n .BRUIS HET BEST BIJ SCHOT IERSTE VERLIES VOOR 'TIERDE BISSCHOP SUPRA DE BUS SPROKKELT NU OOK NOG EEN PUNTJE BIJ DE KAMPIOEN RACING TEMSE WINT DUEL TEGEN S.O.S. VELLE STEKENSE VOETBALDAMES IN 'T NIEUW TWEEDE SEIZOENSZEGE VOOR ON. VAN DAMME-ZELE WL -4Êr De Voorpost - 6.11.1987 - 31 ZAALVOETBAL EMSE-LIGA - WEEKKOMPETITIE deze eerste speeldag in de weekkompetitie van de Temse Liga kwamen reeds een ar opvallende uitslagen op het bord. Aspro Bruis deed de tegenstanders van Dutbriel werkelijk alle hoeken van de zaal zien en won dan ook met vrij afgetekende Ifers deze eerste wedstryd. Kiro lijkt ons ook een moeilyke tegenstander te zullen orden want FC Schryberg heeft toch al een jarenlange ervaring op het gebied van lalvoetbal maar kon toch tegen de jeugdige overmoed van Kiro niet optornen. M.I. moest met nipte cyfers de duimen leggen tegen Bayern Noens dat hiermee ook rekt de ambities niet onder stoelen of banken steekt. Ditzelfde geldt ook voor euwkomer Firap dat al direkt het ervaringrijke Gemeentepersoneel in het verlies acht op deze eerste speeldag in de nieuwe kompetitie waarvan het laatste woord nog meentepersoneel 3 ap 5 ïer In hun eerste kompetitie- dstrijd wisten de jongens e lok Firap wel degelijk waar doel van de tegenstander h bevond Vooral Dirk s was de stuwende kracht de bezoekers door liefst ogini r van de vijf Firaptreffers wi het bord te brengen jn De ervaring, van het Ge in p «ntepersoneel bracht hen elka I een 2-0 voorsprong op et n ag> Frank Vaerendonck en rooi igo De Gendt maar Dirk >eln os bracht Firap terug in de opi idstrijd met de aansluitings- ffer vlak voor de rust. Na den kampwisseling ging Dirk s dan door op zijn élan en ken acht met nog een hattrick elca n ploeg op een mooie 2-4 ing orsprong. lokal Toen het Gemeenteperso- nslo el weer wat dichter dreigde komen door een goal van lerAinald Baetens nam Firap- i to eler Ronny Vercouteren al- rt <n twijfels weg door het vijfde verzilveren Kaï zegevierende Firap-doel- :h« nt te netten. Houtbriel die toch over een Maesschalck: (K sterke ploeg beschikken. Ig- echter zonder nazio D'Aquisto was de enige Dirk Dit was thuisspeler Vernimmen gerekend die kon wedijveren met de die zijn makkers op de goede Bruisploeg en scoorde dan weg zette met een knap doel- ook het eerreddend doelpunt punt. Toen "den Dies" dan net voor de rust. Ronny Patyn ook nog Gerry De Greef zette na de rust echter het tweemaal liet scoren met per- Asprofeest verder met vier fckte voorzetten lag de weg UlTii mms TEMSE LIGA WEEKKOMPETITIE Uitslagen en standen Gemeentepersoneel-Firap V.M.l.-Bayern Noens Kiro-Schrijberg VK Houtbriel-Aspro Bruis Volgende speeldag Aspro Br.-Kiro Bayern N.