelers (polo) niets aan het toeval over cn won vrij afgetekend voor De- baugnies, Hendrickx. Mi- splon enz. Allemaal lopers die in het winterseizoen vooraan te vinden zijn. Bart De Kescr hoopt deze winter bij de na- ierde binnen met een ruime voorsprong op de vijfde man. Bij de senioren werd Benny Van Gcctcruyen elfde, ge volgd door Rudy Van Geert op de twaalfde plaats HVC' treft de gelijken van de leidcrsplocg cn pas naar het eind toe konden de leiders was duidelijk hoorbaar bij het verlaten van het speelveld, toen de scheidsrechter, een uitpakkenjnet hun effektieve Antwerpenaar, zich tot een Erica-speler richtte in termen afstandsschoten, Gelijkopgaande eerste helft Verrassing alom bij de rust van de wedstrijd toen hel sko- rebord een 3-4 stand vertoon de en Atlantis zich allesbehal- 'Dic ploeg kan je toch aan. zeker'.'' Tot dergelijke uitspraken laat een onpartij dig scheidsrechter zich niet verleiden. Tweede helft: Erica tref» kerder Van die partijdigheid liet scheidsrechter tijdens tweede speelhclft een pa: staaltjes zien. Atlantis zich echter niet intimideren skoorde eerst via Bart D Meersman en Piet Maet schalck en slaagde er zelfs op voorsprong te komen (6-? dankzij een afstandsworp Ronny Van Hamme. Jammer genoeg miste Mati) kc Dierick bij een 6-6 stalt een strafworp de wedstrij stond toen op kantelen maar liet Erica die kans ni< liggen. Atlantis verloor toe enigszins het vertrouwen bepaalde spelers, o.a. Sand» Van den Broeck akteerden q een lager peil dan we v gewend zijn en Erica kon uitlopen tot 6-10. Tijdens de eindfase van wedstrijd skoorde Ronny V Hamme nog voor Lebbekc

De Voorpost | 1987 | | pagina 28