-Gemeentepers. Firap-Houtbriel Schrijberg-V.M.I. Schrijberg-P.M.S. Rangschikking 1. Aspro Bruis 2. Bayern Noens 3. Firap 4. Kiro 5. Schrijberg 6. Gemeentepersoneel 7. V.M.l. 8. Houtbriel don 05.11 19.00 din 17.11 18.00 don 19.11 19.00 don 03.11 19.00 maa 16.11 19.00 9. P.N 1 1 0 0 5 3 2 1 1 0 0 4 2 2 1 0 1 0 2 4 0 1 0 1 0 3 5 0 1 0 1 0 3 6 0 10 10 1 11 0 0 0 0 0 0 0 0 Zaalvoetbal in Temse. ZVC 't Vlietje kreeg een nieuwe uitrusting (dw) VETERANEN treffers op rij en Alain Ver nimmen. Bart D'Hanis en Mare De Neef maakten de naar de overwinning voor Ki ro open. Geertje Peersman tenslotte maakte de klus af klus af door de elf op het door in de slotfaze nummer scorebord te brengen. Ver- vier voor Kiro te netten tot melden we nog de pogingen ontsteltenis van de moedige van Houtbrielspelers Leo Vis- bezoekers uit Waasmunster, kens, Omer De Rijck en Re- né Catthoor die echter allen V.M.l stuitten op een voortreffelijke Bruisdoelman Ronny De Clercq die alle ballen pakte die hem werden. 3 Bayern Noens 6 Twee aan elkaar gewaagde ploegen maakten er Kiro Schryberg Wellicht wedstrijd voorgeschoteld genaam kijkstuk van. Bayern Noens schoot het snelst uit de startblokken en kon via Tyron Van Damme en Ben Winde- 2 rickx uitlopen tot 0-3. "Petit dé spannendste Jean" alias Janneke Verdonck deze eerste bracht het V.M.l.-team ech- vj K Houtbriel 1 dai spro Bruis 11 VI De ploeg met de ietwat Jean-Marie Bogaerf te ver- elka kke naam luisterend naar slaan spro Bruis nam dadelijk het kerl jtiatief in deze partij. Alain ^wfemimmen, Bart D'Hanis en De Neef zorgden al vlug oor een U-4 winst tegen speeldag. Schrijberg nam de ter met twee profijtige doel- beste start en kon dit dan ook tjes terug tot 2-3 aan de rust. langs Laheyne Bayern Noens had echter toch Ivan die de 0-1 ruststand kon een ietsje meer talent in de bewerkstelligen voor zijn rangen en maakte de kloof ploeg. Voor de rust wisten de nog groter langs Ben Winde- thuisspelers immers geen en kele maal Schrijbergdoelman rickx en Jan Rits. 2-6. Catille Noël gaf VMI toch weer wat hoop door nummer drie te netten maar toen Mare Brijs Na de rust dacht Schrijberg met een gele kaart naar de de uit binnen toen Johan Za- kleedkamers moest bij de man de stand kon verdubbe- thuisploeg brak de veer en len met een knap doelpunt op kon Bayern Noens rustig uit aangeven van Etienne De spelen. Zaalvoetbal in Temse. FC Kramp I (dw) KERN Eerste provinciaal Racing Temse S.O.S. Veile Temse 5-4 N/Bontinck 5 w,i. De Bisschop 0 Na het verrassend verlies rieden week heeft de thuis- 0_loeg zich schitterend her- Btoj ikt. De bezoekers nochtans et Marnix Boeykens in hun Y y ingen faalden volledig in de 'oed Werking, terwijl dc oud- ampiocncn alle kansen wis- n te benutten, rank De Daele 2, Patrick Robert Baranski en Beule Mare elk één tref- Standen: 1-0, 2-0, 3-0 en chta rank 1 aRuelle 5 U2id topspin 8 Bezoekers gaan verder op odts, untenjacht en komen reeds nik i het eerste gedeelte van de igschikking postvatten, andidaat voor de A-reeks inf jczc maal ging het toch niet lïjn» d eenvoudig en de thuisploeg zelfs voorsprong te ne- ivigefcen. Het was dan ook in het sok- aatstc pcriodegedeelte dat zij erde »g de 2 punten konden mee- iraf- semen. Een toer Van Driessche, de af- icrker met 4 treffers, Luc an amme 2, Dirk Ost en J.P !hristiaens elk één. Dirk •'Hollander 3. Mark Van Damme en Luk De Lentdc- tker elk éénmaal. Standen 2- 1,4-3, 5-5 en 5-8. rooskleurig want toen ston den de Dendermondenaren met 1-0 voor, maar verder bleef de afwerking steken. Een sterk wedstrijdeinde bracht hen een verdiende ze ge en een gedeelde tweede plaats in de rangschikking. Jan Van Cautcren 3 treffers, Paul Quintyn, Marc Van Praet en Marc Van de Velde elk één doeltje. Mare Schol- liers lukte het tegendoelpunt. Standen 0-0, 1-0, 1-3 en 1-6! Arsenal 10 Ford Neyt 3 De bezoekers hebben de stunt van verleden week niet kunnen herhalen en moesten zich bij het meesterschap van Abbeel en Cie neerleggen. Piet scoorde zes maal. De Kegel Bart 3 en J.P. Vchent éénmaal. Luc De Maes schalck, Patrick Herrcbout en Collewaert Luc elk één tegen treffer. Standen 0-1, 2-3, 5-3 en 10-3. doelden tegen. Standen 1-1, 2-2, 2-6 en 2-11. An-Hyp MV Durmen 't Strikje De Pik/De Kroon Albo/Poppe 10 Uodde 4 Gezapig onderonsje ge makkelijk door de thuisploeg [ewonnen en zeer sportief 'crloop. 'ohan Van Eetvelde 3, Luc 'oppc, Eric en Hans De jraef elk 2 goals en Van togaert één. Vincent De Smedt 3 en H. V, Driessche ftn. Standen 4-0, 5-1, 6-2 en 10-4. Met deze zege komen de bezoekers bij de groten in het klassement. Tot halfweg ston den zij nog zij aan zij maar de laatste twee perioden lukten dc thuisspelcrs geen enkel doel meer en de bezoekers zo maar 9 treffers! Dc Vlce- schauwer Danny goed voor 7 goals, Antoine Van Lokeren 2 en Guy De Roovcr en Jaak Steeman elk één. Paul De Vuyst en Etienne Kesteleyn De thuisploeg, in een ster ke opstelling, behaalde zijn tweede zege met grote cijfers. Rudy Bruggeman. topscorer met zomaar eventjes zes tref fers! Paul De Waele 4. Rudy Vercauteren 2 en Robert Van Dorpe 1. Van Britsom Sanny en Hans Van de Wiele elk 2 maal en Martin Verhulst één maal. Standen 3-1, 4-2, 6-4 en 13-5. Verz. V.D. Straeten 5 Shamrock 2 De bezoekers geraken niet meer uit het slop en verloren nu weer van een goed draai ende thuisploeg met orkest meester Patrick Vernimmen. Na halfweg was de thuisploeg niet meer te stoppen. Vernim men Patrick 2, Luc Van Mal- deren, Guy Van der Straeten en Prosper Seymortier elk één goal. Van Nede Carlos en De Loose Peter elk één. Standen: 2-0, 2-2, 3-2 en 5-2. Het duel in Temse tussen de twee zaalvoetbalgrootheden Racing en S.O.S. Veile is met een nipte score uitgemond in een overwinning voor de ploeg van Alois De Leenheer. Zo blijft Racing in dc running voor dc titel want op een tweede plaats met één partij minder dan de leiders uit Gent is Temse zelfs virtueel leider in de hoogste provincia le afdeling. Het begon trouwens uitste kend voor Racing dat al na 3 min. sukses had toen Ronny de Leenheer een vrije trap knap voorbij doelman Van Ruyskensvelde kon trappen: 1-0. In de 74e minuut kon Racing zelfs de stand verdubbelen na een mooie één-twee tussen Patrick Riské en Pol Piessens, mooi door eerstgenoemde af gerond: 2-0. S.O.S. Veile wou echter niet achterblijven en kon via Ma rino De Kerf twee minuten later de aansluitingstreffer scoren toen hij een keihard schot via Racingspeler Geert Verhelst voorbij Franky Buyens kon jassen. Patrick Riské schoot dan om deze dolle eerste tien minuten te eindigen een vrije trap dwars door de S.O.S.-muur en voorbij de doelman om zo de 3-1 stand op het bord te brengen. Racing had de wed strijd duidelijk onder kontro- le en beheerste de wedstrijd volledig in deze aanvangsfase. Een strafschop in het voor deel van S.O.S. deed dan de balans wat evenwichtiger wor den want Marino De Kerf scoorde de aansluitingstreffer voor de Velse ploeg. In een moment van onzekerheid scoorde Peter Van Britsom zelfs tegen eigen ploeg en bracht hij de ploegen in de 20e minuut weer netjes naast elkaar. Er veranderde niet veel meer aan deze stand zodat beide ploegen met evenveel winst kansen even konden pau zeren. Toch nam Racing via een der de doelpunt van uitblinker Patrick Riské direkt na de rust weer afstand van zijn Velse opponent. Maar weer gaven de moedige jongens van S.O.S. niet af in deze spannende partij. Marino De Kerf scoorde eveneens zijn derde goal van de wedstrijd en bracht de ploegen met nog 10 min. te gaan weer naast elkaar: 4-4. Vijf min. voor tijd lukte thuisspeler Paul Pies sens. nadat Eli Van Assche hem mooi had vrijgespeeld, de winninggoal voor Racing in deze propagandawedstrijd: 5-4. De gasten waren deze maal voorgoed verslagen en bogen niet onverdienstelijk het hoofd. Voor Racing traden aan: Buyens, De Leeneer, Verhelst. Van Assche, Riské, Van Britsom en Piessens. M.S. Slag. De Strooper 2 Supra De Bus 2 Deze topper heeft alles ge geven wat er van verwacht werd. Spanning, stemming bij de talrijke supporters, maar wat wel het voornaamste was, een sportieve wedstrijd waar bij iedere speler zich gaf tot het uiterste zonder de grenzen van het toelaatbare te buiten te gaan! Dat beiden de laatste periode met gelijke stand in gingen bewijst hoe gewaagd zij aan elkaar waren. De wed strijd eindigde met strafcor- ner voor de thuisploeg die... gemist werd. zodat het bij een gelijke stand bleef. Misschien wel de ideale uitslag, zij wa ren elkaar waard en de toe schouwers hadden een prima match gezien. Voor Supra De Bus doelden Freddy Heirman die de 2 treffers lukte, bij Slag. De Strooper was het ook één persoon, André Bos nians die 2 maal doelde. Stan den 1-0, 1-1, 2-2 en 2-2. Videokoutheek 9 Stube/V. Driessche 3 De thuisploeg kreeg het niet onder de markt en bij halfweg stonden zij zelfs in het krijt met 2-3. Toen viel alles stil bij de bezoekers en de thuisploeg wist nog 7 maal te scoren. Luc De Beule 5, Pierre De Sitter 3, Raymond Murphy 1. Bij de bezoekers Paul Van de Velde 2 en Ca- miel De Meyer één. Standen 0-0, 2-3, 4-3 en 9-3. B.A.C. 3 O&N/MJ Sport 3 Spannende wedstrijd waar bij de bezoekers slechts in de slotperiode op gelijke hoogte konden komen. Dauwe Mi chel 2 en Freddy Massart 1 zorgden voor aftekening maar Eric Tranoy, Freddy Tulkens en Willy De Schrijver elk met één doelpunt konden de ne derlaag vermijden. Standen 0- 0, 1-1, 3-2 en 3-3. Nordex 5 Telelec 5 Een heroptredende Frank Goossens heeft al direkt zijn vruchten afgeworpen bij de bezoekers. De thuisploeg die een versterking betekent voor de veteranenkompetitie te Zele heeft het uiterste moeten bovenhalen om de bezoekers van de zege te houden. W. Coen 3 treffers, Mertens St. en M. Corthals elk éénmaal. Frank Goossens 2 goals, Wer ner De Wilde, Albert Van Beveren en Etienne De Block elk éénmaal. Standen 0-0, 2- 0, 3-1 en 5-5. Bouwm. V. Akeleyen 8 Bouw De Raedt 1 De rode lantaarn heeft ook nu niet haar eerste puntjes kunnen binnenhalen en moest de overwinning aan de thuis ploeg laten. Johan Spitaels met 4 treffers was topscorer maar werd goed geholpen door Albert Verdonck en Ronny Feusels die elk 2 maal doelden, Lucien Poppe redde de eer. Standen: 2-0, 4-1, 5-1 en 8-1. Patrick Shop 4 Satraco 4 De thuisploeg kende een allerbeste start en wist dit te verzilveren langs een allerbes te Leopold Van Elsuwege. Bij het keren hadden zij een veel belovende 3-1 voorsprong maar een laatste forcing van de bezoekers in de laatste pe riode bracht hen nog een ge lijkspel. Standen 2-0, 3-1, 4-3 en 4-4. Alois De Bleser scoor de de vier treffers voor zijn ploeg. Leopold Van Elsuwege deed het bijna evengoed: 3 maal en Roger De Meulenei- re éénmaal. Willy Vercruyssen De Balans 6 Aveve Colman 5 Nipte zege voor de thuis ploeg met afwerkers M. Hcy- man en G. Van Kerckhovc die elk drie maal doelden voor hun ploeg en daarmee de twee punten wonnen. Kint E. en Claus Dirk ook elk 2 maal en Colman Walter éénmaal. Standen 1-13-15-3 en 6-5. Atletico 1 Fiat Verheydcn 3 Deze topper van dc rode lantaarn werd een overwin ning voor de bezoekers bij *ic Viola Giovanni zich in de kijker speelde. Bij een 1-2 score miste dc thuisploeg een strafcorncr. Geert Vcrstringe. Paul Maes en Viola Giovanni <k>eldcn éénmaal. Guy Clap- paert lukte het tegendoel punt. Standen 0-0, 0-1, 0-2 en -3. Young Piccadilly Shotters 1 MVZ Telelec 6 De thuisploeg kon het niet bolwerken tegen een op volle 'oeren draaiende bezoekende Ploeg bij wie Jan Van Cautc- ten in goede doen was en het doel goed wist staan. Halfweg *as de toestand nog niet zo Gaat het met eerstenationaler Van Damme opnieuw de goe de richting uit? Dat was vrij dagavond dc hamvraag na de overwinning tegen het hoger geklasseerde O. Brugge. De Zclenaars haalden hun twee de kompetitiezege binnen na een moeizame seizoensstart. De thuisploeg schoot tegen de Westvlamingcn snel weg uit de startblokken. Zij opende dc score via een opportunisti sche Hans De Graef. Brugge bleef in de tweede periode aanklampen tot 4-3. Intussen zorgden Hans De Graef. Pa trick Burms en Luc Poppe op strafcorner ervoor dat ON tel kens voorsprong behield met een 4-2 als tussenscore. Hans De Graef en doelman Luc Poppe op strafcorncr sloegen na rust onverbiddellijk toe (6- 3). In de slotact zorgde Mar nix Boeykens ervoor dat de Zeelse winst niet meer in ge vaar kwam. In tweede natio nale reisde Maes met slechts vijf spelers naar De Pinte. Maes startte knap via Julicn Van Eetvelde en Geert Van Kerckhove. Zij tekenden voor een 0-2 na de eerste periode. In de tweede act be gon de verwachte fysische af takeling van de Zeienaars. De Pinte nam het initiatief en sloeg terug tot 3-2. Na de pauze was Macs eraan voor de moeite. Jean Pierre Vc- hent. Peter De Saedelaerc en Johan Poppe stonden machte loos tegen het zegedriftige Dc Pinte dat gezwind de stand opdreef naar een 14-2 eind- score. Dcrdenationaler De Lantaarn dit seizoen biezon- Vorige vrijdag kregen de speelsters van zaalvoetbal- klub «ZVC Bleu Ranch Ste- kene» een prachtig nieuwe uitrusting van hun gulle spon sor boutiek «Bleu Ranch» uit de Stekense Dorpsstraat. De ze meisjes- en damesvoetbal ploeg treedt momenteel aan in de «Hamse Liga», nadat vorige seizoenen werd erva ren dat het in provinciale reeksen werkelijk té zwaar In de Hamse zaalvoetballiga gaat het er nog echt amateuri stisch aan toe en kan en mac der produktief hield tegen Dcnderhoutem opnieuw doeltjeskermis. Een blitzstart van de Zeienaars leverde na de eerste act 6-0 op. Luk Haentjens, Jan Bogaerl (2), Luk De Mets en Marc Van de Velde (2) lokten een te vroe ge beslissing uit om nog van een duel om de overwinning te kunnen spreken. Een zwak Denderhoutcm kon niet ver hinderen dat Karei Willockx en Marc Van de Velde (2) voor een 9-0 rustscore teken den. Slechts in dc laatste pe riode wist Patrick Raman voor de bezoekers de eer te redden 14-1. De Lantaarn had intussen via Mare De Kegel. Mark Van dc Velde (2), Luk Haentjens. Luk De Mets (2) en Karei Willockx suksesrijk weten te besluiten. (AJZ) er dus nog eens gelachen wor den. Daar voelen de Stekense Bleu Ranch-meisjes zich dus in hun schik, al doen ze op het terrein natuurlijk hun uiterste best... Vorderingen Vorderingen zijn dan ook merkbaar. Dit wordt trou wens bewezen aan de hand van de behaalde uitslagen dit seizoen. De eerste wedstrijd werd een zware 1-7 thuisne derlaag tegen SOS Veile Temse en op Concordia Lo keren werd met 4-1 cijfers verloren. Een eerste zege kwam er met 0-1 op C. Ham- me en tegen Stijve Laars werd met 1-1 gelijkgespeeld. Met hun nieuwe uitrusting na men de Bleu Ranch-girls het vrijdag op tegen de Wuitens Ladies uit Hamme en voor rust toonden de bezoeksters zich «heer en meester» en kwamen verdiend op 0-1. Na de pauze evenwel trokken de lokale voetbalsters het laken naar zich toe en Leen De Vos doelde meer dan verdiend de gelijkmaker. Het bleef bij de ze gelijke stand, zodat de Ste kense ploeg nu aan een totaal van 4 wedstrijdpunten toe is. Bleu Ranch - Stekene Met hun spik-splinternieuwe uitrusting poseerden de Ste kense voetbaldames, samen met sponsors en coach, voor onze fotograaf Voor alle volledigheid zetten we hieronder ZVC Bleu Ranch Stekene op een rijtje. Pascale Pcrsiaux en Ilse Raes zijn de doelvrouwen (keepers dus) en dc veldspeclsters zijn: Lunda Wullaert (aanvoer ster), Cindy Wullaert, Patri cia Pauwels. Karin Buys, Yo- ballende schaapherder, weet Samen met de supporters landa Van der Sypt, Leen De je wel - is hun trainer-coach wensen wij de voetballende Vos en Christel Calle. terwijl Ivo De Witte als afge- Stekense dametjes veel ple- Ronny Vercruyssen - de voet- vaardigde fungeert. zier en sukses toe. De Stekense voetbaldames (t&t) Atletiek. In het klublokaal van AVLO werden de atleten gehuldigd die in het voorbije seizoen de beste resultaten boekten tijdens diverse kompetities en meetings (polo)

De Voorpost | 1987 | | pagina 31